Szampony koloryzuj帷e, szamponetki - pytania, problemy - w徠ek zbiorczy - Strona 91 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2010-09-08, 11:28   #2701
rene_77
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 27
Dot.: Szampony koloryzuj帷e - pytania, problemy - w徠ek zbiorczy

Wiza瘸nki mam takie pytanie czy mog zmiesza szamponetki: kolor miedziany z blondem oby dwie Marion?
rene_77 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-09-08, 13:42   #2702
Kachula82
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 573

Cytat:
Napisane przez rene_77 Poka wiadomo嗆
Wiza瘸nki mam takie pytanie czy mog zmiesza szamponetki: kolor miedziany z blondem oby dwie Marion?
A jaki kolorek chcesz uzyska? Jak dla mnie to tzw truskawkowy blond czy co by wyszed.

Aby mi si tak chcia這 jak mi si nie chce...

Kachula82 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-09-08, 14:30   #2703
neluusia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 173

Hej dziewczyny, mam do Was pytanie.

Moje w這sy s koloru ciemnobr您owego, naturalne, bez 瘸dnych pozosta這軼i farb, refleks闚 itp. Od jakiego czasu my郵, 瞠by je troch "podrasowa", chcia豉bym 瞠by odcie by bardziej g喚boki.
My郵a豉m nad Joann Multi Soft Color w odcieniu Korzenny Br您 lub Czekoladowy br您.
Jak my郵icie, kt鏎y kolor lepiej si sprawdzi?
Wola豉bym co naturalnego, 鈔ednio podobaj mi si na w這sach wszelkie czerwienie i fiolety.
Nie chc te zniszczy w這s闚 , chocia jak na razie s w dobrej kondycji.

Dawno temu, jakie 3-4 lata wstecz u篡wa豉m szamponu do 24 my Palett - czekoladowy br您 i ciemny br您, ten drugi wyszed prawie czarny na w這sach, co nie do ko鎍a mi odpowiada這..

Og鏊nie to jestem w kropce, moja fryzjerka kiedy m闚i豉m jej , 瞠 my郵 o zmianie koloru powiedzia豉 mi , 瞠 mam do嗆 豉dny i rzadki odcie w這s闚, bo mimo , 瞠 jestem szatynk, w這sy nie s mysie czy popielate ale maj du穎 br您u.

W za陰czniku przyk豉dowy kolor jaki chcia豉bym uzyska.

i'm in love - i can fell it in my heart, i can fell it in my soul,
i'm in love, i'm in love, i'm love with you ^^
neluusia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-09-08, 16:46   #2704
lilia23
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 203

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka wiadomo嗆
Yudi i Lilia23, mo瞠 nie wiele pomog ale je郵i nie chcecie fryzjera i dekoloryzacji to polecam farbk (tak, tak farb) i to na dodatek Palette nie ciesz帷 si dobr opini na wiza簑. Chodzi mi seri Intensive Color Radiance specjalnie do ciemnych w這s闚. Moja mamu鄂a mia豉 bardzo ciemne w這sy, praktycznie czarne od br您闚 kt鏎ymi farbowa豉. Postanowili鄉y zrobi eksperyment i zobaczy jak w ja郾iejszym br您ie by jej by這 (od zawsze mia豉 bardzo ciemne w這sy). U篡豉 w豉郾ie tej farbki i o dziwo farba rozja郾i豉 stare farby do koloru z opakowania! Jedynym minusem farby to brak od篡wki przez co w這ski szorstkie i suche ale jak si ma jak捷 dobr to da rad. Mo積a kupi tak瞠 tak od篡wk pantene co do陰czana jest do farb Welli. Na stronie Palette nie widze tej farbki bo by mo瞠 to by豉 tylko jaka seria ale jak traficie j to u nas przynajmniej rozja郾i豉 mamie bardzo ciemne farbowane w這sy.
Tu macie o tym serum http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-31...sive-Serum.htm a zdj璚ie przedstawia farbk co moja mama u篡豉 nr GK5. Mo瞠 jeszcze gdzie da si kupi.

