Szampony koloryzuj帷e, szamponetki - pytania, problemy - w徠ek zbiorczy - Strona 83 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2010-05-08, 19:45   #2461
Honza
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 227
Dot.: Szampony koloryzuj帷e - help ;)

pocz徠kowo u篡wa豉m szamponetek i utrzymywa豉m, 瞠 b璠 si trzyma od farby jak najdalej, gdy nie zmienia豉m koloru radykalnie, efekt mia by taki, 瞠 m鎩 ciemny br您 mia si o篡wi i sta si ol郾iewaj帷ym br您em Pocz徠kowo by這 ok, ale szamponetki strasznie "wyp逝kuj" naturalny kolor, w這sy s strasznie matowe... Przerzuci豉m si na farb, farbuj raz na 2-3 miesi帷e, poniewa cz窷ciej nie ma potrzeby...
Ale je郵i ju decydujesz si na szaponetki to ja osobi軼ie polecam Garnier Color&Shine.
Honza jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-05-09, 22:57   #2462
lenka611
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 85
Dot.: Szampony koloryzuj帷e - pytania, problemy - w徠ek zbiorczy

Poszukuj farbki Palette Color Shampoo kolor jesienna czerwie. wiecie mo瞠 czy jest dost瘼na? niestety nie mog jej znale潭 w 瘸dnej drogerii.
Stary 2010-05-13, 23:07   #2463
sylwusia2020
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

Witam ja mam takie pytanko chcialam sobie zrobic jutro wlosy szamponetka koloryzujaca "multki effect" joanna.Zastanawiam sie czy moge najpier zrobic sobie maseczke z olejku rycynowego,zoltka i odzywi a zaraz potem zaaplikowac ta szamponetke?Czy nic sie nie stanie z wloskami?Albo czy czaem nie oslabi efekt koloryzacji?) z gory dzieki za odpowiedzi
sylwusia2020 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-05-15, 23:27   #2464
gabi93
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 10

zr鏏 to lepiej po koloryzacji.
Stary 2010-05-16, 19:36   #2465
MdM
in love with life

Wiadomo軼i: 12 309

Witam dziewczyny

Moze ktoras z Was bedzie w stanie mi pomoc. Szukam takiego produktu, ktory ponoc wyplukuje farbe do wlosow. Uzywa sie tego raz na wlosy i farba schodzi. Wiem, ze ciemne odcienie ciezko bedzie zmyc, ale ja mam ufarbowane na troszke jasniejszy kolor niz naturalny i chcialabym wrocic do swojego, a nie znalazlam farby, ktora ma identyczny odcien jak moje naturalne, bo nie wazne jakiego brazu uzyje i tak mam odrosty.

Wiecie moze jak sie nazywa taki produkt i gdzie mozna go kupic?
MdM jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-05-16, 22:01   #2466
bianeczkaa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 857

ja maluj szamponem Palette na czarno (24 mycia) i jestem bardzo zadowolona bo kolor si nie zmywa tak jak farba i nie niszczy tak w這s闚

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wsp鏊nie zamawiamy buty
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031

bianeczkaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-05-16, 23:01   #2467
201606201234
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 8 222

mam problem, chcia豉bym sobie lekko rozja郾i w這sy, mam jasny br您 naturalny kolor - chcia豉bym ciemny blond. My郵a豉m o szamponetce bo chc tylko na pr鏏, jakiej firmy b璠zie najlepsza i czy szamponetka to to samo co szampon koloryzuj帷y i czy da si tak rozja郾i moje w這sy bo boje si 瞠by mi na g這wie si nie zrobi豉 jaka niespodzianka... ???
201606201234 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-05-16, 23:06   #2468
visionAM
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 29 106

szamponetk nie rozja郾isz w這s闚. szamponem te nie.
visionAM jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-05-16, 23:12   #2469
201606201234
Konto usuni皻e

