Szampony koloryzuj帷e, szamponetki - pytania, problemy - w徠ek zbiorczy - Strona 95 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2010-12-20, 23:40   #2821
rapunzel8
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 095
Dot.: Szampony koloryzuj帷e - pytania, problemy - w徠ek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez qeres Poka wiadomo嗆
a jak wygl康a sprawa z odrostami? tzn chc zrobi w這sy rud szamponetka, tyle 瞠 mam w這sy pomi璠zy jasnym a miodowym blondem a od spodu i troch u g鏎y mam ciemny odrost bo farba mi go nie z豉pa豉
czy na odro軼ie b璠 mie ciemniejsze w這sy?
tak
rapunzel8 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-12-21, 01:29   #2822
Ayashii
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 44
Dot.: szamponetki, rudy, POMOCY!;)

mialam przez chwile taki kolor na glowie a jestem szatynka. wiec.. wystarczy pojsc do fryzjera i powiedziec jaki kolor sie chce uzyskac. u mnie bylo troche ciezko, gdyz mialam na glowie czekolade, ale po dekoloryzacji i nalozeniu farby (miedziana polaczona z jakims odcieniem blondu..) wyszedl mi wlasnie taki kolor.
Stary 2010-12-21, 01:51   #2823
Kasza Manna
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 11 354
Dot.: SZAMPONETKI! pomocy; )

Cytat:
Napisane przez fashionably Poka wiadomo嗆
Szamponetka nie zmieni koloru zbyt mocno, szczeg鏊nie przy Twoim naturalnym-raczej go nasyci. U篡wa豉m ostatnio Garniera i nie narzekam. Czy niszcz.. nie wydaje mi si, nie ingeruj zbyt mocno we wn皻rze w這sa.
szamponetki Garnier? Pierwsze s造sz

Z rudych szamponetek polecana jest Delia http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-13...loryzujacy.htm i nowsza wersja http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-38...loryzujacy.htm , do dostania w Rossmannie. Zerknij na kwc. Dobra jest te Multi Color Effect z Joanny http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,17...ect-color.html .
Stary 2010-12-21, 02:04   #2824
fashionably
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 374

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Poka wiadomo嗆
szamponetki Garnier? Pierwsze s造sz

Z rudych szamponetek polecana jest Delia http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-13...loryzujacy.htm i nowsza wersja http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-38...loryzujacy.htm , do dostania w Rossmannie. Zerknij na kwc. Dobra jest te Multi Color Effect z Joanny http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,17...ect-color.html .
Chyba 瞠 szampon koloryzuj帷y a szamponetka to dwie inne rzeczy? Tzn. nie licz帷 ma貫j r騜nicy w trwa這軼i

Edytowane przez fashionably
Czas edycji: 2010-12-21 o 02:07
fashionably jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-12-21, 09:34   #2825
patrycja350
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 326

a to wszystko i tak jest farb...dziwie sie kto wymy郵i nazw szamponetki

,,cz這wiek jest najwi瘯szym drapie積ikiem na 鈍iecie''

15.06.2009- FRYZJERKA

patrycja350 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-12-21, 10:38   #2826
anka.d
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 680
Wpisy w blogu: 15

roznica w trwalosci nie jest taka mala.
wiekszosc szamponow jest do 20-kilku myc, szamponetka od 3 do 6, a farba trwala. oczywiscie zdarza sie i wyplukujaca szybko farba i trzymajaca mocno szamponetka.

rude kolory maja duza tendencje do szybkiego plowienia i wyplukiwania, ALE z drugiej strony z wlasnego doswiadczenia moge powiedziec ze jak raz nadasz wlosom rudy kolor to mimo wyplukania barwnika bardzo ciezko pozbyc sie rudego odcienia
anka.d jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-12-21, 12:42   #2827
patrycja350
Zadomowienie

a to dlatego ze szamponetki i szampony koloryzuj帷e bardzo sie wgryzaja we w這sy... my tego nie widzimy wydaje sie ze tego juz nie ma a tu psikus wychodz przy nast瘼ne kolorzacji zupe軟ie inne kolory
Tyl ile s造sza豉m m康rzejszych klientek,kt鏎ym robi豉m w這sy to mi r璚e opada造...

