Szampony koloryzuj帷e, szamponetki - pytania, problemy - w徠ek zbiorczy - Strona 84 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2010-05-25, 17:10   #2491
rapunzel8
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 095
Dot.: Szampony koloryzuj帷e - pytania, problemy - w徠ek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez lupuska Poka wiadomo嗆
och.. jak ju wcze郾iej pisa豉m, zosta mi na g這wie "czarny pas".
Robi豉m kasztanami 6-8 my (z Palette), zmy這 si potem czekoladami z Pallette. W zesz貫 wakacje zrobi豉m czarnym 24 mycia z Palette no i 鄉iesznie si zmy這. Mam 10 cm odrostu, czarny pas 15 no i ko鎍闚ki na 20.. 妃iesznie to wygl康a, gdy mam grzywk. Stara豉m si przykry szmaponetk zbli穎n do mojego koloru i nic z tego... To si zmy這 a czarny pas zosta...

C o robi konkretnie.. Mo瞠 wod utlenion.. Nie wiem : (
polecam w徠ek o dekoloryzacji w這s闚
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=311500&page=20
rapunzel8 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-05-25, 17:23   #2492
liliputka:)
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 176

Dziewczyny mam pytanie. Mo瞠 pad這 juz ono w tym w徠ku, ale nie chce mi si przewala wszystkich post闚 bo bardzo d逝go by mi to zaj窸o.

U篡waj帷 szamponetki to naturalne, ze podczas mycia zmywa si, ale co zrobi gdy np. jest deszcz, a my mamy jasn bluzk i kolor ten skapuje na ni. Co mo積a zrobi, aby woda z w這s闚 nie zawiera豉 barwnika? Mam nadzieje, 瞠 wiecie o co mi chodzi Niedawno by豉m na basenie, a p霩niej od razu sz豉m na masa w stroju k徙ielowym i mokrymi w這sami. Okropnie to wygl康a這, gdy kolor skapywa mi wprost na fotel do masa簑 () Macie na to jak御 rad?
liliputka:) jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-05-25, 17:39   #2493
Kachula82
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 573

Cytat:
Napisane przez liliputka:) Poka wiadomo嗆
Dziewczyny mam pytanie. Mo瞠 pad這 juz ono w tym w徠ku, ale nie chce mi si przewala wszystkich post闚 bo bardzo d逝go by mi to zaj窸o.

U篡waj帷 szamponetki to naturalne, ze podczas mycia zmywa si, ale co zrobi gdy np. jest deszcz, a my mamy jasn bluzk i kolor ten skapuje na ni. Co mo積a zrobi, aby woda z w這s闚 nie zawiera豉 barwnika? Mam nadzieje, 瞠 wiecie o co mi chodzi Niedawno by豉m na basenie, a p霩niej od razu sz豉m na masa w stroju k徙ielowym i mokrymi w這sami. Okropnie to wygl康a這, gdy kolor skapywa mi wprost na fotel do masa簑 () Macie na to jak御 rad?
Tak, stosuj farb A tak na serio to w豉郾ie zawsze mnie zastanawia這 co si dzieje po szamponetce jak nas deszcz z豉pie...

Aby mi si tak chcia這 jak mi si nie chce...

Kachula82 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-05-25, 18:30   #2494
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka wiadomo嗆
Tak, stosuj farb A tak na serio to w豉郾ie zawsze mnie zastanawia這 co si dzieje po szamponetce jak nas deszcz z豉pie...

Ale szamponetk u篡wam tylko okazjonalnie i trzyma mi si oko這 7 my. Po farbie s niestety odrosty szamponetka by豉by wr璚z idealnym rozwi您aniem gdyby w豉郾ie nie to "kapanie kolorem" w r騜nych sytuacjach ;/
Stary 2010-05-25, 18:57   #2495
izunia332
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4

heh dzi瘯i Kachula82 by mo瞠 , 瞠 zejdzie

Edytowane przez izunia332
Czas edycji: 2010-05-25 o 19:00
izunia332 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-05-25, 19:15   #2496
lea88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 879

Cytat:
Nawet na ich stronie nie ma napisane do ilu ale podejrzewam, 瞠 jaki 24 bo to w ko鎍u szampon w nazwie a nie szamponetka czy farba.