hej czy uwazasz ze jesli na moje czarne wlosy uzyje w豉snie tak jak piszesz ntensive Color Radiance jest szansa na rozjasnienie tej czerni? sprobowalabym na pasemkach bo opinie o tym produkcie byly kiepskie..;d trochce sie boje bo zal mi wlosow ale nie moge patrzec juz na ta czern a co sadzicie o Joanna, Avangarde Contrast ??
lilia23 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-09-08, 18:31   #2705
Kachula82
Zakorzenienie

nie jestem ekspertem ale pisz jak mojej mamie to wysz這. Czy ca趾owicie czarne ruszy to nie wiem. Ja teraz siedz z Palette Shampoo ciemn czekolad na g堯wce. Zobaczymy czy nadal ten kolor b璠zie mnie zachwyca jak par lat temu...

Lilia23 nic nie szkodzi spr鏏owa na pa鄉ie pod spodem w這sk闚. Nic nie wiadomo, mo瞠 da rad...

---------- Dopisano o 18:31 ---------- Poprzedni post napisano o 17:36 ----------

To teraz wra瞠nia Wam opisz o "przekl皻ym" na Wiza簑 Palette Shampoo.

Stwierdzi豉m, 瞠 skoro w這sy i tak wypadaj mi przez ci捫 a potem jeszcze karmienie to mam gdzie czy po palette wypadnie wi璚ej czy nie. Najwa積iejsze, 瞠 ona trzyma kolor a teraz nie wiem kiedy trafi do szpitala i nie b璠 mia豉 czasu na kolorowanie. Ale powiem Wam, 瞠 sk豉d musia si zmieni. Przede wszystkim zapach zno郾y co tam tym macadamia pachnie, inne w這sy podczas p逝kania, i o dziwo podczas farbowania wysz這 mi tyle k豉k闚 co przy Joannie. Teraz jak juz rozczesa豉m to patrz, 瞠 odpadaj te u豉mane ko鎍e a nie ca貫 w這sy od sk鏎y. Czyli jednak ulepszyli ten szampon.
Posz豉m i podsuszy豉m suszark i... Mi瘯kie, pi瘯nie b造szcz帷e w這sy!!!
Palette jednak w tym blasku i mi瘯ko軼i by zawsze najlepszy. Mam wra瞠nie, 瞠 od篡wi這 mi nawet te zniszczone ko鎍e. Kolor - bardzo ciemna czekolada. Taka o jakiej marzy豉m!!! Ciemny bardzo br您 z czekoladow po鈍iat! Mo瞠 dla innych wyda si czarny ale czer to to nie jest. A wiele os鏏 tak twierdzi zazwyczaj po na這瞠niu tego kolorku. Trzyma豉m ok 20min od pierwszego na這瞠nia. Zdj璚ia na innym w徠ku. Zaraz podam jak je wstawi

Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2010-09-08 o 18:39
Stary 2010-09-08, 21:19   #2706
lilia23
Raczkowanie

ok no to moze poszukam tej farby;d;d i sprobuje zobaczymy co z tego wyjdzie bo jescze myslalam o Joanna, Avangarde Contrast czytalam gdzies ze dziewczyna robila wlasnie ta farba pasemka tylko nie trzymala dlugo zeby nie wyszedl taki blond jak na opakowaniu tylko braz ale pytanie czy to prawda bo jakos mi sie nie chce wierzyc
Stary 2010-09-08, 21:25   #2707
Kachula82
Zakorzenienie

Macie tu moje fotki po Palette Shampoo nr 341 ciemna czekolada. Ja si zakocha豉m

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=364796&page=8

Stary 2010-09-09, 18:44   #2708
kylieminogue
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 104
Szamponetki koloryzacyjne..

