Szampony koloryzuj帷e, szamponetki - pytania, problemy - w徠ek zbiorczy - Strona 49 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2008-06-17, 19:55   #1441
asia151515
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4
szamponetka

Witam M鎩 naturalny kolor w這s闚 to hmm... ciemny blond albo jasny br您 :P dok豉dnie nie umiem okre郵i... i mam blond pasemka zwyk陰 farb. Chcia豉bym zafarbowa w這sy szamponetk i mam pytanie. Czy po zafarbowaniu b璠zie wida te blond pasemka? my郵a豉m o wybraniu szamponetki w jakim odcieniu blondu lub br您u(z tych ja郾iejszych). Prosz o wyra瞠nie opini pozdrawiam

Edytowane przez asia151515
Czas edycji: 2008-06-17 o 20:26
asia151515 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-06-17, 20:47   #1442
asia151515
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4
szamponetka

Witam Mam kolor w這s闚 hmm... ciemny blond lub jasny br您... ci篹ko dok豉dnie okre郵i. I mam blond pasemka zwyk陰 farb. Chcia豉bym przefarbowa w這sy szamponetk. I mam pytanie. Czy szamponetka zakryje blond pasemka? Chcia豉bym wybra co z odcieni blondu lub br您u(tych ja郾iejszych). Prosz o opinie
asia151515 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-06-18, 09:51   #1443
201611290918
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 518
Dot.: szamponetka

z do鈍iadczenia wiem ,瞠 te jasne odcienie szamponetek raczej nie 豉pi br您owych w這s闚...
ja mam w這sy jasno-br您owe, i mia豉m blond pasemka, jaki rok temu na這篡豉m sobie szamponetk "orzechowy br您" czy jako tak, z joanny, i nie by這 瘸dnej r騜nicy. po tygodniu kupi豉m 2 szamponetki bodaj瞠 czekolada, najciemniejszy br您 jaki znalaz豉m , firmy marion, i na這篡豉m najpierw jedn, trzyma豉m na g這wie prawie dwa razy tyle ile pisa這 na opakowaniu, ale efektu prawie 瘸dnego nie byo, wi璚 zaraz potem na這zy豉m drug i te d逝go trzyma豉m, i wreszcie by豉 jaka zmiana koloru... nie za du瘸 ale zawsze co...

takze lepiej chyba kupi troch ciemniejszy odcie . (pasemka mi r闚no przykry豉, i nawet jak si zmy豉 po jakim czasie, to ju pasemek prawie nie by這 wida)

i pod 瘸dnym pozorem nie kupuj szamponetek palette !
zrobi豉m sobie kiedy ni rude ko鎍闚ki na wakacje, i nie do嗆 瞠 mi strasznie wysuszy豉 w這sy, to jeszcze kolor trzyma si p馧 roku (do czasu gdy podci窸am w這sy )

pozdrawiam
201611290918 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-06-18, 10:08   #1444
NomadSoul
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 783
Dot.: szamponetka

Cytat:
Napisane przez asia151515 Poka wiadomo嗆
Witam M鎩 naturalny kolor w這s闚 to hmm... ciemny blond albo jasny br您 :P dok豉dnie nie umiem okre郵i... i mam blond pasemka zwyk陰 farb. Chcia豉bym zafarbowa w這sy szamponetk i mam pytanie. Czy po zafarbowaniu b璠zie wida te blond pasemka? my郵a豉m o wybraniu szamponetki w jakim odcieniu blondu lub br您u(z tych ja郾iejszych). Prosz o wyra瞠nie opini pozdrawiam
Jezeli wybierzesz szamponetke jasniejsza jak twoje w這sy to nic nie da jedynie moze zmienic kolor Twoich pasemek. Szanpotetki nie rozjasniaja w這s闚 jadynie przyciemniaja.
Stary 2008-06-18, 16:20   #1445
serpentynka14
Tymczasowo zablokowana

Wiadomo軼i: 484
Dot.: szamponetki...

