Szampony koloryzuj帷e, szamponetki - pytania, problemy - w徠ek zbiorczy - Strona 87 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2010-06-25, 13:19   #2581
smallrosefromyou
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3
szamponetka - prosz o pomoc

Chcia豉bym si pofarbowa szamponetk (tak, kt鏎a zmywa si po 6-8 myciach) na br您. Z natury jestem ciemn blondynk. I mam pytania:
- jakiej firmy szamponetk wybra? (Kole瘸nka poleca mi t z Garniera, czy jest dobra?)
- czy p騧niej, gdy ju odzyskam naturalny kolor zostanie mi taki rudawy odcie?
Dodam, 瞠 nigdy jeszcze nie farbowa豉m w這s闚.

Czekam na odpowiedzi
smallrosefromyou jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-06-25, 13:51   #2582
kotka20093
BAN sta造

Wiadomo軼i: 941
Wpisy w blogu: 1
Dot.: szamponetka - prosz o pomoc

dobre sa szamonetki joanny
kotka20093 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-06-25, 15:29   #2583
smallrosefromyou
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3
Dot.: szamponetka - prosz o pomoc

W豉郾ie s造sza豉m, w這sy dobrze 豉pi kolor, ale ta szamponetka podobno mocno je niszczy. U篡wa豉 jej? ;> jestem ciekawa opinii mo瞠 si jednak na ni skusz.
Czyta豉m, 瞠 czasami mog one zmieni kolor, np. zamiast br您owego wyjdzie rudy. Czy to prawda? ;> Jestem ciemn blondynk, czy je郵i b璠 chcia豉 si pofarbowa na np. czekoladowy br您 to wyjdzie mi 豉dny kolor? ;> No i czy szamponetka 豉dnie schodzi? ;>
smallrosefromyou jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-06-25, 16:22   #2584
linve
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 107
Send a message via Skype™ to linve
Dot.: Szampony koloryzuj帷e - pytania, problemy - w徠ek zbiorczy

Czy moglybyscie mi doradzic?

otoz, moja historia wlosow...

Moim naturalnym kolorem jest ciemny blond. mialam go na glowie 17 lat, wiec mi sie znudzil i zaczelam go rozjasniac. Po rozjasnieniu do jasnego blondu nie wygladalam za dobrze ( jasna cera i jasne wlosy - totalnie sie zlewalam.. po za tym ciag貫 p逝kanki, zeby wlosy nie zrobily sie zolte. to mnie dobija這).
postanowilam zrobic sie na rudo. w ciemnej miedzi wygladalam super, ale kolor byl nietrwaly. farbowalam sie 3 razy i kolor zawsze schodzi po 2 tygodniach do takiej ciemnej pomaranczy ;( i fryzjerka zaproponowala mi gorzka czekolade ( oczywiscie rude refleksy zostaly). Kolor wyszedl cudownie, ale wlosy sie strasznie zniszczyly. chcialabym zostac przy tym kolorze i nastepnym razem planuje uzyc szamponu koloryzujacego.
mysle nad castingiem 'creme gloss'.

tylko jaki odcien wybrac? ponoc wszystkie odcienie od jasnego brazu wychodza na poczatku czarne. myslalam o kolorze 400 br您...

co myslicie?

linve jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-06-25, 17:09   #2585
visionAM
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 29 177

my郵, 瞠 odpowied na te pytania znajdziesz w w徠ku o Castingu, tam dziewczyny wklejaj zdj璚ia wi璚 b璠zie Ci 豉twiej oceni czy si nadaje, czy nie
visionAM jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-06-25, 20:27   #2586
B95
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 9
GG do B95
Szamponetka koloryzuj帷a.

Witajcie !
Mam pytanie dotycz帷e szamponetki koloryzuj帷ej a dok豉dniej w odcieniu ognistego rudego . Mam w這sy ciemny blond/jasny br您, wacham si, poniewa nie umiem tego okre郵i. Ot騜 jak szamponetk mam wybra (z jakiej firmy i ile kosztuje?) je瞠li chc uzyska rudy kolor ? Chc 瞠by by ognisty . Wa積e jest te to, aby szamponetka zmy豉 si pokilku myciach. Zale篡 mi te, aby nie zniszczy豉 i nie wysuszy豉 mi w這s闚. Mam nadzieje, 瞠 si na tym znacie imi pomo瞠cie .