Cytat:
Napisane przez visionAM Poka wiadomo嗆
szamponetk nie rozja郾isz w這s闚. szamponem te nie.
czyli jak bym u篡豉 tej szamponetki to co ona da? Nic?
Stary 2010-05-16, 23:33   #2470
mallflower
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 155

czy ktos uzywal szamponu koloryzujacego Garnier MOVIDA? ja dzis zrobilam sobie wlasnie z tej serii kolorem 24 pralina
mallflower jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-05-17, 16:18   #2471
gabi93
Przyczajenie

poison0123 - jedynie rozja郾iacz.
Stary 2010-05-17, 17:11   #2472
visionAM
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 29 106

Cytat:
Napisane przez poison0123 Poka wiadomo嗆
czyli jak bym u篡豉 tej szamponetki to co ona da? Nic?
a jak my郵isz
skoro 瘸dna szamponetka ani szampon koloryzuj帷y nie s w stanie rozja郾i w這s闚 jasny br您 do 鈔edniego blondu to co Ci mo瞠 da?

W這sy rozja郾isz rozja郾iaczem ewentualnie farb rozja郾iaj帷.
visionAM jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-05-17, 18:31   #2473
201606201234
Konto usuni皻e

Cytat:
Napisane przez gabi93 Poka wiadomo嗆
poison0123 - jedynie rozja郾iacz.
Cytat:
Napisane przez visionAM Poka wiadomo嗆
a jak my郵isz
skoro 瘸dna szamponetka ani szampon koloryzuj帷y nie s w stanie rozja郾i w這s闚 jasny br您 do 鈔edniego blondu to co Ci mo瞠 da?

W這sy rozja郾isz rozja郾iaczem ewentualnie farb rozja郾iaj帷.
aha, dzi瘯uj za odpowied
Stary 2010-05-18, 20:16   #2474
Kachula82
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 573

Dziewczyny widz do鈍iadczenie w farbowaniu szamponami i ja te wracam po pi璚iu latach blondu do br您u i ma problem z kolorem. Chc u篡wa wy陰cznie szampon闚 bo kiedy tak robi豉m (tylko palette ciemna czekolada) i w這sy by造 豉dne i nie zniszczone. Problem z kolorem mam taki, 瞠 chcia豉bym Joann na 24 mycia ale ma troch kiepski wyb鏎 odcieni a chcia豉bym co innego ni palette. Podobaj mi si takie kolorki jak w zdj徠kach poni瞠j a my郵 te czy te odcienie pasowa造 by do nie za ciemnej karnacji (oliwka/czasem ja郾iejsza) z szarymi oczami Niby jestem typem LATO i powinnam u篡wa odcieni popielatych ale te br您y wydaj mi si bez wyrazu, nijakie i takie bure. Nie chc ciemnego bardzo koloru bo juz nie mam 18 lat i wiek przy mocno ciemnych wida Mo瞠 znacie inne dobre, tanie szampony ni Joanna (nie szamponetki) kt鏎e maj 豉dne odcienie? Chyba, 瞠 znacie jeszcze jaki 郵iczny ciemny blond (nie rudy).

Aby mi si tak chcia這 jak mi si nie chce...

Kachula82 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-05-19, 19:59   #2475
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka wiadomo嗆
Dziewczyny widz do鈍iadczenie w farbowaniu szamponami i ja te wracam po pi璚iu latach blondu do br您u i ma problem z kolorem. Chc u篡wa wy陰cznie szampon闚 bo kiedy tak robi豉m (tylko palette ciemna czekolada) i w這sy by造 豉dne i nie zniszczone. Problem z kolorem mam taki, 瞠 chcia豉bym Joann na 24 mycia ale ma troch kiepski wyb鏎 odcieni a chcia豉bym co innego ni palette. Podobaj mi si takie kolorki jak w zdj徠kach poni瞠j a my郵 te czy te odcienie pasowa造 by do nie za ciemnej karnacji (oliwka/czasem ja郾iejsza) z szarymi oczami Niby jestem typem LATO i powinnam u篡wa odcieni popielatych ale te br您y wydaj mi si bez wyrazu, nijakie i takie bure. Nie chc ciemnego bardzo koloru bo juz nie mam 18 lat i wiek przy mocno ciemnych wida Mo瞠 znacie inne dobre, tanie szampony ni Joanna (nie szamponetki) kt鏎e maj 豉dne odcienie? Chyba, 瞠 znacie jeszcze jaki 郵iczny ciemny blond (nie rudy).
Nikt nie pomo瞠?

