Szampony koloryzuj帷e, szamponetki - pytania, problemy - w徠ek zbiorczy - Strona 56 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2008-11-14, 22:59   #1651
nancyboy
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 54
Dot.: szamponetki...

Postanowi豉m zaryzykowa i kupi szamponetk Joanny. Czy orzechowy br您 ma rudawy odcie i czy wyp逝kuje si na pomara鎍zowo? tego chcia豉bym za wszelk cen unikn望
nancyboy jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-11-17, 14:41   #1652
aguni
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6
Pomocy

Cze嗆 Dziewczyny pomocy
Zaczne od pocz徠ku. Posz豉m do fryzjerki (podobno dobrej ) na pocz徠ku czerwca bo chcia豉m wyr闚na odrosty ( wcze郾iej robi豉m jasne refluksy ) tzn z naturalnymi a mam taki troche br您owe troche wyp這wia造 czarny. Jak mi te moje biedne w這sy wyfarbowa豉 podobno na ciemny br您 wyszed prawie czarny, 瞠 o czole wyfarbowanych uszach i szyji nie wspomne. Od tamtego dnia min窸o sporo czasu jakie 6 miesi璚y. W這sy odrosy koloru naturalnego, a reszta farby fryzjerskiej zrobi豉 si ciemno ruda. Koszmar.
Prosz doraddcie mi jaki szampon kupi 瞠by wysz造 bardziej naturalne i 瞠by przeczeka ten czas z odrostami bo jak patrze w lustro to chce mi si p豉ka. S造sza豉m 瞠 szampony Loreala s do嗆 dobre i maj ciekawe odcienie br您u : mam ciemn karnacj, szybo si opalam i ciemn opra oczu- koloru piwnego. Pozdrawaim i dzi瘯uj Aga
aguni jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-11-17, 20:59   #1653
trollcia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 452
Dot.: jak zmy szampon koloryzuj帷y???

Cytat:
Napisane przez kasiakorneta Poka wiadomo嗆
W wakacje ufarbowa豉m sobie w這sy szamponem koloryzuj帷ym (kolor czarny) do 24 zmy. Od tamtego czasu min窸y 2 miesi帷e a kolor mi tylko wyp這wia.... Teraz wygl康a niezbyt 豉dnie. Chcia豉bym si poradzi jak mam zmy ten g逝pi szampon albo co mam zrobi aby moje w這sy odzyska造 kolor ciemnego orzechu bez rozja郾iania i zbytniego zniszczenia w這s闚.

Dodam 瞠 mam 15 lat.
Prosz o liczne odpowiedzi.
do cieplej wody dodaj kwasku cytrynowego i zrob plkanke, troche wypluka kolor
Stary 2008-11-17, 21:59   #1654
LuvMSI
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 513
Dot.: jak zmy szampon koloryzuj帷y???

Cytat:
Napisane przez kasiakorneta Poka wiadomo嗆
W wakacje ufarbowa豉m sobie w這sy szamponem koloryzuj帷ym (kolor czarny) do 24 zmy. Od tamtego czasu min窸y 2 miesi帷e a kolor mi tylko wyp這wia.... Teraz wygl康a niezbyt 豉dnie. Chcia豉bym si poradzi jak mam zmy ten g逝pi szampon albo co mam zrobi aby moje w這sy odzyska造 kolor ciemnego orzechu bez rozja郾iania i zbytniego zniszczenia w這s闚.

Dodam 瞠 mam 15 lat.
Prosz o liczne odpowiedzi.
Szampon przeciw逝pie穎wy dobrze zmywa farbe.
Aaa i jak to jest Palette to lepiej id do fryzjerki- zadnej z moich znajomych nie udalo sie zmyc tej czarnej 24 mycia ;| strasznie sie "w瞠ra" w

Edytowane przez LuvMSI
Czas edycji: 2008-11-17 o 22:03 Pow鏚: dopisek
LuvMSI jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-11-18, 15:57   #1655
Kinga04
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 216

Wiecie co jestem bardzo ocykana w temacie szamponetek i szapon闚 koloryzuj帷ych bo non stop cos testuje na swoim br您ie.. i musze powiedzie ze nie polecam absolutnie szampon闚 z joanny bo kolor jest poprostu brzydki .. matowy i w og鏊e .. fuuj.. ale za to szamponetki s 鈍ietne

www.pajacyk.pl

Kinga04 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-11-19, 11:05   #1656
Connect
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 176

