Szampony koloryzuj帷e, szamponetki - pytania, problemy - w徠ek zbiorczy - Strona 43 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2007-09-20, 11:13   #1261
yuki127
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 289
Dot.: szamponetki...

Cytat:
Napisane przez ruumi Poka wiadomo嗆
Farbowa ju kto czerni z joanny?
Aktualnie mam farbowan e rudo w這sy ale zastanawiam sie jakbym wyglada豉 w czarnych ale boje sie ze sie to nie zmyje do konca.Mo瞠 juz ktos probowa?

Ja co prawda nie u篡豉m czerni, ale orzechowy br您. By豉m jasniutk farbowana blondynk. Po uzyciu szamponetki wyszed taki kolor jak trzeba, by豉 to szamponetka chyba na 4-5 my. Po tygodniu ponownie by豉m blondynka bez slad闚 wcze郾iejszego eksperymentownia. Powiem jednak i po ka盥ym myciu g這wy mia豉m inny kolor w這s闚 p鏦i si wszystko nie zmy這. W wakacje mozna zaszale, ale jakbym mia豉 chodzi na zaj璚ia codziennie z innym odcieniem...

Moje eksperymenty zako鎍zy造 sie stwierdzeniem 瞠 lubie siebie w ciemniejszych i zrobi豉m sie normaln farba na ciemniej.
yuki127 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-09-20, 11:50   #1262
syntagma
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 512
Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez naila Poka wiadomo嗆
Dziewczyny, a jaka r騜nica jest mi璠zy szamponetk a szamponem farbuj帷ym?? Zawsze my郵a豉m, 瞠 to jedno i to samo, a Wy tu piszecie inaczej...

Mam jeszcze jedno pytanie <g逝pie chyba> jak si farbuje szamponetk, to barwi ona jako sk鏎 i r璚zniki? A jak potem si myje w這sy to leci kolorowa woda?? Jak to jest z takimi w這sami na basenie, je郵i leci kolorem??

szamponetki - ok. 6 myc
szmpony koloryzujace - 24 mycia

no tu sa problemy zasadniczo. Woda leci kolorowa i barwi niestety r璚znik. Sk鏎e barwi r闚nie, ale to si szybko zmywa, wi璚 nie ma problemu. Na basenie,..ja sie balam deszczu na ulicy, ze mi woda czerwona po ramionach poleci o basenie to nie smiem myslec w ogole
Stary 2007-09-20, 15:35   #1263
Asik_
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 288

Ja mam ostatnio ochote zrobic sobie wloski szamponetka na kolor ciemnej czerwieni, wisni. Mam naturalne ciemny braz i boje sie ze mimo wsyztsko pozostana refleksy i nie zmyje sie do konca
Asik_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-09-20, 22:49   #1264
Paulinqa00
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Szampon koloryzuj帷y/farba bezpieczna dla znamion sk鏎nych

Witam serdecznie Wszystkie Wiza瘸nki,
mam na g這wie znamiona sk鏎ne, kt鏎e bardzo podra積ia ka盥a stosowana farba do w這s闚, ka盥y szampon koloryzuj帷y (my郵a豉m, 瞠 b璠zie bardziej bezpieczny), przetestowa豉m ju bardzo wiele z dost瘼nych na rynku i ka盥a farba do w這s闚, ka盥y szampon koloryzuj帷y powodowa podra積ienia, powi瘯szenie znamion, stan zapalny. Bardzo prosz o pomoc i rad, kt鏎y szampon koloryzuj帷y jest najbezpieczniejszy dla znamion, zmian sk鏎nych i kt鏎a farba do w這s闚. Mam bardzo cienkie, wypadaj帷e w這ski siwomyszowate do br您u.
Z g鏎y bardzo serdecznie dzi瘯uj za wszelkie rady.
Pozdrawiam

Edytowane przez Paulinqa00
Czas edycji: 2007-09-20 o 23:45 Pow鏚: Pogrubienie tytu逝
Paulinqa00 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-09-21, 08:00   #1265
Doris1981
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 43 143
Dot.: Szampon koloryzuj帷y/farba bezpieczna dla znamion sk鏎nych

