Szampony koloryzuj帷e, szamponetki - pytania, problemy - w徠ek zbiorczy - Strona 94 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2010-12-08, 13:07   #2791
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731
Dot.: Szampony koloryzuj帷e - pytania, problemy - w徠ek zbiorczy

jak my郵icie, czy ten spray (pierwszy kolor, chodzi mi o biel) pokryje ka盥y kolor w這s闚?

Edytowane przez 201607040946
Czas edycji: 2016-07-03 o 21:57
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-12-09, 13:27   #2792
diamondrose
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 123

To sa takie tonery najcz窷ciej sa bardzo delikatne i musza byc do tego w這sy rozja郾ione. Wi璚 bia造 wyjdzie tylko na jasny i do bardzo w這sach.

Piel璕nacja w這sk闚

• 25.03.11 Ostatnie farbowanie
diamondrose jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-12-09, 15:17   #2793
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

aha pytam, bo robi豉m na rozjasnianych zielone i niebieskie i ladnie wyszlo
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-12-09, 16:33   #2794
diamondrose
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 123

Kolorowe zawsze lepiej z豉pi a ten bia造 mo瞠 zlapa ( zalezy te w du瞠j mierze od tego jak w這sy reaguj) max na takich waniliowych w這sach.

Piel璕nacja w這sk闚

• 25.03.11 Ostatnie farbowanie
diamondrose jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-12-09, 19:05   #2795
dobranooc
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7
Arrow Szampon koloryzuj帷y

W豉郾ie kupi豉m sobie szampon koloryzuj帷y Palette Color Shampoo odcie 341 (Ciemna czekolada). Ale jak to ja, dopiero teraz przeczyta豉m recenzje, musz przyzna, 瞠 jestem przera穎na. Chcia豉bym spr鏏owa czego nowego, ale kiedy przeczyta豉m, 瞠 w這sy wypadaj po tym jak oszala貫, wysusza je strasznie, kolor si nie zmywa, co wi璚ej pozostawia odrosty! A ja chcia豉m tak niewinnie wypr鏏owa, pewnie jednorazowo, nie mia豉m na my郵i dalszego farbowania odrost闚! Dowiedzia豉m si tak瞠, 瞠 wychodzi o wiele ciemniejszy kolor, czyli w moim przypadku czarny! Jestem szatynk, moje w這sy s 鈔ednio br您owe. Gdzie za 這patki, proste w miar i do嗆 g瘰te. Nie mam poj璚ia co zrobi, czy zaryzykowa czy wyrzuci do kosza(ponadto nie wzi窸am paragonu ze sklepu, a wi璚 nie b璠 mog豉 go odda)? Ehh prosz, pom騜cie! Mo瞠 Wy Drogie Wiza瘸nki, wypr鏏owa造軼ie je na w豉snej sk鏎ze lub kt鏎a z Waszych znajomych mia豉 jakie przygody z tym szamponem?
Z g鏎y serdecznie dzi瘯uj!: )
dobranooc jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-12-09, 20:47   #2796
Meadow
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Szampon koloryzuj帷y

ja mia豉m szampon koloryzuj帷y z palette ciemny br您 i wyszed ciemny br您, a trzyma豉m tyle ile pisa這... polecam trzyma na w這sach kr鏂ej je郵i sie boisz 瞠 dziwnym cudem wyjd czarne

mnie sie nic nie 豉ma這, nic nie wypada這 i nic nie przesuszy這
Meadow jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-12-09, 21:20   #2797
dobranooc
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7

