Szampony koloryzuj帷e, szamponetki - pytania, problemy - w徠ek zbiorczy - Strona 82 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2010-04-02, 00:09   #2431
Noc(nik)
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 241
Dot.: Szampon koloryzuj帷y;)

Cytat:
Napisane przez Aralka Poka wiadomo嗆
Hej ^^
Przymierzam si do ponownej zmiany kolorku.
Pr鏏owa豉m ju raz z Palette.

zamieszczam zdj璚ia swojego naturalnego i po szamponetce, to chyba by ciemny br您

teraz si zastanawiam nad wi郾iowym lub rudym
co by軼ie mi poleci造?
O kurcze, ale si zmieni豉, oczywi軼ie na plus. Pami皻am ci z Metamorfoz. Co to za pomadka?

Noc(nik) jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-04-02, 09:20   #2432
lolq01
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 50
GG do lolq01

No a je郵i zakryje to kolor nie wyjdzie zielony albo nie zmyje sie po dw鏂h myciach . Mam na mysli szapony koloryzujace z palette. jaki kolor bym musia豉 wybrac zeby bylo dobrze obecnie mam platynowy blond
lolq01 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-04-02, 10:06   #2433
karojen24
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 439

Powinnas wybrac jakis odcien w cieplejszej tonacji, bo te naturalne zazwyczaj wychodza zielone, badz szare na wyjsciowym kolorze platynowym. Zmywac sie beda bardzo szybko (ale farba takze); potrzebne bedzie kilka farbowan, zeby kolor sie "zagniezdzil". Nie mam zbytnio doswiadczenia z szamponami Palette (co prawda kiedys na rozjasnione wlosy uzylam jakiegos jasnego czy sredniego brazu, ktory wyszedl bardzo ciemno, a zmyl sie na rudo, ale to bylo jakies 8 lat temu, wiec wieki temu)...Teraz zrobilam dokladnie to, co Ty chcesz zrobic-z platyny przefarbowalam sie ciemnym blondem Castinga i jestem zadowolona, bo kolor wyszedl jak na pudelku (juz kiedys nim robilam). Kolor sie wyplukiwal, ale po tyg. polozylam ten Casting jeszcze raz (tym razem na 10 min.) i na razie kolor sie trzyma. Moje odrastajace wlosy sa w zimniejszej tonacji niz te zafarbowane, ale i tak mnie efekt zadowala.
Na jaki dokladnie kolor chcialabys zafarbowac?
Ponizej moje efekty (kolor wyjsciowy i 2 nastepne po castingu-te jasniejsze refleksy zostaly celowo zostawione):
karojen24 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-04-05, 16:20   #2434
_Avnel
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 79
Exclamation szamponetka

nigdy nie farbowa豉m w這s闚. m鎩 naturalny kolor to ciemny blond / jasny br您. chcia豉m lekko przyciemni w這sy. mam zamiar kupi sobie szamponetk w takim kolorze, 瞠by nie za bardzo r騜ni si od mojego naturalnego. jakie firmy i kolory polecacie? tylko nie te wpadaj帷e w rudy. i pytanie drugie: jak kolor b璠zie schodzi to nie zmieni odcienia, tylko b璠zie stopniowo blad a zejdzie ca趾owicie? bo nie chc 瞠by w mi璠zyczasie zmieni mi si w jaki np. rudy
_Avnel jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-04-05, 19:34   #2435
rapunzel8
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 095

Cytat:
Napisane przez lolq01 Poka wiadomo嗆
No a je郵i zakryje to kolor nie wyjdzie zielony albo nie zmyje sie po dw鏂h myciach . Mam na mysli szapony koloryzujace z palette. jaki kolor bym musia豉 wybrac zeby bylo dobrze obecnie mam platynowy blond
ja kiedy walczy豉m na kole瘸nce z nieudan platyn od fryzjera- d捫y造鄉y do ciemnego blondu i w豉郾ie dopiero palette da這 rad, bo inne farby bardzo szybko si sp逝kiwa造.