Z g鏎y dzi瘯i za pomoc !!!
B95 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-06-25, 21:43   #2587
Mania_xD
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 396
Wy郵ij wiadomo嗆 przez MSN do Mania_xD
Dot.: Szamponetka koloryzuj帷a.

Moze nie tyle co rudy, ale czerwien joanny dokladniej porzeczkowa czerwien, pikny polecam!
Stary 2010-06-26, 11:20   #2588
pati0111
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 814

Ja mam pytanie odno郾ie szamponetki Czer Granatu marion. Teraz mam czekoladowy br您 joanny. Czy jak zrobie t szamponetk to nie wyjd mi niebieskie ;>? Kupi豉m j bo nie znalaz豉m innej czarnej szamponetki 4-8 my .. ;D Czy jaka firma wog鏊e produkuje zwyk貫 czarne szamponetki 4-8 ?
pati0111 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-06-27, 07:48   #2589
Lilly22
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 141

dziewczyny jaki szampon polecacie na moje wlosy w kolorze spranej czekolady (Casting) z odrostami i przesb造skami rudymi i moimi naturalnymi....mysla豉m o jakim fajnym br您ie ale kompletnie nie wiem z jakiej firmy i nie wiem czy mi pokryje farbowane (farb) w這sy. Z g鏎y dzi瘯i za odp!!!
Lilly22 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-06-27, 09:38   #2590
MerriqueMayfair
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 938

Cytat:
Napisane przez pati0111 Poka wiadomo嗆
Ja mam pytanie odno郾ie szamponetki Czer Granatu marion. Teraz mam czekoladowy br您 joanny. Czy jak zrobie t szamponetk to nie wyjd mi niebieskie ;>? Kupi豉m j bo nie znalaz豉m innej czarnej szamponetki 4-8 my .. ;D Czy jaka firma wog鏊e produkuje zwyk貫 czarne szamponetki 4-8 ?
Ja nigdy nie widzia豉m 瘸dnej czysto czarnej szamponetki, nawet szamponu do 28 my niestety, w gimnazjum u篡豉m palette do 28 my granatow czer i wygl康a豉m jak chodz帷a zmora, mi jest niestety dobrze tylko w czystej czerni lub ciemnym br您ie. Szampon ten sp逝ka si dopiero po ponad roku( po 2 miesi帷ach sta si dzi瘯i bogu ju zwyk陰 czerni i wygl康a豉m 陰dnie) dlatego ostrzegam przed tym produktem

http://www.stephenking.pl

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2a069sfwd4tsq.png

Zu篡wam kosmetyki, nie kupuj nowych

MerriqueMayfair jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-06-27, 15:47   #2591
pati0111
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 814

24 mycia s z joanny (aksamitna czer), ale podobno czarny nie zejdzie. Nie chc mie zawsze czarnych w這s闚 a nie mam zamiaru farbowa odrost闚 ani robi dekoloryzacji ;D
pati0111 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-06-27, 19:44   #2592
Dreams Come True
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 53

Witam Drogie Wiza瘸nki
Obecnie moje w這sy s w nijako-myszo-br您owym kolorze i chyba wreszcie (po 20 latach ) dojrza豉m do tego, 瞠by to zmieni
Z tego wzgl璠u, 瞠 pierwszy raz b璠 zmieniac kolor w這s闚 chcia豉bym zrobi to jak najmniej inwazyjnie - tzn. tak aby nie zrobi造 mi si odrosty, tylko 瞠by kolor si zmy no i oczywi軼ie, 瞠by nie zniszczy w這s闚 chemi...
Porad嬈ie, jakiej firmy szampon/szamponetk (czy to si w zasadzie r騜ni? bo ja w tym temacie totalnie zielona jestem ) zastosowa?
Dreams Come True jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-06-28, 14:15   #2593
Ciara16
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 288
pierwsze malowanie-szamponetk..???

witam w豉snie zacze造 sie wakacje i z racji tego chcia豉 bym zmienic kolor w這sow, na jasny br您, cos takiego., warto? chce kupic szamponetke tak do 4-8 zmyc na pocz徠ek.
Wstawiam naturalny kolor moich wlosow, doradzcie cos
Co zasmucaj 鈍iat, u鄉iecham si [...]"