Cytat:
Napisane przez Meadow Poka wiadomo嗆
ja mia豉m szampon koloryzuj帷y z palette ciemny br您 i wyszed ciemny br您, a trzyma豉m tyle ile pisa這... polecam trzyma na w這sach kr鏂ej je郵i sie boisz 瞠 dziwnym cudem wyjd czarne

mnie sie nic nie 豉ma這, nic nie wypada這 i nic nie przesuszy這
O wielkie dzi瘯i, mo瞠 jednak spr鏏uj. Nawet moja kole瘸nka dzisiaj mi m闚i豉, 瞠 mia豉 odrosty po nim, a Ci zszed kolor r闚nomiernie?
dobranooc jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-12-09, 21:53   #2798
paputeeek
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 117
szamponetkowy dylemat

uzylam na rozjasnione wlosy szamponetki palette 6-8 myc (bo slyszalam, ze ciezko schodza, a to mi chodzilo ;d)

kolor to 15 nugatowy braz.
a mialam wlosy rozjasniane z ciemnego blondu na zlotawy taki sprejem joanna i wyszedl mi kolor.. hmm. niby to braz, ale ma zlote refleksy i wydaje sie byc troche rudy.

a mi chodzi o gleboki kolor braz i nie wiem co zrobic, bo wiem, ze tak szybko mi sie to nie zmyje.

zastanawialam sie (robilam wlosy szamponetka wczoraj) czy jutro nie powtorzyc tego, zeby mi bardziej pokry這 w這sy?
doradzcie mi cos bo nie wiem juz sama:<

edit
zalezy mi raczej na chlodnym br您ie, lub takim czekoladowym mlecznym haha ;p pomozcie! obecny mi si nie podoba.

Edytowane przez paputeeek
Czas edycji: 2010-12-09 o 22:24
paputeeek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-12-09, 22:50   #2799
Yattamanka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 530
Dot.: szamponetkowy dylemat

Cytat:
Napisane przez paputeeek Poka wiadomo嗆
uzylam na rozjasnione wlosy szamponetki palette 6-8 myc (bo slyszalam, ze ciezko schodza, a to mi chodzilo ;d)

kolor to 15 nugatowy braz.
a mialam wlosy rozjasniane z ciemnego blondu na zlotawy taki sprejem joanna i wyszedl mi kolor.. hmm. niby to braz, ale ma zlote refleksy i wydaje sie byc troche rudy.

a mi chodzi o gleboki kolor braz i nie wiem co zrobic, bo wiem, ze tak szybko mi sie to nie zmyje.

zastanawialam sie (robilam wlosy szamponetka wczoraj) czy jutro nie powtorzyc tego, zeby mi bardziej pokry這 w這sy?
doradzcie mi cos bo nie wiem juz sama:<

edit
zalezy mi raczej na chlodnym br您ie, lub takim czekoladowym mlecznym haha ;p pomozcie! obecny mi si nie podoba.

To tylko szamponetka, krzywdy Ci nie zrobi - mo瞠sz spokojnie zrobi jutro drug pr鏏 - powinno by ciemniej

Je郵i chcia豉by farbowa trwa陰 farb to musisz najpierw poczeka a szamponetka si wyp逝cze
Yattamanka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-12-10, 07:13   #2800
201611241302
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 3 243

Cytat:
Napisane przez dobranooc Poka wiadomo嗆
W豉郾ie kupi豉m sobie szampon koloryzuj帷y Palette Color Shampoo odcie 341 (Ciemna czekolada). Ale jak to ja, dopiero teraz przeczyta豉m recenzje, musz przyzna, 瞠 jestem przera穎na. Chcia豉bym spr鏏owa czego nowego, ale kiedy przeczyta豉m, 瞠 w這sy wypadaj po tym jak oszala貫, wysusza je strasznie, kolor si nie zmywa, co wi璚ej pozostawia odrosty! A ja chcia豉m tak niewinnie wypr鏏owa, pewnie jednorazowo, nie mia豉m na my郵i dalszego farbowania odrost闚! Dowiedzia豉m si tak瞠, 瞠 wychodzi o wiele ciemniejszy kolor, czyli w moim przypadku czarny! Jestem szatynk, moje w這sy s 鈔ednio br您owe. Gdzie za 這patki, proste w miar i do嗆 g瘰te. Nie mam poj璚ia co zrobi, czy zaryzykowa czy wyrzuci do kosza(ponadto nie wzi窸am paragonu ze sklepu, a wi璚 nie b璠 mog豉 go odda)? Ehh prosz, pom騜cie! Mo瞠 Wy Drogie Wiza瘸nki, wypr鏏owa造軼ie je na w豉snej sk鏎ze lub kt鏎a z Waszych znajomych mia豉 jakie przygody z tym szamponem?
Od Palette trzymam si z daleka Mo瞠sz 瘸這wa Mo瞠 ci si nie zmy poza tym wybra豉bym co mniej inwazyjnego np. Joanna, Delia
201611241302 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-12-10, 09:07   #2801
srebrna_smuga
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 257
Dot.: szamponetkowy dylemat

