Szampony koloryzuj帷e, szamponetki - pytania, problemy - w徠ek zbiorczy - Strona 55 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2008-09-21, 13:20   #1621
nat92
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 609
GG do nat92
Dot.: szamponetki...

A jest szansa, 瞠by wr鏂i do blondu z pomoc rozja郾iacza w domowym zaciszu? Nie mam pieni璠zy na fryzjera, a jestem do嗆 zdesperowana

EDIT: Przepraszam z g鏎y za OT, ju nie b璠 ba豉gani w徠ku
nat92 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-09-21, 19:47   #1622
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru

Wiadomo軼i: 3 769
Wpisy w blogu: 3

aloha hehe ja tez mialam przygode z szamponetka - z akiegos glebokiego brazu po kilku myciach wysz豉 zgnila zielen - POWAZNIE, szamponetka byly firmy palette bodajze mam znow zamiar sie pobawic ale odcieniami rudego takze nie bede miala nic przeciwko marchewkowym incydentom na wlosach pytanie ktore juz pewnie padlo a moze i nie : czy to bardzo niszczy wlosy? Tak sie sklada, ze wlasnie zaczelam o nie dbac (czyt. skrzyp, pokrzywa, seboradin ktory sie skonczyl ale byl, serum na koncowki) i boje sie ze cala praca pojdzie na marne. Czy aby napewno wniesie to w moje wlosy duzo krzywdy?

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-09-24, 18:50   #1623
Kinga04
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 216

na szamponetk najleposzy jest szampon przeciw逝piezowy ja mia豉m szampon na 24 mycia i po miesiacu stosowania prawie zapomnia豉m 瞠 mia豉m inny kolor ale to zalezy od w這s闚

www.pajacyk.pl

Kinga04 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-09-25, 14:44   #1624
mynameisfly
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 15
Dot.: czy czarna szamponetka faktycznie sie zmywa?

Hejka! Mam ma貫 pytanko do was..

Ot騜 chodzi o szaponetki z Joanny wypr鏏owa豉m ju kiedy ten produkt i by豉m z niego zadowolona. U篡豉m wtedy kawowego br您u na m鎩 naturalny kolor (co oko這 cieny blon, a jasny br您 to m鎩 naturalny kolor).

Od tego czau farbowa豉m 2 razy w這sy farb bez AMONIAKU z Lorela (nie jestem zadowolona z tej farby) i nie zmy豉 mi si do ko鎍a.

Chcia豉bym zrobi sobie ponownie w這sy szamponetka, bo na kr鏒ko r闚nie br您 ale ja郾iejszy od kawowego. Powinien si zmy, nie??

A mo瞠 przy okazji zadzia豉 by jako na tego Loreala?? Jak s康zicie??

Czekam na odpowiedzi...
mynameisfly jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-09-25, 15:35   #1625
Kinga04
Raczkowanie

my郵 瞠 nie powinno byc problemu ze zmywaniem, u mnie zawsze si 豉two zmywa, ale to zalezy od w這s闚.. zawsze mozesz kr鏂ej potrzymac i wtedy kolor tez bedzie mniej trwaly ..

www.pajacyk.pl

Stary 2008-09-28, 13:58   #1626
tasiaaa
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 941

W徠ek troch stary, ale mo瞠 kto mi pomo瞠 Nom wi璚 m鎩 naturalny kolor w這s闚 to ciemny br您. Og鏊nie jestem z niego zadowolona, tylko 瞠... latem s這neczko na mojej g這wie zrobi這 swoje. Z wierzchu mam rudawe w這sy (!) w陰sciwie poblask. A pod spodem m鎩 naturalny kolor. Chcia豉bym je szybko przyciemni, tak aby by造 w kolorze ciemny br您. 畝dne p逝kanki zio這we na mnie nie dzia豉j za bardzo ;P Zastanawiam si na d olejkiem rycynowym. Podobno przyspiesza porost w這s闚, ale czyta豉m o jego w豉軼iwo軼iach przyciemniaj帷ych. Jak to jest z tym olejkiem?
I kusi mnie szamponetka w kolorze ciemny br您. I mam do Was par pyt.:
1) Jakiej firmy szamponetki s najlepsze?
2) Czy gdy szamponetka si zmyje zostawi rudawy poblask? (kiedy zrobi豉m sobie czerwone pasemko na moich naturalnych w這sach i potem musia豉m znosi rudawy kosmyk)
3) Nie chc wielkiej zmiany koloru, tylko ten poblask zamaskowa, nie mo瞠 by du瞠j r騜nicy 瞠by nauczyciele sie nie czepiali (mam 14 latek ;P) i 瞠by rodzice za bardzo sie nie zczaili 瞠 farbowa豉m
4) Jaki odcie by豚y najlepszy?
Licz na Wasz pomoc i z g鏎y dzi瘯uj za odp. *
tasiaaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-09-28, 15:57   #1627
Kinga04
Raczkowanie

