Szampony koloryzuj帷e, szamponetki - pytania, problemy - w徠ek zbiorczy - Strona 78 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2009-11-09, 18:18   #2311
Navien
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 395
Dot.: Szampony koloryzuj帷e - pytania, problemy - w徠ek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Exly Poka wiadomo嗆
Pochwal si efektami Z ciekawo軼i, jaki kolorek wybra豉?
wzi窸am czekolad, ale powiem szczerze, 瞠 nie jestem zadowolona. Tzn ok, m鎩 kolor si troch od鈍ie篡, w這sy wygl康aj lepiej, szampon pokry odrosty, ale mimo wszystko wygl康a to za s豉bo. Za jasno. Nast瘼nym razem spr鏏uj garniera, bo L'oreal Casting nie stan掖 na wysoko軼i zadania niestety.

Edytowane przez Navien
Czas edycji: 2009-11-09 o 18:21
Navien jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-11-09, 19:27   #2312
jyyli
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 10 038
GG do jyyli

Cytat:
Napisane przez Navien Poka wiadomo嗆
wzi窸am czekolad, ale powiem szczerze, 瞠 nie jestem zadowolona. Tzn ok, m鎩 kolor si troch od鈍ie篡, w這sy wygl康aj lepiej, szampon pokry odrosty, ale mimo wszystko wygl康a to za s豉bo. Za jasno. Nast瘼nym razem spr鏏uj garniera, bo L'oreal Casting nie stan掖 na wysoko軼i zadania niestety.
Moim zdaniem super jest szampon Joanny, nie pami皻am nazwy niestety, ale by豉 pewnie wspomniana gdzie w w徠ku Pokrywa super, efekt wyrazisty, ale bardzo naturalny, d逝go si trzyma, a w這sy takie l郾i帷e i mi瘯kie Ale du膨 wad jest to, 瞠 ci篹ko j dosta.

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-11-09, 19:43   #2313
kocurzyca
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 14 293
Wpisy w blogu: 4

Cytat:
Napisane przez Navien Poka wiadomo嗆
Teraz czekam a prawie wyschn i jazda
Castng sie przeciez kladzie na mokre wlosy z tego co pamietam
kocurzyca jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-11-09, 19:49   #2314
Navien
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 395

Cytat:
Napisane przez jyyli Poka wiadomo嗆
Moim zdaniem super jest szampon Joanny, nie pami皻am nazwy niestety, ale by豉 pewnie wspomniana gdzie w w徠ku Pokrywa super, efekt wyrazisty, ale bardzo naturalny, d逝go si trzyma, a w這sy takie l郾i帷e i mi瘯kie Ale du膨 wad jest to, 瞠 ci篹ko j dosta.
o, to poszukam mo瞠 Joann nast瘼nym razem

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Poka wiadomo嗆
Castng sie przeciez kladzie na mokre wlosy z tego co pamietam
W ulotce napisali, 瞠 w這sy mam zmoczy troch, ale nie maj by mokre i dok豉dnie je wysuszy r璚znikiem, 瞠by by造 lekko wilgotne tylko. Wi璚 tak zrobi豉m
Stary 2009-11-11, 14:31   #2315
mimochodem
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 422

Pomocy ;d
Farbuj w這sy od jaki 3 lat, teraz prawie wr鏂i豉m do swojego dawnego koloru (bardzo ciemny blond)
W weekend na0zylam na wlosy odzywke firmy Venita odcien Bronze (odzywka z dodatkiem henny- w formie proszku, dolewa si wody, miesza i nak豉da na w這sy). Wyszed bardzo ciemny br您, nawet mi si podoba, ale po 3 myciach kolor oczywi軼ie si zmieni. Miejscami jest lekko rudawy (co mi a tak nie przeszkadza), ale na ko鎍闚kach podchodzi pod ciemn ziele (zale篡 od 鈍iat豉). Nie chce tej zieleni mam w domu jeszcze balsam koloryzuj帷y Venity - 2 odcienie- kasztan i orzechowy br您. Zastanawiam si czy nie na這篡 kasztanu, ale boj sie, 瞠 wyjdzie mi kolor z mocnymi akcentami czerwieni, a tego to ju chyba nie prze篡j
macie jakies pomys造? lecie do miasta po szamponetk Joanny w ciemnych odcieniach (myslalam o kawowym br您ie)? czym zag逝szy te zielone refleksy?

