Szampony koloryzuj帷e, szamponetki - pytania, problemy - w徠ek zbiorczy - Strona 75 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2009-07-26, 22:21   #2221
Jagoda91
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 71
Dot.: Szampony koloryzuj帷e - pytania, problemy - w徠ek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Chatul Poka wiadomo嗆
A jaki masz sw鎩 naturalny kolor w這s闚?
Ciemny blond
Z ka盥ym dniem wi璚ej wiem
A to bardzo w 篡ciu mi pomaga

.

Edytowane przez Jagoda91
Czas edycji: 2009-07-26 o 22:22
Jagoda91 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-07-26, 22:22   #2222
majkka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 41

A ja mam ma造, dra積i帷y problem

Na pocz徠ku kwietnia tego roku pofarbowa豉m w這sy szamponetk Joanny, kasztanowy br您. By to m鎩 trzeci raz z tym szamponem. Za ka盥ym razem kolor nie sp逝ka si do ko鎍a, a ja farbowa豉m, gdy widzia豉m, 瞠 kolor nie jest ju r闚ny (mniej wi璚ej po miesi帷u, mo瞠 troszk p騧niej). Od kwietnia kolor trzyma si na w這sach, ko鎍闚ki s bardzo ciemne, g鏎a w這s闚 po造skuje na mied/rudy i wida tam te m鎩 naturalny kolor. Nie wiem co mam zrobi Czy czeka a si spierze, pofarbowa?
majkka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-07-26, 22:57   #2223
Chatul
ma zielone poj璚ie

Wiadomo軼i: 40 446

Cytat:
Napisane przez Jagoda91 Poka wiadomo嗆
Ciemny blond
Je瞠li ten kasztan ma tylko odcie kasztanu to spoko pofarbuj jeszcze raz. Zmiana z koloru blond do br您u szamponetk jest trudna. Ja z jasnego rudego blondu chcia豉m przej嗆 na br您 i mia豉m br您 tylko do pierwszego mycia. Po prostu zmiana koloru w這s闚 o tyle ton闚 wymaga powt鏎nego wprowadzenia ciemnego pigmentu we w這sy

Cytat:
Napisane przez majkka Poka wiadomo嗆
A ja mam ma造, dra積i帷y problem

Na pocz徠ku kwietnia tego roku pofarbowa豉m w這sy szamponetk Joanny, kasztanowy br您. By to m鎩 trzeci raz z tym szamponem. Za ka盥ym razem kolor nie sp逝ka si do ko鎍a, a ja farbowa豉m, gdy widzia豉m, 瞠 kolor nie jest ju r闚ny (mniej wi璚ej po miesi帷u, mo瞠 troszk p騧niej). Od kwietnia kolor trzyma si na w這sach, ko鎍闚ki s bardzo ciemne, g鏎a w這s闚 po造skuje na mied/rudy i wida tam te m鎩 naturalny kolor. Nie wiem co mam zrobi Czy czeka a si spierze, pofarbowa?
R鏏 jak chcesz (; Mo瞠sz przej嗆 w stron bardziej rudych nawet. B璠zie odmiana
Stary 2009-07-26, 23:28   #2224
majkka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 41

Nie, nie, rudy to nie dla mnie chcia豉bym, 瞠by kolor znikn掖, myj w這sy szamponem przeciw逝pie穎wym i dupcia jakie s jeszcze sposoby na zmycie szamponetki opr鏂z soku z cytryny?
majkka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-07-26, 23:46   #2225
Jagoda91
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 71

Do Chatul No tak tylko, 瞠 rok temu farbowa豉m szamponetka burgund z Joanny i naprawde 豉dnie i r闚no zafarbowa豉, a teraz z tego Marionu kupi豉m.... musze chyba jutro kupi t Joann
Z ka盥ym dniem wi璚ej wiem
A to bardzo w 篡ciu mi pomaga

.

