Szampony koloryzuj帷e, szamponetki - pytania, problemy - w徠ek zbiorczy - Strona 63 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2009-04-25, 17:18   #1861
Chatul
ma zielone poj璚ie

Wiadomo軼i: 40 446
Dot.: Szampony koloryzuj帷e - pytania, problemy - w徠ek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Literka96 Poka wiadomo嗆
Delii nigdzie nie widzia豉m.
Delia jest w ka盥ym Rossmannie (;

Cytat:
Przecie szamponetki s na max. 24 mycia, wi璚 je郵i zrobisz po zako鎍zeniu roku, a nie myjesz g這wy codziennie, to w lipcu Ci zejdzie.
No oficjalnie s do g鏎a 24 zmy, ale mnie np. taka Palette trzyma豉 kilka miesi璚y. Inne szamponetki tez potrafi nie schodzi z moich w這s闚. Nigdy nie jestem w stanie przewidzie kt鏎a ile si b璠zie trzyma. Wszystko zale篡 od wyj軼iowego koloru w這s闚, szamponetki, czasu jej trzymania, koloru na jaki barwimy w這sy no i od indywidualnych predyspozycji w這s闚. No i od cz瘰totliwo軼i mycia w這s闚 jak r闚nie od tego jakiego szamponu u篡wamy- delikatnego czy nie.
Stary 2009-04-25, 19:38   #1862
201707171013
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 7 053

W takim razie musz dok豉dniej poszuka A maj jaki ciemniejszy br您? Ja mam z natury 鈔edni br您 i lubi je przyciemnia.
201707171013 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-04-26, 10:26   #1863
zielonejab逝szko
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 126

hej dziewczyny, ju zupelnie pogubilam sie w tym wszystkim...
mam ciemnobr您owe w這sy, chcia豉bym uzyska kolor miedziany, ciemny rudy ale tylko na par my. czy w ogole jest sens robi to szamponem koloryzuj帷ym? b璠zie co wida? jesli tak, to czy zejdzie to po paru myciach? co polecacie?
zielonejab逝szko jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-04-26, 22:06   #1864
Kinga04
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 216

Na moich w這sach szamponetki s max do 10 my, chociaz zazwyczaj schodz nawet wczesniej ) Ale ostatni szampon koloryzujacy robi豉m we wrzesniu i do tej pory mam skutki wi璚 jak chcesz zeby sie dlugo utrzymalo to szampon bedzie ok ) poza tym szamponetke tez mozna odnawia

www.pajacyk.pl

Kinga04 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-04-26, 22:16   #1865
Chatul
ma zielone poj璚ie

Cytat:
W takim razie musz dok豉dniej poszuka A maj jaki ciemniejszy br您? Ja mam z natury 鈔edni br您 i lubi je przyciemnia.
Delia ma kawowy br您 na pewno

Cytat:
Napisane przez zielonejab逝szko Poka wiadomo嗆
hej dziewczyny, ju zupelnie pogubilam sie w tym wszystkim...
mam ciemnobr您owe w這sy, chcia豉bym uzyska kolor miedziany, ciemny rudy ale tylko na par my. czy w ogole jest sens robi to szamponem koloryzuj帷ym? b璠zie co wida? jesli tak, to czy zejdzie to po paru myciach? co polecacie?
Jak masz ciemny br您 to wi瘯szo嗆 szamponetek tylko poblask miedziany Ci da. 畝dna nie da rady rozja郾i w這s闚.
Stary 2009-04-27, 16:53   #1866
201707171013
Konto usuni皻e

Cytat:
Napisane przez Chatul Poka wiadomo嗆
Delia ma kawowy br您 na pewno
Brzmi ciekawie
Stary 2009-04-28, 06:30   #1867
Chatul
ma zielone poj璚ie

