Szampony koloryzuj帷e, szamponetki - pytania, problemy - w徠ek zbiorczy - Strona 57 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2009-01-02, 12:19   #1681
Kotek112
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 25
GG do Kotek112
Dot.: szamponetki...

dzi瘯i za odpowied
Kotek112 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-01-04, 18:47   #1682
dorocia990
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3
Szamponetka

Mam pytanie odno郾ie dotycz帷e szamponetki do w這s闚. Czy je郵i Otwarzy豉m j kiedy z 4 miesi帷e temu i nie u篡豉m jej.... i le瘸 ci庵le otwarta tzn. w woreczku no ale opakowanie by這 ju otwarte to czy co si stanie jak jej u篡je czy lepiej nie ryzykowa??
dorocia990 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-01-04, 19:22   #1683
Naaatttaaallliii
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 9
Dot.: Szamponetka

Ja bym nie ryzykowa豉... Lepiej sobie kup "鈍ie膨"

`Sick And Tired, I Stand Alone.
Could You Be There?
'Cause I'm The One Who Waits For You.
Or Are You Unforgiven, Too?`
Naaatttaaallliii jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-01-04, 19:28   #1684
Pijana truskawkami
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 692

Da這by si z ciemnego blondu dzi瘯i szamponetce przej嗆 na jasny blond? I, 瞠by zszed bo co najwy瞠j 10-15 myciach.

"[...] dotrzesz do takiej granicy, 瞠 gdy jej nie przekroczysz - b璠ziesz nieszcz窷liwa, a gdy przekroczysz - mo瞠 jeszcze nieszcz窷liwsza..."

F.Dostojewski

Pijana truskawkami jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-01-04, 19:43   #1685
Chatul
ma zielone poj璚ie

Wiadomo軼i: 40 446

Cytat:
Napisane przez Pijana truskawkami Poka wiadomo嗆
Da這by si z ciemnego blondu dzi瘯i szamponetce przej嗆 na jasny blond? I, 瞠by zszed bo co najwy瞠j 10-15 myciach.
W徠pi- szamponetki nie maj 瘸dnych substrancji utleniaj帷ych. Zawieraj jedynie barwniki, kt鏎e wnikaj do wn皻rza w這sa. Mo磧iwe jest jednak, 瞠 szamponetka w kolorze np. s這necznego blondu [ w ka盥ym razie ciep貫go blondu ] na tyle "roz鈍ietli" niekt鏎e pasma, 瞠 w這sy b璠 wydawa造 si ja郾iejsze.
Stary 2009-01-05, 15:55   #1686
karolina1219
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8
GG do karolina1219
Thumbs down Dot.: jak zmy szampon koloryzuj帷y???

Ludzie ratujcie !! Ufarbowa豉m w這sy szamponem koloryzuj帷ym do 24 my Joanny na kasztanowy br您 i wyszed mi ciemny rudy, br您owo czerwony czy nie wiem jak to nazwa ;(((((((. jestem straaaaaaaaaaaaasznie zawiedziona. ju nigdy si nie ufarbuj, tylko powiedzcie jak to 鈍instwo zmy z w這s闚, albo chocia jako przyciemni czy zlikwidowa te czerwone refleksy ! b豉gam o pomoc !
karolina1219 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-01-07, 10:41   #1687
Oceanic
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
Dot.: Czy szamponetka pokryje pasemka blond?pilne!

Mam do Was wielk pro軸, pytam ju sie wszystkich i nie wiem w ko鎍u jak to jest.

Nie dawno w Sobot 3 stycznia przefarbowa豉m si na miedziany br您 firmy Garnier Color Narurals, to podobno jest krem koloryzuj帷y i jak czytam opinie nie kt鏎ych bardzo szybko szchodzi, nawet po kilku tyg. Ale jak rozmawiam ze znajomymi to m闚i 瞠 bede mia豉 odrosy i 瞠 nie zejdzie dopuki mi nie odro郾ie M鎩 naturalny kolor to ciemny blond...