Edytowane przez Jagoda91
Czas edycji: 2009-07-26 o 23:48
Jagoda91 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-07-27, 17:23   #2226
Chatul
ma zielone poj璚ie

Cytat:
Napisane przez majkka Poka wiadomo嗆
Nie, nie, rudy to nie dla mnie chcia豉bym, 瞠by kolor znikn掖, myj w這sy szamponem przeciw逝pie穎wym i dupcia jakie s jeszcze sposoby na zmycie szamponetki opr鏂z soku z cytryny?
Moja metoda to pola umyte w這sy 20% roztworem wody z sol, na to czepek i r璚znik i tak kilka godzin :P Ale za stan w這s闚 po zabiegu nie odpowiadam :P

Cytat:
Napisane przez Jagoda91 Poka wiadomo嗆
Do Chatul No tak tylko, 瞠 rok temu farbowa豉m szamponetka burgund z Joanny i naprawde 豉dnie i r闚no zafarbowa豉, a teraz z tego Marionu kupi豉m.... musze chyba jutro kupi t Joann
Ale burgund to co zupe軟ie innego. U mnie wszystkie rude, czerwone i fioletowe te si d逝go trzymaj, za to br您y i czerwnie schodz w trybie natychniastowym.
Stary 2009-07-31, 13:46   #2227
MagdulaRules
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Dot.: Ruda szamponetka

Cytat:
Napisane przez cherry-lady Poka wiadomo嗆
To prawda, nie uzyskasz na swoich w這sach takiego jasnego odcienia rudego, ale wklejam Ci m鎩, jaki uzyska豉m na mojej br您owej glowie po szamponetce Marion - Tycjan.
a po jakim czasie zmy ci si ten kolor ?? bo mi co zej嗆 nie chce a musze szybko zmy!
MagdulaRules jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-07-31, 14:47   #2228
zagubiona_w_swoich_snach
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 480
Dot.: Ruda szamponetka

Witam

Mam pytanie , mam pasmeka robione rozjasniaczem - ostatnie odrosty byly robione 2/3 miesiace temu. Chcialabym zrobic sobie szamponetke innego odcieniu niz moj wlasny blond i teraz pytanie- czy zlapie tylko to co bylo rozjasniane bardziej czy wszystko powinno byc roznomiernie w 1 kolorze? i jak po "zejsciu" koloru? spowortem bede miala widoczne robione przedtem pasemka?

A moze poprostuzrobioc szamponetke na wlosach od dolu? tam gdzie nie bylo rozjasnienia?

Mam nadzieje ze nie napisalam tego zbyt chaotycznie i przepraszam za taka ilosc pytan , jestem malo doswiadczona w sprawach koloryzacji
zagubiona_w_swoich_snach jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-08-17, 17:00   #2229
Tirosoma
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 990

Wczoraj kupi豉m szamponetk z Palette.
Kolor - czerwie granatu.
Nigdy nie farbowa豉m w這s闚, a 瞠 czerwienie mi si bardzo podobaj, postanowi豉m spr鏏owa.
M鎩 naturalny kolor w這s闚 - br您, pomi璠zy jasnym a 鈔ednim, ale bardziej w stron jasnego (s jeszcze ja郾iejsze ni na zdj璚iach, 'wyp這wia造' mi).
Czy my郵icie 瞠 na moich w這sach 豉dnie b璠zie wygl康a豉 ta czerwie?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg czerwie鎤ranatu.jpg (22,4 KB, 15 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg mojewlosy.jpg (35,9 KB, 42 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg wlosyyyyyy2.jpg (134,2 KB, 47 za豉dowa)
Tirosoma jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-08-17, 19:50   #2230
Exly
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 693

Nie r鏏!
Tzn. je郵i bardzo chcesz, to na swoj odpowiedzialno嗆.
Ale radz najpierw poczyta o palette. Nie do嗆, 瞠 kolor ci na 90% zostanie i b璠zie p騧niej bardzo brzydki i sprany, to jeszcze ta ca豉 paletta bardzo zniszczy i przesuszy ci w這sy.
Poszukaj czego lepszego, bo palette to chyba najgorszy wyb鏎.