Cytat:
Brzmi ciekawie
Te tak s康z. W wakacje go pewnie u篡j. Nigdy nie mia豉m ciemnych w這s闚 wi璚 wol w roku szkolnym nie ryzykowa :P
Stary 2009-04-28, 13:18   #1868
201707171013
Konto usuni皻e

Dzisiaj kupi豉m szamponetk Delii 'czarna kawa', kawowego br您u nie by這. Wieczorem u篡j. Rzeczywi軼ie szamponetki Delii s w Rossmannie. Pomyli造 mi si z Marionem, a to Marionu nie ma. Moja mama u篡wa szamponetki Delii, tylko, 瞠 kolor 'rudy' i te sobie chwali, wychodzi jej 陰dny, 篡wy kolor.

Je郵i chcecie, to dam zdj璚ie przed i po.
Stary 2009-04-28, 16:12   #1869
Chatul
ma zielone poj璚ie

Cytat:
Dzisiaj kupi豉m szamponetk Delii 'czarna kawa', kawowego br您u nie by這.
Bo kawowego br您u nie ma, pomyli豉m nazwy. Wybacz. Mia豉m na my郵i czarn kaw

Cytat:
Je郵i chcecie, to dam zdj璚ie przed i po.
Pewnie, 瞠 chcemy
Stary 2009-04-28, 17:04   #1870
201707171013
Konto usuni皻e

Cytat:
Napisane przez Chatul Poka wiadomo嗆
Bo kawowego br您u nie ma, pomyli豉m nazwy. Wybacz. Mia豉m na my郵i czarn kaw

Pewnie, 瞠 chcemy
Nie ma sprawy

Ok, to jutro, zamieszcz, jak ju b璠 wyprostowane i u這穎ne
Stary 2009-05-04, 16:58   #1871
PauQa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 12

Zdecydowa豉m si na co w stylu ciemna czekolada.
Kt鏎a szamponetka najd逝瞠j nie chce si zmy, a po kt鏎ej nie zrobi mi si rude w這sy, tylko czekoladowe ?
prosze o pomoc ;d
PauQa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-05-05, 09:21   #1872
Chatul
ma zielone poj璚ie

Cytat:
Napisane przez PauQa Poka wiadomo嗆
Zdecydowa豉m si na co w stylu ciemna czekolada.
Kt鏎a szamponetka najd逝瞠j nie chce si zmy, a po kt鏎ej nie zrobi mi si rude w這sy, tylko czekoladowe ?
prosze o pomoc ;d
Br您闚 nigdy nie mia豉m, ale tak my郵, 瞠 wszystko co ma w nazwie "kasztanowy" itd. b璠zie si zmywa這 na rudo, bo to ciep造 odcie. Szuka豉bym nazw wskazuj帷ych na to, 瞠 dany br您 b璠zie w zimnym odcieniu.

A co do szamponetek to one jednak z zasady si zmywaj :P Tak瞠 jak ma d逝go by na wlosach to mo瞠 farba od razu? xD Generalnie to im dlu瞠j [ nie ponad 50 minut! ] trzymasz szamponetk na w這sach tym d逝瞠j kolor si na nich trzyma. Ale przy br您ach 豉two w ten spos鏏 o czarny kolor na g這wie.
Stary 2009-05-05, 09:26   #1873
DesirableKiss
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 21
GG do DesirableKiss
Question Znacie jakie dobre szamponetki ?????

Heya Szukam jakiej dobrej szamponetki tz. 24 mycia czy jakiekolwiek inne. W sumie chodzi mi o 豉dny kolor - ciemny br您 . Bardzo chcia豉bym mie taki g喚boki kolor a brak mi odwagi na normaln farbe :P Mog by inne fajne kolory tylko takie kt鏎e dobrze wida np. blond na pasenka .... Jakie pomys造 ?
DesirableKiss jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-05-05, 10:33   #1874
niunia1369
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5
Dot.: Znacie jakie dobre szamponetki ?????