---------- Dopisano o 19:34 ---------- Poprzedni post napisano o 19:30 ----------

Cytat:
Napisane przez _Avnel Poka wiadomo嗆
nigdy nie farbowa豉m w這s闚. m鎩 naturalny kolor to ciemny blond / jasny br您. chcia豉m lekko przyciemni w這sy. mam zamiar kupi sobie szamponetk w takim kolorze, 瞠by nie za bardzo r騜ni si od mojego naturalnego. jakie firmy i kolory polecacie? tylko nie te wpadaj帷e w rudy. i pytanie drugie: jak kolor b璠zie schodzi to nie zmieni odcienia, tylko b璠zie stopniowo blad a zejdzie ca趾owicie? bo nie chc 瞠by w mi璠zyczasie zmieni mi si w jaki np. rudy
tylko nie szamponetka! niszczy w這sy, daje dziwne efekty kolorystyczne i nie sp逝kuje si. u篡j castingu o ton lub 2 ciemniejszego od naturalnego koloru w這s闚
rapunzel8 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-04-05, 20:09   #2436
_Avnel
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez rapunzel8 Poka wiadomo嗆
tylko nie szamponetka! niszczy w這sy, daje dziwne efekty kolorystyczne i nie sp逝kuje si. u篡j castingu o ton lub 2 ciemniejszego od naturalnego koloru w這s闚

a ja s造sza豉m 瞠 szamponetka w豉郾ie nie niszczy.. przynajmniej nie tak jak farba, to jak to w ko鎍u jest
Stary 2010-04-06, 15:38   #2437
lolq01
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 50
GG do lolq01

Fajny kolorek Ci wyszed ale z tego co widzia豉m Twoje w這sy blond zniszczone nie by造, a moje sa i tak sie zastanawiam czypo tym szamponie (farbie?) nie by這by jeszzcze gorzej
lolq01 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-04-06, 17:59   #2438
rapunzel8
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez _Avnel Poka wiadomo嗆
a ja s造sza豉m 瞠 szamponetka w豉郾ie nie niszczy.. przynajmniej nie tak jak farba, to jak to w ko鎍u jest
farby s r騜ne. owszem farba z amoniakiem i wysokim oksydantem zniszczy w這sy. dlatego polecam ci casting, bo to 豉godna farba(szampon). nie zniszczy w這s闚 i r闚nomiernie sie wyp逝cze tak 瞠 nie b璠zie wida odrost闚.
po szamponetkach w這sy cz瘰to wygl康aj jak po u篡ciu jakiej taniej mocnej farby. a kolor cz瘰to ma jakie niepo膨dane odcienie fioletu czy czerwieni.
Stary 2010-04-06, 18:13   #2439
karojen24
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 439

Cytat:
Napisane przez lolq01 Poka wiadomo嗆
Fajny kolorek Ci wyszed ale z tego co widzia豉m Twoje w這sy blond zniszczone nie by造, a moje sa i tak sie zastanawiam czypo tym szamponie (farbie?) nie by這by jeszzcze gorzej

Oj moja droga, byly (sa) zniszczone, ze szok. Na zdjeciach nie widac, ale w rzeczywistosci sa zmasakrowane, pourywane. Ech, szkoda nawet opisywac...Po szamponie nie powinno ci sie nic stac. Powiem ci nawet, ze wlosy wygladaja na zdrowsze i optycznie zyskaly na objetosci.
karojen24 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-04-06, 23:15   #2440
_Avnel
Raczkowanie

Cytat:
farby s r騜ne. owszem farba z amoniakiem i wysokim oksydantem zniszczy w這sy. dlatego polecam ci casting, bo to 豉godna farba(szampon). nie zniszczy w這s闚 i r闚nomiernie sie wyp逝cze tak 瞠 nie b璠zie wida odrost闚.
po szamponetkach w這sy cz瘰to wygl康aj jak po u篡ciu jakiej taniej mocnej farby. a kolor cz瘰to ma jakie niepo膨dane odcienie fioletu czy czerwieni.
ok, w takim razie wypr鏏鎩 to. mam nadzieje 瞠 wyp逝cze si zanim mi odrosn w這sy. a myj je codziennie.
Stary 2010-04-06, 23:33   #2441
untouchable
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 354

Cytat:
casting nie zawiera amoniaku ale inna substancje chemiczna, moze troche mniej szkodliwa.

szamponetki (te do kilku my, z deli, mariona) si wyp逝kuj, szampony koloryzujace(kilka tygodni, joanna, palette) nie. mowie na wlasnym doswiadczeniu.

casting- tez indywidualna sprawa, bo dziewczyny na forum pisaly, ze sie wyplukuje calkiem, inne ze nie. mi sie akurat nie wyplukal - zostala po jasnym brazie ruda poswiata.

wybierajac odcien castinga nie nalezy sugerowac sie kolorem na opakowaniu pudelka. zawsze wychodzi ciemniej
Stary 2010-04-07, 23:19   #2442
StoProMychaa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
szamponetka .

ostatnio pofarbowa豉m sobie w這sy na blond . wyszed mi 鄴速o - pomara鎍zowy . wgl nie pasuje mi blond . i chcia豉bym sobie je zafarbowa szamponetkom na czekoladowy br您 . jak my郵icie wyjdzie mi rudy . ?
prosz o rade .
aa i kupi豉m sobiee szamponetkee z welli .

