Szampony koloryzuj帷e, szamponetki - pytania, problemy - w徠ek zbiorczy - Strona 90 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2010-08-19, 15:45   #2671
Mikadoo
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 774
Palette Color Shampoo czy kto u篡wa mo瞠?

hej dziewczyny mam pytanie czy mo瞠 kt鏎a u篡wa豉 Palette Color Shampoo kolor czarny no nawet inny? czyta豉m opinie na temat tej "farby" i by造 bardzo r騜ne, 瞠 na serio waham si nad u篡ciem a ju mam zakupiony i niestety brak funduszy na zakup innej ;/ ... mo瞠 kto podzieli si ze mn jakimi spostrze瞠niami czy uwagami?
Stary 2010-08-20, 21:19   #2672
pati0111
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 814
Dot.: Palette Color Shampoo czy kto u篡wa mo瞠?

Cytat:
Napisane przez Mikadoo Poka wiadomo嗆
hej dziewczyny mam pytanie czy mo瞠 kt鏎a u篡wa豉 Palette Color Shampoo kolor czarny no nawet inny? czyta豉m opinie na temat tej "farby" i by造 bardzo r騜ne, 瞠 na serio waham si nad u篡ciem a ju mam zakupiony i niestety brak funduszy na zakup innej ;/ ... mo瞠 kto podzieli si ze mn jakimi spostrze瞠niami czy uwagami?

Robi豉m ostatnio kole瘸nce kolorem orzechowy blond z reflexami s這necznymi i w這sy si praktycznie wog鏊e nie zniszczy造 (by造 w bdb stanie) , odcienie czerwieni z opini znajomych te nie niszcz w這s闚. Z czerni mo瞠 by gorzej, ale nie farbowa豉m ni wi璚 si nie wypowiem ale na wiza'u du穎 dziewczyn pisa這 瞠 ten szampon wysusza w這sy i bardzo wolno schodzi ( je瞠li wog鏊e )
pati0111 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-08-21, 11:33   #2673
misislipy
Niepoprawna optymistka

Wiadomo軼i: 25 192
Dot.: Palette Color Shampoo czy kto u篡wa mo瞠?

Cytat:
Poczytaj sobie moj wypowied wy瞠j
Stary 2010-08-22, 08:50   #2674
Nolley
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 528
Wpisy w blogu: 1
Dot.: Szampony koloryzuj帷e - pytania, problemy - w徠ek zbiorczy

W豉snie wpad豉m na pewien pomys...Szamponetki niszcz w這sy, wi璚 zastanawiam si czy dobrym pomys貫m by這by na這瞠nie jej wraz z jak捷 od篡wk, a potem zmycie wszystkiego?

MOJA PIEL癿NACJA

WYMIANKA
Nolley jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-08-22, 14:34   #2675
cichazabka
...

Wiadomo軼i: 1 745

Mi szamponetka w og鏊e w這s闚 nie zniszczy豉
cichazabka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-08-23, 13:21   #2676
mousme
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 126

mam do was takie pytanko
w pi徠ek by豉m u fryzjera bo od zawsze marzy mi si pi瘯ny jasny blond. nigdy wcze郾iej nie farbowa豉m w這s闚 a naturalne mam ciemny blond-jasny br您. my郵, 瞠 wiecie o co chodzi no i pofarbowa豉m si na najja郾iejsze blondy jakie tylko fryzjer mia, by to straszny szok, powiedzia ,瞠 mam poczeka kilka dni i na pewno si przyzwyczaj. ale nie mog na siebie patrze, naprawd i chcia豉bym to zafarbowa i tu moje pytanie czy mog do tego u篡 szamponu czy farby? konkretnie to chcia豉bym ciemn czekolad z welli. by豉m u znajomej fryzjerki - w豉軼icielki zak豉du gdzie farbowa豉m w這sy i powiedzia豉, 瞠 spokojnie mog to zafarbowa nawet tego samego dnia i nei wyjdzie 瘸den dziwny kolor, ale zapomnia豉m jej zapyta czy mog u篡 szamponu..
i jeszcze jedno pytanie, bo mam porobionych du穎 ja郾iejszych i ciemniejszych pasemek, czy je瞠li u篡j szamponu to pasemka b璠zie wida czy w這sy b璠 wtedy mia造 jednolity kolor? bo wola豉bym 瞠by jednak pasemka zosta造
mousme jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-08-23, 13:54   #2677
kotburyy
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 81

