Szampony koloryzuj帷e, szamponetki - pytania, problemy - w徠ek zbiorczy - Strona 5 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2005-09-07, 15:31   #121
annfas
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 588
Dot.: Zmywalne szampony wejdzcie dorad嬈ie

z tego co ja wiem to zaden sie nie zmywa, dlatego kazdemu odradzam stosowanie szmponetek, no i kolor nigdy nie wychodzi taki jak bysmy chcialy, wiec nie radze stosowac szamponetek

Always look on the bright side of life...
annfas jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-09-07, 15:46   #122
czuczenka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 370

dzieki , po tych radach wystraszylam sie faarbowania wie cnie bede
czuczenka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-09-07, 20:44   #123
smerfeta01
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 252

ja u篡wa豉m zar闚no toner闚 Palette i Welli.
Palette : zmywa si po ok.3 tygodniach ca趾owicie
Wella : w og鏊e nie zafarbowa豉 mi w這s闚, za s豉be dzia豉nie
z szampon闚 i farb r闚nie polecam Palette - w這sy po niej niesamowicie si b造szcz
smerfeta01 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-09-07, 20:50   #124
Malwina12320
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 385

a ja mamie robilam farba palette i w ogle jej nei wsyzlo a oanz awsze miala palette chco przez 3lata nei farbowala nia wiec mzoe to siwadczy ze sie pogorszyla ta firma?? bo moim koelzanka nic na glowie nei wychodzi.
Malwina12320 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-09-07, 21:19   #125
amelia_83
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

Je郵i chodzi o palette 24 mycia to jest to szampon "nigdynieschodz帷y". Wszystkie znajome, kt鏎e go stosowa造 maj podobne zdanie. Ja mia豉m wcze郾iej w這sy ciemny blond, postanowi豉m zmieni kolor na br您owy a 瞠 ba豉m si pierwsz koloryzacj robi sama, wybra豉m si do fryzjera. Kolorek by 郵iczny, tyle 瞠 zszed po miesi帷u... Wtedy to postanowi豉m si璕n望 po jaki szamponik koloryzuj帷y. I tak ju go stosuj od roku. Zu篡豉m wszystkie ciemniejsze odcienie br您u, kolorki wychodz fajne. Ciemna czekolada, mniam! Dzia豉 jednak jak farba, niszczy w這ski jak farba. W豉郾ie jestem w trakcie generalnego remontu mojej czuprynki...
amelia_83 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-09-07, 23:28   #126
iff
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 737

A ja u篡wa豉m trzech marek szampon闚 koloryzuj帷ych i w kolejno軼i od najlepsze wg mnie:
1. Loreal Casting
2. Wella
3. Palette

Palette bardzo mi w這sy niszczy豉. Uzywa豉m jej chyba przez 1,5 roku, mo瞠 2 lata... Potem kilka razy Welli uzy豉m, ale nie umiem o niej nic konkretnego powiedzie, kolor si trzyma kilka tygodni i potem nie by這 go wida - to dobrze, bo odrosty nie by造 widoczne.
Teraz u篡wam Loreal Casting szampon koloryzuj帷y do 6 tygdoni. Mi trzyma jakie 2 miesi帷e i odrost闚 nie widz. Z tej serii uzywam tylko koloru czer, bo bardzo mi sie on podoba i na serio wychodzi czarny i w trakcie kolejnych my w這s闚 spiera si moim zdaniem bardzo 豉dnie - powoli robi si ciemnobr您owy. No i wydaje mi si, ze nie niszczy tak w這s闚. Nie zauwa篡豉m pogorszenia ich kondycji, cho mo瞠 to dlatego 瞠 o nie dbam.
iff jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-09-08, 07:24   #127
smerfeta01
Zakorzenienie

dziewczyny wy chyba macie z g鏎y jakie uprzedzenia do Palette. Moja mama farbuje w這sy t farb przesz這 20 lat i w這sy ma niebia雟kie, w og鏊e nie zniszczone
Stary 2005-09-08, 07:38   #128
kaeri
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 194

