Szampony koloryzuj帷e, szamponetki - pytania, problemy - w徠ek zbiorczy - Strona 50 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2008-06-24, 20:05   #1471
teesha
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 41
GG do teesha
Dot.: szamponetki...

heyhey
te mam pytanie co do szamponetek/farbowania w這s闚. mam dosy ciemne w這sy. zale篡 mi na tymczasowym kolorze, a w zasadzie tylko "rudawych" refleksach. da sie co takiego zrobi?
teesha jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-06-24, 21:25   #1472
Chatul
ma zielone poj璚ie

Wiadomo軼i: 40 446

Cytat:
Napisane przez teesha Poka wiadomo嗆
heyhey
te mam pytanie co do szamponetek/farbowania w這s闚. mam dosy ciemne w這sy. zale篡 mi na tymczasowym kolorze, a w zasadzie tylko "rudawych" refleksach. da sie co takiego zrobi?
Je瞠li chodzi o refleksy to spokojnie dasz rad je zrobi. Tylko trzymaj szamponetk przez nad逝窺zy, zalecany przez producenta, czas (;
Stary 2008-06-24, 21:32   #1473
NomadSoul
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 783

.
Stary 2008-06-24, 22:22   #1474
teesha
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 41
GG do teesha

dzi瘯i Chatul
teesha jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-06-25, 15:08   #1475
Chatul
ma zielone poj璚ie

Cytat:
Napisane przez teesha Poka wiadomo嗆
dzi瘯i Chatul
Jak pofarbujesz w這sy to koniecznie pochwal si efektem
Stary 2008-06-25, 19:06   #1476
MiLkA2693
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 248
Dot.: Szamponetka

Ja kupilam czarna szamponetke na 6 myc i... zmyla sie tak jak mialo byc. Mam jasno brazowe wlosy pare razy robilam fioletowe pasemka i wszystko sie zmywalo. Czy ktoras z was probowala juz rozowej szamponetki??? Chcialabym zrobic sobie takie pasemka, na opakowaniu jest napisane ze ta szamponetka nadaje sie do moich wlosow ale jednak troche sie boje.... Nie chcialabym wrocic we wrzesniu z rozem na glowie...
MiLkA2693 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-06-25, 23:31   #1477
NomadSoul
Rozeznanie

Dot.: Szamponetka

Cytat:
Napisane przez MiLkA2693 Poka wiadomo嗆
Ja kupilam czarna szamponetke na 6 myc i... zmyla sie tak jak mialo byc. Mam jasno brazowe wlosy pare razy robilam fioletowe pasemka i wszystko sie zmywalo. Czy ktoras z was probowala juz rozowej szamponetki??? Chcialabym zrobic sobie takie pasemka, na opakowaniu jest napisane ze ta szamponetka nadaje sie do moich wlosow ale jednak troche sie boje.... Nie chcialabym wrocic we wrzesniu z rozem na glowie...
Jak czarny Ci sie 豉dnie zmy to i r騜 powinien spokojnie. Do wrze郾ia to masz jeszcze sporoooo czasu.
Stary 2008-06-25, 23:35   #1478
NomadSoul
Rozeznanie

Jutro znowu ide szuka co z rudo軼i. Mam nadzieje, 瞠 znajde...
A w豉郾ie juz wczesniej pyta豉m, ale nie dosta豉m odpowiedzi... a mianowicie co sadzicie o szamponetkach delli... [ to jedyna firma z jakiej znalaz豉m cos wlasnie z rudego no, ale jakos nie mam przekonania...] Co my郵icie? ? ?
Stary 2008-06-26, 09:50   #1479
Chatul
ma zielone poj璚ie

Cytat:
Napisane przez NomadSoul Poka wiadomo嗆
Jutro znowu ide szuka co z rudo軼i. Mam nadzieje, 瞠 znajde...
A w豉郾ie juz wczesniej pyta豉m, ale nie dosta豉m odpowiedzi... a mianowicie co sadzicie o szamponetkach delli... [ to jedyna firma z jakiej znalaz豉m cos wlasnie z rudego no, ale jakos nie mam przekonania...] Co my郵icie? ? ?
Raz w 篡ciu farbowa豉m w這sy szamponetk Delii. Ca趾iem w porz康ku jest. Nie zniszczy豉 w這s闚 a kolor by naprawd intensywny. Tyle, ze zupe軟ie inny ni na opakowaniu. Og鏊nie wol Marion bo z dodatkiem aloesu i po szamponetkach tej firmy w這sy mi si jeszcze bardziej faluj/kr璚.
Ale Deli spokojnie poleci mog.
Stary 2008-06-26, 12:10   #1480
MiLkA2693
Raczkowanie

