Szampony koloryzuj帷e, szamponetki - pytania, problemy - w徠ek zbiorczy - Strona 79 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2009-11-29, 20:14   #2341
Chatul
ma zielone poj璚ie

Wiadomo軼i: 40 446
Dot.: Szampony koloryzuj帷e - pytania, problemy - w徠ek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Asiolajda Poka wiadomo嗆
Kupi豉m ten szampon.. kolor spra si.. ale w niewielkim stopniu.. Przypominam , 瞠 farbowa豉m kremem koloryzuj帷ym do 28 my. wiem , 瞠 nie zejdzie do ko鎍a .. ale je瞠li b璠e my豉 co dzie rano i wieczorem w這sy mo瞠 si rozja郾i. i wtedy pod koniec tygodnia jak bym na這篡豉 farb to przeje豉 by si.

Mo瞠 lepiej by by這 na這篡 znowu szamponetk. tylko wtedy b璠zie ona si wyp逝kiwa do naturalnego koloru czy do poprzedniego ?
Ju nie cuduj z szamponetkkami. Spr鏏uj zmy ten obecny kolor. Jak masz w這sy w dobrym stanie to mo瞠sz spr鏏owa te robi p逝knki z wody z sol. Od tego te troch kolor schodzi
Stary 2009-12-12, 23:50   #2342
izi93
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 20
Szamponetka, kolor rudy-zejdzie?

Na wakacje chcia豉bym zaszale i pofarbowa w這sy szamponetk na rudo.
Moje naturalne w這sy s koloru blond-niby wszyscy m闚i, 瞠bym z nimi nic nie robi豉, ale ja bym chcia豉 zmieni kolor, ale tylko na wakacje.
Dlatego mam pytanie, czy po jakim czasie po szamponetce nie b璠zie 郵adu, czy ju nigdy nie mia豉bym naturalnego koloru blond?
izi93 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-12-13, 01:21   #2343
MalaArielka
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 745

Do wakacji jeszcze du穎 czasu.
Czy szamponetka( na 6- 8 my) si zmyje zale篡 od Twoich w這s闚( ich stanu, og鏊nej charakterystyki) oraz od firmy, po kt鏎 si璕niesz. Palette raczej si nie zmyje, inne powinny, chocia mo瞠 zosta jaki ledwo dostrzegalny po造sk koloru.
MalaArielka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-12-13, 12:01   #2344
kocurzyca
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 14 293
Wpisy w blogu: 4

Szamponetka 6-8 myc, mozesz smialo zafarbowac. Zmyje sie czlkowicie i nawet sladu nie bedzie. Szalej, szalej, zyje sie raz. Zeby cie tylko nie podkusilo kupic szampon koloryzujacy do 24 myc. Bo to ci sie napewno nie zmyje.

Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od ma逍y,
rude pochodz od kot闚.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-12-13, 12:36   #2345
zelkowa_krolewna
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 576

Szamponetka 6-8 my te mo瞠 do ko鎍a si nie zmy, szczeg鏊nie 瞠 piszesz 瞠 naturalne w這sy to blond. Mo瞠 zosta taka pomara鎍zowa po鈍iata no i odrosty... Ale jak to m闚i, jest ryzyko jest zabawa
zelkowa_krolewna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-12-13, 18:51   #2346
izi93
Przyczajenie

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...369275f6e.html -to moje w這sy naturalne
jakim kolorem szamponetki (na 6-8 my) powinnam pomalowa, by mi wysz這 co takiego: http://img.interia.pl/kobieta/nimg/R...ne_2678050.jpg
izi93 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-12-13, 22:55   #2347
RapMussic
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 134
Arrow Jaka saszetka ? .

Witam.
Chcia豉m zrobi kolor saszetk kt鏎a na bank mi zejdzie .
chcia豉m zobaczy jak b璠 wygl康a w czarnych w這skach .
ale boje si 瞠 kolor mi si utrzyma albo b璠zie sobie na nich bardzo d逝go ...
jak polecacie i jak wy pr鏏owa造軼ie.
RapMussic jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-12-14, 00:05   #2348
mexyco
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 120
Dot.: Jaka saszetka ? .

