Szampony koloryzuj帷e, szamponetki - pytania, problemy - w徠ek zbiorczy - Strona 8 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2005-11-08, 12:53   #211
aromatyzowana
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 276
Dot.: Szamponetki

ja r闚nie polecam szmponetki marionu,maluj w這ski na czekoladowy br您 (numerek 63),szampon trzymam na w這skach oko這 45-50 minutek i efekt naprawd jest 鈍ietny,kolorek utrzymuje mi si naw這skach do 8-10 my,dodam jeszcze,瞠 nie niszczy on w這s闚,bynajmniej moich,nadaje 鈍ietny po造sk.polecam
aromatyzowana jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-11-08, 14:13   #212
czuczenka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 369

Zrobilam zdjecie swojego kolorku w swietle dziennym: to szamponetka Marionu czekoladowy braz... juz po 2 tygodniach codziennego mycia.. wiec utrzymuje sie dluzej niz informuja.. ale kolor zywy i fajnykurcze tylko jakies rudosci i zlote refleksy widac... normalnie tak nie wyglada
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg wlosek braz.jpg (76,1 KB, 136 za豉dowa)

Ju Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wiza簑

DUKAM
czuczenka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-11-08, 21:33   #213
Oliva
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 324
GG do Oliva

Zgodnie z obietnic wklejam fotki. Pierwsze zdj璚ie jest z lata, czyli takieja郾iutkie w這sy mam latem, a drugie, jakie mam zim
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg ja3.jpg (34,9 KB, 84 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg pob.morz1.jpg (50,7 KB, 107 za豉dowa)
Oliva jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-11-08, 22:21   #214
Klementynka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 268

Oliva, dzi瘯ujem pieknie za odp. Czyli na moich br您owo-bordowych w這skach raczej nie ma szans na ten kolor :/ A swoj drog, to masz 郵iczn karnacj (szczegi鏊nie na tym zdj璚iu z zimy) Musi Ci by rzeczywi軼ie 鈍ietnie w tym kolorku
Stary 2005-11-08, 22:46   #215
Ag_nes
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 474
GG do Ag_nes

Ja tez zrobilam szampotentka na wlosy z pasemkami, i ladnie sie pokrylo, tylko teraz jak pulkanka schodzi to w tych miejscach jest to widoczne.. ale nie wyglada to zle
Ag_nes jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-11-18, 16:32   #216
lorinka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 898
Znowu o szamponach koloryzuj帷ych ;)

Czy podczas mycia w這s闚 'pokolorowanych' szamponem koloryzuj帷ym na 24 mycia, p造nie z nich 'kolorowa' woda? Nie potrafi tego inaczej wyja郾i, ale my郵, 瞠 rozumiecie o co chodzi. No i jak to jest z farbami w tej samej sprawie?
Chc 'pokolorowa' sobie w這sy ciemnym szamponem koloryzuj帷ym, ale zastanawiam si, czy podczas deszczu z w這s闚 nie p造n窸aby mi kolorowa woda. Nie chc wybrudzi jasnej kurtki...
Z g鏎y dzi瘯i i pozdrawiam )

Gdzie鈣am czeka na ni Ksi捫e w lazurowoniebieskich kalesonach... kiedy j znajdzie. Bo ona nie szuka. Nie teraz. Nie... nie teraz...

She walks on the boulevard of broken dreams.

lorinka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-11-18, 16:55   #217
anulka262
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 648
Dot.: Znowu o szamponach koloryzuj帷ych ;)

szampon splukuje sie tlyko pod wplywem srodka myjacego, nie splukuje sie we wodzie
anulka262 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-11-18, 16:59   #218
lorinka
Rozeznanie

czyli nie b璠zie sp造wa na deszczu? uff...

Gdzie鈣am czeka na ni Ksi捫e w lazurowoniebieskich kalesonach... kiedy j znajdzie. Bo ona nie szuka. Nie teraz. Nie... nie teraz...

