Szampony koloryzuj帷e, szamponetki - pytania, problemy - w徠ek zbiorczy - Strona 34 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2007-06-19, 22:00   #991
agacior89
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 094
Wpisy w blogu: 8
GG do agacior89
Dot.: Ratunku!!!

Nie rozumiem problemu.
Szamponetka= 7-9 my, prawda?
W takim razie wystarczy umy je kilka razy... Mi tez kiedy po szamponetce wysz豉 tragedia, ale my豉m je, a zejdzie- i zszed!
agacior89 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-19, 22:04   #992
pani_sylwia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 267

w Kameleonie jest stoisko z akcesoriami fryzjerskimi(maj te sklep na Kluczborskiej) ratowa豉m si kupuj帷 tam w豉snie taki szampon ale przeznaczony dla fryzjer闚 ,my郵 瞠 one s mocniejsze ni te dostepne w sklepach,pamietam 瞠 w豉軼icielka (taka z rudymi w這sami -bardzo mi豉) wyszukiwa豉 mi kilka saszetek 瞠bym nie musia豉 kupowa ca貫j butli ,ale faktycznie po dw鏂h myciach kolor by zdecydowanie ja郾iejszy
pani_sylwia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-19, 22:24   #993
nineczka
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 385

Z tymi szamponetkami to pewnie jest roznie i pewnie zalezy od kondycji wlosow. Ale jeszcze raz powiem, myc, myc, myc.
nineczka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-20, 07:34   #994
Baczesia
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6

Ale ja myje codziennie po 5-7 razy i nic to chyba normalnie jakis kit ludziom wciskaja. Prubowa豉m 2 szamponetka przefarbowac na kakaowy bronz i nie wida ru積icy. Mo瞠 macie jeszcze jakie inne propozycje? Ale bardzo wam dzi瘯uje
Baczesia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-20, 21:59   #995
zapalka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 028
GG do zapalka
Dot.: Najlepsza farba na 24 mycia

Napali豉m si na ten Casting nowy. Ale kurcz, czy on si zmyje?
Nie powiem, bo zazwyczaj szampony koloryzacyjne na moich w這sach si zmywa造 i to do軼 szybko (pewnie dlatego, 瞠 farbuj latem, a moje w這sy sa grube i szorstkie). Co s康zicie?
Stary 2007-06-21, 07:34   #996
femme111
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 188
Dot.: Najlepsza farba na 24 mycia

Jak dla mnie richesse de diacolor loreal professionel.Wiekszo嗆 m闚i,ze kolor zmywa sie po miesi帷u, u mnie trzyma troche d逝瞠j i w這sy maj pi瘯ny po造sk

Koloryzacja DIACOLOR

Od篡wcza koloryzacja bez amoniaku.

Richesse de Diacolor to nowa od篡wcza koloryzacja ton w ton bez amoniaku. Piel璕nuje i os豉nia w堯kna w這s闚, zapewniaj帷 im d逝gotrwa造 po造sk. Rezultat: naturalnie l郾i帷e w這sy, subtelne kolory.

Hi. Richesse to nowa od篡wcza koloryzacja delikatnie roz鈍ietlaj帷a bez amoniaku. Piel璕nuje i os豉nia w堯kna w這s闚, zapewniaj帷 im d逝gotrwa造 po造sk. Rezultat: naturalny, g喚boki kolor, wibruj帷e refleksy.

Kompleks IONENE G + INCELL z olejkiem z pestek moreli dzia豉 wzmacniaj帷o na g喚bokie struktury w這s闚 koloryzowanych, a tak瞠 wzmacnia spoiwo mi璠zykom鏎kowe. Rezultat: barwniki znacznie lepiej osadzaj si na w堯knach w這s闚, zapewniaj帷 dog喚bn piel璕nacj i d逝gotrwa造 efekt.

Cz御teczki oleiste odbudowuj we w堯knie w這sa zapasy od篡wczych lipid闚, nie obci捫aj帷 go przy tym. Tworzy wok馧 w這sa mi瘯k otoczk, pozostawiaj帷 go delikatnym i lekkim. Polimer powierzchniowy powleka powierzchni w這s闚, tworz帷 pi瘯nie l郾i帷 os這n, kt鏎a nie tylko odbija 鈍iat這, ale r闚nie stanowi pow這k chroni帷 w這sy przed dzia豉niem szkodliwych czynnik闚 zewn皻rznych, zw豉szcza przed osadzaniem si wapnia z wody.

