Szampony koloryzuj帷e, szamponetki - pytania, problemy - w徠ek zbiorczy - Strona 71 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2009-06-25, 11:52   #2101
kocurzyca
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 14 293
Wpisy w blogu: 4
Dot.: Szampony koloryzuj帷e - pytania, problemy - w徠ek zbiorczy

Casting to bardziej farba. W moim odzczuciu niszczy troche wlosy i raczej szybko sie zmywa. Zaczelam go uzywac bo nigdzie nie moge dostac Movidy Garniera (nie wiem czy jest dostepna w Polsce) w moim ulubionym kolorze. Jakos nagle wszystkie sklepy przestaly go sprowadzac. Casting byl jedyna alternatywa jaka udalo mi sie znalezc. Jego pozytywna strona jest to ze jest szalenie wydajny (mam wlosy do posladkow i jedno opakowanie smialo wystarcza), a kolor wychodzi dokladnie taki jak na opakowaniu. Moj naturalny kolor to ciemny blond/jasny braz, farbuje na rudy.
kocurzyca jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-06-25, 12:01   #2102
sale_girl
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 242

Kupi豉m dzisiaj Casting Creme Gloss w kolorze Orzech Laskowy, dam wam wieczorem zna co wysz這

dop鏦i lakier na paznokciach nie wyschnie, to kobieta jest bezbronna.

sale_girl jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-06-25, 12:20   #2103
Chatul
ma zielone poj璚ie

Wiadomo軼i: 40 446

Cytat:
Napisane przez hammie Poka wiadomo嗆
chcialam zrobic panterke lub zebre na lbie (mam blond) czy szamponetka sie do tego nadaje?
Niezbyt. Przy myciu szamponetka b璠zie si rozp造wa troch, tj zmywa i przenosi na niepofarbowane cz窷ci w這s闚. Tak瞠 zeberka by豉by wtedy p造waj帷 zeberk (;
Jak chcesz co zmywalnego to id do sklepu fryzjerskiego i kup sobie taki spray barwi帷y w這sy. On w og鏊e nie przenika do wn皻rza w這sa tylko oblepia go- zmywa si przy ka盥ym myciu. Tak瞠 co prawda musia豉by powtarza koloryzacj po ka盥ym myciu, ale masz pewno嗆, 瞠 na 100% kolor zejdzie. I nie zniszczy w這s闚. Za to trzeba wtedy przed deszczem si chroni :P

Cytat:
Napisane przez Gorzarkagim Poka wiadomo嗆
Ja te z pytaniem ^.^
Mam w這sy koloru ciemny blond a chcia豉bym farbowa na granatowo-czarny
My郵icie 瞠 mo瞠 wyj嗆?
No i je郵i nie znajd tych szamponetek z Dani to oc jeszcze polecacie?
W徠pi aby z ciemnego blondu zrobi豉 si przy pierwszej koloryzacji granatowa czer. Podejrzewam, 瞠 mog這by by tak jak u mnie- kolor za pierwszym razem z豉pie o wiele s豉biej. I o ile w przypadku kawowego br您u to kolor po prostu sta si laskowym rudym, kt鏎y mi pasowa, o tyle granatowa czer mog豉by sta si hmm granatem...
Mo瞠 spr鏏uj najpierw pokoloryzowa jedno pasemko gdzie w g喚bi fryzury? Tak 瞠by w najgorszym wypadku je wyci望? xD
Stary 2009-06-25, 15:02   #2104
Aga Yoko
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 201
GG do Aga Yoko

To dobrze, jak nie brudzi recznikow
Ale chyba jednak z tego 'farbowania' nic nie bedzie narazie. Bylam dzisiaj u fryzjera i tak mam sciete, ze tych z wierzchu wlosow jest malo, ale widac te spod spodu xd i one ciemniejsze sa, wiec w sumie mam teraz juz ciemny braz, bez farbowania :d
Ale dzieki za wiadomosci na ten temat Kiedys pewnie sie przydadza )
Aga Yoko jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-06-25, 15:36   #2105
karolis90
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

