Szampony koloryzuj帷e, szamponetki - pytania, problemy - w徠ek zbiorczy - Strona 76 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2009-08-31, 16:52   #2251
Chatul
ma zielone poj璚ie

Wiadomo軼i: 40 446
Dot.: Szampony koloryzuj帷e - pytania, problemy - w徠ek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka wiadomo嗆
no poniewaz nie jestem w Polsce, to chyba niewazne, gdzie kupuje
a zwykle to s manic-panic, nietestowane btw
podziwiajcie efekty
安ietne I jak dobrze, 瞠 nie testowane
SPr鏏uj je w necie dorwa D逝go si na w這sach trzymaj? I jaka jest aplikacja? Taka sama jak przeci皻nych szamponetek?
Stary 2009-08-31, 17:57   #2252
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

no,no, bo ja nietestowane sie staram kupowac
a panic panic to fajna firma, maj ciekawe cienie, pudry i takie tam, mamy tutaj sklepik dla mrocznych ludzi, zwykle robie tam zakupy
a trzymaja sie na wlosach dosyc dlugo, tylko oczywiscie z czasem p這wiej. o, a najlepsze s takie jednorazowe szamponetki, to nawet na ciemnych wlosach mozna miec srebro
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-08-31, 23:14   #2253
Chatul
ma zielone poj璚ie

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka wiadomo嗆
no,no, bo ja nietestowane sie staram kupowac
a panic panic to fajna firma, maj ciekawe cienie, pudry i takie tam, mamy tutaj sklepik dla mrocznych ludzi, zwykle robie tam zakupy
a trzymaja sie na wlosach dosyc dlugo, tylko oczywiscie z czasem p這wiej. o, a najlepsze s takie jednorazowe szamponetki, to nawet na ciemnych wlosach mozna miec srebro
A wiesz mo瞠 gdzie w Polsce mo積a kupi produkty Manic Panic? Bo w necie to wsz璠zie tylko zagraniczne strony widz ;/ Kiedy wiem, 瞠 Rock Metal Shop mia je w swojej ofercie, ale to od dawna nieaktualne ;/ Ale widzia豉m, 瞠 ma inne fajne wi璚 jak b璠 mia豉 got闚k to kupi. Do tego czasu b璠 robi豉 pasemka krepin :P Przynajmniej na pewno si zmyj
Stary 2009-09-01, 12:52   #2254
Jagoda90
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 054

Cytat:
Napisane przez Chatul Poka wiadomo嗆
Testuj Tak samo L'Oreal, Garnier [ kt鏎y jest jego cz窷ci ] i wiele wiele innych.
Ale na szcz窷cie s te Delie, Mariony i Joanny, kt鏎e testowane na zwierz皻ach nie s

Zielony i niebieski szampon koloryzuj帷y? Jakiej firmy? Gdzie kupujesz? *_*
A Delia szybko Ci zesz豉 ?

Joanna zesz豉 mi bardzo szybko, a kolor po 2 myciu bardzo fajnie wygl康a

Jagoda90 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-09-01, 15:16   #2255
Yenes
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 861

Witam dziewczyny Ot騜 zosta豉m dzi szcz窷liw posiadaczk dw鏂h szamponetek firmy Marion w kolorze mied. I... troch si obawiam co z tego wyjdzie ^^ W kwietniu zafarbowa豉m w這ski br您em z palette do 24 my, w lipcu gdy kolor niemal zszed szamponetk z joanny. Teraz po obu farbach ni ma prawie 郵adu, jednak troch si boj gdy po pierwsze - prze鈍ituj mi gdzieniegdzie resztki pasemek blond - obawiam si jak to b璠zie wygl康a這. Og鏊nie w這sy mam b. ciemny blond, czy tez raczej juz jasny br您. Zastanawiam si jak wyjdzie na nich odcie mied?
Yenes jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-09-02, 16:09   #2256
gie17
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 133

Dziewczyny, jak to jest, robie sobie dzis wlosy szamponetka, ale chcialabym uzyc tez Waxa, jak to pogodzi? mo瞠 by najpierw Wax a potem szamponetka? Kiedy wy nakladacie maske lub odzywke szamponetkuj帷 wlosy?