Zalety Richesse to:

kolory, kt鏎e nie naruszaj帷 naturalniej bazy subtelnie j podkre郵aj
brak widocznych odrost闚, naturalny efekt koloryzacji
kremowa konsystencja i 豉dny zapach produktu
szybka aplikacja i kr鏒ki czas trzymania (tylko 20 minut)
bogaty wachlarz us逝g - r騜norodno嗆 zastosowa

tutaj tez mozna poczyta:
http://www.kleopatra.com.pl/index.ph...=57&wiecej=132
femme111 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-22, 09:08   #997
Puenta88
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 405
Dot.: dziewczyny czy kt鏎a z wsz uzuwa豉 ten szampon koloryzujacy gdzie mo積a go kup

podbijam watek. ale chodzi mi ogolnie o szampony do 24 myc. moze wiecie gdzie mozna je dostac? moze ktos widzial w naturze lub rossmanie? ja chodze juz pare tygodni i wszyscy jakies miny na mnie robia, nie ma takich rzeczy. sa albo szamponetki do 8 myc albo farby trwale
Stary 2007-06-24, 14:20   #998
pataja
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
GG do pataja Send a message via Skype™ to pataja
Dot.: szamponetki...

Cze嗆.
Moi rodzice nie zbyt , pozwalaj mi zafarbowa w這sy normln farb.
A naparwd marzyy mi si kolor czarny. Wiele czyta豉m o szamponetkach.
Wi瘯so嗆 ludzi poleca Mariona , i chyba na to si zdecyduje.
Ale mam ma造 probleem , rodizce zgodzili si 瞠by tylko raz spor鏏wa豉 tej szamponetki. I czy jak bym d逝zej t farb trzyma豉 na g這wie , po wiecej myciach by si zmaza豉 ? .

Mam nadzieje , 瞠 kto odpowie.
Pozdrawiam.
pataja jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-24, 17:16   #999
wichura
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 112
GG do wichura

Mam ciemny blond z jasnymi refleksami a po lecie ju ca趾iem jasny blond. Kiedy u篡豉m szamponetki Londa "ciemny blod". Wyszed jasny br您 ale za to jak 郵icznie w這sy wygl康a造! Pi瘯nie b造szcza造 i nie wida by這 瘸dnych odstaj帷ych w這sk闚. Zmywa si do嗆 d逝go bo miesi帷 ale i tak uwa瘸m 瞠 warto.
Jedynymi problemami by這 szybsze przet逝szczanie si w這s闚 i br您owe plamy w 豉zience od zmywajacej si farby.
Ale warto bo efekty by造 lepsze ni kuracje u fryzjera.
wichura jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-25, 13:14   #1000
kika7713
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Smile Dot.: szamponetki...

A ja chc sobie w豉郾ie zafarbowa w這sy szamponetk. Chcia豉bym je troch przyciemni. Nie wiem jak okre郵i m鎩 kolor w這s闚, chba ciemny blond, zale篡 od 鈍iat豉 Z reszt same zobaczcie -> http://images30.fotosik.pl/7/e5d55746977bf3b8.jpg, http://images25.fotosik.pl/7/73dace3e21b09e26.jpg i http://images27.fotosik.pl/7/dd4d1b15ecc35c8d.jpg. Prosz o pomoc W jakim kolorze by這by mi dobrze. Nie chcia豉bym jaki rewolucyjnych zmian. W sumie mo瞠 jaki br您 ?? Licze na Was

Edytowane przez kika7713
Czas edycji: 2007-06-25 o 15:38
kika7713 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-26, 07:07   #1001
wichura
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 112
GG do wichura

Ja bym powiedzia豉 瞠 masz jasny br您, ale je郵i to jednak ciemny blond to znaczy 瞠 ja jestem jasna blondynk.
Ta szamponetka Londy Ciemny blond z pewno軼i pog貫bi豉by i przyciemni豉 Ci w這sy i nie ma si co sugerowac nazw. Polecam i Pozdrawiam
Za陰czam 2 fotencje - 2 lata temu to by這 Po szamponetce (londa ciemny blond) i jeszcze przed ni (naturalny blond).
Mo瞠 kt鏎a oceni w kt鏎ym mi 豉dniej 8) ??
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Clipboard01.jpg (15,2 KB, 66 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg bez tytu逝2.jpg (8,8 KB, 55 za豉dowa)

Edytowane przez wichura
Czas edycji: 2007-06-26 o 07:09 Pow鏚: dopisek
wichura jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-26, 11:34   #1002
aniol_z_duzymi_skrzydlami
Raczkowanie