Exly jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-08-17, 20:42   #2231
MalaArielka
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 745

Wiem, 瞠 du穎 dziewczyn ma z陰 opini o Palette, wi璚 na pewno co w tym jest- chocia z drugiej strony jak raz zrobisz to nie powinno si sta nic strasznego Twoim w這som- ale kolor pewnie nie zejdzie do ko鎍a, tylko nieco wyblaknie.
Ja sama robi豉m kilka lat temu rubinowe pasemka szamponetk Palette
( kondycja moich w這s闚 raczej si nie pogorszy豉).
W og鏊e s one raczej jak szampon koloryzuj帷y, a w odcieniach czerwieni trzymaj si jeszcze d逝瞠j. Na pewno wi璚 z豉pie Ci Twoje w這sy i kolor b璠zie intensywny i b璠zie fajnie wygl康a. Je郵i jednak chcesz co 豉godniejszego, co powinno si zmy, to kup szamponetk Delii, Joanny lub Marion.
Musz jeszcze doda, 瞠 kole瘸nka ostatnio farbowa豉 w這sy kilka razy pod rz康 farb Palette i m闚i, 瞠 s w dobrej kondycji, co zreszt wida.
MalaArielka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-08-17, 21:38   #2232
Exly
Rozeznanie

No tak, warto podkre郵i, 瞠 u ka盥ego mog by inne "skutki" bo r騜ni nas struktury w這sa ;-) Jak masz zdrowe i mocne w這sy to nie powinno by ostrych konsekwencji ale jak masz liche, cienkie itd. to ja bym nie ryzykowa豉.
W og鏊e nie ufam palette, i podobno testuje na zwierz皻ach! Co dla mnie jest wieeeeeelkim minusem..

Stary 2009-08-18, 10:23   #2233
jamboa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 219
Dot.: Joanna Multi Cream Color

ja mam pytanie, mam nadziej 瞠 kto mi odpowie
farbowa豉m par razy w這sy szamponetk z joanny kawowy br您 i kolorek jest cudny, bardzo mi si podoba i chcia豉bym go mie na d逝瞠j, bo niestety cz瘰to myj w這sy i szybko schodzi
widzia豉m w drogerii trwa陰 farb joanny multi cream color, taki sam odcie jak szamponetka, pude趾o wygl康a prawie tak samo.. no i tu moje pytanie - czy kolor wyjdzie taki sam? czy te farby s zrobione tak jakby po to, 瞠 jak komu si spodoba odcie szamponetki to mo瞠 si璕n望 po trwa陰 farb?
jamboa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-08-18, 18:03   #2234
Eowina1818
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 554

Generalnie te farby wychodz ciemniej ni szamponetki, ale odcie najcz窷ciej si zgadza. Tylko,瞠 ja u篡wa豉m kolor闚: kasztanowy i orzechowy.

A mo瞠 kto inny u篡wa kawowego?

Zapraszam na bloga:
http://eowinymakijaze.blogspot.com/
Eowina1818 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-08-18, 19:23   #2235
sansimila
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 328

ja u篡wa豉m kawowy br您 ale z szamponu koloryzuj帷ego ;p jak dla mnie prawie dobrze jak farba, d逝go si trzyma, a 豉dnie schodzi i odrost闚 nie wida. tzn. na pocz徠ku kolor jest z czerownymi refleksami, potem troszke br您owieje i rudzieje
Stary 2009-08-20, 13:12   #2236
jamboa
Raczkowanie

kurcze bylam w paru drogeriach i nigdzie nie ma tej farby kawowy braz moze jest tylko szamponetka a farby takiej nie ma? szkoda by bylo bo kolor cudny.. a orzechowy i kasztanowy braz to odpada bo cos za jasny tak na pudelku wyglada.. moze ktos robil czekoladowym albo cynamonowym brazem? zalezy mi na kolorze najbardziej zblizonym do szamponetki kawowy braz.. moze doradzi ktos albo fotke wstawi? dzieki z gory
Stary 2009-08-21, 10:50   #2237
cygaretka76
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6

Cytat:
Napisane przez Eowina1818 Poka wiadomo嗆
Witajcie!