Przez prawie 3 lata farbowa豉m w這sy farb ze sklepu (nie od fryzjerki). Moim naturalnym kolorem w這s闚 jest br您, a farbowa豉m na jedynie ciemniejszy odcie br您u- im ciemniejsze w這sy, tym bardziej mi pasuj. W ko鎍u, dosz豉m do wniosku 瞠 przestane ju farbowa w這sy, poniewa s one ju bardzo zniszczone, a m鎩 naturalny kolor jest bardzo podobny.
Nie mog豉m (i nie moge nadal) znale潭 w sklepie szamponetki (nie farby), koloru mokka br您 b康 czekoladowy br您- czy co w tym rodzaju.
Kiedy, jak jeszcze chodzi豉m do gimnazjum 'pofarbowa豉m' w這sy szamponetk, firmy palette. Kolor trzyma si tak d逝go, p鏦i ca貫 w這sy mi nie odros造 :/ Aby (za przeproszeniem) nie wygl康a jak debilka, musia豉m ci庵le chodzi w opaskach, spi皻ych w這sach. Nie chcia豉bym po raz drugi przez to przechodzi, tym bardziej 瞠 mam d逝gie w這sy i jako nie mam zamiaru ich skraca.
Czy istniej szamponetki koloryzacyjne, kt鏎e do prawdy by造by tylko szamponetkami i zmywa造 si podczas mycia w這s闚 ?
Bardzo prosz o odpowied
kylieminogue jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-09-09, 19:20   #2709
Lisbeth
☠ ☢ ☠

Wiadomo軼i: 11 999
Dot.: Szamponetki koloryzacyjne..

Balsamy Delii lub Venity. A szamponetka Palette, kt鏎ej u篡wa豉, to aby na pewno by豉 szamponetka a nie szampon koloryzuj帷y do 24 my?
Lisbeth jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-09-09, 22:10   #2710
vinitha
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 196

Ja te mam pytanie dziewczyny do Was- nikt mi nie potrafi doradzi, wszyscy farbuj w這sy trwa造mi farbami... A ja jaki czas temu postanowi豉m powr鏂i do swojego koloru (ciemny szatyn). I powr鏂i豉m- czeka豉m cierpliwie, a w這sy mi odrosn (wcze郾iej farbowa豉m na ciemn czekolad)... I ostatnio nawet 軼i窸am sobie grzywk dla odmiany... Ale czego mi w tym naturalnym kolorze brak- po造sku przede wszystkim! S matowe mimo, i bardzo o nie dbam, a na zdj璚iach w 鈍ietle dziennym wygl康aj jak siano... (mam tez tak struktur w這sa...). No i wpad豉m na pomys, by zn闚 je przyciemni, dla kontrastu i uzyskania po造sku. Nie chc ponownie u篡wa trwa貫j farby- my郵 raczej o szamponach koloryzuj帷ych- tak瞠 o jakim ciemnym br您ie, z tym, 瞠... nigdy nie u篡wa豉m szampon闚. Nie mam poj璚ia jakie s dobre, tzn. czy s takie, kt鏎e zmywaj si faktycznie do 24 my i zachowuj jaki po造sk... Czyta豉m, 瞠 Marion si sprawdzaj...
Bardzo prosz o instrukcje i rady Szczerze, to nawet zastanawiam si, czy w og鏊e podj望 si zmiany koloru, ale ju naprawd na ten sw鎩 nie mog patrze
DZI艼I
Stary 2010-09-09, 23:15   #2711
Kachula82
Zakorzenienie

Vinitha to s uroki wracania do naturalnych jak si widzia這 siebie w 豉dniejszych odcieniach M鎩 odrost to ju jaki chyba szaro bury jest, nie podoba mi si. Ja raz u篡豉m szamponetki Mariona i w這sy mia豉m takie szorstkie w dotyku. Joanna Multi Soft Color jest bardzo fajna i nawet si wymywa sporo. Zalety: mi瘯kie i b造szcz帷e w這ski, poza tym ko鎍e lekko przesuszone (ale ja mam zniszczone w這ski) i jakby nie r闚ne krycie. Taki baleja... Ale to mo瞠 u mnie tak, bo teraz mia豉m dopiero 4 (bodaj瞠) farbowanie po 5 latach rozja郾iania. Teraz wr鏂i豉m do Palette Shampoo i w這sy cudne. Zobacz jak z now formu陰 si wymywaj i og鏊nie jak b璠 wygl康a cho熲y za dwa tygodnie. Jak chcesz jaki delikatny br您ik to wybierz odcie o ton ja郾iejszy ni by chcia豉 mie. Wtedy raczej za ciemny nie wyjdzie nawet jak lekko przetrzymasz.
Je郵i chodzi o wymywanie to... Osobi軼ie nic "szamponowatego" i ciemnego mi si nigdy nie zmy這 do ko鎍a tak 瞠by wr鏂i do naturalnego koloru. Zawsze co tam zosta這. Kolorki szampon闚 mo瞠sz sobie obejrze na stronach www.palette.pl czy www.joanna.pl

Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2010-09-09 o 23:16
Stary 2010-09-10, 18:33   #2712
adunia125
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 22
GG do adunia125
Jaki kolor szamponetki zmieniaj帷ej kolor by豚y najlepszy do ''kasztanowych'' w這s闚?