wtam . owszem sa rozne szamponetki , robia teraz nawet farby normalne , ale mzona uzyskac stopien zmywalnosci czyl;i jak szamponetki .ja w swoim neidlugim jeszzce zyciu uzywalam szamponetki dwa razy . raz farbowalm tyl wlosow a drugi raz robilam pasemka . Tylko pasemek szamponetka robic nei radze poniewaz przy kazdym myciu wlosow kolor bedzie sie stopniowo zmywal a nasze pasemka zmywajac sie zakoloryzuja reszte wlosow . Jak sie decydowac na szamponetki to lepiej albo na calosc wlosow albo na tyl .robiac sobie machoniowe pasemka tak mi sie wlasnie dzialo . pod rugie nei jest powiedziane ze kolor utrzyma sie 24 mycia czy troche wiecej .moj kolor z szamponetkowych pasemek zlazl mi na inne wlosy i trzymal sie rok ale nei tak rownomiernie tlyko gdzie nigdzie byl ten kolor na wlosach nei wygladalo to zbyt ladnie . trzecia rzecz jest taka ze kolor jaki uzyjesz po kazdym myciu mzoe nabierac innych odcieni moje pasemka byly machoniowe a z czasem zrobily sie pomaranczowe .Najwieksza zaleta szamponetek jest chyba to ze nei niszcza wlosow jak farby .oczywiscie jak sie je stosuje nagminnie to moga wystepowac takie same efekty jak po farbowaniu tlyko ze po dluszszym czasie.
Jezeli chpodzi o marki szamponetek to sa rozne wystrczy sie zapytac kogos w sklepie czy drogeri .ja uzuwalam pallet instant colour. I nei bylam z neij zadowolona ale czytalam opinie tu na forum na jej temat i wiele dziewczyn ja sobie chwalilo .tez musisz patzrec na stan swoich wlosow ale szamponetke to na kazde mozna .Tez zalezy jaki jest twoj wyjsciowy kolor wlosow
Zycze powodzenia .Z szamponetkami zawsze mozna probowac nie niszczac przy tym wlosow ;]
niunia1369 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-05-05, 17:06   #1875
Exly
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 693

Cytat:
Napisane przez DesirableKiss Poka wiadomo嗆
Heya Szukam jakiej dobrej szamponetki tz. 24 mycia czy jakiekolwiek inne. W sumie chodzi mi o 豉dny kolor - ciemny br您 . Bardzo chcia豉bym mie taki g喚boki kolor a brak mi odwagi na normaln farbe :P Mog by inne fajne kolory tylko takie kt鏎e dobrze wida np. blond na pasenka .... Jakie pomys造 ?
Sama chc si na samym pocz徠ku wakacji zafarbowa na jaki 豉dny ciemny br您ik, na 24mycia i m鎩 wyb鏎 pad na Joann.
Ma jedne z lepszych recenzji na KWC (opr鏂z Mariona, ale jego w moim mie軼ie nigdzie nie mog dosta, bo jest ci篹ko dost瘼nyyyy..)
Wi璚 zdecydowa豉m si na JOANNA MULTI SOFT COLOR "czekoladowy br您" nie b璠 trzyma d逝go na w這sach, 瞠by nie wyszed czarny. A m鎩 normalny kolor w這s闚 to taki sredni br您ik

W za陰czniku zamieszczam zdj璚ie. CZEKOLADOWY BR╴ to ten trzeci Bardzo mi si podoba
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (52,4 KB, 51 za豉dowa)

Exly jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-05-05, 18:33   #1876
Chatul
ma zielone poj璚ie

Cytat:
Napisane przez DesirableKiss Poka wiadomo嗆
Wiesz, te szamponetki na 24 zmycia u mnie w og鏊e nie schodz. Lepiej najpierw sprawd jak te na 6-8 zmy si sp逝kuj. Bo mo瞠 si okaza, 瞠 ta na 6-8 trzyma si ponad 24 zmycia (;

A co do robienia blondu szamponetk, to to nie wyjdzie. Szamponetka NIE ROZJA吉IA w這s闚, wi璚 blondu ni nie uzyskasz.

