Szampony koloryzuj帷e, szamponetki - pytania, problemy - w徠ek zbiorczy - Strona 85 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2010-06-01, 16:39   #2521
shy_girl
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 16
Dot.: Szamponetka z Joanny? Jestem blondynk ; D

Szamponetki maj r騜n trwa這嗆 szczerze m闚i帷...
Ka盥y typ w這s闚 inaczej reaguje.
Np. moja przyjaci馧ka maj帷 鈔edni blond farbn窸a si na rudo i trzyma這 jej si dwa-trzy tygodnie (oczywi軼ie z r騜nym nat篹eniem)
wi璚 tego nie przewidzisz.

My郵 瞠 orzechowy br您 pasowa豚y Ci
Ociepli豚y troch twarz
shy_girl jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-06-01, 17:47   #2522
cerveza
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 584
Dot.: Szamponetka z Joanny? Jestem blondynk ; D

Masz tak 豉dny naturalny odcie w這s闚, 瞠 szkoda go malowa szamponetk. One zazwyczaj nie sp逝kuj si do ko鎍a i pozostawiaj nie豉dn "po鈍iat".
cerveza jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-06-01, 20:31   #2523
caroline_1988
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 675
GG do caroline_1988
Dot.: Szampony koloryzuj帷e - pytania, problemy - w徠ek zbiorczy

Hej dziewczyny Potrzebuj waszej pomocy i mam nadziej, ze dobry w徠ek wybra豉m Niedawno farbowa豉m si pierwszy raz u fryzjera czerni Wella corol touch ale nie by豉m zadowolona. Dlatego postanowi豉m, 瞠 sama tym razem pokombinuj z w這sami. Interesuj mnie farby delikatne takie jak w豉郾ie wella color touch lub matrix color sync. (chyba, ze znacie jeszcze jakie inne profesjonalne bo ja jestem troch zielona w tych tematach) i tutaj moje pytanko. Gdzie wy kupujecie farby? Na allegro? Czy w hurtowniach fryzjerskich? Bo szczerze m闚i帷 troch boj si kupowa z allegro no chyba, ze kto ju kupowa i ma sprawdzonego sprzedawc A jesli chodzi o samo farbowanie to farbujemy na suche czy na mokre w這sy? Bo r騜ne opinie s造sza豉m a ja naprawd si nie znam na tym Zawsze u篡wa豉m drogeryjnych farb p馧trwa造ch.Teraz chcia豉bym przerzuci si na profesjonalne. HELP
Ty moje dziecko, a ja ...Twoja mama!
caroline_1988 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-06-01, 20:45   #2524
rapunzel8
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 095

Cytat:
Napisane przez caroline_1988 Poka wiadomo嗆
Hej dziewczyny Potrzebuj waszej pomocy i mam nadziej, ze dobry w徠ek wybra豉m Niedawno farbowa豉m si pierwszy raz u fryzjera czerni Wella corol touch ale nie by豉m zadowolona. Dlatego postanowi豉m, 瞠 sama tym razem pokombinuj z w這sami. Interesuj mnie farby delikatne takie jak w豉郾ie wella color touch lub matrix color sync. (chyba, ze znacie jeszcze jakie inne profesjonalne bo ja jestem troch zielona w tych tematach) i tutaj moje pytanko. Gdzie wy kupujecie farby? Na allegro? Czy w hurtowniach fryzjerskich? Bo szczerze m闚i帷 troch boj si kupowa z allegro no chyba, ze kto ju kupowa i ma sprawdzonego sprzedawc A jesli chodzi o samo farbowanie to farbujemy na suche czy na mokre w這sy? Bo r騜ne opinie s造sza豉m a ja naprawd si nie znam na tym Zawsze u篡wa豉m drogeryjnych farb p馧trwa造ch.Teraz chcia豉bym przerzuci si na profesjonalne. HELP
opr鏂z color sync jest jeszcze diacolor l'oreal i voila a free- z tego co ja u篡wa豉m, ale z welli tez by豉m zadowolona. ja robi u fryzjera albo kupuj w sklepach fryzjerskich- netowych lub normalnych(wol normalne, bo nie dochodz koszty przesy趾i). w sumie to si ca趾iem op豉ca, bo jedna farba starcza mi na 3x(na same odrosty). nak豉da sie na suche nieumyte w這sy.
rapunzel8 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-06-01, 21:13   #2525
Karolsa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 9