Edytowane przez StoProMychaa
Czas edycji: 2010-04-07 o 23:26
StoProMychaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-04-08, 11:55   #2443
sarah22
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 772
Wpisy w blogu: 1
GG do sarah22
Dot.: szamponetka .

lepiej i嗆 do fryzjera i wydaje mi si, 瞠 lepiej farb na這篡 ni szamponetk bo po kilku myciach kolor schodzi..
sarah22 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-04-10, 21:00   #2444
Laureane
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 42

Cytat:
Napisane przez sarah22 Poka wiadomo嗆
lepiej i嗆 do fryzjera i wydaje mi si, 瞠 lepiej farb na這篡 ni szamponetk bo po kilku myciach kolor schodzi..

"Po kilku myciach kolor zchodzi"..hehe
Mi si trzyma ju p馧 roku...i jestem nomalnie w軼iek豉 ( ale trudno

Ale w tym przypadku wydaje mi si 瞠 jednak lepiej by by這 je zafarbowa bo nie wiadomo ile szamponetka b璠zie si trzyma na Twoich w這sach.Chocia mo積a spr鏏owa, a dopiero p騧niej uda si do fryzjera.

Ja polecam szamopnetk z Joanny...czekoladowy br您..mmm

Edytowane przez Laureane
Czas edycji: 2010-04-10 o 21:02
Laureane jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-04-10, 22:48   #2445
Mishay
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 37
GG do Mishay

Skoro masz do嗆 jasne w這sy to kolor szamponetki powinien chwyci, ewentualnie mo瞠sz wybra odcie o ton ciemniejszy ni oczekiwany. Na og馧 szamponetka si wyp逝kuje, ale nie do ko鎍a ( to zale篡 od struktury w這sa, jego uszkodze etc.), wi璚 je郵i po jej zastosowaniu czekoladowy kolor b璠zie Ci odpowiada mo瞠sz u篡 farby trwa貫j, b康 dalej stosowa szamponetki by od鈍ie篡 kolor.
Stary 2010-04-19, 10:09   #2446
Aralka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 328
GG do Aralka Send a message via Skype™ to Aralka

Cytat:
Napisane przez Noc(nik) Poka wiadomo嗆
O kurcze, ale si zmieni豉, oczywi軼ie na plus. Pami皻am ci z Metamorfoz. Co to za pomadka?
Dzi瘯i
A to jest b造szczyk Maybelline, taki wi郾iowo-czerwony.

U篡豉m szamponetki Joanny 4-8 my.

Za陰czam zdj璚ie.

Jestem zadowolona i zastanawiam si, czy nie zrobi sobie taki kolor do 24 my. Jak s康zicie?
Ewentualnie jeszcze mam zamiar spr鏏owa do 4-8 my jaki ciemniejszy kolor.
Stary 2010-04-19, 19:08   #2447
Himee
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 273

Aralka, ilu saszetek u篡豉? Mam do嗆 d逝gie w這sy i zastanawiam si jaka ilo嗆 by豉by wystarczaj帷a
Himee jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-04-19, 20:09   #2448
Aralka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Himee Poka wiadomo嗆
Aralka, ilu saszetek u篡豉? Mam do嗆 d逝gie w這sy i zastanawiam si jaka ilo嗆 by豉by wystarczaj帷a
Mam w這sy za 這patki i zu篡豉m 2 opakowa. Moje w這sy s jednak niezbyt grube. Ale chyba ci powinno starczy

Chc u篡 tego: Joanna, Multi Soft Color, Szampon koloryzuj帷y

Jaki kolor najlepiej?
Czekoladowy br您, kasztanowy br您 czy korzenny br您?
Jeszcze si zastanawia豉m nad u篡ciem Loreal Casting...
Stary 2010-04-20, 11:01   #2449
Zuzka_86
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 65
Wpisy w blogu: 3
Dot.: Szampony koloryzuj帷e - pytania, problemy - w徠ek zbiorczy

a moje pytanie brzmi czy kt鏎a z Was ma mo瞠 blond w這sy plus ciemne odrosty i uda這 sie jej te odrosty zwalczy jak御 szamponetk?