51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 cm

gie17 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-09-02, 20:10   #2257
Suchii
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

hej ; D 6 dni temu pofarbowalam wlosy szamponetka Palette - kolor sredni braz. Kolor oczywiscie juz mi sie troche spra, wiec teraz planuje pomalowac wlosy czyms trwalszym. Wybralam Garnier Color&Shine kolor 5 Jasny Br您 zmywalny po 28 myciach.. no i znowu nie wiem czy odstep miedzy koloryzacja nie jest za krotki.Czy musze poczekac, a jesli tak to ile? Czy moge szampon koloryzacyjny nalozyc na szamponetke?
Suchii jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-09-03, 20:15   #2258
Chatul
ma zielone poj璚ie

Cytat:
Napisane przez Jagoda90 Poka wiadomo嗆
A Delia szybko Ci zesz豉 ?
Mnie nic poza Joann nie schodzi szybko :P Ale generalnie Delia nie wgryza si we w這sy :P

Cytat:
Joanna zesz豉 mi bardzo szybko, a kolor po 2 myciu bardzo fajnie wygl康a
U mnie po 2 myciach to prawie 郵adu Joanny nie by這 :P

Cytat:
Napisane przez Yenes Poka wiadomo嗆
Witam dziewczyny Ot騜 zosta豉m dzi szcz窷liw posiadaczk dw鏂h szamponetek firmy Marion w kolorze mied. I... troch si obawiam co z tego wyjdzie ^^ W kwietniu zafarbowa豉m w這ski br您em z palette do 24 my, w lipcu gdy kolor niemal zszed szamponetk z joanny. Teraz po obu farbach ni ma prawie 郵adu, jednak troch si boj gdy po pierwsze - prze鈍ituj mi gdzieniegdzie resztki pasemek blond - obawiam si jak to b璠zie wygl康a這. Og鏊nie w這sy mam b. ciemny blond, czy tez raczej juz jasny br您. Zastanawiam si jak wyjdzie na nich odcie mied?
Jak masz jasny br您/ciemny blond to raczej wyjdzie Ci ciemnawa mied, tam gdzie masz blond pasemka kolor powinien by ja郾iejszy. My郵, 瞠 szamponetka chwyci w miar r闚nomiernie, a jak nie to efekt i tak b璠zie niez造. Je瞠li jednak mia豉 te blond pasemka robione rozja郾iaczem, nie farb rozja郾iaj帷, to z nich kolor mo瞠 si szybko wyp逝kiwa.

Cytat:
Napisane przez gie17 Poka wiadomo嗆
Dziewczyny, jak to jest, robie sobie dzis wlosy szamponetka, ale chcialabym uzyc tez Waxa, jak to pogodzi? mo瞠 by najpierw Wax a potem szamponetka? Kiedy wy nakladacie maske lub odzywke szamponetkuj帷 wlosy?
Widz, 瞠 troch za p騧no odpisuj :P Ale tak na przysz這嗆 xD ja nak豉dam od篡wk przed szamponetkowaniem. Trzymam j nawet kilka godzin [ zale篡 jaka ], nast瘼nie myj w這sy, potem szamponetkuj, a po szamponetkowaniu sp逝kuj [ wiadomo :P ] i nak豉dam na chwilk jak捷 od篡wk, ale ju na sam d逝go嗆 w這s闚.
Stary 2009-09-04, 12:17   #2259
Eowina1818
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 554

Witajcie!

Chcia豉bym was prosi o rad!
Mam ochot zmieni w這sy z blondu na intensywn czerwie, jednak nie wiem czy b璠zie mi pasowa.
Uzna豉m wi璚, 瞠 spr鏏uje najpierw z szamponem koloryzuj帷ym i zobacz jak wygl康am. Kupi豉m jasn czerwie VENITA 6-8 my.
I oczywi軼ie mam w徠pliwo軼i...

Wiem,瞠 w 100% si nie zmyje si do pierwotnego koloru. Jaka ruda po鈍iata mi nie przeszkadza, boje si jednak, ze wyjdzie mi co r騜owego
A r騜owych w這sk闚 to ja na pewno nie chce!!

moje w這sy obecnie:
http://wizaz.pl/forum/attachment.php...2&d=1251464935

Jak my郵icie spr鏏owa??
Porad嬈ie mi!