dziewczyny mam pro軸 mam takie 鈔ednio br您owe w這sy na ko鎍ach mam du穎 ja郾iejsze dziwne ... no ale to nie chodzi o to kupi豉m sobie dzisiaj szamponetk "6-8 zmy " PALETTE INSTANT COLOR - ciemny br您 .... chc 瞠by moje w這sy by造 bardziej l郾i帷e i ciemniejsze...ale nie CZARNE tylko taki 豉dny br您ik tam pisze 瞠by trzyma to na g這wie 20-30 minut ?? my郵icie, 瞠 ile powinnam to trzyma ?? jak b璠 30 minut to nie zrobi si czarne??? HELP ;D w dodatku jutro spotykam si z koleg... wi璚 musz wygl康a super .. pom騜cie jak mo瞠cie
Stary 2008-06-18, 17:25   #1446
NomadSoul
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez serpentynka14 Poka wiadomo嗆
dziewczyny mam pro軸 mam takie 鈔ednio br您owe w這sy na ko鎍ach mam du穎 ja郾iejsze dziwne ... no ale to nie chodzi o to kupi豉m sobie dzisiaj szamponetk "6-8 zmy " PALETTE INSTANT COLOR - ciemny br您 .... chc 瞠by moje w這sy by造 bardziej l郾i帷e i ciemniejsze...ale nie CZARNE tylko taki 豉dny br您ik tam pisze 瞠by trzyma to na g這wie 20-30 minut ?? my郵icie, 瞠 ile powinnam to trzyma ?? jak b璠 30 minut to nie zrobi si czarne??? HELP ;D w dodatku jutro spotykam si z koleg... wi璚 musz wygl康a super .. pom騜cie jak mo瞠cie
W Twoim przypadku 15-20 min to max... A na przysz這嗆 nie radze kupowac palette! strasznie niszcza w這sy.
Stary 2008-06-18, 17:31   #1447
serpentynka14
Tymczasowo zablokowana

Cytat:
Napisane przez NomadSoul Poka wiadomo嗆
W Twoim przypadku 15-20 min to max... A na przysz這嗆 nie radze kupowac palette! strasznie niszcza w這sy.

dzi瘯i potrzymam ok.20 minut. a mi si wydawa這, 瞠 palette to taka dobra... sprawdzona firma ..
Stary 2008-06-18, 21:31   #1448
ashley42
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

Ja kiedy chcia se z robi blond z ciemnego blondu szamponetk . i kiszka .... nawet nie by這 wida 瞠 farbowa豉 i teraz ju jestem po drugim farbowaniu normalna farb i mam troch ja郾iejszy odcie ni ciemny b陰d .
Czy je郵i pofarbuje szamponetka bardzo jasn b陰d to to co da ???
ashley42 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-06-18, 22:48   #1449
noname12345TPa
Go嗆

Wiadomo軼i: n/a

Ja mia豉m poziomkow czerwie z Joanny - wysz造 pi瘯ne - ober篡na czerwonawa, teraz b璠 ju stale je farbowa na ten kolor. O ile wiem jest te mied z Schwarzkopfa.
  Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-06-18, 23:49   #1450
*Antoinette*
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 535

Cytat:
Nasz這 mnie na zrobienie sobie rudych w這s闚... Niestety nie moge znale潭 zadnej rudej szamponetki no nic zero... [czerwonej nie chce, bo raz zrobi豉m i po pierwszym myciu zrobi造 mi sie rozowe...]
Wog鏊e s rude szamponetki? Dziewczyny widzialyscie jakie?
Te mam ochot zmieni kolor w這s闚 na rudy, ale szukam farby zmywalnej. By豉m w 2 Rossmanach i supermarkecie z du篡m wyborem farb - nigdzie nie ma takiej, jaka mi si marzy. Wszystkie s czerwone - owoc granatu, rubin, wi郾ia itepe, a ja czerwieni nie chc bardzo. Chcia豉bym mie taki miedziany, lisi kolor, ale w takim odcieniu znajduj tylko farby trwa貫 :/

W zesz造m roku pofarbowa豉m si szamponetk Palette w odcieniu miedzi i by豉m zadowolona, ale obecnie nigdzie tego odcienia nie mog znale潭, nie rozumiem czemu. Buu

Co s康zicie o szamponetkach Delii? Bo kiedy widzia豉m takie i na opakowaniu by bardzo ladny rudy odcien, ale jako nie mam zaufania. Moze macie do鈍iadczenie z t firma (a najlepiej z tym odcieniem)?