Lea88 ja walcze z nier闚no軼iami od czasu baleja簑 u fryzjera. Najpierw chcia豉m blond ale po tym jak straci豉m prawie po這w w這s闚 i zniszczy豉m je doszcz皻nie to przerzuci豉 m si na ciemny kolor, 豉twiejszy w uzyskaniu. Krzywe krycie zrobi豉m sobie najpierw farb Palette a potem zielony kolor kt鏎y zacz掖 si wy豉nia przy wyp逝kiwaniu farby przykry豉m szamponetk ale i ta zmy豉 si strasznie szybko a nawet ona dobrze nie pokry豉 tych mocno rozja郾ionych miejsc. Joanna i tak 鈍ietnie sobie poradzi豉 bo najpierw k豉d豉m na te jasne miejsca. Ale i te z豉pa豉 ja郾iej ni reszt no ale czego si mog豉m spodziewa, r闚nego koloru przy ciemnych i jasnych w這sach? Mia豉m ju wiele firm na g這wie i narazie ta najdelikatniej si obesz豉 przy farbowaniu. Zobacz co dalej. Jak b璠zie ostro si wyp逝kiwa to ju chyba waln farb i poprosz kogo do nak豉dania aby wszystko r闚no by這 pokryte Poza tym ja wcale nie chc zmywania si koloru Dla mnie nie zmywalny szampon to i tak lepsza alternatywa ni farbowanie farb. Dawno temu by這 to Palette Shampoo ale mam jednak zbyt os豉bione w這sy na szamponik tej firmy. Mo瞠 kiedy...
No a ja przesalam juz farbowac bo mam z przodu prawie czarne pasma (a mialam jednolity kolor wlosow, to bylo moje 4 farbowanie Joanna, tym samym odcieniem). Reszta koloru sie zmyla juz prawie, a te jak byly prawie czarne tak sa.
Moja mam uzywala Joanny ale farby orzechowy braz i wychodzilo jej to samo po ktoryms farbowaniu.
Do tej pory kladlam wszystkie szampony i farby na roznokolorowe wlosy i nigdy cos takiego mi sie nie zdazylo, wiec dlatego poddalam sie, skoro na jednolitym kolorze mam jakies plamy
lea88 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-05-25, 19:56   #2497
gabi93
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 10

a ja w豉郾ie wr鏂i豉m od fryzjera. mia豉m 軼i庵any kolor i mam rudo - br您owe w這sy jak moja fryzjerka zapyta豉, czym farbowa豉m w這sy wcze郾iej i jak powiedzia豉m, 瞠 szamponami, to si za g這w z豉pa豉
Stary 2010-05-25, 20:07   #2498
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez gabi93 Poka wiadomo嗆
a ja w豉郾ie wr鏂i豉m od fryzjera. mia豉m 軼i庵any kolor i mam rudo - br您owe w這sy jak moja fryzjerka zapyta豉, czym farbowa豉m w這sy wcze郾iej i jak powiedzia豉m, 瞠 szamponami, to si za g這w z豉pa豉
Tak to ju jest z fryzjerami. Nic im si nie podoba jak nie robi si tego u nich. A mo瞠 wiesz czemu si za g這w z豉pa豉? Co takiego jest z貫go w szamponach?

Lea88 ja tak my郵a豉m, 瞠 jak po這篡豉m szampon to w這sy wyg豉dzi豉m na ma造 koczek na czubku i tak zostawi豉m i jak tak patrz to w豉郾ie tak mam ten "baleja" na pasmach, kt鏎e by造 skr璚one i ugniecione. Nast瘼nym razem zostawi w這sy wisz帷e sobie luzem i okryj si ca豉 r璚znikiem aby si nie ubrudzi i zobacz. Jak kolor b璠zie nie jednolity to ju nie wiem. B璠 poszukiwa czego innego albo wracam do palette shampoo. Chocia tam mia豉m farbowanie raz na 3 miesi帷e bo kolor (ciemna czekolada) si trzyma a odrosty nie rzuca造 si tak w oczy.

