Szampony koloryzuj帷e, szamponetki - pytania, problemy - w徠ek zbiorczy - Strona 92 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2010-09-19, 22:08   #2731
Ashyshqa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 643
Dot.: Szampony koloryzuj帷e - pytania, problemy - w徠ek zbiorczy

Dziewczyny, ja tak troch ni z gruszki ni z pietruszki, ale ciekawa jestem Waszej opinii. Mam w這sy jasny blond, naturalne, nigdy nie farbowane. Bardzo je lubi ale ostatnio strasznie chodzi za mn zmiana. Chcia豉bym na chwil zmieni si w brunetk. My郵a豉m o po prostu u篡ciu szamponetki na kilka my. Ale sama nie wiem co z tego wyjdzie. Jaki kolor wybra. No i jak to si b璠zie spiera. Podejrzewam, 瞠 moje w這sy pochlon kolor bo s bardzo jasne. Obawiam si, 瞠 powr鏒 do naturalnego koloru bedzie trwa wi璚ej ni obiecywane kilka my... A nie daj Bo瞠 nigdy si nie zmyje.... Mo瞠 troch dramatyzuj, ale jak ju m闚i豉m lubie swoje w這sy, mam tylko ochot na chwilow zmian. Wiecie jak to jest, nie? Co wy o tym my郵icie? B璠 bardzo wdzi璚zna za opinie.
Ashyshqa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-09-19, 22:17   #2732
Lisbeth
☠ ☢ ☠

Wiadomo軼i: 11 999

Je郵i lubisz sw鎩 kolor, to nie farbuj. Zmieni si mo瞠sz w brunetk za pomoc programu komputerowego. Mo瞠sz nawet da swoje zdj璚ie na Metamorfozach, a dziewczyny ci to zrobi.
Lisbeth jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-15, 16:26   #2733
virago4
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 37

Cze嗆
Chcia豉bym zafarbowa w這sy szamponem koloryzuj帷ym(4-6my) na rudo M鎩 obecny, nbaturalny kolor to dziwny odcie ciemnego blondu, gdzie nigdzie wpadaj帷y w rudy
Chcia豉bym miec taki miedziany kolor... Czy szamponetka ruda pomo瞠 mi uzyska taki efekt ? Czy bd si trzyma d逝瞠j ni 6 my ? Jaka firma najlepsza ?
virago4 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-16, 10:07   #2734
bencowa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 358
Szapmonetka na w這sy farbowane.?

Cze嗆 dziewczyny
D逝go szuka豉m odpowiedzi na to pytanie, ale nie znalaz豉m wi璚 postanowi豉m poradzi si Was!
Mam farbowane blond w這sy i ch耩 sprawdzenia jak wygl康am w br您owych. Czy je郵i na farbowane w這sy po這輳 szamponetke br您ow to ona zejdzie.? I jesli tak to czy ca趾owicie czy te zostan jakie inne kolory.?
Kiedy bra豉m czarn szamponetk na moje naturalne + rozja郾iane pasemka, to z ca這軼i si zmy豉, a z rozja郾ianych - nie.

Licze na szybkie odpowiedzi.
Dzi瘯i z g鏎y.
bencowa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-17, 02:51   #2735
Dusiia
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 179
Szamponetk z jasnego blondu na ciemny blond/jasny br您

czy to dobry pomysl? nie wyjdzie mi jakis rudy? i mniejwiecej po ilu myciach mi zejdzie ten kolor?(bo to tylko na pr鏏e)

Za豉czam moje wlosy i takie jakie chcialabym miec
(te blond to moje a ciemne to te ktore chce)
Dusiia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-19, 03:49   #2736
Dusiia
Zadomowienie

podbijam. bo wazne
Stary 2010-10-19, 10:32   #2737
visionAM
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 29 107
Dot.: Szamponetk z jasnego blondu na ciemny blond/jasny br您

Cytat:
Napisane przez Dusiia Poka wiadomo嗆
czy to dobry pomysl? nie wyjdzie mi jakis rudy? i mniejwiecej po ilu myciach mi zejdzie ten kolor?(bo to tylko na pr鏏e)

