Szampony koloryzuj帷e, szamponetki - pytania, problemy - w徠ek zbiorczy - Strona 54 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2008-07-31, 20:17   #1591
xxxlevusxxx
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 17
Dot.: Jaki kolor szamponetki radzicie?

niee, rodzice nie wiedza. wiesz pofarbuje sobie na platyne i W OG粌E nie zauwa膨 (;

sta這 si.

kupi貫m szampon Joanny, Multi Soft Color - 27 czekoladowy braz (;
xxxlevusxxx jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-07-31, 20:54   #1592
Jolie2601
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 523

po co te nerwy

Nie trzymaj za d逝go- nawet kr鏂ej ni zaleca producent- chyba, 瞠 interesuje Ci czarny kolor w這s闚 (cz瘰to bywa w豉郾ie tak, 瞠 zamiast br您闚 wychodzi czarny)
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-07-31, 21:31   #1593
untouchable
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 354

Cytat:
Napisane przez xxxlevusxxx Poka wiadomo嗆
niee, rodzice nie wiedza. wiesz pofarbuje sobie na platyne i W OG粌E nie zauwa膨 (;

sta這 si.

kupi貫m szampon Joanny, Multi Soft Color - 27 czekoladowy braz (;
odradzam platyne

Cytat:
Napisane przez Jolie2601 Poka wiadomo嗆
po co te nerwy

Nie trzymaj za d逝go- nawet kr鏂ej ni zaleca producent- chyba, 瞠 interesuje Ci czarny kolor w這s闚 (cz瘰to bywa w豉郾ie tak, 瞠 zamiast br您闚 wychodzi czarny)
mi po tym szamponie wyszedl ciemny braz, trzymalam nawet dluzej. no ale wiadomo, kazdy wlos jest inny

aha i nie zdziw sie jesli kolor nie zejdzie, mimo ze to ''szampon''.
Stary 2008-08-02, 13:19   #1594
Habrova
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 72
Dot.: Szamponetki

dziewczyny czy moge wymiesza szamponetk Marionu z Joann?
Jedna to naturalny a druga ciemny blond,z do鈍iadczenia wiem 瞠 ten ciemy wychodzi naprawde ciemno natomiast Joanna s豉bo 豉pie,pomy郵a豉m 瞠 je wymieszam 瞠by kolor nie by za ciemny ale by efekt.
Habrova jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-08-12, 20:27   #1595
eshy
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
GG do eshy
Dot.: czy czarna szamponetka faktycznie sie zmywa?

kurcze, no w豉郾ie...
Mam z natury jasny blond w這s闚. Tydzie temu kupi豉m szamponetk rud. Mia這 by do 8 my, dzisiaj by豉m po raz sz鏀ty, a kolor jest dalej taki sam jak na pocz徠ku. A nawet je郵i zejdzie to mog mie nadziej, 瞠 do ko鎍a? 瞠 nie b璠zie odrost闚? Czy jakby to powiedzie "mam ju po w這sach" ?
eshy jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-08-12, 20:46   #1596
Chatul
ma zielone poj璚ie

Wiadomo軼i: 40 446

Cytat:
Napisane przez eshy Poka wiadomo嗆
kurcze, no w豉郾ie...
Mam z natury jasny blond w這s闚. Tydzie temu kupi豉m szamponetk rud. Mia這 by do 8 my, dzisiaj by豉m po raz sz鏀ty, a kolor jest dalej taki sam jak na pocz徠ku. A nawet je郵i zejdzie to mog mie nadziej, 瞠 do ko鎍a? 瞠 nie b璠zie odrost闚? Czy jakby to powiedzie "mam ju po w這sach" ?
A jakiej firmy szamponetka? Jakie masz w這sy- cienkie czy grube, podatne na koloryzacje czy nie itd(?) No i ile j trzyma豉 na w這sach?

Szamponetka mo瞠 zej嗆 z Twoich w這sach np. po nast瘼nych 10 myciach a mo瞠 nie zej嗆 w og鏊e, trudno przewidzie.
Stary 2008-08-12, 20:49   #1597
Eyna
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 259
GG do Eyna

Szamponetki w豉軼iwie nigdy nie zmywaj si do ko鎍a. Czasem tego nie wida, ale przy w這sach jasny blond, obawiam si, 瞠 b璠zie ci篹ko.
Eyna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-08-17, 13:46   #1598
Joanna91
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 94
Chcia豉bym u篡 szamponetki ale nie wiem jakiej firmy s najlepsze (jakby co u篡j blond). Co polecacie?

hejo? Jeste軼ie ;p? Co s康zicie o firmie "Joanna"?

