Szampony koloryzuj帷e, szamponetki - pytania, problemy - w徠ek zbiorczy - Strona 59 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2009-02-08, 21:31   #1741
Chatul
ma zielone poj璚ie

Wiadomo軼i: 40 446
Dot.: Szampony koloryzuj帷e - pytania, problemy - w徠ek zbiorczy

No s i takie w這sy. Zawsze mo積a pr鏏owa szamponetek na 24 zmycia, zamiast tych na 6-8. Tyle, 瞠 te na 24 zmycia s ju o wiele mocniejsze.
Stary 2009-02-09, 11:36   #1742
r騜owiutka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 422

Chatul, orientujesz sie czy Delia ma w swojej ofercie takie szamponetki? (na 24 mycia)
r騜owiutka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-02-09, 15:04   #1743
MalaArielka
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 745

Chatul, jaki masz sw鎩 naturalny kolor w這s闚? Jakich kolor闚 szamponetek Delii u篡wa豉? Mo瞠 pr鏏owa豉 odcienia rudego? Czy wyszed taki jak na opakowaniu?
R騜owiutka, pozwol sobie odpowiedzie na Twoje pytanie. Delia nie produkuje szampon闚 koloryzuj帷ych na 24 mycia. Ma szamponetki na 4-8 my, szampon koloryzuj帷y, ale z henn( pewnie jest trwalszy ni szamponetka a mniej trwa造 od farby) oraz farby i rozja郾iacze.
Marion ma szampon koloryzuj帷y na 10-15 my oraz na 24 mycia.

Edytowane przez MalaArielka
Czas edycji: 2009-02-09 o 19:11
MalaArielka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-02-09, 18:15   #1744
Chatul
ma zielone poj璚ie

Cytat:
Napisane przez MalaArielka Poka wiadomo嗆
Chatul, jaki masz sw鎩 naturalny kolor w這s闚? Jakich kolor闚 szamponetek Delii u篡wa豉? Mo瞠 pr鏏owa豉 odcienia rudego? Czy wyszed taki jak na opakowaniu?
Naturalny kolor w這s闚 mam platynowy blond :P
I raz robi豉m t szamponetk rudy na platynowym blondzie, a raz na mahoniu Delii. Za ka盥ym razem kolor wyszed taki jak na opakowaniu. Wiadomo, na blondzie minimalnie ja郾iejszy. Ale naprawd minimalnie. Sam mnie to zaskoczy這.
A, najpierw trzyma豉m 30 minut, a potem 40, wi璚 to te pewnie mialo wp造w na intensywno嗆 i jasno嗆 koloru (;
Stary 2009-02-09, 18:49   #1745
MalaArielka
Wtajemniczenie

Ja w豉郾ie kupi豉m t rud szamponetk ale szczerze powiedziawszy liczy豉m na to, 瞠 kolor nie b璠zie tak intensywny jak na opakowaniu Chyba jednak poczeka do wakacji
Stary 2009-02-09, 20:47   #1746
Chatul
ma zielone poj璚ie

Cytat:

Ja w豉郾ie kupi豉m t rud szamponetk ale szczerze powiedziawszy liczy豉m na to, 瞠 kolor nie b璠zie tak intensywny jak na opakowaniu Chyba jednak poczeka do wakacji
Zawsze mo瞠sz potrzyma kr鏂ej. A poza tym wiesz, moje w這sy wszystkie kolory 豉pi szybko i bardzo mocno tak瞠 nie wiem czy warto si a tak sugerowa moimi wspomnieniami z farbowania tymi szamponetkami [ Ale rym mi wyszed ]
Stary 2009-02-10, 16:38   #1747
CanDyy
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 139
GG do CanDyy
Szampony koloryzuj帷e. Jaki efekt po u篡ciu .. :)

