Szampony koloryzuj帷e, szamponetki - pytania, problemy - w徠ek zbiorczy - Strona 88 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2010-07-06, 09:58   #2611
bytheway
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 703
Dot.: jaki szampon koloryzuj帷y ?

no oczywi軼ie zale篡 na ile czasu chcesz ja tak zostawi. Po jakim czasie na pewno zaschnie. Ale my郵 瞠 mo瞠sz ja czym spi望 np spinaczem czy jak s takie plastikowe spinki do p豉tk闚 i si nie powinno nic sta.

~~ fit and health victim

Je郵i chcesz zmieni 鈍iat, najpierw sp鎩rz w lustro.
bytheway jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-07-06, 10:06   #2612
Lulu16
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 72

hmm poprostu zrobie pasemko zobacze jak wyglada i jak mi sie spodoba to dawaj ca貫 wloski :P a jak nie to wyrzucam bo sie raczej u mnie w domu nikomu nie przyda. eh troche sie boje ca貫go efektu
Lulu16 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-07-06, 10:28   #2613
bytheway
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 703

spokojnie, to tylko pasemko ^^

~~ fit and health victim

Je郵i chcesz zmieni 鈍iat, najpierw sp鎩rz w lustro.
bytheway jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-07-06, 12:29   #2614
B95
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 9
GG do B95
W jakich sklepach mog to znale潭 ?

Chc kupi sobie szamponetk lub szampon koloryzuj帷y tylko nie wiem w jakim sklepie moge je znale潭 ( w Opolu ). A przy okazji to chc sobie zrobi rude w這sy a mam taki ciemny blond/jasny br您. Wyjdzie mi z tego rudy ?
Z g鏎y dzi瘯i za pomoc : )
B95 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-07-06, 12:49   #2615
MerriqueMayfair
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 938
Dot.: W jakich sklepach mog to znale潭 ?

Oczywi軼ie,瞠 Ci rudy wyjdzie na takich w這sach i przecie szamponetki znajdziesz w ka盥ej drogerii w Opolu, chocia瘺y w Astorze w Opolaninie

http://www.stephenking.pl

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2a069sfwd4tsq.png

Zu篡wam kosmetyki, nie kupuj nowych

MerriqueMayfair jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-07-06, 15:18   #2616
Maartikrk
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 157

Hmm... je郵i masz teraz ciemne w這sy to nie wiem czy cokolwiek zdzia豉sz sama w domu, zw豉szcza szamponem koloryzuj帷ym. Jest to na tyle trudne, 瞠 na Twoim miejscu wybra豉bym si do fryzjera bo p騧niej mo瞠sz bardzo 瘸這wa. Moja kole瘸nka zrobi豉 co podobnego maj帷 ciemny br您...na ca貫 szcz窷cie zrobi豉 kilka pasemek a nie ca陰 g這w..pasemka by造 ja郾iejsze owszem, ale my郵e 瞠 marchewkowy ostry kolor nie by jej pragnieniem
Dobrze si zastan闚 Ja osobiscie jestem bardzo zadowolona z szampon闚 koloryzuj帷ych L'oreala Casting tylko, 瞠 r騜nica pomi璠zy nami jest taka, i ja mam naturalny bl康 i robie sobie nim ciemniejsze bez problemu. W drug stron jest to bardzo trudne
Pozdrawiam !
Maartikrk jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-07-06, 20:38   #2617
desperada
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
柝e opisana farba

No w豉郾ie, pofarbowa豉m sobie wlosy szamponem "Joanna - Palona Kawa", jak sie okazalo wlosy wyszly fioletowo-czarno-br您owe i w dodatku wygladaja sztucznie jak peruka, znajoma mi powiedzia豉 瞠 te kiedys miala palona kawe i nie mogla jej pofarbowac ani na rudo chociaz pr鏏owa豉 3 razy ani na czarno, czy to prawda? Czy musze z nimi chodzic az osiwieje?

