Szampony koloryzuj帷e, szamponetki - pytania, problemy - w徠ek zbiorczy - Strona 69 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2009-06-20, 15:25   #2041
gie17
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 133
Dot.: Szampony koloryzuj帷e - pytania, problemy - w徠ek zbiorczy

A gdy szamponetkujecie wlosy kiedy nakladacie odzywke/ maseczke? Myjemy szamponem, potem odzywka i szamponetke czy najperwsz szamponetka a potem odzywka? Czy moze lepiej wcale?

51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 cm

gie17 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-06-20, 15:30   #2042
cfaniaras
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 205
GG do cfaniaras

myje szamponem , na wilgotne szamponetka, po 45minutaj splukuje woda (letnia,lub chlodna;p) potem odzywka na jakies 2 minuty , i splukuje chlodna i zimno woda na koniec :P

DIET DIABLI WZIELI !

cfaniaras jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-06-20, 15:36   #2043
201707171013
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 7 053

Myj szamponem, nak豉dam od篡wk, dopiero po tym szamponetk, po okre郵onym czasie sp逝kuj wod.
201707171013 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-06-20, 16:48   #2044
Tracey
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 211

A ja mam pytanie przedwczoraj u篡豉m szamponetki koloryzuj帷ej Joanny od 4-8 my,ale chcia豉bym teraz u篡 szamponetki Mariona bo obecny kolor nie jest taki o jakim my郵a豉m (za du穎 tamta szamponetka nie zmieni豉).
Czy musz odczeka ile dni zanim u篡je drugi raz innej szamponetki?
Tracey jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-06-20, 17:51   #2045
Antarktyda
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 449

a jak my郵icie co stanie si z 鈔ednim blondem (bardziej ciemnym, ni瞠li jasnym;p)
pomalowanym szamponetka na jakis jasny blond. ?

"
Antarktyda jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-06-20, 17:58   #2046
201707171013
Konto usuni皻e

Cytat:
Napisane przez Antarktyda Poka wiadomo嗆
a jak my郵icie co stanie si z 鈔ednim blondem (bardziej ciemnym, ni瞠li jasnym;p)
pomalowanym szamponetka na jakis jasny blond. ?
NIC! Szamponetki nigdy nie rozja郾i w這s闚.
Jak grochem o 軼ian .
Stary 2009-06-20, 19:56   #2047
Chatul
ma zielone poj璚ie

Wiadomo軼i: 40 446

Cytat:
Napisane przez Tracey Poka wiadomo嗆
A ja mam pytanie przedwczoraj u篡豉m szamponetki koloryzuj帷ej Joanny od 4-8 my,ale chcia豉bym teraz u篡 szamponetki Mariona bo obecny kolor nie jest taki o jakim my郵a豉m (za du穎 tamta szamponetka nie zmieni豉).
Czy musz odczeka ile dni zanim u篡je drugi raz innej szamponetki?
Je瞠li nie masz zniszczonych w這s闚 to my郵, 瞠 nie zaszkodzi takie jednorazowe poszamponetkowanie 3 dni po poprzednim. Sama szamponetkowa豉m Marionem tydzie po Joannie i by這 dobrze.
Stary 2009-06-20, 21:30   #2048
Licealistka18
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 242

A ja mam te pytanko. Mam w這sy ciemny blond <br您> u篡豉m szamponetki Joanny- kasztanowy br您 nr 10. Zauwa篡豉m znaczn r騜nic, w這sy pociemnia造 tego oczekiwa豉m . chcia豉bym jednak 瞠by by這 jeszcze o ton ciemniejsze. Czy mog si posun望 do u篡cia kawowy br捫 (nr.11) i granatowa czer (nr.12) Tutaj jest link do tych szamponetek http://www.joanna.pl/ trzeba wej嗆 w zak豉dk po pprawej stronie -->kosmetyki do w這s闚-->koloryzacja i rozja郾ienie-->multi effect color. No i ju. i chodzi mi czy jak np. u篡je tej granatowa czer to nie wiem wychodzi bardziej czer jak kruk czy granat?
Aha jeszcze jedno- na tej szamponetce jest napisane 瞠by na umyte wilgotne w這sy na這篡 szamponetk nast瘼nie SPΣKA. I w豉郾ie czy po sp逝kaniu trzeba jeszcze my drugi raz? Bo ja nie umy豉m i mia豉m ca造 przedzia貫k czerwony :/
Licealistka18 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-06-20, 21:54   #2049
201707171013
Konto usuni皻e