Cze嗆 dziewczyny ! no wiec jak wiekszosc tutaj z was chce zmienic kolor wlosow , mam taki nijaki jakby zloty.. sama nie wiem, pokaze wam zdjecie. I chce zmienic tylko i wylacznie szamponetk kolor wlosow .. mialam kiedys robione szamponetka 3 razy ten 3 raz to zeby nie bylo WIDAC odrost闚 ;/ Chce cos zmienic , teraz niedlugo wakacje i przydalaby sie jakas metamorfoza..! ale bardzo obawiam si ze moje wlosy sie zniszcza.... dbam o nie bardzo, mam krecone wlosy i to jeszcze bardziej utrudnia. I chcialam zafarbowac na ciemniejszy , ale moj chlopak stwierdzil ze w jasniejszych jest mi ladniej.. sama juz nie wiem.. robic cos czy nie robic.. . i jak cos jaki kolor. Bardzo prosze o jakiekolwiek porady
[IMG]file:///C:/Users/NOWY/Desktop/DSC00291.JPG[/IMG]
Karolsa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-06-02, 10:11   #2526
Kachula82
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 573

Cytat:
Napisane przez Karolsa Poka wiadomo嗆
Cze嗆 dziewczyny ! no wiec jak wiekszosc tutaj z was chce zmienic kolor wlosow , mam taki nijaki jakby zloty.. sama nie wiem, pokaze wam zdjecie. I chce zmienic tylko i wylacznie szamponetk kolor wlosow .. mialam kiedys robione szamponetka 3 razy ten 3 raz to zeby nie bylo WIDAC odrost闚 ;/ Chce cos zmienic , teraz niedlugo wakacje i przydalaby sie jakas metamorfoza..! ale bardzo obawiam si ze moje wlosy sie zniszcza.... dbam o nie bardzo, mam krecone wlosy i to jeszcze bardziej utrudnia. I chcialam zafarbowac na ciemniejszy , ale moj chlopak stwierdzil ze w jasniejszych jest mi ladniej.. sama juz nie wiem.. robic cos czy nie robic.. . i jak cos jaki kolor. Bardzo prosze o jakiekolwiek porady
[IMG]file:///C:/Users/NOWY/Desktop/DSC00291.JPG[/IMG]
Szamponetki Mariona i Joanny podobno 豉dnie si wymywaj i odrost闚 nie ma. Nic nie zaszkodzi wypr鏏owa jaki br您ik a ch這paka przekonasz m闚i帷 mu, 瞠 brunetki s gor帷e i nami皻ne Jak nie chcesz za ciemnego to mi Marion orzechowy br您 豉dnie wyszed i bardzo dobrze si zmy. K豉d豉m na zniszczone w這ski ale nie zauwa篡豉m aby ich stan si pogorszy, wi璚 szamponetka szkodliwa nie by豉. Masz fotk mojego orzeszka.
Hm.. wydaje mi si ze wygl康a on jak twoje w這ski hm....

Aby mi si tak chcia這 jak mi si nie chce...

Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2010-06-02 o 10:12
Kachula82 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-06-02, 10:19   #2527
Kachula82
Zakorzenienie

Swoj drog co do Joanny Multi Soft Color to czekoladowy br您 strasznie krzywo mi si wymywa! Mam ju jedne wyp逝kane w這sy (takie ca貫 ma貫 pasma gdzieniegdzie) a inne jeszcze w br您ie. Normalnie jakie plamy. No teraz to zastanawiam si nad drug aplikacj tego szamponu. Jedyne co mnie kusi to ta mi瘯ko嗆 w這s闚 i ich super stan po tym szamponie. Mo瞠 jednak farb trwa陰 Joanny po這輳 w tym odcieniu? Sama nie wiem. Boj si tego wymywania znowu. Kt鏎a tak mia豉? My郵icie 瞠 jeszcze moje rozja郾iane daj o sobie zna? Niby farbowa豉m palette ciemny blond, kt鏎y tez si lekko wymy a teraz ten szampon (bo szamponetka to szybko znik豉). Mo瞠 to normalne i druga aplikacja b璠zie lepsza?