Zapraszam na bloga:
http://eowinymakijaze.blogspot.com/
Eowina1818 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-09-04, 15:37   #2260
Eowina1818
Wtajemniczenie

Przeprowadzi豉m eksperyment!

Zamiast ca造ch w這s闚 zrobi豉m sobie pasemko, aby zobaczy jaki kolor wyjdzie i jak si zmywa. i okaza這 si, ze jasna czerwie jak kupi豉m jest naprawd ruda!
a na pasemkach jasnych to jasno ruda.

Wysz這 wi璚 瞠 farbowanie t szamponetk mija si z celem, czyli przekonaniem si czy pasuj mi czerwone w這sy (bo wychodz rude).

A to moje pasemko: http://img42.imageshack.us/img42/8159/1111s.jpg

Zapraszam na bloga:
Stary 2009-09-04, 19:50   #2261
Lollipapi
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3
R騜owa szamponetka

Czy wiecie gdzie mo積a kupi jasnor騜owe szamponetki? Czy wgl mo積a takie gdzie dosta? I je郵i tak to jakich firm?
Lollipapi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-09-04, 23:43   #2262
Chatul
ma zielone poj璚ie

Cytat:
Napisane przez Eowina1818 Poka wiadomo嗆
Przeprowadzi豉m eksperyment!

Zamiast ca造ch w這s闚 zrobi豉m sobie pasemko, aby zobaczy jaki kolor wyjdzie i jak si zmywa. i okaza這 si, ze jasna czerwie jak kupi豉m jest naprawd ruda!
a na pasemkach jasnych to jasno ruda.

Wysz這 wi璚 瞠 farbowanie t szamponetk mija si z celem, czyli przekonaniem si czy pasuj mi czerwone w這sy (bo wychodz rude).

A to moje pasemko: http://img42.imageshack.us/img42/8159/1111s.jpg
A trzyma豉 odpowiednio d逝go na w這sach ten balsam? Bo a dziwne, 瞠 kolor wyszed inny ni powinien, hmm.

Cytat:
Napisane przez Lollipapi Poka wiadomo嗆
Czy wiecie gdzie mo積a kupi jasnor騜owe szamponetki? Czy wgl mo積a takie gdzie dosta? I je郵i tak to jakich firm?
Rock Metal Shop ma co takiego: http://www.rockmetalshop.pl/product-...r-STAR-22.html
Stary 2009-09-05, 10:42   #2263
201607040946
Konto usuni皻e

mnie tez r騜 czasem kusi, ale wiecie, dziwne, 瞠 na moich naturalnych odrostach <taki ciemny popielaty blond, nie mysi>, zadna szamponetka nigdy nie trzyma sie d逝瞠j niz do 2 my

eowina, a mnie sie ten kolor baaaardzo podoba
Stary 2009-09-05, 20:14   #2264
Eowina1818
Wtajemniczenie

Chatul
Sama nie wiem, mo瞠 amsz racje 瞠 za kr鏒ko. ale ba豉m si, 瞠 za mocno chwyci i si wcale nie zmyje kolor.

kaguya
dzi瘯uje Ci bardzo

Zaszala豉m i zrobi豉m sobie szamponem koloryzuj帷ym czerwono-rude w這sy!
Niestety u篡豉m trzech szamponetek (2x jasna czerwie VENITA 6-8 my i 1x Marion winna czerwie) i grzywka wysz豉 czerwona a reszta ruda.

Do陰czam foto tego co mam na g這wie, w sztucznym 鈍ietle wi璚 nie wida gdzie jest rude a gdzie czerwone: http://wizaz.pl/forum/attachment.php...1&d=1252174180

Teraz zastanawiam si czy szampon zamieni na farb i na sta貫 by rudo czy czerwono-w這sa...?

