Szampony koloryzuj帷e, szamponetki - pytania, problemy - w徠ek zbiorczy - Strona 47 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2008-03-25, 23:48   #1381
1985SiWA
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 10 211
Dot.: szamponetki...

A sa jakies preparaty na jeden raz? Albo jakis spos鏏?
Stary 2008-03-26, 16:55   #1382
NomadSoul
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 783
Cytat:
Napisane przez evaeva Poka wiadomo嗆
pewno bedzie wida roznice, miedzy szaponetka nakladana na odrosty, a na ten "baleyage", co nie ?
hmmm... szamponetke w niare ciemna i nie powonno byc roznicy z tym ze przytrzyma d逝zej to na w這sach...nawet do godziny

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Poka wiadomo嗆
A sa jakies preparaty na jeden raz? Albo jakis spos鏏?
Na jeden raz szczeze mowi帷 nie s造sza豉m. No moze maskara do w這s闚 [ z tym ze to bardziej do pasemek] i spray tez do pierwszego zmycia z tym ze czarnego jeszcze nie spotka豉m.

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-04-19 o 17:34
NomadSoul jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-03-26, 18:11   #1383
Chatul
ma zielone poj璚ie

Wiadomo軼i: 40 446

Cytat:
Napisane przez NomadSoul Poka wiadomo嗆
Na jeden raz szczeze mowi帷 nie s造sza豉m. No moze maskara do w這s闚 [ z tym ze to bardziej do pasemek] i spray tez do pierwszego zmycia z tym ze czarnego jeszcze nie spotka豉m.
S i czarne, sama swego czasu takowy kupi豉m. Ale pyta o nie trzeba w sklepie fryzjerskim, przynajmniej ja w drogerii to nie widzia豉m czego takiego.
Stary 2008-03-26, 22:06   #1384
1985SiWA
Zakorzenienie

A sa jakies p逝kanki do w這s闚 ciemnych, takie zeby nasycic kolor ??? Troszke przyciemnic? ...
Stary 2008-03-29, 00:24   #1385
1985SiWA
Zakorzenienie

podbijam watek
Stary 2008-03-29, 11:49   #1386
Lanessa
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 996

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Poka wiadomo嗆
A sa jakies p逝kanki do w這s闚 ciemnych, takie zeby nasycic kolor ??? Troszke przyciemnic? ...
Jest pelno. Cynamon-na kasztan. Kora debowa na mocny braz. Pelno, ale to nie ten watek.
Lanessa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-01, 22:58   #1387
201706011004
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 36
Unhappy Ratunku! ;(

usunieto

Edytowane przez 201706011004
Czas edycji: 2017-06-01 o 00:53
201706011004 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-07, 00:03   #1388
BlackBerry1
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 40
Dot.: Szampony koloryzuj帷e - pytania, problemy - w徠ek zbiorczy

hm mam 2 pasemka winna czerwie...marion..a w sumie to teraz intensywny r騜...
czym opr鏂z szampon闚 przeciw. zmywa ?
BlackBerry1 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-08, 22:04   #1389
NomadSoul
Rozeznanie

Dot.: Ratunku! ;(

Cytat:
Napisane przez ComeFromJamaica Poka wiadomo嗆
Dziewczyny ratujcie ;(
Mialam wloski pomalowane na karmel,do tego blond pasemka..ciuteczke odrosly wiec postanowilam zaryzykowac bardzo jasnym blondem z garniera i co?......to byl najwiekszy moj blad ;( Wlosy tam gdzie byl karmel wyszly miedziane a na pasemkach siwe..nie chcialabym ich malowac ani dekoloryzowac wiec chcialabym zaryzykowac z szamponetk,jakis bardzo jasny br您 albo blond? Nie wiem ;( BLAGAM O POMOC ;( Chcialam miec jednolite wloski takie piaskowe-blond no,liczylam sie ze beda reflexy i wyszed mi istny meksyk,przeswituje mi palona kawa z joanny(wczesniejszy moj kolor),miedziany rudy i siwy ;( Masakra....za豉mka..
Blond tu nic nie da... musisz uzyc szamponetki ciemniejszej od swoich w這s闚 wtedy powinno pokry. Jak juz ktos wczesniej napisa szampoteki sa do przyciemniania w這s闚 a nie rozja郾iania.
Stary 2008-04-08, 22:55   #1390
SerenaVDW
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 321
GG do SerenaVDW