Oj, niestety, je郵i chodzi o znamiona sk鏎ne to najm康rzej b璠zie uda si do dobrej, do鈍iadczonej fryzjerki po porad. Ewentualnie porozmawia o tym z dermatologiem - najlepiej kobiet, bo jest szansa, 瞠 b璠zie si orientowa豉 w temacie. Sama sobie mo瞠sz tylko zaszkodzi. Na w豉軼iwie ka盥ej instrukcji u篡cia farby i szamponu koloryzuj帷ego jest napisane, 瞠 nale篡 zaniecha farbowania je瞠li ma si uczulenie lub jakie zmiany sk鏎ne na g這wie. Je瞠li te znamiona to tymczasowa sprawa to radzi豉bym poczeka. Mo磧iwe, 瞠 fryzjerka doradzi Ci farbowanie samych w這s闚, z pomini璚iem ich nasady. Oczywi軼ie to te najlepiej zrobi w salonie fryzjerskim, a nie samemu.

Troch mnie dziwi to, 瞠 pomimo przeciwskaza koniecznie chcesz nadal farbowa w這sy. Piszesz, 瞠 jak dot康 ka盥a farba powoduje pogorszenie stanu sk鏎y na Twojej g這wie. Naprawd chcesz sobie dalej szkodzi?
Doris1981 jest teraz online   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-09-24, 22:04   #1266
czupurek105l
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 91

A farbowa豉 kt鏎a z was szamponem koloryzuj帷ym marion mirabell miedzianym kasztanem? nie przera瘸 mnie rudy po造sk wr璚z przeciwnie

Alice in Chains

czupurek105l jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-09-24, 23:59   #1267
Ankafanka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 284

NIE POLECAM Szamponu Palette do 28 myc. Chcialam sobie zrobic na wakacje taki rudy cos a'la Rachel Hurd Wood z Pachnidla i wybralam machon. I "zszamponowalam" sie 20 lipca i dopiero gdzies tydzien temu mi sie zmyl,ale rudawy polysk jeszcze jest i odrosty jeszcze troche widac. Na szczescie nie bardzo ale jednak Kurcze bylam zla.....uwazajcie na to swinstwo.

Moge polecic Szampon-MARION do 8 myc. Nie niszczy wloskow i faktycznie trzyma sie do 8 myc. Jest O.K.
Juz nigdy nie kupie zadnych farb ani szamponow firmy Palette,takze ze wzgledu na to ze sa niebezpieczne dla zdrowia
Ankafanka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-09-25, 11:39   #1268
naila
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 712

Cytat:
Napisane przez syntagma Poka wiadomo嗆
szamponetki - ok. 6 myc
szmpony koloryzujace - 24 mycia

no tu sa problemy zasadniczo. Woda leci kolorowa i barwi niestety r璚znik. Sk鏎e barwi r闚nie, ale to si szybko zmywa, wi璚 nie ma problemu. Na basenie,..ja sie balam deszczu na ulicy, ze mi woda czerwona po ramionach poleci o basenie to nie smiem myslec w ogole
Oj, to jednak chyba w takim razie nie dla mnie .. lubi chodzi w deszczu Dzi瘯uj Syntagma za odpowied.. du穎 w徠pliwo軼i mi wyja郾i豉

Moje Impresje jestem r闚nie Zakosmetykowana
naila jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-09-25, 11:50   #1269
lea88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 879

A ja juz wiele razy uzywalam szamponetek, szamponow koloryzujacych, zmywalnego balsamu z henny. Nic nigdy mi nie splynelo w deszczu, ani na basenie, a dodam, ze naprawde tego typu specyfiki szybko zmywaja mi sie z glowy!! Moze po prostu niektorzy nie splukuja dobrze wlosow po koloryzacji, albo to zalezy od koloru..
lea88 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-09-25, 13:01   #1270
naila
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 712

Lea, a jakie kolory mia豉?