My郵 o delikatnej zmianie swojego wygl康u.My郵a豉m ju czarnym,rudym i blond ale blondu na moich w這sach by nie z豉pa這.Jaki najlepszy by豚y kolor do : Bladej cery,piwnych oczu,i (aktualnie) kasztanowych w這s闚.Mile widziane linki.Mam nadzieje 瞠 dobrze mi doradzicie.
http://www.dkms.pl/ - I Ty mo瞠sz uratowa komu 篡cie! Zarejestruj si w bazie dawcy szpiku... Mo瞠 pewnego dnia ten kto zapuka do Twoich drzwi i powie 瞠 篡je w豉郾ie dzi瘯i tobie. Ludzkie istnienia s w r瘯ach ka盥ego z Nas!
adunia125 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-09-10, 20:11   #2713
magica
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 195
Wpisy w blogu: 2
GG do magica
Dot.: Jaki kolor szamponetki zmieniaj帷ej kolor by豚y najlepszy do ''kasztanowych'' w

zdj璚ia, S這鎍e

JESTE PI艼NIEJSZA NI CI SI WYDAJE-klik

to s這wo(nie "te s這wo")
bynajmniej=wcale, w og鏊e
magica jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-09-11, 01:18   #2714
kylieminogue
Raczkowanie

A szamponetki z firmy Joanna te szybko si zmywaj i nie niszcz w這s闚 ?? Z tej firmy widz, 瞠 jest kolor ciemna kawa (czy co podobnego). Zale篡 mi na czym w rodzaju: ciemna kawa, palona kawa, czekoladowy br您, mokka br您- cos pomiedzy czarnym a br您em. Patrz帷 po paletach kolor闚, bardzo cz瘰to jest tak, 瞠 s blondy, potem jakie kasztanowe br您y (jasne) i od razu np grafitowa czer :/
Jest firma, produkuj帷a zmywalne szamponetki w kolorach jakie wymieni豉m (b康 podobnym) ?
Stary 2010-09-11, 10:37   #2715
Brydzia_
Organizatorka

Wiadomo軼i: 12 841

Hej,
m鎩 naturalny kolor w這s闚 to ciemny br您... zawsze robi豉m szamponem z joanny palona kawa... kt鏎y przyciemnia mi w這sy jeszcze bardziej... ale nie by造 typowo czarne
Ostatnio robi豉m 3 miesiace temu. Kolor si ju troche zmy i s rude refleksy.
I teraz chcia豉bym po這篡 sobie jasny br您 - zimny odcie. 畝dnych rudo軼i itp...
Jaki kolor powinnam wybra 瞠by wyszed ch這dny jasny br您... i czy chwyci mi jasny br您 na ciemny ?

aktualnie mam mniej wiecej taki kolor -zdj z lamp
Za陰cznik 3400571

Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedy Twoje dla mnie bi zacz窸o...

mikroREKLAMA
Produkty licencyjne :) Minionki, Mickey Mouse & Minnie, Frozen, Psi Patrol, Spiderman, Star Wars i wiele innych...
Napisz do mnie PW - dla wiza瘸nek rabat %%%

Ta reklama pokazywana jest pod 12 841 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
Brydzia_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-09-11, 13:24   #2716
MusicIsMine
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 126

Zaczn od pocz徠ku. Rozja郾i豉m swoje czarne wlosy, wysz造 wszystkie odcienie rudo軼i, z elementami czarnego, na to nakladam farb czerwona porzeczka z joanny, jednak bardzo szybko si wyplukuje i zn闚 robie sie ruda. Czy jaka czerwona szamponetka pokryje rozja郾iane na rudo w這sy?
MusicIsMine jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-09-11, 18:01   #2717
kylieminogue
Raczkowanie

