Szampony koloryzuj帷e, szamponetki - pytania, problemy - w徠ek zbiorczy - Strona 7 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2005-10-23, 12:37   #181
Nogala1
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 483
Dot.: Szamponetki

ja u篡wam szamponetek venita i te jestem bardzo zadowolona fajnie si nak豉da kolorek taki jak na opakowaniu i 豉dnie w這ski si b造szcz polecam!!!
Nogala1 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-10-23, 12:46   #182
froggie
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 11 756

Palett i Welle stanowczo odradzam, je郵i wog鏊e co w這sy za豉pi to na pewno nie jest ten kolor.
Natomiast saszetki z Mariona s super . Mia豉m kiedy dzik wi郾i i wysz豉 bossssska
Stary 2005-10-23, 19:37   #183
Sylwia_14
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 40

A jeszcze si chcia豉m spyta...jak szamponetk mam sobie kupi...bo dzi by豉m w sklepie i by造 szamponetki kt鏎e zmywa造 si po 25 zmyciach...a ja chcia豉bym takie po 2-5 zmyciach. JAkie mi polecacie. Wiecie tylko takie normalne odcienie typu: br您, rude itp. a nie r騜owe zieleone :P
Sylwia_14 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-10-23, 21:12   #184
R騜yczka_89
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 801

Sa szampony koloryzuj帷a do 24 zmy i s te 4-ok.8 zmy -wi璚 te!One s z mariona,taka ma豉 saszetka,natomiast te do 24 zmy s w pude貫czkuMarion zdecydowanie najlepszy,郵icznie w這ski si b造szcz i s mi璚iutkie jak jedwab
R騜yczka_89 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-10-23, 22:03   #185
czuczenka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 369

Marion jeszcze raz MArion sa bosskie fofarbowalam sobie wczoraj na czekoaldowy braz jak zawsze i mam nadzieje ze sie utrzyma d逝uugo hehe a jak nie, to w koncu pofarbuje tym na d逝za trwa這嗆 , ale wiecie moze czy ten marion w pude貫czku ma kolorek czekoladowy braz???

Ju Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wiza簑

DUKAM
czuczenka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-10-23, 23:16   #186
froggie
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 11 756

Cytat:
Napisane przez Sylwia_14
A jeszcze si chcia豉m spyta...jak szamponetk mam sobie kupi...bo dzi by豉m w sklepie i by造 szamponetki kt鏎e zmywa造 si po 25 zmyciach...
To na pewno nie by造 szamponetki a szampony koloryzuj帷e
Po szamponetkach tych do 5myc nie ma odrost闚, wi璚 chyba lepiej.
A po wszelkich innych szamponach czy farbach czy kremach niestety odrosty ju s
Stary 2005-10-24, 08:52   #187
naila
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 712
Cool Dot.: Szamponetki

Dziewczyny, a je郵i si 'zmaluje' w這sy tymi szamponetkami, to potem podczas nast瘼nego mycia leci kolorowa woda? Mo瞠 to g逝pie pytanie, ale ja pierwszy raz... A jak sprawa wygl康a podczas deszczu? Nie zabarwi ubrania?????? Czy podczas nak豉dania na w這sy nie zafarbuje palc闚 i paznokci???

Acha, czy te szamponetki i odzywki koloryzuj帷e pokryj kilka siwych w這s闚????

Ag_nes daj zna, jak wysz這!

Moje Impresje jestem r闚nie Zakosmetykowana
naila jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-10-24, 09:38   #188
karolcia1991
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 106

Cytat:
Napisane przez naila
Dziewczyny, a je郵i si 'zmaluje' w這sy tymi szamponetkami, to potem podczas nast瘼nego mycia leci kolorowa woda? Mo瞠 to g逝pie pytanie, ale ja pierwszy raz... A jak sprawa wygl康a podczas deszczu? Nie zabarwi ubrania?????? Czy podczas nak豉dania na w這sy nie zafarbuje palc闚 i paznokci???
ja juz pare razy farbowa豉m szamponetkami.. ja mia豉m kolorow wode po pierwszym myciu.. i po drugim.. i troszeczke po trzeciem.. a potem ju nie.. a podczas deszczu ubranka sie nie zabarwi.. mi mama nak豉da豉 w r瘯awiczkach s do陰czone do szamponetek (nie wiem czy do wszystkich ale te co ja mia豉m mia造 je) pozdrawiam! paa
Stary 2005-10-24, 09:46   #189
Agnieszka R
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 137