Za豉czam moje wlosy i takie jakie chcialabym miec
(te blond to moje a ciemne to te ktore chce)
ale o co konkretnie pytasz?
co niby ma by dobrym lub niedobrym pomys貫m?
nie napisa豉 czego chcesz u篡 aby uzyska taki kolor a Twoje w這sy to niby na kt鏎ym zdj璚iu, pierwszym czy drugim? Nie dziw si, 瞠 nie ma odpowiedzi jak nie umiesz si wys這wi normalnie w czym masz problem
visionAM jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-19, 20:36   #2738
lilia23
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 203
czarna

hej wiem ze nie ten temat;p ale wy tu tak duzo piszece i pomyslam ze moze ktoras bardziej doradzi na tej stronie http://www.*************/forum/temat...na-jasny-braz/ dziewczyna o nicku magita napisala w豉snie jak zeszla z czarnego koloru czy uwazacie ze to moze byc prawda ktoras wie cos o tym ? jestem juz w desperacji nie moge patrzec na te czarne wlosy mam jasna cere i niebieskie oczy do tego ta czern w lecie to jescze jakos a teraz znowu zima buu;/;/
lilia23 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-19, 21:32   #2739
Dusiia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez visionAM Poka wiadomo嗆
ale o co konkretnie pytasz?
co niby ma by dobrym lub niedobrym pomys貫m?
nie napisa豉 czego chcesz u篡 aby uzyska taki kolor a Twoje w這sy to niby na kt鏎ym zdj璚iu, pierwszym czy drugim? Nie dziw si, 瞠 nie ma odpowiedzi jak nie umiesz si wys這wi normalnie w czym masz problem
sie pytam jaki kolor mi wyjdzie jak sobie zrobie taki kolor na moje rozjasniane wklosy
Stary 2010-10-19, 22:27   #2740
visionAM
Zakorzenienie

a umiesz czyta ze zrozumieniem?
jakiej farby chcesz u篡?
Stary 2010-10-20, 00:33   #2741
Dusiia
Zadomowienie

Cytat:
a umiesz czyta ze zrozumieniem?
jakiej farby chcesz u篡?
napisalam ze szamponetka..
Stary 2010-10-20, 10:10   #2742
visionAM
Zakorzenienie

A JAKIM KOLOREM SZAMPONETKI? teraz rozumiesz?
jak mamy ci powiedzie czy wyjdzie jak nie piszesz czego chcesz u篡!!!!
bo瞠 dziewczyno we si ogarnij... bo zaczn my郵e 瞠 kolor w這s闚 ma wp造w na inteligencj
Stary 2010-10-20, 10:55   #2743
littlei
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 155

Dusiia - je郵i chcesz uzyska kolor ze zdj璚ia lepiej u篡j szamponetki w odcieniu 鈔edni blond z jaka domieszk z這ta (mo瞠 karmelowy blond etc.), nie radze ciemnego blondu albo jasnego br您u. Nie powinny wyj嗆 rude. Powodzenia
PS. Zamiast dogryza dziewczynie (tekst wy瞠j o inteligencji...), je郵i nie macie jakiej rady, czasem lepiej nie udziela si na forum na si喚.

Edytowane przez littlei
Czas edycji: 2010-10-20 o 11:04
littlei jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-20, 11:31   #2744
bencowa
Raczkowanie

Dot.: Szapmonetka na w這sy farbowane.?

az豉m wi璚 postanowi豉m poradzi si Was!
Mam farbowane blond w這sy i ch耩 sprawdzenia jak wygl康am w br您owych. Czy je郵i na farbowane w這sy po這輳 szamponetke br您ow to ona zejdzie.? I jesli tak to czy ca趾owicie czy te zostan jakie inne kolory.?
Kiedy bra豉m czarn szamponetk na moje naturalne + rozja郾iane pasemka, to z ca這軼i si zmy豉, a z rozja郾ianych - nie.

Podbijam.
Stary 2010-10-20, 17:38   #2745
Dusiia
Zadomowienie

Cytat:
A JAKIM KOLOREM SZAMPONETKI? teraz rozumiesz?
jak mamy ci powiedzie czy wyjdzie jak nie piszesz czego chcesz u篡!!!!
bo瞠 dziewczyno we si ogarnij... bo zaczn my郵e 瞠 kolor w這s闚 ma wp造w na inteligencj
TY sie ogranij.. napisalam ze jakis jasny braz chce... nie znam wszystkich nazw typu 'orzegowy braz' 'miodowy braz' itd to napisalam poprostu ze jasny braz. to tychyba jakas nie kumata jestes. zreszta niewazne bo juz sobie kupilam szamponetke Mariona orzechowy braz i mi wyszedl ladny ciemny blond nie odpisuj.

Edytowane przez Dusiia
Czas edycji: 2010-10-20 o 22:41
Stary 2010-10-20, 17:46   #2746
visionAM
Zakorzenienie

no to raczej ci nie wyszed taki kolor jak na wcze郾iej za陰czonym zdj璚iu
Stary 2010-10-20, 22:41   #2747
Dusiia
Zadomowienie

zle tam napisalam - mialo byc ciemny blond a nie ciemny braz(juz poprawione)
Stary 2010-10-25, 02:34   #2748
Temtamten
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 22
Szamponetka.

xxxxxxxxxxxxxx

Edytowane przez Temtamten
Czas edycji: 2013-02-11 o 07:26
Temtamten jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-25, 19:24   #2749
rapunzel8
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 095
Dot.: Szamponetka.