Zejdzie chodzia troch? Znaczy spierze si? Czy mozliwe jest 瞠 ca趾iem zejdzie?
Teraz jak myje codziennie w這sy to piana jest czerwona czyli troch schodzi...
Oceanic jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-01-08, 00:10   #1688
PoziomkaWild
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 113
Dot.: szampon koloryzuj帷y na rozja郾iane w這sy

yzucHey Wszystkim.. odnosnie farb koloryzujoncych.. a wienc.. mam pasemka blond na naturalnych moich..czyli szatynowych ... no i mam odrosty..a nie chce malowac zabardzo bo sa znoszczone troche..i wolalabym by troche odpoczely..a jak pomaluje czarnym kolorem szamponetka..to czy nie moje blond pasemka (rozjasniane) nie straca swojego koloru i czy nie benda np rude albo szare albo cos w tym stylu pszy myciu wlosuw.. prosze o odpowiec baardzo

Edytowane przez PoziomkaWild
Czas edycji: 2009-01-08 o 00:12
PoziomkaWild jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-01-08, 13:05   #1689
kaka93
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 11
Dot.: pomocyy! zmycie farby!

mam tak samo tylko ze jeszcze wczesniej farbowalam najpierw na blond a po paru miesiacach na moj naturalny bo byly odrosty i juz nie chcialam blondu farba byla ok tylko ze pozniej triche mis ie rozjasnily a odrosty wygladaly strasznie i wlasnie zafarbowalam na kolor baaaardzo przyblizony do mojego a wyszedl mi ciemno rud wiekszosci osob sie podoba ale ja wole swoj naturalny i tez nie wiem co robic..zaczne jednak stosowac chyba szampon przeciwlupiezowy a na czym polega to zmywanie farby u fryzjera??
kaka93 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-01-18, 18:22   #1690
zuzkaxd
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 93
Z czarnego na br您 - szamponetka

Hej !
Potraktowa豉m w這sy ju kilkakrotnie szamponetk koloru czarnego, ale zdecydowa豉m 瞠by kupi teraz ciemny br您, oczywi軼ie szamponetke. I tu pojawia si pytanie, czy trudno b璠zie przej嗆 z czarnego na br您, je郵i mam w這sy pofarbowane szamponetk a nie farb? Bo wiem, 瞠 trudno jest wyj嗆 z czarnego je郵i si farbowa這 na czarno farb, ale czy to tyczy si r闚nie szamponetki?
zuzkaxd jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-01-18, 18:29   #1691
stargazer
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 966
Wpisy w blogu: 4
Dot.: Z czarnego na br您 - szamponetka

Nie powinno by problemu, bo kolor z szamponetki z samego za這瞠nia nie jest trwa造. Poczekaj tylko najpierw, a ca豉 czer si zmyje i w這sy wr鏂 do naturalnego koloru, a potem dopiero dzia豉j z br您em
Stary 2009-01-18, 18:35   #1692
waaampirek
Organizatorka

Wiadomo軼i: 2 198

no w豉郾ie niestety musisz poczeka a si ten kolor przynajmniej cz窷ciowo zmyje, bo szamponetk z ciemniejszego na ja郾iejszy si nie da
waaampirek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-01-18, 18:46   #1693
blue berry
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 155
Dot.: Zmywanie farby, szamponu kol.[nie dekoloryzacja] - porady

NAjta雟zy spos鏏 - to szampon przeciw逝pie穎wy.
Dekoloryzacja, to na這瞠nie rozja郾iacza lub innnego silnego preparatu. Najtrudniej schodz te najta雟ze farby typu Palette czy Joanna, bo maj du穎 pigmentu, wgryzaj si we w這sy, a tym samym mocno je niszcz i przesuszaj.
blue berry jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-01-18, 18:49   #1694
eweluunaaa9393
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 130