Jestem zdesperowana!
desperada jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-07-06, 21:06   #2618
kitkulka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 18 974
Dot.: 柝e opisana farba

Cytat:
Napisane przez desperada Poka wiadomo嗆
No w豉郾ie, pofarbowa豉m sobie wlosy szamponem "Joanna - Palona Kawa", jak sie okazalo wlosy wyszly fioletowo-czarno-br您owe i w dodatku wygladaja sztucznie jak peruka, znajoma mi powiedzia豉 瞠 te kiedys miala palona kawe i nie mogla jej pofarbowac ani na rudo chociaz pr鏏owa豉 3 razy ani na czarno, czy to prawda? Czy musze z nimi chodzic az osiwieje?

Jestem zdesperowana!
P鎩d do fryzjera i powiedz, 瞠 chcesz zrobi dekoloryzacj, b康 zr鏏 j sobie sama w domu. Poczytaj wi璚ej w w徠ku o dekoloryzacji
kitkulka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-07-06, 21:25   #2619
kaska222
Moderator

Wiadomo軼i: 6 515
Dot.: 柝e opisana farba

Myj wlosy szamponem przeciw lupiezowym codziennie przez tydzien ,powinno troche sie wyplukac.Nie pisalas na jakie wlosy farbowalas.

RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 515 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
kaska222 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-07-07, 13:09   #2620
Lulu16
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 72
Dot.: Szampony koloryzuj帷e - pytania, problemy - w徠ek zbiorczy

zaryzykowa豉m i pomalowa豉m ...
efektu niemal瞠 nie wida s odrobin ja郾iejsze i pod 鈍iat這 maja inny odcie heh chyba u ka盥ego inaczej wychodzi
Lulu16 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-07-08, 11:08   #2621
Channel93
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 29
Pierwsze malowanie-szamponetk ??

witam przymierzam si do pomalowania w這sow szamponetk do 4-8 zmyc, b璠zie to pierwsze moje zderzenie z koloryzacj w這sow, jestem ciemn blondynk, mysl nad jakims jasnym br您em, ale juz sama nie wiem. Czy szamponetka zmyje si przynajmniej w miesi帷 , czy wyjdzie mi taki kolor jaki bedzie widnia na opakowaniu? moze ktos rozwiac moje w徠pliwosci? b璠e wdzi璚zna

PS: z jakiej firmy s najlepsze szamponetki?
Wklejam zdj璚ie moich naturalnych w這sow
Channel93 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-07-08, 11:58   #2622
karmazynka99
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 11 155
Wpisy w blogu: 3
Dot.: Pierwsze malowanie-szamponetk ??

na twoim miescy bym ich wog鏊e nie rusza豉, potem b璠ziesz 瘸owa 瞠 cokolwiek z nimi zrobi豉.

tez by豉m taka napalona rok czy 2 temu ale mama mi pomys wybi豉 z g這wy i ca貫 szcz瘰cie.

Teraz dzi瘯uje za to 輳 nie koloryzowa豉m, bo nie wyobra瘸m sobie stracic mojego jasnego bl康ziku

Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie w這s闚 z wiza瞠m : 65cm completed

Moja piel璕nacja w這s闚
karmazynka99 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-07-09, 00:42   #2623
blanket
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

POMOCY!!!!!!!!
Mam naturalny jasny blond, baleja od 3 lat a dzisiaj pofarbowa豉m w這sy szamponetk Palette na "czerwie granatu". Wszyscy m闚i ze wygl康am okropnie wi璚 zacz窸am panikowa i znalaz豉m na forach 瞠 ta farba jest okropna i prawdopodobnie nie zejdzie. nie wiem co robi, POMOCY ;((((((((
blanket jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-07-09, 00:53   #2624
jyyli
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 10 037
GG do jyyli

Cytat:
Napisane przez blanket Poka wiadomo嗆
POMOCY!!!!!!!!
Mam naturalny jasny blond, baleja od 3 lat a dzisiaj pofarbowa豉m w這sy szamponetk Palette na "czerwie granatu". Wszyscy m闚i ze wygl康am okropnie wi璚 zacz窸am panikowa i znalaz豉m na forach 瞠 ta farba jest okropna i prawdopodobnie nie zejdzie. nie wiem co robi, POMOCY ;((((((((
Szamponem czy szamponetk? Kup szampon przeciw逝pie穎wy, mo瞠sz doda czasem troch sody i my, my, my. Tylko nie r鏏 p逝kanki cytrynowej, bo jeszcze pogorszysz spraw.