Ja widzia豉m tylko z Palett granatowa czer. Zrobi豉m sobie we wtorek szamponetka o kolorze ciemnego br您u i nie za bardzo chcia zej嗆, a umy豉m 5 razy. Kolor sie utrzymywa. Niby na 6-8my. Z tego co mi wiadomo, to nie zejdzie w 100% nigdy, zostan jakie przeb造ski pod 鈍iat這, czy co takiego i na pewno d逝瞠j, ni tyle my, ile jest napisanych na opakowaniu. Nie wiem czy istnieje taki produkt, kt鏎y schodzi ca趾owicie, sama chcia豉m si przekona jak b璠 wygl康a豉 w czarnych w這sach. Dlatego najpierw na odwag zrobi豉m t szamponetk, a dzisiaj pofarbowa豉m si na intensywn czer, kremem koloryzuj帷ym na 28my i jestem bardzo zadowolona znalaz豉m w ko鎍u sw鎩 kolor a od zawsze by豉m jasna blondi :P
mexyco jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-12-14, 14:29   #2349
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

wlasnie, widzial kto szamponetki koloru czarnego, ez 瘸dnych granatow czy czerwieni? bo ja NIE mia豉m czer fioletow, teraz zosta豉 wi進owa po鈍iata, mam ochote na nowy kolorek albo od鈍ie瞠nie, mo瞠 jaka czerwie? tzn. na w這sach b璠zie ciemna, ale chce czerwie!!
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-12-14, 14:53   #2350
Exly
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 693

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Poka wiadomo嗆
Szamponetka 6-8 myc, mozesz smialo zafarbowac. Zmyje sie czlkowicie i nawet sladu nie bedzie. Szalej, szalej, zyje sie raz. Zeby cie tylko nie podkusilo kupic szampon koloryzujacy do 24 myc. Bo to ci sie napewno nie zmyje.
Mog豉by nie uog鏊nia?
Farbowa豉m szamponem koloryzuj帷ym do 24 my i na dzie dzisiejszy na w這sach nie mam nic! A dziwne 'bo na pewno mi si nie zmyje'.

Exly jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-12-17, 12:01   #2351
joanna3480
Przyczajenie

Witam Was.Jestem tutaj nowa.mam problem.ok miesiac temu zafarbowaζm sobie wυsy szamponem koloryzuj︷ym palette 24 mycia.- maho- kolor wyszedl bardzo jaskrawy wiec polo篡lam na to ten sam szampon ale ciemny mahon.teraz mam na wlosach wszystki wyblak貫 odcienie czerwieni, wyglada to okropnie.Myje sZamponami przeciwlupiezowymi i oczyszczajacymi ale to nic nie pomaga.PROSZE DORAZDZIE MI CZYM MOGLE TO ZMYC LUB CO Z TYM ZROBIC!!!!!!!!!!!!DZIEKUJ E
joanna3480 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-12-17, 15:33   #2352
Exly
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez joanna3480 Poka wiadomo嗆
Witam Was.Jestem tutaj nowa.mam problem.ok miesiac temu zafarbowaζm sobie wυsy szamponem koloryzuj︷ym palette 24 mycia.- maho- kolor wyszedl bardzo jaskrawy wiec polo篡lam na to ten sam szampon ale ciemny mahon.teraz mam na wlosach wszystki wyblak貫 odcienie czerwieni, wyglada to okropnie.Myje sZamponami przeciwlupiezowymi i oczyszczajacymi ale to nic nie pomaga.PROSZE DORAZDZIE MI CZYM MOGLE TO ZMYC LUB CO Z TYM ZROBIC!!!!!!!!!!!!DZIEKUJ E
Obawiam si, 瞠 nie zmyjesz tego kolorku bo jak dziewczyny wiele razy w tym w徠ku podkre郵a造, nawet zwyk貫 szamponetki Palette bardzo w瞠raj si we w這sy, prawie tak mocno jak trwa豉 farba.

