Szampony koloryzuj帷e, szamponetki - pytania, problemy - w徠ek zbiorczy - Strona 48 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2008-06-04, 22:53   #1411
noname12345TPa
Go嗆

Wiadomo軼i: n/a
Dot.: szamponetki...

Acha mam jeszcze bardzo wa積e pytanie, kt鏎e szamponetki s najmniej uczulaj帷e (jestem alergikiem, wi璚 si pytam).
  Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-06-05, 00:26   #1412
rudeee
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 407
Dot.: POMOCY!!! szampon do 24 myc - kolor nie chce zej嗆..

hmmm, wydaje mi si, 瞠 kwestia szampon闚 palette by豉 ju kilka razy poruszana na forum. Og鏊nie sprawa wygl康a tak, 瞠 one sie NIE ZMYWAJ. Ja sw鎩 mia豉m na g這wie ponad rok. To by pierwszy i ostatni raz kiedy go u篡豉m. Og鏊nie w takich wypadkach poleca si do mycia szampony przciw逝pie穎we - one 軼i庵aj kolor. Mi pom鏬 dopiero Ludwik (by potrezbny do czego innego :P). Metoda drastyczna, ale do嗆 skuteczna.

Kolejna porcja szamponu do 24 my raczej utrwali.

Jednak spr鏏uj z Ludwikiem (na prawd, mi zmy do ko鎍a) tylko koniecznie jaka BARDZO nawil瘸j帷a i wyg豉dzaj帷a maska potem.

I przede wszystkim - zrezygnuj w og鏊e z palette. Niszczy, wysusza, zostaje na sta貫.

Edytowane przez rudeee
Czas edycji: 2008-06-05 o 00:27 Pow鏚: liter闚ki
rudeee jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-06-05, 07:20   #1413
Chatul
ma zielone poj璚ie

Wiadomo軼i: 40 446

Cytat:
Napisane przez WeronikaWargulak Poka wiadomo嗆
Acha mam jeszcze bardzo wa積e pytanie, kt鏎e szamponetki s najmniej uczulaj帷e (jestem alergikiem, wi璚 si pytam).
Og鏊nie uczulaj najmniej, ale zr鏏 sobie, polecan przez ich autor闚, pr鏏 alergiczn. Ale szamponetka nie powinna uczuli.
Stary 2008-06-05, 14:42   #1414
Yin113
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 44

Ludwik czyli chodzi ci o plyn do mycia naczyn czy o co innego?? heh a w ogule to jak go "stosowa" bo chyba to jest nowatorski spos鏏 uzycia :P na這篡 na w這sy i zaczeka a trosze kolor sci庵nie a potem sp逝ka czy jak? a ile razy trzeba uzy ludwika zeby wyp逝ka kolor?

3cm------->12, 13, 14, 15, 16 ... cm
Yin113 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-06-05, 20:22   #1415
rudeee
Raczkowanie

Ludwik to w tym wypadku jak najbardziej p造n do naczy.

Potrzebowa豉m go, kiedy jako nastolatka pr鏏owa陰m rozpl徠a cieniutkie warkoczyki przy pomocy wazeliny Poszlam do fryzjera, i po kilkunastu myciach szamponami stwierdzi w ko鎍u, 瞠bym posz陰 kupi Ludwika. Wazelina zesz豉, niechciany kolor te. Powiedzia mi wtedy, 瞠 dawniej je郵i klientka od razu po farbowaniu byla niezadowolona to my這 sie nim w這sy i farba bardzo cz瘰to schodzi豉.

Jak go u篡wa? tak jak szamponu. Rozcie鎍zy, na這篡, do嗆 dobrze "wyszorowa" i sp逝ka. Mi kolor zszed po jednym myciu, wazelina zreszt te :P

Gwarancji nie dam, 瞠 pomo瞠, ale chyba wart spr鏏owa, skoro jest nadzieja
Stary 2008-06-06, 14:55   #1416
Yin113
Raczkowanie

a jak bardzo zniszczy造 ci sie w這sy? moje s do嗆 kr鏒kie (7-8cm) wi璚 chyba wielkich szk鏚 mi to nie powinno zrobi...albo przynajmnie nie b璠zie ich tak wida.. chcialabym zeby maho(bo taki kolorek chce zrobi na wakcje) zszed mi przed powrotem do szko造... co do odzywek to mam w domu vaxa
chyba powinien wystarczyc..