Zmierzchomanka
Bo 鈍iat a p瘯a z nadmiaru pi瘯na

Edytowane przez Ciara16
Czas edycji: 2010-06-28 o 14:17
Ciara16 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-06-28, 14:54   #2594
diamondrose
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 123
Dot.: pierwsze malowanie-szamponetk..???

Czemu nie ? Szamponetki s tanie i 豉dnie (nie kt鏎e) wychodz ja mam du瞠 ju do鈍iadczenie z nimi i na br您ik te ju nimi robi豉m ale mi si zdaje 瞠 masz taki jasny br您 mo瞠 wrzu fotk jaki kolor by chcia豉
diamondrose jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-06-28, 19:55   #2595
monia270607
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 367
Jaki kolor szamponetki?

Jakim kolorem szamponetki pofarbowa sobie w這sy? Jakiej firmy szamponetki u篡? (chodzi mi o tak co si ca趾owicie zmywa i ilo嗆 umy potrzebna do zymcia zgadza si z t podan na opakowaniu)

Jaki kolor pasuje ciemnej blondynce, niebieskookiej/szarookiej, cera z przebarwieniami? prosz o piln odpowied
monia270607 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-06-28, 20:10   #2596
Kotka17
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 586
Dot.: Jaki kolor szamponetki?

Cytat:
Napisane przez monia270607 Poka wiadomo嗆
Jakim kolorem szamponetki pofarbowa sobie w這sy? Jakiej firmy szamponetki u篡? (chodzi mi o tak co si ca趾owicie zmywa i ilo嗆 umy potrzebna do zymcia zgadza si z t podan na opakowaniu)

Jaki kolor pasuje ciemnej blondynce, niebieskookiej/szarookiej, cera z przebarwieniami? prosz o piln odpowied

chyba blond najlepiej pasuje a nie jakie szamponetki...
od篡wianie w這sk闚
Kotka17 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-06-28, 22:33   #2597
loveangelmusicbaby
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 137
Dot.: Jaki kolor szamponetki?

Cytat:
Napisane przez monia270607 Poka wiadomo嗆

tez mysle ze blond pasowal by jaknajbardziej. ale szamponetki do tego nie nadaja sie raczej... tylko farby...

tez zastanawiam sie czy istnieja jakies dzialajace szamponetki, bo baaardzo dawno temu chcialam przyciemnic moje wlosy rozjasnione do blondu za pomoca szamponetki i nic mi nie wyszlo (probowalam 3 rozne i nici - zero efektu) a jeszcze kiedys uzywalam takiej pianki koloryzujacej - ta natomiast zadzialala lecz kolor zmywal sie bardzo brzydko i nie do konca
loveangelmusicbaby jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-06-28, 22:46   #2598
Madziaja
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 14
u篡 szamponetki ?

Mam ok. 8 cm odrosty(naturalnie szatynka) bo 'potraktowa豉m' je rozja郾iaczem(dosy mocny blond wyszed) i chcia豉bym wr鏂i do swojego bo nie mam si造 czeka a ca貫 odrosn. Jak u篡j szamponetki to gdy mi si ju zmyje to b璠zie m鎩 kolor ?
Madziaja jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-06-28, 23:02   #2599
JellyJumper
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 372
Dot.: u篡 szamponetki ?

jak ci sie zmyje to wydaje mi si 瞠 nadal bedzie blond, no moze nie czysty ale jaki taki brudny.
Skoro rozja郾ilas to sk康 mia豚y si wzi望 tw鎩 kolor?

Waga:67kg--> 63 kg-->60
Udo: 55 cm-->52
ㄊdka: 34cm
Biodra: 96cm-->94
Talia: 68cm-->66

ZAPUSZCZAM WΜSY

21.11 Jest: 33 cm

JellyJumper jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-06-29, 16:44   #2600
Claudysiek
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Jaki kolor mi wyjdzie?