Witam was. Zastanawiam si nad u篡ciem szamponetek. chcia豉bym zmieni kolor w這s闚 ale tylko tak na pr鏏. Nie chc na razie farby. Wszystko by這 by pi瘯nie, gdyby nie to, 瞠 moja przyjaci馧ka kt鏎y ma taki sam kolor w這s闚 jak ja, umalowa豉 sobie w豉郾ie szamponetk w這sy na czarno, u篡豉 ich 3 :d Ale zamiast czarnego wyszed jej CZERWONY , podchodz帷y pod bordo. Dodam 瞠 m鎩 i mojej kole瘸nki kolor w這s闚 to br您 Chcia豉bym czarne w這sy, ale boje si 瞠 mog mi wyj嗆 takie jak mojej przyjaci馧ce.
Wi璚 zwracam si do was z takim pytaniem, czy wy te mia造軼ie takie przygody z szamponetkami? z g鏎y dzi瘯ii

You are my baby love <3

CanDyy jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-02-12, 19:17   #1748
MalaArielka
Wtajemniczenie

W豉郾ie przeczyta豉m, 瞠 w szamponetkach Delii na drugim miejscu w sk豉dzie jest Sodium Laureth Sulfate, kt鏎y do niedawna by uwa瘸ny za rakotw鏎czy, teraz niby jacy eksperci zbadali go ponownie i doszli do wniosku, 瞠 nie jest. No ale nigdy nie wiadomo. Podobno nie powinien by stosowany w kosmetykach niesp逝kiwalnych a szampon koloryzuj帷y trzyma si do嗆 d逝go na g這wie. Podobno ten sk豉dnik mo瞠 r闚nie powodowa utrat w這s闚:/ . No i nie wiem czy zastosowa t szamponetk...
Stary 2009-02-12, 21:50   #1749
Chatul
ma zielone poj璚ie

Dot.: Szampony koloryzuj帷e. Jaki efekt po u篡ciu .. :)

Cytat:
Napisane przez CanDyy Poka wiadomo嗆
Witam was. Zastanawiam si nad u篡ciem szamponetek. chcia豉bym zmieni kolor w這s闚 ale tylko tak na pr鏏. Nie chc na razie farby. Wszystko by這 by pi瘯nie, gdyby nie to, 瞠 moja przyjaci馧ka kt鏎y ma taki sam kolor w這s闚 jak ja, umalowa豉 sobie w豉郾ie szamponetk w這sy na czarno, u篡豉 ich 3 :d Ale zamiast czarnego wyszed jej CZERWONY , podchodz帷y pod bordo. Dodam 瞠 m鎩 i mojej kole瘸nki kolor w這s闚 to br您 Chcia豉bym czarne w這sy, ale boje si 瞠 mog mi wyj嗆 takie jak mojej przyjaci馧ce.
Wi璚 zwracam si do was z takim pytaniem, czy wy te mia造軼ie takie przygody z szamponetkami? z g鏎y dzi瘯ii
Pewnie Twoja kole瘸nka ma ciep造 odzie br您u z natury i u篡豉 ciep貫j czerni. To mog這 da taki efekt. Je瞠li chcesz unikn望 efektu czerwonych w這s闚 to wybierz szamponetk o odcieniu zimnej czerni. Kolor b璠zie si nazywa np. granatowa czer. Przy czym tu istnieje ryzyko, 瞠 kolor b璠zie wpada w granat. Tutaj nie da si tego przewidzie.