Witam, mam takie pytanie: czy mo積a na這篡 szamponetke na inn szamponetke? Konkretnie chodzi mi o to 瞠 kilka dni temu zrobi豉m sobie winn czerwie (Marion), cz窷 koloru mi ju zesz豉 a cz窷 jeszcze jest i b璠zie raczej d逝go (naturalnie mam w這sy w r騜nych odcieniach blondu, od jasnego do ciemnego), og鏊nie wygl康am nie za ciekawie a za kilka dni mam wyjazd i chcia豉bym co z tym zrobi. My郵a豉m nad na這瞠nie miedzi lub tycjaniu, ewentualnie jakiego br您u. Czy po takim ekperymencie mo瞠 si okaza 瞠 b璠 wygl康a豉 jeszcze gorzej? Czy lepiej jeszcze raz na這篡 t winn czerwie?
we 郾ie na wyspach szcz窷liwych nie przebud ze snu.
(...)
Konstanty Ildefons Ga販zy雟ki
Pro軸a o wyspy szcz窷liwe
Connect jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-11-19, 20:07   #1657
jenny87
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 806
GG do jenny87

Cytat:
Napisane przez Connect Poka wiadomo嗆
Witam, mam takie pytanie: czy mo積a na這篡 szamponetke na inn szamponetke? Konkretnie chodzi mi o to 瞠 kilka dni temu zrobi豉m sobie winn czerwie (Marion), cz窷 koloru mi ju zesz豉 a cz窷 jeszcze jest i b璠zie raczej d逝go (naturalnie mam w這sy w r騜nych odcieniach blondu, od jasnego do ciemnego), og鏊nie wygl康am nie za ciekawie a za kilka dni mam wyjazd i chcia豉bym co z tym zrobi. My郵a豉m nad na這瞠nie miedzi lub tycjaniu, ewentualnie jakiego br您u. Czy po takim ekperymencie mo瞠 si okaza 瞠 b璠 wygl康a豉 jeszcze gorzej? Czy lepiej jeszcze raz na這篡 t winn czerwie?
jak nalozysz jakis ciemniejszy kolor - braz chyba najlepiej, to powinno pokryc Ci rowno
jenny87 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-11-19, 21:03   #1658
Kinga04
Raczkowanie

ja tez bym zaryzykowa豉

www.pajacyk.pl

Stary 2008-11-20, 10:18   #1659
sandrek015
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 28
Exclamation Szamponetka.?!

Hej mam problem.
Chcia豉bym si przefarbowa ale nie tak prawdziw farb tylko szamponetk.
No i nie wiem czy to zrobi bo boje si 瞠 nie b璠 mie ju tego prawdziwego koloru i tych samych w這s闚 瞠 zaczn mi wypada i ze jak wezm si szamponetk to wyjdzie mi jaki kosmiczny kolor.!!!! Mam ''Pi瘯ny kolor w這s闚'' <---- Niby tak uwa瘸j jest traki br您owy co 瘸dn farb nie mo積a go uzyska ale ja chce mie kolor gorzka czekolada co podpadaj帷ego do czarnego ale nie mo瞠 by to czarny Naprawd pomocy.!!!!!
sandrek015 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-11-26, 16:27   #1660
neliel
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 133
Dot.: Szamponetka.?!

Cytat:
Napisane przez sandrek015 Poka wiadomo嗆
Hej mam problem.
Chcia豉bym si przefarbowa ale nie tak prawdziw farb tylko szamponetk.
No i nie wiem czy to zrobi bo boje si 瞠 nie b璠 mie ju tego prawdziwego koloru i tych samych w這s闚 瞠 zaczn mi wypada i ze jak wezm si szamponetk to wyjdzie mi jaki kosmiczny kolor.!!!! Mam ''Pi瘯ny kolor w這s闚'' <---- Niby tak uwa瘸j jest traki br您owy co 瘸dn farb nie mo積a go uzyska ale ja chce mie kolor gorzka czekolada co podpadaj帷ego do czarnego ale nie mo瞠 by to czarny Naprawd pomocy.!!!!!

