Szampony koloryzuj帷e, szamponetki - pytania, problemy - w徠ek zbiorczy - Strona 74 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2009-07-11, 12:11   #2191
MalaArielka
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 745
Dot.: Szampony koloryzuj帷e - pytania, problemy - w徠ek zbiorczy

Oj, pomyli這 mi si. Chodzi這 o ch這dny typ- lato
Spr鏏uj poprzyk豉da chusty w r騜nych kolorach i zobacz co z tego wyjdzie
MalaArielka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-07-17, 14:29   #2192
hankaskakankadwakije
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 113

Czesc wszystkim. Nie wiem czy trafilam na dobry watek, ale niestety innego nie moge znalezc :P Mianowicie chodzi mi o sprawy ROZJASNIAJACY z firmy Hegron. Znalazlam go w gazecie i pisza o nim ze, jezeli przez kilka dni bedziemy nim ukladac wlosy (bo jest tez mocno utrwalajacy) wlosy nabiota jasnego zabarwienia oraz ze po zaprzestaniu stosowania sprayu wroca do normy. Zastanawiam sie, czy moze sa z tego jakies inne kolory, bo nie moge nic o tym znalezc w internecie. Jezeli wiecie cos o tym, bylabym BAAAAAAAARDZo wdzieczna. Pozdrawiam !
hankaskakankadwakije jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-07-17, 14:53   #2193
Chatul
ma zielone poj璚ie

Wiadomo軼i: 40 446

Cytat:
Napisane przez hankaskakankadwakije Poka wiadomo嗆
Czesc wszystkim. Nie wiem czy trafilam na dobry watek, ale niestety innego nie moge znalezc :P Mianowicie chodzi mi o sprawy ROZJASNIAJACY z firmy Hegron. Znalazlam go w gazecie i pisza o nim ze, jezeli przez kilka dni bedziemy nim ukladac wlosy (bo jest tez mocno utrwalajacy) wlosy nabiota jasnego zabarwienia oraz ze po zaprzestaniu stosowania sprayu wroca do normy. Zastanawiam sie, czy moze sa z tego jakies inne kolory, bo nie moge nic o tym znalezc w internecie. Jezeli wiecie cos o tym, bylabym BAAAAAAAARDZo wdzieczna. Pozdrawiam !
Nie znam tego kosmetyku, ale wed逝g mnie to albo zwyk造 rozja郾iacz w spreju, albo po prostu sprej koloryzuj帷y, ktory nie wnika we w這sy, a jedynie oblepia je kolorem. A takie "oblepiacze" to ju od dawna s na rynku, spokojnie mo積a je dosta w sklepach fryzjerskich. Ja sama mam takie. Tyle, 瞠 te, kt鏎e mam ja maj nienaturalne kolory.
Stary 2009-07-17, 21:29   #2194
xXklaudiaaaxX
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3
GG do xXklaudiaaaxX
Talking Szamponetka. ;))

Hej.
Chcia豉bym jutro pomalowa sobie w這sy szamponetk, tylko, 瞠 ja nigdy nie malowa豉m w這s闚 i nie wiem jaki kolor mam kupi, 瞠by wyszed taki jaki planuj. Chcia豉bym taki : http://earsucker.com/wp-content/uplo...n_wentz_nc.jpg ;] tylko nie wiem czy wgl sa takie kolory szamponetek
I czy one szybko si zmywaj? Tak jak pisze na opakowaniu ? ;>

PS-sorki, za kolejny taki temat ;P
xXklaudiaaaxX jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-07-18, 15:04   #2195
laguna55555
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 22
Question Dot.: Szamponetka. ;))

...
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1226922336new.jpg (47,8 KB, 65 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg img68989_fryzury-dlugie_194528braz.jpg (8,6 KB, 73 za豉dowa)

Edytowane przez laguna55555
Czas edycji: 2015-01-31 o 22:59
laguna55555 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-07-18, 16:39   #2196
kaasiunia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 81
Dot.: Re: jak cz瘰to mog u篡wa szampon闚 koloryzuj帷ych?