Stary 2009-12-17, 15:46   #2353
kocurzyca
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 14 293
Wpisy w blogu: 4

Znikome szanse na zmycie paletta. Moze zajkies pol roku stanie sie malo widoczny. To tez zalezy od wlosow. Mi czarny sie prawie wyplukal w jakies pol roku. Nie wrocily do naturalnego ale jakis taki jasny braz mialam. Za to moja siostra jest jasna blondynka i farbowala na kasztan. Wyszedl jej strasznie ciemny. Po ponad roku, kolor nawet nie zrobil sie mniej intensywny.

Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od ma逍y,
rude pochodz od kot闚.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-12-17, 15:51   #2354
joanna3480
Przyczajenie

dzieki za odpowiedzi.jestem zalamana.!!!!!!szkoda ze wczesniej nie wiedzialam ze to najgorszy szampon koloryzujacy.zastanawiam sie teraz co na to polozyc aby zniwelowac te czerwienie.moze jakis szampon w naturalnym odcieniu...?
Stary 2009-12-17, 21:08   #2355
Skarb90
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 476
GG do Skarb90
Unhappy Dot.: Szampony koloryzuj帷e - pytania, problemy - w徠ek zbiorczy

jestem dobita....pofarbowa豉m w這sy szamponem koloryzuj帷ym Joanna....kolor 'korzenny br您' 24 mycia.... i co mam? jakie rudawe,takie kasztanowe w這sy...;( postarza mnie strasznie ten kolor,poza tym cera przy nim wydaje sie gorsza,w ogole nijako wygl康am.Zanim pofarbowalam to mia豉m pasemka br您-blondUmylam dzisiaj 10 razy....moze sa ciut jasniejsze,czy uzywal ktos tego szamponu i czy zszedl calokowicie?
pozdrawiam
Skarb90 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-12-18, 17:15   #2356
Exly
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Skarb90 Poka wiadomo嗆
jestem dobita....pofarbowa豉m w這sy szamponem koloryzuj帷ym Joanna....kolor 'korzenny br您' 24 mycia.... i co mam? jakie rudawe,takie kasztanowe w這sy...;( postarza mnie strasznie ten kolor,poza tym cera przy nim wydaje sie gorsza,w ogole nijako wygl康am.Zanim pofarbowalam to mia豉m pasemka br您-blondUmylam dzisiaj 10 razy....moze sa ciut jasniejsze,czy uzywal ktos tego szamponu i czy zszedl calokowicie?
pozdrawiam
Ja farbowa豉m pod koniec czerwca, kolor 'czekoladowy br您' i na dzie dzisiejszy nie mam prawie nic. A kuzynka u篡wa豉 tego korzennego, i te nie by豉 zadowolona z koloru.
Spr鏏uj my przeciw逝pie穎wym szamponem i trzymaj pian na w這sach przez chwil. Ewentualnie Nizoral, ja jak u篡wa豉m bo mi si 逝pie zrobi to kolor szybciej si wyp逝ka.

Stary 2009-12-18, 20:05   #2357
Skarb90
Zadomowienie

GG do Skarb90

Cytat:
Napisane przez Exly Poka wiadomo嗆
Ja farbowa豉m pod koniec czerwca, kolor 'czekoladowy br您' i na dzie dzisiejszy nie mam prawie nic. A kuzynka u篡wa豉 tego korzennego, i te nie by豉 zadowolona z koloru.
Spr鏏uj my przeciw逝pie穎wym szamponem i trzymaj pian na w這sach przez chwil. Ewentualnie Nizoral, ja jak u篡wa豉m bo mi si 逝pie zrobi to kolor szybciej si wyp逝ka.

dziekuje Ci slicznie za odpowiedz , strasznie nie pasuje do mnie ten kolor....jutro zakupie przeciw逝pie穎wy.
Stary 2009-12-18, 20:12   #2358
Skarb90
Zadomowienie