15.06.2009- FRYZJERKA

Stary 2010-12-21, 13:31   #2828
nielegalna_
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 326
Dot.: chc zmieni kolor na intensywny rudy! pomocy; )

Nie wyjdzie ci taki kolor. Trwa豉 farba owszem ale nie szamponetk.
Mo瞠sz spr鏏owa szampony koloryzuj帷e do 4-8 my z Marion czy Joanny (u篡wa豉m tylko tych dw鏂h wymienionych). Zobacz na KWC na pewno co dla siebie znajdziesz.
nielegalna_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-12-21, 14:23   #2829
fashionably
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez patrycja350 Poka wiadomo嗆
a to dlatego ze szamponetki i szampony koloryzuj帷e bardzo sie wgryzaja we w這sy... my tego nie widzimy wydaje sie ze tego juz nie ma a tu psikus wychodz przy nast瘼ne kolorzacji zupe軟ie inne kolory
Tyl ile s造sza豉m m康rzejszych klientek,kt鏎ym robi豉m w這sy to mi r璚e opada造...
To jest prawda. Nawet tutaj na forum cz瘰to mo積a spotka problem, 瞠 kto zrobi w這sy szamponem lub szamponetk kt鏎a mia豉 znikn望, a trzyma si jak wyp這wia豉 farba.

Stary 2010-12-21, 22:32   #2830
patrycja350
Zadomowienie

ale ludzie tego nie rozumiej

15.06.2009- FRYZJERKA

Stary 2010-12-21, 23:48   #2831
fashionably
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez patrycja350 Poka wiadomo嗆
ale ludzie tego nie rozumiej
Niestety cz瘰to spotyka si ludzi kt鏎zy wiedz wszystko najlepiej

Stary 2010-12-29, 22:24   #2832
qeres
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 027

A jak lepiej nak豉da szamponetk? Tak jak szampon czy jak farb?

wymianka ciuchowa
qeres jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-12-30, 10:18   #2833
Lisbeth
☠ ☢ ☠

Wiadomo軼i: 12 004

Jak farb.
Lisbeth jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-12-30, 13:04   #2834
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

ja musze sie zgodzic,ze szamponetki nigdy nie wyplukuja sie do konca. zwlaszcza z farbowanych wlosow. jesli jednak ktos ma naturalne i szamponetka nie jest Palette, to owszem, to mozliwe. sama kiedys farbowalam Venita, jasne wlosy na rudy, zeszla po kilku myciach, i wlosy nie mialy rudej poswiaty
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-01-02, 16:13   #2835
malwoj
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 131

Uwa瘸m 瞠 te szampony 24 mycia nie zmywaja si wog鏊e- zawsze co zostanie albo baaardzo d逝go si wyp逝kuj. Zastanawiam si nad szamponami koloryzuj帷ymi 4-5 my Verona Ryan. Nie s drogie(3 z) i maj kolory kt鏎e mnie interesuj- granatowa i hebanowa czer. Mo瞠 u篡wa豉 go kt鏎a z was?
malwoj jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-01-04, 15:58   #2836
naurie
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8
GG do naurie

Hej Dziewcz皻a potrzebna mi nazwa szamponu koloryzuj帷ego, po kt鏎ym nie b璠 wypada w這sy. Do tej pory u篡wa豉m Castingu, ale zauwa篡豉m znaczne wypadanie w這s闚 po jego u篡ciu Z tego co czyta豉m na necie, nie tylko mnie si tak robi od tego szamponu. Prosi豉bym, aby dziewczyny, kt鏎e farbuj regularnie w這sy szamponami koloryzuj帷ymi i nie zauwa瘸j wypadania w這s闚, poleci造 mi swoje firmy Pozdrawiam!
naurie jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-01-04, 22:26   #2837
Chardon
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 441

naurie spr鏏uj Garniera w r騜owym opakowaniu - kiedy go u篡wa豉m i nie zauwa篡豉m wypadania w這s闚
Stary 2011-01-05, 20:06   #2838
Pencete
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 17
Blond na br您. Szamponetka

