Szampony koloryzuj帷e, szamponetki - pytania, problemy - w徠ek zbiorczy - Strona 70 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2009-06-23, 12:39   #2071
MalaArielka
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 701
Dot.: Szampony koloryzuj帷e - pytania, problemy - w徠ek zbiorczy

Ja kupi豉m czekoladowy br您 Marion. Z do鈍iadczenia wiem, 瞠 kolor wychodzi zazwyczaj ja郾iejszy ni na opakowaniu( szczeg鏊nie jak chcesz przyciemni o wi璚ej ton闚). Raczej nie wyjdzie Ci czer, chyba, 瞠 masz bardzo specyficzne w這sy.
MalaArielka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-06-23, 13:15   #2072
Licealistka18
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 242

Cytat:
Napisane przez Aga Yoko Poka wiadomo嗆
Exly: Zazdroszcz, marzy mi si taki ciemny br您 Bardzo chcia豉bym zobaczy zdj璚ie

W豉郾ie mam ochot spr鏏owa pofarbowa szamponetk na kawowy/czekoladowy br您, ale obawiam si, 瞠 jak wezm taki ciemny kolor, to mo瞠 mi czarny wyj嗆, a tego stanowczo nie chc. Teraz mam taki jasny br您.
Zastanawiam si czy tak na 6-8 my, czy na 24 mycia farbowa. Pierwszy raz bym tak eksperymentowa豉. Wiadomo, jak pofarbuje tak na 6-8 my i wyjdzie dobrze, to 瘸l mi b璠zie, 瞠 tak szybko si zmyje, heh i na odwr鏒. My郵, 瞠 zaryzykuj z szamponetk z Joanny, ale jeszcze poczytam opinie...

Jestem w trakcie czytania w徠ku i ko鎍a nie wida xd
"Ufarbowa豉m" sobie szamponetk i po jednym myciu mi si zmy這, nic nie zosta這. Zaznaczam mam 鈔edni br您, wzie豉m sobie szamponetk kasztanowy br您 wysz這 super, ale niestety na jeden raz polecam bardziej szampony koloryzuj帷e, po nich nie ma odrost闚 tylko zmywa sie jak szamponetka, ale efekt zostaje na d逝瞠j, sama bede robic szamponem koloryzuj帷ym.

---------- Dopisano o 13:15 ---------- Poprzedni post napisano o 13:12 ----------