Avatar aniol_z_duzymi_skrzydlami

Wiadomo軼i: 71
Angry szamponetki - inny kolor na wakacje

chcialabym zmienic kolor wlosow, na ostatni miesiac wakacji, ale nie na stale, bo wracam do szkoly, z reszta moja mama chybaby mi jej wszystkie powyrywalam.

w tamtym roku zrobilam sobie takie wisniowo-czerwone koncowki /na szczescie tylko koncowki!/ szamponetka do 5 zmyc koniec lipca - poczatek sierpnia, jednak... z czerwonymi wlosami musialam isc do szkoly... i wlasnie - przez moze tydzien mialam czerwone, a potem takie sytasznie wyblakle, taki strasznie zmyty kolor, ale odznaczzal sie i kazdy mowil : boze co ty zrobilas?!

i co ja mam zrobic? bo juz sie szamponetek boje.

dodam, ze na opakowaniu napisane bylo ze mam trzymac 15-25 min. a ze ja mam bardzo jasny blond to trzymalam tylko 10

w tym roku, chcialabym CALE wlosy, ale sie boje - zostaly mi tylko te spreje na 1 dzien, po ktorych wlosy sa sztywne jak siano?
Stary 2007-06-26, 12:12   #1003
aska105
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 73
GG do aska105
Dot.: szamponetki - inny kolor na wakacje

hey
mam taki sam problem jak ty. z tym, ze mi wloski nie zabardzo chca sie pofarbowac, ale bardzo bym chciala jakos sobie je pofarbowac wlasnie szamponetka, albo czyms podobnym
aska105 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-26, 12:19   #1004
figg
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 887
GG do figg

nie polecam szamponetek zdecydowanie. Mi szamponetka trzyma sie jak farba :| Nie wierzcie w cudowne obietnice producenta, ze na 5 myc. Jesli juz bardzo chcesz sie zafarbowac moze wybierz kolor zblizony do twojego?
figg jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-27, 07:37   #1005
ali
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 878
Dot.: czy kto u篡wa szamponetek Joanny?

ja zrobi豉m sobie na moje ciemno blond/jasno br您 w這sy z 10 cm blond pasemkami na ko鎍ach dwa pasma od spodu na pr鏏e. Jedno w kolorze naturalny blond, drugie orzechowy braz. Jako 瞠 efekt by delikatny uzna豉m 瞠 aby wyr鏮a kolor zdecydowa豉m sie na orzechowy blond na ca貫 w這sy. Farbki okaza這 sie byc bardzo du穎 wi璚 na這篡豉m jej wi璚ej ni na wspomniane pasemka. Trzyma豉m 30 minut. Kolor sie wyr闚na wyszed troche mocniejszy niz na pocz徠ku. Blond pasemka daj delikatne refleksy natomiast m鎩 naturalny kolor zosta delikanie podbity. Z natury mawe w這sach zlote przeb造ski, a teraz w這ski maj kolor orzecha. Nie rudy, nie czerwonawy, ale orzechowy. Ciekawe tylko jak bedzie si spierw陰, ale stwierdzam 瞠 kolor wyszed delikatniejszy niz na opakowaniu i dobrze bo ba豉m si 瞠 b璠zie za ciemny, widz帷 zdj璚ie oraz kolor mazi na mojej g這wie, b璠帷y brunatno-ciemnym br您em. Ca豉 ma zesz陰 jednak z wod i og鏊nie jestem zadowolona.

ali jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-27, 17:00   #1006
caroline666
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 60
Dot.: Co lepsze? Farba do w這s闚 czy szampon koloryzuj帷y?

m鎩 kolor w這s闚 w za陰czniku. teraz mam pytanie - jaki przedzia kolor闚 szampon闚/szamponetek wyjdzie na moich w這sach tak jak na zdj璚iu podanym na szamponie/szamponetce? my郵 o czarnym, ew. jakim innym, ciemnym kolorze. jaka marka? cena te gra rol.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg w這sy.JPG (28,0 KB, 37 za豉dowa)
caroline666 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-27, 18:56   #1007
Raczkowanie

no wlasnie nie - mam blond,a chcialabym najchetniej rude...

no nic, porobuje tymi sprejami... tylko, ze wlosy sza wtdedy strasznie suche i lamliwe...

buuu!
Stary 2007-06-27, 19:49   #1008
natalczak
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 184

ja napewno NIE polecam pallette. od roku nimi robie co miesiac bo jak sie wgryzly we wlosy to sie nie chca splukac. i mam normalne odrosty,czyli jak po farbie-jedyna roznica jest taka ze po kazdym myciu masz inny kolor wlosow
mi to pasuje
natalczak jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-27, 19:54   #1009
black.moth
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 139
GG do black.moth

jak pallette nie to co? tez chce farbowac ale nie na sta貫!!! tak to jest szansa ze sie zmyje

