Szampony koloryzuj帷e, szamponetki - pytania, problemy - w徠ek zbiorczy - Strona 96 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2011-01-07, 15:24   #2851
rapunzel8
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 095
Dot.: Szampony koloryzuj帷e - pytania, problemy - w徠ek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Pencete Poka wiadomo嗆
rapunzel8, ale jezeli dobiore farbe np ze zlotym refleksem to bede miala odrosty? i czy ten refleks jest az taki 'zloty'? pierwszy raz slysze o czyms takim xd. Ale dziekuje Ci za porade;*
sporo kobiet przy farbowaniu stosuje drastyczn zmian-czyli np z mysiego blondu(6) na ciemny br您 na poziomie 3(kt鏎y w praktyce jest naturaln czerni, albo na jak捷 ciemn wi郾i czy co w tym stylu. przy takiej r騜nicy nie spos鏏 unikn望 odrost闚 i nieestetycznego wygl康u.

ale kiedy ja maj帷 w這sy na poziomie 4 pomaluj w這sy na 3, to odrost b璠zie si zlewa z naturalnym kolorem, a bior帷 pod uwag, 瞠 farba si cz窷ciowo wyp逝cze, to nie b璠zie 瘸dnej wielkiej r騜nicy.

jak zostaniesz na swoim poziomie, a tylko zmienisz refleks, to na pewno odrost nie b璠zie si odcina od w這s闚- ewentualna r騜nica, je瞠li w og鏊e jaka b璠zie po tym jak szampon si wyp逝cze, b璠zie zbyt subtelna, 瞠by ktokolwiek, to zauwa瘸.

podsumowuj帷: zmieniaj帷 kolor o 0-1 tony problem odrost闚 praktycznie nie istnieje.
rapunzel8 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-01-08, 14:30   #2852
Pencete
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 17

Nie wiem jak Ci dziekowac Tak zrobie. Tylko mam powiedziec fryzjerce ze chce taka farbe z takim refleksem czy mam pojsc do drogerii i o to poprosic? chyba najpierw fryzjerke ne?
Zreszta tak sie zastanawiam, to tym sposobem, o ktorym mi piszesz to fryzjerka pokryje mi cale wlosy czy tylko koncowki? bo ja mam dwa odcienie kolory wlosow i farba nierownomiernie pokrylaby mi gdybym nalozyla farbe na cala glowe?
Pencete jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-01-10, 00:34   #2853
rapunzel8
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Pencete Poka wiadomo嗆
Nie wiem jak Ci dziekowac Tak zrobie. Tylko mam powiedziec fryzjerce ze chce taka farbe z takim refleksem czy mam pojsc do drogerii i o to poprosic? chyba najpierw fryzjerke ne?
Zreszta tak sie zastanawiam, to tym sposobem, o ktorym mi piszesz to fryzjerka pokryje mi cale wlosy czy tylko koncowki? bo ja mam dwa odcienie kolory wlosow i farba nierownomiernie pokrylaby mi gdybym nalozyla farbe na cala glowe?
raczej id do fryzjera i popro o 豉godn od篡wcz koloryzacj. ewentualnie kup profesjonaln farb w necie lub sklepie fryzjerskim. farb drogeryjnych nie polecam- r霩nica w stanie w這s闚 po koloryzacji profesjonaln farb, a drogeryjn jest bardzo du瘸- je瞠li chodzi o nawil瞠nie w這s闚, ich blask, zdrowy wygl康 itd.

a z dwukolorowymi w這sami fryzjer poradzi sobie bez trudu
Stary 2011-01-11, 22:12   #2854
Adaa_
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 590
GG do Adaa_

a ja mam takie pytanie, mam ciemny blond w這sy, niebiesko-szare oczy i zastawnawiam si czy lepiej zrobi kolor rudy, czy jako przyciemni w這sy do br您u i czy znacie jak捷 dobr szamponetk kt鏎a chwyci 豉dny rudy, a nie takie zblak造 pomara鎍z. Pewnie ju by這 to tu pisane, ale to bardzo obszerny w徠ek i wieki mi zajmie szukanie czego o tym. Mog prosi o rad?