Gor帷o odradzam. Ja te s造sza豉m,瞠 mam pi瘯ny sw鎩 kolor, mimo to chcia豉m sie ulepszy...po pierwsze kolor wygl康a sztucznie, brak mu naturalnych refleks闚 etc. Po drugie- jest du瞠 ryzyko,瞠 zostanie Ci na b. d逝go, co ju opisa造 wcze郾iej dziewczyny. Mi poza tym nie zmywa si r闚nomiernie- jestem bardzo zdziwiona, ale po 3 myciu mam odrosty, a przecie mia豉 to by najmniej inwazyjna metoda...Mo瞠 to wyb鏎 prrzeze mnie najmniej rekomendowanej firmy- Palette...sama nie wiem, ale ja odradzam. Je郵i masz 豉dny sw鎩 kolorek- zosta przy nim. Ja je郵i uda mi si toen badziew zmy z mojego 豚a- nie ruszam w這s闚 baaaardzo d逝go
Stary 2008-11-27, 15:29   #1661
Kinga04
Raczkowanie

Dot.: Szamponetka.?!

ja do szamponetek jstem bardzo przekonana ale z szamponem koloryzujacym juz sie bardzo d逝go mecze i bardzo 瘸luje ..

www.pajacyk.pl

Stary 2008-11-27, 22:42   #1662
AniaS
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 46
Cool Dot.: szamponetki...

r闚nie pozna豉m tajemnice owych szamponetek. bylam oczywiscie zmuszona. a potem jak juz nie musialam ich stosowac to i tak to robilam, bo kolorek mi sie spodobal a wszystko zaczelo sie w momencie kiedy chcialam wrocic z blondow do naturalnego brazu. oczywiscie farbowanie normalna farba zakonczylo sie w efekcie rudym. i fryzjerka poradzila mi stosowac szamponetkem, gdyz ja nie chcialam juz farbowac wlosow. chcialam poprostu zeby mi odrosly wlasnebrazowe wloski i tak sie tez stalo potem kiedy ju wlosy mialam do ramion, to moje siegaly do szyji, ale niestety te koncowki jeszcze rudzialy i musialam co miesiac szamponetka je potraktowac a wkoncu 軼ielam te rudawe koncowki i jestem teraz naturalna szatynka ale gdzie niegdzie mam takie fajne refleksy po tej szamponetce CIEMNY BRAZ, kolezanka probowala sobie nia pasemka zrobic, ale juz jej tak ladnie nie wyszlo takze tak czy siak moje doswiadczenia z szamponetka oceniam jako pozytywne

Jak jeste sama, to jeste sama, a jak tylko zjawi si w Twoim 篡ciu jeden m篹czyzna, to natychmiast pojawia si nast瘼ny... a wszystko dlatego, 瞠 oczy Ci si b造szcz bardziej ni wtedy kiedy by豉 sama.
AniaS jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-12-06, 22:11   #1663
tasiaaa
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 941

KInga04 Ty taka obcykana jeste w tych szamponetkach to powiedz mi, czy w og鏊e istnieje taka szamponetka w kolorze zimnym, ciemnym br您ie. Jak na zdj. Je郵i tak to jaka?? I 瞠by nie by這 tego rudawego poblasku
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 14vv.jpg (40,1 KB, 82 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 046a5c143f.jpg (25,5 KB, 98 za豉dowa)
tasiaaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-12-07, 11:31   #1664
Kinga04
Raczkowanie

cos z Joanny bym poradzi豉, chociaz taki efekt bez polysku najlepiej uzyskac wlasnie szamponem koloryzujacym Joanny kt鏎y odradza豉m wlasnie z tego powodu.. aktualnie mam na glowie prawie identyczny kolor jak na zdj璚iu wlasnie po zmywaj帷ym sie czarnym szamponie koloryzujacym na moim naturalnym br您ie .. ale ogolnie nie polecam w tym celu czarnego.. czekoladowy jakis bylby dobry albo zwykly ciemny br您 chyba ..

www.pajacyk.pl

Stary 2008-12-07, 12:26   #1665
tasiaaa
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Kinga04 Poka wiadomo嗆
cos z Joanny bym poradzi豉, chociaz taki efekt bez polysku najlepiej uzyskac wlasnie szamponem koloryzujacym Joanny kt鏎y odradza豉m wlasnie z tego powodu.. aktualnie mam na glowie prawie identyczny kolor jak na zdj璚iu wlasnie po zmywaj帷ym sie czarnym szamponie koloryzujacym na moim naturalnym br您ie .. ale ogolnie nie polecam w tym celu czarnego.. czekoladowy jakis bylby dobry albo zwykly ciemny br您 chyba ..
Ciemny br您 stosowa豉m z Palette i to jest taki ciep造 odcie i do嗆 szybko mi schodzi... Czarny odpada To poszukam z Joanny czeko br您u Orientujesz si, czy w Rossmanie s szamponetki z Joanny?
Stary 2008-12-07, 15:19   #1666
Kinga04
Raczkowanie

u mnie w miescie nie ma ..