Stary 2010-05-20, 15:25   #2476
gabi93
Przyczajenie

a co powiesz na taki kolor jak w za陰czniku?

ja proponuj Ci farbowa w這sy Loreal Casting, kosztuj ok. 23z i znajdziesz go w ka盥ej drogerii. Jest naprawd dobry, nie niszczy w這s闚, nie wysusza ich a w pude趾u jest te od篡wka, kt鏎a jest 鈍ietna i cudownie pachnie. Wyb鏎 kolor闚 i odcieni jest naprawd du篡, a taki kolor jak w za陰czniku my郵, 瞠 uzyskasz jasnym br您em, albo ciemnym blondem, musia豉by sprawdzi sobie na pude趾u i por闚na sw鎩 obecny kolor z tym, kt鏎y b璠zie po zastosowaniu, bo ka盥y ma inn struktur w這sa i ka盥emu wyjdzie troch inny odcie.

PS: widz, 瞠 zostaniesz mam, wi璚 mo瞠 lepiej zrezygnowa na razie z farbowania w這s闚 farbami czy te szamponami koloryzuj帷ymi, a wypr鏏owa henn? Jest mniej trwa豉 ni szampon, ale nie niszczy w這s闚 tylko je od篡wia, a po kilkakrotnym zastosowaniu ju si tak nie wyp逝kuje. I na pewno nie zaszkodzi Twojemu male雟twu.
Stary 2010-05-20, 16:56   #2477
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez gabi93 Poka wiadomo嗆
a co powiesz na taki kolor jak w za陰czniku?

ja proponuj Ci farbowa w這sy Loreal Casting, kosztuj ok. 23z i znajdziesz go w ka盥ej drogerii. Jest naprawd dobry, nie niszczy w這s闚, nie wysusza ich a w pude趾u jest te od篡wka, kt鏎a jest 鈍ietna i cudownie pachnie. Wyb鏎 kolor闚 i odcieni jest naprawd du篡, a taki kolor jak w za陰czniku my郵, 瞠 uzyskasz jasnym br您em, albo ciemnym blondem, musia豉by sprawdzi sobie na pude趾u i por闚na sw鎩 obecny kolor z tym, kt鏎y b璠zie po zastosowaniu, bo ka盥y ma inn struktur w這sa i ka盥emu wyjdzie troch inny odcie.

PS: widz, 瞠 zostaniesz mam, wi璚 mo瞠 lepiej zrezygnowa na razie z farbowania w這s闚 farbami czy te szamponami koloryzuj帷ymi, a wypr鏏owa henn? Jest mniej trwa豉 ni szampon, ale nie niszczy w這s闚 tylko je od篡wia, a po kilkakrotnym zastosowaniu ju si tak nie wyp逝kuje. I na pewno nie zaszkodzi Twojemu male雟twu.
Dzi瘯uj za rad ale no chocia瘺y z powodu zostania mam casting jest dla mnie za drogi a s造sza豉m, 瞠 bardzo szybko sie wyp逝kuje. Szukam ta雟zych alternatyw. Poza tym w pierwszej ci捫y farbowanie nic nie zaszkodzi這 bo niby jak? Nale篡 przede wszystkim unika w帷hania specyfiku. Samo farbowanie na nic nie wp造wa.
Dodam, 瞠 kolorek ze zdj璚ia 郵iczny ale nie wiem czy nie za jasny Ju sama nie wiem jaki wybra odcie. Nie chc aby gryz sie z karnacj i oczami.
P.S. Je郵i to Twoje w這ski to naprawd 郵iczne Takie b造szcz帷e i wygl康aj na zdrowe i mi璚iutkie.

Stary 2010-05-20, 18:28   #2478
mallflower
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 155

gabi93 sliczny koloreeek!!!!to twoje?jaka farba kolorowalas?