Cytat:
Napisane przez smerfeta01
dziewczyny wy chyba macie z g鏎y jakie uprzedzenia do Palette. Moja mama farbuje w這sy t farb przesz這 20 lat i w這sy ma niebia雟kie, w og鏊e nie zniszczone
Z g鏎y? Uprzedzenia? Nie wypowiadam si, je郵i nie mam do鈍iadcze w danym temacie i my郵, 瞠 nie jestem odosobniona. Zu篡豉m kilka opakowa Palette, zar闚no szamponu jak i farby, moja mama r闚nie i do niedawna obie mia造鄉y w這sy w op豉kanym stanie. Je郵i nie masz zaufania do Wiza瘸nek, zapytaj o zdanie fryzjera, kt鏎emu wierzysz.
kaeri jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-09-08, 07:47   #129
smerfeta01
Zakorzenienie

mam zaufanie do Wiza瘸nek, tylko nie wiem czemu wszyscy akurat tak "nalatuj" na Palette. Mi ona akurat s逝篡 i j polecam fakt ma mocne dzia豉nie w przeciwi雟twie do innych farb dobrze kryje i nie robi pa熥闚
Stary 2005-09-08, 13:44   #130
iff
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez smerfeta01
mam zaufanie do Wiza瘸nek, tylko nie wiem czemu wszyscy akurat tak "nalatuj" na Palette. Mi ona akurat s逝篡 i j polecam fakt ma mocne dzia豉nie w przeciwi雟twie do innych farb dobrze kryje i nie robi pa熥闚
A ja jeszcze raz "nalec" na Palette: Smerfetko nic tylko si cieszy, 瞠 Ci w這sk闚 nie psuje. Bo ja j omijam szerokim 逝kiem, 瞠by mi opary z pude趾a jeszcze bardziej nie popsu造 w這sk闚... a szkoda, bo taka taniutka jest - szczeg鏊nie w por闚naniu do LorealCasting, kt鏎y za jak捷 godzink b璠 sobie na g堯wke nak豉da. Juz nie mog sie doczeka moich czarnych w這sk闚.

Kaeri spokojnie, Smerfetka nie mia豉 nic z貫go na my郵i
Stary 2005-09-08, 14:00   #131
kaeri
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 194

Cytat:
Napisane przez iff
A ja jeszcze raz "nalec" na Palette: Smerfetko nic tylko si cieszy, 瞠 Ci w這sk闚 nie psuje. Bo ja j omijam szerokim 逝kiem, 瞠by mi opary z pude趾a jeszcze bardziej nie popsu造 w這sk闚... a szkoda, bo taka taniutka jest - szczeg鏊nie w por闚naniu do LorealCasting, kt鏎y za jak捷 godzink b璠 sobie na g堯wke nak豉da. Juz nie mog sie doczeka moich czarnych w這sk闚.

Kaeri spokojnie, Smerfetka nie mia豉 nic z貫go na my郵i
Wiem , jestem spokojna . Po prostu co, co odpowiada jednej osobie, mo瞠 by totaln pora磬 dla innej i tak jest w przypadku szamponu Palette. Chcia豉m tylko, 瞠by Czuczenka mia豉 鈍iadomo嗆 niszczycielskich w豉軼iwo軼i tego specyfiku dla moich w這s闚 i 瞠by podj窸a decyzj znaj帷 wszystkie "za" i "przeciw".
kaeri jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-09-08, 14:21   #132
Mroofcia
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 610

Cytat:
Napisane przez kaeri
Z g鏎y? Uprzedzenia? Nie wypowiadam si, je郵i nie mam do鈍iadcze w danym temacie i my郵, 瞠 nie jestem odosobniona. Zu篡豉m kilka opakowa Palette, zar闚no szamponu jak i farby, moja mama r闚nie i do niedawna obie mia造鄉y w這sy w op豉kanym stanie. Je郵i nie masz zaufania do Wiza瘸nek, zapytaj o zdanie fryzjera, kt鏎emu wierzysz.
tia farba palette to najgorsze co mo瞠 by dl awlosow, naprawde!, mo瞠 to ta receptura, ale ju niejedna fryzjerka mi to m闚i豉 i wiem te po swoich w這sach bo kilk arazy zdarzy這 mi sie pofarbowac nia, plus to spora gama kolor闚...
Stary 2005-09-08, 14:39   #133
iff
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez kaeri
Po prostu co, co odpowiada jednej osobie, mo瞠 by totaln pora磬 dla innej i tak jest w przypadku szamponu Palette.
Co racja to racje. Na KWC Dove maseczka do w這s闚 farbowanych jest jednym z najlepszych kosmetyk闚... a dla mnie jest najfatalniejsza, nigdy nie mia豉m gorszej maseczki. Tak to jest z tymi kosmetykami.
Stary 2005-09-08, 16:33   #134
amelia_83
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