Jak szybko zmyc szampon koloryzujacy palette do 24 myc?? wczesniej ciagle rozjansialam wlosy, a wczoraj zafarbowalam tym szamponem ciemna czekolada, sa czarne przy przedzialku a reszta jest brazowa z przeswitami blondu, paskudztwo.... Jak sie tego pozbyc??
karolis90 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-06-25, 15:44   #2106
maarttt
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 231

czy to naprawde taki staszny kolor? czy wyjdzie mi czerwony lub pomaranczowy??? chcialam rudy (na zdjeciac moj obecny kolorek i szampontka)
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg PICT4047.jpg (111,3 KB, 21 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 1241869239.jpg (42,3 KB, 33 za豉dowa)
maarttt jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-06-25, 16:05   #2107
Chatul
ma zielone poj璚ie

Cytat:
Napisane przez karolis90 Poka wiadomo嗆
Jak szybko zmyc szampon koloryzujacy palette do 24 myc?? wczesniej ciagle rozjansialam wlosy, a wczoraj zafarbowalam tym szamponem ciemna czekolada, sa czarne przy przedzialku a reszta jest brazowa z przeswitami blondu, paskudztwo.... Jak sie tego pozbyc??
Je瞠li masz w這sy w dobrym stanie to proponuj po prostu my je d逝go szamponem zio這wym. Jest najmocniejszy i powinien sporo koloru wyp逝ka z w這s闚. Mo瞠sz te spr鏏owa pola w這sy 20% roztworem wody i soli morskiej, a potem w這篡 w這sy pod czepek i pod r璚znik na kilka godzin. Ale powiem szczerze, 瞠 ta druga opcja jest dla w這s闚 raz, 瞠 bardzo zdrowych, a dwa, 瞠 wytrzyma造ch na takie rzeczy. Odpowiedzialno軼i za stan w這s闚 przy tych metodach nie bior. Zw豉szcza przy drugiej.

Cytat:
Napisane przez maarttt Poka wiadomo嗆
czy wyjdzie mi czerwony lub pomaranczowy??? chcialam rudy (na zdjeciac moj obecny kolorek i szampontka)
No jak patrz na zdj璚ie [ bardzo rozmyte niestety ] to mam odczucie, 瞠 pani na tej szamponetce ma czerwone w這sy. Ale co to za plamy s na opakowaniu tej szamponetki? By豉 otwierana? Je瞠li w 鈔odku jest bardziej ruda ni czerwona, a na to wskazuj plamy :P, to spoko, raczej bardziej ruda wyjdzie. Przynajmniej u mnie w przypadku szamponetek Marion wi璚ej znaczy kolor szamponetki ni kolor pani na zdj璚iu. Chocia nie spotka豉m si jeszcze z przypadkiem, gdzie kolor w這s闚 ze zdj璚ia drastycznie r騜ni si od koloru samej substancji barwi帷ej.
Stary 2009-06-25, 16:14   #2108
Gorzarkagim
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 33
GG do Gorzarkagim

hmm granat na g這wie mnie nieco zniecheci Mo瞠 spr鏏uje z jakim czekoladowym..
Gorzarkagim jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-06-25, 16:53   #2109
elpik91
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 35

Witam wszystkie Panie Chcialabym sobie zafarbowac wloski, szamponetka. Mam jasny braz wlosy i chcialabym sobie zafarbowac na jasniejszy...na rudy, ale taki nie calkiem rudy, cos podchodzacego pod miodowy blond...nie wiem jak to okreslic, mam nadzoeje ze wiedziecie o co mi chodzi. Zlapie mi szaponetka kolor jasniejszy od moich wlosow? I czy wie ktos czy sa moze takie? Nigdzie u siebie w miescie nie znalazlam ale moze da sie w necie zamowic? mam linka z kolorkiem wlosow...nie wiem czy moge go tu uzyc...moj ideal koloru sa takie szamponetki moze? znacie jakies? BArdzo dziekuje z gory za odpowiedzi

Farby to tak nie bardzo moge uzywac, chyba ze sa jakies takie, ktore nie nieszcza wlosow i nie wypadaja po nich. Ostatanio jak farbowalam wlosy farba to mi lecialy...;/ Mam ogolnie malo wlosow i nie chce ich resztek stracic xD sa cienkie i slabe...dlatego pytam o szamponetki
tutaj pokazuje zdjecie, nie wiem czy wyraznie widac ale mam wyrazniejsze tylko nie wiem czy moge z fotobloga wstawiac...xD

http://photos.nasza-klasa.pl/1967461...6e19c286e.jpeg
elpik91 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-06-25, 19:39   #2110
sale_girl
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 242