Stary 2005-11-18, 17:00   #219
whitebeth
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 539

Cytat:
Napisane przez lorinka
Czy podczas mycia w這s闚 'pokolorowanych' szamponem koloryzuj帷ym na 24 mycia, p造nie z nich 'kolorowa' woda? Nie potrafi tego inaczej wyja郾i, ale my郵, 瞠 rozumiecie o co chodzi. No i jak to jest z farbami w tej samej sprawie?
Chc 'pokolorowa' sobie w這sy ciemnym szamponem koloryzuj帷ym, ale zastanawiam si, czy podczas deszczu z w這s闚 nie p造n窸aby mi kolorowa woda. Nie chc wybrudzi jasnej kurtki...
Z g鏎y dzi瘯i i pozdrawiam )
Im mniejsza liczba my po kt鏎ej kolor ma si zmy , tym kolor si bardziej wyp逝kuj i woda jest bardziej kolorowa Z takiego szmponu koloryzuj帷ego na 24 mycia kolor wyp逝kuje si dosy wolno. Pami皻am jak na pocz徠ku liceum zafarbowa豉m w這sy miedzi , szamponetk 6-8 my. Z豉pa mnie deszcz- to by koszmar ! Sz豉m do domu trzymaj帷 chusteczki chigieniczne przy czole, bo na twarzy robi造 mi si rude zacieki Nie musz chyba dodawa jak wygl康a陰 moja bluzka...
whitebeth jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-11-18, 17:04   #220
wersta
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 573

jakich u篡wacie szampon闚 kolor.?

od dawna farbuj u fryzjera, ale ostatnio nie mam kiedy tam chodzi. my郵a豉m o farbowaniu w domu, ale kompletnie nie mam poj璚ia jaki ewentualnie kupic? po przejrzeniu KWC godny uwagi wydaje si tylko Casting loreala, ale nie maj koloru dla mnie.

fryzjerka farbuje mnie teraz diacolorem, ale wymieszane a 3 kolory: br您, be穎wy blod i miedziany, wychodzi na w這sach z tej mieszanki ciemny blond o ciep造m odcieniu.
wersta jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-11-18, 17:14   #221
whitebeth
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez wersta
po przejrzeniu KWC godny uwagi wydaje si tylko Casting loreala, ale nie maj koloru dla mnie.
Casting jak dla mnie to zwyk豉 farba: miesza si sk豉dniki : kolor i utrwalacz. Tylko nazwa "szampon" jest myl帷a. Casting nie spiera mi si jak szampony koloryzuj帷e, tylko zachowywa si jak farba w豉郾ie :widoczny by odrost.
Stary 2005-11-18, 19:33   #222
wersta
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 573

Cytat:
Napisane przez whitebeth
Casting jak dla mnie to zwyk豉 farba: miesza si sk豉dniki : kolor i utrwalacz. Tylko nazwa "szampon" jest myl帷a. Casting nie spiera mi si jak szampony koloryzuj帷e, tylko zachowywa si jak farba w豉郾ie :widoczny by odrost.

a mo瞠sz poleci co? w og鏊e nie orientuj si w tym temacie. o farbach troch wiem, bo moja mama ich u篡wa, ale z szamponami nigdy nie mia豉m do czynienia.
wersta jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-11-18, 23:20   #223
whitebeth
Zadomowienie

Ja ju dawno zrezygnowa豉m z szampon闚 na rzecz farb. Kiedy w liceum uzywa豉m palette 6-8 my. Ale niezbyt by豉m z nich zadowolona. Niedawno pr鏏owa豉m szmponetek w br您ie (te palette) i bardzo szybko spra造 si do rudego W farbach mo積a tego unikn望 a po szamponie nawet jak kolor si zmy pozostawa 鄴速awo - rudy po造sk. Nie wiem jak przy innych odcieniach.
Stary 2005-11-19, 11:36   #224
lorinka
Rozeznanie

hm... czyli jak to jest - szampon na deszczu si sp逝kuje czy nie? a farba? dzi瘯i za odp.

Stary 2005-11-19, 12:19   #225
whitebeth
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez lorinka
hm... czyli jak to jest - szampon na deszczu si sp逝kuje czy nie? a farba? dzi瘯i za odp.
przy szamponach ktore maja si zmywa np od6 do 8 myc jest du瞠 prawdopodobienstwo ,瞠 b璠 brudzi i sp造wa, przynajmniej mi brudzi豉 i sp造wa豉 strasznie ta Palette 6-8. Po這瞠nie si spa z niedok豉dnie wysuszonymi w這sami
skutkowa這 brudzeniem poduszki Nie wiem jak to jest z innymi szamponami.
Farby za pewno nie brudz i nie sp造waj. ( mo瞠 1,2 mycia po farbowaniu woda jest lekko zabarwiona, a p騜niej ju nie)
Stary 2005-11-19, 14:08   #226
istotka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 425
GG do istotka

niektore farby tez sie troche zmywaja...ale jak pierwszy raz bedziesz farbowac wlosy to lepiej zrezygnuj z farby Niektore szmpony sie zmywaja na deszczu a niektore nie
istotka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-11-19, 15:00   #227
justyna_dt
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 596