Moje Impresje jestem r闚nie Zakosmetykowana
naila jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-09-25, 13:18   #1271
Klementynka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 268

Potwierdzam to co napisa豉 Lea.
U篡wa豉m w swoim 篡ciu wieeeelu szampon闚 i szamponetek, pocz患szy od Palette (nie polecam, wysuszaj w這sy, a szampony bynajmniej nie spieraj帷 si po 24 myciach.. okres wyp逝kiwania jest znacznie d逝窺zy) szamponetki z Delii Color (by造 oki, tylko wyb鏎 kolor ma造) z Joanny (te z kolei z w這sami nie robi za wiele, nie zyskasz na kolorze, ale i nie stracisz na zniszczeniu ) szamponetki z Marion (te akurat by造 oki).

Obecnie chc jak najmniej przem璚za w這sy, jednocze郾ie nadaj帷 im kolor + b造szczenie, wi璚 od kilku m-cy funduje sobie henne z Venity.
Znalaz豉m jednak w kon獘 szampony24 z Marion Wi璚 jak si henna wyp逝cz, pewnie Marion p鎩dzie pod ocen

Dodam, i farbuj na ciemne kolory, wcze郾ie na r騜ne odcienie borda, teraz te czerwone odcienie tak mi si przejad造, i chc w ko鎍u uzyska jednolity 郵iczny br您

I nigdy nie zdarzy這 mi si, 瞠by po u篡ciu kt鏎ejkolwiek z w/w szamponetek b康 szampon闚 軼ieka豉 mi kolorowa woda po deszczu czy basenie. Oczywi軼ie nie biegn na basen od razu nast瘼nego dnia do farbowaniu... ale przecie to podstawa, by w這sy po na這瞠niu koloru dok豉dnie sp逝ka.

Ale si opisa豉m Mama nadziej, 瞠 rozwiej troch Twoje w徠pliwo軼i.
Stary 2007-09-25, 13:23   #1272
syntagma
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 512

te do 6 myc splukuja sie strasznie. Do 24 myc, nie czarujmy sie zawsze cos tam na glowie zostaje i nie plucze sie, az tak bo jest trwalsze.

Moze to od wlosow zalezy? ale to w jakis sposob sie wyplukiwac musi, chyba, ze wam trzyma dluzej taka szamponetka do 6 myc..
Stary 2007-09-25, 17:44   #1273
joaa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 403
GG do joaa

Ja r闚nie zdecydowanie nie polecam Palette... przynajmniej je郵i kto chce kolor rzeczywi軼ie na kr鏒ko. M鎩 czekoladowy br您, mimo 瞠 robiony w grudniu, trzyma si nadal - tzn. jest sp逝kany bardzo, ale w這sy s nadal ciemniejsze, ni powinny by po 9 miesi帷ach (czyli ponad 100 myciach w這s闚)...
Ale mo瞠 je郵i kto chce mie w這sy jak farbowane, ale bez farbowania - czemu nie? Chyba, 瞠 to rzeczywi軼ie tylko moje w這sy tak ten kolor trzymaj.

volleyhead z lo篡 >ΜNA FAJT?!<

If you're going crazy just grab me and take me
I'd follow you down, down, down... anywhere, anywhere

joaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-09-25, 22:24   #1274
lea88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 879

Cytat:
Napisane przez naila Poka wiadomo嗆
Lea, a jakie kolory mia豉?
Zawsze uzywalam brazow, kasztanow itp.

Co do Palette to faktycznie trzyma sie u wiekszosci bardzo dlugo- chociaz u mnie, jak wszystko zmywa sie blyskawicznie :P
lea88 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-09-29, 11:53   #1275
su$ka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 027

A czy kt鏎a z Was u篡wa豉 szamponetki Joanna Multi Color Kawowy br您 ? Spiera si na rudo ? Wychodzi ciemniejsza ni na opakowaniu ? Mam w這sy koloru jasny br您 .B璠 wdzieczna za wszelkie uwagi

su$ka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-10-17, 08:37   #1276
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru

Wiadomo軼i: 3 769
Wpisy w blogu: 3

!!!!!!!!!!! (( Rany Boskie !!!!! zobilam sobie ciemny braz na rozjasnianych wlosach i po kilku zmyciach zrobil sie fioletowo go貫bi ! ;(