Edytowane przez mallflower
Czas edycji: 2010-05-20 o 18:28 Pow鏚: zjadlam e:)
mallflower jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-05-20, 19:35   #2479
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mallflower Poka wiadomo嗆
gabi93 sliczny koloreeek!!!!to twoje?jaka farba kolorowalas?
No w豉郾ie zapomnia豉m si spyta jaki to kolorek

Stary 2010-05-21, 14:25   #2480
gabi93
Przyczajenie

nie, nie moje szuka豉m w internecie i znalaz豉m chocia kiedy mia豉m identyczne, ale zachcia這 mi si czekoladowego br您u kt鏎y wyszed czarny i teraz si morduj, ale ju we wtorek id do fryzjera na 軼i庵anie koloru i malowanie. w za陰czniku kolorek, kt鏎y chc mie.
Stary 2010-05-22, 19:16   #2481
sylwiao931
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 275

prosilabym o wklejenie zdjecia po uzyciu szamponti joanna multi effect kasztanowy braz i orzechowy barz oraz marion -kasztan...bardzpo ale to bardzo wazne i pilne...czekam na zdjecie...berdzo bd wdzieczna
sylwiao931 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-05-22, 23:26   #2482
Monx
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 557
jaka szamponetka?

Farbowa豉m rok temu z palette szamponem koloryzuj帷ym na ciemn czerwie. Kolor nie zszed, jest bledszy ale dalej si trzyma. I wida ju moje naturalne w這sy (nie potrafi go nazwa, odcie br您u ale ja郾iejszy) . Naturalny kolor si璕a mi ju do uszu. Chc si farby pozby Ale nie chc znowu u篡wa szampon闚 tylko szamponetek. Jakie szamponetki (br您owe) polecacie? I czy jak potem b璠zie si zmywa, to zostanie ju m鎩 naturalny czy dalej ta czerwie b璠zie.. ?

od 01.03.13: ograniczam s這dko軼i, 獞icz
studentka PG '13r.
Monx jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-05-23, 16:07   #2483
Chardon
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 441

Pom騜cie prosz pocz徠kuj帷ej Wiza瘸nce... Szukam szamponetki (3 -8 my) dzi瘯i kt鏎ej b璠 mog豉 roz鈍ietli rudy kolorek, kt鏎y mam na g這wie (farbowany Loreal Excellence 7.43 blond miedziano - z這cisty). Kolor jest 豉dny, ale po 2 tygodniach straci ten niesamowity p這mienny blask... Dlatego szukam szamponetki, kt鏎 mog豉bym go odnowi. Niestety w drogeriach znajduj tylko odcienie czerwieni
Je郵i znacie jakie 豉dne, intensywnie rude odcienie szamponetek to prosz o nazwy lub linki
Chardon jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-05-24, 15:39   #2484
gabi93
Przyczajenie

Monx - je郵i u篡jesz szamponetki to z豉pie Ci Tw鎩 naturalny kolor, czyli odrost, natomiast pozosta豉 cz窷 w這s闚 b璠zie si jednak troch r騜ni豉.

Chardon - ja radzi豉bym u篡 henny, kt鏎a od篡wi Twoje w這sy i nada im blasku przy czym ich nie zniszczy, a dob鏎 kolor闚 te jest spory, wi璚 my郵, 瞠 co by dla siebie znalaz豉. Henna zmywa si gdzie po 3 - 5 myciach, ale spokojnie mo積a j co jaki czas stosowa i na pewno nie zniszczy w這s闚, a je郵i b璠ziesz po jej u篡ciu dba豉 o w這sy to jej "p這mienny blask" tak szybko nie "zga郾ie."