talia: 64->60
biodra: 90->85
udo: 52->49

Edytowane przez mimochodem
Czas edycji: 2009-11-11 o 15:04
mimochodem jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-11-16, 13:05   #2316
zelkowa_krolewna
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 576

Prze郵edzi豉m troch ten w徠ek, je郵i jest odpowiedz na moje pytanie to z g鏎y przepraszam.
Od jakiego czasu my郵 o podkre郵eniu mojego naturalnego koloru w這s闚, ale chcia豉m to zrobi szamponatk, kt鏎a rzeczywi軼ie zejdzie po kilku myciach.
Jak szmponetk polecacie i jakie s Wasze do鈍iadczenia?
Dodam, 瞠 kilka lat temu moje w這sy prze篡造 koloryzacj Paletkami. Tak wiem, to najgorsze co mog豉m im zafundowa.
Dlatego teraz chcia豉bym jak najmniej im zaszkodzi i mie pewno嗆, 瞠 po paru tygodniach farba zniknie ca趾owicie i nie zostan odrosty.
zelkowa_krolewna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-11-16, 13:07   #2317
jyyli
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 10 038
GG do jyyli

Cytat:
Napisane przez zelkowa_krolewna Poka wiadomo嗆
Prze郵edzi豉m troch ten w徠ek, je郵i jest odpowiedz na moje pytanie to z g鏎y przepraszam.
Od jakiego czasu my郵 o podkre郵eniu mojego naturalnego koloru w這s闚, ale chcia豉m to zrobi szamponatk, kt鏎a rzeczywi軼ie zejdzie po kilku myciach.
Jak szmponetk polecacie i jakie s Wasze do鈍iadczenia?
Dodam, 瞠 kilka lat temu moje w這sy prze篡造 koloryzacj Paletkami. Tak wiem, to najgorsze co mog豉m im zafundowa.
Dlatego teraz chcia豉bym jak najmniej im zaszkodzi i mie pewno嗆, 瞠 po paru tygodniach farba zniknie ca趾owicie i nie zostan odrosty.
Marion i Joanna s super, u mnie obie zesz造 bez problemu, a do tego w這sy by造 niesamowicie l郾i帷e i mi瘯kie

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-11-18, 13:09   #2318
kysia
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 11
Dot.: Joanna Multi Cream Color

Czy ktoras ma zdjecia po orzechowym brazie? kolor na opakowaniu wyglada bardzo kuszaco
kysia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-11-18, 15:57   #2319
Eowina1818
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 554
Dot.: Joanna Multi Cream Color

U篡wa豉m szampona koloryzuj帷ego Joanna Orzechowy braz, jest w tym w徠ku foto - http://www.wizaz.pl/forum/showthread...=364796&page=2

Zapraszam na bloga:
http://eowinymakijaze.blogspot.com/
Eowina1818 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-11-19, 16:03   #2320
vikaisdead
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 25
Talking Czy szamponetka sp逝kuje farbe?

Cze嗆, jestem tutaj nowa i pewne pytanie sko這ni這 mnie do za這瞠nia konta
Ot騜 mam farbowane w這sy od ponad roku, ale chcia豉bym wr鏂i do naturalnego koloru. Wiem, 瞠 najlepszym sposobem jest czekanie a odrosn, ale s造sza豉m, 瞠 gdy pofarbuje si w這sy szamponetk, to wraz z jej sp逝kaniem sp逝ka si te farba do naturalnego koloru. Nie wiem, czy to totalne brednie, czy jest w tym troch prawdy, dlatego prosz, 瞠by軼ie si wypowiada造 co o tym wiecie, s康zicie itp.
Z g鏎y dzi瘯i za odp
vikaisdead jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-11-19, 16:47   #2321
visionAM
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 29 107
Dot.: Czy szamponetka sp逝kuje farbe?

to s totalne brednie dziecko drogie
visionAM jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-11-19, 19:06   #2322
agata456
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 323
Dot.: Czy szamponetka sp逝kuje farbe?

wi瘯szych g逝pot dawno nie s造sza豉m
agata456 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-11-20, 22:57   #2323
*Sweety*
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 737
GG do *Sweety*

Ja u篡wam zawsze szamponetki Marion - Kawowy br您
Podoba mi si ten kolor, a kole瘸nki wr璚z si zachwycaj i zazdroszcz
Szkoda tylko, 瞠 po 4 myciach po pi瘯nym kolorze nie ma prawie 郵adu
Naturalnie mam br您owe w這sy, a szamponetka pokrywa je r闚nomiernie i wychodzi 豉dny intensywny kolor.