Brydzia, jak kolor na zdjeciu to wg Ciebie ciemny br您, to jak jestem Britney Spears.. Ja mam taki w豉郾ie kolor naturalny, ale chcia豉bym mie ciemniejszy.. taki prawie czarny.
Stary 2010-09-11, 18:21   #2718
Brydzia_
Organizatorka

Wiadomo軼i: 12 841

Cytat:
Napisane przez kylieminogue Poka wiadomo嗆
Brydzia, jak kolor na zdjeciu to wg Ciebie ciemny br您, to jak jestem Britney Spears.. Ja mam taki w豉郾ie kolor naturalny, ale chcia豉bym mie ciemniejszy.. taki prawie czarny.
tak br您... taki jak na czubku g這wy wida pisa豉m 瞠 zdj璚ie z lamp...
chce 瞠by by jasny ZIMNY odcie br您u... a tu jak widzisz s rudo軼i

nie wiem czemu Tw鎩 post mia s逝篡... pochwaleniu si 瞠 jeste Spears ?
prosi豉m o rade a nie ocene jaki mam kolor - bo to chyba wiem lepiej

powy瞠j napisa豉m
m鎩 naturalny kolor w這s闚 to ciemny br您... a na zdj璚iu jest sprana -palona kawa
czytanie ze zrozumieniem si k豉nia

Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedy Twoje dla mnie bi zacz窸o...

Edytowane przez Brydzia_
Czas edycji: 2010-09-11 o 18:22
mikroREKLAMA
Produkty licencyjne :) Minionki, Mickey Mouse & Minnie, Frozen, Psi Patrol, Spiderman, Star Wars i wiele innych...
Napisz do mnie PW - dla wiza瘸nek rabat %%%

Ta reklama pokazywana jest pod 12 841 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
Brydzia_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-09-11, 18:21   #2719
quench
Are you talking to me?!

Wiadomo軼i: 5 454

Cytat:
Napisane przez MusicIsMine Poka wiadomo嗆
Zaczn od pocz徠ku. Rozja郾i豉m swoje czarne wlosy, wysz造 wszystkie odcienie rudo軼i, z elementami czarnego, na to nakladam farb czerwona porzeczka z joanny, jednak bardzo szybko si wyplukuje i zn闚 robie sie ruda. Czy jaka czerwona szamponetka pokryje rozja郾iane na rudo w這sy?
W這sy rozja郾iane lub dekoloryzowane bardzo szybko wyp逝kuj farby - nawet te koloryzowane produktami profesjonalnymi. Dodatkowo wszelkie czerwienie b康 ogniste pomara鎍ze s z regu造 barwami nietrwa造mi i szybciej wyp逝kuj si ni np stonowane be瞠 i br您y.
Je瞠li chcesz przykry rudy kolor, to najlepiej trwa陰 farb, wolniej si wyp逝kuje ni szampon , do tego troskliwa piel璕nacja produktami do w這s闚 farbowanych.
Stary 2010-09-12, 11:34   #2720
vinitha
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 196

Cytat:
Vinitha to s uroki wracania do naturalnych jak si widzia這 siebie w 豉dniejszych odcieniach M鎩 odrost to ju jaki chyba szaro bury jest, nie podoba mi si. Ja raz u篡豉m szamponetki Mariona i w這sy mia豉m takie szorstkie w dotyku. Joanna Multi Soft Color jest bardzo fajna i nawet si wymywa sporo. Zalety: mi瘯kie i b造szcz帷e w這ski, poza tym ko鎍e lekko przesuszone (ale ja mam zniszczone w這ski) i jakby nie r闚ne krycie. Taki baleja... Ale to mo瞠 u mnie tak, bo teraz mia豉m dopiero 4 (bodaj瞠) farbowanie po 5 latach rozja郾iania. Teraz wr鏂i豉m do Palette Shampoo i w這sy cudne. Zobacz jak z now formu陰 si wymywaj i og鏊nie jak b璠 wygl康a cho熲y za dwa tygodnie. Jak chcesz jaki delikatny br您ik to wybierz odcie o ton ja郾iejszy ni by chcia豉 mie. Wtedy raczej za ciemny nie wyjdzie nawet jak lekko przetrzymasz.
Je郵i chodzi o wymywanie to... Osobi軼ie nic "szamponowatego" i ciemnego mi si nigdy nie zmy這 do ko鎍a tak 瞠by wr鏂i do naturalnego koloru. Zawsze co tam zosta這. Kolorki szampon闚 mo瞠sz sobie obejrze na stronach www.palette.pl czy www.joanna.pl