Stary 2008-06-06, 20:58   #1417
Kiniolek91
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 329

Witam!

Jaki czas temu zrobi豉m sobie w這ski kasztanowym Palette na 24 mycia, a dok豉dnie by這 to 28 kwietnia, dzi mamy 6 czerwca a kolor jaki by taki jest...=/ w sumie to my郵a豉m o na這瞠niu na nowo poniewa lekko tylko zblad, a chcia豉m mie b造szcz帷e, ale kupi豉m inny kolorek szamponu na 24 mycuia z firmy Joanna...
Ah, no i dodam, 瞠 ja codziennie myj g這w, wi璚 tym bardziej powinien dawno zej嗆, bo o dziwo te Palette na 6 my schodz z terminem...=)

"Trudno jest z豉pa wiatr,
bra na 瘸rty ten szalony 鈍iat.
Trudno jest, przecie wiem,
wierzy w bajki, jeszcze w 篡cie wplata je..."

"To, czego tylko chc - ja z Tob w ch這dnym deszczu"
Kiniolek91 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-06-06, 21:39   #1418
sandrina
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 700

hmmm...a to ciekawe...ja stosuje te szampony do嗆 cz瘰to i to tylko dlatego, 瞠...bardzo szybko si zmywaj!! myje w這sy codziennie tak wi璚 ju po miesi帷u nie mam nawet 郵adu po jakimkolwiek farbowaniu- a dodam, 瞠 raczej stosuje drastyczne zmiany tzn z blondu na mahonie czy tycjany...wi璚 nie wiem od czego mo瞠 to zale瞠...wydaje mi si, 瞠 je郵i do tej pory szampony ci tak d逝go trzyma造 to po這瞠nie nowego tylko utrwali ten efekt...
sandrina jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-06-07, 13:31   #1419
rudeee
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Yin113 Poka wiadomo嗆
a jak bardzo zniszczy造 ci sie w這sy? moje s do嗆 kr鏒kie (7-8cm) wi璚 chyba wielkich szk鏚 mi to nie powinno zrobi...albo przynajmnie nie b璠zie ich tak wida.. chcialabym zeby maho(bo taki kolorek chce zrobi na wakcje) zszed mi przed powrotem do szko造... co do odzywek to mam w domu vaxa
chyba powinien wystarczyc..
Prawie w og鏊e nie zniszczy - przecie u篡wa si go takj, 瞠 ma kontakt ze sk鏎 (i w這sami na r獪ch ). Ja mia豉m wtedy d逝gie, jak Ty masz kr鏂i鏒kie to przypuszczam, 瞠 nawet r騜nicy nie zauwa篡sz.

Wax po wszystkim na pewno wystarczy.
Stary 2008-06-07, 15:09   #1420
Yin113
Raczkowanie

my豉m ludwikiem i stan w這s sie nie pogorszyl... kolor moze i troche sie zmyl ale calego mi nie sci庵nelo...
KINIOLEK91 a czy ta joanna sp逝kala cis ie z wlos闚? ja chce teraz nalozy sobie na wlosy wi郾iowa czerwie z joanny izastanawiams ie jak dlugo moze sie trzyma...

Stary 2008-06-07, 16:42   #1421
rudeee
Raczkowanie

jak pisa豉m, nie daj gwarancji, m闚i co mi pomog這.