hej dziewczyny! moze ja wypowiem si na ten temat , bo z szamponem koloryzuj帷ym mialam styczno嗆... od razu odradzam szampon kolorzuj帷e firmy palette!! jest to najgorsza firma jesli chodzi o szampony jaka moze by!! (ja niestety dowiedialam, sie o tym za pozno..) Nie do嗆 ze starsznie niszczy wlosy, to nie zmywa sie po 24 umyciach, jak jest napisane na opakowaniu. W tamtym roku w wakcje a doklandie 1 sierpnia kupilam ten produkt (granatow czer). M鎩 naturalny kolor wlosow do ciemny br您. mama pomogla mi z farbowaniem ich. Po tym ,,zabiegu'' i wysuszeniu wlosow kolor mi sie bardzo podobal - przyznam, choc nie bardzo pasowal do mojej cery, gdyz byla troche za jasna do taklich ciemnych wlosow;P (wyszedl meega czarny kolor wpadajacy w granat). We wrzesniu szlam do szkoly (3kl gim) , a tak sie sklada , ze jescze nie moglam farbowac wlosow, ale wiedzialam ze do tego czasu mi zejdzie.. no ewentualnie kolor bedzie sie trzymal do polowy wrzesnia g鏎a. Min掖 ca造 wrzesien... kolor dalej sie trzymal.. pazdziernik, listopad.. mialam starszne odrosty, co nie wygl康a這 zbyt ciekawie. co prawda juz po np pol roku kolor nie byl tak intentywny. Byl duzo slabszy niz pierwotnie, jednak nadal bylo widac farbowane wlosy. Do tej pory (jesli si kto dokladnmie przyjrzy) wida inny odcie. Na szcz璚ie niedlugo id do fryzjera zrobic z tym porz康ek i w koncu pozegnam si z tymi straszymi odrostami!! Nie wiem jak inne kolory z tej firmy, ale ponoc tez kolor nie schodzi, poza tym wlosy sie starsznie wysuszaj!) Zdecydownie nie polecam firmy PALETTE!!
kaasiunia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-07-18, 20:31   #2197
Chatul
ma zielone poj璚ie

Cytat:
Napisane przez laguna55555 Poka wiadomo嗆
Przy陰czam si do w徠ku Mam pytanko do bardziej "obeznanych" w temacie koloryzacji szamponetkami:
Jak szamponetk polecacie by uzyska efekt w這s闚 na drugim zdj璚iu?
Czy szamponetka b璠zie schodzi豉 raczej r闚nomiernie czy pojawi si jak przy farbach problem odrost闚?
Nigdy nie farbowa豉m w這s闚 i jestem ca趾owicie zielona w tym temacie, prosz o Wasze wsparcie
(aktualny kolor moich naturalnych w這s闚 na zdj璚iu 1)
Za陰cznik 2381965

Za陰cznik 2381966
Ale moment, na tym drugim zdj璚iu s r騜ne kolory w這s闚... Ale rozumiem, 瞠 Tobie chodzi o ten ja郾iejszy od Twojego obecnego? Je瞠li tak to przykro mi, szamponetk to nie wyjdzie.