*Sweety* jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-11-21, 10:40   #2324
MalaArielka
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 745

Mam problem z nadmiernym wypadaniem w這s闚. Szamponetki Marion i Joanna w og鏊e nie zmieniaj mojego koloru w這s闚, lekko zmienia Delia i Venita. Czy kt鏎a z Was stosowa豉 je jaki czas temu, czy nie wypada造 po nich bardziej w這sy( tak po ok. 3 miesi帷ach po u篡ciu, bo mniej wi璚ej wtedy mog zacz望 wypada)? Raczej wsz璠zie pisz komentarze zaraz po zastosowaniu, a ja bym chcia豉 si dowiedzie czy kilka miesi璚y po u篡ciu w這sy nadal trzymaj si g這wy
MalaArielka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-11-22, 19:19   #2325
ewwa90
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Unhappy pomoc w farbowaniu szamponetk :(

Witam! Mam kilka pyta dotycz帷ych szampon闚 koloryzuj帷ych. A wi璚, zamierzam pofarbowa sobie w這sy bo od d逝窺zego czasu chce zmini kolor. Dodam, 瞠 nigdy wcze郾iej nie farbowa豉m w這s闚 ani farb ani szamponem.Dlatego zanim u篡je farby wola豉bm najpierw u篡 szamponu koloryzuj帷ego aby przekonac si jak bede wygl康a. Mam w這sy koloru br您owego (jednak nie jest to ani bardzo ciemny br您, ani jasny, tylko taki po鈔edni). Chcia豉bym przefarbowa si na jasny blond. I mam pytanie czy maj帷 br您owe w這sy, moge u篡 szamponu koloryzuj帷ego jasny blond??
Czy ten kolor mi wyjdzie? Czy moje w這sy s za ciemne na blond?
I jakie s najlepsze szampony koloryzauj帷e (chodzi mi o firme ) Bardzo prosze o pomoc, pozdrawiam!
ewwa90 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-11-22, 19:29   #2326
agata456
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 323
Dot.: pomoc w farbowaniu szamponetk :(

napewno na br您owych w這sach nie wyjdzie ci jasny blond...bez uprzedniego rozja郾ienia w這s闚 nie uzyskasz jasnego blondu,po co niszczy w這sy ciesz si swoimi naturalnymi
agata456 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-11-23, 06:25   #2327
Chatul
ma zielone poj璚ie

Wiadomo軼i: 40 446

Cytat:
Napisane przez MalaArielka Poka wiadomo嗆
Mam problem z nadmiernym wypadaniem w這s闚. Szamponetki Marion i Joanna w og鏊e nie zmieniaj mojego koloru w這s闚, lekko zmienia Delia i Venita. Czy kt鏎a z Was stosowa豉 je jaki czas temu, czy nie wypada造 po nich bardziej w這sy( tak po ok. 3 miesi帷ach po u篡ciu, bo mniej wi璚ej wtedy mog zacz望 wypada)? Raczej wsz璠zie pisz komentarze zaraz po zastosowaniu, a ja bym chcia豉 si dowiedzie czy kilka miesi璚y po u篡ciu w這sy nadal trzymaj si g這wy
Nie wypada造 mi w這sy po 瘸dnej szamponetce. A Marion, Delia, Joanna i Venita to chyba najdelikatniejsze z tego typu preparat闚 wi璚 nie powinny powodowa wypadania w這s闚. No, je瞠li kto ma tendencj do gubienia w這s闚 to mog to spot璕owa, ale same powodowa trwa貫go wypadania w這s闚 nie powinny.
Stary 2009-11-24, 19:52   #2328
Kaj00nia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 32