Joanny te u篡wa豉m, zmy豉 si bardziej ni palette, ale te nie ca趾iem. Tyle, 瞠 tym razem mi to ju nie przeszkadza這, bo po jakim czasie zrobi豉m henn.
Stary 2008-06-07, 20:16   #1422
Yin113
Raczkowanie

to tym razem spr鏏uje joann. a jak kolor nie b璠zie schodzi to b璠e sei tym amrtwi p闛niej

Stary 2008-06-08, 19:54   #1423
Kiniolek91
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 329

Trudno mi powiedzie czy kolorek shcodzi szybciej czy te nie, poniewa na這篡豉m go jakie 2 dni temu... Jedyne co zauwa篡豉m to to, 瞠 woda po zmyciu g這wy jest strasznie zabarwiona tym szamponem =/ w przypadku Palette nie mia豉m tak...

"Trudno jest z豉pa wiatr,
bra na 瘸rty ten szalony 鈍iat.
Trudno jest, przecie wiem,
wierzy w bajki, jeszcze w 篡cie wplata je..."

"To, czego tylko chc - ja z Tob w ch這dnym deszczu"
Kiniolek91 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-06-14, 21:58   #1424
bizuamatorka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3
Question Dot.: szamponetki...

Mam pytanko. Mam wlosy brazowe.. Nie jest to ani ciemny, ani jasny braz... Taki sredni. Nigdy nie robilam nic z kolorem wlosow. Jest w 100% naturalny. Chcialabym w wakacje zrobic koncowki lub pasemka czerwone szamponetka. Czy kolor sie u mnie przyjmie i zejdzie? Myje wlosy codziennie. Ale w 2 miesiace musza zejsc koniecznie, bo w szkole zostane zamordowana przez dyrektorke, albo bede musisala sciac wloski, czego bardzo nie chce.
bizuamatorka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-06-15, 12:23   #1425
madziorrrka91
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 141

POMOCY!!
Dziewczyny nie wiem co mam robi.. mia豉m b. jasny naturalny blond i odbi這 mi 瞠by pomalowa si na maho;( i w這sy wysz造 mi r騜owe by豉 to szamponetka na 4 mycia ja myje ju 16 raz i ci庵le jest to samo;( wygl康am strasznie! mo瞠 znacie jakie domowe sposoby 瞠by pozby si tego obrzydliwego kolory? jutro musz i嗆 do szko造 a mam strasznie nietolerancyjnych nauczycieli.
zdaje sobie ze ju o tym mog造軼ie pisa ale jednak tyle stron mo積a si pogubi;(
madziorrrka91 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-06-15, 13:29   #1426
miniaczka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 411
GG do miniaczka Send a message via Skype™ to miniaczka

Cytat:
Napisane przez madziorrrka91 Poka wiadomo嗆
POMOCY!!
Dziewczyny nie wiem co mam robi.. mia豉m b. jasny naturalny blond i odbi這 mi 瞠by pomalowa si na maho;( i w這sy wysz造 mi r騜owe by豉 to szamponetka na 4 mycia ja myje ju 16 raz i ci庵le jest to samo;( wygl康am strasznie! mo瞠 znacie jakie domowe sposoby 瞠by pozby si tego obrzydliwego kolory? jutro musz i嗆 do szko造 a mam strasznie nietolerancyjnych nauczycieli.

Na pocz徠ku w徠ku dziewczyny pisa造, ze szamponetka schodzi po myciu szamponem przeciw逝pie穎wym
miniaczka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-06-15, 17:08   #1427
madziorrrka91
Raczkowanie

dzi瘯uj;*
Stary 2008-06-15, 17:34   #1428
Chatul
ma zielone poj璚ie

Cytat:
POMOCY!!
Mo瞠sz te spr鏏owa p逝kanki octowej. Zmieszaj ocet z wod [ proporcje 1:5 ] i p逝cz w tym w這sy. Kolor powinien zej嗆. A je瞠li nie zejdzie to przynajmniej b璠ziesz mia豉 b造szcz帷e w這sy (;
Stary 2008-06-15, 21:54   #1429
bizuamatorka
Przyczajenie

Question Dot.: szamponetki...