Cytat:
Napisane przez kaasiunia Poka wiadomo嗆
hej dziewczyny! moze ja wypowiem si na ten temat , bo z szamponem koloryzuj帷ym mialam styczno嗆... od razu odradzam szampon kolorzuj帷e firmy palette!! jest to najgorsza firma jesli chodzi o szampony jaka moze by!! (ja niestety dowiedialam, sie o tym za pozno..) Nie do嗆 ze starsznie niszczy wlosy, to nie zmywa sie po 24 umyciach, jak jest napisane na opakowaniu. W tamtym roku w wakcje a doklandie 1 sierpnia kupilam ten produkt (granatow czer). M鎩 naturalny kolor wlosow do ciemny br您. mama pomogla mi z farbowaniem ich. Po tym ,,zabiegu'' i wysuszeniu wlosow kolor mi sie bardzo podobal - przyznam, choc nie bardzo pasowal do mojej cery, gdyz byla troche za jasna do taklich ciemnych wlosow;P (wyszedl meega czarny kolor wpadajacy w granat). We wrzesniu szlam do szkoly (3kl gim) , a tak sie sklada , ze jescze nie moglam farbowac wlosow, ale wiedzialam ze do tego czasu mi zejdzie.. no ewentualnie kolor bedzie sie trzymal do polowy wrzesnia g鏎a. Min掖 ca造 wrzesien... kolor dalej sie trzymal.. pazdziernik, listopad.. mialam starszne odrosty, co nie wygl康a這 zbyt ciekawie. co prawda juz po np pol roku kolor nie byl tak intentywny. Byl duzo slabszy niz pierwotnie, jednak nadal bylo widac farbowane wlosy. Do tej pory (jesli si kto dokladnmie przyjrzy) wida inny odcie. Na szcz璚ie niedlugo id do fryzjera zrobic z tym porz康ek i w koncu pozegnam si z tymi straszymi odrostami!! Nie wiem jak inne kolory z tej firmy, ale ponoc tez kolor nie schodzi, poza tym wlosy sie starsznie wysuszaj!) Zdecydownie nie polecam firmy PALETTE!!
Dobrze wiemy, 瞠 Palette to z這 [ dodatkowo testowane na zwierz皻ach ]. Mam nadziej, 瞠 ju nikt si na to paskudztwo nie z豉pie.
Stary 2009-07-18, 23:59   #2198
Linka25
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 11 681

A ja jednak posz陰m na "豉twizne" i kupi豉m szamponetk Joanny sredni blond. Jestem bardzo zadowolona z efektu. Od鈍ie篡豉m kolor w這s闚, mam 豉dny sredni blondzik za 3,5 z:haha:
Rewelacja.
Stary 2009-07-19, 21:47   #2199
Chatul
ma zielone poj璚ie

Za nieca造ch 10 dni b璠 szamponetkowa豉 w這sy na winn czerwie Marion. Ju si doczeka nie mog

Cytat:
Napisane przez Linka25 Poka wiadomo嗆
Jestem bardzo zadowolona z efektu.
Najwa積iejsze
Stary 2009-07-21, 20:50   #2200
Mikaela_26
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 43

W ko鎍u kupi豉m szamponetk Joanny razem z przyja熵馧k. Ona wzi窸a 2 saszetki kasztanowego br您u, a ja jedn kawowego br您u ( na ca這嗆) i g喚boki burgund jako taki odpa. Mam par pomys堯w co do tego burgundu, mo瞠 by ciekawie Ona juz si pofarbowa豉 i jest zadowolona, ja si pofarbuje jutro Na wyje寮zie. Specjalnie wzi窸am z Joanny, bo wiem 瞠 przynajmniej si zmyje ;o
Ciekawa jestem jak to wyjdzie.
Stary 2009-07-21, 21:51   #2201
Jamajka007
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 994

Dziewczyny! Jak my郵icie, czy taki kolor: http://www.superphotospace.com/image...b3661abf-t.jpg da si uzyska szamponetk na w這sach w kolorze 鈔edniego br您u?

"Ka盥y pope軟ia g逝pstwa, kiedy jest nieszcz窷liwy.."

Jamajka007 jest teraz online   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-07-22, 11:07   #2202
Chatul
ma zielone poj璚ie

Cytat:
Napisane przez Mikaela_26 Poka wiadomo嗆
W ko鎍u kupi豉m szamponetk Joanny razem z przyja熵馧k. Ona wzi窸a 2 saszetki kasztanowego br您u, a ja jedn kawowego br您u ( na ca這嗆) i g喚boki burgund jako taki odpa. Mam par pomys堯w co do tego burgundu, mo瞠 by ciekawie Ona juz si pofarbowa豉 i jest zadowolona, ja si pofarbuje jutro Na wyje寮zie. Specjalnie wzi窸am z Joanny, bo wiem 瞠 przynajmniej si zmyje ;o
Ciekawa jestem jak to wyjdzie.
Czekamy na zdj璚ia