Cytat:
Napisane przez Licealistka18 Poka wiadomo嗆
A ja mam te pytanko. Mam w這sy ciemny blond <br您> u篡豉m szamponetki Joanny- kasztanowy br您 nr 10. Zauwa篡豉m znaczn r騜nic, w這sy pociemnia造 tego oczekiwa豉m . chcia豉bym jednak 瞠by by這 jeszcze o ton ciemniejsze. Czy mog si posun望 do u篡cia kawowy br捫 (nr.11) i granatowa czer (nr.12) Tutaj jest link do tych szamponetek http://www.joanna.pl/ trzeba wej嗆 w zak豉dk po pprawej stronie -->kosmetyki do w這s闚-->koloryzacja i rozja郾ienie-->multi effect color. No i ju. i chodzi mi czy jak np. u篡je tej granatowa czer to nie wiem wychodzi bardziej czer jak kruk czy granat?
Aha jeszcze jedno- na tej szamponetce jest napisane 瞠by na umyte wilgotne w這sy na這篡 szamponetk nast瘼nie SPΣKA. I w豉郾ie czy po sp逝kaniu trzeba jeszcze my drugi raz? Bo ja nie umy豉m i mia豉m ca造 przedzia貫k czerwony :/
Ten czerwony przedzia貫k zmyje Ci si przy nast瘼nym myciu, bez obaw
Stary 2009-06-20, 22:09   #2050
Licealistka18
Raczkowanie

Cool Dot.: Szampony koloryzuj帷e - pytania, problemy - w徠ek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Literka96 Poka wiadomo嗆
Ten czerwony przedzia貫k zmyje Ci si przy nast瘼nym myciu, bez obaw
W豉snie my豉m w這sy pierwszy raz dzisiaj <przed chwil> od farbowania i tak tak zmy si . A kto mi doradzi jaki kolor mog wybra?
Dzi瘯i mojemu TAK kto prze篡je....
~~~~~~~~~~~~
1 pa寮ziernik studentka U
3 wrze郾ia chyba 軼i庵amy aparacik
Stary 2009-06-20, 23:14   #2051
gie17
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 133

Cytat:
Napisane przez Licealistka18 Poka wiadomo嗆
. A kto mi doradzi jaki kolor mog wybra?
Ja u篡walam tylko kawowego brazu, kolor wyszedl tak samo jak na opakowanie. A jak raz trzymalam godzine to mialam lekki fioletowy poblask w sloncu. Granatowej czerni poszukuje juz dlugo i jak dotoad nie znalazlam. Widzialam j ostatnio rok temu w Naturze, ale wtedy kupilam kawowy braz bo to bylo moje pierwsze szamponetkowanie wiec balam sie od razu zaszalec z czernia. Ale chcetnie sie dowiem jak wyglada ten kolor znam osoby ktore na ciemnym blondzie robily soebie kranatowe czern z palette i wychodzila im taka jakby fioletowa czern. bardzo ladna w kazdym razie

51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 cm

gie17 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-06-21, 09:44   #2052
Licealistka18
Raczkowanie

W moim mie軼ie te nie wiem czy jest ten kolor? W Naturze musz zobaczy w Rossmanie nie ma wog鏊e szamponetek z Joanny, ju w najbli窺zym chemnicznym jest ich wi璚ej mnie kusi ten kawowy br您
~~~~~~~~~~~~
1 pa寮ziernik studentka U
Stary 2009-06-21, 10:20   #2053
Inv3ntion
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 446

ja chcia豉m zrobi sobie blond jasne w這sy szamponetk pojecha豉m do sklepu dla profesjonalist闚 i pan mi poleci rozja郾iacz do w這s闚 kupi豉m i zrobi豉m pasemka ale wszys造 tak g瘰to 瞠 wygl康aj jak by ca這嗆 by豉 blond po prostu bosko ) (Venita Deluxe 8 z)

M闚 mi Malina
Inv3ntion jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-06-21, 17:43   #2054
Antarktyda
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 449

Cytat:
NIC! Szamponetki nigdy nie rozja郾i w這s闚.
Jak grochem o 軼ian .
Ahh... swoj drog: dlaczego produkuj takie mega jasne szamponetki

"
Antarktyda jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-06-21, 23:07   #2055
MalaArielka
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 745