Cytat:
Napisane przez Temtamten Poka wiadomo嗆
Witam, mam pytanie odno郾ie szamponetek.
Odrazu m闚i, 瞠 jestem ch這pakiem i mam w這sy gdzie pod uszy, do szyji, nieco kr璚one itd. Kolor z這tawy odcie blondu.
Cz瘰to lubi robi co z w這sami, teraz wzie這 mnie by przefarbowa w這sy, ma這 wiem o szamponetkach ale tyle, 瞠 w przeciwie雟twie do farb kolor si zmywa lub blaknie.
Chc co ciemniejszego dla odmiany, napewno nie czyst czer, nie wiem w sumie jaki kolor wybiore, mo磧iwe, 瞠 jaki br您 czy szary kolor lub ciemny blond(to ostatnie najbardziej mam na oku).

Chcia豚ym u篡 szamponetki w pi徠ek tak by zmy豉 si na poniedzia貫k rano (w這sy myj co dzie, jak b璠zie trzeba to b璠 my 2 razy dziennie i wyjdzie 7 my do zmycia szamponetki). S造sza貫m, 瞠 s szamponetki do 3 my,4 lub 6 jako tak. Lekko ale jednak zdaj sobie sprawe, 瞠 nie b璠zie 豉two odzyska mojego blondu, c騜 byleby tylko si kolor zmy, w這sy mog pozosta nieco ciemniejsze.

Mo瞠cie mi poleci jakie? W豉軼iwie to chodzi mi o te co najszybciej si zmywaj. Chodz do liceum i nie widzi mi si przychodzi do szko造 w poniedzia貫k na 13 w zupe軟ie innym kolorze, mo瞠 by ciemniejszy.

Podajcie te firmy, jakich si wystrzega, a jakie s dobre. )))
szamponetka, to kiepski pomys. po pierwsze na pewno nie wyp逝cze si przez weekend, po drugie szamponetki raczej zawsze daj w這som miedziany czy mahoniowy refleks, po kt鏎ym na kilometr wida, 瞠 w這sy s farbowane- u faceta taki efekt jest bardzo nieciekawy.
polecam wizyt u fryzjera. ewentualnie farb zmywaln, kt鏎a znika po pierwszym myciu. kiedy by taki produkt 'one night mousse' (czy jako tak) w r騜nych dziwnych kolorach typu niebieski, ale teraz chyba nie ma tego typu 鈔odk闚 w drogeriach. polecam przeszuka internet, bo na pewno s takie farby na jeden raz. mo瞠sz te odwiedzi hurtowni/sklep fryzjerski jak masz mo磧iwo嗆
rapunzel8 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-26, 13:36   #2750
weronika_91
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 464
Dot.: Szamponetka.

Hej. Ja mam takie pytanie a mianowicie jestem naturaln blondynk i chcia豉bym zrobi sobie w這sy szamponem na rudo. Czy powr鏂 mi one do naturalnego koloru?????????????
Stary 2010-10-26, 21:43   #2751
cichazabka
...

Wiadomo軼i: 1 745

Ja te jestem naturalnie blondynk, przez wakacje mialam szamponetke - miedz, wlosy niby wracaly do swojego koloru jednak byly potem w sloncu takie zlociste.
cichazabka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-11-01, 21:04   #2752
Hoshi94
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 11 866
Hmm jaki kolor mi wyjdzie?

M鎩 kolor w這s闚 to br您. Chcia豉m kupi szamponetk w kolerze maho. Jaki mi kolor wyjdzie? Kt鏎a z was ma mo瞠 takie do鈍iadczenia z szamponetk ? :P
Do陰czy豉m foto, 瞠by by這 wiadomo jaki dok豉dnie mam kolor w這s闚 ^^

Edytowane przez Hoshi94
Czas edycji: 2010-11-01 o 21:07
Hoshi94 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-11-01, 21:13   #2753
morsmordre
sajkolid磨st

Wiadomo軼i: 11 640
Dot.: Hmm jaki kolor mi wyjdzie?

Zapewne pojawi si jaki refleks i w這sy b璠 mie 篡wszy kolor, ale nie s康z, 瞠by z豉pa造 kolor jak na opakowaniu, bo s do嗆 ciemne.
morsmordre jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-11-02, 16:57   #2754
bencowa
Raczkowanie

Jesli polo瞠 na w這sy farbowane (lodowy blond) szamponetk naturalny blond joanna to czy szampon mi zejdzie.? Czy zostanie na moich rozjasianych w這sach.? Chcialabym zobaczyc jak wygladam w troche ciemniejszych wloskach.. Lecz sie tez nie rozczarowac, ze nagle wyjde ruda i ta rodo嗆 nie bedzie chciala zejsc.
Stary 2010-11-04, 00:51   #2755
Paulinka675
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 282
Wpisy w blogu: 1

w豉郾ie sobie zafarbowa豉m w這sy szamponem palette nr 321 鈔edni blond

i chcia豉m zapyta w jakim tempie b璠zie mi si to spiera這??