Ok robie roz pasemka.. Nie jestem pewna czy sie uda ale probowac zawsze mozna.. Napisze czy sie udalo.
Stary 2008-06-26, 13:14   #1481
MiLkA2693
Raczkowanie

Ale watpie.. niby na opakowaniu napisali "do wlosow od jasny blond po sredni braz" (ja mam cos pomiedzy jasny a sredni braz) ale nie jestem pewna czy szamponetka potrafi z wlosow sredni braz zrobic jasny roz....
Stary 2008-06-26, 13:59   #1482
MiLkA2693
Raczkowanie

Exclamation Naturalne rozja郾ianie w這s闚....

Mam pytanie dotyczace rozjasniania wlosow... Podobno sok z cytryny dziala rozjasniajaco... To samo co do rabarbaru.. Czy to prawda??
Czy istnieja jakies NATURALNE sposoby Bardzo zalezy mi na lekkim rozjasnieniu moich wlosow aby kolorowe pasemka byly lepiej widoczne...
Z gory dziekuje
Stary 2008-06-26, 15:05   #1483
serpentynka14
Tymczasowo zablokowana

Wiadomo軼i: 484

musz Wam powiedzie co dziwnego farbowa豉m w這sy szamponetk 6-8 zmy ..wszyscy mnie tu straszyli 瞠 po roku nawet im niekt鏎e nie schodz a u mnie ciach 2 mycia i niema 郵adu po farbowaniu a taki mia豉m 豉dny kolorek .. dlaczego tak si sta這 ??
Stary 2008-06-26, 16:18   #1484
Chatul
ma zielone poj璚ie

Cytat:
Napisane przez serpentynka14 Poka wiadomo嗆
musz Wam powiedzie co dziwnego farbowa豉m w這sy szamponetk 6-8 zmy ..wszyscy mnie tu straszyli 瞠 po roku nawet im niekt鏎e nie schodz a u mnie ciach 2 mycia i niema 郵adu po farbowaniu a taki mia豉m 豉dny kolorek .. dlaczego tak si sta這 ??
Wszystko zale篡 od podatno軼i Twojego w這sa na koloryzacj. Przewa積ie im ciemniejsze w這sy tym trudniej kolor "豉pie" i tym szybciej schodzi, ale nie jest tak zawsze.
Trudno mi odpowiedzie jednoznacznie dlaczego u Ciebie kolor wymy si tak szybko, mo磧iwe, 瞠 trzyma豉 szamponetk za kr鏒ko. Albo u篡豉 przed jej na這瞠niem od篡wk. Prawdopodobne jest te, 瞠 po prostu nie masz domkni皻ych 逝sek wlosa przez co kolor szybciej si wyp逝ka. A jak szamponetk barwi豉 w這sy?
Stary 2008-06-26, 16:40   #1485
serpentynka14
Tymczasowo zablokowana

Wiadomo軼i: 484

Cytat:
Napisane przez Chatul Poka wiadomo嗆
Wszystko zale篡 od podatno軼i Twojego w這sa na koloryzacj. Przewa積ie im ciemniejsze w這sy tym trudniej kolor "豉pie" i tym szybciej schodzi, ale nie jest tak zawsze.
Trudno mi odpowiedzie jednoznacznie dlaczego u Ciebie kolor wymy si tak szybko, mo磧iwe, 瞠 trzyma豉 szamponetk za kr鏒ko. Albo u篡豉 przed jej na這瞠niem od篡wk. Prawdopodobne jest te, 瞠 po prostu nie masz domkni皻ych 逝sek wlosa przez co kolor szybciej si wyp逝ka. A jak szamponetk barwi豉 w這sy?
no rzeczywi軼ie nie trzyma豉m jej bardzo d逝go ..ale te nie kr鏒ko ..najpierw trzyma豉m ponad 15 minut i na nast瘼ny dzie 瞠by jeszcze troch przyciemni te ok.15minut. Nie u篡wa豉m 瘸dnej od篡wki przed na這瞠niem. A jak si domyka 逝ski w這sa?? hmmm .. to by豉 szamponetka z Palette ciemny br您.
Stary 2008-06-26, 17:51   #1486
Chatul
ma zielone poj璚ie