Cytat:
W豉郾ie przeczyta豉m, 瞠 w szamponetkach Delii na drugim miejscu w sk豉dzie jest Sodium Laureth Sulfate, kt鏎y do niedawna by uwa瘸ny za rakotw鏎czy, teraz niby jacy eksperci zbadali go ponownie i doszli do wniosku, 瞠 nie jest. No ale nigdy nie wiadomo. Podobno nie powinien by stosowany w kosmetykach niesp逝kiwalnych a szampon koloryzuj帷y trzyma si do嗆 d逝go na g這wie. Podobno ten sk豉dnik mo瞠 r闚nie powodowa utrat w這s闚:/ . No i nie wiem czy zastosowa t szamponetk...
SLS jest w prawie ka盥ym szamponie. Wiem, 瞠 szamponetk si d逝瞠j trzyma na w這sach ale tak czy inaczej, ja tam nie widzia豉m 瘸dnych negatuwnych skutk闚 u篡cia szamponetek Delii.
Co do rakotw鏎czo軼i to si nie wypowiem, gdy nie bada豉m nigdy w豉軼iwo軼i SLS (; Natomiast wiem, 瞠 w豉軼iwie wszystko jest szkodliwe w tym 鈍iecie. Nawet jedzenie. Zw豉szcza mi瘰o. Tak瞠 je瞠li nie masz w這s闚 sk這nnych do wypadania to my郵, 瞠 spokojnie mo瞠sz spr鏏owa zaszamponetkowa w這sy Deli. Chyba, 瞠 si faktycznie obawiasz SLS. Je瞠li tak to odpu嗆 sobia farbowanie Deli. Albo w og鏊e. Bo inne szamponetki te nie maj nadmiernie zdrowych rzeczy w sk豉dzie. Taka prawda niestety ;/
Stary 2009-02-12, 22:09   #1750
alicja281
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 10
Szamponetka

Witam.

Mam zamiar przefarbowa sobie w這sy szamponetk. M鎩 naturalny kolor to jasny br您/ciemny blond. Chcia豚ym nieco go wzmocni farbuj帷 je szamponetk jasny br您. Boj si jednak, 瞠 wyjdzie mi rudy. Co o tym my郵icie ? Jakiej firmy szamponetki polecacie i co o nich s康zicie ?

Z g鏎y dzi瘯uj i pozdrawiam ;- )
alicja281 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-02-13, 18:48   #1751
tootsie
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 605
Dot.: Szamponetka

polecam wyszukiwark! Temat szamponetek nie raz przewija si przez forum

tootsie jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-02-13, 20:36   #1752
Sasame
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 417

A ja poradz ^^ Szampony L'oreal (do 28 my, lub co ko這 tego) s bardzo dobre. No i do tego s w bardzo por璚znej buteleczce, co pomaga w rozprowadzaniu. Nie doradz Ci niestety koloru, bo na swoich w這sach nie u篡wa豉m, ale co kilka tygodni od鈍ie瘸m nimi kole瘸nce i mamie kolor w這s闚 i jeszcze nigdy nie by造 zawiedzione. Kolory s 郵iczne i na pewno co sobie dobierzesz.

- The Black Ballerina dances shaking her hips...

Sasame jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-02-13, 22:22   #1753
laza
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 345

a ja napisz, 瞠 szamponetki L'oreala(nie jeste warta cierpienia zwierz徠) s testowane na zwierz徠kach, a wi璚 to samo z這, ju lepiej kupi polecane wcze郾iej szamponetki Delii
– wszystko mo瞠 Ci uszcz窷liwi.
laza jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-02-20, 09:26   #1754
misiokoczka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 344
Casting loreal zmycie szamponu

Witam wszytskich. Rok temu w wakacje zrobi豉m sobie braz szamponem koloryzujacym casting. Min窸o juz tyle miesi璚y, a dalej pozosta na mojej g這wie ten paskudny kolor. Jest parwie czarny. Mam ju konkretne odrosty. Zale篡 mi na zmyciu tego specyfiku, by p騧niej pokry go jakims innym szamponem. Boje si stosowa farby. Macie moze jakie sposoby na zmycie resztek tego szamponu? Oczywiscie poza dekoloryzacja, bo podobno bardzo niszczy w這sy.
Moje w這sy z natury sa kr璚one i bardzo suche i moze dlatego ten szampon tak mocno przyleg do moich w這s闚. Za ka盥a rad b璠 bardzo wdzi璚zna. Pozdrawiam
misiokoczka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-02-20, 11:15   #1755
2016100512001
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 1 114
Dot.: Casting loreal zmycie szamponu