Stary 2010-05-25, 22:18   #2499
lea88
Zakorzenienie

Kachula82- ja tez trzymalam w koczku.. ale do tej pory zawsze tak robilam i nigdy nic sie nie dzialo. To farbowanie bylo wyjatkowo nieudane, a ogole wlosy byly po nim strasznie zniszczone :/. Teraz zrobilam wlosy Castingiem 700 ciemny blond i jestem srednio zadowolana. Odrosty widac, chociaz nie strasznie, pokrylo calosc niby, ale konce sa dosc ciemne. Zobaczymy co bedzie jak sie zmyje, bo zawsze Casting strasznie rozjasnia mi wlosy. Szkoda, ze kolor jest zimny, chociaz w miare naturalny.
Mam ochote wyprobowac Color & Gloss Palette, ale na razie musze poczekac jak rozjasnia mi sie wlosy i pojawi sie na temat kolorow ktore mnie interesuje nowe opinie (chodzi mi o Tofee, Imbir , Karmel)
Stary 2010-05-26, 06:26   #2500
gabi93
Przyczajenie

szampon bardzo g喚boko wnika a struktur w這sa i by problem ze 軼i庵ni璚iem koloru, ale jako si uda這 i jestem bardzo zadowolona z koloru

鄉igam do szko造.
Stary 2010-05-26, 07:00   #2501
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez gabi93 Poka wiadomo嗆
szampon bardzo g喚boko wnika a struktur w這sa i by problem ze 軼i庵ni璚iem koloru, ale jako si uda這 i jestem bardzo zadowolona z koloru

鄉igam do szko造.
A co Palette posz這 w ruch? Mi fryzjer bez problemu rozja郾i w這sy po ciemnej czekoladzie palette. Jasne 瞠 nie by豉 to platyna ale bardziej z這te ale gdy ju odrosty si wyr闚na造 i powoli 軼ina豉m ko鎍e by這 ju jasno. Nie wiem sk康 inni fryzjerzy maj takie problemy. Ja chodz do zwyk貫go ma貫go zak豉du na osiedlu. I dodam, 瞠 poza ko鎍闚kami lekko przesuszonymi (od razu do 軼i璚ia) nie mia豉m zniszczonych w這s闚 jak to niekt鏎zy fryzjerzy robi aby tylko do ja郾iutkiego blondu klientce zej嗆. Mnie od razu uprzedzono, 瞠 do platynki trzeba poczeka a og鏊nie w 3 baleja瞠 zesz豉m do w miar r闚nego blondu. Poniewa to by baleja nie mia豉m go tylko jednolitego.

---------- Dopisano o 07:00 ---------- Poprzedni post napisano o 06:46 ----------

Cytat:
Napisane przez lea88 Poka wiadomo嗆
Mam ochote wyprobowac Color & Gloss Palette, ale na razie musze poczekac jak rozjasnia mi sie wlosy i pojawi sie na temat kolorow ktore mnie interesuje nowe opinie (chodzi mi o Tofee, Imbir , Karmel)
Tu jest par zdj耩 i opinii: http://wizaz.pl/forum/showthread.php...hlight=palette
Jaki nowych za specjalnie nie ma ale to palette, wiec trzeba spodziewa sie ciemnych w這sk闚 prawie zawsze

Stary 2010-05-26, 18:25   #2502
gabi93
Przyczajenie

niee, ja u篡wa豉m loreal casting i mia豉m czarne w這sy. i po wszystkich zabiegach kt鏎e wczoraj przesz豉m nie mam nawet przesuszonych ko鎍闚ek, a co wi璚ej, odnosz wra瞠nie, 瞠 mam 豉dniejsze w這sy ni mia豉m.
Stary 2010-05-26, 22:09   #2503
lea88
Zakorzenienie