26.VI-61
03.VI- ?
10.VI- ?
17.VI- ?

black.moth jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-27, 23:03   #1010
ombree
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 30

no i ja mam ten sam problem ;> lubi ci庵le zmienia kolorek w這s闚 ale nie na sta貫!! bo nie lubi si potem bawi w rozja郾ianie i tak dalej gdy zawsze w ko鎍owej fazie i tak wracam do ukochanego blondu...
szamponetki niby maj si zmywa a tu co? wyblaknie i zostanie... teraz mam pomara鎍zowe ko鎍闚ki... i ju ich nie chce! ale zmy si nie chc wrr....
r騜nych szamponetek u篡wa豉m i zawsze to samo... teraz kupi豉m z Joanny jaka taka r騜owawa czy jaka ale nie wiem czy u篡, my郵 jakie pasemeczka czy co tylko pytanie : czy to si zmyje? ju mam do嗆 terroryzowania moich w這s闚 rozja郾ianiem :| ahhh
ombree jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-27, 23:29   #1011
Sei
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 29

A mnie pallete odpowiada w sumie... u篡wa豉m szamponetek mo瞠 do 8 my i fakt trzyma造 si d逝瞠j bo oko這 3 miesi璚y, ale nie wi璚ej. Dodam, 瞠 farbowa豉m si na ciemn wi郾i Teraz u篡wam r闚nie palette, tylko 瞠 do 24 my i ta si trzyma oko這 p馧 roku na moich w這sach (oczywi軼ie kolor s豉bnie), ale jestem zadowolona. Nie wida odrost闚 (tak r闚nomiernie schodzi kolor chyba?), w這sy s mi貫 w dotyku, b造szcz帷e, a kolor zawsze wychodzi '鈍ie篡'
Pozdrawiam

P.S. Dzisiaj w豉郾ie zakupi豉m 2 opakowania na moje d逝gie w這sy "Czekoladowy br您"

P.S. 2 Spr鏏ujcie Marion, te naprawd szybko schodz (przynajmniej w moim wypadku)
Sei jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-28, 08:42   #1012
Evil_Queen
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 297

Macie racje co do szamponetek. Trzymaja sie jak farba i po zrobieniu sobie pasemek pozbylam sie ich dopieru po obcieciu wlosow...
I mysle, ze nie ma takich, ktore by sie szybko zmyly. No jesli chcecie to sobie pofarbujcie bibula, to sie Wam zmyje po pierwszym myciu

'just trying to stay positive.'

.
Evil_Queen jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-28, 09:08   #1013
Agosek
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 729
GG do Agosek Wy郵ij wiadomo嗆 przez MSN do Agosek

Mnie palette co prawda zmywa這 si regulaminowo w kilka my (myj w這sy codziennie, a na dodatek s przet逝szczaj帷e si, wi璚 maj naturalny "filtr" dodatkowy ) ale fryzjerka mojej mamy m闚i, 瞠 nawet te tradycyjne farby tej firmy s bardzo agresywne dla w這s闚.
Szamponetki takie na kilka my (bodaj瞠 3-4), ma te Wella (albo mia豉) i wydaj si by do嗆 delikatne w dzia豉niu, bo np. przy moich w這sach ciemny br您, nie by這 wida jakiego istotnego efektu. A na blondzie pewnie by wysz這.

No chyba, 瞠 chcialaby jednak co dzia豉j帷ego d逝瞠j (24, 25, 28... my)...?
Stary 2007-06-28, 11:26   #1014
Raczkowanie

wlasnie maialam palette. i moja mam miala racje w tamtym roku: ja sobie tez robilam szamponetka i mi sie nie zmylo, ale bylam pewna ze mnie oszukuje :P a tu nie!

a mi sie nie moze dluzej trzymac, bo po prostu musze miec moj kolor (jasniutki blond) do szkoly. i nie chce farbowac, bo mi sciemnieja...
Stary 2007-06-28, 11:43   #1015
ercoire
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 32
GG do ercoire

ja tez uzywalam i w tamtym roku i w tym szamponetke Palette. w tym roku wybralam nr 19. Ciemny braz, ale pamietam jak rok temu wzielam rubin, pozniej miedz.. I wygladalo to dosyc fajnie, bo mam ciemne wlosy wiec nie byly az takie rude zmyly sie przed koncem wakacji ale.. jak kiedys juz w roku szkolnym zaczesalam do gory grzywke to bylo widac resztki szamponetki az sie zdziwilam, ale tez szybko zeszlo.. ogolnie duzy plus, nie mam juz takich wyblaklych wlosow, a wyrazny kolor na glowie, przy okazji sa ladnie lsniace i wygladaja na zdrowsze
ercoire jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-29, 13:59   #1016
Kasie鎥a_666
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 20 958
GG do Kasie鎥a_666
a, b czy c? a mo瞠 macie inny pomys?