Spr鏏uj szapomnetk z joanny, maj fajne odcienie br您闚. Jak zrobisz teraz drugi raz to 豉dnie powinno z豉pa.

Najpierw mieli鄉y siebie, potem stworzyli鄉y Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia ju na 鈍iecie

srebrna_smuga jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-12-10, 09:55   #2802
flower21
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 221
Wpisy w blogu: 1

...

Edytowane przez flower21
Czas edycji: 2011-01-18 o 14:02
flower21 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-12-10, 11:49   #2803
lea88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 879

Cytat:
Napisane przez dobranooc Poka wiadomo嗆
Robilam nowa wersja szamponu nic mi nie wypadlo, kolor sie zmyl po 2-3 tyg (a stosuje jeszcze ocet do plukania, ktory przedluza dzialanie produktow koloryzujacych). Nie wyszlo wcale duzo ciemniej (przynajmniej na wlosach jasny braz farbowanych wyszedl mi kolor sredni braz, czyli taki jak mial wyjsc)
lea88 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-12-12, 17:19   #2804
pieroze_k
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 25
Wy郵ij wiadomo嗆 przez ICQ do pieroze_k

Cze嗆 wszystkim!
Przepraszam, je郵i to pytanie pojawia si kolejny raz, ale jestem tu nowa i ci篹ko mi jeszcze cokolwiek znale潭
Ot騜 mam w這sy koloru ciemny br您 i chcia豉bym uzyska szamponetk kolor rudy, ale nie wiem czy mi z豉pie. Co prawda dopiero w wakacje, ale ci庵le szukam jakich opinii na ten temat. Wola豉bym farb, ale nie za bardzo mog.
pieroze_k jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-12-12, 17:27   #2805
Lisbeth
☠ ☢ ☠

Wiadomo軼i: 13 187

pieroze_k - na ciemnym br您ie nigdy nie uzyskasz rudego koloru bez rozja郾iania. Szamponetka na pewno nie wyjdzie.
Lisbeth jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-12-12, 17:32   #2806
pieroze_k
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 25
Wy郵ij wiadomo嗆 przez ICQ do pieroze_k

Ja osobi軼ie te tak uwa瘸m, ale moja mama (by豉 fryzjerka) zapewnia, 瞠 wyjdzie. Wola豉bym farb, ale ona uwa瘸, 瞠 nie, bo szko豉. My郵, 瞠 jak wr鏂 po wakacjach do szko造 w rudych jest lepszym rozwi您aniem, ni gdybym mia豉 przefarbowa si w roku szkolnym. To na pewno jest mniej zauwa瘸lne po 2 miesi帷ach. No c騜, postaram j jeszcze nam闚i. Dzi瘯uj bardzo
pieroze_k jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-12-14, 22:07   #2807
Kolora
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

Mam taki dylemat.. Ot騜 mam czarne w這sy i zamierzam przefarbowa je farb na czekoladowy br您, ale s造sza豉m, 瞠 瞠by taki wyszed trzeba zawsze jasniejsz wybiera tak wi璚 mo瞠 orzechowy br您 - Farby z firmy Syoss. Jak myslicie wyjdzie mi fajnie ? (mam ju dos czarnego i chc powoli zchodzi na jasniejsze kolory od czarnego, do br您u a w ko鎍u blonduu..)
Kolora jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-12-15, 20:55   #2808
MalaArielka
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 765

