Szampony koloryzuj帷e, szamponetki - pytania, problemy - w徠ek zbiorczy - Strona 46 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2008-03-08, 10:39   #1351
tnfs
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 35
Dot.: szamponetki...

hmm zadaniem szamponetki jest przyciemnianie w這s闚, a nie rozja郾ianie, wi璚 ja jasnych blondach nie op豉ca si nawet u篡wa szamponetek bo nic Ci to nie da. U篡waj rozja郾iaczy czy co takiego.
tnfs jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-03-08, 11:37   #1352
kar0ola
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 854

nikt mi nie pomo瞠 w wyborze ??
kar0ola jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-03-08, 12:07   #1353
NomadSoul
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 783

Cytat:
Napisane przez kar0ola Poka wiadomo嗆
Hej dziewczynki dorad嬈ie mi !! mam jasno br您owe w這ski i zastanawia豉m sie jak je sobie zafarbowa..... My郵a豉m 瞠by ko鎍闚ki w這s闚 zafarbowa na blond albo wogle od spodu ca貫 na blond lub czer (to sie jako nazywa這 chyba farbowanie warstwowe, albo jak inni m闚i na skunksa tyle 瞠 w moim przypadku br您owo czarne lub br您 z blondem). I jako nie mog si zdecydowa... .powiedzcie mi jaka wersja b璠zie najlepsza ??? Z g鏎y dzi瘯uje

Je瞠li masz w這sy br您owe to szamponetk bl康 napewno Ci nie wyjdzie (!) a co do czerni z brazem to raczej nie bedzie duzo wida...[o ile masz ciemne w這sy]
Stary 2008-03-08, 12:18   #1354
LuvMSI
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 513

Cytat:
Napisane przez kar0ola Poka wiadomo嗆
chcia豉m sobie zafarbowac szamponetk :PP Wi璚 jakby軼ie jeszcze mog造 mi doradzi z jakiej firmy to by這 by git
Szamponetka jest do przyciemniania w這s闚 o ton, dwa lub wi璚ej, a nie do farbowania. Bo inaczej po co by造by nam farby?
Je郵i chcesz zrobi tak jak wy瞠j napisa豉- najlepiej id do fryzjera na farbowanie
Stary 2008-03-14, 12:12   #1355
Ashley232
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Chc zrobi sobi czarne w這sy szamponetk

Hej! Mam maly problem... Mam bardzo tzn, jasne w這sy blond (mozna powiedziec 瞠 bardzo jasne). chcia豉 bym zmienic ich kolor szamponetka na czarne, tak zeby farba zmyla sie po 2miesi帷ach czyli jesli pomaluje je w wakacje to zeby na koniec wakacji w這sy wr鏂i造 do naturalnego koloru. Niewiem jakiej szamponetki u篡 i czy faktycznie zmyje si ona po 2 miesi帷ach? Pliska pom騜cie, z g鏎y dzi瘯uje
Ashley232 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-03-14, 20:38   #1356
kar0ola
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 854

Hah !! na pewno sie nie zmyje ;D Szamponetka jest do przyciemniania w這s闚 a tak wogle to moim zdaniem g逝pota nak豉da czarn szamponetke na jasne blond w這sy
kar0ola jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-03-15, 21:46   #1357
kitty666
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 34

A jak ja mam brazowe wlosy takie raczej ciemne? To jak to jest z tym schodzeniem tych farb? (podejrzewam, ze to pyatnie zadane juz bylo co najmniej 508 razy xD )
kitty666 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-03-17, 15:42   #1358
Friese
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 320
Wpisy w blogu: 3
Dot.: Chc zrobi sobi czarne w這sy szamponetk

Cytat:
Napisane przez Ashley232 Poka wiadomo嗆
Mam bardzo tzn, jasne w這sy blond (mozna powiedziec 瞠 bardzo jasne). chcia豉 bym zmienic ich kolor szamponetka na czarne, tak zeby farba zmyla sie po 2miesi帷ach czyli jesli pomaluje je w wakacje to zeby na koniec wakacji w這sy wr鏂i造 do naturalnego koloru. (...)

czy faktycznie zmyje si ona po 2 miesi帷ach? Pliska pom騜cie, z g鏎y dzi瘯uje

Szamponetka jest do przyciemniania w這s闚 o ton, dwa lub wi璚ej, a nie do farbowania

Je郵i chcesz zrobi tak jak wy瞠j napisa豉- najlepiej id do fryzjera na farbowanie

PS- czy jeste pewna 瞠 b璠ize Ci pasowa這? nie lepiej zrobi odcieni br您u? ? )

te chcia豉m na ,,czarno'' przefarbowa, ale dla blandynek nie wszystkich pasuje - jasna karnacja,itp..
Friese jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-03-17, 15:44   #1359
Friese
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Poka wiadomo嗆
Od farby rozni sie dokladnie wszystkim

Bron boze nie kupuj szamponetek Palette - polecam moja recenzje tego swinstwa na KWC.