Jest 61 kg

Marzy si 55kg
Zuzka_86 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-04-29, 21:42   #2450
GnidaDworska
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

mam naturalne wlosy blond - planuje pofarbowac szamponetka na rudo, polecacie jakies szamponetki, ktore jednoczesnie nie niszcza wlosow i faktycznie zmywaja sie po kilku tygodniach? slyszalam dobre recenzje o loreal casting, ale pomijajac fakt ze sa dosc drogie, to obawiam sie ze kolor moze sie nie zmyc.
GnidaDworska jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-04-30, 23:46   #2451
rapunzel8
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Zuzka_86 Poka wiadomo嗆
a moje pytanie brzmi czy kt鏎a z Was ma mo瞠 blond w這sy plus ciemne odrosty i uda這 sie jej te odrosty zwalczy jak御 szamponetk?
nie da si

---------- Dopisano o 23:46 ---------- Poprzedni post napisano o 23:41 ----------

Cytat:
Napisane przez GnidaDworska Poka wiadomo嗆
mam naturalne wlosy blond - planuje pofarbowac szamponetka na rudo, polecacie jakies szamponetki, ktore jednoczesnie nie niszcza wlosow i faktycznie zmywaja sie po kilku tygodniach? slyszalam dobre recenzje o loreal casting, ale pomijajac fakt ze sa dosc drogie, to obawiam sie ze kolor moze sie nie zmyc.
wg mnie kolor 'bursztyn' casting, to sliczny rudy- znam osoby, kt鏎e stosuj. sama bym go zrobi豉 gdyby mi pasowa.
a szamponetka te si nie musi zmy, poza tym efekt niepewny. no ale ja jestem wrogiem szamponetek..
Stary 2010-05-01, 00:26   #2452
Aralka
Zakorzenienie

Jutro robi sobie Joann kasztanowy br您 do 24 my
Aralka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-05-01, 10:24   #2453
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

jakis miesiac temu zafarbowalam pasemka zielonym balsamem, dopiero teraz zszedl
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-05-01, 22:56   #2454
Aralka
Zakorzenienie

Tak jak napisa豉m wy瞠j, Joanna, kasztanowy br您, do 24 my
Aralka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-05-02, 21:47   #2455
Evanescence24
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

Hej By mo瞠 podobne pytanie ju by這, wybaczcie jednak, nie chce mi si przegl康a tylu stron Ot騜 chcia豉bym przez wakacje zmieni kolor w這s闚 z 鈔ednio ciemnego blondu na rudy. Czym najlepiej to zrobi, aby kolor zmy si do rozpocz璚ia roku szkolnego? Mo瞠 w og鏊e lepiej sobie odpu軼i? Nie wiem, czy warto ryzykowa... Czy s jakie "szybko zmywalne" szampony, szamponetki (nie znam si na tym za bardzo )?
Evanescence24 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-05-02, 22:04   #2456
Exly
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 693

Cytat:
Napisane przez Evanescence24 Poka wiadomo嗆
Hej By mo瞠 podobne pytanie ju by這, wybaczcie jednak, nie chce mi si przegl康a tylu stron Ot騜 chcia豉bym przez wakacje zmieni kolor w這s闚 z 鈔ednio ciemnego blondu na rudy. Czym najlepiej to zrobi, aby kolor zmy si do rozpocz璚ia roku szkolnego? Mo瞠 w og鏊e lepiej sobie odpu軼i? Nie wiem, czy warto ryzykowa... Czy s jakie "szybko zmywalne" szampony, szamponetki (nie znam si na tym za bardzo )?
Obawiam si, 瞠 rudy to taki odcie, 瞠 na blondzie nie zmyje si do ko鎍a i zawsze pozostanie chocia jaka po鈍iata rudo軼i.Wi璚 przemy郵 to dobrze, czy chcesz po鈍i璚i sw鎩 blond dla rudego koloru. A je郵i ju to na prawd 豉godne szamponetki s z Joanna multi effect color - tylko 瞠 one s do 3-5 my.

Exly jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-05-06, 16:40   #2457
lupuska
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 33

prosz was o rad!
zacze豉m przygody z szamponetkami jaki rok temu..
najpierw by造 to szamponetki na 6 my (palette): kasztanowy br您, kasztan...
potem zacz窸am robi czekolad ale na 24..
p馧 roku temu szarpn窸am si (g逝pia) na czarny - 24 mycia...
zmy si, pr鏏owa豉m wr鏂i do swojego koloru w這s闚 wi璚 na ten m鎩 zrobi豉m maho... teraz mam 15 cm swoje, 15 cm taki czarny, ciemny pas no i 20 cm ko鎍闚ek swoich.... jak pozby si tego czarnego pasa : (
zapuszczam w這sy, wi璚 nie chc ich 軼ina na kr鏒ko...
prosz o rad!
lupuska jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-05-07, 23:18   #2458
gabi93
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 10