Cytat:
Tu jest par zdj耩 i opinii: http://wizaz.pl/forum/showthread.php...hlight=palette
Jaki nowych za specjalnie nie ma ale to palette, wiec trzeba spodziewa sie ciemnych w這sk闚 prawie zawsze
Akurat z tych kolorow, ktore ja chce sa moze 2 zdjecia :/. No i one na bank nie wychodza ciemno. Ale boje, ze wyjda za bardzo rudo i jasno wlasnie. Nigdy nie wybieram odcieni brazu, wiec nie mam sie co martwic, ze wyjdzie czarno (nigdy nic takiego mi nie wyszlo- poza tymi pasmami kilkoma po Joannie).

No i faktycznie po Castingu wlosy sa piekne. Pieknie lsnia jeszcze wiele tygodni, ale kolor sie strasznie zmywa
Stary 2010-05-26, 22:30   #2504
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Akurat z tych kolorow, ktore ja chce sa moze 2 zdjecia :/. No i one na bank nie wychodza ciemno. Ale boje, ze wyjda za bardzo rudo i jasno wlasnie. Nigdy nie wybieram odcieni brazu, wiec nie mam sie co martwic, ze wyjdzie czarno (nigdy nic takiego mi nie wyszlo- poza tymi pasmami kilkoma po Joannie).

No i faktycznie po Castingu wlosy sa piekne. Pieknie lsnia jeszcze wiele tygodni, ale kolor sie strasznie zmywa
No mi po Joannie na razie w這ski sie podobaj bo s mi璚iutkie, nie pl帷z si, no chyba, 瞠 mnie wiatr porz康nie trzepnie na dworze.
Casting dla mnie za drogi jak na szampon (bo to w ko鎍u koloryzacja bez amoniaku) co si zmywa.

Stary 2010-05-27, 01:01   #2505
lea88
Zakorzenienie

Z tym, ze po Joannie wlosy sa ladne tez sie zgodze, aczkolwiek po 4 farbowaniu bylu strasznie sztywne i suche. Musialam je od razu umyc, bo inaczej tragedia. Ale potem bylo ok i nadal na dole polysk byl ladny. Ale chyba bardziej przesuszaly sie jak po Castingu.. Tyle, ze Casting strasznie rozjasnial wlosy (kazdy kolor) i zmywal sie po tygodniu u mnie.. no i ta cena :/.
Stary 2010-05-27, 10:15   #2506
kocurzyca
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 14 293
Wpisy w blogu: 4

Cytat:
No mi po Joannie na razie w這ski sie podobaj bo s mi璚iutkie, nie pl帷z si, no chyba, 瞠 mnie wiatr porz康nie trzepnie na dworze.
Casting dla mnie za drogi jak na szampon (bo to w ko鎍u koloryzacja bez amoniaku) co si zmywa.
Raczej si jednak nie zmywa
Cytat:
Z tym, ze po Joannie wlosy sa ladne tez sie zgodze, aczkolwiek po 4 farbowaniu bylu strasznie sztywne i suche. Musialam je od razu umyc, bo inaczej tragedia. Ale potem bylo ok i nadal na dole polysk byl ladny. Ale chyba bardziej przesuszaly sie jak po Castingu.. Tyle, ze Casting strasznie rozjasnial wlosy (kazdy kolor) i zmywal sie po tygodniu u mnie.. no i ta cena :/.

Mo瞠 to zale篡 od rodzaju w這s闚. Nie mam poj璚ia. 疾 troch wysusza to si zgodz, ale mi sie trzyma prawie jak farba.
Ja ostatni raz nak豉da豉m castinga i to rudego gdzie w listopadzie. O d tamtej pory chcia豉m go jak najbardziej zmy, 瞠by po這篡 farb i tylko szamponetk od czasu do czasu nak豉da豉m 瞠by z豉godzi wygl康 odrost闚. I ten casting wcale nie traci na intensywno軼i. Minimalnie zja郾ia od na這瞠nia, ale w這sy nadal mam zdecydowanie rude.

Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od ma逍y,
rude pochodz od kot闚.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-05-27, 10:35   #2507
lea88
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Poka wiadomo嗆
Raczej si jednak nie zmywa

Mo瞠 to zale篡 od rodzaju w這s闚. Nie mam poj璚ia. 疾 troch wysusza to si zgodz, ale mi sie trzyma prawie jak farba.
Ja ostatni raz nak豉da豉m castinga i to rudego gdzie w listopadzie. O d tamtej pory chcia豉m go jak najbardziej zmy, 瞠by po這篡 farb i tylko szamponetk od czasu do czasu nak豉da豉m 瞠by z豉godzi wygl康 odrost闚. I ten casting wcale nie traci na intensywno軼i. Minimalnie zja郾ia od na這瞠nia, ale w這sy nadal mam zdecydowanie rude.
No tak, bo poblask koloru pozostaje, ale u mnie kazdy jasnieje po tygodniu i staje sie rudy- nie wazne czy to braz, czy cos innego :/. Odrosty widac, bo wlosy po prostu utleniaja sie na rudo . To mi sie wlasnei w nim nie podoba
Stary 2010-05-27, 13:58   #2508
Kachula82
Zakorzenienie

To chyba zale篡 od w這s闚. Innym casting zostaje a innym w tydzie ginie.

Ja jestem po myciu g這wy i nadal intensywny kolor si utrzymuje. W這sy nadal mi瘯kie, g豉dkie, takie sypi帷e si - jak ja to uwielbiam. Woda br您owa lecia豉 ale czy du穎 czy ma這 to ci篹ko mi powiedzie bo nie pami皻am ju jak by這 to ponad 5 lat temu gdy palette stosowa豉m. Na razie jest ok. W這sami non stop si zachwycam ale musicie mi wybaczy bo po 5 latach rozja郾iania nie by造 wcale do zachwytu. Ale za to teraz...

Stary 2010-05-28, 10:02   #2509
lenka611
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 85

Wiecie mo瞠 jak farb otrzymam podobny kolor?? Z tego co patrzy豉m ma這 jest takich. M鎩 obecny kolor w這s闚 to br您. B璠 wdzi璚zna za podpowied
Stary 2010-05-28, 11:38   #2510
izunia332
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4

"Kachula82 napisa豉;Tak, stosuj farb A tak na serio to w豉郾ie zawsze mnie zastanawia這 co si dzieje po szamponetce jak nas deszcz z豉pie..." Mnie raz deszcz z豉pa a mia豉m akurat szamponetk na 郵iwk zrobione, p馧 twarzy fioletowe, szyja no i bia豉 bluzka. Bluzka do wyrzucenia by豉, i juz nie robi szamponetkami w這s闚

Edytowane przez izunia332
Czas edycji: 2010-05-28 o 11:41
izunia332 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-05-28, 17:44   #2511
lea88
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez izunia332 Poka wiadomo嗆
"Kachula82 napisa豉;Tak, stosuj farb A tak na serio to w豉郾ie zawsze mnie zastanawia這 co si dzieje po szamponetce jak nas deszcz z豉pie..." Mnie raz deszcz z豉pa a mia豉m akurat szamponetk na 郵iwk zrobione, p馧 twarzy fioletowe, szyja no i bia豉 bluzka. Bluzka do wyrzucenia by豉, i juz nie robi szamponetkami w這s闚
to ja nie wiem jak to robicie Ja zawsze robie wlosy szamponetkami, szamponami 24 mycia i nic nigdy mi nie pobrudzilo nawet recznika po myciu ! (no moze poza tym pierwszym gdzie sie zmywa szampon z wlosow).
Stary 2010-05-28, 17:55   #2512
rapunzel8
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 095

Cytat:
Napisane przez lenka611 Poka wiadomo嗆
Wiecie mo瞠 jak farb otrzymam podobny kolor?? Z tego co patrzy豉m ma這 jest takich. M鎩 obecny kolor w這s闚 to br您. B璠 wdzi璚zna za podpowied
najlepiej wybra profesjonaln farb(szampon). zwykle jest ca豉 gama rudych i czerwonych odcieni. w za陰czniku kawa貫k palety matrix colorsync. ale w zasadzie ka盥y profesjonalny produkt ma mn鏀two czerwonych odcieni do wyboru
rapunzel8 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-05-28, 18:33   #2513
kocurzyca
Zakorzenienie