Kolora, mo磧iwe, 瞠 Ci nie z豉pie ja郾iejszy kolor na czarnych.
MalaArielka jest teraz online   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-12-15, 21:48   #2809
rapunzel8
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 103

Cytat:
Napisane przez Kolora Poka wiadomo嗆
Mam taki dylemat.. Ot騜 mam czarne w這sy i zamierzam przefarbowa je farb na czekoladowy br您, ale s造sza豉m, 瞠 瞠by taki wyszed trzeba zawsze jasniejsz wybiera tak wi璚 mo瞠 orzechowy br您 - Farby z firmy Syoss. Jak myslicie wyjdzie mi fajnie ? (mam ju dos czarnego i chc powoli zchodzi na jasniejsze kolory od czarnego, do br您u a w ko鎍u blonduu..)
farbowanie czarnych w這s闚 br您ow farb nie ma najmniejszego sensu- efekt b璠zie tylko na odrostach, a reszta zostanie jak by豉, bo farba farby nie rozja郾ia- nawet br您owe farby rozja郾iaj帷e(np l'oreal ma takie odcienie) s przeznaczone dla czarnych, ale naturalnych w這s闚 i nie dzia豉j na ju farbowanych.

jak chcesz mie br您owe w這sy, to musisz najpierw 軼i庵n望 farb dekoloryzatorem albo rozja郾iaczem, a dopiero potem farbowa- polecam wizyt u fryzjera albo lektur w徠ku o dekoloryzacji.

mo瞠sz te farbowa odrosty na br您 i czeka cierpliwie a w這sy odrosn
rapunzel8 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-12-16, 08:30   #2810
MalaArielka
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 765

Kolora, a czym farbowa豉 w這sy?( mo瞠 Ci troch sam zejdzie kolor/sp這wieje)
MalaArielka jest teraz online   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-12-16, 16:04   #2811
Kolora
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

Dzi瘯i za wypowiedzi Farbowa豉m raz na czer, to by jaki miesi帷 temu. Moje w這sy naturalne to albo kolor jasny czarny lub 鈔edni br您, powiedzia豉bym 瞠 mam ciemny br您 ale, gdy kiedy farbowa豉m w這sy piank koloryzuj帷 na ciemny br您 to wysz造 mi ciemniejszy ni mam, a przecie 鈔edni br您 jest za jasny jak dla mnie, to mo瞠 najtrafniejsz odpowiedz jest ja郾iejsza czer lub co pomi璠zy ciemnym a 鈔ednim br您em... A wi璚 tak, w這sy mi ju troch odros造 widz br您owe refleksy ;P i odrosty te pewnie mam, ale s nie widoczne. Co do koloru czarnego, to on troszk by mo瞠 spo這wia ale tylko troszk. Ja nie mog, wola豉bym by blondynk, bo mo積a stosowa szamponetki, a na takich ciemnych jak ja mam to nic z tego (pr鏏owa豉m na naturalnych w這sach ciemnego blondu (szamponetka) i nic.. nie za豉pa這.) Ciekawo na jaki kolor moge sobie farbn望 szamponetk przy takich ciemnych w這s闚 jakich ja mam. Tylko troch ci篹ko mi jest zosta blondynk bo musz rozja郾ia, a to wiadomo niszczy, p騧niej na to farb, i to te niszczy. Albo jak po prostu bed mia豉 ju naturalne w這sy, farbowane mo瞠 zetne, to pare razy zafarbuje farb na blond a wyjdzie... Ostatnio my郵a豉m nad tym aby wyla nawet wod utlenion na g這we...