Chc pofarbowa w這sy szamponetk od Palette Orzechowy Blond. M鎩 naturalny kolor to 鈔edni br您. Jaki kolor mi wyjdzie je郵i pofarbuje w這sy t szamponetk, b璠zie w og鏊e jaki efekt?
Claudysiek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-06-29, 20:51   #2601
diamondrose
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 123
Dot.: Jaki kolor mi wyjdzie?

Daj zdjecia szamponetki i koloru swojego w這s闚 to cos Ci powiem
diamondrose jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-06-30, 17:03   #2602
Fragolka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 757

witajcie
jestem naturalna szatynka, dwa miesiace temu wybralam sie do fryzjera celem mocnego rozjasnienia. nie wiem czym bylo to spowodowane (moze nieporozumieniem),ale wyszlam z kolorem ciutke ciemniejszym z ruda poswiata. probowalam sie przyzwyczaic- nie wyszlo. wybralam sie wiec po miesiacu po raz drugi, przygotowana na dekoloryzacje i nalozenie sredniego blondu. w odpowiedzi od fryzjerki uslyszalam,ze mi tego nie zrobi,bo mam (jej zdaniem,nie moim) 豉dne, mocne wlosy i jej szkoda. zaproponowala jednak uzycia rozjasniacza (i przeczesanie wlosow grzebieniem, bo mialy to byc niby pasemka).wyszedl...hmm, jak dla mnie 鄴速y, na sloncu ze zlotymi refleksami. ogolnie wygladalo to niezwykle sztucznie. poczekalam wiec nastepny miesiac i szykuje sie do samodzielnej koloryzacji, a dokladniej powrotu do brazu. i tu moje pytanie, jakiej farby uzyc? chodzi mi o firme, bo na KWC czytam tak odmienne opinie,ze nie potrafie sama zdecydowac jesli chodzi o kolor, to cos w stylu zlocistego brazu by mnie interesowalo, nie za ciemne. pytanie, czy wyjdzie mi na tym co mam teraz na glowie? ;( z gory dziekuje za odpowied

w zalaczeniu:
1) i 2) kolor naturalny
3) i 4) kolor po uzyciu rozjasniacza (tuz po)
5) kolor po uzyciu rozjasniacza (teraz, mniej wiecej po 5 tygodniach)

Fragolka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-06-30, 22:59   #2603
Madziaja
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 14

Rok temu rozja郾i豉m moje w這sy(jestem szatynk) i mam jasny blond,miejscami troche 鄴速y. Teraz mam ok.8 cm odrosty, nie mam ochoty dalej czeka i czy jak zafarbuj teraz w這sy szamponetk w zbli穎nym kolorze do moich naturalnych, to gdy mi si ju ona zmyje to b璠 mie sw鎩 kolor w這s闚 czy wr鏂i ten blond z odrostami ?Czy po u篡ciu szamponetki b璠 miec zbli穎ny kolor do naturalnego ? Prosz o porad bo ju naprawd nie wiem co robi.Fryzjer odpada.
Madziaja jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-07-01, 11:12   #2604
karojen24
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 439
Wink Dot.: Szampony koloryzuj帷e - pytania, problemy - w徠ek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Madziaja Poka wiadomo嗆
Rok temu rozja郾i豉m moje w這sy(jestem szatynk) i mam jasny blond,miejscami troche 鄴速y. Teraz mam ok.8 cm odrosty, nie mam ochoty dalej czeka i czy jak zafarbuj teraz w這sy szamponetk w zbli穎nym kolorze do moich naturalnych, to gdy mi si ju ona zmyje to b璠 mie sw鎩 kolor w這s闚 czy wr鏂i ten blond z odrostami ?Czy po u篡ciu szamponetki b璠 miec zbli穎ny kolor do naturalnego ? Prosz o porad bo ju naprawd nie wiem co robi.Fryzjer odpada.
Jesli ci sie szamponetka zmyje to blond nadal pozostanie... Zrob moze lepiej szamponem do 24 myc lub farba, efekt bedzie trwalszy...
karojen24 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-07-06, 08:28   #2605
Lulu16
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 72
jaki szampon koloryzuj帷y ?