Hmm, no w豉郾ie pierwszy raz s造sz (czytam) pozytywn opini o palette nigdy jej nie u篡wa豉m, bo ba豉m si zaryzykowa, gdy nawet fryzjerka mi jej odradzi豉. A co do zmywalno軼i koloru... mia豉m nadziej, 瞠 jednak jaki si zmywa cho w 90% trudno, nie zaszkodzi這 zapyta- ale og鏊nie zale篡 mi na tym, by dowiedzie si, czy w og鏊e warto stosowa szampony koloryzuj帷e i czy s one lepszym rozwi您aniem od farby...

---------- Dopisano o 11:34 ---------- Poprzedni post napisano o 11:28 ----------

Cytat:
Napisane przez MusicIsMine Poka wiadomo嗆
Mia豉m do嗆 podobn sytuacj po rozja郾ianiu w這s闚 farbowanych na czarny kolor- kupi豉m jednak za s豉by rozja郾iacz na tyle, 瞠 moje naturalne odrosty rozja郾i do "kurczaczka", a kolor czarny do ciemnego br您u z rudymi prze鈍itami- postanowi豉m wi璚 zafarbowa w這sy na br您- i tak oto farba najszybciej zmywa豉 si na moich odrostach, nieco wolniej, ale tak瞠 na tych rudawych miejscach... Tam farba po prostu trzyma kr鏂ej i s豉biej- chyba musisz poczeka raczej a w這sy Ci odrosn i podcina p鏦i ich nie wyeliminujesz ... Tym bardziej szampon koloryzuj帷y nie b璠zie trzyma koloru...
Stary 2010-09-12, 23:12   #2721
lea88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 879

Wczoraj robilam wlosy nowa wersja szamponu koloryzujacego Palette- kolor Nugatowy Braz wyszedl jak braz, a nie zaden czarny. Wlosy sa piekne, mieciutki, nie trzeba nawet odzywki, zeby je rozczesac. Lsnia i pieknie sie ukladaja. Co najwazniejsze nie smierdza po farbowaniu (podczas owszem, ale bez przesady). Ciekawe jak z trwaloscia bedzie tylko.. Moim zdaniem jest lepszy niz Joanna Multi Color Soft, Casting czy Color&Gloss.
lea88 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-09-13, 09:23   #2722
MusicIsMine
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 126

Chodzi這 mi bardziej o od鈍ie瞠nie koloru, nie chc co tydzie niszczy w這s闚 farb, a ju teraz mam w這sy jak zach鏚 s這鎍a.
No ale faktycznie farba to chyba jedyne wyj軼ie
MusicIsMine jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-09-15, 16:13   #2723
ona1808
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Question Dot.: Szampony koloryzuj帷e

Pomocy !
Mia豉m rozja郾iane w這sy rozja郾iaczem jakie 7 miesi璚y temu, wyszed mi dziwny kolor taki troch pod rudy. Moje odrosty maj jakie 3cm a og鏊nie w這sy ok.50cm, chcia豉bym przefarbowa je na br您. Najlepiej szamponetk, czy to mo磧iwe? Czy mo瞠 najpierw musia豉bym rozja郾i odrosty lub 軼i望 farbowane w這sy?(Chocia tego wola豉bym unikn望) .
ona1808 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-09-15, 16:53   #2724
Kachula82
Zakorzenienie