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-07-09, 01:19   #2625
blanket
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez jyyli Poka wiadomo嗆
Szamponem czy szamponetk? Kup szampon przeciw逝pie穎wy, mo瞠sz doda czasem troch sody i my, my, my. Tylko nie r鏏 p逝kanki cytrynowej, bo jeszcze pogorszysz spraw.
szamponetk.
dzi瘯uj, a kolor powinien zmy si ca趾owicie czy potem b璠 musia豉 zastosowa jaki inny zabieg?
Stary 2010-07-09, 01:22   #2626
jyyli
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 10 037
GG do jyyli

Cytat:
Napisane przez blanket Poka wiadomo嗆
szamponetk.
dzi瘯uj, a kolor powinien zmy si ca趾owicie czy potem b璠 musia豉 zastosowa jaki inny zabieg?
Szczerze m闚i帷, ci篹ko powiedzie. Skoro szamponetk, to powinien zmy si w ca這軼i, ale z drugiej strony skoro jest baleja, to mo瞠 by r騜nie. Sama niestety nie mia豉m nigdy w這s闚 rozja郾ianych ani o ton, wi璚 nie potrafi si wypowiedzie z w豉snego do鈍iadczenia, jak szamponetka zachowa si na blondzie. Ale z szamponem przeciw逝pie穎wym i cz瘰tym myciem powinno by dobrze

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-07-09, 01:27   #2627
blanket
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez jyyli Poka wiadomo嗆
Szczerze m闚i帷, ci篹ko powiedzie. Skoro szamponetk, to powinien zmy si w ca這軼i, ale z drugiej strony skoro jest baleja, to mo瞠 by r騜nie. Sama niestety nie mia豉m nigdy w這s闚 rozja郾ianych ani o ton, wi璚 nie potrafi si wypowiedzie z w豉snego do鈍iadczenia, jak szamponetka zachowa si na blondzie. Ale z szamponem przeciw逝pie穎wym i cz瘰tym myciem powinno by dobrze
To dobrze, bo czyta豉m na forach 瞠 z rozja郾ianych w這s闚 nie zmywa si w ca這軼i i trzeba dekoloryzowa a nie chce niszczy w這s闚 jeszcze bardziej.
No i podobno szamponetki Palette s bardzo d逝gotrwa貫. G逝pote zrobi豉m ;/
Stary 2010-07-12, 08:57   #2628
Nika_18
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4
Jaki kolor z tego b璠zie??

2 tygodnie temu przefarbowa豉m w這sy farb na orzechowy br您 z Joanny. Niestety gdy wychodz na s這鎍e ma kolor miedziany...Jak temu zapobiec, domowymi sposobami? Wspomn, 瞠 w cieniu lub pomieszczeniu wygl康aj ok. My郵a豉m nad powt鏎nym zafarbowaniem szamponetk o odcieniu br您u. Jak my郵icie zakryje? I jeszcze jedno , jak b璠zie mi si zbiegiem czasu zmywa豉 ta na這穎na szamponetka to kolor w這s闚 b璠zie jak po farbowaniu czy co podobnego do tego jaki mia豉m naturalny kolor w這s闚.

Edytowane przez Nika_18
Czas edycji: 2010-07-12 o 09:30
Nika_18 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-07-12, 09:13   #2629
gocha_231
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 33
GG do gocha_231
Dot.: Jaki kolor z tego b璠zie??

jak szapmonetk farbowa豉 to po kilku myciach b璠ziesz mia豉 naturalny kolor, a pod s這鎍e zawsze b璠zie troszke inny odcien, mo瞠 niedok豉dnie pofarbowa豉, wi璚 mo瞠sz spr鏏owa jeszcze raz pomalowa, a jak nie podzia豉 to chyba nic z tym nie zrobisz..

gocha_231 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-07-13, 13:39   #2630
Okaax
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