Zapraszam na bloga:
Stary 2009-09-17, 15:02   #2265
sidorcia
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 698
Palette Color Shampoo 24 mycia

Tak wi璚 zaczn od tego, 瞠 w poniedzia貫k farbowa豉m w這sy szamponem Palette 6-8 my kolor 鈔edni br您, kolor delikatnie ju zszed, zosta這 go tylko troch bo specjalnie trzyma豉m kr鏒ko, 瞠by najpierw zobaczy efekt. To by這 moje pierwsze w 篡ciu farbowanie w這s闚, od tego szamponetk. Kupi豉m Palette Color Shampoo na 24 mycia, kolor czekoladowy br您. Mam kilka pyta. Chcia豉bym aby kolor wyszed naturalny, i 瞠by nie by czarny. Po jakim czasie od poprzedniego farbowania mog u篡 tej farby? Poni瞠j za陰czam zdj璚ie przed i po farbowaniu farb 鈔edni br您. Czy ta farba na 24 mycia nie zniszczy mi w這s闚? Mam nadziej, 瞠 kolor si zmyje po jakim czasie...?

Edytowane przez sidorcia
Czas edycji: 2009-09-17 o 15:05
sidorcia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-09-17, 15:08   #2266
karolynka90
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 532
Dot.: Palette Color Shampoo 24 mycia

Cytat:
Napisane przez sidorcia Poka wiadomo嗆
Tak wi璚 zaczn od tego, 瞠 w poniedzia貫k farbowa豉m w這sy szamponem Palette 6-8 my kolor 鈔edni br您, kolor delikatnie ju zszed, zosta這 go tylko troch bo specjalnie trzyma豉m kr鏒ko, 瞠by najpierw zobaczy efekt. To by這 moje pierwsze w 篡ciu farbowanie w這s闚, od tego szamponetk. Kupi豉m Palette Color Shampoo na 24 mycia, kolor czekoladowy br您. Mam kilka pyta.
1. Chcia豉bym aby kolor wyszed naturalny, i 瞠by nie by czarny.
2. Po jakim czasie od poprzedniego farbowania mog u篡 tej farby? Poni瞠j za陰czam zdj璚ie przed i po farbowaniu farb 鈔edni br您.
3. Czy ta farba na 24 mycia nie zniszczy mi w這s闚?
4. Mam nadziej, 瞠 kolor si zmyje po jakim czasie...?
farbuje dokladnie tym szampnoem (24 mycia palette) tym samym kolorem.
1. niestety ale kolor na poczatku wychodzi baaardzo ciemny, u mnie prawie czarny z brazowymi przeblyskami w sloncu.
2. ja farbuje co ok. poltora miesiaca i wlosy sa w bardzo dobrym stanie. (oczywiscie przy uzywaniu nawilzajacej odzywki - Crema al Latte).
3. wszystko zalezy od wlosow, ale mysle, ze nie powinna. mi nie zniszczyla a farbuje nia juz od ponad pol roku.
4. mi sie do konca nie zmywa, robia sie odrosty
Stary 2009-09-17, 15:12   #2267
czikicziki
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 451

Te szampony Palette w og鏊e chyba do najlepszych nie nale膨... Nie wiem czy to dobry wyb鏎. Je郵i ju ma by koloryzacja trwalsza ni szamponetka to mo瞠 Loreal Casting? Tylko trzeba by wybra odcie ja郾iejszy ni chcesz bo one zazwyczaj wychodz ciemniejsze. A kolor tak naprawd na naturalnych w這sach i do tego do嗆 jasnych (jakie masz Ty) i tak si w 100% nie zmyje- nie wiem czy warto pr鏏owa- masz naprawd 豉dne, g瘰te i fajnie pocieniowane w這sy.
Je郵i jeste tak na pewno zdecydowana to mo瞠 id do jakiego sprawdzonego fryzjera- tam na pewno dobior kolor, kt鏎y wyjdzie taki jaki ma by, nie wyjd Ci czarne no i nie powinno Ci to drastycznie podzia豉 na ich kondycj- a s specyfiki fryzjerskie koloryzuj帷e w這sy czasowo
czikicziki jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-09-17, 15:13   #2268
sidorcia
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez karolynka90 Poka wiadomo嗆
farbuje dokladnie tym szampnoem (24 mycia palette) tym samym kolorem.
1. niestety ale kolor na poczatku wychodzi baaardzo ciemny, u mnie prawie czarny z brazowymi przeblyskami w sloncu.
2. ja farbuje co ok. poltora miesiaca i wlosy sa w bardzo dobrym stanie. (oczywiscie przy uzywaniu nawilzajacej odzywki - Crema al Latte).
3. wszystko zalezy od wlosow, ale mysle, ze nie powinna. mi nie zniszczyla a farbuje nia juz od ponad pol roku.
4. mi sie do konca nie zmywa, robia sie odrosty