Czuczenka ja widzia豉m z Marion czekoladowy braz do 24 my.
Agnieszka R jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-10-24, 17:26   #190
Sylwia_14
Raczkowanie

Aha to dzi瘯i dziewczyny...pojad to Rossmana i kupi sobie szamponetk Marion...jeszcze raz dzi瘯i
Stary 2005-10-24, 18:55   #191
Ag_nes
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 474
GG do Ag_nes

wlasnie bylam w rossmanie i mariona nie bylo ( wogole pytalam w kilku miejscach i nie ma, chyba bede musiala wybrac sie na dluzsze zwiedzanie sklep闚 kosmetycznych.
Ag_nes jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-10-24, 19:47   #192
lorinka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 898

czyli marion ma szamponiki na 20-kilka my? suuper, ju si ba豉m 瞠 b璠 musia豉 kupi farb zamiast szamponu teraz wystraczy wybra kolorek

Gdzie鈣am czeka na ni Ksi捫e w lazurowoniebieskich kalesonach... kiedy j znajdzie. Bo ona nie szuka. Nie teraz. Nie... nie teraz...

She walks on the boulevard of broken dreams.

lorinka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-10-24, 21:23   #193
Sylwia_14
Raczkowanie

Jutro postaram si pojecha do Rossmana...i powiem wam czy ja znalza豉m, czy nie. Chyba 瞠 znajd gdzie indziej to wam o tym powiem. Pzd i buziaki
Stary 2005-10-25, 21:37   #194
tessalia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 375

Ja widzia豉m Marion w miejscowym sklepiku na bazarze, a tak瞠 w Galerii Centrum. Poszukajcie
Stary 2005-10-25, 23:11   #195
ewa.nea
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 502

W Rossmanie raczej ich si nie dostanie. Radze poszuka na bazarku, albo w ma造ch drogeriach.
ewa.nea jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-10-26, 14:27   #196
czuczenka
Zakorzenienie

tak radze szukac w ma造ch drogeriach, bo np. W Naturze nie ma

Ju Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wiza簑

DUKAM
Stary 2005-10-26, 14:52   #197
ewkaa
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 307
GG do ewkaa

tu macie dziewczyny stron Marionu jesli chcecie cos sprawdzic

http://www.marionkosmetyki.pl/

so are you game?

nie ma dla mnie rzeczy niemo磧iwych pod warunkiem,
瞠 nie wiem o czym m闚i
ewkaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-10-26, 15:15   #198
pIWONIA
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 613

W豉郾ie jutro mia豉m wybra si po szamponetk palette, bo po ostatnim farbowaniu strasznie mi juz w這sy wyp這wia造, ale skusi造軼ie mnie na te szamponetki marion I TU PYTANKO DO WIZA涉NEK Z KRAKOWA: GDZIE W KRAKOWIE MO烤A ZNALE汎 SZAMPONETKI MARION??? Z g鏎y dziekuje za odpowied
pIWONIA jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-10-26, 16:07   #199
kaska222
Moderator

Wiadomo軼i: 6 515

napewno w kosmetycznych sklepach musialabys troche pochodzic

RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 515 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
kaska222 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-10-26, 21:01   #200
pIWONIA
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 613

Cytat:
Napisane przez kaska222
napewno w kosmetycznych sklepach musialabys troche pochodzic
疾 w kosmetycznych to wiem Tylko Dziewczyny pisz, 瞠 ci篹ko jest znale嗆, wi璚 je郵i jaka Krakowianka u篡wa豉 i wie gdzie u nas s dost瘼ne to u豉twi豉by mi poszukiwania

Mimo to dziekuj za odpowied
pIWONIA jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-11-02, 17:51   #201
Sylwia_14
Raczkowanie

Ej mam jeszcze do was ma貫 pytanko. Czy je郵i przefarbuje si szmponetk to po kilku zmyciach zejdzie mi ca趾iem ta farba, czy nie zmyje si do ko鎍a??
Stary 2005-11-02, 18:40   #202
Nikita-v
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 693