Mam nadzieje,瞠 nie dubluje tematu
Jesli jednak moja wyszukiwarka mnie oszuka豉, prosz o wybaczenie

Co s康zicie o farbach Joanna Multi Cream Color ?

KWC --> http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,22...eam-color.html
Uwielbiam produkty firmy Joanna! Chyba nie jestem odosobniona w tym
Szczeg鏊nie polubi豉m z tej firmy kolory: orzechowy br您 i kasztanowy.

A Wy macie swoje ulubione kolory?

W za陰czniku moje w這sy w jasnym idzennym 鈍ietle (troszk kolory zblad造).
Witam. Wczoraj u篡豉m po raz pierwszy tej farby, kolor kasztanowy br您. jest WSPANIAx!!! Uwa瘸m , 瞠 do pi皻 nie dorastaj jej wszystkie Welle i L'oreale, kt鏎e kosztuj do嗆 du穎, a efekt jest cz瘰to bardzo mizerny. Po Multi Color Cream moje w這sy s niesamowicie b造szcz帷e, mi瘯kie, a kolor pi瘯ny. Oczywi軼ie znacznie ciemniejszy ni na pr鏏niku, ale tak jest zawsze, gdy k豉dzie si farb na do嗆 ciemne w這sy. Przy nak豉daniu farby prawie w og鏊e nie ma zapachu, konsystencja jest g瘰ta i po raz pierwszy farba nie sp造wa豉 mi z w這s闚 i nie musia豉m wyciera szyji i czo豉 chusteczkami. Polecam serdecznie, b璠 ju tylko tej farby u篡wa, ale na pewno wypr鏏uj te inne odcienie. Za tak cen(nieca貫 7z, ale s i ta雟ze okazje) naprawd warto, a nie wydawa po 20-30z na przereklamowane farby. Pozdrawiam))))))))))
cygaretka76 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-08-21, 11:07   #2238
Eowina1818
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez jamboa Poka wiadomo嗆
kurcze bylam w paru drogeriach i nigdzie nie ma tej farby kawowy braz moze jest tylko szamponetka a farby takiej nie ma? szkoda by bylo bo kolor cudny..
O rzeczywi軼ie nie ma takiego odcieniu w farbach.
Dziwne,瞠 nie ma takich samych odpowiednikach szamponetek w farbach. Powinny by!

Zapraszam na bloga:
Stary 2009-08-21, 12:47   #2239
Ewakuacja69
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 664

ja tez nigdzie nie widzialam tych farb, a chetnie bym wyprobowala...

-15kg!
Ewakuacja69 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-08-21, 20:08   #2240
jamboa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez cygaretka76 Poka wiadomo嗆
Witam. Wczoraj u篡豉m po raz pierwszy tej farby, kolor kasztanowy br您. jest WSPANIAx!!! Uwa瘸m , 瞠 do pi皻 nie dorastaj jej wszystkie Welle i L'oreale, kt鏎e kosztuj do嗆 du穎, a efekt jest cz瘰to bardzo mizerny. Po Multi Color Cream moje w這sy s niesamowicie b造szcz帷e, mi瘯kie, a kolor pi瘯ny. Oczywi軼ie znacznie ciemniejszy ni na pr鏏niku, ale tak jest zawsze, gdy k豉dzie si farb na do嗆 ciemne w這sy. Przy nak豉daniu farby prawie w og鏊e nie ma zapachu, konsystencja jest g瘰ta i po raz pierwszy farba nie sp造wa豉 mi z w這s闚 i nie musia豉m wyciera szyji i czo豉 chusteczkami. Polecam serdecznie, b璠 ju tylko tej farby u篡wa, ale na pewno wypr鏏uj te inne odcienie. Za tak cen(nieca貫 7z, ale s i ta雟ze okazje) naprawd warto, a nie wydawa po 20-30z na przereklamowane farby. Pozdrawiam))))))))))

a mozesz wstawic zdjecie swoich wloskow? prooooooosze bo jestem ciekawa tego kasztana i waham sie ktorego brazu uzyc bo jest ich ze 4
Stary 2009-08-22, 10:17   #2241
Eowina1818
Wtajemniczenie

jamboa

Te malowa豉m kasztanowym
Fotka w 1 po軼ie.
Wyj軼iowy kolor to ciemny blond.