Cytat:
to ja nie wiem jak to robicie Ja zawsze robie wlosy szamponetkami, szamponami 24 mycia i nic nigdy mi nie pobrudzilo nawet recznika po myciu ! (no moze poza tym pierwszym gdzie sie zmywa szampon z wlosow).
Mi te nic podobnego nigdy si nie zdarzy這. A u篡wa豉m r騜nych produkt闚, r騜nych marek.

rude pochodz od kot闚.

Start 13.09.2011

Stary 2010-05-29, 09:46   #2514
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Poka wiadomo嗆
Mi te nic podobnego nigdy si nie zdarzy這. A u篡wa豉m r騜nych produkt闚, r騜nych marek.

Dizewczyny to zdrad嬈ie ten cudowny spos鏏 jak Wy to robicie?
Jak d逝go sp逝kujecie szamponetke? ja juz pr鏏owa豉m r霩nych sposob闚 i niegdy nic nie zadzia豉這. Pr鏏owa豉m d逝go sp逝kiwa szampon ale nic to nie da這-sp逝kiwa豉m zimn wod aby zamkn望 逝ski w這s闚 i r闚nie nic.

Edytowane przez liliputka:)
Czas edycji: 2010-05-29 o 09:47
Stary 2010-05-29, 11:48   #2515
lea88
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez liliputka:) Poka wiadomo嗆
Dizewczyny to zdrad嬈ie ten cudowny spos鏏 jak Wy to robicie?
Jak d逝go sp逝kujecie szamponetke? ja juz pr鏏owa豉m r霩nych sposob闚 i niegdy nic nie zadzia豉這. Pr鏏owa豉m d逝go sp逝kiwa szampon ale nic to nie da這-sp逝kiwa豉m zimn wod aby zamkn望 逝ski w這s闚 i r闚nie nic.

Ja splukuje dotad az woda przestanie byc az taka bardzo brudna. Nie robie zadnych specjalnych rzeczy. Mozna na koniec sprobowac plukanki z octu, bo podobno ona zatrzymuje kolor (ubrania sie tak plucze i tez nei farbuja potem). Moze po prostu to zalezy od struktury wlosow. Chociaz mi sie nawet farby zmywaja z wlosow po tygodniu :P, wiec teoretycznie tez powinnam miec plamy.
Stary 2010-05-30, 22:40   #2516
kurola
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