Stary 2010-06-02, 10:28   #2528
lea88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 879

Kachula82- mam to samo jak mowilam. Tylko, ze ja mam caly tym normalny, a przod czarny prawie i w ogole sie nie zmywa od 2 miesiecy :/. Teraz rozjasniam go Joanna- sprayem do wlosow (na razie slabo mi idzie, ale walcze :P).
Jak polozyc na to inna farbe to masz duze szanse, ze te ciemne miejsca wyjda ci jeszcze ciemniejsze i bedziesz sie tak bawic z tym dlugo :/. Nie wiem co ci poradzic.. Moze fryzjer.. Mozesz w sumie raz sprobowac z farba sama.

Edytowane przez lea88
Czas edycji: 2010-06-02 o 10:33
lea88 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-06-02, 10:38   #2529
Kachula82
Zakorzenienie

no jak tak dalej b璠zie to palette shampoo mi zostaje. Mo瞠 nie zmywa si (a o to mi te chodzi), jest szamponem nie farb z amoniakiem i jeszcze nigdy nie mia豉m po nim plam.

Stary 2010-06-02, 10:45   #2530
lea88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 879

ja wlasnie nie wiem o co chodzi z ta Joanna, bo moja mama po farbie Joanny tez miala plamy.. Moze jakas zla konsystencja. Ja zawsze nakladalam kazda farbe, szampon byle jak i wszystko szlo dobrze, nawet pokrywala mi odrosty bez nakladania na nie farby wczesniej, czy pasemka, a teraz taka lipa :/
Tez zaluje, bo kolor byl naprawde ok i stan wlosow nie byl zly..
lea88 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-06-02, 14:50   #2531
Karolsa
Przyczajenie

Dzieki za rady.. A I Ja robilam wczesniej JOANNA co mowilam ze takie ochydne odrosty byly;/... i to niby szamponetka? pfff w ogole sie nie zmywala nic.
Karolsa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-06-02, 16:43   #2532
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez lea88 Poka wiadomo嗆
ja wlasnie nie wiem o co chodzi z ta Joanna, bo moja mama po farbie Joanny tez miala plamy.. Moze jakas zla konsystencja. Ja zawsze nakladalam kazda farbe, szampon byle jak i wszystko szlo dobrze, nawet pokrywala mi odrosty bez nakladania na nie farby wczesniej, czy pasemka, a teraz taka lipa :/
Tez zaluje, bo kolor byl naprawde ok i stan wlosow nie byl zly..
Tak my郵 i my郵 i mo瞠 to wina tego moczenia w這s闚 przed farbowaniem? Z tego co pami皻am tego w palette nie by這 (tzn moczenia). Zreszt ja zawsze farbowa豉m na suche w這sy. Mo瞠 za drugim razem po這篡 szampon na sucho? Kurde nie wiem czemu ma s逝篡 to moczenie w這s闚 i 瞠bym ich sobie nie zniszczy豉...

---------- Dopisano o 16:43 ---------- Poprzedni post napisano o 16:24 ----------

Ok... Przeczyta豉m instrukcj palette shampoo z ich strony i trzeba te zwil篡 w這sy... Kurka ja kiedy tego nie robi豉m. Mo瞠 to w nowej wersji trzeba? Sama nie wiem.