No to jestem ruda... bardziej chwyci na niekt鏎ych pasemkach, o ja mam w這sy naturalnie z pasemkami od s這鎍a... ale troch rudego jest, chocia troch te rozja郾ionego br您u... poka輳 wam zdj璚ie pojutrze, bo nie mam aparatu na razie

dop鏦i lakier na paznokciach nie wyschnie, to kobieta jest bezbronna.

sale_girl jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-06-25, 20:00   #2111
MalaArielka
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 745

Czekamy na zdj璚ia . Mo瞠 sama te si skusz na rudy, ostatnio mam na niego ochot.
MalaArielka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-06-25, 20:40   #2112
grouchysnaper
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 70
Wy郵ij wiadomo嗆 przez ICQ do grouchysnaper GG do grouchysnaper Send a message via Skype™ to grouchysnaper

Ja zdecydowa豉m si farbowa na rudo. Co prawda mam taki bardziej br您owo rudy kolor w這s闚, ale mo瞠 co z tego wyjdzie, chocia refleksy. I mam zamiar kupi jutro w Rossmanie t Deli (?). Efekty poka輳
grouchysnaper jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-06-26, 09:48   #2113
Chatul
ma zielone poj璚ie

Cytat:
hmm granat na g這wie mnie nieco zniecheci Mo瞠 spr鏏uje z jakim czekoladowym..
Ju lepiej. Czekoladowy najwy瞠j tak jak u mnie kawowy, zejdzie na rudo. Mnie to akurat nie przeszkadza.

Cytat:
Napisane przez elpik91 Poka wiadomo嗆
Witam wszystkie Panie Chcialabym sobie zafarbowac wloski, szamponetka. Mam jasny braz wlosy i chcialabym sobie zafarbowac na jasniejszy...na rudy, ale taki nie calkiem rudy, cos podchodzacego pod miodowy blond...nie wiem jak to okreslic, mam nadzoeje ze wiedziecie o co mi chodzi. Zlapie mi szaponetka kolor jasniejszy od moich wlosow? I czy wie ktos czy sa moze takie? Nigdzie u siebie w miescie nie znalazlam ale moze da sie w necie zamowic? mam linka z kolorkiem wlosow...nie wiem czy moge go tu uzyc...moj ideal koloru sa takie szamponetki moze? znacie jakies? BArdzo dziekuje z gory za odpowiedzi

Farby to tak nie bardzo moge uzywac, chyba ze sa jakies takie, ktore nie nieszcza wlosow i nie wypadaja po nich. Ostatanio jak farbowalam wlosy farba to mi lecialy...;/ Mam ogolnie malo wlosow i nie chce ich resztek stracic xD sa cienkie i slabe...dlatego pytam o szamponetki
tutaj pokazuje zdjecie, nie wiem czy wyraznie widac ale mam wyrazniejsze tylko nie wiem czy moge z fotobloga wstawiac...xD

http://photos.nasza-klasa.pl/1967461...6e19c286e.jpeg
Ju "kilka" razy pisa造鄉y tutaj z dziewczynami, 瞠 szamponetka nie rozja郾i w這s闚.
A co do s豉bych w這s闚 to radz najpierw je zregenerowa i powalczy z ich wypadaniem, a dopiero potem je m璚zy.

Cytat:
Napisane przez sale_girl Poka wiadomo嗆
No to jestem ruda... bardziej chwyci na niekt鏎ych pasemkach, o ja mam w這sy naturalnie z pasemkami od s這鎍a... ale troch rudego jest, chocia troch te rozja郾ionego br您u... poka輳 wam zdj璚ie pojutrze, bo nie mam aparatu na razie
To czekamy. Ciekawam bardzo efektu

Cytat:
Napisane przez grouchysnaper Poka wiadomo嗆
Ja zdecydowa豉m si farbowa na rudo. Co prawda mam taki bardziej br您owo rudy kolor w這s闚, ale mo瞠 co z tego wyjdzie, chocia refleksy. I mam zamiar kupi jutro w Rossmanie t Deli (?). Efekty poka輳
No skoro gdzieniegdzie masz ja郾iejsze w這sy to refleksy na pewno wyjd. Wiadomo, je瞠li masz w這sy ja wiem, ton ciemniejsze od szamponetki, to na pocz徠ku szamponetka nawet i to chwyci. Tj, tak oblepi w這s, 瞠 b璠zie wra瞠nie zmiany koloru. Ale to si najszybciej zmyje.