szapoonetka w kolorze ciemny br您 zakryje rudy poblask ale na kr鏒ko, jezeli chesz przyciemni trwale na ciemny br您 mo瞠 poprostu r鏏 sobie przez 2 tyg codziennie p逝kank z逝pin orzech闚 w豉oskich nie znam innego,, dobrego sosobu k鏎y si sprawdzi. Co do olejku rycynowego to raczej nie jest dobry pomys poniewa kiedys u篡wa豉m go jako odzywki nawilzaj帷ej i wtedy nie zauwa篡豉m 瞠by m鎩 kolor w這s闚 si jako specjalnie zmieni . Wi璚 nie liczy豉bym na Twoim miejscu na efekty, a w這sy tez mam brazowe.

www.pajacyk.pl

Stary 2008-09-28, 16:53   #1628
tasiaaa
Rozeznanie

A mog prosi o szczeg馧y co do tej p逝kanki z orzech闚?
Stary 2008-09-28, 19:07   #1629
magdolena
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 220

Ja Wam radze zastan闚cie sie zanim pofarbujecie... Ja miesiac temu farbowalam Lorealem do 28 myc, myje wlosy codzinnie i kolor w ogole sie nie zmy.. A podobno szampony z kwasami owocowymi i przeciwlupiezowe powoduja szybsze zmywanie sie. juz mi widac lekkie odrosty... A kolor nie jest taki o jakim marzylam. Teraz chyba pozostaje mi farbowac inna farba:/
Stary 2008-09-29, 16:33   #1630
Kinga04
Raczkowanie

na moich w這sach szamponetki i szapony koloryzuj帷e bardzo 豉two si zmywaj wi璚 cz瘰to je stosuj, kiedy obecno kolor mi si nudzi, co do p逝kank z orzech闚 trzeba poprostu zala wrzaca woda poczekac az przestygnie i p逝ka .

www.pajacyk.pl

Stary 2008-09-29, 18:14   #1631
tasiaaa
Rozeznanie

A w jakich proporcjach? ㄆpiny, tak? Jaki czas trzeba to trzyma na g這wie?
Stosowa ktos mo瞠 p逝kank z sza逕ii? Od dzisiaj b璠 j stosowa Dam zdj璚ia w這sk闚 przed i po stosowaniu p逝kanki )
Stary 2008-09-29, 22:03   #1632
Kinga04
Raczkowanie

szczerze m闚i帷 nie stosowa豉m tej z orzech闚 tylko gdzie czyta豉m oi niej wi璚 dok豉dnie nie pamietam Ale chyba gar嗆 逝pin nala do miski, zala wrz徠kiem i wtedy woda powinna nabrac br您owego kooru. i zanurzy w這sy w niej na jaki czas, oczywi軼ie im d逝瞠j tym widoczniejszy jednorazowy efekt

www.pajacyk.pl

Stary 2008-10-15, 19:55   #1633
chanell92
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 30
Czy szamponetka pokryje pasemka blond?pilne!

Tak jak w tytule.Powied嬈ie prosz czy szamponetka czekoladowy br您 pokryje pasemka blond ?? )
chanell92 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-10-15, 20:33   #1634
fryz5
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 138
Dot.: Czy szamponetka pokryje pasemka blond?pilne!

pokryje, wyjd pomara鎍zowe
fryz5 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-10-15, 22:13   #1635
LuvMSI
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 513

tak, ale nie bd mia造 koloru tego co reszta w這s闚.
ja mia豉m blond pasemka zrobi豉m sobie szamponetk Granatowa Czer... i wysz造 niebieskie. wole nie wspomina o tym co bylo potem...
Stary 2008-10-16, 20:22   #1636
trollcia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 452

mi kiedys na blondzie po brazowej szmponetce wyszedl roz!
trollcia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-10-20, 18:29   #1637
tasiaaa
Rozeznanie