.. co to za skr鏒?
gdize mog t recenzj przeczyta ..? ?
Stary 2008-03-17, 16:34   #1360
Friese
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez stokroteczka_16 Poka wiadomo嗆
hejka! nie polecam szamponetek z firmy marion, a zw豉szcza na jasnych w這sach. Jestem a raczej by豉m blondynk do ko鎍a lipca, ale co strzeli這 mi 瞠by zmienic kolor w這s闚. Szybko pobieg豉m do sklepu i wybra豉m szamponetk z firmy marion odcie burgund czy jakos tak. Poczatkowy efekt koloryzacji by piorunuj帷y, ale po 2 tyg. stawa豉m si ruda. Kolor nie chce si zmy! Obecnie mam w這sy koloru jasny rudy.

Cytat:
Napisane przez midzikk Poka wiadomo嗆
Z tych wymienionych u篡wa豉m tylko Mariona (opr鏂z tego wcze郾iej Welli i Palette) i by豉m bardzo zadowolona, kolor niesamowicie mi si podoba, sp逝kiwa si 豉dnie, nie mia 瘸dnego wp造wu na kondycj w這s闚.

... yyyy - to jak wko鎍u?
pozostaje po Marion rudawy odcie czy 豉dnie si sp逝kuje?
Stary 2008-03-17, 18:49   #1361
nadeline
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 91

A je郵i mam w這sy koloru miodowy blond i zafarbuj szamponetk 鈔edni br您 to po jakim czasie wr鏂 do naturalnego koloru? I czy w og鏊e?
Stary 2008-03-18, 13:15   #1362
Blue sky
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 742
GG do Blue sky

mozecie polecic mi jakies szamponetki bo ktorych uzyskam intensywna rudosc?
Stary 2008-03-18, 14:40   #1363
Friese
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez nadeline Poka wiadomo嗆
A je郵i mam w這sy koloru miodowy blond i zafarbuj szamponetk 鈔edni br您 to po jakim czasie wr鏂 do naturalnego koloru? I czy w og鏊e?
tak samo jak Ty chc pofarbowa na 鈔edni br您 a mam blond w這sy i z tego co wyczyta豉m wcze郾iej najlepiej schodzi Mariona i Joanny szamponetka

i 豉dnie si wyp逝kuj ja dzisiaj pr鏏uj
Stary 2008-03-18, 19:47   #1364
nadeline
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 91

To powodzenia, napisz jak wysz這
Ja my郵, 瞠 za kilka dni spr鏏uj..
Stary 2008-03-18, 20:27   #1365
nataola5
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 24

Dziewczyny pom騜cie Bylam u fryziera i taki kolor zrobi豉 mi A mia byc jasny blond Farba by豉 nakladana na odrosty Kolor wczesniejszy to ciemny blond to jest m鎩 naturalny kolor Odrosty mia豉m z 6 cm dalsze w這sy by造 wczesniej blond wiec po nalozeniu przez fryzierk blondu wyszly 豉dne Ale na czubku jest Fatalnie Co mam zrobic ?? Mysl o rozjasniaczu aby zgubic ten rudy kolor i miec ladne jasne wloski POMOCY!!!!
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg na.JPG (41,0 KB, 43 za豉dowa)
nataola5 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-03-19, 11:44   #1366
NomadSoul
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez nataola5 Poka wiadomo嗆
Dziewczyny pom騜cie Bylam u fryziera i taki kolor zrobi豉 mi A mia byc jasny blond Farba by豉 nakladana na odrosty Kolor wczesniejszy to ciemny blond to jest m鎩 naturalny kolor Odrosty mia豉m z 6 cm dalsze w這sy by造 wczesniej blond wiec po nalozeniu przez fryzierk blondu wyszly 豉dne Ale na czubku jest Fatalnie Co mam zrobic ?? Mysl o rozjasniaczu aby zgubic ten rudy kolor i miec ladne jasne wloski POMOCY!!!!
Mo瞠 jestem 郵epa ale ja tu rudo軼i nie widze... o_O. W這ski masz 郵iczne !
Stary 2008-03-19, 12:01   #1367
NomadSoul
Rozeznanie