Stary 2010-06-05, 15:49   #2533
Mystica23
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 318

w delii jest o tyle bez sensu, 瞠 jest szampon rudy i blond, chc je zmiesza ale sk康 mog wiedzie czy ten blond jest ciep造 czy nie? z opakowania na to wychodzi, ale pewno軼i nie mam, opakowanie to opakowanie czy kt鏎a z was wie, jak wychodzi ten blond na w這skach?
Is an act with consequences

...szcz窷liwa
Mystica23 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-06-06, 16:45   #2534
Mystica23
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 318

Is an act with consequences

...szcz窷liwa
Mystica23 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-06-08, 07:22   #2535
izunia332
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4
Dot.: Platynowy blond Marion- szampon koloryzuj帷y

viki napisa豉;''skusilam sie kiedys na szamponetke tej firmy , ale na kolorek "blond" nie pamietam jaki to numer napisze tylko tyle ze zapach byl okropny a ja wygladalam jak z馧ty kurczak ''
ja po tej szamponetce mia豉m rude w這sy i rzeczywi軼ie zapach by okropny
izunia332 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-06-08, 20:01   #2536
Nieoficjalnie
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 417
Szampon koloryzuj帷y - dobry wyb鏎?

Chcia豉bym sobie rozja郾i delikatnie w這sy.

Mam aktualnie jasno br您owe, pod 鈍iat這 lekko rudawe, miedziane - farbowane henn (ostatnie farbowanie jakie p馧 roku temu) z widocznymi odrostami naturalnych w這sk闚 w kolorze mysiego, popielatego ciemnego blondu...

Czy na swoje "rude" k豉czki mog na這篡 szampon koloryzuj帷y o odcieniu hmm np. 鈔edni blond? Nie chc bawi si farbami trwa造mi, wol spr鏏owa co pokombinowa z szamponem do 24 my.

Czy szampon dobrze z豉pie mi te moje pi鏎ka? I zniweluje ten nudny ju dla mnie rudy odcie na w這sach?

Z g鏎y dzi瘯i za wszystkie odpowiedzi
Stary 2010-06-09, 14:21   #2537
Nieoficjalnie
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 417
Dot.: Szampon koloryzuj帷y - dobry wyb鏎?

Dzi瘯uj za odpowied.

A mo瞠 kto poradzi豚y mi poza tym jeszcze jaki spos鏏 domowy na o篡wienie mojego kolorku w這s闚?
I jednocze郾ie spos鏏 taki, na kt鏎ym nie ucierpia造by specjalnie moje nie do ko鎍a idealnie zdrowe w這sy... ?
Stary 2010-06-09, 16:45   #2538
lilia23
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 203

hej wiem ze tak troche nie ten watek ale nigdzie tu na forum nie moge takiego znalezc chodzi mi o to ze w這sy mam farbowane na czarny bez (farba z joanny trwala) i chcialbym sie dowiedzic czy soda oczyszczona jest w stanie wyp逝kac mi kolor tak chcociaz do ciemnego brazu? bardzo prosze o odp jesli kt鏎as z was wie
lilia23 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-06-09, 17:40   #2539
rapunzel8
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 095

Cytat:
Napisane przez lilia23 Poka wiadomo嗆
hej wiem ze tak troche nie ten watek ale nigdzie tu na forum nie moge takiego znalezc chodzi mi o to ze w這sy mam farbowane na czarny bez (farba z joanny trwala) i chcialbym sie dowiedzic czy soda oczyszczona jest w stanie wyp逝kac mi kolor tak chcociaz do ciemnego brazu? bardzo prosze o odp jesli kt鏎as z was wie
nie jest. nie zawracaj sobie g這wy takimi 'domowymi sposobami', nie dzia豉j- wiem pr鏏owa豉m. mo瞠sz co najwy瞠j spr鏏owa mycia szamponem przeciw逝pie穎wym- najlepiej takim z ketokonazolem.
a najlepiej u篡 dekoloryzatora(prosalon albo renee blanche)- 豉two tym skorygowa kolor z czarnego do br您u
rapunzel8 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-06-09, 18:14   #2540
jacykoF
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Exclamation Dot.: Szampony koloryzuj帷e - pytania, problemy - w徠ek zbiorczy