Cytat:
Napisane przez MalaArielka Poka wiadomo嗆
Ja kupi豉m czekoladowy br您 Marion. Z do鈍iadczenia wiem, 瞠 kolor wychodzi zazwyczaj ja郾iejszy ni na opakowaniu( szczeg鏊nie jak chcesz przyciemni o wi璚ej ton闚). Raczej nie wyjdzie Ci czer, chyba, 瞠 masz bardzo specyficzne w這sy.
czekoladowy br您 z mariona wyjdzie czary, moja kolezanka ma brazowe w這sy i sobie w豉snie tym zrobila i jej wyszedl czarny tylko ze ona akurat taki chciala
Dzi瘯i mojemu TAK kto prze篡je....
~~~~~~~~~~~~
1 pa寮ziernik studentka U
3 wrze郾ia chyba 軼i庵amy aparacik
Licealistka18 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-06-23, 14:24   #2073
Aga Yoko
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 201
GG do Aga Yoko

Licealistka18: dzi瘯i za odpowied W sumie to w豉郾ie te my郵, 瞠 lepiej szamponem koloryzuj帷ych, ale tu b璠 musia豉 uzyska zgod mamy xd A u篡wa豉 ju wcze郾iej szampon闚 koloryzuj帷ych? Jak tak to jakiej firmy? Przeczyta豉m ju mase opinii i dalej nie wiem, jakie s lepsze?
Z tym szamponem, obawiam si, 瞠 jak co nie wyjdzie to potem go nie zmyj ;/
A jeszcze mam pytanie: czy podczas deszczu nie b璠zie mi kolor sp造wa? Bo moja kole瘸nka nawet na m瘸wk parasol bierze, bo m闚i, 瞠 jej sp造nie kolor, ale nie wiem czy ma szamponetk czy szamponem.

Cytat:
Napisane przez Literka96 Poka wiadomo嗆
Nie powinien wyj嗆 czarny. Ja trzyma豉m czas maksymalny i zero czerni, tylko 豉dna czekolada
Dzi瘯i Mam tak nadziej.

Edytowane przez Aga Yoko
Czas edycji: 2009-06-23 o 14:32
Aga Yoko jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-06-23, 15:53   #2074
Exly
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 693

No to... dodaj obiecane zdj璚ia.
Pierwsze jest sprzed farbowania, w豉軼iwie to b. stare i mam mn鏀two swoich zdj耩 na kompie ale 瘸dne nie odzwierciedla mojego prawdziwego koloru w這s闚.
Wi璚 po prostu napisz: by to jasny br您, kt鏎y wygl康a na wyp這wia造. Taki szary, zwyk造, jasny br您.

Trzy nast瘼ne zdj璚ia to zd璚ia PO farbowaniu, robione wczoraj

Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg WΜSYwizazPRZED.jpg (7,8 KB, 143 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg WΜSYwizaz1.jpg (14,7 KB, 155 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg WΜSYwizaz2.jpg (9,6 KB, 117 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg WΜSYwizaz3.jpg (11,4 KB, 127 za豉dowa)

Edytowane przez Exly
Czas edycji: 2009-06-23 o 15:55
Exly jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-06-23, 16:03   #2075
maarttt
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 231

hej! moje w這sy to ciemny blond, chcialam szamponetka zmienic sobie na troche kolorek na ruudy czy moge zrobic to sama,lub porosic mame lub siostre czy lepiej u fryzjera? zreszta boje sie efektu wlosow pomaranczowych zielonych niebieskich rozowych.. nie no zart jaki kolorek najlpiej wybrac zeby wyszedl ten rudy? jakis jasny czy ciemniejszy odcien? i jesli mozecie polecic mi jakas firme... dzieki za jakiekolwiek podpowiedzi