Witam.
Jak dot康 nie chcialam zmieniac koloru swoich w這s闚 (br您owe) ale z przyjsciem wakacji chcialam cos zmienic i pomyslalam o szamponie koloryzuj帷ym. Wczoraj kupi豉m szampon Palette z這ty blond ale gdy zaczelam, juz po zakupie, czytac fora to sie przerazi豉m opiniami. Sama juz nie wiem czy lepiej go wywalic czy ryzykowac co wyjdzie chcialam poprostu zeby zmy sie tak wlasnie jak pisze na opakowaniu po 24 umyciach.
Czy ktoras z was majac takie wlosy malowala na jakis blond? Co wysz這 ?
Prosze o pomoc.
Lulu16 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-07-06, 09:18   #2606
madzia57
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 516
Dot.: jaki szampon koloryzuj帷y ?

blond w 篡ciu nie wyjdzie na ciemnych w這sach co najwy瞠j rudo-czerwony i b璠zie tragedia przed farbowaniem ciemnych w這s闚 na jasny powinno si zrobi dekoloryzacj u fryzjera, ale to czasem trzeba chodzi kilka razy, 瞠by zej嗆 z ciemnego kolorku, no i grozi to zniszczeniem w這s闚, cho jak czytam-nie ka盥emu dekoloryzacja zniszczy豉
madzia57 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-07-06, 09:25   #2607
bytheway
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 703

o Ty 軼i庵aro!

btw. ja w wakacje mam ci庵le pomalowane w這sy szamponetkami, dlatego 瞠 lubi sobie zmienia kolory. Je郵i jaki kolor nie chce si do ko鎍a zmy np czerwony, to zamalowywyje je ciemnym br您em. ^^

~~ fit and health victim

Je郵i chcesz zmieni 鈍iat, najpierw sp鎩rz w lustro.
bytheway jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-07-06, 09:39   #2608
Lulu16
Raczkowanie

no tak ale nie wyjdzie chodz troche jasniejszy ? myslalam ze poprostu wyjdzie mi jakis ciemny blond

przez chwile pomyslalam ze jakos nieswiadomie odpowiedz napisalam haha
Stary 2010-07-06, 09:42   #2609
bytheway
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 703

te szampony koloryzuj帷e s troch zdradliwe, bo niestety raczej nie wychodzi ja郾iejszy na ciemniejszych.

A ja my郵a豉m, 瞠 to m鎩 post

~~ fit and health victim

Je郵i chcesz zmieni 鈍iat, najpierw sp鎩rz w lustro.
bytheway jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-07-06, 09:45   #2610
Lulu16
Raczkowanie

ehh no wlasnie szkoda ze juz to kupi豉m
ej a mam jeszcze takie pytanie ...
moze zrobic sobie pr鏏 na pasemku w這s闚 ?
czy cos sie stanie z reszta wymiesznej tej substancji np. ze zaschnie
Odpowiedz

Tagi
24 mycia, bak豉瘸n, blond, blond farba br您 w這sy, blondynka, br您, br您 farba, brunetka, ciemne w這sy, co ile, color shampoo, cytryna, czarne w這sy, czekoladowy br您, czer, czerwone refleksy, d逝gie w這sy, farba, farba do w這s闚, farbonetki, farbowanie, farbowanie na br您, farbowanie w這s闚, farobowanie, fryzura, fryzura saszetka kolor, fryzura steeling, fryzury, g瘰te w這sy, hebanowa czer, henna w這sy farbowanie, jaka farba, jaki kolor w這s闚, joanna, joanna multi soft color, kolor, kolor czerwony, kolor w這s闚, koloryzacja, koloryzacja br您 na rudy, koloryzacja w這s闚, koloryzajcja, koloryzuj帷y, marion, ober篡na, odrosty, ombre, palette, pasemka, piel璕nacja, pomocy, pomocy farba wlosy, pomy趾a, przyciemnianie w這s闚, rabarbar, rozjasnianie wlosow, rozja郾iacz, rude, rude w這sy, rudy, studniowka, szampon, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, szamponetka czerwie, szamponetka farba, szamponetka rudy, szamponetki, szampony koloryzuj帷e, wi郾ia, wlosy, w這sy, w這sy blond, w這sy ciemne, w這sy farba saszetka, w這sy szamponetka br您, wypadanie w這s闚, z blondu na br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-05-18 13:10:32

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:28.