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-10-17, 11:03   #1277
pakosta
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 912

Cytat:
Napisane przez su$ka Poka wiadomo嗆
A czy kt鏎a z Was u篡wa豉 szamponetki Joanna Multi Color Kawowy br您 ? Spiera si na rudo ? Wychodzi ciemniejsza ni na opakowaniu ? Mam w這sy koloru jasny br您 .B璠 wdzieczna za wszelkie uwagi
Wychodzi pi瘯ny ch這dny bardzo ciemny br您 Zmywa si bardzo szybko, ale nie rudo

Tolerancja moja nie obejmuje: proana, homofobii, rozmna瘸nia nierasowych zwierz徠, troli, agresji, postawy roszczeniowej, plucia, 鄉iecenia, pseudopatriotyzmu i marchewki w rosole.

Wymiana
pakosta jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-10-18, 16:08   #1278
tulipanna.
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 233

Dziewczyny, widze, ze znacie sie na rzeczy i jestescie w stanie mi doradzic. Prosze o pomoc!!!

Szukam szamponetki, ktora ma jakies ciemne brazy w palecie kolorow, ktora nie zniszczy wlosow i bedzie sie trzymac stosunkowo dlugo. tzn. dluzej niz 8 myc Lepsza bedzie Palette czy Marion?

Mialam rozjasniane wlosy. Obecnie zafarbowane sa na ciemny braz(moj naturalny kolor). Chce, zeby sobie odrastaly i regenerowaly sie, bo sa dosc mocno zniszczone, dlatego postanowilam zrezygnowac z farb. I teraz pytanie: czy jesli uzywalabym zalozmy szamponetki raz w tygodniu, to wlosom to zaszkodzi? Bo chetniej farbowalabym nawet co tydzien tylko majac pewnosc, ze dana szamponetka nie zniszczy mi wlosow ani troche...

Doradzcie mi cos, bo mam powazny dylemat, a tesknie za swoimi zdrowymi loczkami
tulipanna. jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-10-18, 16:16   #1279
Anja92
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 507
GG do Anja92

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Poka wiadomo嗆
Dziewczyny, widze, ze znacie sie na rzeczy i jestescie w stanie mi doradzic. Prosze o pomoc!!!

Szukam szamponetki, ktora ma jakies ciemne brazy w palecie kolorow, ktora nie zniszczy wlosow i bedzie sie trzymac stosunkowo dlugo. tzn. dluzej niz 8 myc Lepsza bedzie Palette czy Marion?

Mialam rozjasniane wlosy. Obecnie zafarbowane sa na ciemny braz(moj naturalny kolor). Chce, zeby sobie odrastaly i regenerowaly sie, bo sa dosc mocno zniszczone, dlatego postanowilam zrezygnowac z farb. I teraz pytanie: czy jesli uzywalabym zalozmy szamponetki raz w tygodniu, to wlosom to zaszkodzi? Bo chetniej farbowalabym nawet co tydzien tylko majac pewnosc, ze dana szamponetka nie zniszczy mi wlosow ani troche...

Doradzcie mi cos, bo mam powazny dylemat, a tesknie za swoimi zdrowymi loczkami
Ja u篡wa豉m szampon闚 koloryzuj帷ych z Pallet na 24 mycia i jestem baardzo zadowolona. D逝go si trzyma, nie niszczy w這s闚 i daje przepi瘯ny, l郾i帷y kolor. Aha, z koloru br您 wychodz prawie czarne

Anja92 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-10-18, 16:50   #1280
tulipanna.
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Anja92 Poka wiadomo嗆
Ja u篡wa豉m szampon闚 koloryzuj帷ych z Pallet na 24 mycia i jestem baardzo zadowolona. D逝go si trzyma, nie niszczy w這s闚 i daje przepi瘯ny, l郾i帷y kolor. Aha, z koloru br您 wychodz prawie czarne

Dziekuje Ci Moze jeszcze ktos sie wypowie??? Bede bardzo wdzieczna. Znalazlam tez Joanne Multi Efect do 8 myc...tez mi sie podoba. Co doradzacie nieniszczacego na moje wlosy????
Stary 2007-10-18, 17:06   #1281
yuki127
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 289