Ja mam tak samo... czekam a odrosn... Dekoloryzacja i po這瞠nie inej farby zniszczy Ci wlosy .. Teraz tylko zastanawiam sie czy s szampony koloryzuj帷e kt鏎e faktycznie sie zmywaj po 4 czy wi璚ej myciach
2016100512001 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-02-20, 12:39   #1756
Gosiaczek z
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 103

witam, ja r闚nie mam kr璚one w這ski, zrobi豉m caffe latte( na prawie bia貫 w這sy) i niestety wyp逝ka這 si tylko cz窷ciowo, ale na szcz窷cie na tyle 瞠 mog豉m powr鏂i do ulubionego blondu po 1 farbowaniu ale niestety farba rozja郾iajac.Ale katowa豉m w這sy nizoralem ,瞠by szybciej sp逝ka這 si. Wiem jedno-nigdy wi璚ej nie potraktuje w這s闚 Castingiem... powodzenia w "schodzeniu" castingu
to wszystko czego pragn
by si kobiet poczu.
Gosiaczek z jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-02-20, 12:43   #1757
klaudynka4
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 090
Wpisy w blogu: 4
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4

Mia豉m z castingiem ten sam problem ale tylko raz, z ciemnym odcieniem. Kiedy malowalam jasnym zmy si tak jak trzeba, nie wiedzie czemu. B喚dem by這 pofarbowanie p馧trwa陰 farb suchych w這s闚, to znaczne przeciwskazanie.

Je郵i farba po roku si nie zmy豉 to nie ma co si 逝dzi, 瞠 jaki nizoral pomo瞠. Ja robi豉m dekoloryzacj 2 razy i w這sy mam w bardzo dobrym stanie, poniewa odpowiednio o nie dbam.
Jestem najlepszym przyk豉dem, 瞠 dekoloryzacja nie oznacza najgorszego Mo瞠 warto zrobi dekoloryzacj, zr闚na w這sy farb u fryzjera do odcienia zbli穎nego do naturalnego i obci望 w這sy?
Ja tak zrobilam - jestem bardzo zadowolona.

Edytowane przez klaudynka4
Czas edycji: 2009-02-20 o 12:45
klaudynka4 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-02-21, 12:00   #1758
MalaArielka
Wtajemniczenie

Wykorzysta豉m t szamponetk Delii. Zmieni豉 mi delikatnie kolor w這s闚. Zauwa篡豉m jednak, 瞠 w這sy mi teraz bardziej wypadaj- mo瞠 nie gar軼iami, ale jak przejad r瘯 po w這sach to zawsze zostaje co najmniej jeden, a wcze郾iej tak nie by這. Czy te tak mia造軼ie? Mo瞠 po kolejnym umyciu w這s闚 b璠zie lepiej?
Stary 2009-02-21, 12:07   #1759
Chatul
ma zielone poj璚ie

Cytat:
Wykorzysta豉m t szamponetk Delii. Zmieni豉 mi delikatnie kolor w這s闚. Zauwa篡豉m jednak, 瞠 w這sy mi teraz bardziej wypadaj- mo瞠 nie gar軼iami, ale jak przejad r瘯 po w這sach to zawsze zostaje co najmniej jeden, a wcze郾iej tak nie by這. Czy te tak mia造軼ie? Mo瞠 po kolejnym umyciu w這s闚 b璠zie lepiej?
Ja tak nie mia豉m, ale zawsze kilka dni po farbowaniu w這sy s delikatniejsze. Je瞠li nie wypadaj gar軼iami to nie ma si czym przejmowa. Zawsze mo瞠sz stosowa jakie wcierki albo co takiego (;
Stary 2009-02-21, 14:47   #1760
Gosiaczek z
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 103

klaudynka4, zgadzam si z Tob 瞠 niestety po roku to tylko dekoloryzacja, ja si ciesz 瞠 a tak mocno mi nie utrwali si ten ciemny kolor. W這sy r闚nie mam w dobrym stanie bo po takiej dawce rozja郾iania to tylko je regenerowa豉m, ko鎍闚ki obci窸am i jest super.
to wszystko czego pragn
by si kobiet poczu.
Gosiaczek z jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-02-22, 17:44   #1761
Eowina1818
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 554
Joanna Multi Cream Color

Witajcie!