Chatul, z niecierpliwo軼i czekamy na zdj璚ia.
Mnie zastanawia jeszcze jedna rzecz- czy jak stosuje si Wax to mo積a normalnie stosowa szamponetki? Ta od篡wka zawiera henn...( A swoj drog to na moich w這sach Wax si nie sprawdza ).
MalaArielka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-06-22, 01:33   #2056
Chatul
ma zielone poj璚ie

Cytat:
Napisane przez Antarktyda Poka wiadomo嗆
Ahh... swoj drog: dlaczego produkuj takie mega jasne szamponetki
Dla os鏏, kt鏎e rozja郾iaj w這sy rozja郾iaczem, a potem chc wyr闚na kolor, zmieni odcie itd.

Cytat:
Napisane przez MalaArielka Poka wiadomo嗆
Chatul, z niecierpliwo軼i czekamy na zdj璚ia
Na zdj璚iach naprawd ma這 kolor wida. Zreszt to cholernie jasny kolor wyszed. Co na poziomie 鈔edniego blondu tyle, 瞠 w tonacji br您owej. Dzisiaj poprawi豉m kolor kawowym br您em Delii. W豉郾ie w這sy schn, jutro, a raczej dzisiaj rano, zobacz jaki efekt. Ale ju po mokrych w這sach wida, 瞠 ciemniejsze s i w takiej hmm, bardziej czekoladowej ni laskowoorzechowej [ s這wotw鏎stwo rz康zi ] tonacji.
Spr鏏uj za to sfotografowa rano nowy kolorek. Oby by fajny Poprzedni w sumie te fajny by. Ja to w og鏊e zmiany lubi :P
Stary 2009-06-22, 14:28   #2057
Exly
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 693

Ja te ju po!
Dla przypomnienia: farbowa豉m Szamponem koloryzuj帷ym, Joanna "Czekoladowy br您" - 24 mycia. Nie by這 mnie przez weekend, dlatego nie zamie軼i豉m zdj耩, ale dzisiaj wieczorem nadrobi, jak tylko si baterie do aparatu za豉duj! Co do wra瞠:
Moje pierwsze farbowanie, wi璚 ogromny stres. Ba豉m si, 瞠 nie starczy na moje w這sy tej mikstury ().. ale wystarczy這. Na pocz徠ku jak zobaczy豉m kolor to si troch przerazi豉m. Ciemny, prawie czarny z czerwonymi refleksami. Trzyma豉m 25 minut, wi璚 nied逝go. Jestem ju po drugim myciu.. i czerwony kolorek znikn掖 na dobre a na g這wie mam WYMARZONY, g喚boki czekoladowy br您! Jest 郵iczny! Ka盥emu si podoba, nawet bratu, kt鏎y mi odradza farbowanie. Dwie osoby mnie ju zapyta造 czym farbowa豉m, 瞠 taki 豉dny kolor.
Uwa瘸m, 瞠 mi pasuje taki kolorek

Tak jak m闚i豉m, wieczorkiem dodam fotki z przed i po farbowaniu (dzisiejsze zdj. czyli ju po 2 myciach)

Jest bosko!

Exly jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-06-22, 17:51   #2058
Chatul
ma zielone poj璚ie

Cytat:
Napisane przez Exly Poka wiadomo嗆
Ja te ju po!
Dla przypomnienia: farbowa豉m Szamponem koloryzuj帷ym, Joanna "Czekoladowy br您" - 24 mycia. Nie by這 mnie przez weekend, dlatego nie zamie軼i豉m zdj耩, ale dzisiaj wieczorem nadrobi, jak tylko si baterie do aparatu za豉duj! Co do wra瞠:
Moje pierwsze farbowanie, wi璚 ogromny stres. Ba豉m si, 瞠 nie starczy na moje w這sy tej mikstury ().. ale wystarczy這. Na pocz徠ku jak zobaczy豉m kolor to si troch przerazi豉m. Ciemny, prawie czarny z czerwonymi refleksami. Trzyma豉m 25 minut, wi璚 nied逝go. Jestem ju po drugim myciu.. i czerwony kolorek znikn掖 na dobre a na g這wie mam WYMARZONY, g喚boki czekoladowy br您! Jest 郵iczny! Ka盥emu si podoba, nawet bratu, kt鏎y mi odradza farbowanie. Dwie osoby mnie ju zapyta造 czym farbowa豉m, 瞠 taki 豉dny kolor.