Cytat:
Napisane przez Jamajka007 Poka wiadomo嗆
Dziewczyny! Jak my郵icie, czy taki kolor: http://www.superphotospace.com/image...b3661abf-t.jpg da si uzyska szamponetk na w這sach w kolorze 鈔edniego br您u?
Je瞠li masz w這sy niewiele ciemniejsze to pewnie by si da這. Mo瞠sz spr鏏owa balsamem firmy Venita, on nie wnika zbytnio we w這sy, za to je "oblepia" kolorem, przez co wra瞠nie minimalnie ja郾iejszego koloru jest mo磧iwe do uzyskania
Stary 2009-07-22, 16:25   #2203
malybuks
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 91

Witam,

Mam problem, fabowa豉m w這sy castingiem br您 i ciemny br您, a teraz mam ju dosc tych czarnych w這s闚 i chce mie br您owe, takie jak dawniej. Wpad豉m na dziwny pomys, ciekawe co o nim my郵icie... Zeby na這篡c na w這sy henn do w這s闚 ( kiedys przez kilka lat farbowalam ni wlosy) , poniewa henna nie wnika we w這sa tylko si "owija" wok馧 niego.... Jak my郵icie?? Czy po na這瞠niu br您owej henny wyt瘼ie ten czarny kolor??

Pozdrawiam
malybuks jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-07-22, 19:10   #2204
Chatul
ma zielone poj璚ie

Cytat:
Napisane przez malybuks Poka wiadomo嗆
Witam,

Mam problem, fabowa豉m w這sy castingiem br您 i ciemny br您, a teraz mam ju dosc tych czarnych w這s闚 i chce mie br您owe, takie jak dawniej. Wpad豉m na dziwny pomys, ciekawe co o nim my郵icie... Zeby na這篡c na w這sy henn do w這s闚 ( kiedys przez kilka lat farbowalam ni wlosy) , poniewa henna nie wnika we w這sa tylko si "owija" wok馧 niego.... Jak my郵icie?? Czy po na這瞠niu br您owej henny wyt瘼ie ten czarny kolor??

Pozdrawiam
Po pierwsze, henny nie powino si k豉嗆 na w這sy koloryzowane chemicznie. Jak ju to polecam do takich dzia豉 balsam firmy Venita na bazie henny.

Po drugie czerni chyba nic dobrze nie pokryje. Jak ju to widoczna b璠zie zmiana samego odcienia w這s闚. Ale mo瞠sz spr鏏owa wy瞠j wspomnianym balsamem.

Aczkolwiek ju lepiej zrobi dekoloryzacj, albo chocia rozja郾i kilkana軼ie pasemek i na to po這篡 jaki jasny br您. Wtedy czupryna optycznie na pewno b璠zie ja郾iejsza
Stary 2009-07-22, 19:15   #2205
visionAM
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 29 104
Red face Szamponetka Joanna

Mam w這sy pofarbowane kolorem popielaty jasny blond. Nie s jednak bardzo jasne, poniewa farba by豉 na這穎na na ciemny kolor. W這sy maj po prostu ch這dny odcien naturalnego blondu. Mam ju niewielki odrost i na razie brak funduszy 瞠by p鎩嗆 do fryzjera... Chcia豉m spr鏏owa tymczasowo zastosowa szamponetk Joanny w odcieniu 02 per這wy blond. Z opakowania kolor wygl康a na odcie w ch這dnej tonacji, ale mam obawy 瞠by nie wysz這 mi co zielonego na g這wie
Wiem, 瞠 odrost闚 nie chwyci tak mocno jak reszty w這s闚, ale przynajmniej kolor w miar si zr闚na...
Jak my郵icie? Uda si czy mo瞠 wyj嗆 幢e? (zielono lub jakos ciemno..)
visionAM jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-07-23, 09:47   #2206
Chatul
ma zielone poj璚ie

Dot.: Szamponetka Joanna

Mia豉m jako w przysz造 czwartek szamponetkowa na czerwie. Plany si nie zmieni造, ale za to wczoraj zaszala豉m z ober篡n Joanny Kolor jest fajny, aczkolwiek zimny. Na opakowaniu by ciep造. Ale i tak mi si podoba i dobrze w nim wygl康am 安ietnie si czuj w takich kolorkach. Jako p騧niej zamieszcz zdj璚ia