Cytat:
Napisane przez Mandarin Poka wiadomo嗆
ponawiam moje pytanie
Do Mandarin

Ja osobiscie mialam podobny dylemat,gdyz bylam posiadaczka jasnego, w miare naturalnego blondu.Rowniez kusilo mnie by przejsc na br您iki,ale ze wzgledu na wczesniejsze przykre doswiadczenia z farbami postanowilam poruszac sie po stosunkowo bezpiecznym grucie jakim sa szamponetki.
Uzywalam br您ow z dwoch firm marion i joanny.Z obu byly one przewidywane na srednio 5-8 myc.
Dla przyblizenia opisze efekty jakie otrzymywalam po uzyciu poszczegolnych z nich
Marion orzechowy braz na jasnym blondzie wyszedl jak ciemny chlodny blond,wiec do brazow nie polecam.Aczkolwiek plus za to,ze schodzil bardzo rownomiernie,niezauwazaln ie.
Pozniej uzylam marion aksamitny braz,kolorek wyszedl juz jako braz,powiedzialabym ze miedzy jasnym a srednim z zoltawa poswiata,nie mozna bylo okreslic jej jeznoznacznie jako ruda,po prostu zolta,lub zlotaSpluwal raz rudawo raz br您owo.
Z joanny uzylam najciemniejszego odcienia mianowice kawowego brazu i wyszedl bardzo naturalnie,ale jak jasny braz.Bez zadnych rudosci.Splywal tez bardzo ladnie,ale szybko.
Reasumujac.Jesli chcesz otrzymac ladny naturalny,ale krotkotrwaly efekt zdecydowanie polecam joanne.Marion trzyma sie na glowie troszke dluzej i w brazach dominuje poswiata rudosci.(ponoc w czekoladowym i kawowym jest jej najwiecej).
Mam nadzieje ze Ci to jakos pomoze,o ile juz wczesniej sama nie rzucilas sie na gleboka wode;p
Kaj00nia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-11-24, 20:40   #2329
Chatul
ma zielone poj璚ie

Mnbie na blondzie z tego, co pami皻am tylko Delia z豉pa豉 br您. Ale i tak do pierwszego mycia. Ale wyszed pocz徠kowo nawet ciemny. Przez 3 dni w 篡ciu mia豉m ciemne w這sy xD
Stary 2009-11-25, 22:52   #2330
BaBy Girl
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 630

a ja w豉郾ie przed chwil pomalowa豉m sobie szamponetk Joanny na orzechowybr您,wyszed nawet fajny,ale niestety tylko delikatnie pokry odrosty(ciemny blond) W sumie z koloru jestem zadowolona,ale mam wra瞠nie ze szamponetka troszke wysuszyla mi wlosy , mia造scie moze tez takie wrazenie??
Stary 2009-11-26, 06:21   #2331
Chatul
ma zielone poj璚ie

Cytat:
Napisane przez BaBy Girl Poka wiadomo嗆
Mam wra瞠nie ze szamponetka troszke wysuszyla mi wlosy , mia造scie moze tez takie wrazenie??
Ka盥a szamponetka troch wyszuka w這sy. Natomiast Joanna absolutnie nie robi tego mocno. I w miar jak kolor si wyp逝kuje, "sucho嗆" zmniejsza si. U篡豉 od篡wki po szamponetkowaniu? To zawsze chocia troch neutralizuje sucho嗆 wywo豉n przez koloryzacj.
Stary 2009-11-27, 19:16   #2332
BaBy Girl
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 630

zapomnia豉m ....to pewnie dlatego. Ale zaraz nak豉dam mask na w這ski
Stary 2009-11-29, 04:01   #2333
Suzzi11
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 477

Witam Kochane Wiza瘸nki!

Ju od jakich 3 lat jak mam problem w zwi您ku z kosmetykami, mod, w這sami etc wchodz tu na forum i szukam porad. Jednak tym razem chcia豉m si tu zago軼i zw豉szcza, 瞠 nigdy (albo w b. wyj徠kowych przypadkach) nie spotka豉m si tu z chamstwem, a wr璚z przeciwnie z szczerymi radami co, jak i gdzie