Szamponetki z firmy Marion nie mia豉m.. ale mam odzywke nadajac kolor tej firmy, ja mam do w這sow blond, producent obiecuje ze sciagnie z馧ty odcien z w這sow farbowanych i da jej zimny, popielaty po造sk i.. rzeczywiscie tak jest... uwielbiam ja.. ma filoetowy kolor nie barwi trwale ale u mnie wyciaga popeilate refleksy.. dwie saszetki kosztuja 2,50 gor帷o poleacm
Nikita-v jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-11-02, 19:02   #203
mmadziaa
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 959

wiecie co dziewczyny ja uzywalam w prawdzie TYLKO szamponetek palette i musze przyznac ze jestem zdziwiona Waszymi opiniami <wow> , powiem Wam dlaczego :
kolor utrzymywa m sie zaledwie na kilka my i w這ski mia豉m naprawde 郵iczne, b造szcz帷e takie jakie mia造 wyj嗆. Tylko, 瞠 oczywi軼ie kryje sie tuta jakies ALE i podejrzewam ze chodzi o to ze nie zmienialam jakos drastycznie swojego koloru, jedynie chcialam podkesli albo raczej uwydatni m鎩 naturalny kolor ( bo teraz mam takie g#$%o na g這wie, po rozjasnianiu, a uzywalam koloru 鈔edni br您)
gdy wyg豉dzi豉m je prostownic by造 poprostuidealne dlatego zawsze przed jakims "wiekszym" wyjsciem stosowalam bo wloski mialam poprostu piekne !!
teraz nie stosuje bo o dziwo wlosy zaczely mi sie krecic :| hehe
no ale skoro tak marion polecacie to pewnie kiedys jak najdzie mnie na wyprostowanie to sie skusze ...
pzdr
mmadziaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-11-02, 19:30   #204
czuczenka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Sylwia_14
Ej mam jeszcze do was ma貫 pytanko. Czy je郵i przefarbuje si szmponetk to po kilku zmyciach zejdzie mi ca趾iem ta farba, czy nie zmyje si do ko鎍a??
.. to zalezy jak dlugo bedziesz trzymac szamponetke na glowie, ja z reguly trzymam ok. 45-50min. bo wtedy efekt jest dwa razy trwalszy i dluzej sie trzyma..kolorek Marionu to tak jakby p這wieje i stapia sie z moim naturalnym ze widac niektore pasemka moich wlosow a nie ktore Marionu czekoladowego, a ze mam ciemnawe wlosy to az takiego sotrego koloru i gryzacego nie mam chociaz powiem wam, ze chcialabym pofarbowac cos na dluzej zeby nie szamponetkowac sie co dwa tygodnie, bo juz mam tego po dziurki w nosie, a kolor chcem miec dalej taki brazowy...

Ju Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wiza簑

DUKAM
Stary 2005-11-02, 23:13   #205
Oliva
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 324
GG do Oliva
Question Dot.: Szamponetki

Dziewczyny a ja mam pytanie. Jaki kolor mam wybra, ot騜 moja przygoda z szamponetk sko鎍zy豉 si tak, 瞠 w這sy zamiast kasztanowe mia豉m rude. I teraz tak: odk康 u篡豉m szamponetki ca造 czas twierdz 瞠 mam dziwne w這sy, na kt鏎ych jakiej farby czy szmponu bym nie u篡豉, wyjdzie rudawy. W這sy z natury mam ciemny blond, na lato ja郾iej pod wp造wem s這鎍a, s niekiedy lekko rudawe (np. w pe軟ym s這鎍u).

Wi璚 jaki kolor mam wybra, 瞠by znowu nie wyszed mi rudy? A mo瞠 to kwestia, jak d逝go j wtedy trzyma豉m... nie pamietam ale chyba p馧 godziny. i teraz nie wiem czy to czasem nie by豉 szamponetka Marion :/
Oliva jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-11-06, 23:17   #206
Oliva
Raczkowanie

GG do Oliva

Dziewczyny no wi璚 oznajmiam, 瞠 ZROBIxM TO, mimo wielu obaw, CO Z TEGO WYJDZIE Kupi豉m sobie szamponetk Londy, ale nie odwa篡lam si jej u篡. Po kilku dniach kupilam Mariona i... u篡豉m Nie jest 幢e, kolor jest ciemniejszy. aaa w og鏊e to kupi豉m czekoladowy br您. No, tyle 瞠 wyszed troch mniej czekoladowy, a bardziej z rudawym po造skiem, ale tak odrobink. W sumie mi si podoba, ale ju mam ochot na jaki inny Czy my郵icie, 瞠 jak znowu uzy豉bym tej samej szmponetki to kolor wyszed豚y mocniejszy?
A w og鏊e to chyba za cz瘰to te nie powinno si u篡wa szampon闚 koloryzuj帷ych chyba, nie?