Aparatka:

G鏎a-21.09.10r
D馧-16.06.11r

Dbam o w這sy
Adaa_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-01-12, 00:14   #2855
rapunzel8
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Adaa_ Poka wiadomo嗆
a ja mam takie pytanie, mam ciemny blond w這sy, niebiesko-szare oczy i zastawnawiam si czy lepiej zrobi kolor rudy, czy jako przyciemni w這sy do br您u i czy znacie jak捷 dobr szamponetk kt鏎a chwyci 豉dny rudy, a nie takie zblak造 pomara鎍z. Pewnie ju by這 to tu pisane, ale to bardzo obszerny w徠ek i wieki mi zajmie szukanie czego o tym. Mog prosi o rad?
je瞠li chodzi o drogeryjne produkty, to moja kole瘸nka u篡wa casting, kolor bursztyn. bardzo 豉dny rudy jej wychodzi na ciemnym blondzie. ja nie jestem fank tych szampon闚, ale i tak lepsze to ni szamponetka..
poza tym najwa積iejsza kwestia, to czy rudy do ciebie pasuje- to nie jest kolor dla ka盥ego- zr鏏 jak捷 symulacj na kompie.
Stary 2011-01-12, 14:21   #2856
Adaa_
Zakorzenienie

GG do Adaa_

robi豉m i wydaje mi si 瞠 jest ok , bo rozmy郵a豉m nad rozja郾ieniem do blondu, wiadomo, 瞠 nie szamponetk. Ale boj si 瞠 zniszcze w這sy i dlatego zastanawiam si 瞠by szamponetk najpierw spr鏏owa jaki ciemniejszy a potem farb , no bo zwyk豉 blond farba to mi nie chwyci napewno.

Aparatka:

G鏎a-21.09.10r
D馧-16.06.11r

Dbam o w這sy
Stary 2011-01-12, 15:50   #2857
saaabia
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 13
szampon koloryzuj帷y - pom騜cie ;)

chcia豉bym na wakacje przefarbowa sobie w這sy. naturalnie mam ciemny blond, niebieskie oczy i jasn karnacj. marzy mi si taki czekoladowy br您, ale nie chc sta貫j koloryzacji, tylko na wakacje. i mam kilka pyta, bo s造sza豉m, 瞠 te szampony zostaj itp.
jaki poleci造by軼ie mi szampon koloryzuj帷y do ok. 28 my?
na blond w這sach ciemny br您 wyjdzie du穎 ja郾iejszy?
b璠zie mi wida odrosty? : D
w jakim stopniu kolor zostanie mi na w這sach?
aa i jeszcze, jak wejd do basenu czy do morza to nie b璠zie mi farba schodzi, nie? czy b璠zie?

tak orientacyjnie bym prosi豉 o odpowiedzi.
saaabia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-01-12, 17:17   #2858
diamondrose
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 123
Dot.: szampon koloryzuj帷y - pom騜cie ;)

Tematy juz by造 o szamponach i szamponetkach ale odpowiem...
Jak chcesz tylko na wakacje to ja bym zrobi豉 tak:
1. Kupi豉 szamponetke br您 ale nie ciemny bo mo瞠 ci wyj軼 jak czarny.
2. Gdy kolor sie sp逝cze polo篡豉 bym (je郵i Ci sie bedzie podobac) taki sam ale z szampon闚 koloryzuj帷ych
A odp na twoje pytania:
1. Nie polecam palette bo sie d逝go trzyma. Mo瞠 joanna, garnier albo casting(nie wiem czy schodzi calkowicie)
2. Pisa豉s 瞠 masz ciemny blond taki jak ja i te szampotekami farbowa豉m na br您 i z mariona najciemniejszy br您 mi nie wyszed czarny ale to zalezy od struktury wiec musisz najpierw zobaczy albo spr鏏owa na pasemku.
3. Napisa豉m wy瞠j zale篡 od struktury itp. jaki kolor Ci zostanie a jak zostanie to mo瞠 by wida odrosty ale minimalnie no chyba ze wg Ci sie nie wyp逝cze.
4. Mo瞠 schodzi b璠zie troch kolorowa ale to przy szamponetkach, a przy szamponie koloryzacyjnym mo瞠 tylko kilka myc woda by kolorowa p騧niej minimalnie