Co do widocznych kolor闚 to mo瞠 jaka czerwie, rudy? Zawsze wychodz, nawet na ciemnych w這sach. Tyle, 瞠 na bardzo ciemnych jedynie jako poblask, ale i tak bardzo 豉dny
Stary 2009-05-06, 17:02   #1877
onnas
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3
Wink Dot.: Szampony koloryzuj帷e - pytania, problemy - w徠ek zbiorczy

ehhh...czytam i czytam...
M鎩 "problem" wygl康a tak drogie panie ;p :
Ot騜.
Bardzo d逝go mia豉m w這sy czarne, kt鏎e by造 efektem oczywi軼ie u篡wania farb o nazwach "ciemny br您" (wrrrr) W ko鎍u postanowi豉m 瞠 tak d逝瞠j by nie b璠zie! mia豉m swoje odrosty o odcieniu 鈔edniego br您u . Posz豉m na 軼i庵anie koloru do fryzjera. Powiedzmy 瞠 co tam zesz這 ale by豉m w ciapki. Dos這wnie. Troch rudego, troch czarnego, br您owego i nawet czerwonego. Za kilka dni posz豉m do innego fryzjera, ten potraktowa mnie rozjasnieczem w ca這sci i po這篡 farbe br您 z capuccino. Wysz造 豉dne i jednolite, za to bardzo zniszczone (bo i wcze郾iej by造 zniszczone- od lat prostuj w這sy) Teraz farba si wyp逝ka豉. S rude. Chce jaki br您- nie czarny, ale nie chce niszczy ju tych biednych w這si徠ek. Dodam zdj璚ie tego jak wygl康am teraz. Co mi mo瞠cie doradzi?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg a.jpg (126,1 KB, 41 za豉dowa)
onnas jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-05-06, 17:46   #1878
Chatul
ma zielone poj璚ie

Cytat:
Napisane przez onnas Poka wiadomo嗆
ehhh...czytam i czytam...
M鎩 "problem" wygl康a tak drogie panie ;p :
Ot騜.
Bardzo d逝go mia豉m w這sy czarne, kt鏎e by造 efektem oczywi軼ie u篡wania farb o nazwach "ciemny br您" (wrrrr) W ko鎍u postanowi豉m 瞠 tak d逝瞠j by nie b璠zie! mia豉m swoje odrosty o odcieniu 鈔edniego br您u . Posz豉m na 軼i庵anie koloru do fryzjera. Powiedzmy 瞠 co tam zesz這 ale by豉m w ciapki. Dos這wnie. Troch rudego, troch czarnego, br您owego i nawet czerwonego. Za kilka dni posz豉m do innego fryzjera, ten potraktowa mnie rozjasnieczem w ca這sci i po這篡 farbe br您 z capuccino. Wysz造 豉dne i jednolite, za to bardzo zniszczone (bo i wcze郾iej by造 zniszczone- od lat prostuj w這sy) Teraz farba si wyp逝ka豉. S rude. Chce jaki br您- nie czarny, ale nie chce niszczy ju tych biednych w這si徠ek. Dodam zdj璚ie tego jak wygl康am teraz. Co mi mo瞠cie doradzi?
Po pierwsze- daj w這som odpocz望. One ju do嗆 przesz造. Od篡wiaj je dobrymi maskami, naft, olejami itd. A za jaki miesi帷, albo dwa najlepiej na堯 na w這sy jak捷 hm mo瞠 szamponetk jak chcesz zmywalny kolor, o barwie ja郾iejszej ni ta, kt鏎 chcesz uzyska.
Stary 2009-05-06, 18:35   #1879
Kasza Manna
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 11 354

Z autopsji ostro積ie mog poleci szamponetk Marion, g逝pie 3z (i to nieca貫). U篡豉m dzi Orzechowego br您u (nie jest specjalnie ciemny, czyli nie jest czarnym br您em, bardziej jest to jasny (do 鈔edniego) br您). Nie sugeruj si zdj璚iem na opakowaniu, nie ma nic wsp鏊nego z rzeczywisto軼i.