Mam nadzieje,瞠 nie dubluje tematu
Jesli jednak moja wyszukiwarka mnie oszuka豉, prosz o wybaczenie

Co s康zicie o farbach Joanna Multi Cream Color ?

KWC --> http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,22...eam-color.html
Uwielbiam produkty firmy Joanna! Chyba nie jestem odosobniona w tym
Szczeg鏊nie polubi豉m z tej firmy kolory: orzechowy br您 i kasztanowy.

A Wy macie swoje ulubione kolory?

W za陰czniku moje w這sy w jasnym idzennym 鈍ietle (troszk kolory zblad造).
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMG_2368.jpg (33,9 KB, 353 za豉dowa)

Zapraszam na bloga:
http://eowinymakijaze.blogspot.com/

Edytowane przez Eowina1818
Czas edycji: 2009-02-22 o 17:46 Pow鏚: b陰d ort
Eowina1818 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-02-22, 20:28   #1762
tootsie
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 605
Dot.: Joanna Multi Cream Color

w KWC jest wszystko napisane przecie

tootsie jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-02-25, 14:06   #1763
Kinga04
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 216

Cze嗆 dziewczyny, ostatnio zrobi豉m sobie czarnym szaponem koloryzujacym ciemny braz ale od 4 miesiecy nie zmy sie za duzo, wyglada wrecz jak czarny .. wlosy juz dosc duzo odrosly, jakies 5 cm i mam lekkie odrosty i chcialabym pofarbowa w這sy szamponetka na jakis ciep造 kolor. I tu rodzi sie moje pytanie : czy jak na這ze jesscze zamponetke na ten szampon to on juz zupe軟ie przestanie sie zmywa i jedynie szampnetka sie bedzie wyp逝kiwac .. czy szampon bedzie sie wyp逝kiwa razem z szamponetka ??

www.pajacyk.pl

Kinga04 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-02-25, 16:07   #1764
Chatul
ma zielone poj璚ie

Cytat:
Napisane przez Kinga04 Poka wiadomo嗆
Cze嗆 dziewczyny, ostatnio zrobi豉m sobie czarnym szaponem koloryzujacym ciemny braz ale od 4 miesiecy nie zmy sie za duzo, wyglada wrecz jak czarny .. wlosy juz dosc duzo odrosly, jakies 5 cm i mam lekkie odrosty i chcialabym pofarbowa w這sy szamponetka na jakis ciep造 kolor. I tu rodzi sie moje pytanie : czy jak na這ze jesscze zamponetke na ten szampon to on juz zupe軟ie przestanie sie zmywa i jedynie szampnetka sie bedzie wyp逝kiwac .. czy szampon bedzie sie wyp逝kiwa razem z szamponetka ??
Po pierwsze 瘸den kolor nie z豉pie Ci na czerni. Po drugie nak豉danie szamponetki na szamponetk zwi瘯sza trwa這嗆 koloru. Mo瞠 poczekaj jeszcze a kolor si wyp逝cze? O ile jeszcze to robi. Bo je瞠li od miesi帷a stoi w miejscu to nie ma na co czeka, to raczej nie nast徙i.
Stary 2009-02-26, 09:03   #1765
misiokoczka
Raczkowanie

Mam na w這sach resztk ciemnego szamponu koloryzujacego, na kt鏎y chc dac tez szampon koloryzujacy, ale jasny br您. Obawiam si, ze na te ciemnepasma mi nie "z豉pie". Kiedys gdzies czyta豉m, ze na rozjasnienie w delikatny spos鏏 pomaga spryskiwanie w這s闚 zwyk豉 wod utleniona z apteki, taka 3%. Pr鏏owa豉 kt鏎as z was takiego sposobu? Nie chce dawac farby, bo boj si gorszych odrost闚. Poradzciecos na zmycie tego zamponu. Robi豉m go rok temy w lipcu i dalej zosta. Mia byc br您em, a wyszed prawie czarny:-(
Stary 2009-02-26, 12:11   #1766
..::anvastra::..
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 999