Tak jak m闚i豉m, wieczorkiem dodam fotki z przed i po farbowaniu (dzisiejsze zdj. czyli ju po 2 myciach)

Jest bosko!
To rewelacja A jak stan w這s闚? Zniszczy造 si czy nie?

Ja wczoraj poprawia豉m kawowym br您em- czy jako tak, Delii. Niez造 kolorek teraz mam. Ciemny, ale nie jako bardzo. Ciekawe jak si zmywa b璠zie (;
Stary 2009-06-22, 17:58   #2059
Exly
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 693

W這sy bez zmian. Nawet troch g豉dsze mi sie wydaj, ni "przed". A do tego zapach tego szamponu jest prze郵iczny (mi si podoba) i utrzymywa si do drugiego mycia

Dziewczyny, fotki dodam jednak jutro bo dzisiaj jest strasznie ciemno bo ci庵le pada i jest zachmurzone niebo, a nie chc, 瞠by zdj璚ia by造 przek豉mane!

Exly jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-06-22, 18:03   #2060
yvonna7
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 532

S逝chajcie, mam ciemne w這sy. Postanowilam kupi szampon koloryzuj帷y w odcieniach blondu... i kompletnie nie chwyci.. macie jakies sprawdzone sposoby? trzyma豉m ponad 20 minut, i nie rozumiem dlaczego nie chwyci?
C騜 wi璚ej m鏬豚y chcie?
yvonna7 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-06-22, 18:26   #2061
windbag
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 804

Cytat:
Napisane przez yvonna7 Poka wiadomo嗆
S逝chajcie, mam ciemne w這sy. Postanowilam kupi szampon koloryzuj帷y w odcieniach blondu... i kompletnie nie chwyci.. macie jakies sprawdzone sposoby? trzyma豉m ponad 20 minut, i nie rozumiem dlaczego nie chwyci?
szampon koloryzuj帷y w kolorze blondu nie chwyci Ci ciemnych w這s闚. Nie rozja郾i ich.
windbag jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-06-22, 20:32   #2062
Licealistka18
Raczkowanie

Red face Dot.: Szampony koloryzuj帷e - pytania, problemy - w徠ek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez windbag Poka wiadomo嗆
szampon koloryzuj帷y w kolorze blondu nie chwyci Ci ciemnych w這s闚. Nie rozja郾i ich.