maarttt jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-06-23, 16:24   #2076
MalaArielka
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 701

Cytat:
Napisane przez Licealistka18 Poka wiadomo嗆

czekoladowy br您 z mariona wyjdzie czary, moja kolezanka ma brazowe w這sy i sobie w豉snie tym zrobila i jej wyszedl czarny tylko ze ona akurat taki chciala
Jakby wyszed czarny to bym si cieszy豉. I tak by zszed po kilku myciach. Moje w這sy jednak s s豉bo poddatne na szamponetki i w徠pi, 瞠by wyszed a tak ciemny. Ale dam zna.
Exly, bardzo 豉dny Ci wyszed kolorek! Wida du膨 r騜nic.

Edytowane przez MalaArielka
Czas edycji: 2009-06-23 o 16:25
MalaArielka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-06-23, 18:01   #2077
Chatul
ma zielone poj璚ie

Wiadomo軼i: 40 453

A ja musz Wam powiedzie, 瞠 na moich w這sach ciemne kolory 豉pi... Najs豉biej. Zrobilam kiedy ko鎍闚ki czarne szamponetk Palette, jak jeszcze nie wiedzia豉m, 瞠 Schwarzkopf testuje na zwierz皻ach , i kolor mi si po jednym myciu spra ca趾owicie xD
Przy szamponetkowaniu na br您 te mia豉m troch k這pot闚. Albo to Joanna by豉 za s豉ba by z jasnego rudego blondu kawowy br您 zrobi :P

Cytat:
Napisane przez MalaArielka Poka wiadomo嗆
Chatul, obiecywa造軼ie fotki, a jak ich nie by這 tak nie ma.
Dodam zdj璚ie, dodam. Tylko tak mi si kiepsko wlosy u這篡造, 瞠 wstyd takie zdj璚ie pokazywa :P
W豉郾ie mam od篡wk na w這sach. Jak umyj i wyschn to machn zdj璚ie i je to wrzuc

Cytat:
Zastanawiam si czy tak na 6-8 my, czy na 24 mycia farbowa. Pierwszy raz bym tak eksperymentowa豉. Wiadomo, jak pofarbuje tak na 6-8 my i wyjdzie dobrze, to 瘸l mi b璠zie, 瞠 tak szybko si zmyje, heh i na odwr鏒.
Lepiej na 6-8 zmy, zobaczysz wtedy jak szybko Ci si kolor wyp逝kuje. Bo u mnie czasem 6-8 zmy trzyma si 60 zmy :P

Cytat:
Napisane przez Exly Poka wiadomo嗆
Pierwsze jest sprzed farbowania, w豉軼iwie to b. stare i mam mn鏀two swoich zdj耩 na kompie ale 瘸dne nie odzwierciedla mojego prawdziwego koloru w這s闚.
Wi璚 po prostu napisz: by to jasny br您, kt鏎y wygl康a na wyp這wia造. Taki szary, zwyk造, jasny br您.
Niez豉 zmiana I kolorek fajny Ci wyszed Ciemniejszy ni mnie.

Cytat:
Napisane przez maarttt Poka wiadomo嗆
hej! moje w這sy to ciemny blond, chcialam szamponetka zmienic sobie na troche kolorek na ruudy czy moge zrobic to sama,lub porosic mame lub siostre czy lepiej u fryzjera? zreszta boje sie efektu wlosow pomaranczowych zielonych niebieskich rozowych.. nie no zart jaki kolorek najlpiej wybrac zeby wyszedl ten rudy? jakis jasny czy ciemniejszy odcien? i jesli mozecie polecic mi jakas firme... dzieki za jakiekolwiek podpowiedzi
Szamponetk mo瞠sz spokojnie sama sobie w這sy koloryzowa. Jest banalnie prosta w u篡ciu :P