jaki miesi帷 temu farbowa豉m w這sy, na troche ja郾iejszy
od mojego. zacze造 sie niestety pojawia odrosty,
co by這 nieuniknione. bardzo, ale to bardzo chcia豉bym powr鏂i
do naturalnego
koloru

wi璚 MAM TAKIE PYTANIE:
czy je郵i zafarbuje je jeszcze raz tylko 瞠 szamponem
,
np. zmywalnym po 6 myciach, to czy zmyje sie z poprzednim
kolorem? BxGAM O POMOC
jacykoF jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-06-14, 09:06   #2541
Adaa_
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 590
GG do Adaa_

Cze嗆, a ja mam pytanie z jakiej firmy by軼ie mi poleci造 szamponetk, mam jasny br您 w這sy, a chce je przyciemnic we wakacje na ciemny br您 i nie chodzi mi o trwa陰 koloryzacje.
Dobrze by by這 瞠by trzyma豉 si troche na tych w這sach, ale 瞠by zesz豉 p騧niej .

Aparatka:

G鏎a-21.09.10r
D馧-16.06.11r

Dbam o w這sy
Adaa_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-06-14, 11:37   #2542
enya13
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
witam

hej, ja mam takie pytanie jaki kolor szamponetki i z jakiej firmy musia豉bym u篡 瞠by uzyska taki kolor w這s闚? http://earsucker.com/wp-content/uplo...n_wentz_nc.jpg Planuj na wakacje sobie zrobic ale szamponetki musia豉bym ju zacz望 szuka. !

Edytowane przez enya13
Czas edycji: 2010-06-14 o 12:44
enya13 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-06-18, 07:38   #2543
pinacoladka95
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 225
Szamponetka czarna bez amoniaku

ot騜 niewiele my郵帷 zafarbowa豉m ciemny br您 (farbowany ju) czarn farb bez amoniaku do 20 my,

czy ta farba mi si wyp逝ka?
je郵i tak to jak? (w sensie czy na ciemny br您 czy na szary?)

pinacoladka95 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-06-18, 12:51   #2544
kocurzyca
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 14 293
Wpisy w blogu: 4

Cytat:
Napisane przez pinacoladka95 Poka wiadomo嗆
ot騜 niewiele my郵帷 zafarbowa豉m ciemny br您 (farbowany ju) czarn farb bez amoniaku do 20 my,

czy ta farba mi si wyp逝ka?
je郵i tak to jak? (w sensie czy na ciemny br您 czy na szary?)
A jakiej firmy ta farba?
Casting czy palette si nie zmyje. Straci troch na intensywno軼i, ale si nie zmyje.
A czy do szarego, czy do br您u to te zale篡 od tego jaki to czarny. Czarny ciep造, czy czarny wpadaj帷y w granat.

Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od ma逍y,
rude pochodz od kot闚.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-06-18, 15:11   #2545
pinacoladka95
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 225

Garnier ta nowa seria bez amoniaku,
to jest taka czysta czer, w sensie ze ch這dna..

pinacoladka95 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-06-20, 20:26   #2546
martuska16
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 53
szampon do wlosow?

hej mam 16 lat i zamierzam w wakacje przemalowa sobie w這sy.Teraz mam ciemny br您 i my郵alam o Farbie Casting Creme Gloss L'Oreal Paris i o mro幡ej czekoladzie 515 , coo nim myslicie? malowal ktos z was na ten kolor??? macie jakies zdjecia??
martuska16 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-06-20, 20:35   #2547
dirty_diana58
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 50
Question Farnowanie szamponetk.