Cytat:
Napisane przez mousme Poka wiadomo嗆
mam do was takie pytanko
w pi徠ek by豉m u fryzjera bo od zawsze marzy mi si pi瘯ny jasny blond. nigdy wcze郾iej nie farbowa豉m w這s闚 a naturalne mam ciemny blond-jasny br您. my郵, 瞠 wiecie o co chodzi no i pofarbowa豉m si na najja郾iejsze blondy jakie tylko fryzjer mia, by to straszny szok, powiedzia ,瞠 mam poczeka kilka dni i na pewno si przyzwyczaj. ale nie mog na siebie patrze, naprawd i chcia豉bym to zafarbowa i tu moje pytanie czy mog do tego u篡 szamponu czy farby? konkretnie to chcia豉bym ciemn czekolad z welli. by豉m u znajomej fryzjerki - w豉軼icielki zak豉du gdzie farbowa豉m w這sy i powiedzia豉, 瞠 spokojnie mog to zafarbowa nawet tego samego dnia i nei wyjdzie 瘸den dziwny kolor, ale zapomnia豉m jej zapyta czy mog u篡 szamponu..
i jeszcze jedno pytanie, bo mam porobionych du穎 ja郾iejszych i ciemniejszych pasemek, czy je瞠li u篡j szamponu to pasemka b璠zie wida czy w這sy b璠 wtedy mia造 jednolity kolor? bo wola豉bym 瞠by jednak pasemka zosta造
Je郵i 幢e czujesz si w obecnym kolorze w這s闚 to nie ma co si m璚zy. Mo瞠 nie bierz od razu jakiego bardzo ciemnego koloru, bo z豉pie ci mocno na jasnych w這sach. Chocia i tak po pewnym czasie si troch wyp逝cze i nie b璠zie ju tak intensywny. W這sy nie b璠 ca趾owicie jednolite, ale te tych pasemek nie b璠zie za bardzo wida. Ale nie wiem jak tam to wyjdzie na Twoich w這skach

A ja mam z kolei inne pytanie. Jestem po dekoloryzacji. Mia豉m po這穎n ciemn br您ow farb, ale teraz si wyp逝ka豉 i mam lekko rudawe w這sy. Odrosty jakie 2 cm. Nie rzucaj si mocno w oczy, ale ten rudy kolor mi przeszkadza. Chcia豉bym doj嗆 do naturalnych w這s闚, dlatego 瘸l farbowa mi tych odrost闚 Co mam zrobi? Jakie p逝kanki przyciemniaj帷e? Czy szampon koloryzujacy na kilka my? Nie chcia豉bym mie potem 3 kolor闚 na g這wie, gdy znowu zaczn odrasta w這sy. Porad嬈ie, prosz bardzo, bo nie wiem co robi Gdybym mog豉 cofn望 czas, w og鏊e nigdy bym nie farbowa豉. Nie ma to jak naturalne.
kotburyy jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-08-23, 14:00   #2678
Alan101
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5
Smile Szampon koloryzuj帷y / szamponetka / farba zmywalna itd.

Cze嗆

Mam pytanie do Was kobiety bo jestem facetem i nie znam si na temacie.
Potrzebuj wiedzie czym si r騜ni od siebie
- farba zmywalna
- szampon koloryzuj帷y
- szamponetka
- normalna farba
- ewentualnie co jeszcze je郵i jest xD

A potrzebuj czego co przefarbuje ciemny blond na jasny/bardzo jasny i si zmyje ca趾owicie po np 1-2 tygodniach.

Prosz o pomoc i pozdrawiam
Alan101 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-08-25, 19:32   #2679
cichazabka
...