Wiadomo, 瞠 ka盥y inaczej reaguje na ten sam specyfik. A palette jest przede wszystkim najta雟zy i wsz璠zie dost瘼ny. Ja szuka豉m wcze郾iej innych szampon闚, ale jako do 瘸dnego nie dotar豉m. A jak ju zacz窸am stosowa palette to tak zosta這. I nie mam jakiego wielkiego urazu. Kolory s super, w這sy po farbowaniu b造szcz. Najwi瘯szym minusem jest to 瞠 nie schodzi po 24 myciach i pojawiaj si odrosty. Wi璚 je郵i kto chce zmieni kolorek na kr鏒ko, w celu sprawdzenia jak si wygl康a, to absolutnie nie polecam. A z kolei palette do 6 my na mnie nie zadzia豉 w og鏊e...
amelia_83 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-09-09, 08:54   #135
smerfeta01
Zakorzenienie

wiadomo, ka盥ej z nas odpowiada co innego
Stary 2005-09-18, 15:58   #136
martta19
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 494
szamponetki-pytanko

Dziewczyny,chcialabym zrobic sobie wloski szamponetka.Moj naturalny kolor wlosow to ciemny blond ale od kilku lat farbuje je na jasno.Teraz akurat mam odrosty i niestety nie mam $ na fryzjera Chcialabym zafarbowac wloski na jakis brazik,tylko boje sie,ze jesli zrobie to zwykla farba to jesli efekt mi sie nie spodoba bede w kropce bo farba szybko nie zejdzie.W zwiazku z tym pomyslalam ze zrobie wloski szamponetka,taka ktora sie trzyma ok 5 myc.Moje pytanko brzmi-czy jest to bezpieczne na moich rozjasnianych wlosach??I czy jesli okaze sie,ze kolor jest nie taki,jaki chcialam,to czy splucze mi sie z powrotem do tego jasnego blondu,ktory mam obecnie?Kiedys juz mialam ciemne wloski (robione u fryzjera) i efekt podobal mi sie,ale tylko przez ok.pierwsze 2 tyg,bo potem mi sie znudzil i zapragnelam znow jasnego blonduDlatego teraz myslalam o szamponetce..
Stary 2005-09-18, 16:54   #137
karotka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 73
Post Dot.: szamponetki-pytanko

Wed逝g tego co jest napisane na opakowaniu kolor powinien ci si zmy Ale pami皻am,瞠 kiedy moja znajoma zafarbowa陰 sobie swoje dosy jasne w這ski szamponetk w odcieniu mahoniowym - my郵a豉 瞠 spokojnie jej zejdzie po kilku myciach, a tymczasem rudy odcie jej zosta!! I musia豉 czeka a odrosn jej w這sy.Nie wiem jak to jest z br您em,bo mo瞠 nie jest on a taki agresywny
karotka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-09-18, 18:33   #138
kafetka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 592
Dot.: szamponetki-pytanko

nie radze tego robic ja kiedys zaryzykowalam brazowa szamponetka z palety i mialam okropnie rude wlosy i bardzo dlugo mi sie to utzrymywalo i bardzo szybko plowialo!!nie lepiej kupic farbe w kolorku np. sredniego blondu i stopniowo przechodzic do ciemniejszych??
kafetka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-09-18, 22:09   #139
kasienka2883
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 671