Dot.: Szampony koloryzuj帷e

Cytat:
Napisane przez ona1808 Poka wiadomo嗆
Pomocy !
Mia豉m rozja郾iane w這sy rozja郾iaczem jakie 7 miesi璚y temu, wyszed mi dziwny kolor taki troch pod rudy. Moje odrosty maj jakie 3cm a og鏊nie w這sy ok.50cm, chcia豉bym przefarbowa je na br您. Najlepiej szamponetk, czy to mo磧iwe? Czy mo瞠 najpierw musia豉bym rozja郾i odrosty lub 軼i望 farbowane w這sy?(Chocia tego wola豉bym unikn望) .
A jakiego kolorku s odrosty? Szamponetk to raczej przyciemnisz na chwil bo wymyje si b造skawicznie! Kup ju lepiej szampon albo najpierw farb zbli穎n do w豉snych odrost闚. Jak ona nieco si wymyje wtedy u篡j szamponetki (ale one zmywaj si po nawet 4-5 myciach) albo szamponu. Ja tak w豉郾ie zrobi豉m jak pisz. Najpierw farba ciemny blond kt鏎a szybko si wymy豉 (i to ba prawie zielone w這sy mia豉m przez wcze郾iejsze mocne rozja郾ianie) potem spr鏏owa豉m szamponetki a na to ju szampony. Masz linka do stronki gdzie ja sobie przyciemnia豉m: http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=364796&page=6
Na stronie sz鏀tej to 167 post. Potem ni瞠j (171 post) ju po Joannie a na samym ko鎍u tematu (str 8) po palette. Mam nadziej 瞠 troch pomog豉m

Stary 2010-09-15, 17:13   #2725
czesiaaa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Dot.: Szampony koloryzuj帷e

Cytat:
Napisane przez ona1808 Poka wiadomo嗆
Pomocy !
Moim zdaniem, powinna po這篡 natur na w這sy i zobaczy jak si zachowaj, poniewa ka盥y ma inny w這s i inaczej reaguje. Najpierw powinny Ci si wyp逝ka w這sy rozja郾iane. Gdy stwierdzisz, 瞠 ju nadszed czas na na這瞠nie upragnionego koloru na堯 go, ale pami皻aj by nak豉da od ko鎍闚ek!!!!! Ko鎍闚ki w這s闚 s przetrwione dlatego wolniej chwytaj farb, przy sk鏎ze g這wy natomiast, wytwarza si ciep這 przez co farba chwyta szybciej.
Udanego farbowania
czesiaaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-09-17, 23:35   #2726
lilia23
Raczkowanie

hej nadal mam problem z tymi czarnym wlosami nie wiem jak zejsc pomalu "domowymi" sposobami do brazu znalazlam cos takiego na jakiejs stronce, jakas dziewczyna to napisala: "W這sy przez 3 lata farbowa豉m palet, wiec zadne farby nie by造 w stanie tego ani zdjac, ani rozjasnic, a dekoloryzacje kiedys mialam okazje przetestowac i nie polecam
Kupi豉m sobie szampon i od篡wke do w這sow brazowych gliss kur i stosowa豉m regularnie. W這sy zacze造 nabierac brazowoz這tego odcienia a odrosty by造 niezauwazalne, choc naturalny mam ciemny blond. I w ten sposob nim sie zorientowalam, mia豉m 'swoje w這sy". Podcina豉m az wszystko zros這, a zapewniam, ze nie by這 duzej roznicy w kolorze. No i wrzucilam na to potem wymarzony odcien br您u."
kupilam szampon do wlosow brazowych ale z timotei myslicie ze to na serio pomoze czy to jakies bzdury??
Stary 2010-09-18, 09:47   #2727
Lisbeth
☠ ☢ ☠