www.pajacyk.pl

Stary 2008-12-07, 15:56   #1667
lea88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 879

U mnie sa szamponetki Joanny sa na pewno w Naturze, Leclercu
lea88 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-12-08, 17:34   #1668
tasiaaa
Rozeznanie

Dzi瘯i dziewczyny Poszukam szamponetek z Joanny Jak zrobi sobie ni w這sy to dam zna
Stary 2008-12-22, 21:51   #1669
dianehegarty
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 35
Dot.: czy czarna szamponetka faktycznie sie zmywa?

Robi豉m kilka razy t granatow czerni i wyszed mi ciemniejszy br您 (sama mam jasny br您). Albo z moimi w這sami co nie tak, albo z tym szamponem.
dianehegarty jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-12-23, 00:38   #1670
witch_18
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 11 036

Ja dzisiaj w ko鎍u skusi豉m si na szamponetk z Palette w kolorze czekoladowego br您u.Swoje naturalne mia豉m 鈔edni br您 i w sumie p鏦i co jestem zadowolona z wyniku.Zobaczymy jeszcze jutro w 鈍ietle dziennym Ciekawa jestem wyp逝kiwania si koloru czy rzeczywiscie zmyje si po 6-8 myciach
witch_18 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-12-23, 20:04   #1671
fryz5
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 138
Dot.: szamponetka na rozja郾iane w這sy...

mog wymiesza dwa kolory szamponem marion mied i czer granatu? wyjdzie mi jaki fiolet? w這sy mam dekoloryzowane z czerni, teraz jaj rudawy jasny br您, chce pasemka w jakim fajnym kolorze a teraz jest wolne od szko造 ;]
fryz5 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-12-27, 21:31   #1672
NiColQa14
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 358
Wpisy w blogu: 1
GG do NiColQa14

Szamponetki z Palette s bardzo "mocne". Zreszt jak wszystkie I zazwyczaj jest tak, 瞠 po tych 6-8 myciach si nie zmywa...
Przyk豉dem mo瞠 by moja kole瘸nka, kt鏎a wzi窸a szamponete z Palette 6-8 my, taki czerwie-br您 i... zmy這 si jej po 2 latach
Stary 2008-12-27, 22:25   #1673
tasiaaa
Rozeznanie

Polecam Wam szamponetki DAX cosmetics S tanie: 2 z groszem w Rossmanie. Fajne odcienie Kupi豉m kolor czarna kawa. Taki ciemny br您. Da豉m na 20 min. i fajny efekt, kolor troch ja郾iejszy niz na opakowaniu (bo 3ma豉m tylko 20 min.), w這sy fajnie b造szcz ale nie wygl康aj na farbowane i sztuczne. Zobaczymy jak ze zmywaniem. Jak dla mnie mo瞠 si nie zmywa
Mo積a u篡 szamponetk, kt鏎a by豉 ju otwarta ( 12 godz.??)?

Stary 2008-12-27, 22:26   #1674
magdolena
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 220

Moja kolezanka robila sobie szamponetka 6-8 mycpalette i w ogole jej sie nie zmy這. Nic a nic. Ja robilam l'oreal 'em do 28 myc i po kilku myciach wiekszosc koloru sie zmyla, jednak odcien wlosow na zawsze pozostaje zmieniony. czesc wcale sie nie zmywa.
Wiec liczcie sie z tym ze do konca wam sie nie zmyje i jakies tam odrosty b璠.
Stary 2008-12-27, 22:43   #1675
witch_18
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 11 036

Cytat:
Napisane przez NiColQa14 Poka wiadomo嗆
Szamponetki z Palette s bardzo "mocne". Zreszt jak wszystkie I zazwyczaj jest tak, 瞠 po tych 6-8 myciach si nie zmywa...
Przyk豉dem mo瞠 by moja kole瘸nka, kt鏎a wzi窸a szamponete z Palette 6-8 my, taki czerwie-br您 i... zmy這 si jej po 2 latach
Wiem o tym
U mnie du瞠j zmiany koloru nie ma,raczej po prostu wzmocni si on troch tak瞠 licz,ze i nie b璠zie du瞠go problemu z odrostami
witch_18 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-12-28, 18:02   #1676
magdolena
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 220