Z szamponetkami r騜nie bywa, piszesz 瞠 masz rozja郾iane w這sy, wi璚 prawdopodobnie barwnik dos mocno wejdzie we w這sy i nie zmyje sie po kilku myciach, poza tym kolor mo瞠 nie wyj嗆 taki jak na opakowaniu i chwyci du穎 mocniej w這sy rozja郾ione ni odrosty, co niezbyt szczeg鏊nie wygl康a. szamponetki nalepiej sprawdzaj sie na w這sach nie farbowanych i zdrowych, poniewaz wtedy faktycznie si splukuj po kilku myciach i nie wnikaj w struktur w這sa. Przy w這sach farbowanych istnieje du瞠 ryzyko, ja na Twoim miejscu najpierw przyciemnilabym wlosy o kilka ton闚. Wtedy stwierdzisz czy sie dobrze czujesz w takim kolorze i ewentualnie mozesz wtedy przyciemni je mocniej.
kasienka2883 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-09-18, 22:15   #140
_cleooo_
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 382

potwierdzam to co napisala kasienka. tylko ze przyciemnianie tez nie wiele daje. ja robilam ciemny blond i wyszedl ciemny braz a odrosty jasne taka szamponetka na rozjasnianych wlosach to duze ryzyko.

ja chcialabym jakis blond ale nie wiem czy teraz mi wyjdzie na takich ciemnych wlosach mimo ze to tylko szamponetka

_cleooo_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-09-18, 22:21   #141
kasienka2883
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez _cleooo_
potwierdzam to co napisala kasienka. tylko ze przyciemnianie tez nie wiele daje. ja robilam ciemny blond i wyszedl ciemny braz a odrosty jasne taka szamponetka na rozjasnianych wlosach to duze ryzyko.

ja chcialabym jakis blond ale nie wiem czy teraz mi wyjdzie na takich ciemnych wlosach mimo ze to tylko szamponetka
Na pewno je郵i u篡jesz farby rozja郾iaj帷ej b璠ziesz miala w這sy jasniejsze o kilka ton闚, ale raczej nie b璠zie to kolor taki jak na opakowaniu. Niestety ale tak jest jasne w這sy bardzo 陰two ufarbowac i przyciemni ,a z ciemnych jest strasznie ci瞛ko zrobi blond, sama si o tym przekonalam
Poza tym trzeba jeszcze wzi望 pod uwag fakt, 瞠 jasne, rozja郾iane w這sy, sa suche i bardzo podatne na wnikanie barwnika, wi璚 nawet niby niewinna szamponetka dzia豉 na nich bardzo mocno.
Stary 2005-09-18, 22:47   #142
Nogala1
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 483

ja w豉snie kilka dni temu robi豉m szamponetk ciemna wisnia, a wczesniej farbowane mia豉m na czern fioletu normalna farb- kolorek wyszed fajny, ale ju dwa razy my豉m i jest go coraz mniej
Nogala1 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-09-18, 22:50   #143
_cleooo_
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kasienka2883
Na pewno je郵i u篡jesz farby rozja郾iaj帷ej b璠ziesz miala w這sy jasniejsze o kilka ton闚, ale raczej nie b璠zie to kolor taki jak na opakowaniu. Niestety ale tak jest jasne w這sy bardzo 陰two ufarbowac i przyciemni ,a z ciemnych jest strasznie ci瞛ko zrobi blond, sama si o tym przekonalam
Poza tym trzeba jeszcze wzi望 pod uwag fakt, 瞠 jasne, rozja郾iane w這sy, sa suche i bardzo podatne na wnikanie barwnika, wi璚 nawet niby niewinna szamponetka dzia豉 na nich bardzo mocno.
taka rozjasniajaca farba odpada bo nie dawno rozjasnilam wlosy z czarnych. musze chyba zaczekac az sie zmyje ten szampon

Stary 2005-09-18, 22:57   #144
kasienka2883
Rozeznanie

Na Twoim miejscu pewnie bym zrobila to samo, nie ma potrzeby niszczyc w這sow, ktore i tak prze篡ly swoje po rozja郾ianiu z czarnych.
Stary 2005-09-19, 17:10   #145
martta19
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 494

Dziekuje za odpowiedziDoszlam do wniosku,ze narazie chyba jednak zostane przy blondzie bo w ciemnych wloskach wygladam ok ale pod warunkiem,ze jestem opalona.A teraz za bardzo nie mam $ na solarek.Jesli za jakis czas przefarbuje sie na ciemno to zrobie to farba a nie szamponetka-po co ryzykowacBuziaki
Stary 2005-09-23, 00:23   #146
WioletaM
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 222
Czy ciemny szampon koloryzuj帷y dobrze pokryje jasne w這sy?