Powiem szczerze, 瞠 szamponu u篡wa豉m mo瞠 ze dwa razy - efekt mizerny i w og鏊e nie by豉m zadowolona. W這sy farbuj regularnie i bardzo sobie chwal, przede wszystkim Wella i Garnier. Farba nie sp造wa. Przynajmniej u mnie nawet zaraz po farbowaniu gdy wyjd na deszcze, nie zdarza mi si ani odrobiniy farby zgubi A co do szamponu pami皻am taki incydent, gdzie znajoma na weselu (kobieta ok. 40-stki) mia豉 鈍ietn fryzurk: na kr鏒kich w這sach u g鏎y czarne, u do逝 czerwone. Pota鎍zy豉, pohula豉, spoci豉 si i... obcieka豉 czerwonymi strumieniami Szampony odradzam.
justyna_dt jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-11-19, 15:09   #228
lorinka
Rozeznanie

Czy wiecie mo瞠 czy farba wellaton (mleczna czekolada itp sp造wa z w這s闚? albo szampony koloryzuj帷e mariona? Bo chcia豉m sobie pokolorowa w這sy w豉郾ie tymi 'rzeczami' a teraz to ju nie wiem, bo nie chc wybrudzi kurtki Jakie farby i szampony nie sp造waj?

Stary 2005-11-19, 17:28   #229
tutti_frutti
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 77

Nigdy nie zauwa篡豉m, 瞠by kolor sp造wa na zwyk造m deszczu, tylko po umyciu g這wy szamponem
tutti_frutti jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-11-19, 20:51   #230
lorinka
Rozeznanie

up up

Stary 2005-11-20, 11:39   #231
istotka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 425
GG do istotka

lorinka nie wiem jak ta farba, ale szampon mariona trzyma sie dosyc dlugo i jest ok.... chociaz jeden z tanszych
istotka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-11-20, 12:07   #232
gadmarka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 215
GG do gadmarka

Cytat:
Napisane przez istotka
lorinka nie wiem jak ta farba, ale szampon mariona trzyma sie dosyc dlugo i jest ok.... chociaz jeden z tanszych
potwierdzam marion jest o.k. Od jakiego czasu pr鏏uj wr鏂ic do naturalnego koloru (br您) a mia豉m blond pasemka no i aby jako tako wygl康a ratuj si w豉郾ie marionem. Ma 豉dne kolory w miare jednolicie pokrywa i 豉dnie si wyp逝kuje. Aktualnie poszukuj szamponu maribell te z mariona, tyle ze na 12 (chyba) my, ale trudno go dosta.
Stary 2005-11-20, 14:52   #233
czuczenka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 369

Ja uzywam Marionu czekoladowy braz... i jest jakis ostatnio dziwny... niby brazowy ale jasniejszy niz wczesniej.... zainteresowala mnie farba czy szampon Joanny na N cos... palona kawa odcien.. ktos uzywal moze??

Ju Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wiza簑

DUKAM
czuczenka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-11-22, 22:16   #234
klaudii17
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 132

hej mam pytanie czy jesli mam pasemka zrobione kolorem blond i br您 to czy jak uzyje szamponetki np. ch這dny blond to czy mi wyjdzie ten kolor?????bardzo prosze o odpowiedz!!!
klaudii17 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-11-23, 17:55   #235
Ag_nes
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 474
GG do Ag_nes

Cytat:
Napisane przez klaudii17
hej mam pytanie czy jesli mam pasemka zrobione kolorem blond i br您 to czy jak uzyje szamponetki np. ch這dny blond to czy mi wyjdzie ten kolor?????bardzo prosze o odpowiedz!!!
ten kolor Ci wyjdzie tylko na pasemkach blond.. jeszcze niewiem jakie ten blond masz bo jak ciemny, to szamponetka moze sie nie "przebic"
Ag_nes jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-11-23, 19:41   #236
klaudii17
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 132

w sumie to mam duzo pasemek blond ale tez duzo ciemnego co byscie mi poradzili zeby jakos rozjasnic te wloski????
klaudii17 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-11-25, 09:30   #237
naila
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 712