Witam Jak sama nazwa w徠ku wskazuje mam problem , mianowicie chodzi o zio這wy krem koloryzuj帷y do w這s闚 na bazie naturalnej chny ( tak tak chny nie henny nie pomyli豉m si ) ot騜 naturalnie jestem cimn blondynk jako i s wakacje zachcia這 mi si jakiej zmiany no wi璚 pad這 na w這sy , zakupi豉m szamponetk w kolorze jasnego br您u ( zwyk陰 bez 瘸dnej chny albo henny ) , po ca造m zabiegu w這sy owszem przyciemnia造 kolor by zbli穎ny do tego na opakowaniu . BY豉m zadowolona . Po ok 2 -3 myciach kolor zszed . A wi璚 dobrze po br您ie pad這 na owy krem koloryzuj帷y firmy Delia Cosmetics 03 Rubin ( http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...c51c7af07.html ) w這sy zmoczone farba na這穎na , w這sy mam praktycznie po pas wi璚 jednak troche zabrak這 wi璚 kapn窸am kilka kropli wody 瞠by jako tako wszystkie by造 pokryte . Trzyma豉m mo瞠 troche d逝瞠j ni na opakowaniu ( 30 min cyt. " Przed逝瞠nie czasu spowoduje pog喚bienie koloru") zmy豉m na這篡豉m od篡wke do w這s闚 czerwonych tej samej firmy ( http://www.kobieta.byc.pl/photo//max...4_63a05e17.jpg)
Po wysuszeniu , uj瘸豉m istn marchew na mojej g這wie . Stwierdzi豉m i nastepnego dnia rano zaczn zmywanie . Zmywa豉m w這sy wczoraj rano i wieczorem zwyk造m szamponem , wszytsko si pieni這 na czerwono jednak kolor pozosta nie wzruszony . Nied逝go ma by zorganizowane spotkanie klasowe chcia豉bym mie chocia troche jasniejsze w這sy bo to co teraz mam to po prostu 瘸r闚a i oczoje*ny odcie rudego a nie jak na opakowaniu przygaszony .Czyta豉m o szamponie rumiankowym , szamponach przeciw逝pie穎wych i p逝kance z aspiryny czy ktos stosowa te metody , kt鏎a jest najskuteczniejsza ? Nie chcia豉bym 軼inac w這s闚 bo zapuszcza豉m je ok 2 lat Prosz o pomoc Okaa
Okaax jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-07-21, 23:53   #2631
gosiaczek828
Przyczajenie

szamponetka

Hej mam do was pytanie ot騜 m鎩 naturalny kolor w這s闚 to taki ciemny, 鈔edni blond ostatnio pomalowa豉m sobie farb na jasny ciep造 blond oczywi軼ie kolorek wyszed 豉dny ale jednak stwierdzi豉m 瞠 wole sw鎩 naturalny kolor w這sk闚. Czy je瞠li teraz na這篡豉bym na w這sy szamponetke w kolorze 鈔edni lub ciemny blond to w這sy nie wyjd za ciemne i czy szamponetka chocia troche by je przyciemni豉. Prosze pom騜cie

Dodaje r闚nie m鎩 aktualny kolor w這s闚
gosiaczek828 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-07-22, 13:15   #2632
justac
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 76
Cool szampon Marion-mied

Hej, czy kto m鏬豚y podzieli si swoimi uwagami na temat szamponetki i szamponu koloryzuj帷ego Marion - kolory miedziane ?
Jak wychodzi na jasnym,鈔ednim br您ie? jak si spiera?czy d逝go zostaje jaka ruda po鈍iata, czy co w tym stylu.
My郵 o wypr鏏owaniu tego kolorku. Chcia豉bym nim nada kolor moim blond pasemkom i o篡wi reszt w這s闚 koloru br您owego.
B璠 d德i璚zna za podpowiedzi
justac jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-07-22, 16:17   #2633
Meadow
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: szamponetka

na pewno przyciemni, jesli chodzi o taka 4-6 myc jak wyjdzie za ciemno to po 2 myciach zblednie a je郵i o taki szampon koloryzuj帷y do 24-28 my to nie ryzykowa豉bym.
Meadow jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-07-22, 19:46   #2634
kitkulka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 18 974

Niestety masz jak w banku, 瞠 kolor wyjdzie zbyt ciemny. Dodatkowo uwa瘸m, 瞠 szamponetki s bardzo zdradliwe. Moja przyjaci馧ka u篡豉 szamponetki, takiej w豉郾ie na kilka my. Mia by pi瘯ny br您, w這sy wysz造 czarne, a kolor trzyma si od 3 tygodni lepiej ni nie jedna trwa豉 farba.
Ja bym nie ryzykowa豉
kitkulka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-07-22, 19:54   #2635
Meadow
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow

bzdury gadasz, ciekawe jakiej firmy szamponetki u篡豉? (i takie szamponetki 4-6, 8 my s na rozja郾iane lub jasne w這sy, a wychodz takie same jak na saszetkach, ewentualnie mniej lub bardziej jaskrawy, ciep造 czy ch這dny kolor) i maksymalnie do trzeciego czy czwartego mycia kolor zostaje w nienaruszonym stanie, p騧niej blednie i do kilku my coraz bardziej schodzi