Zapraszam na bloga:
Stary 2009-08-25, 17:11   #2242
panibumbum
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6

hm, hm no mam ma造 dylemat i nie wiem czy w dobrym w徠ku to pisz
ale licz na czyj捷 pomoc.
a wi璚 no mam 17 lat, farbuj w這sy od 5 lat. z r騜nymi efektami..
i nie s no a tak zniszczone. mia豉m na g這wie wszystkie kolory, jedynie blond nie farb, a w dzieci雟twie naturalnie by豉m platynk ;p
teraz mam na g這wie co czego nie potrafi nazwa, hm taki rudawo-br您owy-ciemnyblond. niekt鏎zy m闚i, 瞠 to kasztan, ale jako mi si on nie podoba.
no i chc sobie zrobi jaki 豉dny br您, nie za ciemny, bo ju wiem jaki to b鏊 mie na g這wie czarno, kiedy chcia這 si mie ten wymarzony 'czekoladowy br您'. poprostu taki ciep造, 豉dny br您. licz na pomoc. bo czyta豉m tu ju o paru farbach i by豉m zdecydowana na palette deluxe kasztan lub czaruj帷y br您. no ale troch si zniech璚i豉m. licz 瞠 mi co doradzicie ;>
z g鏎y dzi瘯uj
panibumbum jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-08-26, 10:09   #2243
beatka68
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 10
Jaki szampon koloryzuj帷y ?

Mam pro軸e , prosze doradzcie mam pasemka jednak brazowy kolor pasemek sie zmyl i jest rudy czy moge po這zy szampon koloryzujacy i jaki kolor aby wlosy nie wyszly zielone ani rude ?
beatka68 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-08-28, 12:07   #2244
jamboa
Raczkowanie

a ja mam pytanie - farbowa kto szamponem koloryzuj帷ym do 24 my z Joanny Multi Soft Color? ja mam w這sy naturalne ciemny blond i waham si mi璠zy 2 odcieniami - czekoladowy br您 albo korzenny br您 i nie mog si zdecydowa.. doradzi豉by mi kt鏎a kt鏎y jest 豉dniejszy? albo najbardziej wdzi璚zna by豉bym za zdj璚ia ufarbowanych w這s闚 tymi kolorkami 瞠by por闚na
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg b02ce7c0000e1db649c80a64.jpg (18,5 KB, 60 za豉dowa)
Stary 2009-08-29, 10:54   #2245
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

piekny ten kolorek...
co ja moge powiedziec o szamponach koloryzujacych? uwielbiam je!!! obecnie uzywam zielonego i niebieskiego, efekty oszalamiajace
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-08-30, 14:20   #2246
kseniaczek
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 46

dziewczyny, czy kt鏎a z Was u篡豉 szmponu koloryzuj帷ego Garnier Color&Shine odcie: mro幡y kasztan , czekolada lub naturalny br您?? chcia豉bym sobie o ton przyciemni w這ski, dodam,瞠 mam br您owe

---------- Dopisano o 14:20 ---------- Poprzedni post napisano o 14:19 ----------

dodam, 瞠 mam ja郾iejsze w這sy ni na zdj璚iu ;p
Stary 2009-08-31, 00:11   #2247
Kasza Manna
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 11 354