Oj tu juz pomoze chyba tylko fryzjer. Tez wpadlam kiedys na taki genialny pomysl jak ty . Odrosty pomaranczowe, reszta siwa. Szamponetka szybko sie zmywa i po 2 najwyzej 3 myciach to dopiero bedziesz "pieknie" wygladac.
Stary 2008-04-10, 16:51   #1391
201706011004
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 36

usunieto

Edytowane przez 201706011004
Czas edycji: 2017-06-01 o 00:46
201706011004 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-19, 17:12   #1392
shikai
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 248

ja w sierpniu zrobi豉m sobie ognisty rudy szamponetk palette - do dzi s przeb造ski (mam naturalny 鈔edni blond) i mam zamiar sobie trzasn望 czekolad, wiem czym to grozi ale w這sy przecie odrosn
shikai jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-19, 23:17   #1393
1985SiWA
Zakorzenienie

Jakos niedawno pisa豉m, ze chce spr鏏owa czerni szamponetka, swoj naturany kolor to czekoladowy braz.
No i na這zylam Granatowa czer z Palette, trzyma豉m chyba z 45 min czyli d逝zej niz jest napisane i co ??? Kolor przyciemnil mi si o dos這wnie jeden ton, czyli dalej mam braz z tym ze ciut ciemniejszy ehhhh dziadostwo i strata kasy :/
Stary 2008-04-27, 18:47   #1394
Astarte__
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 993
GG do Astarte__
Dot.: szamponetka ba farbowane wloski?

Ja mam zamiar cos podobnego zrobi. Mam czarne farbowane w這sy z br您owymi odrostami, z tym 瞠 czarna farba jakby wyblak豉 i mam takie br您owawe refleksy (od wcze郾iejszego farbowania na taki kolor). Dlatego chc sobie kupi szamponetk z jakim ciemnym br您em i zobaczy, co z tego wyjdzie Ju nie wspomn o tym, 瞠 gdzieniegdzie mam siwe wlosy
Astarte__ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-28, 15:35   #1395
magi123
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 14
Dot.: szamponetka ba farbowane wloski?

Wydaje mi si jednak, 瞠 to z造 pomys, oczywi軼ie zale篡 od koloru w這s闚. Moja kole瘸nka mia豉 kiedy blond pasemka i przefarbowa豉 w這sy na ciemny br您 (szamponetk.) Efekt by straszny... mia豉 niebieski odblask w這s闚. Ja r闚nie mam farbowane i te si nad tym zastanawia豉m. Mo瞠 kiedy zaryzykuj
magi123 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-28, 22:38   #1396
Lasely
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

Hej!
Mam takie pytanie.
Chce sobie zrobic czerwone wlosy, ale narazie szamponetka bo jak sie okaze ze wygladam tragicznie zeby dalo sie zmyc w jak najkrotszym czasie;p
Jakiej firmy szamponetki powinnam uzyc ?? Prooosze, podajcie jaka najlepsza bo chce miec pewno嗆 ze sie zmyje... Mam w這sy blond ... takie jasne brazowe
Bardzo prooosze o odpowiedz

Lasely jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-28, 23:43   #1397
Chatul
ma zielone poj璚ie

Wiadomo軼i: 40 446

Cytat:
Napisane przez Lasely Poka wiadomo嗆
Hej!
Mam takie pytanie.
Chce sobie zrobic czerwone wlosy, ale narazie szamponetka bo jak sie okaze ze wygladam tragicznie zeby dalo sie zmyc w jak najkrotszym czasie;p
Jakiej firmy szamponetki powinnam uzyc ?? Prooosze, podajcie jaka najlepsza bo chce miec pewno嗆 ze sie zmyje... Mam w這sy blond ... takie jasne brazowe