Wiadomo軼i: 1 745
Dot.: Szampon koloryzuj帷y / szamponetka / farba zmywalna itd.

Cytat:
Napisane przez Alan101 Poka wiadomo嗆
Cze嗆

Mam pytanie do Was kobiety bo jestem facetem i nie znam si na temacie.
Potrzebuj wiedzie czym si r騜ni od siebie
- farba zmywalna
- szampon koloryzuj帷y
- szamponetka
- normalna farba
- ewentualnie co jeszcze je郵i jest xD

A potrzebuj czego co przefarbuje ciemny blond na jasny/bardzo jasny i si zmyje ca趾owicie po np 1-2 tygodniach.

Prosz o pomoc i pozdrawiam
szamponetka schodzi po ok. 6-8 myciach, szampon koloryzuj帷y 鈔ednio 14-18, farba jest na sta貫.
Obawiam si, 瞠 z ciemnego blondu na jasny nie przejdziesz bez rozja郾iania,
cichazabka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-08-26, 10:35   #2680
trampek89
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 938
GG do trampek89
Dot.: Szampon koloryzuj帷y / szamponetka / farba zmywalna itd.

Dziewczyny,wczoraj na moje w這sy w kolorze ciemny blond/jasny br您 u篡豉m szamponetki Palette w kolorze 'Karmelowe ol郾ienie' i niestety wyszed mi bardzo ciemny br您....Mo瞠cie poradzi co zrobi 瞠by ten kolor jak najszybciej zszed? Jestem z niego bardzo niezadowolona i chcia豉bym wr鏂i do mojego naturalnego koloru :/

trampek89 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-08-26, 19:43   #2681
Mikadoo
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 774

Pomalowa豉m w這sy tym czarnym Palettem, trzyma豉m na w這sach po這w czasu wskazanego na opakowaniu i tak wysz造 mega czarne, po dw鏂h umyciach jednak ju nie mam a takiej smo造 jak po farbowaniu, ale w這sy maj po niej brzydki zapach, ostatnio nie u篡wa豉m od篡wek b璠 musia豉 wr鏂i do tego 瞠by nie przesuszy w這s闚... ale ju drugi raz raczej nie u篡j czarnej farby, pozdrawiam

---------- Dopisano o 19:43 ---------- Poprzedni post napisano o 19:38 ----------

Cytat:
Napisane przez trampek89 Poka wiadomo嗆
Dziewczyny,wczoraj na moje w這sy w kolorze ciemny blond/jasny br您 u篡豉m szamponetki Palette w kolorze 'Karmelowe ol郾ienie' i niestety wyszed mi bardzo ciemny br您....Mo瞠cie poradzi co zrobi 瞠by ten kolor jak najszybciej zszed? Jestem z niego bardzo niezadowolona i chcia豉bym wr鏂i do mojego naturalnego koloru :/
wiesz co, niby szampony przeciw逝pie穎we wyp逝kuj farby, mo瞠 troch jest w tym prawdy... no ewentualnie do fryzjera ale to pewnie zabulisz sporo... innych sposob闚 nie znam
Stary 2010-08-27, 11:02   #2682
misislipy
Niepoprawna optymistka

Wiadomo軼i: 25 192

Cytat:

wiesz co, niby szampony przeciw逝pie穎we wyp逝kuj farby, mo瞠 troch jest w tym prawdy... no ewentualnie do fryzjera ale to pewnie zabulisz sporo... innych sposob闚 nie znam
Ja akurat sprawdzi豉m na sobie spos鏏 z szamponem przeciw逝pie穎wym i naprawd dzia豉 tylko trzeba do嗆 d逝go czeka, ale efekty s 鈍ietne jakby nie ta metoda do dzi mia豉bym chyba czarne ko鎍闚ki. Bo ten szampon bardzo ci篹ko schodzi z w這s闚 (palete czer)[COLOR="Silver"]