*Antoinette* jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-06-19, 00:21   #1451
NomadSoul
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez ashley42 Poka wiadomo嗆
Ja kiedy chcia se z robi blond z ciemnego blondu szamponetk . i kiszka .... nawet nie by這 wida 瞠 farbowa豉 i teraz ju jestem po drugim farbowaniu normalna farb i mam troch ja郾iejszy odcie ni ciemny b陰d .
Czy je郵i pofarbuje szamponetka bardzo jasn b陰d to to co da ???
No niestety ale nic ci to nie da... moze tyle ze bed 豉dnie b造szcza造 ale koloru nie zmieni. jak chcesz jasniejsze w這sy proponuje rozja郾iacz...
Stary 2008-06-19, 00:22   #1452
NomadSoul
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez WeronikaWargulak Poka wiadomo嗆
Ja mia豉m poziomkow czerwie z Joanny - wysz造 pi瘯ne - ober篡na czerwonawa, teraz b璠 ju stale je farbowa na ten kolor. O ile wiem jest te mied z Schwarzkopfa.
Te robi豉m siebie poziomkowa czerwie Joanny 郵iczy kolor ale okropnie mi sie spra這... na ro穎wy[majtkowy]... KOSZMAR!
Stary 2008-06-19, 00:28   #1453
NomadSoul
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez *Antoinette* Poka wiadomo嗆
Te mam ochot zmieni kolor w這s闚 na rudy, ale szukam farby zmywalnej. By豉m w 2 Rossmanach i supermarkecie z du篡m wyborem farb - nigdzie nie ma takiej, jaka mi si marzy. Wszystkie s czerwone - owoc granatu, rubin, wi郾ia itepe, a ja czerwieni nie chc bardzo. Chcia豉bym mie taki miedziany, lisi kolor, ale w takim odcieniu znajduj tylko farby trwa貫 :/

W zesz造m roku pofarbowa豉m si szamponetk Palette w odcieniu miedzi i by豉m zadowolona, ale obecnie nigdzie tego odcienia nie mog znale潭, nie rozumiem czemu. Buu

Co s康zicie o szamponetkach Delii? Bo kiedy widzia豉m takie i na opakowaniu by bardzo ladny rudy odcien, ale jako nie mam zaufania. Moze macie do鈍iadczenie z t firma (a najlepiej z tym odcieniem)?

Miedziany... o tak, tez bym taki chcia豉. Ale wiesz co? Ja sie teraz zastanawiam nad L'Oreal - Casting Creme Gloss odcienie rudo軼i te s... moze byc fajne [jutro jeszcze bede szuka w sklepach]

A w豉郾ie jeszcze apropo szamponetek Delli te jestem ciekawa, bo widzia豉m, ale szczerze mowiac nie wygladaja zbyt zachwycaj帷o i nie zachecaja "wygl康em"...
Stary 2008-06-19, 06:20   #1454
noname12345TPa
Go嗆

To zale篡 jaki kolor jest na pocz徠ku. Ja mia豉m (bo zawsze je b璠 na ten kolor farbowa) jasny br您/ciemny blond w proporcji p馧 na p馧. I mi pi瘯na wysz豉 czerwona ober篡na. Siostra z mam zachwala造.
  Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-06-19, 13:53   #1455
NomadSoul
Rozeznanie