Hmm... A co moja sprawa?? ma ktos jakis pomysl??
Stary 2008-06-15, 22:22   #1430
kate25
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 335
GG do kate25

Cytat:
POMOCY!!

Obawiam si, 瞠 nawet je郵i troche uda si zmy t szamponetk, to napewno zostan jej "pob造ski" na w這sach. Najlepsze co mo瞠sz teraz zrobic to moim zdaniem, albo przetrzymac jako ten kolor i czeka a si wymyje (w ci庵u jednego wieczoru raczej si nie zmyje nawet je郵i my豉by w這sy kilkana軼ie razy), albo pokryc w這sy szamponem koloryzuj帷ym w jakim spokojniejszym, bardziej naturalnym kolorze, np. Wella Soft Color 鈔edni blond
Stary 2008-06-15, 22:32   #1431
kate25
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 335
GG do kate25

Cytat:
Napisane przez bizuamatorka Poka wiadomo嗆
Mam pytanko. Mam wlosy brazowe.. Nie jest to ani ciemny, ani jasny braz... Taki sredni. Nigdy nie robilam nic z kolorem wlosow. Jest w 100% naturalny. Chcialabym w wakacje zrobic koncowki lub pasemka czerwone szamponetka. Czy kolor sie u mnie przyjmie i zejdzie? Myje wlosy codziennie. Ale w 2 miesiace musza zejsc koniecznie, bo w szkole zostane zamordowana przez dyrektorke, albo bede musisala sciac wloski, czego bardzo nie chce.
Producenci zwykle twierdz, 瞠 szamponetka schodzi po kilku myciach - moim zdaniem to nie jest prawda, zawsze jaki poblask tego koloru zostaje. CO prawda 2 miesi帷e, wydaje si, 瞠 to d逝go, ale pami皻aj, 瞠 kolor jaki wybra豉 (czerwony) mo瞠 pozostawi trwa造 (rudy lub r騜owy po造sk) na 逝sce w這sa.
I jeszcze jeden minus szamponetek - podczas ka盥ego kolejnego mycia w這s闚, kolor sp造wa i farbuje mi璠zy innymi r璚zniki
Tak瞠, decyzja nalezy do Ciebie, ale ja si ju wyleczy豉m z eksperyment闚 szamponetkowych
Stary 2008-06-16, 11:10   #1432
bizuamatorka
Przyczajenie

Dzieki. Chyba wol zaszalec z ci璚iem, za to mnie przynajmniej ze szko造 nie wyrzuc xD.
Stary 2008-06-16, 18:10   #1433
madziorrrka91
Raczkowanie

zrobi豉m p逝kank octow i umy豉m kilka razy w這sy szamponem przeciw逝pie穎wym i zesz這!! dzi瘯uj;*
Stary 2008-06-16, 20:46   #1434
NomadSoul
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 783

Nasz這 mnie na zrobienie sobie rudych w這s闚... Niestety nie moge znale潭 zadnej rudej szamponetki no nic zero... [czerwonej nie chce, bo raz zrobi豉m i po pierwszym myciu zrobi造 mi sie rozowe...]
Wog鏊e s rude szamponetki? Dziewczyny widzialyscie jakie?
Stary 2008-06-17, 06:24   #1435
Chatul
ma zielone poj璚ie

Cytat:
Napisane przez NomadSoul Poka wiadomo嗆
Nasz這 mnie na zrobienie sobie rudych w這s闚... Niestety nie moge znale潭 zadnej rudej szamponetki no nic zero... [czerwonej nie chce, bo raz zrobi豉m i po pierwszym myciu zrobi造 mi sie rozowe...]
Wog鏊e s rude szamponetki? Dziewczyny widzialyscie jakie?
Pewnie, 瞠 s. Np. firmy Marion i Delia. Szamponetki Delii powinna dosta w ka盥ym Rossmannie.
Stary 2008-06-17, 09:06   #1436
lani17
Raczkowanie

Unhappy Zmywanie farby, szamponu kol.[nie dekoloryzacja] - porady

No i sta這 si - zachcia這 mi si zafarbowa w這sy. M鎩 naturalny kolor to jasny szatyn, chcia豉m jasny br您 a wyszed - ciemny rudy!! Wygl康a to okropnie i nie pasujedo mojej karnacjii. ...To moje pierwsze w 篡ciu farbowanie dlatego te s造sza豉m, 瞠 farba 豉twiej schodzi.Tylko co robi? Czy farba sama si sp逝ka? Prosz o szybk odpowied.
Z g鏎y dzi瘯uj .