Najdelikatniejsze szamponetki na rynku ma Marion i Delia. Ale wiesz, nawet one mog si do ko鎍a nie zmy...
Je瞠li mo瞠sz wyda troch pieni璠zy na to farbowanie to udaj si do sklepu fryzjerskiego. Powinni Ci zaproponowa jak捷 szamponetk, kt鏎a naprawd si zmywa. Chocia nawet w tym wypadku nie ma 100% pewno軼i, 瞠 wszystko zejdzie. To zale篡 nie tylko od farby, kt鏎ej u篡jesz ale r闚nie od Twoich w這s闚.
Stary 2008-04-30, 16:20   #1398
NomadSoul
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Lasely Poka wiadomo嗆
Hej!
Mam takie pytanie.

Osobi軼ie robi豉m sobie w這sy czerwona szamponetka. Mam w這sy rowniez blond. Po pierwszym myciu w這sy wygl康a造 naprawd fajnie... Niestety szybko kolor sie zmy do takiego wyblak貫go rozowego co wygladalo juz niezbyt fajnie...
Aaa w豉snie ja robi豉m sobie Joanna.
Tak wiec moim zdaniem jakiej bys szamponetki nie uzy豉 to i tak Ci sie 豉dnie nie zmyje... No ale to juz od Ciebie zalezy co zrobisz.
Stary 2008-05-19, 19:37   #1399
arleta512
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

Czesc xD
Mam taki problem. Farbowalam sie farba na bardzo ciemny braz. Troche sie z czasem zmyl i jeszcze mam odrosty, wiec chcialam je pofarbowac szamponetka, aby nie widac bylo odrostow, ale zeby kolor sie zmywal bo chcem powrocic do mojego naturalnego koloru. Wiec...czy szamponetka zmywa sie po farbowanych juz wczesniej wlosach i czy w ogole sie zmyje do konca?
pomocyy
arleta512 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-05-19, 23:46   #1400
wildxrose
Optymistka

Wiadomo軼i: 942

Hej. Mam nier闚nomierny blond na swojej g這wie po eksperymentach z rozjasniaczem w sprawy Joanny. U g鏎y jasny, ni瞠j troszk ciemniejszy, a pod spodem jeszcze bardzeij ciemny ;/ Chcialabym jakos wyr闚na kolor w這s闚. Czy szamponetka by mi pomog豉? Je瞠li tak to jaka?

Na fotkach niezabardzo wida r騜nice jednak w innym 鈍ietle jest bardzo zauwa瘸lna
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1.JPG (49,7 KB, 9 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 2a.JPG (49,7 KB, 18 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 3.JPG (48,6 KB, 13 za豉dowa)
wildxrose jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-05-21, 08:17   #1401
Kate07
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 50
Smile szamponetka na rozja郾iane w這sy...

Hej, a wi璚 jestem posiadaczk rozja郾ianych w這s闚 (per這wy blond)
i zastanwiam si nad wakacyjn zmian. Chcia豉bym u篡c talkiej szamponetki, aby uzyskac jasny, miedziany kolor, oraz 瞠by da這 si j zmyc, bo do szko造 raczej niespecjalnie chc si pokazywac z rudaw czupryn.
Czy mo瞠cie mi co doradzic? Bylabym bardzo wdzieczna.
Pozdrawiam
Stary 2008-05-21, 10:08   #1402
tulipanna.
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 233
Dot.: szamponetka na rozja郾iane w這sy...