Edytowane przez gabi93
Czas edycji: 2010-05-24 o 15:40
gabi93 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-05-24, 22:45   #2485
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez sylwiao931 Poka wiadomo嗆
prosilabym o wklejenie zdjecia po uzyciu szamponti joanna multi effect kasztanowy braz i orzechowy barz oraz marion -kasztan...bardzpo ale to bardzo wazne i pilne...czekam na zdjecie...berdzo bd wdzieczna
Je郵i to pomo瞠 to widzia豉m dzi pr鏏nik Joanny i ten kasztan by taki jakby rudawy br您 jak dla mnie. Najlepiej jak udasz si do sklepu czy (np jak ja) do budki na bazarku i tam powinni mie pr鏏niki. One zazwyczaj ukazuj prawdziwszy kolor ni zdj璚ie na opakowaniu. No chyba 瞠 kto wstawi fotki

---------- Dopisano o 22:45 ---------- Poprzedni post napisano o 21:25 ----------

Ja w tej chwili susz w這sy po Joannie Multi Soft Color czekoladowy br您. Na pocz徠ku zaniem闚i豉m bo w這sy po sp逝kaniu wygl康a造 na czerwone, takie mahoniowe Ale teraz jak powoli schn maj odcie pi瘯nej, ciemnej, gorzkiej czekolady! O czerwonawe przeb造ski w豉郾ie mi chodzi這 ale delikatne a nie, jak my郵a豉m, 瞠 wysz造 ca貫 czerwone, uff. W szamponie brakuje od篡wki ale ja poradzi豉m sobie nak豉daj帷 zwyk陰 z Timotei z avocado. Jutro wstawi fotki i og鏊nie wra瞠nia po szamponie, jak w這sy wyschn ca趾owicie.

Stary 2010-05-25, 10:22   #2486
Kachula82
Zakorzenienie

A oto fotki po szamponie Joanna Multi Soft Color czekoladowy br您:

P.S. Mo瞠 by wra瞠nie, 瞠 nier闚no pokry豉 ale ja nadal walcz aby dobrze zakry mocno rozja郾iane w這sy. Jak kto to przerabia to wie ze czasem ci篹ko to idzie...

Zapomnia豉m doda, 瞠 w這sy s cudownie mi瘯kie, b造szcz帷e i nie pl帷z si, co dla mnie najwa積iejsze! Og鏊nie polecam szamponik bo za 6z jest to wydajny i naprawd przyjemny do stosowania produkt.

Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2010-05-25 o 10:26
Stary 2010-05-25, 11:06   #2487
izunia332
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4

mam problem no bo wczoraj pofarbowa豉m w這sy szamponem koloryzuj帷ym Marion Color 78 Opalizuj帷y Blond
Nie do嗆, 瞠 wyszed mi rudy to na dodatek w og鏊e to co nie chce si zmywa a na opakowaniu nie pisa這 do ilu my schodzi
Prosz pom騜cie
izunia332 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-05-25, 11:26   #2488
lea88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 879

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka wiadomo嗆
A oto fotki po szamponie Joanna Multi Soft Color czekoladowy br您:

P.S. Mo瞠 by wra瞠nie, 瞠 nier闚no pokry豉 ale ja nadal walcz aby dobrze zakry mocno rozja郾iane w這sy. Jak kto to przerabia to wie ze czasem ci篹ko to idzie...

Zapomnia豉m doda, 瞠 w這sy s cudownie mi瘯kie, b造szcz帷e i nie pl帷z si, co dla mnie najwa積iejsze! Og鏊nie polecam szamponik bo za 6z jest to wydajny i naprawd przyjemny do stosowania produkt.
To byl szampon na 24 mycia?
no mi wlasnie tak samo nierowno pokrywa wlasnie z przodu (identycznie w tym samych miejscach co tobie :/). Dlatego zrezygnowalam z niego. no i w ogole sie nie zmywal . Ja uzywalam kasztanowego brazu i korzennego.
lea88 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-05-25, 12:28   #2489
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez izunia332 Poka wiadomo嗆
mam problem no bo wczoraj pofarbowa豉m w這sy szamponem koloryzuj帷ym Marion Color 78 Opalizuj帷y Blond
Nie do嗆, 瞠 wyszed mi rudy to na dodatek w og鏊e to co nie chce si zmywa a na opakowaniu nie pisa這 do ilu my schodzi
Prosz pom騜cie
Nawet na ich stronie nie ma napisane do ilu ale podejrzewam, 瞠 jaki 24 bo to w ko鎍u szampon w nazwie a nie szamponetka czy farba.