Ja raz u篡豉m Joanny szamponetki, chyba na 4 mycia. By豉m zadowolona jak na wakacyjne eksperymentowanie(zupe軟i e sie ostatecznie zmy這) Jednak na moich farbowanych wczesniej farbami w這sach po ka盥ym myciu wychodzi nieco inny odcie. W這s闚 sobie tym nie zniszczy豉m, po koloryzacji maj 豉dny blask
yuki127 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-10-18, 17:17   #1282
su$ka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 027

ja u篡wa豉m Joanny Multi Effect kawowy br您 i musz przyzna ,瞠 kolor wyszed przecudny dodam ,瞠 wyj軼iowo mia豉m w這sy w kolorze naturalnym jasny br您 spiera si absolutnie nie na rudo ,niestety wytrzyma tylko 6 my ,czyli stosunkowo niewiele ,ale o to mi chodzi這

su$ka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-10-18, 17:35   #1283
Klementynka
Raczkowanie

tak jak pisa豉m wy瞠j- palette nie polecam, marion za to jak najbardziej
te z joanny natomiast s bardzo delikatne, koloruj ma這 intensywnie i na stosunkowo kr鏒ki okres (max. 6 my)
Stary 2007-10-18, 17:43   #1284
tulipanna.
Zakorzenienie

Dziekuje dziewczyny!

Z Multi Effect podoba mi sie podobna szamponetka - kasztanowy braz. Skoro mowicie, ze jest najdelikatniejsza to chyba jednak na nia sie zdecyduje. Jestem gotowa malowac wlosy czesciej, byleby nic im nie bylo...Na przesuszenia i inne skutki uboczne nie moge sobie pozwolic, bo potrzebuja teraz nawilzania i regeneracji. Na razie kolor mam okej, ale zdaje sobie sprawe z tego, ze za 2 tygodnie bedzie juz w stanie krytycznym.

Czyli szamponetka jednak wplywa na wlos? Niszczy go chocby w malym stopniu? To moze jednak szampon do 24 myc zeby farbowac rzadziej? Oszaleje
Stary 2007-10-18, 17:57   #1285
Klementynka
Raczkowanie

Cytat:
Dziekuje dziewczyny!

Z Multi Effect podoba mi sie podobna szamponetka - kasztanowy braz. Skoro mowicie, ze jest najdelikatniejsza to chyba jednak na nia sie zdecyduje. Jestem gotowa malowac wlosy czesciej, byleby nic im nie bylo...Na przesuszenia i inne skutki uboczne nie moge sobie pozwolic, bo potrzebuja teraz nawilzania i regeneracji. Na razie kolor mam okej, ale zdaje sobie sprawe z tego, ze za 2 tygodnie bedzie juz w stanie krytycznym.

Czyli szamponetka jednak wplywa na wlos? Niszczy go chocby w malym stopniu? To moze jednak szampon do 24 myc zeby farbowac rzadziej? Oszaleje
kasztanowy br您 zostawi rudawe refleksy. Ja obecnie tak瞠 staram si w這som jak najmniej szkodzi, ale nie umiem zrezygnowa z 豉dnego koloru jakie taj szampony koloryzuj帷e (farb nigdy nie u篡wa豉m ), wi璚 idealnym rozwi您aniem dla mnie jest u篡wanie Henny z Venity, kt鏎a nadaje po膨dany kolor, a dodatkowo nie wp造wa destrukcyjnie na w這sy. Wola豉bym jednak, 瞠by trzyma豉 si d逝瞠j na w這sach.
Og鏊nie to palette wysuszy造 mi w這sy, reszta szampon闚 i szamponetek jest w porz康ku.
Stary 2007-10-18, 19:24   #1286
xxkaciaxx
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 276