Cytat:
Napisane przez Kate07 Poka wiadomo嗆
Hej, a wi璚 jestem posiadaczk rozja郾ianych w這s闚 (per這wy blond)
i zastanwiam si nad wakacyjn zmian. Chcia豉bym u篡c talkiej szamponetki, aby uzyskac jasny, miedziany kolor, oraz 瞠by da這 si j zmyc, bo do szko造 raczej niespecjalnie chc si pokazywac z rudaw czupryn.
Czy mo瞠cie mi co doradzic? Bylabym bardzo wdzieczna.
Pozdrawiam
Jest juz watek o szamponetkach i dobrze byloby, gdybys skorzystala z wyszukiwarki przed zadaniem pytania
Nie daj sie skusic szamponetkom Palette, bo nie dosc, ze niszcza wlosy, to jeszcze sa trudno zmywalne. Jesli chcesz poeksperymentowac z troche ciemniejszym kolorkiem szukaj szamponetek firmy Joanna i Marion Polecam obie firmy, kazda sobie chwalilam. Jedna i drugie wyplukiwaly sie do konca.
tulipanna. jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-05-21, 11:56   #1403
BWWT
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 38
Dot.: szamponetka na rozja郾iane w這sy...

Witam
Odradzam nak豉danie szamponetki (jakiejkolwiek) na rozja郾ione w這sy, efekt b璠zie op豉kany. Proponuj uda si do fryzjerki, kt鏎e na這篡 Ci pigment, a potem kolor. Ja tak zrobi豉m Pozdrawiam.
BWWT jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-05-23, 11:15   #1404
agathos
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Question Szamponetka koloryzuj帷a

Witam

Chc zafarbowa sobie w這sy zmywaln szamponetk, kt鏎a szybko si zmywa. Jestem szatynk i chc sobie zafarbowa w這sy na ciemny br您. Nie wiem jak mam wybra. Prosz pom騜cie
agathos jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-05-24, 17:42   #1405
noname12345TPa
Go嗆

Wiadomo軼i: n/a

Dziewczyny mam problem. M鎩 kolor w這s闚 to na w p馧 jasny br您 zmieszany z ciemnym blondem. Chc spr鏏owa zrobi je sobie na rudy (bursztynowy blond) czy jest to mo磧iwe (na pr鏏) uzyskanie takiego efektu szamponetk?
  Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-05-24, 22:33   #1406
Kasika26
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3
Dot.: Szamponetki

[quote=Oliva;912579]Dziewczyny no wi璚 oznajmiam, 瞠 ZROBIxM TO, mimo wielu obaw, CO Z TEGO WYJDZIE Kupi豉m sobie szamponetk Londy, ale nie odwa篡lam si jej u篡. Po kilku dniach kupilam Mariona i... u篡豉m Nie jest 幢e, kolor jest ciemniejszy. aaa w og鏊e to kupi豉m czekoladowy br您. No, tyle 瞠 wyszed troch mniej czekoladowy, a bardziej z rudawym po造skiem, ale tak odrobink. W sumie mi si podoba, ale ju mam ochot na jaki inny Czy my郵icie, 瞠 jak znowu uzy豉bym tej samej szmponetki to kolor wyszed豚y mocniejszy?
A w og鏊e to chyba za cz瘰to te nie powinno si u篡wa szampon闚 koloryzuj帷ych chyba, nie?

Drogie wiza篡stki. M鎩 naturalny kolor w這s闚 jest identyczny jak na obrazku za陰czonym przez Olive. Chcia豉bym je przefarbowa za pomoc szamponetki na czarno. i prosz, czy mog造by軼ie mi poleci jak捷 konkretn firm? nie ukrywam, 瞠 chcia豉bym, 瞠by ten kolor si zmy z g鏎y dzi瘯uj za pomoc
Kasika26 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-05-26, 16:28   #1407
NomadSoul
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez WeronikaWargulak Poka wiadomo嗆
Dziewczyny mam problem. M鎩 kolor w這s闚 to na w p馧 jasny br您 zmieszany z ciemnym blondem. Chc spr鏏owa zrobi je sobie na rudy (bursztynowy blond) czy jest to mo磧iwe (na pr鏏) uzyskanie takiego efektu szamponetk?
Mysle, 瞠 kolor Ci wyjdzie z tym, 瞠 ja bym przytrzyma豉 troche d逝zej. Jakie 30-40 min. No i rudy jakis ciemniejszy, nie jasny bo nie pokryje Ci br您owych w這sk闚...[bynajmniej tak mi sie wydaje]
Stary 2008-05-28, 12:14   #1408
AgaGiraffe
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 517
Smile Dot.: szamponetki...