Cytat:
Napisane przez visionAM Poka wiadomo嗆
Mam w這sy pofarbowane kolorem popielaty jasny blond. Nie s jednak bardzo jasne, poniewa farba by豉 na這穎na na ciemny kolor. W這sy maj po prostu ch這dny odcien naturalnego blondu. Mam ju niewielki odrost i na razie brak funduszy 瞠by p鎩嗆 do fryzjera... Chcia豉m spr鏏owa tymczasowo zastosowa szamponetk Joanny w odcieniu 02 per這wy blond. Z opakowania kolor wygl康a na odcie w ch這dnej tonacji, ale mam obawy 瞠by nie wysz這 mi co zielonego na g這wie
Wiem, 瞠 odrost闚 nie chwyci tak mocno jak reszty w這s闚, ale przynajmniej kolor w miar si zr闚na...
Jak my郵icie? Uda si czy mo瞠 wyj嗆 幢e? (zielono lub jakos ciemno..)
Wed逝g mnie tu nie ma co wyj嗆 幢e. W najgorszym wypadku po prostu nie b璠zie w og鏊e efektu, co takie okropne nie jest :P Ale nigdy nie nak豉da豉m blondu na naturalnie ciemne w這sy wi璚 w這s闚 sobie 軼i望 nie dam, 瞠 tak b璠zie.
Stary 2009-07-23, 13:16   #2207
justi699
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 507

Hej ma pytanko. Ot騜 ostatni raz farbowa豉m sobie w這sy nieca造 rok temu(koniec sierpnia) i by造 to pasemka, troche blond, troch br您u, czarnego. Moje naturalne w這sy to ciemny blond, mam w這sy za 這patki. I moje pytanie czy gdybym chcia豉 pomalowa w這sy szamponetk na jaki blond to co by to da這? tj czy z豉pa這by mi te ciemne kosmyki, boje si ze we幟ie mi tylko odrosty a reszte nie, no i czy jedna szamponetka wystarczy czy lepiej kupi 2? no i jak firm by軼ie poleca造? wiem, 瞠 du穎 pyta ale czekam na odp. chcia陰bym uzyska blond ale jaki taki 豉dny, naturalny jest to w og鏊e mo磧iwe szamponetk?

Nasz 奸ub

Jeste z nami
11.05.2015, godz. 13.30
justi699 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-07-23, 15:31   #2208
Chatul
ma zielone poj璚ie

Cytat:
Napisane przez justi699 Poka wiadomo嗆
Hej ma pytanko. Ot騜 ostatni raz farbowa豉m sobie w這sy nieca造 rok temu(koniec sierpnia) i by造 to pasemka, troche blond, troch br您u, czarnego. Moje naturalne w這sy to ciemny blond, mam w這sy za 這patki. I moje pytanie czy gdybym chcia豉 pomalowa w這sy szamponetk na jaki blond to co by to da這? tj czy z豉pa這by mi te ciemne kosmyki, boje si ze we幟ie mi tylko odrosty a reszte nie, no i czy jedna szamponetka wystarczy czy lepiej kupi 2? no i jak firm by軼ie poleca造? wiem, 瞠 du穎 pyta ale czekam na odp. chcia陰bym uzyska blond ale jaki taki 豉dny, naturalny jest to w og鏊e mo磧iwe szamponetk?
Setki razy by這 tutaj ju pisane, 瞠 szamponetka nie odbarwi w這s闚 ciemniejszych ni jej kolor.
No, czasami ciemne kolory 豉pi na w這sach o ton lub dwa ciemniejszych, ale to nie jest zasada. Tak瞠 blondem raczej swoich w這s闚 nie zabarwisz.
Stary 2009-07-23, 15:41   #2209
justi699
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Chatul Poka wiadomo嗆
Setki razy by這 tutaj ju pisane, 瞠 szamponetka nie odbarwi w這s闚 ciemniejszych ni jej kolor.
No, czasami ciemne kolory 豉pi na w這sach o ton lub dwa ciemniejszych, ale to nie jest zasada. Tak瞠 blondem raczej swoich w這s闚 nie zabarwisz.
czyli mog zapomnie o szamponetce szkoda ale trudno, dzi瘯i za odp

Nasz 奸ub

Jeste z nami
11.05.2015, godz. 13.30
Stary 2009-07-23, 15:41   #2210
Exly
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 693

Cytat:
Mi si wydaje, 瞠 ci nie z豉pie tych br您owych i czarnych kosmyk闚, bo szamponetka nie rozja郾ia w這s闚.