Edytowane przez misislipy
Czas edycji: 2010-08-27 o 11:03
misislipy jest teraz online   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-08-28, 17:25   #2683
snka17
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 16
GG do snka17
Question szamponetka

moje wlosy maja odcien czerni/bardzo ciemnego brazu (zalezy od pory roku) ostatnio zafarbowalam je szamponetka o kolorze aksamitny braz firmy marion. teraz znalazla sie w moim domu
szamponekta o kolorze ciemnego blondu tej samej firmy. co z tego wyjdzie jak nia potraktuje wlosy?
Stary 2010-08-28, 17:41   #2684
WeWlasnejOsobie
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 10 838
GG do WeWlasnejOsobie
Dot.: szamponetka

my郵 瞠 wielkiej r騜nicy nie b璠zie
szamponetka mo瞠 rozja郾i o 1/2 tony
ale z ciemnego br您u blondu Ci nie zrobi
Stary 2010-08-28, 17:42   #2685
snka17
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 16
GG do snka17

nie oczekuje ze bede blondynka tylko chcialam wiedziec co by wyszlo
Stary 2010-08-28, 19:03   #2686
an0138
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 383

ja obstawiam ze nic nie chwyci (chyba ze na odrostach) bo szamponetka moze troszecke rozjasnic wlosy ale jedynie calkowicie naturalne
an0138 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-08-29, 11:02   #2687
pati0111
Rozeznanie

Ciemnego br您u/ czerni blond szamponetka napewno nie rozja郾i .
Stary 2010-08-29, 11:17   #2688
kocurzyca
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 14 293
Wpisy w blogu: 4

Cytat:
Napisane przez snka17 Poka wiadomo嗆
nie oczekuje ze bede blondynka tylko chcialam wiedziec co by wyszlo
Wydaje mi sie 瞠 zupe軟ie nic nie wyjdzie. Mo瞠 na dwa mycia w這sy b璠 bardziej b造szcz帷e i tyle.

Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od ma逍y,
rude pochodz od kot闚.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-08-30, 19:32   #2689
kamka1991
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 14

a co myslicie o firmie joanna? MULTI SOFT COLOR? bo cena jest chyba najatrakcyjniejsza ;0 szczeg鏊nie ze mam d逝gie g瘰te w這sy i potrzebuje 2 opakowa ;/

potrzebuje rady... mianowicie jestem naturalna blondynka, taka 鈔edni, od ponad roku bawie si w rozja郾ianie Garnierem i m鎩 kolor jest zblizony do tego na zdj璚iu

http://1.bp.blogspot.com/__rztMJjnNl...+Hairstyle.jpg

chcia豉m cos zmieni ale troszke boje sie ze mi sie jednak szybko odwidzi dlatego postanowi豉m spr鏏owa szamponu.
jestem prawie na 100% zdecydowana na joanne multi soft kolor, ale chcia豚ympozna wasze opinie.
mysla豉m o odcieniu brazu, tylko nie moge sie zdecydowa, mam ochote na ten korzenny
mam do嗆 ciemna karnacje, szczeg鏊nie po wakacjach i te rozjasniane w這sy raczej mi nie pasuj ;/

myslicie 瞠 kolor wyjdzie taki jak na opakowaniu badz zblizony?
i czy jest jaka szansa 瞠 pokryje r霩no prawie 3cm ciemnych odrost闚?
no i jeszcze czy si sp逝cze do zera a nie do odcieni rudo嗆?

Edytowane przez kamka1991
Czas edycji: 2010-08-30 o 20:40
kamka1991 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-08-30, 21:06   #2690
WeWlasnejOsobie
Zakorzenienie

GG do WeWlasnejOsobie

z tym sp逝kaniem to nigdy pewno軼i nie ma
bo raz wyp逝kuj si do zera raz do po這wy a raz wcale!

osobi軼ie nie stosowa豉m takiej szamponetki
ale firma joanna raczej do dobrych nie nale篡
Stary 2010-08-31, 09:54   #2691
pati0111
Rozeznanie

Ja 2 razy u篡wa豉m Joanny Multi Soft Color i wed逝g mnie to bardzo dobre szampony. Nie niszcz w這s闚, kolory wychodz takie jak na opakowaniu (
czekoladowy br您, kt鏎y dodatkowo mia pob造sk bordo i aksamitna czer kt鏎a r闚nomiernie , powoli schodzi)
Ze swojej strony polecam ! Jescze za tak cen
Stary 2010-09-02, 17:13   #2692
Smile7
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 12
GG do Smile7
Dwie szamponetki?