Edytowane przez Kolora
Czas edycji: 2010-12-16 o 16:08
Kolora jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-12-17, 00:51   #2812
rapunzel8
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 103

Cytat:
Napisane przez Kolora Poka wiadomo嗆
Dzi瘯i za wypowiedzi Farbowa豉m raz na czer, to by jaki miesi帷 temu. Moje w這sy naturalne to albo kolor jasny czarny lub 鈔edni br您, powiedzia豉bym 瞠 mam ciemny br您 ale, gdy kiedy farbowa豉m w這sy piank koloryzuj帷 na ciemny br您 to wysz造 mi ciemniejszy ni mam, a przecie 鈔edni br您 jest za jasny jak dla mnie, to mo瞠 najtrafniejsz odpowiedz jest ja郾iejsza czer lub co pomi璠zy ciemnym a 鈔ednim br您em... A wi璚 tak, w這sy mi ju troch odros造 widz br您owe refleksy ;P i odrosty te pewnie mam, ale s nie widoczne. Co do koloru czarnego, to on troszk by mo瞠 spo這wia ale tylko troszk. Ja nie mog, wola豉bym by blondynk, bo mo積a stosowa szamponetki, a na takich ciemnych jak ja mam to nic z tego (pr鏏owa豉m na naturalnych w這sach ciemnego blondu (szamponetka) i nic.. nie za豉pa這.) Ciekawo na jaki kolor moge sobie farbn望 szamponetk przy takich ciemnych w這s闚 jakich ja mam. Tylko troch ci篹ko mi jest zosta blondynk bo musz rozja郾ia, a to wiadomo niszczy, p騧niej na to farb, i to te niszczy. Albo jak po prostu bed mia豉 ju naturalne w這sy, farbowane mo瞠 zetne, to pare razy zafarbuje farb na blond a wyjdzie... Ostatnio my郵a豉m nad tym aby wyla nawet wod utlenion na g這we...
osoby o bardzo ciemnych w這sach rzadko wygl康aj dobrze w blondzie- w twoim wypadku jest to raczej gra nie warta 鈍ieczki, bo po pierwsze przej軼ie na blond z w這s闚, na kt鏎ych jest czarna farba jest trudne i niszczycielskie dla w這s闚, a po drugie prawie na pewno b璠ziesz wygl康a豉 gorzej- albo duu穎 gorzej- ni obecnie.

do tego przy takiej r騜nicy poziom闚 odrost by豚y widoczny ze stu metr闚 najdalej po 10 dniach.
rapunzel8 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-12-20, 18:25   #2813
qeres
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 027

a jak wygl康a sprawa z odrostami? tzn chc zrobi w這sy rud szamponetka, tyle 瞠 mam w這sy pomi璠zy jasnym a miodowym blondem a od spodu i troch u g鏎y mam ciemny odrost bo farba mi go nie z豉pa豉
czy na odro軼ie b璠 mie ciemniejsze w這sy?
qeres jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-12-20, 21:33   #2814
niknikol
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3
szamponetki, rudy, POMOCY!;)

cze嗆 kochane kobietki
nigdy nie farbowa豉m w這s闚, nawet szamponetk, ale zdecydowa豉m si zmieni kolor, na dziki rudy. mam kilka pyta:

1) znacie DOBRE, sprawdzone firmy szamponetek?
2) czy szamponetki niszcz w這sy?
3) jak wygl康aj Wasze osobiste do鈍iadczenia z szaponetkami?
4) czy to prawda, 瞠 po ich u篡ciu kolor nie zawsze schodzi? od czego to zale篡?

mam zdrowe, d逝gie i bardzo grube w這sy. kolor: ciemny blond/jasny br您. chcia豉bym mniej wi璚ej co takiego:

http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...:0&tx=40&ty=53

znacie szamponetk o takim kolorze?
co o tym my郵icie?
dzi瘯uj za pomoc!; )
niknikol jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-12-20, 21:39   #2815
niknikol
Przyczajenie

Smile chc zmieni kolor na intensywny rudy! pomocy; )

cze嗆 kochane kobietki
nigdy nie farbowa豉m w這s闚, nawet szamponetk, ale zdecydowa豉m si zmieni kolor, na dziki rudy. mam kilka pyta:

1) znacie DOBRE, sprawdzone firmy szamponetek?
2) czy szamponetki niszcz w這sy?
3) jak wygl康aj Wasze osobiste do鈍iadczenia z szaponetkami?
4) czy to prawda, 瞠 po ich u篡ciu kolor nie zawsze schodzi? od czego to zale篡?