A tak w og鏊e... to dawno tu nie zagl康a豉m Czekoladowy br您 Joanny nadal jest pi瘯ny i chocia wydaje mi si, 瞠 jest troch ja郾iejszy to wyg陰da r闚nie pi瘯nie (nie wiem nawet, czy nie lepiej ) tak瞠 polecam w 100% !!!

Exly jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-07-23, 15:49   #2211
justi699
Zakorzenienie

aha a np jaki br您 pr璠zej by co zdzia豉?

Nasz 奸ub

Jeste z nami
11.05.2015, godz. 13.30
Stary 2009-07-23, 16:21   #2212
Chatul
ma zielone poj璚ie

Cytat:
aha a np jaki br您 pr璠zej by co zdzia豉?
Czarnych pasemek i tak nie pokryje, ale nie powinno ich by zbytnio wida. Zwa連zcza jak nie jest ich pe軟o.
I my郵, 瞠 np. br您 firmy Delia albo Marion powinien da rad. Co do Joanny pewna nie jestem, mo瞠 by za s豉by. Ale to kwestia w這s闚. U mnie Joanna po g鏎a dwu myciach schodzi.
Stary 2009-07-24, 17:04   #2213
gwiazda0807
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5
Szamponetka

Mam do Was Kochane pytanie, poniewaz nie jestem zbyt doswiadczona w tematach farbowania w這s闚
Naturalnie mam w這syb koloru 鈔edniego blondu, jest to najbardziej pospolity kolor w這s闚 Polek, gdy wyjd na s這鎍e czasem robi mi si jasne refkleksy, przy sztucznym 鈍ietle mam wrazenie jakby by造 o drobin rude.
oko這 3 miesi帷e temu kolezanka zrobi豉 mi cienkie pasemka, jednak ja nie jestm zadowolona do konca z tego efektu, nie wida ich, jest ich bardzo ma這, nawet odrosty nie rzucaja si w oczy.
Nie jestem pewna czy w jasnych blond w這sach bedzie mi do twarzy ( mam b. jasna karnacj i niebieskie oczy) dlatego chcialam sprobowa najpierw z szamponetka (8-10 my) MY印ICIE ZE TO DOBRY POMYSL? czy b璠 w og鏊e jakies efekty rozjasnienia, czy nic? Czy warto?
gwiazda0807 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-07-24, 17:22   #2214
SummerGlow
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 693
Dot.: Szamponetka

Z tego co rozumiem to saszetka koloru blond jasniejszego niz Twoj? Niestety nic z tego nie wyjdzie.. szamponetka nie jest w sranie rozjasnic wloski.. Jesli masz wloski nigdy nie farbowane moze i gdzieniegdzie cos sie pojawi, ale efekt nie bedzie za ciekawy..
o9.11.2013 --> CP
13.01.2014 --- 44,5 cm
SummerGlow jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-07-24, 18:17   #2215
tootsie
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 605
Dot.: Szamponetka

Dlaczego nie skorzysta豉 z wyszukiwarki zanim za這篡豉 ten w徠ek?
Szamponetka NIGDY nie rozja郾i w這s闚!

tootsie jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-07-24, 18:29   #2216
justi699
Zakorzenienie

zakupi豉m szamponetk jutro wielka pr鏏a

to m闚icie dziewczyny 瞠 jak kto np ma w這sy ciemny blond to szamponetka nic nie da? Nic a nic? bo ze mn kole瘸nka si dzi sprzecza豉 瞠 da bo to jest szamponetka i zabarwi mi si wydaje ze moze i zabarwi ale tylko troche

Nasz 奸ub

Jeste z nami
11.05.2015, godz. 13.30
Stary 2009-07-25, 20:11   #2217
Martu$iAj
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