Drogie Wiza篡stki!
Mam dylemat. Jestem z natury ciemna blondynka i chcialabym pofarbowac sobie szamponetka na jakis jasny br您.
Moglybyscie podpowiedziec mi, jaki jest najjasniejszy odcie br您u? Ja nie za bardzo sie orientuje.
Slysza豉m o orzechowym br您ie, czekoladowym i kawowym. Rzekomo ten orzeszek jest jasny, ale nie wiem jak wyjdzie na moich wlosach. Moglybyscie podac inne zazwy odcieni br您u (chodzi o szamponetki), ktore same wypr鏏owalyscie, albo po prostu sie orientujecie w tym.
Mniej wiecej na takim kolorze mi zalezy:
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...3&d=1158006764

Edytowane przez Pencete
Czas edycji: 2011-01-05 o 20:26
Pencete jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-01-05, 20:53   #2839
Meadow
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Blond na br您. Szamponetka

na moje oko to jest miodowy blond... nie wiem czy szamponetk dasz rad taki odcie zrobi, musia豉bym zobaczyc Twoje w這sy
Meadow jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-01-05, 20:59   #2840
WeWlasnejOsobie
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 10 838
GG do WeWlasnejOsobie

szamponetk takiego odcienia nie uzyskasz
skoro masz ciemny blond to go nie rozja郾isz bo ten kolorek to w豉郾ie jaki miodowo z這ty blond
Stary 2011-01-05, 21:35   #2841
Pencete
Przyczajenie

Liczy豉m sie z tym, ze nie uzyskam takiego koloru. Przegladalam inne fora i bylo napisane ze z reguly szamponetki pociemniaja wlosy. To skoro ja mam ciemny blond, a jest to jednak blond, to wydaje mi sie ze powinno wyjsc mi na braz. Jednak nie chcialabym za ciemnego. Nie musi byc dokladnie jak na zdjeciu, wazne zeby byl braz jakis jasniejszy, nie taki, zeby wpadal w czern albo kasztan;/
Co poradzicie?
Jakies nazwy odcieni szamponetek?
A ten czekoladowy braz, wie kto jak na wlosach wychodzi?
Bardzo Was prosze, za niedlugo mam studniowke i musze sie zdecydowac...

We wakacje nalo篡lam dwie szamponetki koloru platynowy blond, najjasniejszy jaki znalazlam, zeby troche sobie rozjasnic i nic nie wyszlo. Musialam uzyc rozjasniacza.

Edytowane przez Pencete
Czas edycji: 2011-01-05 o 21:39
Stary 2011-01-05, 21:55   #2842
WeWlasnejOsobie
Zakorzenienie

GG do WeWlasnejOsobie

je瞠li wybierzesz ja郾iejsz to nie chwyci nic
a je郵i ciemniejsz to przyciemni
wi璚 uwa瘸j z tym czekoladowym br您em bo mo瞠 wyj嗆 bardzo ciemny nawet czarny
hm przed studni闚k jeste? moja dobra rada nie eksperymentuj lepiej jako 豉dnie upi望 w這ski ni p騧niej p豉ka i wstydzi si wyj嗆 z domu bo na prawde efekt mo瞠 by bardzo niepo膨dany
Stary 2011-01-05, 22:00   #2843
Pencete
Przyczajenie