Edytowane przez 'Estelle'
Czas edycji: 2008-08-24 o 13:41 Pow鏚: Post pod postem, prosz korzysta z funkcji edycji.
Joanna91 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-08-18, 16:30   #1599
kamaj
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 12
Dot.: Szamponetka

Ja mam czarne w這sy. W zesz貫 wakacje farbowa豉m w這sy szamponetk "czer granatu" i wysz造 mi fioletowe.... nie wiem dlaczego. Mo瞠 mam za g瘰te w這sy i powinnam by豉 u篡c 2 szamponetek.
kamaj jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-08-18, 17:37   #1600
amandi
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 55
Dot.: Jakiej firmy polecacie szamponetki?

Ja polecam szamponetki Joanna takie (4-8 my ),a je郵i chodzi o szamponetke tak kt鏎a utrzymuje si d逝瞠j to polecam jednak Marion (teraz s w 鄴速ym opakowaniu, chyba do 24 my ale nie pami皻am w ka盥ym razie d逝瞠j si trzymaj) nie wiem czy maj blondy bo ja u篡wa豉m tych do ciemnych w這s闚, ale mo瞠sz poszuka tylko, 瞠 one s zazwyczaj w ma造ch osiedlowych sklepach np w Rossmanie ich nie znajdziesz.
amandi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-08-21, 10:15   #1601
oliwka93
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 23
GG do oliwka93
Angry Dot.: szamponetki...

Choleraaa! Z mojego nieciekawego ciemnego blondu zamieni豉m si w wi郾iewskiego po nieudanej dekoloryzacji! Jakby tego by這 malo to posz豉m wczoraj "podciac ko鎍闚ki". Ten rytua zawsze ko鎍zy si tym ,瞠 zostaje za kr鏒ko obci皻a...疾 te by豉 beznadziejna sprzedawczyni w mojej ulubionej drogerii i nie chcia豉 mi doradzic... Kupi豉m szamponetk mariona:kolor miedziany... Umm mo瞠 ten kolor ma tak wygladac? W ka盥ym razie umy豉m wlosy dzisiaj 3 razy i zrobi豉m plukanke octow. Troche farby polecialo... Mama biegnie po szampon przeciw逝pie穎wy, mo瞠 szybciej zejdzie.

Chyba przefarbuje si na ciemny kasztan te szamponetk, tylko czy mo積a tak odrazu?
Stary 2008-08-22, 17:08   #1602
kaori
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 404
Dot.: Jakiej firmy polecacie szamponetki?

sprawdz na KWC, pozdrawiam

www.odezwijsie.pl - je瞠li popierasz pomys i chcesz pom鏂 odnale潭 si wszystkim nieszcz窷liwie zakochanym duszyczkom, do陰cz do nas i ustaw taki podpis!
kaori jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-08-22, 18:08   #1603
fascynacja25
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 467
Dot.: szamponetki...

Og鏊nie Joanna cieszy si dobr opini je郵i chodzi o produkty piel璕nacyjne ( rewelacyjne szampony i od篡wki wzmacniaj帷e w這sy) nie wiem co prawda jak z szamponetkami, jednak warto chyba przejrze opinie na KWC, na pewno b璠 pomocne w wyborze.
Pozdrawiam

fascynacja25 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-08-24, 12:54   #1604
Orlowski
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6

Allegro to studnia fajnych rzeczy. Tam znalaz豉m szampony koloryzuj帷e hiszpa雟kie za 13 z這ty, s te od篡wki koloryzuj帷e, mo積a je miesza zmieniaj帷 kolory i zmywaj si tak jak pisz.
Do tego jeszcze od篡wiaj w這sy. Polecam!!!
Orlowski jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-08-24, 13:39   #1605
Orlowski
Przyczajenie

Dot.: Szampony koloryzuj帷e - pytania, problemy - w徠ek zbiorczy

ja polec szampony koloryzuj帷e, kt鏎e znalaz豉m na allegro s tanie bo 13 z i do tego mo積a dokupi od篡wk te koloryzuj帷. Do tego mo積a miesza kolory POLECAM.
Stary 2008-08-24, 14:17   #1606
portafortuna
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 9
GG do portafortuna
Dot.: czy szamponetka si zmyje?

To ja rowniez mam pytanie Farbuje wlosy na blond, ale jakos naszla mnie wizja na "naprawe'' mych wlosow i zdecydowalam zrezygnowac z farbowania, prostowania i suszenia, ale mam odrosty;/ czy szamponetka choc troche je zakryje?
portafortuna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-08-25, 09:07   #1607
Orlowski
Przyczajenie

Dot.: czy szamponetka si zmyje?