Chyba musisz poczekac az szamponetkowy kolor sie zmyje, bo inaczej z ciemniejszego na jasniejszy nie dasz rady !
eweluunaaa9393 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-01-18, 19:13   #1695
waaampirek
Organizatorka

Wiadomo軼i: 2 198
Dot.: jak zmy szampon koloryzuj帷y???

rzeczywisto嗆 jest brutalna, farba wyblaknie, ale nie zejdzie, najlepiej kup farbe w kolorze zbli穎nym do naturalnego, albo eksperymentuj jeszcze z innymi, jak chcesz przyciemni w這sy uzyj szamponetki jest delikatniejsza
waaampirek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-01-18, 21:21   #1696
Hair Design
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

Witam
W koloryzacji wlosow jest zelazna zasada farba farby nie rozjasni co znaczy ze jesli wlos zostal juz pokoloryzowany to mozna go przyciemnic, mozna zmienic jego tonacje natomiast nie mozna go podjasnic nawet o jeden ton.Nazwa szamponetka nic nie znaczy dlatego ze jesli jest tam minimalna ilosc nadtlenku wodoru i pochodna amoniaku to wystarczy to aby pigment we wlosie sie juz zakotwiczyl .Jesli byl to zwykly toner to jest szansa ze kolor czarny sie wyplucze i bedziesz mogla nadac im nowy odcien np.brazu .Koloru jasniejszego natomiast przy pomocy tonera nie osiagniesz .
Hair Design jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-01-21, 13:55   #1697
majaki
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 380
Dot.: szampon koloryzuj帷y na rozja郾iane w這sy

a czy istniej taka szamponetka jak z這ty blond?? z jakiej firmy?? ktos wiedzia kiedy tak?
majaki jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-01-26, 17:50   #1698
Adka8
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3
szamponetka

witam! potrzebuj fachowej pomocy. by豉m dzi w drogerii i kupi豉m czarn szamponetk. m鎩 naturalny kolor to ciemny blond. chcia豉bym si dowiedzie czy po ufarbowaniu b璠 mog豉 odzyska sw鎩 naturalny kolor oraz ile czasu b璠zie ona schodzi. na pude趾u napisali, 瞠 po 24 myciach zejdzie, ale wydaje mi si 瞠 nie bardzo to jest prawda. czekam na odpowied.
Adka8 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-01-26, 19:50   #1699
Miriam19
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 389
GG do Miriam19
Dot.: Szampony koloryzuj帷e - pytania, problemy - w徠ek zbiorczy

Ja ze swojej strony polecam szamponetki Joanny U篡wa豉m br您y, wychodzi這 bardzo fajnie, po tych kilku myciach si zmywa這, w這sy by造 mi瘯kie i b造szcz帷e. P騧niej przerzuci豉m si na farby trwa貫 i o szamponetkach zapomnia豉m, ALE ostatnio pomy郵a豉m, 瞠 mo瞠 zaczn sobie od鈍ie瘸 kolor farbowany szamponetkami i...wychodzi 鈍ietnie No i ponownie Joanna-orzechowy br您-郵iczny kolorek!
Stary 2009-01-26, 20:33   #1700
..::anvastra::..
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 999
Dot.: szamponetka

Cytat:
Napisane przez Adka8 Poka wiadomo嗆
witam! potrzebuj fachowej pomocy. by豉m dzi w drogerii i kupi豉m czarn szamponetk. m鎩 naturalny kolor to ciemny blond. chcia豉bym si dowiedzie czy po ufarbowaniu b璠 mog豉 odzyska sw鎩 naturalny kolor oraz ile czasu b璠zie ona schodzi. na pude趾u napisali, 瞠 po 24 myciach zejdzie, ale wydaje mi si 瞠 nie bardzo to jest prawda. czekam na odpowied.
poczytaj sobie chociaz pare ostatnich stron i zobaczysz ze takie eksperymenty najczesniej kiepsko sie konczyly (ktorejs dziewczynie, nie wiem czy dokladnie w tym watku czern splukala sie do zieleni, innej braz do rudego itd)
ja jasnobrazowe wlosy farbowalam ciiemnym brazem (do 24 myc) i mi nigdy nie wrocily to naturalnego co dopiero czern na blondzie
nie ryzykowalabym
..::anvastra::.. jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-01-29, 09:12   #1701
MiLkA2693
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 248