Witam wszystkie
Poniewa jestem nowa na forum i jeszcze nie do ko鎍a rozgryz豉m jego dzia豉nie, pisz w tym miejscu. By mo瞠 by ju opisany przypadek podobny do mojego, ale jednak co kobieta, to problem, wi璚 pisz:
Mam dosy d逝gie, do po這wy plec闚, w這sy. Naturalny kolor to ciemny blond (ja郾iejszy na ko鎍ach). Na pocz徠ku lutego zafarbowa豉m je w domu na kolor Pralina z serii L'oreal Casting Creme Gloss (szampon koloryzuj帷y). Poniewa kolor nie z豉pa prawie w og鏊e (zmieni si tylko odcie), pod koniec lutego posz豉m do fryzjerki z drug Pralin (by豉m zdziwiona, 瞠 starczy豉 mi na w這sy jedna). Ona kaza豉 dokupi jeszcze jedno opakowanie, nakaza豉 wybra ciemniejszy odcie, 瞠by by這 wida jak捷 r騜nic. Wybra豉m ciemny br您. Na這篡豉 mi wi璚 te dwie zmieszane farby. Kolor wyszed prawie czarny, by豉m z niego zadowolona, dop鏦i mia豉m nadziej, 瞠 si zmyje... Jest ju koniec maja, a kolor sp逝ka si troch (do czekoladowego br您u), najbardziej denerwuj mnie jednak kilkucentymetrowe ju odrosty! Wygl康a, jakby odrasta造 mi siwe w這sy, taka jest r騜nica w kolorach.
Czy jest szansa, 瞠 kolor zejdzie sam, skoro ju tak d逝go si trzyma? Czy mog zaryzykowa na這瞠nie na istniej帷y ju kolor farby o zbli穎nym odcieniu do mojego naturalnego? Czy farba wtedy z豉pie, czy powinnam wybra na przyk豉d ja郾iejszy kolor, kt鏎y w po陰czeniu z ciemnym da m鎩 naturalny kolor? Czy lepiej zdecydowa si na dekoloryzacj (s造sza豉m, 瞠 軼i庵a si wtedy nie tylko farb, ale i ca造 pigment z w這s闚?) Tak czy siak, nie b璠 robi tego sama, na pewno p鎩d do fryzjera. Nie wiem tylko, ku jakiej opcji si sk這ni.
Bardzo prosz o porad
kurola jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-05-30, 23:06   #2517
kocurzyca
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kurola Poka wiadomo嗆
Witam wszystkie
Poniewa jestem nowa na forum i jeszcze nie do ko鎍a rozgryz豉m jego dzia豉nie, pisz w tym miejscu. By mo瞠 by ju opisany przypadek podobny do mojego, ale jednak co kobieta, to problem, wi璚 pisz:
Mam dosy d逝gie, do po這wy plec闚, w這sy. Naturalny kolor to ciemny blond (ja郾iejszy na ko鎍ach). Na pocz徠ku lutego zafarbowa豉m je w domu na kolor Pralina z serii L'oreal Casting Creme Gloss (szampon koloryzuj帷y). Poniewa kolor nie z豉pa prawie w og鏊e (zmieni si tylko odcie), pod koniec lutego posz豉m do fryzjerki z drug Pralin (by豉m zdziwiona, 瞠 starczy豉 mi na w這sy jedna). Ona kaza豉 dokupi jeszcze jedno opakowanie, nakaza豉 wybra ciemniejszy odcie, 瞠by by這 wida jak捷 r騜nic. Wybra豉m ciemny br您. Na這篡豉 mi wi璚 te dwie zmieszane farby. Kolor wyszed prawie czarny, by豉m z niego zadowolona, dop鏦i mia豉m nadziej, 瞠 si zmyje... Jest ju koniec maja, a kolor sp逝ka si troch (do czekoladowego br您u), najbardziej denerwuj mnie jednak kilkucentymetrowe ju odrosty! Wygl康a, jakby odrasta造 mi siwe w這sy, taka jest r騜nica w kolorach.
Czy jest szansa, 瞠 kolor zejdzie sam, skoro ju tak d逝go si trzyma? Czy mog zaryzykowa na這瞠nie na istniej帷y ju kolor farby o zbli穎nym odcieniu do mojego naturalnego? Czy farba wtedy z豉pie, czy powinnam wybra na przyk豉d ja郾iejszy kolor, kt鏎y w po陰czeniu z ciemnym da m鎩 naturalny kolor? Czy lepiej zdecydowa si na dekoloryzacj (s造sza豉m, 瞠 軼i庵a si wtedy nie tylko farb, ale i ca造 pigment z w這s闚?) Tak czy siak, nie b璠 robi tego sama, na pewno p鎩d do fryzjera. Nie wiem tylko, ku jakiej opcji si sk這ni.
Bardzo prosz o porad
Nie ma szans na to zeby casting si ca趾owicie zmy.
Farba te raczej nie pokryje ciemniejszego koloru. Moze po這穎na wielokrotni, ale marne szanse. Najlepiej chyba b璠zie wybra sie do fryzjerki.

Co do wydajno軼i castinga to mi jeden wystarcza 鄉ia這 na w這sy do pasa.

rude pochodz od kot闚.