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ht=color+shine
tu jest w徠ek o tych farbach.
Stary 2009-08-31, 12:08   #2248
Exly
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez jamboa Poka wiadomo嗆
a ja mam pytanie - farbowa kto szamponem koloryzuj帷ym do 24 my z Joanny Multi Soft Color? ja mam w這sy naturalne ciemny blond i waham si mi璠zy 2 odcieniami - czekoladowy br您 albo korzenny br您 i nie mog si zdecydowa.. doradzi豉by mi kt鏎a kt鏎y jest 豉dniejszy? albo najbardziej wdzi璚zna by豉bym za zdj璚ia ufarbowanych w這s闚 tymi kolorkami 瞠by por闚na
Ja farbowa豉m czekoladowym br您em i kolor wyszed 豉dny, chocia lekko inni ni na pude趾u. Bardzo mi si podoba i jestem zadowolona, chocia min窸y ju 2 miesi帷e i kolor si spra (co mia豉m nadziej, 瞠 nast徙i) to wida jeszcze przyciemnienie, w這sy nie wygl康aj sztucznie tylko naturalnie. Naturalny mam taki typowy, polski br您.
Za to moja kuzynka mia豉 naturalnie blond i farbowa豉 si korzennym. W這sy jej wysz造 rude. Teraz jej si sp逝ka do hmm... blondu w rudym odcieniu.
Og鏊nie polecam t farb, 豉two i przyjemnie si u篡wa, 豉dny zapach, nie niszczy w這s闚, kolor wychodzi ciekawy (w moim przypadku) i gdybym mia豉 farbowa nast瘼ny raz, to bym ponownie jej u篡豉. Szkoda tylko, 瞠 ci篹ko dost瘼na.

Stary 2009-08-31, 12:27   #2249
Chatul
ma zielone poj璚ie

Cytat:
Napisane przez Exly Poka wiadomo嗆
W og鏊e nie ufam palette, i podobno testuje na zwierz皻ach! Co dla mnie jest wieeeeeelkim minusem..
Testuj Tak samo L'Oreal, Garnier [ kt鏎y jest jego cz窷ci ] i wiele wiele innych.
Ale na szcz窷cie s te Delie, Mariony i Joanny, kt鏎e testowane na zwierz皻ach nie s

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka wiadomo嗆
piekny ten kolorek...
co ja moge powiedziec o szamponach koloryzujacych? uwielbiam je!!! obecnie uzywam zielonego i niebieskiego, efekty oszalamiajace
Zielony i niebieski szampon koloryzuj帷y? Jakiej firmy? Gdzie kupujesz? *_*
Stary 2009-08-31, 16:18   #2250
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

no poniewaz nie jestem w Polsce, to chyba niewazne, gdzie kupuje
a zwykle to s manic-panic, nietestowane btw
podziwiajcie efekty

Edytowane przez 201607040946
Czas edycji: 2016-07-01 o 20:57
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
24 mycia, bak豉瘸n, blond, blond farba br您 w這sy, blondynka, br您, br您 farba, brunetka, ciemne w這sy, co ile, color shampoo, cytryna, czarne w這sy, czekoladowy br您, czer, czerwone refleksy, d逝gie w這sy, farba, farba do w這s闚, farbonetki, farbowanie, farbowanie na br您, farbowanie w這s闚, farobowanie, fryzura, fryzura saszetka kolor, fryzura steeling, fryzury, g瘰te w這sy, hebanowa czer, henna w這sy farbowanie, jaka farba, jaki kolor w這s闚, joanna, joanna multi soft color, kolor, kolor czerwony, kolor w這s闚, koloryzacja, koloryzacja br您 na rudy, koloryzacja w這s闚, koloryzajcja, koloryzuj帷y, marion, ober篡na, odrosty, ombre, palette, pasemka, piel璕nacja, pomocy, pomocy farba wlosy, pomy趾a, przyciemnianie w這s闚, rabarbar, rozjasnianie wlosow, rozja郾iacz, rude, rude w這sy, rudy, studniowka, szampon, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, szamponetka czerwie, szamponetka farba, szamponetka rudy, szamponetki, szampony koloryzuj帷e, wi郾ia, wlosy, w這sy, w這sy blond, w這sy ciemne, w這sy farba saszetka, w這sy szamponetka br您, wypadanie w這s闚, z blondu na br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-05-18 13:10:32

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:20.