Z firm polecam ca造 czas to samo: Delia, Marion i Joanna. Delia do dostania w Rossmannie, Joanna w Super Pharmie, a Marion w r騜nych kioskach ruchu. Odradzam za to Palette.
Na szamponetkach jest zdj璚ie kobietki w kolorze jaki mniej wi璚ej po danej szamponetce wychodzi, wybierz co co Ci pasuje. Te szamponetki, kt鏎e Ci poradzi豉m wychodz mniej wi璚ej tak jak na opakowaniu w豉郾ie. Przynajmniej u mnie :P
Stary 2009-06-23, 18:04   #2078
Aga Yoko
Raczkowanie

GG do Aga Yoko

Exly: Boski kolor. Ja nie wiem czy mi by taki sam wyszed, bo teraz mam ciemniejsze w這sy od Twoich, w豉軼iwie to jest taki 鈔edni br您. Czy przez to mo瞠 mi wyj嗆 kolor ciemniejszy?
Jakbym by豉 pewna 瞠 mi taki wyjdzie to ju bym do sklepu p璠zi豉
Stary 2009-06-23, 18:18   #2079
Exly
Rozeznanie

Cytat:
Exly: Boski kolor. Ja nie wiem czy mi by taki sam wyszed, bo teraz mam ciemniejsze w這sy od Twoich, w豉軼iwie to jest taki 鈔edni br您. Czy przez to mo瞠 mi wyj嗆 kolor ciemniejszy?
Jakbym by豉 pewna 瞠 mi taki wyjdzie to ju bym do sklepu p璠zi豉
Wiesz, to pierwsze zdj璚ie by這 robione w lecie na ostrym s這鎍u, wi璚 wysz造 jako ja郾iej. Ja trzyma豉m 25 minut i mi b. 豉dnie z豉pa這 na czekoladk. Wi璚 my郵, 瞠 spokojnie mo瞠sz uda si w poszukiwaniu tego szamponu i potrzyma d逝瞠j

Moja kuzynka te sobie farbowa豉 Korzennym Br您em z tej samej serii. Ma blond w這sy, trzyma豉 ponad p馧 godziny i kolor wyszed jej rudy. Hmmm... A na opakowaniu wydawa si taki ciemny

Stary 2009-06-23, 18:34   #2080
Aga Yoko
Raczkowanie

GG do Aga Yoko

Spr鏏uj Niestety mama nie chce si zgodzi na szampon koloryzuj帷y (a jeszcze jej podlegam), jedynie na szamponetk. Zawsze co, ale jak sobie pomy郵, 瞠 po tygodni niewiele mi z tego zostanie, to nawet mi si nie chce ... Jeszcze ponegocjuj
Stary 2009-06-23, 18:44   #2081
Licealistka18
Raczkowanie

Cytat:
Licealistka18: dzi瘯i za odpowied W sumie to w豉郾ie te my郵, 瞠 lepiej szamponem koloryzuj帷ych, ale tu b璠 musia豉 uzyska zgod mamy xd A u篡wa豉 ju wcze郾iej szampon闚 koloryzuj帷ych? Jak tak to jakiej firmy? Przeczyta豉m ju mase opinii i dalej nie wiem, jakie s lepsze?
Z tym szamponem, obawiam si, 瞠 jak co nie wyjdzie to potem go nie zmyj ;/
A jeszcze mam pytanie: czy podczas deszczu nie b璠zie mi kolor sp造wa? Bo moja kole瘸nka nawet na m瘸wk parasol bierze, bo m闚i, 瞠 jej sp造nie kolor, ale nie wiem czy ma szamponetk czy szamponem.

Dzi瘯i Mam tak nadziej.

Co do deszczu to nie mam poj璚ia w豉snie dzisiaj kupi豉m sobie farbe do w這s闚 (pani w sklepie powiedzia豉 瞠 to niby jest farba ale zmywa sie jak szampon koloryzuj帷y nie pozostawia odrost闚) Nazywa si VENITA GLAMOUR+ WITAMINA C
wybra豉m br您 zobaczymy co wyjdzie. Ja szampon闚 koloryzuj帷ych nie u篡wa豉m, ale mojej kolerzance robi豉m z MARIONA chyba czekoladowy br您 i wyszed jej czarny, ale ona w豉snie taki chcia豉, mozesz sobie wybra z mariona np. br您 powinien wyjsc okey
~~~~~~~~~~~~
1 pa寮ziernik studentka U
Stary 2009-06-23, 18:51   #2082
Aga Yoko
Raczkowanie