Start 13.09.2011

Stary 2010-05-31, 11:11   #2518
karojen24
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 439

Cytat:
Napisane przez kurola Poka wiadomo嗆
Witam wszystkie
Bardzo prosz o porad

Nalozenie teraz farby w odcieniu zblizonym do Twojego naturalnego nic nie da!
Jesli chcesz miec jasniejsze wlosy to mozesz sprobowac 2 opcji:
1. regularnie myc je silnym szampnem przeciwlupiezowym (Nizoral jest najczesciej polecany; choc mi pomagal Head & Shoulders nakladany na mokre wlosy i trzymany za kazdym razem ok. 10 min); kolor bedzie sie stopniowo wymywal, choc to proces dlugotrwaly (kolor bedzie jasniejszy, lecz na pewno nie zejdzie caly);
2. dekoloryzacja.
karojen24 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-05-31, 13:17   #2519
Ka-Mila
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 667
GG do Ka-Mila

Mi by zale瘸這 na tym by kolor zszed, bo nie chce odrost闚.
Jedne z was m闚i, 瞠 casting szybko puszcza, drugie, 瞠 raczej tylko szamponetkami osi庵n窸abym taki efekt. Powiedzcie w jednym zdaniu jak d逝go trzyma, czy s widoczne odrosty, jaki stan w這s闚 jest waszym zdaniem po castingu, szamponie paletty i szamponetki? Bardzo bym prosi豉 o zdanie. Mam d逝gie w這sy, farbowa豉m ostatnio ponad rok temu, chcia豉bym podkr璚i sw鎩 naturalny kolor, ale nie chce by kolor w瘸r mi sie we w這sy i pozosta na wieki wiek闚.
Stary 2010-06-01, 15:34   #2520
O l i v i a
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 41
Szamponetka z Joanny? Jestem blondynk ; D

Hej dziewczyny
Du穎 nad tym my郵a豉m i, tak瞠 zach璚ona opiniami, zdecydowa豉m si na kr鏒kotrwa陰 metamorfoz mioch w這s闚 poprzez u篡cie szamponetki Joanna Multi Color Effect
Naturalnie mam w這sy koloru ciemnego blondu, chocia jego odcie jest inny w r騜nym 鈍ietle.
Mam zdj璚ia na kt鏎ych wygl康am jak brunetka(jasny br您ik) a mam i zdjecia na kt鏎ym jestem jasn blondynk.
Na do陰czonym zdj璚iu, jak wygl康a豉m rok temu, ale w這sy mam takie same.
No, i zastanawia豉m si nad orzechowym br您em.
Czy ta szamponetka zejdzie z moich w這s闚 w ci庵u tygodnia ?
i czy od k徙ieli w morzu szybciej schodzi czy gorzej ?

Prosz o szybka odp
O l i v i a jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
24 mycia, bak豉瘸n, blond, blond farba br您 w這sy, blondynka, br您, br您 farba, brunetka, ciemne w這sy, co ile, color shampoo, cytryna, czarne w這sy, czekoladowy br您, czer, czerwone refleksy, d逝gie w這sy, farba, farba do w這s闚, farbonetki, farbowanie, farbowanie na br您, farbowanie w這s闚, farobowanie, fryzura, fryzura saszetka kolor, fryzura steeling, fryzury, g瘰te w這sy, hebanowa czer, henna w這sy farbowanie, jaka farba, jaki kolor w這s闚, joanna, joanna multi soft color, kolor, kolor czerwony, kolor w這s闚, koloryzacja, koloryzacja br您 na rudy, koloryzacja w這s闚, koloryzajcja, koloryzuj帷y, marion, ober篡na, odrosty, ombre, palette, pasemka, piel璕nacja, pomocy, pomocy farba wlosy, pomy趾a, przyciemnianie w這s闚, rabarbar, rozjasnianie wlosow, rozja郾iacz, rude, rude w這sy, rudy, studniowka, szampon, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, szamponetka czerwie, szamponetka farba, szamponetka rudy, szamponetki, szampony koloryzuj帷e, wi郾ia, wlosy, w這sy, w這sy blond, w這sy ciemne, w這sy farba saszetka, w這sy szamponetka br您, wypadanie w這s闚, z blondu na br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-05-18 13:10:32

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:04.