Cytat:
Napisane przez serpentynka14 Poka wiadomo嗆
no rzeczywi軼ie nie trzyma豉m jej bardzo d逝go ..ale te nie kr鏒ko ..najpierw trzyma豉m ponad 15 minut i na nast瘼ny dzie 瞠by jeszcze troch przyciemni te ok.15minut. Nie u篡wa豉m 瘸dnej od篡wki przed na這瞠niem. A jak si domyka 逝ski w這sa?? hmmm .. to by豉 szamponetka z Palette ciemny br您.
To wiesz co, ciemne kolory Palette chyba s po prostu baaardzo ma這 "czepliwe". Bo wszystkie inne Palette w og鏊e mi nie schodzi造 z glowy. Tylko troch si wyp逝kiwa造. A czarny(!) z jasnego blondu podatnego na ka盥e farbowanie(!) zmy si podczas pierwszego mycia
Ale tak czy inaczej, Palette ju nie u篤am bo to Schwarzkopf czyli testuje na zwierz皻ach ;]

Jak si domyka 逝ski w這sa? No og鏊nie to one s raczej domkni皻e ;p Ale np. podczas farbowania si odchylaj- jako przecie barwnik musi dosta si do w這sa. Najlepszym sposobem na domykanie ich podczas codziennej piel璕nacji jest po prostu sp逝kiwanie szamponu i od篡wki do嗆 zimn wod (;
Stary 2008-06-26, 18:04   #1487
kaska222
Moderator

Wiadomo軼i: 6 515
Dot.: Naturalne rozja郾ianie w這s闚....

Polecam watek zbiorczy,nastepnym razem zanim zalozysz watek uzyj wyszukiwarki
Jak zmieni kolor w這s闚 sposobami naturalnymi?(bez u篡cia farby)-w徠ek zbiorczy

Watek zamykam

RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 515 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
kaska222 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-06-26, 18:07   #1488
Chatul
ma zielone poj璚ie

Talking Dot.: szamponetki...

Opowiem Wam histori mojego farbowania. Akurat kilka os鏏 si rudym interesowa這 wi璚 mo瞠 komu to pomo瞠

Naturalnie mam w這sy jasny blond, z racji r騜nych eksperyment闚 szamponetkowych mia豉m na g這wie dwa odcienie- jasny i 鈔edni blond. Chcia豉m mie na g這wie do嗆 intensywny rudy. Taki mo瞠 odrobin w czerwie ale absolutnie nie marchewkowy. No i po這篡豉m wczoraj na w這sy "Maho" Marion. Poprzednio taki efekt o jaki mi chodzi這 da mi "Maho" Delii wi璚 my郵a豉m, 瞠 i z t szamponetk tak b璠zie. Ale nie by這. Kolor jaki otrzyma豉m to by這 ciemne bordo z odrobin rudym poblaskiem pod 鈍iat這. Szamponetk trzyma豉m 35 minut. W這sy nie by造 zniszczone. I chocia 瘸dnego dramatu kolorystycznego nie by這 to dla mnie otrzymany kolorek by za ma這 wyrazisty. Chcia豉m intensywnej rudo軼i. Wi璚 dzisiaj zrobi豉m sobie p逝kank z octu 瞠by kolor troch si rozja郾i. Potem na w這sy po這篡豉m na 35 minut szamponetk Delii, "Rudy" [ numer 2 ] Efekt jest w豉郾ie taki o jaki mi chodzi這 Je瞠li chodzi o kondycj w這s闚 to jest bardzo dobra. No i przede wszystkim skr皻 w og鏊e nie ucierpia na tym barwieniu Chocia jak zawsze z pomoc przysz豉 mi niezast徙iona od篡wka z aloesem, Mrs Potter's

Za陰czam zdj璚ia efektu ko鎍owego.
Jak macie jakie pytania to 鄉ia這 je zadajcie (;
Stary 2008-06-26, 18:10   #1489
nawiedzona133
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4
Question korzenny br您

Mo瞠 kt鏎a z was u篡豉 szamponetki do 24 my - Joanna "multi soft" Korzenny br您? Czy po jej u篡ciu w這sy dobrze wygl康aj?
Wczoraj u篡豉m szamponetki do 8 my koloru orzechowy br您. Jak my郵icie mog dzi zrobi t na 24h czy poczeka a zmyje si orzechowy i dopiero po paru dniach na這篡 kolejn?
nawiedzona133 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-06-26, 18:47   #1490
sashka1989
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 31
Question Dot.: szamponetki...