mam zdrowe, d逝gie i bardzo grube w這sy. kolor: ciemny blond/jasny br您. chcia豉bym mniej wi璚ej co takiego:

http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...:0&tx=40&ty=53

znacie szamponetk o takim kolorze?
co o tym my郵icie?
dzi瘯uj za pomoc!; )
Stary 2010-12-20, 21:57   #2816
Antharas
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 32
Dot.: szamponetki, rudy, POMOCY!;)

je郵i masz w這sy ciemny blond/jasny br您 to Ci raczej bez rozja郾iania taki bardzo ognisty nie wyjdzie... pr璠zej taki przygaszony, albo jak masz w這sy ciemniejsze ni my郵 to mo瞠sz uzyska tylko sam rudy po造sk

I will remember before I forget.

L I N E A G E 2

... ^
゙(゚、 。 7
 l、゙ ~ヽ
 じしf_, )ノ

Antharas jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-12-20, 21:58   #2817
pasywno-agresywna
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 525
GG do pasywno-agresywna
Dot.: chc zmieni kolor na intensywny rudy! pomocy; )

Nie masz niestety szans uzyska szamponetk takiego efektu. Tym bardziej jest to niemo磧iwe, 瞠 Twoje w這sy s zdrowe i nigdy nie farbowane. Niestety rudo軼i i czerwienie to bardzo wymagaj帷e odcienie, szybko spieraj帷e si nawet przy trwa造m farbowaniu.
pasywno-agresywna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-12-20, 22:05   #2818
anka.d
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 679
Wpisy w blogu: 15
Dot.: SZAMPONETKI! pomocy; )

do takiej zmiany koloru bedzie potrzebna farba, szamponetka moze zmienic kolor delikatnie.
anka.d jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-12-20, 22:19   #2819
niknikol
Przyczajenie

Dot.: szamponetki, rudy, POMOCY!;)

ok, wi璚 co zrobi, by uzyska intensywny rudy?
Stary 2010-12-20, 22:34   #2820
fashionably
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 374
Dot.: SZAMPONETKI! pomocy; )

Szamponetka nie zmieni koloru zbyt mocno, szczeg鏊nie przy Twoim naturalnym-raczej go nasyci. U篡wa豉m ostatnio Garniera i nie narzekam. Czy niszcz.. nie wydaje mi si, nie ingeruj zbyt mocno we wn皻rze w這sa.

fashionably jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
24 mycia, bak豉瘸n, blond, blond farba br您 w這sy, blondynka, br您, br您 farba, brunetka, ciemne w這sy, co ile, color shampoo, cytryna, czarne w這sy, czekoladowy br您, czer, czerwone refleksy, d逝gie w這sy, farba, farba do w這s闚, farbonetki, farbowanie, farbowanie na br您, farbowanie w這s闚, farobowanie, fryzura, fryzura saszetka kolor, fryzura steeling, fryzury, g瘰te w這sy, hebanowa czer, henna w這sy farbowanie, jaka farba, jaki kolor w這s闚, joanna, joanna multi soft color, kolor, kolor czerwony, kolor w這s闚, koloryzacja, koloryzacja br您 na rudy, koloryzacja w這s闚, koloryzajcja, koloryzuj帷y, marion, ober篡na, odrosty, ombre, palette, pasemka, piel璕nacja, pomocy, pomocy farba wlosy, pomy趾a, przyciemnianie w這s闚, rabarbar, rozjasnianie wlosow, rozja郾iacz, rude, rude w這sy, rudy, studniowka, szampon, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, szamponetka czerwie, szamponetka farba, szamponetka rudy, szamponetki, szampony koloryzuj帷e, wi郾ia, wlosy, w這sy, w這sy blond, w這sy ciemne, w這sy farba saszetka, w這sy szamponetka br您, wypadanie w這s闚, z blondu na br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-05-18 13:10:32

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:03.