PS Dopiero teraz naprawd doceni豉m pi瘯ny naturalny kolor w這s闚.Troche jednak za p騜no...

Edit: szuka豉m tego tematu w innych postach ale wsz璠zie by造 pro軸y o porady dot. dekoloryzacjii u kobiet d逝go farbuj帷ych w這sy. Za powt鏎k - przepraszam
Stary 2008-06-17, 09:49   #1437
Ninedin
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 886
Dot.: pomocyy! zmycie farby!

Ka盥a farba troch si zmyje, jednak nie licz na to, 瞠 ca趾owicie.
1. Kolor szybciej wyp逝kuje si po szamponach przeciw逝pie穎wych.
2. Je瞠li chesz wr鏂i do swojego koloru, a ten rudy kolor jest ja郾iejszy ni Tw鎩 naturalny, to mo瞠sz zafarbowa po raz kolejny farb w najbardziej zbli穎nym do naturalnego odcieniu
3. Mo瞠sz i嗆 do fryzjera zrobi dekoloryzacj i ufarbowa jeszcze raz na kolor, kt鏎y b璠zie do Ciebie pasowa
4. Nie robi nic Kolor po jakim czasie wyblaknie, a mo瞠 wcale nie wygl康asz w nim tak 幢e, jak my郵isz.
Pozdrawiam
Stary 2008-06-17, 15:06   #1438
NomadSoul
Rozeznanie

No w豉snie by豉m juz w 4 rossmanach i nie ma...
Stary 2008-06-17, 15:11   #1439
Chatul
ma zielone poj璚ie

Cytat:
Napisane przez NomadSoul Poka wiadomo嗆
No w豉snie by豉m juz w 4 rossmanach i nie ma...
To popytaj o szamponetki w kioskach ruchu. Cz瘰to maj (;
Stary 2008-06-17, 17:45   #1440
NomadSoul
Rozeznanie

popytam. dzieki.

Tagi
24 mycia, bak豉瘸n, blond, blond farba br您 w這sy, blondynka, br您, br您 farba, brunetka, ciemne w這sy, co ile, color shampoo, cytryna, czarne w這sy, czekoladowy br您, czer, czerwone refleksy, d逝gie w這sy, farba, farba do w這s闚, farbonetki, farbowanie, farbowanie na br您, farbowanie w這s闚, farobowanie, fryzura, fryzura saszetka kolor, fryzura steeling, fryzury, g瘰te w這sy, hebanowa czer, henna w這sy farbowanie, jaka farba, jaki kolor w這s闚, joanna, joanna multi soft color, kolor, kolor czerwony, kolor w這s闚, koloryzacja, koloryzacja br您 na rudy, koloryzacja w這s闚, koloryzajcja, koloryzuj帷y, marion, ober篡na, odrosty, ombre, palette, pasemka, piel璕nacja, pomocy, pomocy farba wlosy, pomy趾a, przyciemnianie w這s闚, rabarbar, rozjasnianie wlosow, rozja郾iacz, rude, rude w這sy, rudy, studniowka, szampon, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, szamponetka czerwie, szamponetka farba, szamponetka rudy, szamponetki, szampony koloryzuj帷e, wi郾ia, wlosy, w這sy, w這sy blond, w這sy ciemne, w這sy farba saszetka, w這sy szamponetka br您, wypadanie w這s闚, z blondu na br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-05-18 13:10:32

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:55.