2014 3
Anne Rice - Pandora

w這somaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie dra積i jak brak sk豉d闚 w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-11-05, 17:55   #2756
pati0111
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 814

Z ka盥ych w這s闚 si w r騜nym tempie spiera. Palette mo瞠 nawet na zawsze zosta, r騜nie to bywa .
pati0111 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-11-06, 21:23   #2757
fredzia05
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 27
Czy toffi wyjdzie rudawy?

Bardzo podobaj mi si rude w這sy, ale ci篹ko znale潭 taki szampon koloryzuj帷y, jestem szatynk wi璚 ten kolor idealnie pokrywa moje w這sy, kied鈕 kupi豉m z Joanny i by pi瘯ny "marchewkowo rudy", ale mnie uczuli i ju nie mog. Lubi Casting ale nie ma w sklepach orzecha laskowego, a bursztyn wychodzi czerwony a nie rudy, ostatnio natkne豉m si na nowe szampony Palette i zastanawiam sie czy toffi wyjdze rudawy czy jednak br您owy ? A mo瞠 polecicie jaki rudy szampon koloryzuj帷y?
fredzia05 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-11-06, 21:39   #2758
ewalucja
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Czy toffi wyjdzie rudawy?

mo瞠 spr鏏ujesz balsam z henn venita? Sama u篡wam i jestem zadowolona
ewalucja jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-11-07, 12:41   #2759
Lisbeth
☠ ☢ ☠

Wiadomo軼i: 11 999

Te polecam balsam Venity, kolory 's這neczny blond' (nie sugeruj si nazw) lub 'chna' (wychodzi czerwonawy ale spiera si na rudo). Jeszcze lepiej zmiesza te kolory.
Lisbeth jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-11-07, 19:35   #2760
cichazabka
...

Wiadomo軼i: 1 745

Cytat:
Napisane przez fredzia05 Poka wiadomo嗆
Bardzo podobaj mi si rude w這sy, ale ci篹ko znale潭 taki szampon koloryzuj帷y, jestem szatynk wi璚 ten kolor idealnie pokrywa moje w這sy, kied鈕 kupi豉m z Joanny i by pi瘯ny "marchewkowo rudy", ale mnie uczuli i ju nie mog. Lubi Casting ale nie ma w sklepach orzecha laskowego, a bursztyn wychodzi czerwony a nie rudy, ostatnio natkne豉m si na nowe szampony Palette i zastanawiam sie czy toffi wyjdze rudawy czy jednak br您owy ? A mo瞠 polecicie jaki rudy szampon koloryzuj帷y?
Pami皻asz mo瞠 nazw tego "marchewkowo rudego" ?
Mi bursztyn wyszed taki ciemny rudy, jednak nie czerwony. Wydaje mi si 瞠 podobny by jeszcze bursztynowy blond, ale nigdzie go nie mog znale潭, tak samo jak nigdzie teraz nie widz szaponu koloryzuj帷ego mied z Marionu
cichazabka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
24 mycia, bak豉瘸n, blond, blond farba br您 w這sy, blondynka, br您, br您 farba, brunetka, ciemne w這sy, co ile, color shampoo, cytryna, czarne w這sy, czekoladowy br您, czer, czerwone refleksy, d逝gie w這sy, farba, farba do w這s闚, farbonetki, farbowanie, farbowanie na br您, farbowanie w這s闚, farobowanie, fryzura, fryzura saszetka kolor, fryzura steeling, fryzury, g瘰te w這sy, hebanowa czer, henna w這sy farbowanie, jaka farba, jaki kolor w這s闚, joanna, joanna multi soft color, kolor, kolor czerwony, kolor w這s闚, koloryzacja, koloryzacja br您 na rudy, koloryzacja w這s闚, koloryzajcja, koloryzuj帷y, marion, ober篡na, odrosty, ombre, palette, pasemka, piel璕nacja, pomocy, pomocy farba wlosy, pomy趾a, przyciemnianie w這s闚, rabarbar, rozjasnianie wlosow, rozja郾iacz, rude, rude w這sy, rudy, studniowka, szampon, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, szamponetka czerwie, szamponetka farba, szamponetka rudy, szamponetki, szampony koloryzuj帷e, wi郾ia, wlosy, w這sy, w這sy blond, w這sy ciemne, w這sy farba saszetka, w這sy szamponetka br您, wypadanie w這s闚, z blondu na br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-05-18 13:10:32

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:39.