szamponetki - czerwone pod spodem

Hey! Mam do was pytanko! Mam w這sy blond... W sumie lekko wpadaj帷e w jasny rudy [po eksperymentach szamponetkowych]. Ostatnio zrobi豉m sobie ciemno br您owe, ale tylko pod spodem wygl康a這 fajnie i podoba這 mi si. Obecnie br您 ju mi si prawie ca趾owicie zmy i zastanawiam si czy nie powt鏎zy zabiegu tyle ze zmieni kolor z br您u na czerwony... Co wy o tym s康zicie? Dorad嬈ie, prosz
Stary 2008-03-19, 12:25   #1368
nataola5
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 24

a mi ten kolor nie odpowiada Musia豉bym ci pokzac kilka zdjec abys zobaczyla ze sa rude z馧te czy slomkowe Wiec kto mi cos powie czy mam zrobic te odrosty rozjasniaczem Nie wyjdzie mi pomarancz ???
nataola5 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-03-19, 12:38   #1369
NomadSoul
Rozeznanie

to nie wiem... odczekaj jaki czas i naloz na ca這嗆 szampon koloryzujacy... powinno pomoc. Rozjasniaczem moze nie kombinuj
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=237766
Tu jest w徠ek jak fryzjerka rozja郾i豉 dziewczynie odrosty i wysz造 rudopomara鎍zowe. Poczytaj moze co dla siebie znajdziesz.
Stary 2008-03-20, 10:03   #1370
midzikk
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 81

Cytat:
Napisane przez Friese Poka wiadomo嗆
... yyyy - to jak wko鎍u?
zale篡 jaki wyj軼iowy kolor w這s闚 i jaki odcie szamponetki ja u篡wa豉m par razy odcienia aksamitny br您 na w這sy jasny br您 w porywach do 鈔edniego br您u
midzikk jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-03-20, 11:23   #1371
NomadSoul
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Friese Poka wiadomo嗆
... yyyy - to jak wko鎍u?
jak ja robi豉m Marionem to zawsze w這sy wychodzi造 mi w docieniach rudosci, co by juz nie mowic ze rude. Ja tej firmy zdecydowanie nie polecam!

Teraz troche z innej beczki mam do was pytanko! Mam w這sy blond... W sumie lekko wpadaj帷e w jasny rudy [po eksperymentach szamponetkowych]. Ostatnio zrobi豉m sobie ciemno br您owe, ale tylko pod spodem wygl康a這 fajnie i podoba這 mi si. Obecnie br您 ju mi si prawie ca趾owicie zmy i zastanawiam si czy nie powt鏎zy zabiegu tyle ze zmieni kolor z br您u na czerwony... Co wy o tym s康zicie? Dorad嬈ie, prosz

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-03-24 o 00:42 Pow鏚: post pod postem/korzystaj z edytowania jak i multicytowania
NomadSoul jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-03-22, 18:01   #1372
NomadSoul
Rozeznanie

wi璚 nikt mi nie doradzi ?
Stary 2008-03-24, 00:38   #1373
Klementynka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 268

Cytat:
Napisane przez NomadSoul Poka wiadomo嗆
wi璚 nikt mi nie doradzi ?
z mojego do鈍iadczenia- jestem naturaln szatynk, w這sy traktowalam jedynie szamponami24, b康 szamponetkami.. a 瞠 mia豉m fisia na punkcie bordowych w這s闚, to je malowa豉m na r騜ne odcienie czerwieni. i teraz ju odrzuca mnie od tego koloru.. chc 豉dny br您, a nie mog go uzyska, bo cho farbowa豉m jedynie szamponetkami to przeb造ski rudo軼i i czerwono軼i zosta造.. i mnie to mocno irytuje
ale drastycznych kolorow po szamponetkach obawiac sie nie powinnas.. wiec jesli masz ochote to sie farbuj
no risk, no fun
Stary 2008-03-24, 16:29   #1374
naturami
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 11

Ja w te wakacje po這w w這s闚 potraktowa豉m kolorem granatu- mocno rudy(szamponetka). Nie pami皻am jakiej firmy. Sam kolor wyszed 鈍ietnie (jestem jasn blondynk i efekt by nieziemski). Gorzej by這 po jakim tygodniu. Intensywna czerwie wyblak豉 i niestety...nie zmy豉 si... Sko鎍zy這 si na skr鏂eniu w這s闚 po d koniec wakacji
naturami jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-03-24, 20:31   #1375
evaeva
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 53

we wrze郾iu fryzjerka zrobi豉 mi baleyage, kolor sie zmieni, jako straci odcie, a teraz zosta造 tylko straszne odrosty..
zastanawia mnie czy jakas szmponetka pokry豉by ten "nowy" kolor, zeby wrocic do swojego naturalnego..

nie chcia豉m zak豉da nowego tematu, mo瞠 kto co tu poradzi ?