Problem jest w tym, ze ja musze jakos pofarbowac. Pol roku temu rozjasnilam wlosy na taki sredni odcien blondu. Mam juz prawie do polowy wlos闚 odrosty koloru ciemny blond. Z odrostami przeciez nie pojde na studniowke...
Przyjaciolka polecila mi, zebym poszla do fryzjera, ktory dobierze mi farbe pod kolor odrostow (czyli ciemny blond) i pofarbuje tylko koncowki (czyli te rozjasniaczem robione). Nie bede miala wtedy problemu z odrostami. Wtedy na ten kolor (niby moj naturalny) nalozylabym szamponetke.
Chyba ze jest inne wyjscie, zeby pofarbowac tylko odrosty pod kolor rozjasnionych koncowek. Co radzicie?
Stary 2011-01-05, 22:08   #2844
WeWlasnejOsobie
Zakorzenienie

GG do WeWlasnejOsobie

to zr鏏 tak jak radzi kole瘸nka a 瘸dnej szamponetki nie trzeba
fryzjerka na這篡 ci farb na ko鎍闚ki a po odpowiednim czasie przeci庵nie ci kolor na ca這嗆 czyli na odrosty tak na oko這 10 minut i kolor na ca這軼i b璠zie jednolity 瘸dnej szamponetki nie trzeba ona by i tak nie chwyci豉
Stary 2011-01-05, 22:24   #2845
Pencete
Przyczajenie

Podejrzewam, ze fryzjerka mi tak zrobi, ale ten moj kolor jest nie豉dny. Nie podoba mi sie w ogole. Nie wiem dlaczego ale wydaje mi sie ze wpada nawet w ciemny szary... Nie chcialabym takiego. Chyba, ze fryzjerka mi pofarbuje calosc i bedzie mi sie podobalo, bo fakt, ze te odrosty sa "szpetne". Myslisz, ze po takim "eksperymencie" nie bede miala problemow z odrostami? Bo o to najbardziej mi chodzi.
Stary 2011-01-05, 23:53   #2846
rapunzel8
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Pencete Poka wiadomo嗆
Podejrzewam, ze fryzjerka mi tak zrobi, ale ten moj kolor jest nie豉dny. Nie podoba mi sie w ogole. Nie wiem dlaczego ale wydaje mi sie ze wpada nawet w ciemny szary... Nie chcialabym takiego. Chyba, ze fryzjerka mi pofarbuje calosc i bedzie mi sie podobalo, bo fakt, ze te odrosty sa "szpetne". Myslisz, ze po takim "eksperymencie" nie bede miala problemow z odrostami? Bo o to najbardziej mi chodzi.
nie u篡waj szamponetki!- zrobisz sobie krzywd przed studni闚k. masz w這sy ciemny szarawy blond, czyli mniej wi璚ej na poziomie 6.1(1 oznacza popielaty refleks). popro fryzjerk o farb na tym poziomie(6), ale z jakim innym refleksem, np z這tym, czy miedzianym skoro w豉sny ci si nie podoba. w這sy farbowane porz康n farb pi瘯nie si b造szcz, a kolor wygl康a o wiele lepiej nawet je瞠li jest, to ten sam odcie w這s闚 co naturalny.

polecam nast瘼uj帷e produkty, po kt鏎ych w這sy wygl康aj pi瘯nie i s do tego od篡wione

http://www.hairstore.pl/Matrix_COLOR...84ml-1818.html

http://www.hairstore.pl/Wella_Color_...20ml-1692.html
Stary 2011-01-06, 11:53   #2847
Provocateur
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 703