U mnie zosta豉 taka ruda poswiata, co dziwne, farba jako taka nie ma nic z rudym wspolnego:P
Stary 2008-12-29, 11:27   #1677
jenny87
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 806
GG do jenny87

Cytat:
Napisane przez NiColQa14 Poka wiadomo嗆
i tak dobrze,ze wogle
jenny87 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-12-29, 16:21   #1678
majutka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

ja koloryzowa豉m w sierpniu szamponetk 8-12 my, czy jako tak, chyba z Joanny (kasztanowy br您). nie do嗆, 瞠 wyszed mi ciemny, dziwny br您 z fioletowym po造skiem, to teraz nie mog si go pozby z w這s闚. spra si troch i aktualnie mam w這sy w kolorze jasnobr您owo-pomara鎍zowo-jakim:/:/ pr鏏owa豉m ju zmywa go szamponem przeciw逝pie穎wym i wod z octem, ale nic nie pomaga, nie licz帷 tego,瞠 ko鎍闚ki mam teraz sto razy ja郾iejsze ni np. grzywk.
nie mam poj璚ia, co z tym zrobi.
majutka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-01-01, 15:56   #1679
Kotek112
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 25
GG do Kotek112

hej mam do was pytanie... mam w這sy koloru ciemny br您 a zawsze marzy豉m o czarnych w這skach nie chce ich farbowa bo boj si 瞠 za bardzo si zniszcz... Doradzicie mi jakie czarne szamponetki kt鏎e schodz gdzie po 8-10 myciach a i jeszcze jedno czy szamponetki niszcz w這sy???
Kotek112 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-01-01, 18:39   #1680
Chatul
ma zielone poj璚ie

Wiadomo軼i: 40 446

Cytat:
Napisane przez Kotek112 Poka wiadomo嗆
hej mam do was pytanie... mam w這sy koloru ciemny br您 a zawsze marzy豉m o czarnych w這skach nie chce ich farbowa bo boj si 瞠 za bardzo si zniszcz... Doradzicie mi jakie czarne szamponetki kt鏎e schodz gdzie po 8-10 myciach a i jeszcze jedno czy szamponetki niszcz w這sy???
Co do zmywania si szamponetek to tutaj najwa積iejsze jest to jakiej firmy szamponetk wybierzesz [ na to masz wp造w ] no i indywidualna podatno嗆 Twoich w這s闚, na co wp造wu raczej nie masz. Ja bym poleci豉 szamponetk firmy Marion albo Delia. Marion do dostania w wielu kioskach, a Delia w Rossmannach. Przy czym nigdy nie robi豉m czerni tymi szamponetkami wi璚 nie wiem czy wychodz w miare naturalne czy nie.
Natomiast nie polecam 涉DNYCH szamponetek/farb p馧-trwa造ch Palette. Nie zmywaj si, niszcz w這sy, kolor jest sztuczny a do tego Schwarzkopf testuje na zwierz皻ach
Odpowiedz

Tagi
24 mycia, bak豉瘸n, blond, blond farba br您 w這sy, blondynka, br您, br您 farba, brunetka, ciemne w這sy, co ile, color shampoo, cytryna, czarne w這sy, czekoladowy br您, czer, czerwone refleksy, d逝gie w這sy, farba, farba do w這s闚, farbonetki, farbowanie, farbowanie na br您, farbowanie w這s闚, farobowanie, fryzura, fryzura saszetka kolor, fryzura steeling, fryzury, g瘰te w這sy, hebanowa czer, henna w這sy farbowanie, jaka farba, jaki kolor w這s闚, joanna, joanna multi soft color, kolor, kolor czerwony, kolor w這s闚, koloryzacja, koloryzacja br您 na rudy, koloryzacja w這s闚, koloryzajcja, koloryzuj帷y, marion, ober篡na, odrosty, ombre, palette, pasemka, piel璕nacja, pomocy, pomocy farba wlosy, pomy趾a, przyciemnianie w這s闚, rabarbar, rozjasnianie wlosow, rozja郾iacz, rude, rude w這sy, rudy, studniowka, szampon, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, szamponetka czerwie, szamponetka farba, szamponetka rudy, szamponetki, szampony koloryzuj帷e, wi郾ia, wlosy, w這sy, w這sy blond, w這sy ciemne, w這sy farba saszetka, w這sy szamponetka br您, wypadanie w這s闚, z blondu na br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-05-18 13:10:32

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:37.