Piel璕nacja w這sk闚

• 25.03.11 Ostatnie farbowanie
diamondrose jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-01-12, 18:21   #2859
rapunzel8
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Adaa_ Poka wiadomo嗆
robi豉m i wydaje mi si 瞠 jest ok , bo rozmy郵a豉m nad rozja郾ieniem do blondu, wiadomo, 瞠 nie szamponetk. Ale boj si 瞠 zniszcze w這sy i dlatego zastanawiam si 瞠by szamponetk najpierw spr鏏owa jaki ciemniejszy a potem farb , no bo zwyk豉 blond farba to mi nie chwyci napewno.
je瞠li my郵isz o blondzie, to raczej zr鏏 go teraz, a nie po rudym czy br您owym, bo na farbowanych w這sach jest bardzo trudno uzyska blond, a do tego trzeba si zmagac z niepo膨danym refleksem- w這sy b璠 rudawe.
a naturalne ciemnoblond w這sy jest bardzo 豉two rozja郾i do dowolnego poziomu. nawet te nieszcz瘰ne castingi maja teraz kilka odcieni blodu, kt鏎e rozja郾iaj w這sy

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...t=40099&next=1
Stary 2011-01-12, 19:26   #2860
saaabia
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 13
Dot.: szampon koloryzuj帷y - pom騜cie ;)

Cytat:
Napisane przez diamondrose Poka wiadomo嗆
4. Mo瞠 schodzi b璠zie troch kolorowa ale to przy szamponetkach, a przy szamponie koloryzacyjnym mo瞠 tylko kilka myc woda by kolorowa p騧niej minimalnie
czyli 瞠 co? jak wejd do basenu to b璠zie si za mn ci庵n窸a br您owa smuga wody? xD
saaabia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-01-12, 19:27   #2861
Adaa_
Zakorzenienie

GG do Adaa_

a jak z odrostami b璠zie? bo boj si, 瞠 b璠 ciemniejsze, ni d馧 farbowany kt鏎y ju tam wtedy raz.

Aparatka:

G鏎a-21.09.10r
D馧-16.06.11r

Dbam o w這sy
Stary 2011-02-03, 16:05   #2862
hardkorowylol
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Unhappy farbowanie szamponetk

heej . chce pofarbowa sobie w這sy farbonetk i mam kilka pyta
z jakiej firmy szamponetki s najlepsze , mam bardzo s豉be w這sy , wypadaj i 豉mi si . m鎩 naturalny kolor w這s闚 to simy blond , a chce mie czekoladowy br您 . i teraz nw czy farbowa w這sy czy nie . a tak wgl to jakie jest ryzyko 瞠 kolor mi zostanie i jak schodzi farba ?
hardkorowylol jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-03, 19:30   #2863
tigiii
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 246
Dot.: farbowanie szamponetk

to szamponetkami sie farbuje wlosy na sta貫? nie wiedzialam...
tigiii jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-03, 23:30   #2864
anka.d
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 680
Wpisy w blogu: 15

Cytat:
Napisane przez tigiii Poka wiadomo嗆
to szamponetkami sie farbuje wlosy na sta貫? nie wiedzialam...
w zamierzeniu raczej nie, ale bywaja takie szamponetki, ktore sie do konca nie zmywaja.
anka.d jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-04, 08:47   #2865
fonn
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 814