jak my郵isz, czy przy moim kolorze w這s闚 by這by bardzo wida te odrosty, kt鏎e s u Ciebie? Ile czasu trzymasz t farb na w這sach i jakiej d逝go軼i s Twoje w這sy?
Stary 2009-09-17, 15:21   #2269
karolynka90
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 532

Cytat:
Napisane przez sidorcia Poka wiadomo嗆
jak my郵isz, czy przy moim kolorze w這s闚 by這by bardzo wida te odrosty, kt鏎e s u Ciebie? Ile czasu trzymasz t farb na w這sach i jakiej d逝go軼i s Twoje w這sy?
na pewno byloby widac
moje wlosy za dlugosci ok. poltora cm za lokiec.
aha, trzymam farbe ok. 20 minut, maksymalnie do 25.
Stary 2009-09-17, 18:53   #2270
sidorcia
Rozeznanie

jakie najbardziej polecacie szampony koloryzuj帷e, kt鏎e 豉dnie si zmyj? bo czyta豉m opinie na temat Palette, i wydaje mi si, 瞠 kolor nie zmyje mi si do ko鎍a... jak my郵icie?
Stary 2009-09-19, 12:00   #2271
201607040946
Konto usuni皻e

jesli chcesz farbowac naturalne w這ski, to w sumie zmywa si chyba ka盥y, ale szampon <nawet pallete, saszetka>, nie taki do 24 my to dziwne jest, ale z naturalnych w這s闚 zmywa mi sie szybko i do ko鎍a. a tak mi si marzy popielaty odcie...buuu...
Stary 2009-09-30, 17:01   #2272
Navien
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 395

Ja mam naturalny kolor taki szaro-buro-brzydki, jak to okre郵am, wi璚 farbuj w這sy. Zazwyczaj na czekoladk. Ostatnio mi odbi這, posz豉m do fryzjera i chcia豉m co rudego. Ale mia by 豉dny rudy! Pokaza豉m na zdj璚iu nawet jaki. A, 瞠 to profesjonalny salon i pracuj tam podobno specjalistki, to zaufa豉m fryzjerce ca趾owicie i podda豉m si zabiegowi, bo zapewnia豉, 瞠 b璠zie super. Teraz 瘸逝j. Zap豉ci豉m 150z i tylko szkoda wydanych pieni璠zy.
Mam d逝gie w這sy, wi璚 d馧 jest w ca趾iem ciekawym odcieniu, natomiast czubek g這wy to czysta marchewa! P豉ka si chc.
I kiepsko mnie do tego obci窸a. Ciesz si, 瞠 przynajmniej kolor kiedy zejdzie a grzywka odro郾ie...

Kupi豉m dzi szampon koloryzuj帷y Palette - 24 mycia i zamierzam by czekoladowa. B璠 go stosowa豉 przez najbli窺ze dwa miesi帷e, a po tym czasie p鎩d pofarbowa w這sy, ale ju do innego fryzjera! No c騜, nie wiesz jak b璠ziesz wygl康a w danej fryzurze, dop鏦i si nie przekonasz na w豉snej sk鏎ze. Rudy to nie m鎩 kolor
Stary 2009-10-01, 08:23   #2273
kluuu
SPAMER
Nieop豉cona reklama