Moje pytanie dotyczy w豉郾ie szamponu koloryzuj帷ego. Ale od pocz徠ku. Od mniej wi璚ej 3 lat mia豉m robione 2 razy do roku (zazwyczaj gdzie w grudniu i pod koniec czerwca) pasemka mo瞠 o 1-2 tony ja郾iejsze od naturalnego, dok豉dnie nie wie bo nie zbyt si na tym znam (m鎩 naturalny to ciemny, do嗆 nieciekawy odcie blondu). Fryzjerka robi豉 mi je w folii, mn鏀two malutkich pasemeczek. Zawsze w wakacje mi si tak 郵icznie rozja郾ia造 (陰cznie z odrostami, jako, 瞠 by to kolor zbli穎ny do mojego naturalnego, nie by這 znacznych r騜nic) w efekcie nigdy nie mia豉m odrost闚. W te wakacje jednak posz豉m do innego fryzjera i poprosi豉m r闚nie o jasne blond pasemka. Wysz造 w odcieniu baardzo jasnego blondu (aczkolwiek kolor by 豉dny). Od tamtej pory min窸o 3,5 miesi帷a i mam naprawd okropne odrosty ( w zwi您ku z tym,瞠 te pasemka by造 o wiele ja郾iejsze ni moje naturalne w這sy, nie jak te u poprzedniej fryzjerki). Jak wiadomo - 瘸dna z nas nie lubi odrost闚, a ja sta豉m si chyba ich wrogiem nr 1 :/ nigdy nie mia豉m problem闚 z odrostami, wi璚 chcia豉m Was zapyta o rad. Czy szamponem koloryzuj帷ym da這by si w jaki spos鏏 zamaskowa odrosty? Da jaki ciemniejszy odcie? Czy raczej taki jak mam naturalny kolor? Czy szamponetka zafarbuje tak samo m鎩 naturalny odrost i w這sy pofarbowane wcze郾iej (w sensie czy na ca貫j d逝go軼i z豉pie jednolity kolor)? Musz doda, 瞠 strasznie mi ta druga fryzjerka przy farbowaniu zniszczy豉 w這sy (wypadaj naprawd gar軼iami), wi璚 je 軼i窸am (mam tak do okolic ramoin), u篡wam od篡wki WAX oraz ampu貫k Radical. W zwi您ku z tym jeszcze jedno pytanie - kt鏎e z szamponetek s w miar 'delikatne' dla w這s闚? Czyta豉m tu, 瞠by raczej nie u篡wa Palette, tylko np Joanny. Zale篡 mi,瞠by szampon koloryzuj帷y jeszcze bardziej nie zniszczy mi w這s闚, ani 瞠by kolor nie by np 鄴速y :P

Chyba si troch rozpisa豉m :P Przepraszam ju ko鎍z i bardzo prosz o jak捷 rad
Pozdrawiam Was serdecznie!
Suzzi11 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-11-29, 09:07   #2334
Asiolajda
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

Mam wielki problem . wczoraj zafarbowa豉m w這sy kremem koloryzuj帷ym Casting creme gloss "caffe Latte" Mia by jasny br您. wyszed Bardzo ciemny . W dodatku w這sy s r騜nych odcieni... Co mam zrobi. Nie sta mnie na farbowanie u fryzjera. Nic sie nie stanie je瞠li pofarbuje trwa陰 farb na blond po 2 dniach ? P.S zapomnia豉m doda 瞠 m鎩 naturalny kolor w這s闚 to jasny blond.

Prosz o pomoc.
Asiolajda jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-11-29, 09:26   #2335
Chatul
ma zielone poj璚ie

Cytat:
Napisane przez Suzzi11 Poka wiadomo嗆
Czy szamponem koloryzuj帷ym da這by si w jaki spos鏏 zamaskowa odrosty? Da jaki ciemniejszy odcie? Czy raczej taki jak mam naturalny kolor?
Raczej trzeba by da troch ciemniejszy odcie. Jednak skoro masz baleja to do ko鎍a nie wiadomo jak pasemka przyjm szamponetk. Tj. pasemka o r騜nych kolorach r騜nie mog z豉pa kolor.

Cytat:
Czy szamponetka zafarbuje tak samo m鎩 naturalny odrost i w這sy pofarbowane wcze郾iej (w sensie czy na ca貫j d逝go軼i z豉pie jednolity kolor)?
W og鏊e przy ewentualnym szamponetkowaniu nie tykaj odrost闚. Na堯 przeparat jedynie na t cz窷 w這s闚, na kt鏎ej s pasemka.
Tyle, 瞠 jak wspomnia豉m wcze郾iej, pasemka nie pokryj si jednolicie. Zw豉szcza po szamponetce, kt鏎a z czasem b璠zie si r闚nie wyp逝kiwa.