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2010-07-22 o 19:55
Meadow jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-07-22, 20:31   #2636
karmazynka99
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 11 155
Wpisy w blogu: 3
Dot.: szampon Marion-mied

moja mama uzywa i jest zadowolona, kolorek wychodzi fajny

Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie w這s闚 z wiza瞠m : 65cm completed

Moja piel璕nacja w這s闚
karmazynka99 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-07-24, 07:56   #2637
gosiaczek828
Przyczajenie

Je瞠li pomaluje sobie szamponetka 鈔edni blond moje pofarbowane wlosy na jasny blond to gdy szamponetka zacznie splukiwac sie to moje wlosy beda w naturalnym kolorze czy tez bedzie splukiwac sie do tego farbowanego blondu ?
gosiaczek828 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-07-24, 11:09   #2638
justac
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 76
Dot.: szampon Marion-mied

a wychodzi w軼iek造 rudy, czy raczej taki stonowany?

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Poka wiadomo嗆
moja mama uzywa i jest zadowolona, kolorek wychodzi fajny
justac jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-07-24, 12:53   #2639
tylko nuria
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 23

Cytat:
Napisane przez gosiaczek828 Poka wiadomo嗆
Je瞠li pomaluje sobie szamponetka 鈔edni blond moje pofarbowane wlosy na jasny blond to gdy szamponetka zacznie splukiwac sie to moje wlosy beda w naturalnym kolorze czy tez bedzie splukiwac sie do tego farbowanego blondu ?
szamponetka b璠zie wymywa si do farby, nie ma takiej mo磧iwo軼i by sta豉 farba "schodzi豉" razem z szamponetk. b璠zie to po prostu dobry spos鏏 na pofarbowanie odrost闚.
tylko nuria jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-07-24, 15:35   #2640
misislipy
Niepoprawna optymistka

Wiadomo軼i: 25 078

Sama je郵i ju farbuj to tylko szamponem, jest o wiele delikatniejszy i bezpieczniejszy ni farba, czyli nie wysusza tak i nie niszczy w這s闚.
Utrzymuje si nawet do roku

W pa寮zierniku farbn窸am na czarno szamponetk i jeszcze mam na ko鎍闚kach ciemne przeb造ski, musia豉m duzo kombinowa 瞠by zmyc ten szampon do niezauwa瘸lnego
misislipy jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
24 mycia, bak豉瘸n, blond, blond farba br您 w這sy, blondynka, br您, br您 farba, brunetka, ciemne w這sy, co ile, color shampoo, cytryna, czarne w這sy, czekoladowy br您, czer, czerwone refleksy, d逝gie w這sy, farba, farba do w這s闚, farbonetki, farbowanie, farbowanie na br您, farbowanie w這s闚, farobowanie, fryzura, fryzura saszetka kolor, fryzura steeling, fryzury, g瘰te w這sy, hebanowa czer, henna w這sy farbowanie, jaka farba, jaki kolor w這s闚, joanna, joanna multi soft color, kolor, kolor czerwony, kolor w這s闚, koloryzacja, koloryzacja br您 na rudy, koloryzacja w這s闚, koloryzajcja, koloryzuj帷y, marion, ober篡na, odrosty, ombre, palette, pasemka, piel璕nacja, pomocy, pomocy farba wlosy, pomy趾a, przyciemnianie w這s闚, rabarbar, rozjasnianie wlosow, rozja郾iacz, rude, rude w這sy, rudy, studniowka, szampon, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, szamponetka czerwie, szamponetka farba, szamponetka rudy, szamponetki, szampony koloryzuj帷e, wi郾ia, wlosy, w這sy, w這sy blond, w這sy ciemne, w這sy farba saszetka, w這sy szamponetka br您, wypadanie w這s闚, z blondu na br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-05-18 13:10:32

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:59.