Hej dziewczyny mam pytanie !! Zrobilam sobie nowa fryzure na sobotni bal (31.01.09) i wymarzylam sobie czarne wlosy....

Wszystkie znane mi czarne szamponetki to tzw. "granatowe czernie" niby wszystko ok ale....
U mnie wychodzi to po prostu granat.. A niestety ciemno niebieski nie pasuje mi do sukienki...

Znacie moze jakas firme/marke ktora ma w swojej ofercie szamponetek jakas inna czern ??

Z gory dziekuje

P.S. wlosy mam naturalnie sredni braz

Edytowane przez MiLkA2693
Czas edycji: 2009-01-29 o 09:15
MiLkA2693 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-01-29, 09:52   #1702
Chatul
ma zielone poj璚ie

MiLkA2693, wybierz sobie po prostu szamponetk w kolorze ciep貫go ciemnego br您u Wyjdzie czarna, zw豉szcza na samym pocz徠ku, a nie b璠zie si zmywa豉 na granat.
Stary 2009-01-29, 12:02   #1703
NiColQa14
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 327
Wpisy w blogu: 1
GG do NiColQa14

Dok豉dnie. Najlepiej jak捷 ciemn czekolade I przytrzymaj troszke d逝瞠j ni jest napisane na opakowaniu.
Stary 2009-01-29, 12:15   #1704
Chatul
ma zielone poj璚ie

Cytat:
Napisane przez NiColQa14 Poka wiadomo嗆
I przytrzymaj troszke d逝瞠j ni jest napisane na opakowaniu.
Tego akurat nie polecam. Raz, 瞠 mo瞠 to negatywnie wp造n望 na w這sy, a dwa, 瞠 trzymana przez czas zalecany szamponeta i tak wyjdzie ciemniejsza ni wida na opakowaniu. Lepiej nie ryzykowa z d逝窺zym trzymaniem jej na g這wie.
Stary 2009-01-29, 17:43   #1705
iza0001
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 178

na moich w這sach szamponetka 4-8 my nie zmy豉 si do ko鎍a, do tej pory czyli prawie 5 mcy mam rudawe refleksy. Dlatego zastan闚cie si zanim na這篡cie jak彗olwiek szamponetk. Ja 瘸逝j
iza0001 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-01-29, 18:25   #1706
MiLkA2693
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 248

Dzieki jutro jade po Czekoladowy braz Slyszalam jeszcze o kolorze Palona kawa czy jakos tak...

Mam jeszcze pytanie o plukanki... Wiem ze cos takiego jest ale nie wiem czy jak to dziala.. czy zmywa sie jak szamponetka czy zostaje jak farba
Jakie sa odcienie i czy nadaje to sie do ciemnych wlosow czy tylko na jasnych dziala ??

Zalezy mi na fioletowych pasemkach.... Ale zeby jak najmniej zniszczyc wlosy....

Edytowane przez MiLkA2693
Czas edycji: 2009-01-29 o 20:06
MiLkA2693 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-01-29, 21:09   #1707
laza
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 345

Cytat:
Napisane przez MiLkA2693 Poka wiadomo嗆
Dzieki jutro jade po Czekoladowy braz Slyszalam jeszcze o kolorze Palona kawa czy jakos tak...

Mam jeszcze pytanie o plukanki... Wiem ze cos takiego jest ale nie wiem czy jak to dziala.. czy zmywa sie jak szamponetka czy zostaje jak farba
Jakie sa odcienie i czy nadaje to sie do ciemnych wlosow czy tylko na jasnych dziala ??