Cytat:
Napisane przez portafortuna Poka wiadomo嗆
To ja rowniez mam pytanie Farbuje wlosy na blond, ale jakos naszla mnie wizja na "naprawe'' mych wlosow i zdecydowalam zrezygnowac z farbowania, prostowania i suszenia, ale mam odrosty;/ czy szamponetka choc troche je zakryje?

Wydaje mi si, 瞠 tak. Zreszt nic nie tracisz 瞠by spr鏏owa, zw豉szcze, 瞠 opr鏂z koloru mo瞠sz od篡wi w這sy.
Stary 2008-08-25, 12:09   #1608
amandi
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 55

Mam pytanko dotycz帷e tych szampon闚 koloryzuj帷ych z allegro hiszpa雟kich jaka to firma ??Orlowski czy mozesz poda link?jak jej szuka?
amandi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-08-25, 13:35   #1609
olena2910
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

mam pytanie jestem sredni blondynka i chcialabym sie przefarbowac na czrny szamponetka ale nie wiem czy mi z豉pie ?
olena2910 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-08-25, 14:33   #1610
Orlowski
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez amandi Poka wiadomo嗆
Mam pytanko dotycz帷e tych szampon闚 koloryzuj帷ych z allegro hiszpa雟kich jaka to firma ??Orlowski czy mozesz poda link?jak jej szuka?
A OTO LINK DO SZAMPON紟 http://www.allegro.pl/item408235367_...oryzujacy.html
Stary 2008-08-25, 17:36   #1611
kate25
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 335
GG do kate25

Cytat:
Napisane przez Orlowski Poka wiadomo嗆
Witam!
Orlowski, mam pytanko, czy ten hiszpa雟ki szampon z all z豉pie na bardzo rozja郾ione blond wlosy? i jak pr璠ko si potem sp逝cze? chodzi mi o kolor br您owy
pozdrawiam!
Stary 2008-08-25, 21:39   #1612
Orlowski
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez kate25 Poka wiadomo嗆
Witam!
Orlowski, mam pytanko, czy ten hiszpa雟ki szampon z all z豉pie na bardzo rozja郾ione blond wlosy? i jak pr璠ko si potem sp逝cze? chodzi mi o kolor br您owy
pozdrawiam!
ja mam ciemny blond i nie robi mi si ca趾iem br您owe. ale wydaje mi si, 瞠 jakby u篡豉 najpierw farby ro郵innej (te z tej samej firmy jest) i potem stosowa這 szampon i od篡wk to by這by OK.
Na etykiecie od od篡wki jest podana paleta kolor闚 i widz, 瞠 z super jasnych blond wychodzi raczej rudawy.
je瞠li chodzi o zmywanie to mnie si zmywa dobrze, ale s造sza豉m, 瞠 to zale篡 jak w這sy s zniszczone itp.
Stary 2008-08-26, 13:23   #1613
magdolena
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 220

Ja w豉snie uzy豉m szmaponetki joanny na 4-8 myc odcien piaksowy blond i moje sredni/ciemny blond wlosy prawie wcale sie nie zmienily, wyrowna sie ich koloryt i maja nieco inny odcien.
Teraz chce wyprobowac szamponetke na 24 mycia, jaka jest najlepsza wedlug Was i kt鏎a da mi choc ma造 efekt rozjasnienia??
magdolena jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-08-26, 15:26   #1614
magdolena
Zakorzenienie

Poszlam do sklepu i kupilam loreal casting creame na 28 myc odcien per這wy blond i mam 2 pytania:
1) Czy te farby rozjasniaja wlosy?? Zawieraja utleniacz, wiec chyba sa silniejsz eod szamponetek
2) Czy moge ja uzyc zanim ta szamponetka joanny sie zmyje?? Zalezy mi na tym zeby do 1 wrzesnia juz sobie pofarbowac tym loreal'em.

Bardzo prosz o odpowiedzi!!!
Stary 2008-08-27, 10:13   #1615
LEW
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 760
Dot.: Szampony koloryzuj帷e - pytania, problemy - w徠ek zbiorczy

olba, ja mam akurat bardzo cienkie i s豉be w這sy ,i w豉郾ie najlepszy dla nich jest casting:kolor 篡wy i l郾i帷y,w這sy nie lec no i ta od篡wka(co prawda zdecydowanie moje w這sy wola造 star wersj castingu) Po palecie ju tak dobrze nie jest:kolor przygaszony i w這sy jakie porowate...
Aha zapomnialam dodac 瞠 castingu (z ma造mi przerwami na inne cuda) u篡wam ok.5 lat
LEW jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-08-27, 11:06   #1616
KATona
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 402

pofarbowa豉m moje rozja郾ione w這sy na mied szamponetk 4-8 my Mariona, trzymalam tylko 5 minut, dzisiaj my豉m g這w 2-gi raz i mam jasny rudy(wyp這wia豉 marchewka) czy po jeszcze kilku myciach bede da豉 rade pofarbowa si na 鈔edni-jasny blond ( juz nie b.jasny jak wczesniej) ?? lubie farby z zimnym popielatym odcieniem, czy jak tak przejade te rude wlosy nie wyjdzie mi przypadkiem zielony? prosze o pomoc zorientowane w tym temacie
KATona jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-08-27, 14:25   #1617
magdolena
Zakorzenienie