Wiadomo軼i: 64
POMOCY! efekty po Joanna - Multi Soft Color - szampon koloryzuj帷y

Oko這 2 miesi帷e temu u篡豉m Joanna - Multi Soft Color - szampon koloryzuj帷y odcie Ksi篹ycowy blond ( m鎩 naturalny kolor to 鈔edni blond, nigdy nie farbowane). Trzyma豉m chyba za kr鏒ko i od razu po umy豉m g這w, przez to efekt by niewidoczny. Tydzie p騧niej ponowi豉m eksperyment... pos逝cha豉m kole瘸nk- trzyma豉m go na g這wie max. ilo嗆 czasu ( 40 min). Po zako鎍zeniu efekt by bardzo zadowalaj帷y. Taki jak chcia豉m! Szampon podobno schodzi do 24 my.. od tamtej pory my豉m g這w oko這 40 razy. Kolor troch zszed ale odnie mam ca趾owicie inny od naturalnego -rudy blond. ... na moich w這sach widoczne s ju DU浩 ODROSTY (kt鏎ych nie powinno by po szamponie) w kolorze bardzo ciemnego br您u! ( nigdy moje w這sy nie mia造 takiego koloru!
Prosz o POMOC.
co mam zrobi? Nie chc farbowa do ko鎍a 篡cia w這s闚, odrosty wygl康aj niechlujnie, mog ewentualnie u篡wa szampon闚 koloryzuj帷ych ale boje si,瞠 skutki b璠 takie same. nie wiem co mam teraz z nimi zrobi ...
kluuu jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-10-02, 22:48   #2274
Navien
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 395

nie znam si na tym kompletnie, ale ja bym na Twoim miejscu kupi豉 szamponetk w kolorze Twoich naturalnych w這s闚. Podobny odcie i ju. i mo瞠 p騧niej wielkich odrost闚 nie b璠zie. ale ekspertem nie jestem, wi璚 nie mam 瘸dnej pewno軼i.
Stary 2009-10-03, 11:26   #2275
Chatul
ma zielone poj璚ie

Cytat:
Napisane przez Navien Poka wiadomo嗆
nie znam si na tym kompletnie, ale ja bym na Twoim miejscu kupi豉 szamponetk w kolorze Twoich naturalnych w這s闚. Podobny odcie i ju. i mo瞠 p騧niej wielkich odrost闚 nie b璠zie. ale ekspertem nie jestem, wi璚 nie mam 瘸dnej pewno軼i.
To jest dobra rada Te bym tak zrobi豉 w takiej sytuacji.
Stary 2009-10-03, 12:26   #2276
justi699
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 507

Cytat:
Napisane przez Eowina1818 Poka wiadomo嗆
Chatul
Sama nie wiem, mo瞠 amsz racje 瞠 za kr鏒ko. ale ba豉m si, 瞠 za mocno chwyci i si wcale nie zmyje kolor.

kaguya
dzi瘯uje Ci bardzo

Zaszala豉m i zrobi豉m sobie szamponem koloryzuj帷ym czerwono-rude w這sy!
Niestety u篡豉m trzech szamponetek (2x jasna czerwie VENITA 6-8 my i 1x Marion winna czerwie) i grzywka wysz豉 czerwona a reszta ruda.

Do陰czam foto tego co mam na g這wie, w sztucznym 鈍ietle wi璚 nie wida gdzie jest rude a gdzie czerwone: http://wizaz.pl/forum/attachment.php...1&d=1252174180

Teraz zastanawiam si czy szampon zamieni na farb i na sta貫 by rudo czy czerwono-w這sa...?
moim zdaniem 豉dnie Ci w tych rudych w這skach

a ja mam pytanie w imieniu mojej mamy
zawsze farbuje w這sy farb do w這s闚 palett ciemny blond
i my郵i czy mo瞠 raz u篡 szamponetki je郵i tak to jakiej co polecacie?

Nasz 奸ub

Jeste z nami
11.05.2015, godz. 13.30
justi699 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-10-03, 13:25   #2277
kluuu
SPAMER
Nieop豉cona reklama

dzi瘯i za rade) my郵a豉m o tym.. problem w tym,瞠 moje w這sy nigdy nie mia造 jednolitego koloru. ca這嗆 og鏊nie ciemny blond, z wierzchu 鈔edni blond n pasemkami jsnymi od s這鎍a, grzywka bardzo jasny blond. je瞠li u篡豉bym szamponu takiego,jaki kolor maj odrosty to ca貫 by造 by praktycznie ciemne( bo odrosty maj kolor,jaki by np pod spodem w這s闚). poza tym uwierzcie,瞠 nie widzia豉m nigdy szamponetki chocia troche zbli穎nej do tego mojego koloru ;// ale dzi瘯uj! macie jeszcze jakie inne propozycje?
Stary 2009-10-03, 18:30   #2278
Chatul
ma zielone poj璚ie