W kwietniu zrobi豉m sobie blond pasemka na moich w這sach w kolorze jasny szatyn. Pasemka w og鏊e nie wygl康a造 na pasemka, ale to inny temat. Znudzi mi si ju ten kolor i chcia豉bym pokry w這sy szamponem koloryzuj帷ym w kolorze szatyn. Czy taki szampon dobrze pokryje jasne w這sy? Jak firm i kolor mi polecacie?

Mam jeszcze jedno pytanie.
Kiedy na w這sy pokryte tym szamponem mog zrobi sobie kilka jasnych pasemek dla o篡wienia koloru?
WioletaM jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-09-23, 11:39   #147
_cleooo_
Raczkowanie

Dot.: Czy ciemny szapon koloryzuj帷y dobrze pokryje jasne w這sy?

ogolnie to nie wiadomo co ci moze wyjsc na glowie. ja mialam rozjasnione wlosy i dalam na nie farbe ciemny blond, wyszlo zupelnie co innego niz na pudelku.dwa tydonie po tym musialam nalozyc szamponetke bo kolor sie zmyl i ta szamponetka tez byla w kolorze ciemnego blondu. tylko ze tym razem to wyszedl mi ciemny braz i sie troche zdenerwowalam, bo mialam wlosy rozjasniane z czarnych a tu znowu ciemne wyszly.teraz szampon sie zmyl i kolorek jest super napewnie nie ciemny blond raczej jakich taki orzechowy jany brazik
musisz sama wyprobowac najlepiej jakis taki szampon do 8 myc zeby wrazie czego szybko szedl.

Stary 2005-09-23, 15:59   #148
WioletaM
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 222

Kupi豉m sobie jasny br您 z Palete i dzisiaj farbuj. Ciekawe co mi wyjdzie.
WioletaM jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-09-23, 16:43   #149
_cleooo_
Raczkowanie

napisz jaki bedzie rezultat

Stary 2005-09-23, 21:11   #150
Asik_
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 288

Szampon raczej pokryje ale moze byc nierowno. Ja bym na szamponie nie robila pasemek, to gdy on sie zmyje efekt moze byc nieciakwy
Asik_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
24 mycia, bak豉瘸n, blond, blond farba br您 w這sy, blondynka, br您, br您 farba, brunetka, ciemne w這sy, co ile, color shampoo, cytryna, czarne w這sy, czekoladowy br您, czer, czerwone refleksy, d逝gie w這sy, farba, farba do w這s闚, farbonetki, farbowanie, farbowanie na br您, farbowanie w這s闚, farobowanie, fryzura, fryzura saszetka kolor, fryzura steeling, fryzury, g瘰te w這sy, hebanowa czer, henna w這sy farbowanie, jaka farba, jaki kolor w這s闚, joanna, joanna multi soft color, kolor, kolor czerwony, kolor w這s闚, koloryzacja, koloryzacja br您 na rudy, koloryzacja w這s闚, koloryzajcja, koloryzuj帷y, marion, ober篡na, odrosty, ombre, palette, pasemka, piel璕nacja, pomocy, pomocy farba wlosy, pomy趾a, przyciemnianie w這s闚, rabarbar, rozjasnianie wlosow, rozja郾iacz, rude, rude w這sy, rudy, studniowka, szampon, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, szamponetka czerwie, szamponetka farba, szamponetka rudy, szamponetki, szampony koloryzuj帷e, wi郾ia, wlosy, w這sy, w這sy blond, w這sy ciemne, w這sy farba saszetka, w這sy szamponetka br您, wypadanie w這s闚, z blondu na br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-05-18 13:10:32

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:47.