Zalezy mi na fioletowych pasemkach.... Ale zeby jak najmniej zniszczyc wlosy....
to mo瞠 kup sobie takie doczepanine kosztuj par z za szt
– wszystko mo瞠 Ci uszcz窷liwi.
laza jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-01-29, 21:19   #1708
laza
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 345

Cytat:
Napisane przez MiLkA2693 Poka wiadomo嗆

to mo瞠 kup sobie takie doczepanine kosztuj par z za szt
– wszystko mo瞠 Ci uszcz窷liwi.
laza jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-01-29, 23:09   #1709
WhyNotPL
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 310

Mam przykre do鈍iadczenia po szamponetkach ;d
naturalny kolor - ciemny blond.
Zachcia這 mi si czekoladowego br您u.
Efekt - istny rudzielec, przynajmniej m鎩 T si cieszy...
Potem by 鈔edni br您 - akcja ratunkowa ; )
Niewiele zda這 si i to. Sko鎍zy豉m na ciemnym br您ie i uzyska豉m co co mnie w miar zadowoli這. Jednak niestety kolor si zmy po cz窷ci bo znowu zalatuj rudzielcem ;d
Stary 2009-01-31, 14:14   #1710
majeczka91
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 60

Cytat:
Napisane przez WhyNotPL Poka wiadomo嗆
Mam przykre do鈍iadczenia po szamponetkach ;d
naturalny kolor - ciemny blond.
Zachcia這 mi si czekoladowego br您u.
Efekt - istny rudzielec, przynajmniej m鎩 T si cieszy...
Potem by 鈔edni br您 - akcja ratunkowa ; )
Niewiele zda這 si i to. Sko鎍zy豉m na ciemnym br您ie i uzyska豉m co co mnie w miar zadowoli這. Jednak niestety kolor si zmy po cz窷ci bo znowu zalatuj rudzielcem ;d
pyta豉m fryzjerk o to, kiedy m鎩 rudawy ciemny blond znowu stanie si zimnym zielonkawym blondem (teraz stwierdzam, 瞠 nie by taki z造). powiedzia豉, 瞠 te szamponetki do 24 my nierzadko trzymaj si lepiej ni niejedna farba, ale 瞠 w ko鎍u w這sy wr鏂 do normalnego koloru. tylko kiedy - nikt nie wie.
majeczka91 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
24 mycia, bak豉瘸n, blond, blond farba br您 w這sy, blondynka, br您, br您 farba, brunetka, ciemne w這sy, co ile, color shampoo, cytryna, czarne w這sy, czekoladowy br您, czer, czerwone refleksy, d逝gie w這sy, farba, farba do w這s闚, farbonetki, farbowanie, farbowanie na br您, farbowanie w這s闚, farobowanie, fryzura, fryzura saszetka kolor, fryzura steeling, fryzury, g瘰te w這sy, hebanowa czer, henna w這sy farbowanie, jaka farba, jaki kolor w這s闚, joanna, joanna multi soft color, kolor, kolor czerwony, kolor w這s闚, koloryzacja, koloryzacja br您 na rudy, koloryzacja w這s闚, koloryzajcja, koloryzuj帷y, marion, ober篡na, odrosty, ombre, palette, pasemka, piel璕nacja, pomocy, pomocy farba wlosy, pomy趾a, przyciemnianie w這s闚, rabarbar, rozjasnianie wlosow, rozja郾iacz, rude, rude w這sy, rudy, studniowka, szampon, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, szamponetka czerwie, szamponetka farba, szamponetka rudy, szamponetki, szampony koloryzuj帷e, wi郾ia, wlosy, w這sy, w這sy blond, w這sy ciemne, w這sy farba saszetka, w這sy szamponetka br您, wypadanie w這s闚, z blondu na br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-05-18 13:10:32

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:25.