Moje Drogie. Prosz Was o pomoc.
Od kilku miesi璚y chodzi za mn pomys z farbowaniem w這s闚 ( nigdy tego nie robi豉m). Jednak nikt nie jest w stanie mi doradzi co ja w豉軼iwie powinnam z nimi zrobi. Mam 3 pomys造...:
a) pasemka blond(ja郾iejsze od mojego kolorku)
b) baleyage... z blondem i br您em
c) ca貫 w這ski na br您ik w odcieniu toffi

Drogie wiza瘸nki ... prosz was o doradzenie

Ps. mam jasn cer co pewnie jest widoczne na zdj璚iach.
acha... i jeszcze jedno. jesli zdecyduje sie na punkt C to raczej zrobie to za pomoc szamponetki... ( troch brak mi odwagi na farbowanie calych wlosow normalna farb.. zw豉szcza ciemn)
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg S6000053.JPG (92,9 KB, 203 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg S6000060.JPG (70,0 KB, 153 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg S6000192.JPG (96,6 KB, 158 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg S6000206.JPG (74,7 KB, 131 za豉dowa)
Kasie鎥a_666 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-29, 14:43   #1017
madziunia80
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: a, b czy c? a mo瞠 macie inny pomys?

Masz cudowne w這sy. Kolor marzenie, nic bym nie zmieni豉. Odradzam r闚nie toffi, ze wzgl璠u na zimny odcie Twoich w這s闚 mo瞠sz wygl康a niekorzystnie.
Ewentualna zmiana jak bym zaproponowa豉 to refleksy o ton dwa ja郾iejsze od Twojego naturalnego koloru. Ewentualnie farbowanie ton w ton na kolor ciemniejszy w odcieniu popielu.
Stary 2007-06-29, 14:50   #1018
truskaffka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 294

zgadzam sie z poprzedniczka... a kolor sliczny!!

ja tez nigdy nie farbowalam wlosow, bo zazwsze mi mowia ze mam ladny kolorek, wiec po co je psuc??!! zastanow sie jeszcze nad tym... no i musisz sie liczyc z tym , ze jak juz zaczniesz farbowanie, topotem trudno bedzie przestac ;/
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-29, 14:52   #1019
invissible
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 555
Wpisy w blogu: 5
GG do invissible

ζdniutki masz ten kolorek. R闚nie odradzam toffi i baleyage. Ewentualnie pasemka ja郾iejsze, mo瞠 by te kilka ciemniejszych ale niech pozostan w blondzie.
invissible jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-29, 15:22   #1020
ksh
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 860

nic nie zmieniaj, a jak ju to bardzo delikatnie.
Masz przecudowne w這ski, kolorek oczwi軼ie te!
e veux seulement oublier
Et puis je fume

ksh jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
24 mycia, bak豉瘸n, blond, blond farba br您 w這sy, blondynka, br您, br您 farba, brunetka, ciemne w這sy, co ile, color shampoo, cytryna, czarne w這sy, czekoladowy br您, czer, czerwone refleksy, d逝gie w這sy, farba, farba do w這s闚, farbonetki, farbowanie, farbowanie na br您, farbowanie w這s闚, farobowanie, fryzura, fryzura saszetka kolor, fryzura steeling, fryzury, g瘰te w這sy, hebanowa czer, henna w這sy farbowanie, jaka farba, jaki kolor w這s闚, joanna, joanna multi soft color, kolor, kolor czerwony, kolor w這s闚, koloryzacja, koloryzacja br您 na rudy, koloryzacja w這s闚, koloryzajcja, koloryzuj帷y, marion, ober篡na, odrosty, ombre, palette, pasemka, piel璕nacja, pomocy, pomocy farba wlosy, pomy趾a, przyciemnianie w這s闚, rabarbar, rozjasnianie wlosow, rozja郾iacz, rude, rude w這sy, rudy, studniowka, szampon, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, szamponetka czerwie, szamponetka farba, szamponetka rudy, szamponetki, szampony koloryzuj帷e, wi郾ia, wlosy, w這sy, w這sy blond, w這sy ciemne, w這sy farba saszetka, w這sy szamponetka br您, wypadanie w這s闚, z blondu na br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-05-18 13:10:32

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:47.