GG do Skarb90

wstawiam zdj璚ie moich w這s闚(pasemka) przed farbowaniem i to co mam teraz korzenny br您 z joanny 24 mycia......tzn na fotce wyszed taki rudy ,ale na real jest inny,taki jak na fotce kt鏎 znalaz豉m na necie i zakry豉m twarz dziewczyny.3 dzien placze...
Stary 2009-12-18, 20:15   #2359
zelkowa_krolewna
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 576

Cytat:
Napisane przez Skarb90 Poka wiadomo嗆
wstawiam zdj璚ie moich w這s闚(pasemka) przed farbowaniem i to co mam teraz korzenny br您 z joanny 24 mycia......tzn na fotce wyszed taki rudy ,ale na real jest inny,taki jak na fotce kt鏎 znalaz豉m na necie i zakry豉m twarz dziewczyny.3 dzien placze...
Moim zdaniem niepotrzebnie p豉czesz bo kolorek 豉dny wyszed. Radykalna zmiana i dlatego taki szok, mi tam sie podoba
zelkowa_krolewna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-12-18, 20:29   #2360
Exly
Rozeznanie

Skarb bardzo 豉dny kolorek Ci wyszed! Nie ma nad czym p豉ka, mojej kuzynce na blond w這sach ten sam kolor szamponu kol. wyszed marchewkowy!
A ty masz 豉dny ten kolor, podoba mi si! I wg. mnie du穎 lepszy ni ten blond!

Stary 2009-12-18, 20:36   #2361
Skarb90
Zadomowienie

GG do Skarb90
Wink Dot.: Szampony koloryzuj帷e - pytania, problemy - w徠ek zbiorczy

a ciesze si ze chocia Tobie sie podoba
ale ja sama si 幢e w nim czuje,taka bez wyrazu,nawet z makija瞠m wygl康am 幢e..przyt這czona jestem.
Brat i mama m闚i,瞠 lepiej w jasnych,ja tez tak my郵..
b璠 pr鏏owa豉 zmy to , jak si nie uda to dopiero w wakacje co zrobi na glowie,pasemka br您-blond , tylko tym razem z du膨 ilo軼i ciemnego.

---------- Dopisano o 20:36 ---------- Poprzedni post napisano o 20:34 ----------

Cytat:
Napisane przez zelkowa_krolewna Poka wiadomo嗆
Moim zdaniem niepotrzebnie p豉czesz bo kolorek 豉dny wyszed. Radykalna zmiana i dlatego taki szok, mi tam sie podoba

na wszystko potrzeba czasu,za jaki czas my郵 ze zaakceptuje ten kolor,ale juz na pewno nic sama nie b璠 robi豉...瘸dnych szampon闚..
Stary 2009-12-18, 20:40   #2362
Skarb90
Zadomowienie

GG do Skarb90

tutaj macie zdj璚ie dla por闚nania (ten korzenny wyszed jaki br您owy-niestety to wina 鈍iat豉...)
Stary 2009-12-18, 21:30   #2363
joanna3480
Przyczajenie

palette to szampon nie do wyplukania, choc zauwazylam ze schodzi po szamponie z dzi璕ciem.mylam nim dwa razy glowe i kolor jakby mniej intensywny.Dziewczyny piszcie jak wam udalo sie choc troche zejsc z koloru po tym szmponie!!
Stary 2009-12-19, 13:52   #2364
tamtam
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 581

Jestem po farbowaniu szamponem do 28myc garnier c&s ciemny blond. chcia豉m uzyskac jasny zimny braz, ale wyszly rude ;/ jak myslicie, czy jak poloze na to kawowy braz joanny- szamponetke to pokryje te rudo軼i? w za m鎩 aktualny kolor 1 bez lampy, 2 z lamp - to zdjecie mnie za豉muje
tamtam jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-12-19, 21:57   #2365
tosiajola
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 573