Cytat:
Napisane przez Ag_nes
ten kolor Ci wyjdzie tylko na pasemkach blond.. jeszcze niewiem jakie ten blond masz bo jak ciemny, to szamponetka moze sie nie "przebic"
Czyli je郵i na naturalnych ciemnobr您owych w這sach po這輳 szamponetk blond, to nie b璠zie 瘸dnego rezultatu? Czy mo瞠 w這sy b璠 nieco ja郾iejsze?

Moje Impresje jestem r闚nie Zakosmetykowana
naila jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-11-25, 15:07   #238
Myszi
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 129

Cytat:
Napisane przez naila
Czyli je郵i na naturalnych ciemnobr您owych w這sach po這輳 szamponetk blond, to nie b璠zie 瘸dnego rezultatu? Czy mo瞠 w這sy b璠 nieco ja郾iejsze?
To co dziewczyny b璠 ja郾iejsze czy nie?
S造sza豉m, 瞠 niekt鏎ym rude wychodz, ale chyba nie po szamponetce

Still figuring it out.
Myszi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-11-25, 15:54   #239
nadziejka_82
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 323

a jakie mozecie polecoc szamponetki zeby ochlodzic kolor wlosow? swoj wlasny mam sredni popielaty blond <wg nazewnictwa z pudelek, a wg mnie ciemny chlodny blond> ale po przejsciach z blondami zrobily sie zolawo-cieple. a ja chce chlodne

mialam taka pukane niebieska, ze sklepu fryzjerskiego. ale strasznie mi p o2 razach wysuszyla wlosy, siano si ezrobilo mimo odzywek i w ferworze zemsty wyrzucilam wiec nawet nie wiem jaka firma.

mialam londe- takie dwie saszetki w jednym- platynowy. porazka. dwie saszetki, na moje cienkie wlosy do lopatek. suche tak ze nikjak si enie mogly uzloyc.

marion- ochlodzil kolor, przyciemnil troszke jakby. mysle ze po ,2, 3 zastosowaiach efekt bylby zadowalajacy, ale znow ta suchosc wlosow:-|

dziewczyny poleccie jakas niewysuszajaca kuracje do ochladzania koloru wlosow!
nadziejka_82 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-11-25, 20:20   #240
szponciak
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 213

dziewczyny,,czy szamponetke mariona czekoladowy brac moge przetrzymac do 45, mimo tego ze producent radzi trzymac tylko 20?? czy moglabym sobie sama zafarbowac tym cudem wloski, chociaz nigdy tego nie robilam, jesli tak to jak to zrobic,,,pomozcie mi
szponciak jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
24 mycia, bak豉瘸n, blond, blond farba br您 w這sy, blondynka, br您, br您 farba, brunetka, ciemne w這sy, co ile, color shampoo, cytryna, czarne w這sy, czekoladowy br您, czer, czerwone refleksy, d逝gie w這sy, farba, farba do w這s闚, farbonetki, farbowanie, farbowanie na br您, farbowanie w這s闚, farobowanie, fryzura, fryzura saszetka kolor, fryzura steeling, fryzury, g瘰te w這sy, hebanowa czer, henna w這sy farbowanie, jaka farba, jaki kolor w這s闚, joanna, joanna multi soft color, kolor, kolor czerwony, kolor w這s闚, koloryzacja, koloryzacja br您 na rudy, koloryzacja w這s闚, koloryzajcja, koloryzuj帷y, marion, ober篡na, odrosty, ombre, palette, pasemka, piel璕nacja, pomocy, pomocy farba wlosy, pomy趾a, przyciemnianie w這s闚, rabarbar, rozjasnianie wlosow, rozja郾iacz, rude, rude w這sy, rudy, studniowka, szampon, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, szamponetka czerwie, szamponetka farba, szamponetka rudy, szamponetki, szampony koloryzuj帷e, wi郾ia, wlosy, w這sy, w這sy blond, w這sy ciemne, w這sy farba saszetka, w這sy szamponetka br您, wypadanie w這s闚, z blondu na br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-05-18 13:10:32

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:07.