Zgadzam si w 100% szamponetka nie rozja郾ia w這s闚! Tylko przyciemnia. A pozatym je郵i nawet to na ka盥ej szamponetce jest 瞠by trzyma 30 min przynajmniej na Joannie tak jest
~~~~~~~~~~~~
1 pa寮ziernik studentka U
Stary 2009-06-22, 20:52   #2063
201707171013
Konto usuni皻e

Cytat:
Napisane przez Exly Poka wiadomo嗆
Ja te ju po!

Jest bosko!
No to super
Cytat:
Stary 2009-06-22, 21:10   #2064
sale_girl
Raczkowanie

cze嗆 dziewczyny! (dawno mnie tu nie by這, wi璚 trzeba si przywita)
ju od paru miesi璚y marz o rudych w這sach, ale boje si/nie chc farbowa na sta貫, wi璚 pomy郵a豉m o szamponetce.
Naczyta豉m si w sieci o tym, o ma這 co nie dosta豉m zawa逝, kiedy jedna dziewczyna opisa豉, 瞠 zacz窸a po nich 造sie (stwierdzi豉m, ze chyba przesadzi豉, bo tylko raz co mi takiego przemkn窸o przed oczami), ale w ko鎍u si zdecydowa豉m. Czyta豉m, 瞠 Joanna i Palette nie s dobre i nie powinno si ich kupowa, a najlepszy jest Marion (co prawda p騧niej odkry豉m, 瞠 kto s康zi na odwr鏒). By豉m w dw鏂h Rossmanach i jednej Naturze i wsz璠zie tylko Palette i Joanna!
Spodoba造 mi si farby z Wellaton, ale by造 tylko trwa貫... na opakowaniu wyczyta豉m o tych trzech poziomach koloryzacji - 1 do 6-8 my, 2 do 24 my a trzeci trwa造. Pyta豉m ekspedientki, czy ma te z 2 poziomu ale nie wiedzia豉 o co mi chodzi o.O
Jutro albo w 鈔ode id do fryzjerki, chcia豉m z ni na ten temat porozmawia, a co wy s康zicie dziewczyny? Czy kt鏎a z was w okolicach Katowic - Chorzowa natkn窸a si na Wellaton drugi poziom albo na Marion?
A mo瞠 jednak pofarbowa si na sta貫, a p騧niej wr鏂i do naturalnego koloru? Dodam, 瞠 po wakacjach czeka mnie II klasa LO ;/

dop鏦i lakier na paznokciach nie wyschnie, to kobieta jest bezbronna.

sale_girl jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-06-22, 21:27   #2065
FallenAnn
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 813

Witam Was nie wiem czy ten problem byl juz poruszany ale nie mam czasu czytac 68stron watku bo to przeciez masakra!
mialam robiony balejaz trwala farba i fryzierka mi doradzila, ze jezeli bede miala odrosty a nie bede chciala nadal farbowac to zebym sobie zrobila calosc szamponem koloryzujacym. chcialabym kolor ciemniejszy od kolorow moich pasemek. i pytanie: czy szampon chwyci na ta czesc wlosow farbowanych? z gory dzieki za odpowiedz
Stary 2009-06-22, 22:51   #2066
yvonna7
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 532

Cytat:
No to super

ani si nie znam, ani nie 郵edz ca貫go w徠ku wi璚 nie wiem? zapyta nie mo積a? najprawdopodobniej nie.....ok..
C騜 wi璚ej m鏬豚y chcie?
yvonna7 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-06-23, 09:39   #2067
Chatul
ma zielone poj璚ie

Cytat:
Napisane przez sale_girl Poka wiadomo嗆
Naczyta豉m si w sieci o tym, o ma這 co nie dosta豉m zawa逝, kiedy jedna dziewczyna opisa豉, 瞠 zacz窸a po nich 造sie (stwierdzi豉m, ze chyba przesadzi豉, bo tylko raz co mi takiego przemkn窸o przed oczami), ale w ko鎍u si zdecydowa豉m. Czyta豉m, 瞠 Joanna i Palette nie s dobre i nie powinno si ich kupowa, a najlepszy jest Marion (co prawda p騧niej odkry豉m, 瞠 kto s康zi na odwr鏒). By豉m w dw鏂h Rossmanach i jednej Naturze i wsz璠zie tylko Palette i Joanna!
Spodoba造 mi si farby z Wellaton, ale by造 tylko trwa貫... na opakowaniu wyczyta豉m o tych trzech poziomach koloryzacji - 1 do 6-8 my, 2 do 24 my a trzeci trwa造. Pyta豉m ekspedientki, czy ma te z 2 poziomu ale nie wiedzia豉 o co mi chodzi o.O
Jutro albo w 鈔ode id do fryzjerki, chcia豉m z ni na ten temat porozmawia, a co wy s康zicie dziewczyny? Czy kt鏎a z was w okolicach Katowic - Chorzowa natkn窸a si na Wellaton drugi poziom albo na Marion?
A mo瞠 jednak pofarbowa si na sta貫, a p騧niej wr鏂i do naturalnego koloru? Dodam, 瞠 po wakacjach czeka mnie II klasa LO ;/
Ze swojej strony odradzam Palette, wysusza w這sy niemi這siernie- lepiej od wszystkiego innego..., i do tego testowana na zwierz皻ach
Polecam za to Marion i Deli- efekty s podobne. I bardzo dobre. Delia do dostania jest w ka盥ym Rossmannie. Joann polecam jak kto chce przeprowadzi delikatn koloryzacj, a potem szybko pozby si koloru. Joanny s w Super Pharmie.