GG do Aga Yoko

Licealistka18: mama si nie chce zgodzi na szampon koloryzuj帷y, a jak t farb wypr鏏ujesz to napisz jaki efekt Pewnie i tak nie b璠 mog豉 sobie pofarbowa, ale tak z ciekawo軼i
Nie wiem ju czy kombinowa z szamponetk, jak to takie ma這 trwa貫.
Stary 2009-06-23, 19:35   #2083
Licealistka18
Raczkowanie

Cytat:
Licealistka18: mama si nie chce zgodzi na szampon koloryzuj帷y, a jak t farb wypr鏏ujesz to napisz jaki efekt Pewnie i tak nie b璠 mog豉 sobie pofarbowa, ale tak z ciekawo軼i
Nie wiem ju czy kombinowa z szamponetk, jak to takie ma這 trwa貫.
No w豉snie czekam na efekt jeszcze 15 min i myje w這sy napisz jak co co wysz這 A tak z ciekawo軼i ile masz lat 瞠 mama ci nie pozwala?
~~~~~~~~~~~~
1 pa寮ziernik studentka U
Stary 2009-06-23, 19:44   #2084
Literka96
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 053

Cytat:

Trzy nast瘼ne zdj璚ia to zd璚ia PO farbowaniu, robione wczoraj

wyszed bosko! Bardzo podoba mi si Tw鎩 kolor po farbowaniu, Twoje w這sy wygl康aj zdrowiej
Literka96 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-06-23, 20:02   #2085
Exly
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Literka96 Poka wiadomo嗆
wyszed bosko! Bardzo podoba mi si Tw鎩 kolor po farbowaniu, Twoje w這sy wygl康aj zdrowiej

te w豉郾ie mi si wydaje, 瞠 zyska造 na wygl康zie

Bardzo si ciesze, 瞠 wam si podoba

Stary 2009-06-23, 20:07   #2086
Aga Yoko
Raczkowanie

GG do Aga Yoko

Cytat:
Napisane przez Licealistka18 Poka wiadomo嗆
No w豉snie czekam na efekt jeszcze 15 min i myje w這sy napisz jak co co wysz這 A tak z ciekawo軼i ile masz lat 瞠 mama ci nie pozwala?
Mam 16 lat, w tym roku skonczylam gimnazjum. Moze na farbowanie mam jeszcze czas, ale bez przesady, przeciez to by nie byla drastyczna zmiana ;/ I moja mama uwaza, ze jak szamponem zrobie to bede miala odrosty. Bede miala?
Stary 2009-06-23, 20:31   #2087
Chatul
ma zielone poj璚ie

Cytat:
Moja kuzynka te sobie farbowa豉 Korzennym Br您em z tej samej serii. Ma blond w這sy, trzyma豉 ponad p馧 godziny i kolor wyszed jej rudy. Hmmm... A na opakowaniu wydawa si taki ciemny
To w豉郾ie to, o czym pisa豉m stron wcze郾iej. Szamponetka da rad przyciemni kilka ton闚, ale to wszystko. U mnie ciemne kolory wychodz, ale musz si nie幢e nam璚zy :P I ciemne te w chwil si zmywaj. Ale dla mnie to plus, bo na sta貫 chc mie jasne w這sy

Cytat:
Spr鏏uj Niestety mama nie chce si zgodzi na szampon koloryzuj帷y (a jeszcze jej podlegam), jedynie na szamponetk. Zawsze co, ale jak sobie pomy郵, 瞠 po tygodni niewiele mi z tego zostanie, to nawet mi si nie chce ... Jeszcze ponegocjuj
Cytat:
Mam 16 lat, w tym roku skonczylam gimnazjum. Moze na farbowanie mam jeszcze czas, ale bez przesady, przeciez to by nie byla drastyczna zmiana ;/ I moja mama uwaza, ze jak szamponem zrobie to bede miala odrosty. Bede miala?
Ja bym pogada豉 z mam. Bez sensu jest takie bawienie si w zakazy i nakazy. Moi rodzice zawsze uznawali, 瞠 moje wlosy=moja sprawa. Pierwszy raz w 篡ciu poszamponetkowa豉m w這sy jeszcze przed 6 podstaw闚ki i to na fioletowo :P Moim rodzicom si kolorek podoba

A co do odrost闚 to niestety, je瞠li szybciej Ci w這sy rosn ni szamponetka si zmywa to odrosty mog by. Tyle, 瞠 je瞠li we幟iesz kolorek ja wiem, z 2 czy g鏎a 3 tony inny ni Tw鎩 naturalny to wiadomo, 瞠 z ton czy dwa si kolorek zmyje, a r騜nic jednego tonu to rzadko kto zauwa篡. A nawet je瞠li to b璠zie to naturalnie wygl康aj帷a r騜nica.

Edytowane przez Chatul
Czas edycji: 2009-06-24 o 08:46 Pow鏚: liter闚ki
Chatul jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-06-23, 20:45   #2088
Licealistka18
Raczkowanie

Cytat:
Ja mam 18 tak瞠 . Zrobi豉m Sobie tym kolorem i w這sy wysz造 mi jasniejsze jak m鎩 br您 :/ og鏊nie mo瞠 by oczekiwa豉m ciemniejszego w豉snie.....
~~~~~~~~~~~~
1 pa寮ziernik studentka U
Stary 2009-06-24, 12:47   #2089
maarttt
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 231

kpilam dzs zamponetke z marion-a, jasny perlowy blond.teraz sie waham czy byla to dobra decyzja bo przeciez wlosyy mam sporo ciemniejsze... jaki efekt moge uzyska??
chcialabym cos w strone rudego, udych przeswitow... a jak nie to i troszke rozjasnic... no tylko nie wiem :/
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg PICT4047.jpg (111,3 KB, 28 za豉dowa)
maarttt jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-06-24, 13:48   #2090
201607111632
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 9 281