I tak, Delia jest w Rossmannie
Stary 2009-06-26, 10:26   #2114
hammie
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 712

Cytat:
Napisane przez Chatul Poka wiadomo嗆
Niezbyt. Przy myciu szamponetka b璠zie si rozp造wa troch, tj zmywa i przenosi na niepofarbowane cz窷ci w這s闚. Tak瞠 zeberka by豉by wtedy p造waj帷 zeberk (;
wlasnie dlatego pytam, bo wlasnie tez sie balam, ze ta zebra bedzie plywac xD ale z drugiej strony farbe tez sie zmywa wod wiec czemu z szamponetki mialoby nie wyjsc, jakz farby wychodzi?
hammie jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-06-26, 11:14   #2115
grouchysnaper
Raczkowanie

Wy郵ij wiadomo嗆 przez ICQ do grouchysnaper GG do grouchysnaper Send a message via Skype™ to grouchysnaper

No ja mam nadziej, 瞠 jest xD Znaj帷 moje szcz窷cie to pewnie braknie, albo kto przede mn akurat wykupi. Och, nie wytrzymam tych kilka godzin ;D Ja chc by ruda ^^ Tzn. znajomi, gdy im o tym m闚i, patrz na mnie jak na idiotk i m闚i "ale ty jeste ruda". I we tu gadaj z takimi xD

I tu jest zdj璚ie "przed" (ja nie jestem ruda, oni maj omamy):
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg P1020952.jpg (70,6 KB, 88 za豉dowa)

Edytowane przez grouchysnaper
Czas edycji: 2009-06-26 o 11:22
Stary 2009-06-26, 13:10   #2116
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru

Wiadomo軼i: 3 770
Wpisy w blogu: 3

Cytat:
No ja mam nadziej, 瞠 jest xD Znaj帷 moje szcz窷cie to pewnie braknie, albo kto przede mn akurat wykupi. Och, nie wytrzymam tych kilka godzin ;D Ja chc by ruda ^^ Tzn. znajomi, gdy im o tym m闚i, patrz na mnie jak na idiotk i m闚i "ale ty jeste ruda". I we tu gadaj z takimi xD

jestes dziwnie ruda, ale jestes. Ja tez planuje zmienic kolor wlosow na rudy.

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-06-26, 13:16   #2117
Chatul
ma zielone poj璚ie

Cytat:
Napisane przez hammie Poka wiadomo嗆
wlasnie dlatego pytam, bo wlasnie tez sie balam, ze ta zebra bedzie plywac xD ale z drugiej strony farbe tez sie zmywa wod wiec czemu z szamponetki mialoby nie wyjsc, jakz farby wychodzi?
Jasne, farba si zmywa wod, ale po prostu hmm, robi si minimalnie ja郾iejsza. Natomiast szamponetka po zetkni璚iu z wod cz窷ciowo wyp造wa z w這sa i to w o wiele wi瘯szej ilo軼i ni zwyk豉 farba. I ta cz窷 szamponetki, kt鏎a wyp逝kuje si z w這sa sp造wa jak wiadomo po jego ca貫j d逝go軼i, w tym r闚nie po tej nieposzamponetkowanej cz窷ci. Dlatego mo瞠 si okaza, 瞠 zeberk masz do pierwszego mycia, a potem to ju masz na g這wie jakie szare zwierz (;

Cytat:

Bardzo 豉dne w這sy masz! I kolor i fryzura Ale fryzura przede wszystkim
A c騜, w這sy jednak do嗆 ciemne masz. Trzymaj d逝go szamponetk, wtedy poblask na pewno b璠zie. Ale nie wiem czy co wi璚ej szamponetce uda si zdzia豉. MAm nadziej, 瞠 tak I czekam na zdj璚ia
Stary 2009-06-26, 16:02   #2118
Gorzarkagim
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 33
GG do Gorzarkagim

I mam na g這wie czekoladk ^.^
Raczej nie wesz豉 w rudy, mi si w ka盥ym razie podoba
Gorzarkagim jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-06-26, 17:00   #2119
gie17
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 133

A ja do tej pory nie pofarbowalam ;p planuje pod koniec sierpnia, bo teraz u篡wam olejku rycynowego.
Co chwile zmieniam zdanie, teraz jest zdecydowana na czarna kawe Delii. moze ktoras z Was uzywala?? Bylam nawet dzis w Rossmannie i nie bylo tego koloru. Chalut, u Ciebie w Ross jest? ahaa.. i jak dlugo trzyma sie kolor po Delii?