Nie lepiej by這by p鎩嗆 do poprzedniej fryzjerki i poprosi o zrobienie ciemniejszego baleja簑 na cz窷ci w這s闚, gdzie s pasemka, i takiego baleja簑 jak zwykle na odrostach?

Cytat:
W zwi您ku z tym jeszcze jedno pytanie - kt鏎e z szamponetek s w miar 'delikatne' dla w這s闚? Czyta豉m tu, 瞠by raczej nie u篡wa Palette, tylko np Joanny. Zale篡 mi,瞠by szampon koloryzuj帷y jeszcze bardziej nie zniszczy mi w這s闚, ani 瞠by kolor nie by np 鄴速y :P
Joanna ma najdelikatniejsze szamponetki jednak one na pewno nie z豉pi na Twoich pasemkach za mocno.
Gdyby ju mia豉 szamponetkowa to u篡j szamponetek Marion [ do dostania w r騜nych drogeriach osiedlowych i kioskach ruchu ] albo szamponetek Delia [ s na pewno w Rossmannie ].

Cytat:
Napisane przez Asiolajda Poka wiadomo嗆
Mam wielki problem . wczoraj zafarbowa豉m w這sy kremem koloryzuj帷ym Casting creme gloss "caffe Latte" Mia by jasny br您. wyszed Bardzo ciemny . W dodatku w這sy s r騜nych odcieni... Co mam zrobi. Nie sta mnie na farbowanie u fryzjera. Nic sie nie stanie je瞠li pofarbuje trwa陰 farb na blond po 2 dniach ? P.S zapomnia豉m doda 瞠 m鎩 naturalny kolor w這s闚 to jasny blond.
Nak豉danie farby blond to z造 pomys. Zniszczysz w這sy, a niczego nie osi庵niesz.
Kup szampon przeciw逝pie穎wy i dok豉dnie umyj kilkana軼ie razy w這sy, kolor powinien troch si wyp逝ka. No i wyr闚na. Zr鏏 to jak najszybciej, zanim kolor we穋e si we w這sy.
Stary 2009-11-29, 09:48   #2336
Asiolajda
Przyczajenie

Tak kolor spierze si na pewno . ale czy w 100 % ? raczej nie. A pod koniec tygodnia za堯禦y jak kolor ju zejdzie chocia w po這wie je瞠li pofarbowa豉 bym farb blond ? by造 by jakie rezultaty ?

w takim razie co mam zrobi by uzyska dawny kolor . Bardzo mi zale篡 瞠by mie spowrotem w這sy w kolorze blond...

---------- Dopisano o 09:48 ---------- Poprzedni post napisano o 09:45 ----------

tak kolor zejdzie... ale czy w 100% ... ? raczej nie ...

w takim razie co radzicie zrobi by wr鏂i do koloru blond ? bardzo mi na tym zale篡 ...
Stary 2009-11-29, 10:54   #2337
Chatul
ma zielone poj璚ie

Cytat:
Napisane przez Asiolajda Poka wiadomo嗆
Tak kolor spierze si na pewno . ale czy w 100 % ? raczej nie. A pod koniec tygodnia za堯禦y jak kolor ju zejdzie chocia w po這wie je瞠li pofarbowa豉 bym farb blond ? by造 by jakie rezultaty ?

w takim razie co mam zrobi by uzyska dawny kolor . Bardzo mi zale篡 瞠by mie z powrotem w這sy w kolorze blond...
Nie spierze si w 100% na pewno. Ale w du瞠j mierze powinien. Tak瞠 spr鏏uj i zobacz jaki kolor b璠 mia造 w這sy.

Co si stanie jak pofarbujesz trwa陰 blond farb to nie wiem. Wiem za to, 瞠 ona na br您ie mo瞠 nie chwyci. Albo chwyci bardzo ma這. Je瞠li koniecznie chcesz szybko wr鏂i do jasnego koloru to chyba pozostaje tylko dekoloryzacja lub rozja郾iacz, co absolutnie odradzam! Lepiej naprawd i嗆 do dobrego fryzjera 瞠by si zaj掖 kolorem. Ewentualne koszty p騧niejszego ratowania w這s闚 mog znacznie przewy窺zy te, kt鏎e by ponios豉 id帷 teraz to fryzjera.