Aplikacja mnie zachwyci豉 po prostu nak豉dasz na w這sy i spieniasz. Przyjemnie pachnie

Nigdy nie u篡wa豉m szamponetek (nawet nie wiem, dlaczego ) , zazwyczaj aplikuj trwa貫 farby. Nawet kupi豉m ju kolejne opakowanie mojej ulubionej Nutrisse, ale denerwuj mnie ekspresowe odrosty (w這sy rosn mi jak oszala貫), wi璚 p鏦i co zabawi豉m si szamponetk

Dlatego popieram, po dekoloryzacjach (mia豉m tak w styczniu :P dekoloryzacja + farba jednego dnia, po 2 dniach inna farba) przyda si w這som co 豉godnego .
Stary 2009-05-07, 06:55   #1880
Chatul
ma zielone poj璚ie

Ja ju wielkokrotnie poleca豉m szamponetki Marion. Obecnie na glowie mam mieszank porzeczkowej czerwieni Joanny i tycjanu Marion
Stary 2009-05-07, 10:35   #1881
Kasza Manna
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 11 354

Chatul, a jak szybko spieraj Ci si, dla por闚nania do Marion, szamponetki Joanny?
Stary 2009-05-07, 20:48   #1882
Chatul
ma zielone poj璚ie

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Poka wiadomo嗆
Chatul, a jak szybko spieraj Ci si, dla por闚nania do Marion, szamponetki Joanny?
Zale篡 ile je trzymam itd. Ale mnie si wszystko na w這sach d逝go trzyma. A Marion akurat fajnie si zmywa- tj, kolor staje si coraz bledszy, ale ca造 czas jest taki jak na pocz徠ku. Po prostu nasycenie si zmniejsza. Tj, 瘸dnych dziwnych kolor闚 podczas zmywania si szamponetek nie uzyska豉m.
Stary 2009-05-08, 11:48   #1883
MalaArielka
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 745

Chcia豉m zg這si, 瞠 szamponetka Delii zmy豉 mi si po ok. 5 myciach i po tym czasie nie zosta這 瘸dnego 郵adu koloru. No ale to te zale篡 od w這s闚.

Edytowane przez MalaArielka
Czas edycji: 2009-05-08 o 11:50
MalaArielka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-05-08, 12:09   #1884
Donczuczo
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 10
GG do Donczuczo

Witam Was

Chcia豉m si was poradzi kt鏎y szampon jest lepszy Loreal Casting Creme Gloss Pralina czyJoanna Multi Soft Color Czekoladowy Br您 27 ? zastanawiam si czy wystarczy kupi tani joanne czy do這篡 wi璚ej do loreala. Mam naturalny kolor w這s闚 ale chcia豉m jakiej chwilowej odmiany i zale篡 mi na tym by nie zniszczy這 mi moich w這s闚. Doradzcie co, kto ich stosowa i ma jakie do鈍iadczenie z tymi produktami ? z g鏎y dzi瘯i za odpowied.

Pozdrawiam ;*
Donczuczo jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-05-08, 13:16   #1885
201707171013
Konto usuni皻e

Cytat:
Napisane przez Donczuczo Poka wiadomo嗆
Witam Was

Chcia豉m si was poradzi kt鏎y szampon jest lepszy Loreal Casting Creme Gloss Pralina czyJoanna Multi Soft Color Czekoladowy Br您 27 ? zastanawiam si czy wystarczy kupi tani joanne czy do這篡 wi璚ej do loreala. Mam naturalny kolor w這s闚 ale chcia豉m jakiej chwilowej odmiany i zale篡 mi na tym by nie zniszczy這 mi moich w這s闚. Doradzcie co, kto ich stosowa i ma jakie do鈍iadczenie z tymi produktami ? z g鏎y dzi瘯i za odpowied.