Cytat:
kpilam dzs zamponetke z marion-a, jasny perlowy blond.teraz sie waham czy byla to dobra decyzja bo przeciez wlosyy mam sporo ciemniejsze... jaki efekt moge uzyska??
chcialabym cos w strone rudego, udych przeswitow... a jak nie to i troszke rozjasnic... no tylko nie wiem :/
szamponetk nie rozja郾isz w這s闚
201607111632 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-06-24, 13:56   #2091
Chatul
ma zielone poj璚ie

Cytat:
Mo瞠sz uzyska co najwy瞠j lekkie roz鈍ietlenie obecnego koloru w這s闚 jaki masz.
Je瞠li chcesz co rudego to kup rud szamponetk. Im ciemniesza tym ciemniejszy rudy wyjdzie. Jak kupisz jasn rudaw to pr璠zej w豉郾ie wyjdzie Ci co a'la poblask rudy. Chocia tutaj to nie r璚z za efekt :P
Stary 2009-06-24, 16:01   #2092
Aga Yoko
Raczkowanie

GG do Aga Yoko

Licealistka18: ehh, to slabo. No chyba ze pasuje Ci ten kolor, ktory uzyskalas idz z reklamacja do tej pani, co Ci to polecila :p

ja kupilam dzisiaj szamponetke z joanny kawowy braz i jak mi ladny kolor wyjdzie z szamponetki, i mi sie potem juz zmyje, to wtedy sprobuje pogadac, ze 'ladnie wyszlo z tego i ja bym chciala tak na dluzej' , no chyba ze wyjdzie brzydko xd Nie wiem kiedy bede 'farbowac', moze juz po fryzjerze, bo na jutro sie umowilam

Wiecie moze czy szamponetki z joanny farbuja recznik, po myciu glowy?(mozliwe ze pytanie juz bylo i odp. tez, ale nie pamietam jakos)

Edytowane przez Aga Yoko
Czas edycji: 2009-06-24 o 16:03
Stary 2009-06-24, 16:44   #2093
blooper
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Z blondu na rudy.

Mam bardzo nie豉dny kolor w這s闚, a przynajmniej mi si nie podoba. Ni to ciemny blond, ni to jasny br您, wi璚 chcia豉m sobie zafarbowa szamponetk na rudy, taki jak Paramore - ciemna marchewa. Chcia豉m si dowiedzie, czy to mo磧iwe na moim kolorze w這s闚.

Z g鏎y dzi瘯uj, Sara.
blooper jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-06-24, 20:30   #2094
Licealistka18
Raczkowanie

Talking Dot.: Szampony koloryzuj帷e - pytania, problemy - w徠ek zbiorczy

Cytat:
Licealistka18: ehh, to slabo. No chyba ze pasuje Ci ten kolor, ktory uzyskalas idz z reklamacja do tej pani, co Ci to polecila :p

ja kupilam dzisiaj szamponetke z joanny kawowy braz i jak mi ladny kolor wyjdzie z szamponetki, i mi sie potem juz zmyje, to wtedy sprobuje pogadac, ze 'ladnie wyszlo z tego i ja bym chciala tak na dluzej' , no chyba ze wyjdzie brzydko xd Nie wiem kiedy bede 'farbowac', moze juz po fryzjerze, bo na jutro sie umowilam