Jaki czas temu (ok 1,5 tyg) koloryzowa豉m sobie w這sy szamponetk na ciemn czekolad, by豉 to szamponetka na 24 mycia. Niestety, kolor nie wyszed i strasznie si z tym m璚z. Kupi豉m teraz kolejn szamponetk- Miodowy karmel. Czy mog豉bym na這篡 na niezmyty jeszcze poprzedni kolor nast瘼n farb? Wyjdzie? Dorad嬈ie dziewczyny! ;*
Smile7 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-09-02, 17:35   #2693
rene_77
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 27
Dot.: Dwie szamponetki?

Cytat:
Napisane przez Smile7 Poka wiadomo嗆
Jaki czas temu (ok 1,5 tyg) koloryzowa豉m sobie w這sy szamponetk na ciemn czekolad, by豉 to szamponetka na 24 mycia. Niestety, kolor nie wyszed i strasznie si z tym m璚z. Kupi豉m teraz kolejn szamponetk- Miodowy karmel. Czy mog豉bym na這篡 na niezmyty jeszcze poprzedni kolor nast瘼n farb? Wyjdzie? Dorad嬈ie dziewczyny! ;*
Smile je瞠li wyszed ci bardzo ciemny kolor to ten ci nie chwyci bo to ja郾iejszy odcie a szamponetki nie rozja郾iaj w這s闚
rene_77 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-09-02, 17:52   #2694
Smile7
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 12
GG do Smile7
Dot.: Dwie szamponetki?

Nie wyszed ciemny- ciemniejszy od naturalnego, ale problem tkwi w tym, 瞠 szamponetki by這 za ma這 i nie pokry這 mi ca造ch w這s闚. St康 te moje pytanie, czy miodowy karmel wyjdzie mi tak jak powinien i czy moje w這sy nie zrobi si kompletnie przesuszone?
Smile7 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-09-02, 18:18   #2695
WeWlasnejOsobie
Zakorzenienie

GG do WeWlasnejOsobie

je瞠li nie wyszed ci na ca貫j g這wie to radz zrobi ten sam kolorek jeszcze raz ale 瞠by tym razem wyszed na ca這軼i
bo je郵i dasz ja郾iejszy kolor to nie chwyci tych zafarbowanych w這s闚 tylko te naturalne
w efekcie b璠ziesz mia豉 na g這wie ciemny kolor i te co teraz si nie zafarbowa造 jasny
Stary 2010-09-02, 22:56   #2696
Kachula82
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 573

Dziewczyny jak Wy to robicie, 瞠 ta czekolada z Joanny Soft wychodzi wam taka ciemna z poblaskiem czerwieni? Mi ci庵le wychodzi jak... zwyk豉 czekolada, tak na opakowaniu a potem spiera si do br您u z rudym poblaskiem. Nie ciekawie to wygl康a np w s這鎍u. Nie 豉dnie mi w rudym. Chcia豉bym w豉郾ie taki ciemny bardzo z t lekk czerwieni czy nawet fioletem.

Aby mi si tak chcia這 jak mi si nie chce...

Kachula82 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-09-04, 13:02   #2697
yudi
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 54

Kilka razy zafarbowa豉m w這sy szamponem Garnier Color and Shine Naturalny br您 - w這sy w naturalnym 鈍ietle wygl康aj na czarne
Niestety, mimo tego, co jest napisane na opakowaniu, kolor wyp逝kuje si tylko minimalnie i po miesi帷u mam odrosty. Chcia豉bym zej嗆 do 鈔edniego br您u (mam naturalnie ciemny blond), dlatego odrosty zafarbowa豉m szamponem z Garniera w kolorze Jasny br您, kt鏎y te jest bardzo ciemny