Moje w這sy s koloru hm.. no taki bardzo ciemny br您 i chcia豉bym zaszale z szamponetk w wakacje. Chcia豉bym zrobi sobie taki kolorek:
a) http://latimesblogs.latimes.com/phot...ee_simpson.jpg

b)http://i.hityczykity.pl/uploads/tx_h...ielinska_1.jpg

Nie wiem czy s takie same czy ciut si r騜ni od siebie, ale prosz o podanie odcieniu jaki powinnam zastosowa i najlepiej jak捷 polecan i wypr鏏owan firm. Z g鏎y dzi瘯uj. : )
dirty_diana58 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-06-20, 20:38   #2548
mokry kalosz
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 104
Dot.: Farnowanie szamponetk.

Na ciemnych w這sach NA PEWNO nie wyjdzie Ci taki kolor, je郵i u篡jesz szamponetki. Wiem, bo sama to sprawdza豉m.
mokry kalosz jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-06-20, 20:44   #2549
aath
Przyczajenie

od razu zaznaczam, 瞠 kompletnie nie znam si na farbowaniu w這s闚.
mam blond w這sy, takie niezbyt ciemne, ale jasne te nie. chcia豉bym sobie na bardzo, bardzo kr鏒ko zrobi w這sy ja郾iejsze. na taki bardzo jasny blond. nigdy nie farbowa豉m w這s闚 ani nic. tak bardzo eksperymentalnie, na najkr鏂ej jak si da. czy s jakie takie specyfiki pozwalaj帷e sobie rozja郾i w這sy na bardzo, bardzo, ale naprawd bardzo kr鏒ko? i je郵i s, to jak si nazywaj, gdzie i mniej wi璚ej za ile mo積a je kupi?
edit:
i czy takie cudo jak to ni瞠j by si nadawa這?
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-11...ce-4-8-myc.htm

zale篡 mi na tym, 瞠by je郵i efekt mi si nie spodoba mo積a by這 pozby si go szybko. bo je郵i wyjdzie co okropnego, co b璠zie bardzo widoczne i nie b璠zie chcia這 zej嗆 to matka mnie zabije. zgodzi豉 si na to wy陰cznie na delikatnie rozja郾ienie w ramach wakacyjnej zabawy. a ja tak czytam troch i si przestraszy豉m, 瞠 to mo瞠 d逝go nie schodzi.

Edytowane przez aath
Czas edycji: 2010-06-20 o 20:52 Pow鏚: dopisanie jeszcze czego.
aath jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-06-20, 21:18   #2550
patrycja350
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 326
Dot.: Farnowanie szamponetk.

szamponetki nie schodza z wlos闚 tak jak pisz na opakowaniu...

,,cz這wiek jest najwi瘯szym drapie積ikiem na 鈍iecie''

15.06.2009- FRYZJERKA

patrycja350 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
24 mycia, bak豉瘸n, blond, blond farba br您 w這sy, blondynka, br您, br您 farba, brunetka, ciemne w這sy, co ile, color shampoo, cytryna, czarne w這sy, czekoladowy br您, czer, czerwone refleksy, d逝gie w這sy, farba, farba do w這s闚, farbonetki, farbowanie, farbowanie na br您, farbowanie w這s闚, farobowanie, fryzura, fryzura saszetka kolor, fryzura steeling, fryzury, g瘰te w這sy, hebanowa czer, henna w這sy farbowanie, jaka farba, jaki kolor w這s闚, joanna, joanna multi soft color, kolor, kolor czerwony, kolor w這s闚, koloryzacja, koloryzacja br您 na rudy, koloryzacja w這s闚, koloryzajcja, koloryzuj帷y, marion, ober篡na, odrosty, ombre, palette, pasemka, piel璕nacja, pomocy, pomocy farba wlosy, pomy趾a, przyciemnianie w這s闚, rabarbar, rozjasnianie wlosow, rozja郾iacz, rude, rude w這sy, rudy, studniowka, szampon, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, szamponetka czerwie, szamponetka farba, szamponetka rudy, szamponetki, szampony koloryzuj帷e, wi郾ia, wlosy, w這sy, w這sy blond, w這sy ciemne, w這sy farba saszetka, w這sy szamponetka br您, wypadanie w這s闚, z blondu na br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 2 (0 u篡tkownik闚 i 2 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-05-18 13:10:32

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:40.