Cytat:
Napisane przez justi699 Poka wiadomo嗆
a ja mam pytanie w imieniu mojej mamy
zawsze farbuje w這sy farb do w這s闚 palett ciemny blond
i my郵i czy mo瞠 raz u篡 szamponetki je郵i tak to jakiej co polecacie?
A na jaki kolor farbuje i na jaki chce zaszamponetkowa? Bo od tego zale篡 efekt koloryzacji.

Cytat:
Napisane przez kluuu Poka wiadomo嗆
dzi瘯i za rade) my郵a豉m o tym.. problem w tym,瞠 moje w這sy nigdy nie mia造 jednolitego koloru. ca這嗆 og鏊nie ciemny blond, z wierzchu 鈔edni blond n pasemkami jsnymi od s這鎍a, grzywka bardzo jasny blond. je瞠li u篡豉bym szamponu takiego,jaki kolor maj odrosty to ca貫 by造 by praktycznie ciemne( bo odrosty maj kolor,jaki by np pod spodem w這s闚). poza tym uwierzcie,瞠 nie widzia豉m nigdy szamponetki chocia troche zbli穎nej do tego mojego koloru ;// ale dzi瘯uj! macie jeszcze jakie inne propozycje?
Spr鏏uj znale潭 jaki 鈔edni blond i tym zaszamponetkowa. Przynajmniej 鈔ednia arytmetyczna Twoich naturalnych kolor闚 wyjdzie (;
Stary 2009-10-04, 09:54   #2279
justi699
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 507

Cytat:
Napisane przez Chatul Poka wiadomo嗆
A na jaki kolor farbuje i na jaki chce zaszamponetkowa? Bo od tego zale篡 efekt koloryzacji.

no tak jak pisa豉m wy瞠j maluje na ciemny blond a kolor kt鏎y chce uzyska szamponetk te co takiego

Nasz 奸ub

Jeste z nami
11.05.2015, godz. 13.30
justi699 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-10-07, 15:37   #2280
kluuu
SPAMER
Nieop豉cona reklama

a wi璚.. dziewczyny... zrobi豉m tak: tym samym odcienie mszapmonu koloryzuj帷ego si zrobi豉m! ale trzyma豉m kr鏒ko bardzo. i jestem bardzo zadowolona, bo jedyne co si sta這 to o,瞠 przykry moje odrosty ale nie tak ca趾owicie, tylk na ca造ch w這sach s takie w豉郾ie refleksy i odrosty praktycznie niewidoczne.
Odpowiedz

Tagi
24 mycia, bak豉瘸n, blond, blond farba br您 w這sy, blondynka, br您, br您 farba, brunetka, ciemne w這sy, co ile, color shampoo, cytryna, czarne w這sy, czekoladowy br您, czer, czerwone refleksy, d逝gie w這sy, farba, farba do w這s闚, farbonetki, farbowanie, farbowanie na br您, farbowanie w這s闚, farobowanie, fryzura, fryzura saszetka kolor, fryzura steeling, fryzury, g瘰te w這sy, hebanowa czer, henna w這sy farbowanie, jaka farba, jaki kolor w這s闚, joanna, joanna multi soft color, kolor, kolor czerwony, kolor w這s闚, koloryzacja, koloryzacja br您 na rudy, koloryzacja w這s闚, koloryzajcja, koloryzuj帷y, marion, ober篡na, odrosty, ombre, palette, pasemka, piel璕nacja, pomocy, pomocy farba wlosy, pomy趾a, przyciemnianie w這s闚, rabarbar, rozjasnianie wlosow, rozja郾iacz, rude, rude w這sy, rudy, studniowka, szampon, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, szamponetka czerwie, szamponetka farba, szamponetka rudy, szamponetki, szampony koloryzuj帷e, wi郾ia, wlosy, w這sy, w這sy blond, w這sy ciemne, w這sy farba saszetka, w這sy szamponetka br您, wypadanie w這s闚, z blondu na br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-05-18 13:10:32

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:07.