Czyli nie mam zadnej, absolutnie 瘸dnej szansy na to, zeby mysi blond troche rozja郾i szamponem koloryzuj帷ym? Nie chc farbowa, w og鏊e si nie znam na koloryzacji w這s闚,a tak si ucieszy豉m, kiedy znalaz豉m ten w徠ek,my郵a豉m, 瞠 delikatnie i bez po幡iejszych odrost闚, rozja郾i sobie w這sy
Stary 2011-01-06, 16:28   #2848
rapunzel8
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Provocateur Poka wiadomo嗆
Czyli nie mam zadnej, absolutnie 瘸dnej szansy na to, zeby mysi blond troche rozja郾i szamponem koloryzuj帷ym? Nie chc farbowa, w og鏊e si nie znam na koloryzacji w這s闚,a tak si ucieszy豉m, kiedy znalaz豉m ten w徠ek,my郵a豉m, 瞠 delikatnie i bez po幡iejszych odrost闚, rozja郾i sobie w這sy
farbowanie szamponem koloryzuj帷ym, to te farbowanie!! jak rozja郾isz w這sy o ton, to nie b璠zie specjalnych odrost闚, bo to bardzo niewielka r騜nica, ale do tego potrzebna jest farba i 6% oksydant.

kiedy u篡wa豉m szamponu voila a free, kt鏎y w po陰czeniu z utleniaczem chyba 4,5 % daje rozja郾ienie o 1-2 tony.

nie rozumiem waszego upodobania do szamponetek- mog sobie to tylko wyt逝maczy m這dym wiekiem i brakiem do鈍iadczenia- bo w這sy po szamponetce wygl康aj fatalnie w por闚naniu z profesjonaln koloryzacj. w dodatku kolor wcale si nie zmywa, wi璚 ten ich g堯wny atut, czyli kolor tylko na chwil, to te czysta fikcja(zazwyczaj).

szampon od farby r騜ni si tylko moc aktywatora, brakiem amoniaku i ilo軼i sk豉dnik闚 piel璕nacyjnych(chocia dobre farby te maj ich du穎). nazwa szampon wprowadza wiele os鏏 tylko w b陰d, jak wida po tym w徠ku

瞠by rozja郾i w這sy ZAWSZE potrzebny jest wy窺zy aktywator. zwykle co najmniej 6%, a szampony maj max 3%.
Stary 2011-01-06, 23:25   #2849
Pencete
Przyczajenie

rapunzel8, ale jezeli dobiore farbe np ze zlotym refleksem to bede miala odrosty? i czy ten refleks jest az taki 'zloty'? pierwszy raz slysze o czyms takim xd. Ale dziekuje Ci za porade;*
Stary 2011-01-07, 12:42   #2850
qeres
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 027

A czy kt鏎a z was k豉d豉 farb na szamponetk? bo chc ju zafarbowa a nie chce mi si czeka a zejdzie szamponetka do ko鎍a

wymianka ciuchowa
qeres jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
24 mycia, bak豉瘸n, blond, blond farba br您 w這sy, blondynka, br您, br您 farba, brunetka, ciemne w這sy, co ile, color shampoo, cytryna, czarne w這sy, czekoladowy br您, czer, czerwone refleksy, d逝gie w這sy, farba, farba do w這s闚, farbonetki, farbowanie, farbowanie na br您, farbowanie w這s闚, farobowanie, fryzura, fryzura saszetka kolor, fryzura steeling, fryzury, g瘰te w這sy, hebanowa czer, henna w這sy farbowanie, jaka farba, jaki kolor w這s闚, joanna, joanna multi soft color, kolor, kolor czerwony, kolor w這s闚, koloryzacja, koloryzacja br您 na rudy, koloryzacja w這s闚, koloryzajcja, koloryzuj帷y, marion, ober篡na, odrosty, ombre, palette, pasemka, piel璕nacja, pomocy, pomocy farba wlosy, pomy趾a, przyciemnianie w這s闚, rabarbar, rozjasnianie wlosow, rozja郾iacz, rude, rude w這sy, rudy, studniowka, szampon, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, szamponetka czerwie, szamponetka farba, szamponetka rudy, szamponetki, szampony koloryzuj帷e, wi郾ia, wlosy, w這sy, w這sy blond, w這sy ciemne, w這sy farba saszetka, w這sy szamponetka br您, wypadanie w這s闚, z blondu na br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-05-18 13:10:32

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:39.