Prosz, dajcie mi jak捷 rad - nie chc obcina w這s闚, bo s d逝gie i niezniszczone, mimo farbowania Nie chc te chodzi z widocznymi odrostami - jak przej嗆 "bezbole郾ie" z tego koloru do 鈔edniego br您u?
yudi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-09-07, 17:28   #2698
Kachula82
Zakorzenienie

Yudi i Lilia23, mo瞠 nie wiele pomog ale je郵i nie chcecie fryzjera i dekoloryzacji to polecam farbk (tak, tak farb) i to na dodatek Palette nie ciesz帷 si dobr opini na wiza簑. Chodzi mi seri Intensive Color Radiance specjalnie do ciemnych w這s闚. Moja mamu鄂a mia豉 bardzo ciemne w這sy, praktycznie czarne od br您闚 kt鏎ymi farbowa豉. Postanowili鄉y zrobi eksperyment i zobaczy jak w ja郾iejszym br您ie by jej by這 (od zawsze mia豉 bardzo ciemne w這sy). U篡豉 w豉郾ie tej farbki i o dziwo farba rozja郾i豉 stare farby do koloru z opakowania! Jedynym minusem farby to brak od篡wki przez co w這ski szorstkie i suche ale jak si ma jak捷 dobr to da rad. Mo積a kupi tak瞠 tak od篡wk pantene co do陰czana jest do farb Welli. Na stronie Palette nie widze tej farbki bo by mo瞠 to by豉 tylko jaka seria ale jak traficie j to u nas przynajmniej rozja郾i豉 mamie bardzo ciemne farbowane w這sy.
Tu macie o tym serum http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-31...sive-Serum.htm a zdj璚ie przedstawia farbk co moja mama u篡豉 nr GK5. Mo瞠 jeszcze gdzie da si kupi.

Stary 2010-09-07, 23:34   #2699
yudi
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 54

Kachula82 - troch boje si farbowania trwa造m kolorem, ale je瞠li teraz "wyjd" mi odrosty, to poszukam tej farby. Dzi瘯uj za rad
yudi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-09-08, 10:05   #2700
Kachula82
Zakorzenienie

No to jeszcze dodam 瞠 nie zawsze naturalne takie pi瘯ne. Jak z blondu farbn窸am si na ciemny blond (m鎩 naturalny) to wygl康a豉m jak id st康 i nie wracaj. Jednak nie zawsze natura dobrze dobiera do nas odcienie Poza tym po farbowaniach naturalny zwykle robi si o jaki ton inny ciemniejszy (jak dla mnie). Wol siebie w czekoladzie

Odpowiedz

Tagi
24 mycia, bak豉瘸n, blond, blond farba br您 w這sy, blondynka, br您, br您 farba, brunetka, ciemne w這sy, co ile, color shampoo, cytryna, czarne w這sy, czekoladowy br您, czer, czerwone refleksy, d逝gie w這sy, farba, farba do w這s闚, farbonetki, farbowanie, farbowanie na br您, farbowanie w這s闚, farobowanie, fryzura, fryzura saszetka kolor, fryzura steeling, fryzury, g瘰te w這sy, hebanowa czer, henna w這sy farbowanie, jaka farba, jaki kolor w這s闚, joanna, joanna multi soft color, kolor, kolor czerwony, kolor w這s闚, koloryzacja, koloryzacja br您 na rudy, koloryzacja w這s闚, koloryzajcja, koloryzuj帷y, marion, ober篡na, odrosty, ombre, palette, pasemka, piel璕nacja, pomocy, pomocy farba wlosy, pomy趾a, przyciemnianie w這s闚, rabarbar, rozjasnianie wlosow, rozja郾iacz, rude, rude w這sy, rudy, studniowka, szampon, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, szamponetka czerwie, szamponetka farba, szamponetka rudy, szamponetki, szampony koloryzuj帷e, wi郾ia, wlosy, w這sy, w這sy blond, w這sy ciemne, w這sy farba saszetka, w這sy szamponetka br您, wypadanie w這s闚, z blondu na br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-05-18 13:10:32

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:56.