Wiadomo軼i: 11 999

Ja my郵, 瞠 to bzdury. Te my豉m w這sy 'br您owymi' szamponami i to regularnie. Efekty s, ale szybko si zmywaj. Dodam, 瞠 s to efekty minimalne, a ja mam do嗆 jasne w這sy i wszystko powinno by 鈍ietnie widoczne. Je郵i autorka tego cytatu widzia豉 jakie zmiany na czarnych w這sach, to raczej s one wynikiem zaprzestania farbowania, a nie cudownego szamponu. A swoj drog szampon Timotei, z tego co zauwa篡豉m na sobie i innych, daje rude refleksy.
Lisbeth jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-09-18, 23:51   #2728
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez lilia23 Poka wiadomo嗆
hej nadal mam problem z tymi czarnym wlosami nie wiem jak zejsc pomalu "domowymi" sposobami do brazu znalazlam cos takiego na jakiejs stronce, jakas dziewczyna to napisala: "W這sy przez 3 lata farbowa豉m palet, wiec zadne farby nie by造 w stanie tego ani zdjac, ani rozjasnic, a dekoloryzacje kiedys mialam okazje przetestowac i nie polecam
Kupi豉m sobie szampon i od篡wke do w這sow brazowych gliss kur i stosowa豉m regularnie. W這sy zacze造 nabierac brazowoz這tego odcienia a odrosty by造 niezauwazalne, choc naturalny mam ciemny blond. I w ten sposob nim sie zorientowalam, mia豉m 'swoje w這sy". Podcina豉m az wszystko zros這, a zapewniam, ze nie by這 duzej roznicy w kolorze. No i wrzucilam na to potem wymarzony odcien br您u."
kupilam szampon do wlosow brazowych ale z timotei myslicie ze to na serio pomoze czy to jakies bzdury??
Ja za to gdzie wyczyta豉m, 瞠 np na w這sy farbowane na ciemno palette tylko inna farba palette w ja郾iejszym odcieniu dawa豉 efekty rozja郾ienia. Timotei br您u z czarnego raczej nie zrobi. On daje takie raczej rudawe refleksy ale fakt jaki odcie br您u w這som nadaje (obserwowa豉m w這sy mamy). S造sza豉m za to o ciekawych efektach maseczek Mariona. Nie wiem jak z br您em ale nie szkodzi spr鏏owa od czasu do czasu. Kosztuj ok 3-4 z i widzia豉m np w Auchan lub w budzie na bazarku.

Stary 2010-09-19, 08:42   #2729
amadziaz
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 376

Ja te farbowa豉m szamponetk i jaki efekt? Zmyty kolor po 1-szym myciu a w這sy zacz窸y mi si pl徠a. brrrr
Stary 2010-09-19, 13:16   #2730
lilia23
Raczkowanie

Cytat:
Ja za to gdzie wyczyta豉m, 瞠 np na w這sy farbowane na ciemno palette tylko inna farba palette w ja郾iejszym odcieniu dawa豉 efekty rozja郾ienia. Timotei br您u z czarnego raczej nie zrobi. On daje takie raczej rudawe refleksy ale fakt jaki odcie br您u w這som nadaje (obserwowa豉m w這sy mamy). S造sza豉m za to o ciekawych efektach maseczek Mariona. Nie wiem jak z br您em ale nie szkodzi spr鏏owa od czasu do czasu. Kosztuj ok 3-4 z i widzia豉m np w Auchan lub w budzie na bazarku.
poszukam tych maseczek a nie wiesz czy bedzie to w rossmanie? bo jescze wczesniej pisalas mi o Intensive Color Radiance ten ol郾iewajacy braz ze on ro鈍ietla w這sy i znaazlam taka sama farbe i taka sama babka jest narysowana ale nie pisze ze to rozjasnia wlosy tylko normalny kolor jak gdyby czy to jest to samo?
Odpowiedz

Tagi
24 mycia, bak豉瘸n, blond, blond farba br您 w這sy, blondynka, br您, br您 farba, brunetka, ciemne w這sy, co ile, color shampoo, cytryna, czarne w這sy, czekoladowy br您, czer, czerwone refleksy, d逝gie w這sy, farba, farba do w這s闚, farbonetki, farbowanie, farbowanie na br您, farbowanie w這s闚, farobowanie, fryzura, fryzura saszetka kolor, fryzura steeling, fryzury, g瘰te w這sy, hebanowa czer, henna w這sy farbowanie, jaka farba, jaki kolor w這s闚, joanna, joanna multi soft color, kolor, kolor czerwony, kolor w這s闚, koloryzacja, koloryzacja br您 na rudy, koloryzacja w這s闚, koloryzajcja, koloryzuj帷y, marion, ober篡na, odrosty, ombre, palette, pasemka, piel璕nacja, pomocy, pomocy farba wlosy, pomy趾a, przyciemnianie w這s闚, rabarbar, rozjasnianie wlosow, rozja郾iacz, rude, rude w這sy, rudy, studniowka, szampon, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, szamponetka czerwie, szamponetka farba, szamponetka rudy, szamponetki, szampony koloryzuj帷e, wi郾ia, wlosy, w這sy, w這sy blond, w這sy ciemne, w這sy farba saszetka, w這sy szamponetka br您, wypadanie w這s闚, z blondu na br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-05-18 13:10:32

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:03.