Cytat:
Napisane przez anka.d Poka wiadomo嗆
w zamierzeniu raczej nie, ale bywaja takie szamponetki, ktore sie do konca nie zmywaja.
Cze嗆 Dziewczyny,
chcia豉bym pod陰czy si z pytaniem, mam nadziej, ze mog w tym w徠ku
par miesi璚y temu minimalnie (bo bardziej si nie uda這) rozja郾i豉m w這sy farb Loreal Casting Crème Gloss w kolorze Platynowy blond, ale moje w這sy pozosta造 w niemal niezmienionym kolorze. Dwa dni temu postanowi豉m zaszale i zrobi豉m sobie na g這wie Loreal Casting Crème Gloss 645 Bursztyn, taki zmywalny. Okaza這 si, 瞠 kolor nie dodaje mi uroku i tu mam pytanie: czy mog dzi, dwa dni po zabiegu, na這篡 na to ciemniejszy kolor zmywalny z tej samej serii? Chodzi mi o nr 634, Miodowy karmel.
Ewentualnie opcja 2 - rozja郾i dzi w這sy u fryzjera. Czy tak mo積a?
Pewnie cz窷 z Was wy鄉ia豉by takie pytania, ale jestem kompletnym laikiem w temacie koloryzacji

edit: no dobra, ju nieaktualne, jad do fryzjera na ratunek

Edytowane przez fonn
Czas edycji: 2011-02-04 o 10:11
fonn jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-09, 18:30   #2866
Mattu
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Moje w這sy, a szamponetka

Witam was moje Kochane. Nie mialam jeszcze doswiadczenia z malowaniem wlosow i chcialabym sprobowac jakiegos nowego koloru. Moje wlosy sa rude, nie jakies bardzo ogniste ale jednak. Boje sie troche od razu pomalowac je farba i tu moje pytanie czy jakas szamponetka koloru np. ciemny blond zakryje moj poprzedni kolor?
Mattu jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-09, 19:17   #2867
castle walls
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8
Czy mo積a wymiesza DWIE SZAMPONETKI ?

czeesc
zwracam sie do was z pytaniem, a na pocz徠ek wprowadzenie
mam dwie szamponetki Joanna kolor 01 i 02 (dodam fotki)
chcia豉m dokupi jedn tak sam, no ale sie pomyli豉m, a chcia豉bym je teraz wykorzystac
Czy co sie moze sta z kolorem jak je wymieszam razem ?? 瞠 zamiast jakis blond wyjda mi czarne ? ;D
pomo積ie biednej
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg joanna-szamponetka-02-perlowy-blond-multi-color-effect.jpg (9,8 KB, 13 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 12840005613.jpg (7,1 KB, 8 za豉dowa)
castle walls jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-09, 19:26   #2868
patrycja350
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 326
Dot.: Moje w這sy, a szamponetka

Tak zakryje,ale p騧niej sie licz z tym 瞠 szamponetka wymyje Ci sie do tego stopnia aby wrocic do naturalnego koloru w這s闚.

,,cz這wiek jest najwi瘯szym drapie積ikiem na 鈍iecie''

15.06.2009- FRYZJERKA

patrycja350 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-09, 21:11   #2869
201607111632
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 9 281
Dot.: Czy mo積a wymiesza DWIE SZAMPONETKI ?