O nieee oberzyny juz nie chce nigdy wiecej!
Stary 2008-06-19, 14:43   #1456
serpentynka14
Tymczasowo zablokowana

wczoraj farbowa豉m szamponetk z palette ciemny br您 .. ba豉m si 瞠by nie wysz造 mi czarne to trzyma豉m troch ponad 15 minut .. efekt jest super .. ale chc je jeszcze troch przyciemni ..czy mog dzisiaj znowu to zrobi drug po這w szamponetki kt鏎a zosta豉 mi z wczoraj ??
Stary 2008-06-19, 16:36   #1457
NomadSoul
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez serpentynka14 Poka wiadomo嗆
wczoraj farbowa豉m szamponetk z palette ciemny br您 .. ba豉m si 瞠by nie wysz造 mi czarne to trzyma豉m troch ponad 15 minut .. efekt jest super .. ale chc je jeszcze troch przyciemni ..czy mog dzisiaj znowu to zrobi drug po這w szamponetki kt鏎a zosta豉 mi z wczoraj ??
Pewnie, 瞠 tak. Ja zawsze kupuje 2 szamponetki jak jedna nie wyjdzie pozadany kolor to nak豉dam drug
Stary 2008-06-19, 17:06   #1458
serpentynka14
Tymczasowo zablokowana

Cytat:
Pewnie, 瞠 tak. Ja zawsze kupuje 2 szamponetki jak jedna nie wyjdzie pozadany kolor to nak豉dam drug

Stary 2008-06-19, 17:07   #1459
*Antoinette*
Wtajemniczenie

Cytat:
Miedziany... o tak, tez bym taki chcia豉. Ale wiesz co? Ja sie teraz zastanawiam nad L'Oreal - Casting Creme Gloss odcienie rudo軼i te s... moze byc fajne [jutro jeszcze bede szuka w sklepach]

A w豉郾ie jeszcze apropo szamponetek Delli te jestem ciekawa, bo widzia豉m, ale szczerze mowiac nie wygladaja zbyt zachwycaj帷o i nie zachecaja "wygl康em"...
Ale ten L'Oreal to trwa豉 farba?
Je瞠li chodzi o trwale, to moja kole瘸nka ma w這sy pofarbowane Schwartzkopff'em odcieniem "z這to-miedziany blond' i wygl康a 鈍ietnie, pi瘯ny rudy kolor. No ale jak na razie nie chc fundowa sobie trwa貫j farby.

Stary 2008-06-19, 17:32   #1460
NomadSoul
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez *Antoinette* Poka wiadomo嗆
Ale ten L'Oreal to trwa豉 farba?
Je瞠li chodzi o trwale, to moja kole瘸nka ma w這sy pofarbowane Schwartzkopff'em odcieniem "z這to-miedziany blond' i wygl康a 鈍ietnie, pi瘯ny rudy kolor. No ale jak na razie nie chc fundowa sobie trwa貫j farby.
No w豉郾ie to nie jest farba tylko unowocze郾iona wersja szamponu koloryzuj帷ego xD
Te w豉snie nie chce sobie nak豉dac trwa貫j farby na w這sy...
Stary 2008-06-21, 16:55   #1461
NiColQa14
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 327
Wpisy w blogu: 1
GG do NiColQa14
Dot.: Szamponetka koloryzuj帷a

Ja dzisiaj farbowa豉m w這ski [szamponetk rzecz jasna] odcie: czekoladowy br您. Szczerze ? Nie zbyt wida...
Stary 2008-06-21, 21:19   #1462
Eyna
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 259
GG do Eyna

To, jak szybko si zmyje zale篡 przede wszystkim od Twoich w這s闚 - z mocno zniszczonych mo瞠 nie zmy si nigdy. Mog豉by zdecydowa si na piank, kt鏎a zejdzie po jednym myciu, jednak efekt takiej koloryzacji b璠zie niekoniecznie naturalny z 豉two dost瘼nych szampon闚 chcia豉bym poleci l'oreal casting, lecz ten, mimo, 瞠 do嗆 豉godny i nie niszcz帷y w這s闚, w wi瘯szo軼i przypadk闚 pozostaje na w這sach o wiele d逝瞠j ni 28 my.
Eyna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-06-21, 21:25   #1463
gohaah
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 41

spr鏏uj szamponetka z joanny, bardzo szybko sie zmywa

btw. 豉dny avatar :P

Patrick Sskind
gohaah jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-06-22, 17:36   #1464
ekstrawagancja
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 447

dziewczyny a co myslicie o szmponetkach na w連oy kr璚one, czy one tez jak farby niszcz loki, czy te nie? ja chcialabym troszke przyciemnic kolor moich w這s闚 ale mam loczki, a nie chc niepo膨danej zmiany- tzn sianka. bo wiem ze jesli chodzi o farbowanie to takowe zmianki sie zdarzaj, wiec wol sie dowiedzie wcze郾iej

a i jak szamponetke paleca造byscie? chodzi mi o jaki czekoladowy kolorek

ekstrawagancja jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-06-22, 17:42   #1465
noname12345TPa
Go嗆