Pozdrawiam ;*
Z tego co wiem, to to jest farba.
Stary 2009-05-08, 20:16   #1886
Chatul
ma zielone poj璚ie

Cytat:
Napisane przez Donczuczo Poka wiadomo嗆
Witam Was

Pozdrawiam ;*
Cytat:
Z tego co wiem, to to jest farba.
Te mi si tak wydaje.
Ale na Twoim miejscu bym wybra豉 szamponetk Joanny. To porz康na firma i do tego w przeciwie雟twie do L'Oreala nie testuje na zwierz皻ach
Stary 2009-05-08, 21:25   #1887
Gosia_14
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 778

A z joanny co s康zicie o kawowym br您ie do 8my??Planuj sobie sprawic taki kolorek w wakacje,zastanawiam si jak wypadnie na w這sach ciemny blond,czy idealnie jak na opakowaniu.Mam niebieksie oczy,b璠zie mi pasowa?A i jak si zmywa itp.
Gosia_14 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-05-09, 08:36   #1888
onnas
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

no macie racj, wezm co z Marionu. Martwi si tylko tym, 瞠 po tej mojej ca貫j dekoloryzacji i rozja郾iaczu kolor wyp逝cze si po 1 myciu
Ale fakt, nie chc tych w這s闚 niszczy. I pewnie si Wam wydaje ze s te moje w這si皻a bardzo wyczerpane-ot騜 nie, bo chocia ci庵le co z nimi robie- farbuj, prostuj to ca造 czas u篡wam profesjonalnych od篡wek. Wax i jakie olejki to nic w por闚naniu z mask IDRA - polecam! Regeneruje w這sy ekspresowo!
onnas jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-05-09, 17:17   #1889
T42
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 255
....

====

Edytowane przez T42
Czas edycji: 2014-04-07 o 16:57
T42 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-05-09, 18:31   #1890
Monii07
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 250
GG do Monii07

Hej
Chcia豉m spytac czy po mini璚i czasu farbowania szamponetk powinno si ca陰 farb sp逝kac? A do czystej wody?
Nie sp逝cze to ca貫go koloru?

if that is tragic… then give me tragedy.
Monii07 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
24 mycia, bak豉瘸n, blond, blond farba br您 w這sy, blondynka, br您, br您 farba, brunetka, ciemne w這sy, co ile, color shampoo, cytryna, czarne w這sy, czekoladowy br您, czer, czerwone refleksy, d逝gie w這sy, farba, farba do w這s闚, farbonetki, farbowanie, farbowanie na br您, farbowanie w這s闚, farobowanie, fryzura, fryzura saszetka kolor, fryzura steeling, fryzury, g瘰te w這sy, hebanowa czer, henna w這sy farbowanie, jaka farba, jaki kolor w這s闚, joanna, joanna multi soft color, kolor, kolor czerwony, kolor w這s闚, koloryzacja, koloryzacja br您 na rudy, koloryzacja w這s闚, koloryzajcja, koloryzuj帷y, marion, ober篡na, odrosty, ombre, palette, pasemka, piel璕nacja, pomocy, pomocy farba wlosy, pomy趾a, przyciemnianie w這s闚, rabarbar, rozjasnianie wlosow, rozja郾iacz, rude, rude w這sy, rudy, studniowka, szampon, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, szamponetka czerwie, szamponetka farba, szamponetka rudy, szamponetki, szampony koloryzuj帷e, wi郾ia, wlosy, w這sy, w這sy blond, w這sy ciemne, w這sy farba saszetka, w這sy szamponetka br您, wypadanie w這s闚, z blondu na br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-05-18 13:10:32

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:42.