Dziewczyny mam pytanie.
Nigdy nie farbowaa豉m w這s闚 tzn. w tamtym roku probowalam na br您 szamponetk ale niestety nic z tego nie wyszlo bo trzymalam (chyba)za krotko widac bylo tylko gdy byly mokre i to bardzo s豉bo.
W tym roku chcia豉 bym zrobi pasemka r闚nie szamponetk bo szkoda mi farbowac a szamponetka predzej czy pozniej zejdzie.
Mam wlosy naturalny miodowy blond i teraz pytanie czy uda這 by mi si zrobi takie pasemka jak na za陰czonym zdj璚iu i czy jest taki kolor szamponetki?
sashka1989 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-06-26, 20:53   #1491
MiLkA2693
Raczkowanie

Wedlug mnie - kolor szamponetki: czekoladowy braz. Robilam cos w tym stylu przyjaciolce ;p Sama sobie tego raczej nie zrobisz kup szamponetke i popros kolezanke. Na miodowym blondzie powinno wyjsc fajnie
Stary 2008-06-26, 22:17   #1492
sashka1989
Raczkowanie

dziekuje;* ja myslalam zeby raczej kupic ta szamponetke lub pogadac z fryzjerka i isc do niej zeby zrobila

a zmyla sie ta szamponetka Twojej kolezance bez problemu? moze pamietasz z jakiej firmy kupowala szamponetke lub poradzisz mi jakas dobra firme? bo ja kompletnie sie w tym nie orientuje

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-06-27 o 12:19 Pow鏚: post pod postem/korzystaj z opcij edycji i multicytowania
Stary 2008-06-27, 12:16   #1493
kar0ola
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 854

Mam problem kochane. Ot騜 farbowa豉m moje kumpeli [kt鏎a ma blond w這sy] w這sy szamponetk -palette granatowa czer. Zrobi豉m wszystko tak jak trzeba, a efekt by taki, 瞠 nic nie by這 wida ... CZEMU ?!
kar0ola jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-06-27, 14:15   #1494
MiLkA2693
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez sashka1989 Poka wiadomo嗆
dziekuje;* ja myslalam zeby raczej kupic ta szamponetke lub pogadac z fryzjerka i isc do niej zeby zrobila

a zmyla sie ta szamponetka Twojej kolezance bez problemu? moze pamietasz z jakiej firmy kupowala szamponetke lub poradzisz mi jakas dobra firme? bo ja kompletnie sie w tym nie orientuje
Tak idz do fryzjerki to najlepsze zorwiazanie Kolezance zmyla sie tak jak bylo na opakowaniu (po 6 myciach) Ona kupila chyba zwykla palette... Ja zazwyczaj kupuje te szamponetki palette XXL... Wbij do rosmanna tam jest spory wybor
Stary 2008-06-27, 15:31   #1495
sashka1989
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez MiLkA2693 Poka wiadomo嗆
Tak idz do fryzjerki to najlepsze zorwiazanie Kolezance zmyla sie tak jak bylo na opakowaniu (po 6 myciach) Ona kupila chyba zwykla palette... Ja zazwyczaj kupuje te szamponetki palette XXL... Wbij do rosmanna tam jest spory wybor

Ok dziekuje jeszcze raz;* myslisz zeby isc do niej z juz kupiona szamponetka?
Stary 2008-06-27, 21:52   #1496
MiLkA2693
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez sashka1989 Poka wiadomo嗆
Ok dziekuje jeszcze raz;* myslisz zeby isc do niej z juz kupiona szamponetka?
Tak, fryzjerka zrobi to profesjonalnie. A kolezanka zawsze moze pobrudzic szamponetka wlosy naokolo tych pasemek i efekt bedzie nieciekawy...
Stary 2008-06-27, 22:41   #1497
Chatul
ma zielone poj璚ie

Cytat:
Napisane przez kar0ola Poka wiadomo嗆
Mam problem kochane. Ot騜 farbowa豉m moje kumpeli [kt鏎a ma blond w這sy] w這sy szamponetk -palette granatowa czer. Zrobi豉m wszystko tak jak trzeba, a efekt by taki, 瞠 nic nie by這 wida ... CZEMU ?!
Kilka post闚 wcze郾iej wyja郾ia豉m ocb z tymi Palette. A przynajmniej m闚i豉m jakie moje podejrzenia s.