Czy wie mo瞠 kt鏎a czy efekt taki jak na zdj. mo積a otrzyma za pomoc szamponetki na moich naturalnie br您owych w這sach? Je郵i tak, to jakiej firmy i jaki odcie?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg l_d9a38be7677d8082e41f93c1f8e0d28b.jpg (57,3 KB, 75 za豉dowa)
Stary 2008-10-21, 18:38   #1638
tasiaaa
Rozeznanie

Szamponetka

Czy kt鏎a z Wiza瘸nek wie, czy taki kolor w這s闚 jak na zdj. mo積a osi庵n望 za pomoc szamponetki na moich naturalnie br您owych w這sach? Je郵i tak to z jakiej firmy i jaki odcie?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg l_d9a38be7677d8082e41f93c1f8e0d28b.jpg (57,3 KB, 66 za豉dowa)
Stary 2008-10-21, 20:27   #1639
charmingpo
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8
Dot.: Szamponetka

Mmmm,pi瘯ny kolor,ja te z ch璚i si dowiem czym mo積a sobie zrobi taki w豉郾ie kolor. Tyle,瞠 u mnie w gr wchodz te farby.
charmingpo jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-10-21, 20:27   #1640
anyyy5
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 63
Dot.: Szamponetka

nie mam pojecia co do szamponetki , ale z tego co slyszalam wychodza roozne kolory, tzn czerwony - wychodzi pomara鎍z.
郵iczna jestes : O
anyyy5 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-10-25, 18:14   #1641
kasiakorneta
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 12
jak zmy szampon koloryzuj帷y???

W wakacje ufarbowa豉m sobie w這sy szamponem koloryzuj帷ym (kolor czarny) do 24 zmy. Od tamtego czasu min窸y 2 miesi帷e a kolor mi tylko wyp這wia.... Teraz wygl康a niezbyt 豉dnie. Chcia豉bym si poradzi jak mam zmy ten g逝pi szampon albo co mam zrobi aby moje w這sy odzyska造 kolor ciemnego orzechu bez rozja郾iania i zbytniego zniszczenia w這s闚.

Dodam 瞠 mam 15 lat.
Prosz o liczne odpowiedzi.
kasiakorneta jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-10-25, 18:17   #1642
Donka94
BAN sta造

Wiadomo軼i: 3 585
Dot.: jak zmy szampon koloryzuj帷y???

Kasiu, szampon do 24my tymbardziej zcxarny) jest jak farba tyle, ze bez amoniaku. Pani w sklepie kosmetycznym i fryzjerka powiedzia造 mi dokladnie to samo, raczej go nei zmyjszesz
Donka94 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-10-25, 18:32   #1643
joyka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 485
Dot.: jak zmy szampon koloryzuj帷y???

No rzeczywiscie, ci篹ko bedzie to zmy. Mo瞠sz spr鏏owa my w這sy jakim szamponem oczyszczajacym bad przeciw逝pie穎wym. One troche mocniej wyp逝kuj kolor.
joyka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-10-25, 19:20   #1644
mynameisfly
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 15
Br您y z Joanny ( Multi Soft Color )

Kupi豉m po raz kolejny szamponetk i zastanawiam si czy u篡 jej ju dzisiaj czy mo瞠 poczeka 瞠by mie w這sy br您owe na imprez za 2 tyg, ale co mnie korci, 瞠by strzeli sobie ju dzisiaj ponownie ten br您ik )

Og鏊nie to mam do was pytanko dziewuszki czy kt鏎a z was u篡wa豉 kolor闚 z Joanny do 24 my? Zmywa造 si?

M鎩 naturalny kolor w這s闚 to ciemny blond/Jasny br您 i zrobi豉m sobie kiedy 2 razy blondem z Loreala na 48 my i niestety si nie zmy. Mo瞠 dlatego, 瞠 do嗆 d逝go trzyma豉m podczas koloryzycji na w這sach zamist sp逝ka :/

U篡wam br您闚 z Joanny szamponetek i nie k豉mi tylko trzymaj si od 4-8 my. No i sie zmywaj.