Dziewczyny a ile szamponetka z Joanny si zmywa? W ober篡nie (czerwonej) jest mi wprost cudownie i nie mog si doczeka a to si zmyje i b璠 mog豉 si normalnie pofarbowa
  Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-06-22, 17:50   #1466
*Antoinette*
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez ekstrawagancja Poka wiadomo嗆
dziewczyny a co myslicie o szmponetkach na w連oy kr璚one, czy one tez jak farby niszcz loki, czy te nie? ja chcialabym troszke przyciemnic kolor moich w這s闚 ale mam loczki, a nie chc niepo膨danej zmiany- tzn sianka. bo wiem ze jesli chodzi o farbowanie to takowe zmianki sie zdarzaj, wiec wol sie dowiedzie wcze郾iej

a i jak szamponetke paleca造byscie? chodzi mi o jaki czekoladowy kolorek
Ja w zesz造m roku koloryzowa豉m sobie w這sy szamponetk i nie zauwa篡豉m 瘸dnej zmiany, nadal mia豉m takie same loki

Stary 2008-06-22, 17:53   #1467
ekstrawagancja
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 447

w takim razie moze spr鏏uje

ekstrawagancja jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-06-22, 18:25   #1468
joa905
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 144

cze嗆, mam pytanie odno郾ie szamponetek
chcia豉bym sobie zrobi kolorowe pasma na grzywce, nie ca貫 w這sy i nie cieniutkie pasemka, tylko nieco grubsze nieregularne pasma. czy szamponetk da si uzyska taki efekt?;>
joa905 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-06-23, 11:18   #1469
ojka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

hej. mam pytanie. mam naturalne jasno br您owe w這sy i chcia豉bym zmieni kolor na ciemny blond. czy znacie jak捷 szamponetk lub szampon koloryzuj帷y kt鏎ym by to wysz這? z g鏎y dzi瘯i za pomoc.
ojka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-06-23, 11:51   #1470
Eyna
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 259
GG do Eyna

Ojka - Niestety szamponem nie uzyskasz ja郾iejszego odcienia, rozja郾i w這sy mo積a tylko w wyniku usuwania pigmentu, ci篹ko wi璚 o "zmywanie si"
Odcie koloru natomiast zmienisz bez problemu.
Eyna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
24 mycia, bak豉瘸n, blond, blond farba br您 w這sy, blondynka, br您, br您 farba, brunetka, ciemne w這sy, co ile, color shampoo, cytryna, czarne w這sy, czekoladowy br您, czer, czerwone refleksy, d逝gie w這sy, farba, farba do w這s闚, farbonetki, farbowanie, farbowanie na br您, farbowanie w這s闚, farobowanie, fryzura, fryzura saszetka kolor, fryzura steeling, fryzury, g瘰te w這sy, hebanowa czer, henna w這sy farbowanie, jaka farba, jaki kolor w這s闚, joanna, joanna multi soft color, kolor, kolor czerwony, kolor w這s闚, koloryzacja, koloryzacja br您 na rudy, koloryzacja w這s闚, koloryzajcja, koloryzuj帷y, marion, ober篡na, odrosty, ombre, palette, pasemka, piel璕nacja, pomocy, pomocy farba wlosy, pomy趾a, przyciemnianie w這s闚, rabarbar, rozjasnianie wlosow, rozja郾iacz, rude, rude w這sy, rudy, studniowka, szampon, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, szamponetka czerwie, szamponetka farba, szamponetka rudy, szamponetki, szampony koloryzuj帷e, wi郾ia, wlosy, w這sy, w這sy blond, w這sy ciemne, w這sy farba saszetka, w這sy szamponetka br您, wypadanie w這s闚, z blondu na br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-05-18 13:10:32

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:03.