Cytat:
Napisane przez Chatul Poka wiadomo嗆
Po pierwsze 瘸den kolor nie z豉pie Ci na czerni. Po drugie nak豉danie szamponetki na szamponetk zwi瘯sza trwa這嗆 koloru. Mo瞠 poczekaj jeszcze a kolor si wyp逝cze? O ile jeszcze to robi. Bo je瞠li od miesi帷a stoi w miejscu to nie ma na co czeka, to raczej nie nast徙i.

na這篡豉m sobie ostatnio br您 (鈔edni) i tydzie p騧niej g喚boki burgund (瞠by nie by taki mocno fioletowy)
no i w og鏊e mi fiolet nie z豉pa, tylko br您 zrobi si ciemniejszy
w dodatku mia by do o鄉iu my a mi po miesi帷u nie zmy si ani troch

Cytat:
Mam na w這sach resztk ciemnego szamponu koloryzujacego, na kt鏎y chc dac tez szampon koloryzujacy, ale jasny br您. Obawiam si, ze na te ciemnepasma mi nie "z豉pie". Kiedys gdzies czyta豉m, ze na rozjasnienie w delikatny spos鏏 pomaga spryskiwanie w這s闚 zwyk豉 wod utleniona z apteki, taka 3%. Pr鏏owa豉 kt鏎as z was takiego sposobu? Nie chce dawac farby, bo boj si gorszych odrost闚. Poradzciecos na zmycie tego zamponu. Robi豉m go rok temy w lipcu i dalej zosta. Mia byc br您em, a wyszed prawie czarny:-(
a jaki masz naturalny kolor?? jak blond to pewnie ci si nie wyp逝cze
ale dziewczyny pisa造 瞠 szampon przeciw逝pie穎wy szybciej zmywa kolor

a np. szampony takie mocno oczyszczaj帷e?? jesli usuwaj resztki kosmetyk闚 do w這s闚 to mo瞠 i na resztki szamponetki zadzia豉?

Edytowane przez ..::anvastra::..
Czas edycji: 2009-02-26 o 12:15
..::anvastra::.. jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-02-26, 16:44   #1767
Chatul
ma zielone poj璚ie

Cytat:
Napisane przez ..::anvastra::.. Poka wiadomo嗆
Dziewczyny pisa造 瞠 szampon przeciw逝pie穎wy szybciej zmywa kolor

a np. szampony takie mocno oczyszczaj帷e?? jesli usuwaj resztki kosmetyk闚 do w這s闚 to mo瞠 i na resztki szamponetki zadzia豉?
Je郵i ju jeste鄉y przy szamponach to od razu wyj御ni jedn rzecz- szampony przeciw逝pie穎we to szampony najsilniejsze i owszem wyp逝kuj sztuczny pigment ale TYLKO je瞠li jest 鈍ie篡. Tj, je郵i zaraz po farbowaniu stwierdzimy, 瞠 kolor jest np. za ciemny to myj帷 od razu w這sy szamponem przeciw逝pie穎wym, wyp逝kujemy z nich pigment, kt鏎y si w nich jeszcze nie utrwali.
Mycie w這s闚 szamponem przeciw逝pie穎wym tydzie lub wi璚ej po farbowaniu ju niczego nie da.
Stary 2009-02-27, 07:51   #1768
misiokoczka
Raczkowanie