Kochane mam problem.
Licze na Was.
Moj naturalny kolor w這s闚 to ciemny br您. Od roku czau farbowa豉m w這sy farb L'Oreal Casting Creme Gloss czerni. Kolor mia si sp逝kiwa po 28 myciach ale by這 wida tylko odrosty a kolor si nie sp逝kiwa.;| w maju sz豉m na wesele i chchia豉m si pozby ju tego koloru a mia豉m ju ca趾iem spory odrost 5 centymetrowy. Postanowi豉m zafarbowa na odcie br您u ca貫 w這sy licz帷 na to 瞠 odrost si przyciemni i chocia troche sp逝cze kolor czarny. Farbowa豉m Garnierem. Gdy sp逝ka豉m farbe okaza這 si 瞠 odrost zrobi sie RUDYYYYYY czarny lekko zmieni si w br您.
Posz豉m odrazy do fryzjera pooda mnie 軼i庵ni璚ia kolory i na這瞠nia farby br您owej. zap豉ci豉m 280 z a efekt by taki 瞠 z pocz徠ku mia陰m na w這sach odcie br您u jaki mam naturalnie a po幡iej po kolejnych myciach ten odrost dawny rudy zacz彬 sie przedzierac przez braz i w efekcie mam brazowy kolor zblizony do naturalnego i 5 cm rudego z poprzedniego farbowania i od cz鏏ka g這wy przedziera si juz moj braz naturalny. tak wiec mam 3 pasma na g這wie. Porad嬈ie co teraz mam zrobic.
Licze na Was kobitki.;**
Martu$iAj jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-07-25, 22:36   #2218
Chatul
ma zielone poj璚ie

Wybaczcie dziewczyny, wyjecha豉m z domu zanim zdj璚ie w這s闚 wstawi豉m ;/Za to jak 10 sierpnia wr鏂 to dostaniecie pakiet- niedawny fiolet, kt鏎y fioletem ju nie jest :P I czerwony, kt鏎y b璠zie robione we wtorek/鈔od.

Cytat:
zakupi豉m szamponetk jutro wielka pr鏏a
Czekamy.

Cytat:
to m闚icie dziewczyny 瞠 jak kto np ma w這sy ciemny blond to szamponetka nic nie da? Nic a nic? bo ze mn kole瘸nka si dzi sprzecza豉 瞠 da bo to jest szamponetka i zabarwi mi si wydaje ze moze i zabarwi ale tylko troche
No wiadomo, 瞠 jak szamponetka b璠zie np. ton ja郾iejsza to te najja郾iejsze fragmenty pokoloryzuje i da og鏊ne wra瞠bie riz鈍ietkenia fryzury. Ale to po jednym myciu zniknie. Wyj徠kiem jest balsam Venity, kt鏎y z zasady "oblepia" w這sy kolorem. Wtedy mo積a spr鏏owa "rozja郾i" w這sy nawet 3 czy 4 tony ja郾iejsze. Ale nie zawsze to wychodzi.