Poszlam do sklepu i kupilam loreal casting creame na 28 myc odcien per這wy blond i mam 2 pytania:
1) Czy te farby rozjasniaja wlosy?? Zawieraja utleniacz, wiec chyba sa silniejsz eod szamponetek
2) Czy moge ja uzyc zanim ta szamponetka joanny sie zmyje?? Zalezy mi na tym zeby do 1 wrzesnia juz sobie pofarbowac tym loreal'em.

Bardzo prosz o odpowiedzi!!!

Jeszcze raz prosze o pomoc
Stary 2008-09-05, 17:31   #1618
kar0ola
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 854

Dziewczyny dorad嬈ie mi, prosz

Chce sobie blond szamponetka z Joanny zafarbowa w這ski. M鎩 naturalny kolor to ciemny blond/jasny br您. My郵icie 瞠 mi zlapie kolor ?
kar0ola jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-09-21, 12:08   #1619
nat92
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 609
GG do nat92

Z kolei ja mam takie pytanie. M鎩 naturalny kolor to jasny, popielaty blond. 3 miesi帷e temu farbowa豉m w這sy (farb) na maho. Zosta造 mi z niego br您owo-rude w這sy z blond odrostami:/ I tu moje pytanie, czy m闚i帷, 瞠 szamponetka nie rozja郾i w這s闚 macie na my郵i ich naturalny kolor czy te taki po farbowaniu? Mam nadziej, 瞠 wyrazi豉m si do嗆 jasno... Bo nie wiem czy, 瞠by wr鏂i do poprzedniego koloru wystarczy szamponetka, czy te musz si katowa rozja郾iaczami:/
nat92 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-09-21, 12:17   #1620
Chatul
ma zielone poj璚ie

Wiadomo軼i: 40 446

Cytat:
Napisane przez nat92 Poka wiadomo嗆
Z kolei ja mam takie pytanie. M鎩 naturalny kolor to jasny, popielaty blond. 3 miesi帷e temu farbowa豉m w這sy (farb) na maho. Zosta造 mi z niego br您owo-rude w這sy z blond odrostami:/ I tu moje pytanie, czy m闚i帷, 瞠 szamponetka nie rozja郾i w這s闚 macie na my郵i ich naturalny kolor czy te taki po farbowaniu? Mam nadziej, 瞠 wyrazi豉m si do嗆 jasno... Bo nie wiem czy, 瞠by wr鏂i do poprzedniego koloru wystarczy szamponetka, czy te musz si katowa rozja郾iaczami:/
Szamponetka to nie rozja郾iacz. Nie rozja郾i wlos闚. Farby trwalej tym bardziej z nich nie wyci庵nie...
Odpowiedz

Tagi
24 mycia, bak豉瘸n, blond, blond farba br您 w這sy, blondynka, br您, br您 farba, brunetka, ciemne w這sy, co ile, color shampoo, cytryna, czarne w這sy, czekoladowy br您, czer, czerwone refleksy, d逝gie w這sy, farba, farba do w這s闚, farbonetki, farbowanie, farbowanie na br您, farbowanie w這s闚, farobowanie, fryzura, fryzura saszetka kolor, fryzura steeling, fryzury, g瘰te w這sy, hebanowa czer, henna w這sy farbowanie, jaka farba, jaki kolor w這s闚, joanna, joanna multi soft color, kolor, kolor czerwony, kolor w這s闚, koloryzacja, koloryzacja br您 na rudy, koloryzacja w這s闚, koloryzajcja, koloryzuj帷y, marion, ober篡na, odrosty, ombre, palette, pasemka, piel璕nacja, pomocy, pomocy farba wlosy, pomy趾a, przyciemnianie w這s闚, rabarbar, rozjasnianie wlosow, rozja郾iacz, rude, rude w這sy, rudy, studniowka, szampon, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, szamponetka czerwie, szamponetka farba, szamponetka rudy, szamponetki, szampony koloryzuj帷e, wi郾ia, wlosy, w這sy, w這sy blond, w這sy ciemne, w這sy farba saszetka, w這sy szamponetka br您, wypadanie w這s闚, z blondu na br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-05-18 13:10:32

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:18.