.

Edytowane przez AgaGiraffe
Czas edycji: 2011-08-19 o 14:33
AgaGiraffe jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-05-28, 12:15   #1409
AgaGiraffe
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 517

.

Edytowane przez AgaGiraffe
Czas edycji: 2011-08-19 o 14:32
AgaGiraffe jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-06-04, 20:24   #1410
Yin113
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 44
POMOCY!!! szampon do 24 myc - kolor nie chce zej嗆..

hej. mam problem farbowalam jaki czas temu wlosy na br您 m鎩 naturalny kolor wlos闚 to 鈔edni br您 (uzylam szamponu do 24 my pallet) kolor zacz掖 schodzi i po nieca造m miesi帷u farbowanie powturzy豉m(t sam farb) za nied逝go minie miesi望 od ostatniego farbowania i niestety kolor nie za bardzo chce sie wyp逝ka.... prawde m闚i帷 zszed tylko troszeczke... na wakacje chcia豉bym zmienic m鎩 kolorek na maho, i chcialabym to zrobi szamponem do 24 my (zale篡 mi na tym zeby zmy sie w tym terminie) ale boje sie ze jesli naloze nast瘼ny szampon na te 2 niewyp逝kane to maho nie zejdzie mi w ogule.... wiem ze pallet bardzo d逝go trzyma sie na w這sach (spotka豉m sie nawet z opiniami ze ju mi nie zejdzie sama) , dlatego zastanawiam sie czy jest jaki sposob zeby bezpiecznie sci庵n望 ten br您 (sam farbe np jakimi p逝kankami albo czym...) nie niszcz望 wlos闚 i nie ruszaj帷 ich naturalnego koloru.... Ale przedewszystkim chcia豉bym wiedzie czy jesli po這ze szampon koloryzuj帷y (24 mycia) innej firmy na te 2 warstwy "zmywalne"to czy waszym zdanie zejdzie mi po 24 myciach czy tylko sie utrwali tak jak sie stalo z poprzednim? moz ktora z was miala podobn sytuacje... bardzo prosze o rade...

3cm------->12, 13, 14, 15, 16 ... cm
Yin113 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
24 mycia, bak豉瘸n, blond, blond farba br您 w這sy, blondynka, br您, br您 farba, brunetka, ciemne w這sy, co ile, color shampoo, cytryna, czarne w這sy, czekoladowy br您, czer, czerwone refleksy, d逝gie w這sy, farba, farba do w這s闚, farbonetki, farbowanie, farbowanie na br您, farbowanie w這s闚, farobowanie, fryzura, fryzura saszetka kolor, fryzura steeling, fryzury, g瘰te w這sy, hebanowa czer, henna w這sy farbowanie, jaka farba, jaki kolor w這s闚, joanna, joanna multi soft color, kolor, kolor czerwony, kolor w這s闚, koloryzacja, koloryzacja br您 na rudy, koloryzacja w這s闚, koloryzajcja, koloryzuj帷y, marion, ober篡na, odrosty, ombre, palette, pasemka, piel璕nacja, pomocy, pomocy farba wlosy, pomy趾a, przyciemnianie w這s闚, rabarbar, rozjasnianie wlosow, rozja郾iacz, rude, rude w這sy, rudy, studniowka, szampon, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, szamponetka czerwie, szamponetka farba, szamponetka rudy, szamponetki, szampony koloryzuj帷e, wi郾ia, wlosy, w這sy, w這sy blond, w這sy ciemne, w這sy farba saszetka, w這sy szamponetka br您, wypadanie w這s闚, z blondu na br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-05-18 13:10:32

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:31.