Edytowane przez evaeva
Czas edycji: 2008-04-18 o 17:46
evaeva jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-03-25, 14:42   #1376
NomadSoul
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez evaeva Poka wiadomo嗆
we wrze郾iu fryzjerka zrobi豉 mi baleyage, kolor sie zmieni, jako straci odcie, a teraz zosta造 tylko straszne odrosty..
zastanawia mnie czy jakas szmponetka pokry豉by ten "nowy" kolor, zeby wrocic do swojego naturalnego..

nie chcia豉m zak豉da nowego tematu, mo瞠 kto co tu poradzi ?
hmmm moze jaki br您ik by za豉twi sprawe...

A co do mojego pytania to dzi robie sobie w這sy! a co raz sie zyje :PP hehe

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-04-19 o 17:33 Pow鏚: post pod postem
NomadSoul jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-03-25, 15:18   #1377
Miranda77
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 17

Chcialam zalozyc nowy watek ale moze ktoras z was mi poradzi.Moje naturalne wlosy to sredni blond ale chcialabym szamponem koloryzujacym zmienic na cos ciemniejszego np jasniejszy braz tylko nie wiem jaka firme najlepiej wybrac bo moje wlosy nie sa teraz w najlepszej formie i nie chcialabym ich tym szamponem dobic.Chcialabym taki szampon koloryzujacy ktory by sie zmywal np do 12 myc ale nie niszczyl wlosow,raczej je odzywil,bo przeciez sa takie?Mozecie mi cos doradzic?
Miranda77 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-03-25, 22:29   #1378
1985SiWA
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 10 211

Jakis czas temu powr鏂i豉m do swojego naturalnego koloru a mianowicie czekoladowy br您, chcia豉bym zobaczyc jak wygladam w czarnych w這sach tylko boje sie ze szamponetka sie nie zmyje i beda odrosty
Czym wiec moge "zakolorowac" w這sy na czarno na jeden raz tzn do 1-go mycia hmmm Plissssssssssssssss pom騜cie bo ta ciekawo軼 czarnych w這s闚 zmywa mi sen z powiek hehe
Stary 2008-03-25, 23:18   #1379
SerenaVDW
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 321
GG do SerenaVDW

Skoro masz naturalny kolor wlosow to niby powinna sie zmyc chociaz z tym diabelstwem roznie bywa. Moja kolezanka zrobila sobie na naturalne wlosy co prawda blond rozowe i nie zmylo jej sie tylko spralo. Wygladalo to niezbyt fajnie. Wiec ryzyk fizyk.
Stary 2008-03-25, 23:29   #1380
evaeva
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 53

Cytat:
Napisane przez NomadSoul Poka wiadomo嗆
hmmm moze jaki br您ik by za豉twi sprawe...
pewno bedzie wida roznice, miedzy szaponetka nakladana na odrosty, a na ten "baleyage", co nie ?
evaeva jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
24 mycia, bak豉瘸n, blond, blond farba br您 w這sy, blondynka, br您, br您 farba, brunetka, ciemne w這sy, co ile, color shampoo, cytryna, czarne w這sy, czekoladowy br您, czer, czerwone refleksy, d逝gie w這sy, farba, farba do w這s闚, farbonetki, farbowanie, farbowanie na br您, farbowanie w這s闚, farobowanie, fryzura, fryzura saszetka kolor, fryzura steeling, fryzury, g瘰te w這sy, hebanowa czer, henna w這sy farbowanie, jaka farba, jaki kolor w這s闚, joanna, joanna multi soft color, kolor, kolor czerwony, kolor w這s闚, koloryzacja, koloryzacja br您 na rudy, koloryzacja w這s闚, koloryzajcja, koloryzuj帷y, marion, ober篡na, odrosty, ombre, palette, pasemka, piel璕nacja, pomocy, pomocy farba wlosy, pomy趾a, przyciemnianie w這s闚, rabarbar, rozjasnianie wlosow, rozja郾iacz, rude, rude w這sy, rudy, studniowka, szampon, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, szamponetka czerwie, szamponetka farba, szamponetka rudy, szamponetki, szampony koloryzuj帷e, wi郾ia, wlosy, w這sy, w這sy blond, w這sy ciemne, w這sy farba saszetka, w這sy szamponetka br您, wypadanie w這s闚, z blondu na br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-05-18 13:10:32

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:31.