Aaa i wklejam kolorek jaki mi wyszed. Mniej wi璚ej co takiego:
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg kolor.jpg (33,8 KB, 118 za豉dowa)
Stary 2005-11-07, 20:50   #207
tessalia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 375

A czy kt鏎a z Was pr鏏owa豉 ciemny blond Marionu? A mo瞠 macie jaki inny godny polecenia szampon koloryzuj帷y w tym kolorze?
Stary 2005-11-07, 21:41   #208
margitta
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 716

Ja te mam ma貫 pytanko odno郾ie szamponetek. Od dawna robi sobie blond baleja na ca造ch w這sach, wi璚 mo積a powiedzie, 瞠 og鏊nie mam w這sy rozja郾ione. Na bardzo jasno. Ale chcia豉bym w ko鎍u co zmieni w sobie i zafarbowa na ciemno. Tylko nie wiem jak b璠 wygl康望. Czy szamponetka do 2-3 my to dobry pomys? Czy to wog鏊e schodzi z w這s闚 ju farbowanych? I z jasnych ciemny kolor? Bardzo prosz o pomoc

w這somaniaczka CG od 06.2012 moje w這sy luty
margitta jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-11-08, 01:00   #209
Klementynka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 268

Cytat:
Napisane przez Oliva
Dziewczyny no wi璚 oznajmiam, 瞠 ZROBIxM TO, mimo wielu obaw, CO Z TEGO WYJDZIE Kupi豉m sobie szamponetk Londy, ale nie odwa篡lam si jej u篡. Po kilku dniach kupilam Mariona i... u篡豉m Nie jest 幢e, kolor jest ciemniejszy. aaa w og鏊e to kupi豉m czekoladowy br您. No, tyle 瞠 wyszed troch mniej czekoladowy, a bardziej z rudawym po造skiem, ale tak odrobink. W sumie mi si podoba, ale ju mam ochot na jaki inny Czy my郵icie, 瞠 jak znowu uzy豉bym tej samej szmponetki to kolor wyszed豚y mocniejszy?
A w og鏊e to chyba za cz瘰to te nie powinno si u篡wa szampon闚 koloryzuj帷ych chyba, nie?

Aaa i wklejam kolorek jaki mi wyszed. Mniej wi璚ej co takiego:
Naprawd otrzyma豉 taki kolorek On jest cudownie obsesyjnyyy!! Qrcza i te taki chce! A mog wiedzie zatem jaki by Tw鎩 kolor wyj軼iowy? Zapewne na moich ciemnych w這si皻ach taki kolor nie b璠zie realny..
Stary 2005-11-08, 09:42   #210
Oliva
Raczkowanie

GG do Oliva
Wink Dot.: Szamponetki

Klementynka moj kolor wyj軼iowy to raczej ciemny blond, na lato ja郾iej帷y, rudziej帷y troszk, z takimi ja郾iejszymi pasemkami, na zim ciemniej帷y. Hehe jak widzisz ci篹ko go okre郵i. O mo瞠 wklej swoje fotki-w這sy latem i zim. Ale to wieczorkiem, teraz lec do pracy.Papatki
Odpowiedz

Tagi
24 mycia, bak豉瘸n, blond, blond farba br您 w這sy, blondynka, br您, br您 farba, brunetka, ciemne w這sy, co ile, color shampoo, cytryna, czarne w這sy, czekoladowy br您, czer, czerwone refleksy, d逝gie w這sy, farba, farba do w這s闚, farbonetki, farbowanie, farbowanie na br您, farbowanie w這s闚, farobowanie, fryzura, fryzura saszetka kolor, fryzura steeling, fryzury, g瘰te w這sy, hebanowa czer, henna w這sy farbowanie, jaka farba, jaki kolor w這s闚, joanna, joanna multi soft color, kolor, kolor czerwony, kolor w這s闚, koloryzacja, koloryzacja br您 na rudy, koloryzacja w這s闚, koloryzajcja, koloryzuj帷y, marion, ober篡na, odrosty, ombre, palette, pasemka, piel璕nacja, pomocy, pomocy farba wlosy, pomy趾a, przyciemnianie w這s闚, rabarbar, rozjasnianie wlosow, rozja郾iacz, rude, rude w這sy, rudy, studniowka, szampon, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, szamponetka czerwie, szamponetka farba, szamponetka rudy, szamponetki, szampony koloryzuj帷e, wi郾ia, wlosy, w這sy, w這sy blond, w這sy ciemne, w這sy farba saszetka, w這sy szamponetka br您, wypadanie w這s闚, z blondu na br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-05-18 13:10:32

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:04.