Ale najpierw pop鏎buj z szamponem, spr鏏uj wymy ten kolor. Jak zejdzie do w miar jasnego to mo瞠 blond farba b璠zie mia豉 racj bytu.
Stary 2009-11-29, 12:47   #2338
a_name
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 136

Ca造 czas chodzi mi po g這wie przemiana w brunetk... Kupi豉m szamponetk Delia (s造sza豉m 瞠 delikatna) kolor 'czarna kawa'. Mam obaw jednak czy kolor zejdzie po kilku myciach, bo nie jestem pewna czy chc zosta przy br您ie. Moj naturalny kolor to ja郾iutki blond, nigdy nie farbowany. My郵icie, ze szamponetka si wymyje? Nie chcia豉bym, 瞠by mi zosta taki mysi, szaro-br您owy kolor.
a_name jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-11-29, 13:45   #2339
Chatul
ma zielone poj璚ie

Cytat:
Napisane przez a_name Poka wiadomo嗆
Ca造 czas chodzi mi po g這wie przemiana w brunetk... Kupi豉m szamponetk Delia (s造sza豉m 瞠 delikatna) kolor 'czarna kawa'. Mam obaw jednak czy kolor zejdzie po kilku myciach, bo nie jestem pewna czy chc zosta przy br您ie. Moj naturalny kolor to ja郾iutki blond, nigdy nie farbowany. My郵icie, ze szamponetka si wymyje? Nie chcia豉bym, 瞠by mi zosta taki mysi, szaro-br您owy kolor.
Wed逝g mnie w og鏊e ten br您owy mo瞠 Ci nie wyj嗆. Bardzo trudno tak od razu z jasnego koloru przej嗆 na ciemny. A je瞠li ju z豉pie to mo瞠 z豉pa bardzo mocno. Do jasnych w這s闚 jest trudno wr鏂i- wiem, bo sama mam jasne w這sy :P

Z koloryzator闚, kt鏎e u mnie schodzi造 niezawodnie to wymieni mog Joann i balsamy Venity. Jednak Joanna nie da豉 rady zabr您owi moich w這s闚, a z Venity br您u nie mia豉m.
Stary 2009-11-29, 15:28   #2340
Asiolajda
Przyczajenie

Kupi豉m ten szampon.. kolor spra si.. ale w niewielkim stopniu.. Przypominam , 瞠 farbowa豉m kremem koloryzuj帷ym do 28 my. wiem , 瞠 nie zejdzie do ko鎍a .. ale je瞠li b璠e my豉 co dzie rano i wieczorem w這sy mo瞠 si rozja郾i. i wtedy pod koniec tygodnia jak bym na這篡豉 farb to przeje豉 by si.

Mo瞠 lepiej by by這 na這篡 znowu szamponetk. tylko wtedy b璠zie ona si wyp逝kiwa do naturalnego koloru czy do poprzedniego ?
Odpowiedz

Tagi
24 mycia, bak豉瘸n, blond, blond farba br您 w這sy, blondynka, br您, br您 farba, brunetka, ciemne w這sy, co ile, color shampoo, cytryna, czarne w這sy, czekoladowy br您, czer, czerwone refleksy, d逝gie w這sy, farba, farba do w這s闚, farbonetki, farbowanie, farbowanie na br您, farbowanie w這s闚, farobowanie, fryzura, fryzura saszetka kolor, fryzura steeling, fryzury, g瘰te w這sy, hebanowa czer, henna w這sy farbowanie, jaka farba, jaki kolor w這s闚, joanna, joanna multi soft color, kolor, kolor czerwony, kolor w這s闚, koloryzacja, koloryzacja br您 na rudy, koloryzacja w這s闚, koloryzajcja, koloryzuj帷y, marion, ober篡na, odrosty, ombre, palette, pasemka, piel璕nacja, pomocy, pomocy farba wlosy, pomy趾a, przyciemnianie w這s闚, rabarbar, rozjasnianie wlosow, rozja郾iacz, rude, rude w這sy, rudy, studniowka, szampon, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, szamponetka czerwie, szamponetka farba, szamponetka rudy, szamponetki, szampony koloryzuj帷e, wi郾ia, wlosy, w這sy, w這sy blond, w這sy ciemne, w這sy farba saszetka, w這sy szamponetka br您, wypadanie w這s闚, z blondu na br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-05-18 13:10:32

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:54.