Hej, przeszuka豉m ten w徠ek mniej wi璚ej (strasznie d逝ugi ) i nie znalaz豉m podobnej wypowiedzi, wi璚 jak by豉 to przepraszam.
Mam w這sy cienkie, bardzo kr鏒kie, raczej zdrowe, bezproblemowe. Chcia豉bym wypr鏏owa szamponetk, bo farb wol nie niszczy swoich cienkich w這s闚. M鎩 kolor w這s闚 jest raczej taki trudny do okre郵enia. Jasny br您? A chcia豉bym mie ciemny br您ik. Czy szamponetka nie zniszczy mi w這s闚? tak, czyta豉m tutaj, 瞠 podobno nie niszczy, wr璚z przeciwnie, ale si boj jednak troch.I Mariona, polecanego tutaj, w sklepie nie mog znale潭, a przez Internet wol nie zamawia, bo chc mie jak najszybciej. Czy szamponetki z Joanny s dobre? Bo o Palette si zlych rzeczy naczyta豉m. Z jakiej jeszcze firmy polecacie?
tosiajola jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-12-20, 13:36   #2366
Caro'tka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 34

Ja farbowa豉m sobie w wakacje szamponetk z Delii i nie narzekam og馧em, na stan w這s闚 ;) Wi璚 mo瞠sz spr鏏owa. Nie wiem jak Tobie, ale mi dosyc d逝go sie trzyma這. To zale篡 od w這s闚.

Tak w og鏊e, hej dizewczyny, przepraszam, 瞠 sie tak wcinam troche z dupy, ale mam pytanko czy kt鏎a z was miesza豉 kiedy szamponetki?
Najbardziej interesuje mnie te z Delii. Bo w豉郾ie pod koniec czerwca pofarbowa豉m sobie nr 2 (rudy) i wyszed mi takie strasznie strasznie jasny na pocz徠ku. Oczywi軼ie z czasem by coreaz lepszy, bo ciemnia nieco jak si zmywa, ale jednak wola豉bym mie odrazu taki kolor.
Wi璚 kupi豉m sobie szamponetk z Delii nr 2 i 3 (rudy i kasztan) ...
My郵icie, 瞠 je郵i dam wi璚ej rudego i dodam troch kasztanu wyjdzie mi nieco ciemniejszy rudy ?
Bo chcia豉m sie nieco zmieni na nowy rok, 鈍i皻a i takie tam ;)

Z g鏎y dzi瘯uje za odpowied.
Pozdrawiam serdecznie...
... i Weso造ch 安i徠 ! ;))
nigdy tego w pe軟i nie pojm.
Caro'tka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-12-21, 14:50   #2367
Kaj00nia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 32

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka wiadomo嗆
wlasnie, widzial kto szamponetki koloru czarnego, ez 瘸dnych granatow czy czerwieni? bo ja NIE mia豉m czer fioletow, teraz zosta豉 wi進owa po鈍iata, mam ochote na nowy kolorek albo od鈍ie瞠nie, mo瞠 jaka czerwie? tzn. na w這sach b璠zie ciemna, ale chce czerwie!!
HejZ tego co mi wiadomo to czysta czern znajdziesz w szamponetkach venity)
Sama sie zastanawiam czy sie w czerniech nie sprobowacc
Ja z venity robilam braz-jedyny z czystych brazow jakie posiada venita,reszta to buraczki i czerwienie.Pozdrawiam
Kaj00nia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-12-22, 11:17   #2368
agatawata
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 24

Cytat:
Napisane przez tamtam Poka wiadomo嗆
Jestem po farbowaniu szamponem do 28myc garnier c&s ciemny blond. chcia豉m uzyskac jasny zimny braz, ale wyszly rude ;/ jak myslicie, czy jak poloze na to kawowy braz joanny- szamponetke to pokryje te rudo軼i? w za m鎩 aktualny kolor 1 bez lampy, 2 z lamp - to zdjecie mnie za豉muje
ale ten Tw鎩 rudy wygl康a ca趾iem fajnie, powa積ie. Niestety tak jest, 瞠 jak farbujemy sobie same to zazwyczaj wyjdzie co w odcieniach rudawych, dlatego ja ju dawno zw徠pi豉m i zacz窸am robi koloryzacj w salonach fryzjerskich, wydasz wi璚ej, ale b璠ziesz mia豉 pewno嗆, 瞠 wyjdzie fajnie i jaki inny ni rudy. A je郵i Tobie ten kolor nie pasuje to bym na Twoim miejscu zafarbowa豉 po prostu na jaki br您, tylko nie joanny
agatawata jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-12-22, 11:24   #2369
tamtam
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 581