Lea88 ja walcze z nier闚no軼iami od czasu baleja簑 u fryzjera. Najpierw chcia豉m blond ale po tym jak straci豉m prawie po這w w這s闚 i zniszczy豉m je doszcz皻nie to przerzuci豉 m si na ciemny kolor, 豉twiejszy w uzyskaniu. Krzywe krycie zrobi豉m sobie najpierw farb Palette a potem zielony kolor kt鏎y zacz掖 si wy豉nia przy wyp逝kiwaniu farby przykry豉m szamponetk ale i ta zmy豉 si strasznie szybko a nawet ona dobrze nie pokry豉 tych mocno rozja郾ionych miejsc. Joanna i tak 鈍ietnie sobie poradzi豉 bo najpierw k豉d豉m na te jasne miejsca. Ale i te z豉pa豉 ja郾iej ni reszt no ale czego si mog豉m spodziewa, r闚nego koloru przy ciemnych i jasnych w這sach? Mia豉m ju wiele firm na g這wie i narazie ta najdelikatniej si obesz豉 przy farbowaniu. Zobacz co dalej. Jak b璠zie ostro si wyp逝kiwa to ju chyba waln farb i poprosz kogo do nak豉dania aby wszystko r闚no by這 pokryte Poza tym ja wcale nie chc zmywania si koloru Dla mnie nie zmywalny szampon to i tak lepsza alternatywa ni farbowanie farb. Dawno temu by這 to Palette Shampoo ale mam jednak zbyt os豉bione w這sy na szamponik tej firmy. Mo瞠 kiedy...

Stary 2010-05-25, 16:44   #2490
lupuska
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 33

och.. jak ju wcze郾iej pisa豉m, zosta mi na g這wie "czarny pas".
Robi豉m kasztanami 6-8 my (z Palette), zmy這 si potem czekoladami z Pallette. W zesz貫 wakacje zrobi豉m czarnym 24 mycia z Palette no i 鄉iesznie si zmy這. Mam 10 cm odrostu, czarny pas 15 no i ko鎍闚ki na 20.. 妃iesznie to wygl康a, gdy mam grzywk. Stara豉m si przykry szmaponetk zbli穎n do mojego koloru i nic z tego... To si zmy這 a czarny pas zosta...

C o robi konkretnie.. Mo瞠 wod utlenion.. Nie wiem : (
lupuska jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
24 mycia, bak豉瘸n, blond, blond farba br您 w這sy, blondynka, br您, br您 farba, brunetka, ciemne w這sy, co ile, color shampoo, cytryna, czarne w這sy, czekoladowy br您, czer, czerwone refleksy, d逝gie w這sy, farba, farba do w這s闚, farbonetki, farbowanie, farbowanie na br您, farbowanie w這s闚, farobowanie, fryzura, fryzura saszetka kolor, fryzura steeling, fryzury, g瘰te w這sy, hebanowa czer, henna w這sy farbowanie, jaka farba, jaki kolor w這s闚, joanna, joanna multi soft color, kolor, kolor czerwony, kolor w這s闚, koloryzacja, koloryzacja br您 na rudy, koloryzacja w這s闚, koloryzajcja, koloryzuj帷y, marion, ober篡na, odrosty, ombre, palette, pasemka, piel璕nacja, pomocy, pomocy farba wlosy, pomy趾a, przyciemnianie w這s闚, rabarbar, rozjasnianie wlosow, rozja郾iacz, rude, rude w這sy, rudy, studniowka, szampon, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, szamponetka czerwie, szamponetka farba, szamponetka rudy, szamponetki, szampony koloryzuj帷e, wi郾ia, wlosy, w這sy, w這sy blond, w這sy ciemne, w這sy farba saszetka, w這sy szamponetka br您, wypadanie w這s闚, z blondu na br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-05-18 13:10:32

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:46.