to mnie pocieszy造軼ie czyli ju nie zmyje resztek tego 鈍i雘wa z wlos闚? m鎩 naturalny koor w這s闚 to jasny braz, nawet podchodzacy pod kasztan, a to co mam od po這wy g這wy przypomina nienaturalny ciemny czarny. ale taki naprawd nienaturalny. Od zesz造ch wakacji nic nie robi豉m z w這sami. Chce wr鏂ic do naturalnego koloru. Myje szamponami przeciw逝piezowymi, d逝go 3mam ten szampon. jest jakas r霩nica, ale i tak odrosty widac dosc konkretnie:-( kupie ta wod utleniona i spr鏏uje spryskac te ciemniejsze w這sy. i tak z biegiem czasu bede chcia豉 je 軼i帷.
Stary 2009-02-27, 16:18   #1769
Chatul
ma zielone poj璚ie

Cytat:
Napisane przez misiokoczka Poka wiadomo嗆
to mnie pocieszy造軼ie czyli ju nie zmyje resztek tego 鈍i雘wa z wlos闚? m鎩 naturalny koor w這s闚 to jasny braz, nawet podchodzacy pod kasztan, a to co mam od po這wy g這wy przypomina nienaturalny ciemny czarny. ale taki naprawd nienaturalny. Od zesz造ch wakacji nic nie robi豉m z w這sami. Chce wr鏂ic do naturalnego koloru. Myje szamponami przeciw逝piezowymi, d逝go 3mam ten szampon. jest jakas r霩nica, ale i tak odrosty widac dosc konkretnie:-( kupie ta wod utleniona i spr鏏uje spryskac te ciemniejsze w這sy. i tak z biegiem czasu bede chcia豉 je 軼i帷.
Je瞠li te szampony Ci pomagaj to spr鏏uj szamponu zmieszanego z sod oczyszczon. I nie pryskaj w這s闚 wod utlenion, efekty nie b璠 rewelacyjne, a w這sy mog si nie幢e zniszczy. Mo瞠 id do fryzjera na delikatn dekoloryzacj? Je瞠li chcesz zej嗆 z czerni na br您 to nie powinno by problemu
Stary 2009-02-28, 09:48   #1770
misiokoczka
Raczkowanie

ju by豉m u fryzjera:-( mam bardzo suche i krecone w這sy. babka powiedzia豉, ze nawet delikatna dekoloryzacja to zab鎩stwo:-( dla moich w這s闚:-( juz wys豉豉m mame po dode dzia豉nie ta soda jest jednorazowe, czy moge kilka myc tak dzia豉c? dziekuje z rady
a znacie jakis dobry szampon oczyszczaj帷y dost瘼ny w drogerii? pozdrowionka
Odpowiedz

Tagi
24 mycia, bak豉瘸n, blond, blond farba br您 w這sy, blondynka, br您, br您 farba, brunetka, ciemne w這sy, co ile, color shampoo, cytryna, czarne w這sy, czekoladowy br您, czer, czerwone refleksy, d逝gie w這sy, farba, farba do w這s闚, farbonetki, farbowanie, farbowanie na br您, farbowanie w這s闚, farobowanie, fryzura, fryzura saszetka kolor, fryzura steeling, fryzury, g瘰te w這sy, hebanowa czer, henna w這sy farbowanie, jaka farba, jaki kolor w這s闚, joanna, joanna multi soft color, kolor, kolor czerwony, kolor w這s闚, koloryzacja, koloryzacja br您 na rudy, koloryzacja w這s闚, koloryzajcja, koloryzuj帷y, marion, ober篡na, odrosty, ombre, palette, pasemka, piel璕nacja, pomocy, pomocy farba wlosy, pomy趾a, przyciemnianie w這s闚, rabarbar, rozjasnianie wlosow, rozja郾iacz, rude, rude w這sy, rudy, studniowka, szampon, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, szamponetka czerwie, szamponetka farba, szamponetka rudy, szamponetki, szampony koloryzuj帷e, wi郾ia, wlosy, w這sy, w這sy blond, w這sy ciemne, w這sy farba saszetka, w這sy szamponetka br您, wypadanie w這s闚, z blondu na br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-05-18 13:10:32

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:10.