Wiecie moze czy szamponetki z joanny farbuja recznik, po myciu glowy?(mozliwe ze pytanie juz bylo i odp. tez, ale nie pamietam jakos)
Nie mi nie farbowa造 r璚znika. A w這sy mog by jest lekki po鈍it rudego, ale moze by nie takie sie juz mia這 na g這wie za jaki miesiac jak to sobie przyciemnie do czarnego prawie
~~~~~~~~~~~~
1 pa寮ziernik studentka U
Stary 2009-06-24, 20:44   #2095
Monii07
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 250
GG do Monii07

Cze軼. Na這篡豉m sobie ostatnio ''czekoladowy br您" (Joanna,24mycia) ale wyszed mi troszk za ciemny(ale nie czarny) bo przytrzyma豉m go troch d逝瞠j. Przeczyta豉m w w徠ku, 瞠 polecacie szampony przeciw逝pie穎we, kt鏎e pomog troch rozja郾ic w這sy.
Mo瞠 kt鏎a z was u篡wa豉 Pantene Pro-V 2w1 szampon przeciw逝pie穎wy? Nie wiecie czy choc troch pomaga?
Chcia豉bym dos這wnie rozja郾ic kolor tylko o jeden ton bez robienia z nich siana przy pe軟ej dekoloryzacji P騧niej mog豉bym spokojnie wr鏂ic do mojego ulubionego kasztanka

if that is tragic… then give me tragedy.
Monii07 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-06-24, 21:24   #2096
sale_girl
Raczkowanie

S逝chajcie, szuka豉m tej Delii i Marion ale nigdzie ich nie ma! :c
Rozmawia豉m z moj fryzjerk i faktycznie odradza豉 Palette, a o szamponetkach z Joanny nic nie wiedzia豉, wi璚 te nie mog豉 mi nic o nich powiedzie.
Zacz窸am szuka szampon闚 koloryzuj帷ych i znalaz豉m L'oreal Casting co鈣am, ma du穎 dobrych opinii ale kilka fatalnych... to jest niby jakis krem koloryzuj帷y i zastanawiam si czy ma takie w豉軼iwo軼i jak szamponetka czy jak farba?

dop鏦i lakier na paznokciach nie wyschnie, to kobieta jest bezbronna.

sale_girl jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-06-24, 22:36   #2097
Chatul
ma zielone poj璚ie

Cytat:
Mnie Joanna r璚znika nie farbowa豉

Cytat:
Napisane przez blooper Poka wiadomo嗆
Mam bardzo nie豉dny kolor w這s闚, a przynajmniej mi si nie podoba. Ni to ciemny blond, ni to jasny br您, wi璚 chcia豉m sobie zafarbowa szamponetk na rudy, taki jak Paramore - ciemna marchewa. Chcia豉m si dowiedzie, czy to mo磧iwe na moim kolorze w這s闚.

Z g鏎y dzi瘯uj, Sara.
Na ciemnym blondzie/jasnym br您ie powinien wyj嗆 taki kolor. Poszukaj sobie odpowiedniego odcienia np. w szamponetkach firmy Delia- s w Rossmannie.

Cytat:
Napisane przez Monii07 Poka wiadomo嗆
Cze軼. Na這篡豉m sobie ostatnio ''czekoladowy br您" (Joanna,24mycia) ale wyszed mi troszk za ciemny(ale nie czarny) bo przytrzyma豉m go troch d逝瞠j. Przeczyta豉m w w徠ku, 瞠 polecacie szampony przeciw逝pie穎we, kt鏎e pomog troch rozja郾ic w這sy.
Mo瞠 kt鏎a z was u篡wa豉 Pantene Pro-V 2w1 szampon przeciw逝pie穎wy? Nie wiecie czy choc troch pomaga?
Chcia豉bym dos這wnie rozja郾ic kolor tylko o jeden ton bez robienia z nich siana przy pe軟ej dekoloryzacji P騧niej mog豉bym spokojnie wr鏂ic do mojego ulubionego kasztanka
Ja odradzam Pantene Pro-v tak og鏊nie. I szampony przeciw逝pie穎we tym bardziej, je瞠li nie ma si problemu z 逝pie瞠m. Jak koniecznie chcesz troch kolorek wymy to we zwyk造 szampon zio這wy. Si豉 podobna, a nie ryzykujesz k這potami jakie cz瘰to si ma po nieuzasadnionym u篡ciu szamponu przeciw逝pie穎wego. No, chyba, 瞠 na zio這we 幢e reagujesz.