Cytat:
Napisane przez agatawata Poka wiadomo嗆
ale ten Tw鎩 rudy wygl康a ca趾iem fajnie, powa積ie. Niestety tak jest, 瞠 jak farbujemy sobie same to zazwyczaj wyjdzie co w odcieniach rudawych, dlatego ja ju dawno zw徠pi豉m i zacz窸am robi koloryzacj w salonach fryzjerskich, wydasz wi璚ej, ale b璠ziesz mia豉 pewno嗆, 瞠 wyjdzie fajnie i jaki inny ni rudy. A je郵i Tobie ten kolor nie pasuje to bym na Twoim miejscu zafarbowa豉 po prostu na jaki br您, tylko nie joanny

dzi瘯uj za pocieszenie, kolor sam w sobie mo瞠 nie jest tragiczny, ale mi poprostu nie pasuje taki ciep造 odcie i st康 panika. o szamponetce joanny wspomnia豉m bo nie chcia豉m farbowa trwa陰 farb, ewentualnie jakim castingiem lub innym odcieniem c&s garniera, ale teraz sie zastanawiam czy tymi bezamoniakowymi farbami da si przej嗆 z sredniego blondu(moj naturalny) czy tez tego rudego co teraz mam do 豉dnego zimnego ale jasnego br您u.... uda這 si komu??

aha, i czy lepiej sie przemeczyc i czekac az ta farba sie teraz spieerze troche( pod spodem jest moj naturalny blond) czy na to nalozyc cos ciemniejszego?

Edytowane przez tamtam
Czas edycji: 2009-12-22 o 11:26
tamtam jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-12-22, 16:18   #2370
agatawata
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 24

ja bym kupi豉 jaki szampon koloryzuj帷y najlepiej garniera albo loreal'a. A to Czy farbowa czy zostawi to ju musisz sama zdecydowa, czy dasz rade pochodzi w tym kolorze czy wolisz zafarbowa. Wed逝g mnie jest dobrze i powinna tak zostawi
agatawata jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
24 mycia, bak豉瘸n, blond, blond farba br您 w這sy, blondynka, br您, br您 farba, brunetka, ciemne w這sy, co ile, color shampoo, cytryna, czarne w這sy, czekoladowy br您, czer, czerwone refleksy, d逝gie w這sy, farba, farba do w這s闚, farbonetki, farbowanie, farbowanie na br您, farbowanie w這s闚, farobowanie, fryzura, fryzura saszetka kolor, fryzura steeling, fryzury, g瘰te w這sy, hebanowa czer, henna w這sy farbowanie, jaka farba, jaki kolor w這s闚, joanna, joanna multi soft color, kolor, kolor czerwony, kolor w這s闚, koloryzacja, koloryzacja br您 na rudy, koloryzacja w這s闚, koloryzajcja, koloryzuj帷y, marion, ober篡na, odrosty, ombre, palette, pasemka, piel璕nacja, pomocy, pomocy farba wlosy, pomy趾a, przyciemnianie w這s闚, rabarbar, rozjasnianie wlosow, rozja郾iacz, rude, rude w這sy, rudy, studniowka, szampon, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, szamponetka czerwie, szamponetka farba, szamponetka rudy, szamponetki, szampony koloryzuj帷e, wi郾ia, wlosy, w這sy, w這sy blond, w這sy ciemne, w這sy farba saszetka, w這sy szamponetka br您, wypadanie w這s闚, z blondu na br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-05-18 13:10:32

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:59.