Mo瞠 spr鏏uj z tymi wszystkimi domowymi p逝kankami, o kt鏎ych tyle si pisze na innych forach. (np. woda + ocet lub woda + cytryna oraz szampony przeciw逝pie穎we) , cho nie gwarantuj, 瞠 nie wp造nie to na Tw鎩 naturalny kolor (cho nie powinno). Je郵i to nie pomo瞠, a nie chcesz 軼ina w這s闚, to mo瞠 warto wybra si na 軼i庵anie koloru i umalowanie w這s闚 na zbli穎ny do Twojego naturalnego? Nie jest to tania sprawa, bo kosztuje ok. 150 z. M闚i te si du穎, 瞠 dekoloryzacja niszczy w這sy, co jest prawd, ale je瞠li dbasz o w這sy, to szybko powinny si zregenerowa. Cho wiem po swojej kole瘸nce, kt鏎a z czerni przesz豉 na lisi kolor (przesz豉 przez 軼i庵anie koloru i malowanie na rudo), to wcale nie ma zniszczonych w這s闚, a sam fryzjer si dziwi, 瞠 w這sy s mi瘯kie i w dobrym stanie. 砰cz wytrwa這軼i, a wiem, co to znaczy, bo sama jestem w podobnej sytuacji. Mia豉m br您owe w這sy, ale pokusi豉m si na czer, kt鏎a teraz mi bokiem wychodzi. Postanowi豉m sobie, 瞠 przeczekam i popr鏏uj tych wszystkich p逝kanek, szampon闚 oczyszczaj帷ych i przeciw逝pie穎wych, za chwil te lato, s這鎍e, to w這sy zawsze troch przeja郾iej i je瞠li co to da, to po wakacjach id do fryzjera i maluj na br您, je瞠li da rad, a je郵i to wszystko p鎩dzie na marne, to zdecyduje si na 軼i庵anie koloru i malowanie na br您.
gabi93 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-05-08, 17:08   #2459
missalone
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 48
Szampony koloryzuj帷e - help ;)

Witam
Kochane, wiem, 瞠 tzw. "szamponetki" niszcz w這sy, cz瘰to bardziej ni farby koloryzuj帷e...
Zastanawiam si jednak nad tymczasow zmian koloru w這s闚 i chcia豉bym zapyta jakiej firmy szamponetki najmniej niszcz w這sy?
missalone jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-05-08, 17:36   #2460
diamondrose
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 123
Dot.: Szampony koloryzuj帷e - help ;)

Chodzi Ci o szamponetki (6-8 my) czy szxampon koloryzujacy (26-28 my)
Jest r騜nica ;p
Ja czyta豉m na r騜nych stronkach o tym czy jedne i drugie niszcz w這sy. 畝dne tak nie niszcza w這s闚 jak farby. Naprawde
Mo瞠sz mi wierzy bo gdy ja u篡wa豉m szampoetek mai豉m miekie w這sy wog鏊 a teraz po farbach wychodza mi strasznie ;//
diamondrose jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
24 mycia, bak豉瘸n, blond, blond farba br您 w這sy, blondynka, br您, br您 farba, brunetka, ciemne w這sy, co ile, color shampoo, cytryna, czarne w這sy, czekoladowy br您, czer, czerwone refleksy, d逝gie w這sy, farba, farba do w這s闚, farbonetki, farbowanie, farbowanie na br您, farbowanie w這s闚, farobowanie, fryzura, fryzura saszetka kolor, fryzura steeling, fryzury, g瘰te w這sy, hebanowa czer, henna w這sy farbowanie, jaka farba, jaki kolor w這s闚, joanna, joanna multi soft color, kolor, kolor czerwony, kolor w這s闚, koloryzacja, koloryzacja br您 na rudy, koloryzacja w這s闚, koloryzajcja, koloryzuj帷y, marion, ober篡na, odrosty, ombre, palette, pasemka, piel璕nacja, pomocy, pomocy farba wlosy, pomy趾a, przyciemnianie w這s闚, rabarbar, rozjasnianie wlosow, rozja郾iacz, rude, rude w這sy, rudy, studniowka, szampon, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, szamponetka czerwie, szamponetka farba, szamponetka rudy, szamponetki, szampony koloryzuj帷e, wi郾ia, wlosy, w這sy, w這sy blond, w這sy ciemne, w這sy farba saszetka, w這sy szamponetka br您, wypadanie w這s闚, z blondu na br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-05-18 13:10:32

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:12.