Cytat:
Napisane przez sale_girl Poka wiadomo嗆
S逝chajcie, szuka豉m tej Delii i Marion ale nigdzie ich nie ma! :c
Rozmawia豉m z moj fryzjerk i faktycznie odradza豉 Palette, a o szamponetkach z Joanny nic nie wiedzia豉, wi璚 te nie mog豉 mi nic o nich powiedzie.
Zacz窸am szuka szampon闚 koloryzuj帷ych i znalaz豉m L'oreal Casting co鈣am, ma du穎 dobrych opinii ale kilka fatalnych... to jest niby jakis krem koloryzuj帷y i zastanawiam si czy ma takie w豉軼iwo軼i jak szamponetka czy jak farba?
Nie ma Delii w Rossmannie? Jak to?

A Casting z tego, co wiem to jednak ma w豉軼iwo軼i farby bardziej. Kolor si zmywa, ale rozja郾ienie jakie cz瘰to daje podobno si utrzymuje.
Ale nie wiem z do鈍iadczenia, nie tykam L'Oreala.
Stary 2009-06-24, 22:46   #2098
sale_girl
Raczkowanie

By豉m w dw鏂h Rossmanach i wydaje mi si, 瞠 jej nie by這, bo patrzy豉m dok豉dnie. A co do Castingu to chc z br您owych zrobi miedziany rudy...

dop鏦i lakier na paznokciach nie wyschnie, to kobieta jest bezbronna.

sale_girl jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-06-24, 22:53   #2099
Gorzarkagim
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 33
GG do Gorzarkagim

Ja te z pytaniem ^.^
Mam w這sy koloru ciemny blond a chcia豉bym farbowa na granatowo-czarny
My郵icie 瞠 mo瞠 wyj嗆?
No i je郵i nie znajd tych szamponetek z Dani to oc jeszcze polecacie?

Edytowane przez Gorzarkagim
Czas edycji: 2009-06-24 o 22:55 Pow鏚: b陰d
Gorzarkagim jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-06-24, 23:08   #2100
hammie
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 712

chcialam zrobic panterke lub zebre na lbie (mam blond) czy szamponetka sie do tego nadaje?
hammie jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
24 mycia, bak豉瘸n, blond, blond farba br您 w這sy, blondynka, br您, br您 farba, brunetka, ciemne w這sy, co ile, color shampoo, cytryna, czarne w這sy, czekoladowy br您, czer, czerwone refleksy, d逝gie w這sy, farba, farba do w這s闚, farbonetki, farbowanie, farbowanie na br您, farbowanie w這s闚, farobowanie, fryzura, fryzura saszetka kolor, fryzura steeling, fryzury, g瘰te w這sy, hebanowa czer, henna w這sy farbowanie, jaka farba, jaki kolor w這s闚, joanna, joanna multi soft color, kolor, kolor czerwony, kolor w這s闚, koloryzacja, koloryzacja br您 na rudy, koloryzacja w這s闚, koloryzajcja, koloryzuj帷y, marion, ober篡na, odrosty, ombre, palette, pasemka, piel璕nacja, pomocy, pomocy farba wlosy, pomy趾a, przyciemnianie w這s闚, rabarbar, rozjasnianie wlosow, rozja郾iacz, rude, rude w這sy, rudy, studniowka, szampon, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, szamponetka czerwie, szamponetka farba, szamponetka rudy, szamponetki, szampony koloryzuj帷e, wi郾ia, wlosy, w這sy, w這sy blond, w這sy ciemne, w這sy farba saszetka, w這sy szamponetka br您, wypadanie w這s闚, z blondu na br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-12-06 13:37:09

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:18.