51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 cm

gie17 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-06-26, 19:15   #2120
Chatul
ma zielone poj璚ie

Cytat:
I mam na g這wie czekoladk ^.^
Raczej nie wesz豉 w rudy, mi si w ka盥ym razie podoba
Not o 鈍ietnie

Cytat:
Napisane przez gie17 Poka wiadomo嗆
A ja do tej pory nie pofarbowalam ;p planuje pod koniec sierpnia, bo teraz u篡wam olejku rycynowego.
Co chwile zmieniam zdanie, teraz jest zdecydowana na czarna kawe Delii. moze ktoras z Was uzywala?? Bylam nawet dzis w Rossmannie i nie bylo tego koloru. Chalut, u Ciebie w Ross jest? ahaa.. i jak dlugo trzyma sie kolor po Delii?
A co ma olej rycynowy do farbowania?

No ja mia豉m ten kolor Delii. U mnie jak wszystkie ciemne niezale積ie od firmy, trzymal si do pierwszego mycia. Ale wiesz, ja k豉d豉m taki ciemny kolor na w豉軼iwie do嗆 jasny rudy blond :P Tak瞠 to normalne, 瞠 si wyp逝ka.
No i tak, u mnie w Rossmannie jest ten kolor. Przynajmniej by jaki czas temu :P
Stary 2009-06-26, 20:47   #2121
gie17
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 133

Cytat:
Napisane przez Chatul Poka wiadomo嗆
A co ma olej rycynowy do farbowania?

To, 瞠 aby go zmy musze umyc glowe 3 razy, a wtedy nie ma ju prawie 郵adu po kolorze.

51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 cm

gie17 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-06-28, 14:32   #2122
grouchysnaper
Raczkowanie

No, szamponetka Delii (?) - jestem na tak ;D Nie bardzo wida kolor na tych moich ciemnych kud豉ch, ale jest r騜nica Zauwa瘸lna ^^ Kolor 豉dny, szampon pachnia 豉dnie, ale kolor i egzystencja - "o m鎩 bo瞠, co ja mam zrobi xD?" ale wysz這 zdj璚ia dam wieczorem, bo musz je jeszcze zrobi
Stary 2009-06-28, 16:45   #2123
Chatul
ma zielone poj璚ie

Cytat:
No, szamponetka Delii (?) - jestem na tak ;D Nie bardzo wida kolor na tych moich ciemnych kud豉ch, ale jest r騜nica Zauwa瘸lna ^^ Kolor 豉dny, szampon pachnia 豉dnie, ale kolor i egzystencja - "o m鎩 bo瞠, co ja mam zrobi xD?" ale wysz這 zdj璚ia dam wieczorem, bo musz je jeszcze zrobi
To czekamy na zdj璚ia. I ciesz si, 瞠 co wysz這 na Twoich w這sach
Stary 2009-06-28, 17:34   #2124
lolka34
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 10
Dot.: jak zmy szampon koloryzuj帷y???

Dziewczyny pomozcie!! Tydzie temu umy豉m sobie w這sy szamponem koloryzujacym z loreal casting cream blondem, trzyma豉m 40 minut i wysz造 mi rude jak u lisa. Mia豉m 郵iczny kolor br您u, kt馧rego nie da si uzyska farb. Potem posmarowa豉m sobie w這sy zio這w farb ela czy co takiego, ale tylko mi to przyciemni這. Czy wr鏂e do swojego koloru? Albo czy s jakie sposoby 瞠by wr鏂i? Prosze pom騜cie mi bo do konca wakacji b璠e chodzic w czapce !
lolka34 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-06-28, 19:55   #2125
grouchysnaper
Raczkowanie

Dot.: jak zmy szampon koloryzuj帷y???