A czy te do 24 my tez si zmywaj? Chce zrobi jaki ciemniejszy br您, ale nie czarny
mynameisfly jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-10-25, 23:52   #1645
tootsie
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 608
Dot.: Br您y z Joanny ( Multi Soft Color )

polecam poczyta KWC

tootsie jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-11-03, 19:22   #1646
kasieni887
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 090
Dot.: Zmywalne szampony wejdzcie dorad嬈ie

hm.. ja wlasnie kupilam kolor zmywalny z palette fioletowy braz(taki czarny z refleksem;P) ale po przeczytaniu to troche boje sie go uzyc... ejs;li ktos tu jeszcze zaglada to prosze o odpowiedz czy on tak strasznie niszczy te wlosy?? bo ja codziennie prostuje i trochu sie obawiam..
kasieni887 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-11-05, 13:49   #1647
madz4927
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 25

W豉郾ie kupi豉m Palette Instant Colour, odcie 'czekoladowy br您'. Zahaczy豉m po drodze o moj fryzjerk, kt鏎a powiedzia豉, 瞠 na szamponetki Palette skar膨 si wszyscy, 瞠 nie schodz do ko鎍a, 瞠 wrzeraj si i zostaj jak normalna farba. M鎩 kolor naturalny to jasny br您.

Kto mo瞠 kiedy nak豉da ten kolor na podobny odcie?
Na jak diametraln zmian koloru mog liczy?
madz4927 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-11-06, 19:26   #1648
..::anvastra::..
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 999

dziewczyny mam takie pytanie...
pewnie odpowied ju si gdzie pojawi豉 ale 47 stronicowego w徠ku dok豉dnie nie przeszukam

naturalne w這sy mam 鈔edni br您, ale zwykle farbuj na bardzo ciemny br您
chcia豉m spr鏏owa z ciemnym fioletem/burgundem
czy na praktycznie 鈍ie穎 farbowane trwa陰 farb w這sy moge u篡 szamponetk (kupi豉m tak 4-8 my)?
kolor wog鏊e chwyci?
nie wyjdzie mi jaki zielony?

foletowa czer jest dla mnie za ciemna, a z kolei gdybym ten burgund na這篡豉 na moje naturalne to wyszed豚y za jaskrawy, dlatego wcze郾iej przyciemni豉m, ale teraz si waham porad嬈ie
..::anvastra::.. jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-11-14, 19:47   #1649
nancyboy
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 54

Mam w這sy o szarawym odcieniu do嗆 ciemnego blondu, chcia豉bym je odrobin przyciemni, uzyska 豉dny i ch這dny (mam cer naczynkow ) odcie 鈔edniego br您u. Chcia豉bym za jaki czas wr鏂i do naturalnego koloru, wi璚 zdecydowanie wole szamponetk, bo przynajmniej daje szanse na zmycie. Dodam, ze mam podniszczone w這sy. Czy taka operacja w og鏊e wypali? Powinnam je najpierw porz康nie wykurowa? Bardzo prosz o konkretne przyk豉dy szampon闚 i odcieni z g鏎y dzi瘯uj, pozdrawiam
nancyboy jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-11-14, 19:52   #1650
piubella
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 222

a ja kupilam casting odcien br您. i nie wiem czy go nalozyc na moje jasny br您 wlosy natural :P

Tagi
24 mycia, bak豉瘸n, blond, blond farba br您 w這sy, blondynka, br您, br您 farba, brunetka, ciemne w這sy, co ile, color shampoo, cytryna, czarne w這sy, czekoladowy br您, czer, czerwone refleksy, d逝gie w這sy, farba, farba do w這s闚, farbonetki, farbowanie, farbowanie na br您, farbowanie w這s闚, farobowanie, fryzura, fryzura saszetka kolor, fryzura steeling, fryzury, g瘰te w這sy, hebanowa czer, henna w這sy farbowanie, jaka farba, jaki kolor w這s闚, joanna, joanna multi soft color, kolor, kolor czerwony, kolor w這s闚, koloryzacja, koloryzacja br您 na rudy, koloryzacja w這s闚, koloryzajcja, koloryzuj帷y, marion, ober篡na, odrosty, ombre, palette, pasemka, piel璕nacja, pomocy, pomocy farba wlosy, pomy趾a, przyciemnianie w這s闚, rabarbar, rozjasnianie wlosow, rozja郾iacz, rude, rude w這sy, rudy, studniowka, szampon, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, szamponetka czerwie, szamponetka farba, szamponetka rudy, szamponetki, szampony koloryzuj帷e, wi郾ia, wlosy, w這sy, w這sy blond, w這sy ciemne, w這sy farba saszetka, w這sy szamponetka br您, wypadanie w這s闚, z blondu na br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-05-18 13:10:32

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:22.