Cytat:
Napisane przez FallenAnn Poka wiadomo嗆
Witam Was nie wiem czy ten problem byl juz poruszany ale nie mam czasu czytac 68stron watku bo to przeciez masakra!
mialam robiony balejaz trwala farba i fryzierka mi doradzila, ze jezeli bede miala odrosty a nie bede chciala nadal farbowac to zebym sobie zrobila calosc szamponem koloryzujacym. chcialabym kolor ciemniejszy od kolorow moich pasemek. i pytanie: czy szampon chwyci na ta czesc wlosow farbowanych? z gory dzieki za odpowiedz
Ale nie poda豉 nawet jaki masz naturalny kolor w這s闚 i jak farb- firma i odcienie mniej wi璚ej, by robiony baleja...

Cytat:
ani si nie znam, ani nie 郵edz ca貫go w徠ku wi璚 nie wiem? zapyta nie mo積a? najprawdopodobniej nie.....ok..
Ca貫go w徠ku? Ten temat by poruszany ju miliony razy... Jak si czyta這 chocia cz窷c w徠ku to naprawd nie spos鏏 na to nie natrafi, zw豉szcza na kilku poprzednich stronach :P
Stary 2009-06-23, 10:23   #2068
MalaArielka
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 745

Exly, Chatul, obiecywa造軼ie fotki, a jak ich nie by這 tak nie ma.
MalaArielka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-06-23, 11:37   #2069
Aga Yoko
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 201
GG do Aga Yoko

Exly: Zazdroszcz, marzy mi si taki ciemny br您 Bardzo chcia豉bym zobaczy zdj璚ie

W豉郾ie mam ochot spr鏏owa pofarbowa szamponetk na kawowy/czekoladowy br您, ale obawiam si, 瞠 jak wezm taki ciemny kolor, to mo瞠 mi czarny wyj嗆, a tego stanowczo nie chc. Teraz mam taki jasny br您.
Zastanawiam si czy tak na 6-8 my, czy na 24 mycia farbowa. Pierwszy raz bym tak eksperymentowa豉. Wiadomo, jak pofarbuje tak na 6-8 my i wyjdzie dobrze, to 瘸l mi b璠zie, 瞠 tak szybko si zmyje, heh i na odwr鏒. My郵, 瞠 zaryzykuj z szamponetk z Joanny, ale jeszcze poczytam opinie...

Jestem w trakcie czytania w徠ku i ko鎍a nie wida xd

Edytowane przez Aga Yoko
Czas edycji: 2009-06-23 o 11:39
Aga Yoko jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-06-23, 12:30   #2070
201707171013
Konto usuni皻e

Cytat:
Napisane przez Aga Yoko Poka wiadomo嗆
Exly: Zazdroszcz, marzy mi si taki ciemny br您 Bardzo chcia豉bym zobaczy zdj璚ie

W豉郾ie mam ochot spr鏏owa pofarbowa szamponetk na kawowy/czekoladowy br您, ale obawiam si, 瞠 jak wezm taki ciemny kolor, to mo瞠 mi czarny wyj嗆, a tego stanowczo nie chc. Teraz mam taki jasny br您.
Zastanawiam si czy tak na 6-8 my, czy na 24 mycia farbowa. Pierwszy raz bym tak eksperymentowa豉. Wiadomo, jak pofarbuje tak na 6-8 my i wyjdzie dobrze, to 瘸l mi b璠zie, 瞠 tak szybko si zmyje, heh i na odwr鏒. My郵, 瞠 zaryzykuj z szamponetk z Joanny, ale jeszcze poczytam opinie...

Jestem w trakcie czytania w徠ku i ko鎍a nie wida xd
Nie powinien wyj嗆 czarny. Ja trzyma豉m czas maksymalny i zero czerni, tylko 豉dna czekolada
Odpowiedz

Tagi
24 mycia, bak豉瘸n, blond, blond farba br您 w這sy, blondynka, br您, br您 farba, brunetka, ciemne w這sy, co ile, color shampoo, cytryna, czarne w這sy, czekoladowy br您, czer, czerwone refleksy, d逝gie w這sy, farba, farba do w這s闚, farbonetki, farbowanie, farbowanie na br您, farbowanie w這s闚, farobowanie, fryzura, fryzura saszetka kolor, fryzura steeling, fryzury, g瘰te w這sy, hebanowa czer, henna w這sy farbowanie, jaka farba, jaki kolor w這s闚, joanna, joanna multi soft color, kolor, kolor czerwony, kolor w這s闚, koloryzacja, koloryzacja br您 na rudy, koloryzacja w這s闚, koloryzajcja, koloryzuj帷y, marion, ober篡na, odrosty, ombre, palette, pasemka, piel璕nacja, pomocy, pomocy farba wlosy, pomy趾a, przyciemnianie w這s闚, rabarbar, rozjasnianie wlosow, rozja郾iacz, rude, rude w這sy, rudy, studniowka, szampon, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, szamponetka czerwie, szamponetka farba, szamponetka rudy, szamponetki, szampony koloryzuj帷e, wi郾ia, wlosy, w這sy, w這sy blond, w這sy ciemne, w這sy farba saszetka, w這sy szamponetka br您, wypadanie w這s闚, z blondu na br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-05-18 13:10:32

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:45.