Cytat:
Napisane przez lolka34 Poka wiadomo嗆
Dziewczyny pomozcie!! Tydzie temu umy豉m sobie w這sy szamponem koloryzujacym z loreal casting cream blondem, trzyma豉m 40 minut i wysz造 mi rude jak u lisa. Mia豉m 郵iczny kolor br您u, kt馧rego nie da si uzyska farb. Potem posmarowa豉m sobie w這sy zio這w farb ela czy co takiego, ale tylko mi to przyciemni這. Czy wr鏂e do swojego koloru? Albo czy s jakie sposoby 瞠by wr鏂i? Prosze pom騜cie mi bo do konca wakacji b璠e chodzic w czapce !

Ile razy tu ju pisa這? Trzeba przeczyta najpierw wcze郾iejsze posty, kobieto. Z br您u nie zrobisz blond w這s闚 szamponetk. A pozatym rudy jest 豉dny xd Nie mam poj璚ia co masz zrobi, myj w這sy co 10 minut ;p

Zaraz dam zdj璚ia ;D

Edit.
No, jest ;D Zamaza豉m si, bo wysz豉m strasznie, ale lepszego zdj璚ia w這s闚 nie by這 ;D
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 12.jpg (35,7 KB, 82 za豉dowa)

Edytowane przez grouchysnaper
Czas edycji: 2009-06-28 o 20:33
Stary 2009-06-28, 20:54   #2126
MalaArielka
Wtajemniczenie

Wida r騜nic. Tylko chyba troch nier闚nomiernie z豉pa?
Stary 2009-06-28, 21:10   #2127
grouchysnaper
Raczkowanie

Mo瞠 i by z豉pa, my郵, 瞠 to bardziej moja wina ;D No bo pierwszy raz cokolwiek z w這sami robi豉m, noo! Mam alibi Ale i tak mi si podoba, zw豉szcza jak jest s這鎍e >kt鏎e zosta這 zg豉dzone przez te cholerne burze<.
Stary 2009-06-28, 21:30   #2128
Chatul
ma zielone poj璚ie

Grouchysnaper, kolorek Ci wyszed rewelacyjny
Stary 2009-06-28, 22:22   #2129
MalaArielka
Wtajemniczenie

Cytat:
Mo瞠 i by z豉pa, my郵, 瞠 to bardziej moja wina ;D No bo pierwszy raz cokolwiek z w這sami robi豉m, noo! Mam alibi Ale i tak mi si podoba, zw豉szcza jak jest s這鎍e >kt鏎e zosta這 zg豉dzone przez te cholerne burze<.
W takim razie jeste usprawiedliwiona.
Wiadomo, najpierw trzeba zobaczy jak to si robi.... Na nast瘼ny raz ju b璠ziesz wiedzia豉 i b璠zie jeszcze lepiej.
Stary 2009-06-28, 22:46   #2130
Exly
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 693

WOW! Super kolorek bardzooo mi si podoba! Zmiana widoczna ;]

Exly jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
24 mycia, bak豉瘸n, blond, blond farba br您 w這sy, blondynka, br您, br您 farba, brunetka, ciemne w這sy, co ile, color shampoo, cytryna, czarne w這sy, czekoladowy br您, czer, czerwone refleksy, d逝gie w這sy, farba, farba do w這s闚, farbonetki, farbowanie, farbowanie na br您, farbowanie w這s闚, farobowanie, fryzura, fryzura saszetka kolor, fryzura steeling, fryzury, g瘰te w這sy, hebanowa czer, henna w這sy farbowanie, jaka farba, jaki kolor w這s闚, joanna, joanna multi soft color, kolor, kolor czerwony, kolor w這s闚, koloryzacja, koloryzacja br您 na rudy, koloryzacja w這s闚, koloryzajcja, koloryzuj帷y, marion, ober篡na, odrosty, ombre, palette, pasemka, piel璕nacja, pomocy, pomocy farba wlosy, pomy趾a, przyciemnianie w這s闚, rabarbar, rozjasnianie wlosow, rozja郾iacz, rude, rude w這sy, rudy, studniowka, szampon, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, szamponetka czerwie, szamponetka farba, szamponetka rudy, szamponetki, szampony koloryzuj帷e, wi郾ia, wlosy, w這sy, w這sy blond, w這sy ciemne, w這sy farba saszetka, w這sy szamponetka br您, wypadanie w這s闚, z blondu na br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-05-18 13:10:32

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:51.