Cytat:
Napisane przez Martu$iAj Poka wiadomo嗆
Kochane mam problem.
Licze na Was.
Moj naturalny kolor w這s闚 to ciemny br您. Od roku czau farbowa豉m w這sy farb L'Oreal Casting Creme Gloss czerni. Kolor mia si sp逝kiwa po 28 myciach ale by這 wida tylko odrosty a kolor si nie sp逝kiwa.;| w maju sz豉m na wesele i chchia豉m si pozby ju tego koloru a mia豉m ju ca趾iem spory odrost 5 centymetrowy. Postanowi豉m zafarbowa na odcie br您u ca貫 w這sy licz帷 na to 瞠 odrost si przyciemni i chocia troche sp逝cze kolor czarny. Farbowa豉m Garnierem. Gdy sp逝ka豉m farbe okaza這 si 瞠 odrost zrobi sie RUDYYYYYY czarny lekko zmieni si w br您.
Posz豉m odrazy do fryzjera pooda mnie 軼i庵ni璚ia kolory i na這瞠nia farby br您owej. zap豉ci豉m 280 z a efekt by taki 瞠 z pocz徠ku mia陰m na w這sach odcie br您u jaki mam naturalnie a po幡iej po kolejnych myciach ten odrost dawny rudy zacz彬 sie przedzierac przez braz i w efekcie mam brazowy kolor zblizony do naturalnego i 5 cm rudego z poprzedniego farbowania i od cz鏏ka g這wy przedziera si juz moj braz naturalny. tak wiec mam 3 pasma na g這wie. Porad嬈ie co teraz mam zrobic.
Licze na Was kobitki.;**
Tutaj za bardzo nie ma co radzi. Dbaj o w這sy, bo dekoloryzacja by豉 dla nich sporym wyzwaniem, a po jakim czasie id do fryzjera z pro軸 o pofarbowanie tych rudych w這s闚 na Tw鎩 naturalny br您. Albo zapytaj go tylko czy op豉ca si to szamponetk robic. Bo takiej powa積ej porady przez internet, zw豉szcza bez obejrzenia w這s闚 to nie chc dawa, bo nie mam nawet jak przewidzie skutk闚 proponowanych przeze mnie dzia豉.
Stary 2009-07-26, 16:00   #2219
Jagoda91
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 71

Hej mam pytanko
Wczoraj u篡豉m szamponetki firmy Marion kasztan kolor w og鏊e nie wyszed taki jak by na opakowaniu nawet w og鏊e nie wyszed i jest tylko jego odcie
Chcia豉bym mie kasztanowe w這ski wi璚 teraz pytanie czy mog kupi jak捷 inn szamponetk i na這篡 na ni i czy wyjdzie?? I jakie szamponetki koloru kasztan mo瞠cie mi poleci ?? Czekam na odp i z g鏎y dzi瘯uje
Z ka盥ym dniem wi璚ej wiem
A to bardzo w 篡ciu mi pomaga

.
Jagoda91 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-07-26, 20:16   #2220
Chatul
ma zielone poj璚ie

Cytat:
Napisane przez Jagoda91 Poka wiadomo嗆
Hej mam pytanko
Wczoraj u篡豉m szamponetki firmy Marion kasztan kolor w og鏊e nie wyszed taki jak by na opakowaniu nawet w og鏊e nie wyszed i jest tylko jego odcie
Chcia豉bym mie kasztanowe w這ski wi璚 teraz pytanie czy mog kupi jak捷 inn szamponetk i na這篡 na ni i czy wyjdzie?? I jakie szamponetki koloru kasztan mo瞠cie mi poleci ?? Czekam na odp i z g鏎y dzi瘯uje
A jaki masz sw鎩 naturalny kolor w這s闚?
Odpowiedz

Tagi
24 mycia, bak豉瘸n, blond, blond farba br您 w這sy, blondynka, br您, br您 farba, brunetka, ciemne w這sy, co ile, color shampoo, cytryna, czarne w這sy, czekoladowy br您, czer, czerwone refleksy, d逝gie w這sy, farba, farba do w這s闚, farbonetki, farbowanie, farbowanie na br您, farbowanie w這s闚, farobowanie, fryzura, fryzura saszetka kolor, fryzura steeling, fryzury, g瘰te w這sy, hebanowa czer, henna w這sy farbowanie, jaka farba, jaki kolor w這s闚, joanna, joanna multi soft color, kolor, kolor czerwony, kolor w這s闚, koloryzacja, koloryzacja br您 na rudy, koloryzacja w這s闚, koloryzajcja, koloryzuj帷y, marion, ober篡na, odrosty, ombre, palette, pasemka, piel璕nacja, pomocy, pomocy farba wlosy, pomy趾a, przyciemnianie w這s闚, rabarbar, rozjasnianie wlosow, rozja郾iacz, rude, rude w這sy, rudy, studniowka, szampon, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, szamponetka czerwie, szamponetka farba, szamponetka rudy, szamponetki, szampony koloryzuj帷e, wi郾ia, wlosy, w這sy, w這sy blond, w這sy ciemne, w這sy farba saszetka, w這sy szamponetka br您, wypadanie w這s闚, z blondu na br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-05-18 13:10:32

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:12.