Swoj drog Palette to 鈍i雟two jakich ma這. Fakt, czasem daje 豉dny i intensywny kolor ale wtedy ten kolor jest na wieki ;/ I to sp逝kany po kilku myciach ;/
A do tego Palette jest produkcji Schwarzkopf, kt鏎y testuje na zwierz皻ach ;C
Stary 2008-06-29, 19:19   #1498
*Antoinette*
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 535

Czy szamponetki takie do 24 my zmywaj si w og鏊e ca趾owicie? Czy odrosty b璠 widoczne? Chcia豉bym mie rude w這sy troch d逝瞠j ni do 8 my, ale z drugiej strony zupe軟ie trwala zmiana mi si nie u鄉iecha.
Mo瞠 macie jakie sprawdzone szamponetki do 24 my?

*Antoinette* jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-06-29, 19:26   #1499
kar0ola
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 854

Cytat:
Napisane przez Chatul Poka wiadomo嗆
Kilka post闚 wcze郾iej wyja郾ia豉m ocb z tymi Palette. A przynajmniej m闚i豉m jakie moje podejrzenia s.

Swoj drog Palette to 鈍i雟two jakich ma這. Fakt, czasem daje 豉dny i intensywny kolor ale wtedy ten kolor jest na wieki ;/ I to sp逝kany po kilku myciach ;/
A do tego Palette jest produkcji Schwarzkopf, kt鏎y testuje na zwierz皻ach ;C
...

Edytowane przez kar0ola
Czas edycji: 2009-01-25 o 18:00
kar0ola jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-06-29, 20:02   #1500
Majka007
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 197
Dot.: korzenny br您

Cytat:
Napisane przez nawiedzona133 Poka wiadomo嗆
Mo瞠 kt鏎a z was u篡豉 szamponetki do 24 my - Joanna "multi soft" Korzenny br您? Czy po jej u篡ciu w這sy dobrze wygl康aj?
Wczoraj u篡豉m szamponetki do 8 my koloru orzechowy br您. Jak my郵icie mog dzi zrobi t na 24h czy poczeka a zmyje si orzechowy i dopiero po paru dniach na這篡 kolejn?
M鎩 naturalny kolor w這s闚 to 鈔edni br您 , u篡豉m tej szamponetki i wyszed mi kasztan wpadaj帷y w rudy ! Wygl康am jak idiotka , brzydko mi w takim kolorku , teraz walcz o zmycie tej saszetki my豉m w這sy juz z 8 razy i nic nie wida , zeby co schodzi這
Majka007 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
24 mycia, bak豉瘸n, blond, blond farba br您 w這sy, blondynka, br您, br您 farba, brunetka, ciemne w這sy, co ile, color shampoo, cytryna, czarne w這sy, czekoladowy br您, czer, czerwone refleksy, d逝gie w這sy, farba, farba do w這s闚, farbonetki, farbowanie, farbowanie na br您, farbowanie w這s闚, farobowanie, fryzura, fryzura saszetka kolor, fryzura steeling, fryzury, g瘰te w這sy, hebanowa czer, henna w這sy farbowanie, jaka farba, jaki kolor w這s闚, joanna, joanna multi soft color, kolor, kolor czerwony, kolor w這s闚, koloryzacja, koloryzacja br您 na rudy, koloryzacja w這s闚, koloryzajcja, koloryzuj帷y, marion, ober篡na, odrosty, ombre, palette, pasemka, piel璕nacja, pomocy, pomocy farba wlosy, pomy趾a, przyciemnianie w這s闚, rabarbar, rozjasnianie wlosow, rozja郾iacz, rude, rude w這sy, rudy, studniowka, szampon, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, szamponetka czerwie, szamponetka farba, szamponetka rudy, szamponetki, szampony koloryzuj帷e, wi郾ia, wlosy, w這sy, w這sy blond, w這sy ciemne, w這sy farba saszetka, w這sy szamponetka br您, wypadanie w這s闚, z blondu na br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-05-18 13:10:32

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:20.