Joanna Multi Effect kasztanowy br您, no c騜 kolor najpierw 豉dny, ciep造, ale potem nie chcia mi zej軼, spra si szybko na rudo takii bardzo wyblak造 nijaki eeeek!, dlatego raz na tydzie robi豉m. Kawowy br您, 陰dny ch這dny odcie, taki ciemny. Niestety te si spiera brzydko. Ale i tak zdecydowa豉m ze lepiej mi w blondzie i musia豉m pozbyc sie slad闚 po nich balejazem....
xxkaciaxx jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-10-18, 19:29   #1287
natina2
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 072
GG do natina2

hey Dziewczyny mam pytanie. Czy je郵i mam Baleyage blond chwyci mnie szaponetka Mariona do 3,4 my? Chc sobie zafarbowa na mied lub br您... Wyjdzie co z tego?? Bede wdzi璚zna za odpowied. Pozdrawiam
Stary 2007-10-18, 20:06   #1288
tulipanna.
Zakorzenienie

Wielkie dzieki Teraz czas na meska decyzje Nie boje sie rudawych refleksow - bede zamalowywac. I chcialam poeksperymentowac z cieplymi kolorami - po latach przekonania, ze jestem typem zimy(choc czasem wahaniami w strone jesieni) okazalo sie, ze jednak jesieni Najwyzsza pora na zmiane kolora

A swoja droga - pamietacie szamponetki welli? Takie smieszne w srebrno-blekitnych opakowaniach..Zrobilam nim sobie ciemna sliwke w podstawowce i trzymala sie dluuuugo...Ehhh, to byly czasy!
Stary 2007-10-28, 12:00   #1289
stokroteczka_16
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

hejka! nie polecam szamponetek z firmy marion, a zw豉szcza na jasnych w這sach. Jestem a raczej by豉m blondynk do ko鎍a lipca, ale co strzeli這 mi 瞠by zmienic kolor w這s闚. Szybko pobieg豉m do sklepu i wybra豉m szamponetk z firmy marion odcie burgund czy jakos tak. Poczatkowy efekt koloryzacji by piorunuj帷y, ale po 2 tyg. stawa豉m si ruda. Kolor nie chce si zmy! Obecnie mam w這sy koloru jasny rudy. Co mam zrobi, 瞠by zmyc ten kolor? Dorad嬈ie co.
Pozdrawiam ;* prosze o odpowied
stokroteczka_16 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-11-08, 13:16   #1290
midzikk
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 81

Cytat:
A swoja droga - pamietacie szamponetki welli? Takie smieszne w srebrno-blekitnych opakowaniach..Zrobilam nim sobie ciemna sliwke w podstawowce i trzymala sie dluuuugo...Ehhh, to byly czasy!
ooo tak, ja wypr鏏owa豉m chyba jako na pocz徠ku liceum kilka kolor闚, ale zupe軟ie nie pami皻am ju jakie
midzikk jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
24 mycia, bak豉瘸n, blond, blond farba br您 w這sy, blondynka, br您, br您 farba, brunetka, ciemne w這sy, co ile, color shampoo, cytryna, czarne w這sy, czekoladowy br您, czer, czerwone refleksy, d逝gie w這sy, farba, farba do w這s闚, farbonetki, farbowanie, farbowanie na br您, farbowanie w這s闚, farobowanie, fryzura, fryzura saszetka kolor, fryzura steeling, fryzury, g瘰te w這sy, hebanowa czer, henna w這sy farbowanie, jaka farba, jaki kolor w這s闚, joanna, joanna multi soft color, kolor, kolor czerwony, kolor w這s闚, koloryzacja, koloryzacja br您 na rudy, koloryzacja w這s闚, koloryzajcja, koloryzuj帷y, marion, ober篡na, odrosty, ombre, palette, pasemka, piel璕nacja, pomocy, pomocy farba wlosy, pomy趾a, przyciemnianie w這s闚, rabarbar, rozjasnianie wlosow, rozja郾iacz, rude, rude w這sy, rudy, studniowka, szampon, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, szamponetka czerwie, szamponetka farba, szamponetka rudy, szamponetki, szampony koloryzuj帷e, wi郾ia, wlosy, w這sy, w這sy blond, w這sy ciemne, w這sy farba saszetka, w這sy szamponetka br您, wypadanie w這s闚, z blondu na br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-05-18 13:10:32

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:15.