Mo瞠sz, mo瞠sz
201607111632 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-09, 21:28   #2870
patu323
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 056
Dot.: Czy mo積a wymiesza DWIE SZAMPONETKI ?

je郵i szamponetki s tej samej firmy i podobne odcienie to mo積a wymiesza i blond wyjdzie oczywi軼ie pod warunkiem, ze Twoje w這sy nie s ciemniejsze od tego koloru, kt鏎y masz zamiar uzyska...
Stary 2011-02-13, 14:14   #2871
Cicca
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 24
Najlepsza szamponetka

Moje Drogie, wiecie mo瞠 z jakiej firmy szamponetka najlepiej "dzia豉"? Poprzez dzia豉 mam na my郵i ile czasu kolor zostaje na w這sach i czy kolor na opakowaniu oddaje prawdziwy kolor?
Cicca jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-14, 18:40   #2872
pati0111
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 814
Dot.: Najlepsza szamponetka

ka盥e w這sy s inne i na ka盥e mog inaczej dzia豉 szamponetki. kolor zalezy tez od tego jaki mialas na pocz徠ku
pati0111 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-15, 19:39   #2873
jaagnieszka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 10

Hej dziewczyny,
niestety nie jestem na biezaco z nowymi postami, wiec jezeli powtorze czyjes pytanie to przepraszam. Chodzi mi o to czy moze ktos stosowal ruda szamponetke na jasne rude wlosy? Tzn mi zalezy na poglebieniu koloru, tak, zeby byc ciut ciemniejszy i nie mam pojecia za jaka firme sie zabrac bo do tej pory mialam do czynienia tylko z farbami ale moje wlosy sa w takiej kondycji ze niestety musze z nich zrezygnowac:/ z gory dziekuje za odpowiedz
jaagnieszka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-15, 20:35   #2874
rapunzel8
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez jaagnieszka Poka wiadomo嗆
Hej dziewczyny,
niestety nie jestem na biezaco z nowymi postami, wiec jezeli powtorze czyjes pytanie to przepraszam. Chodzi mi o to czy moze ktos stosowal ruda szamponetke na jasne rude wlosy? Tzn mi zalezy na poglebieniu koloru, tak, zeby byc ciut ciemniejszy i nie mam pojecia za jaka firme sie zabrac bo do tej pory mialam do czynienia tylko z farbami ale moje wlosy sa w takiej kondycji ze niestety musze z nich zrezygnowac:/ z gory dziekuje za odpowiedz
nie znam szamponetek, kt鏎e by mia造 korzystny wp造w na kondycj w這s闚. raczej wybierz profesjonaln farb typu "szampon" firmy l'oreal, wella itp jak zalezy ci na poprawie stanu w這s闚
Stary 2011-02-15, 21:26   #2875
201611241302
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 3 243

Cytat:
Napisane przez jaagnieszka Poka wiadomo嗆
Hej dziewczyny,
Delia, odcie rudy, w rossmannie Stosowa豉m na niefarbowane i nie zauwa篡豉m 瞠by 幢e wp造wa豉 na w這syTeraz jestem ruda i zamierzam ni pog喚bia kolor.
201611241302 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-16, 11:43   #2876
jaagnieszka
Przyczajenie

W sumie to wlasnie myslalam o delii - rudym, tylko z deka sie obawiam efektu, tzn nie chcialabym zeby wyszedl tak jasny na opakowaniu ale coz... nie dowiem sie, dopoki nie sprobuje, wiec zyczcie mi powodzenia
Stary 2011-02-16, 11:59   #2877
201611241302
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 3 243

W razie czego i tak si zmywa U mnie 6 my.
201611241302 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-20, 15:37   #2878
jaagnieszka
Przyczajenie

Musze sie pochwalic ze wczoraj zrobilam sobie wlosy ale jednak szamponetka z Marion a nie z Delii Kolor - miedz, wyszedl po prostu boooski, mam nadzieje ze sie szybko nie zmyje
Stary 2011-02-20, 17:27   #2879
kika008
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 59
Mieszanie szamponetek, farb na ch這dny br您 ?

witam ;*
zaczn od tego, 瞠 jaki czas temu rozja郾i豉m sobie moje pi瘯ne mysie w這ski na blond- wyszed 鄴速y ale to pomijaj帷. nast瘼nie nak豉da豉m setki tysi璚y farb w br您ach, po czym teraz m鎩 kolor jest taki .. br您owo-鄴速o-rudawy, z rudymi refleksami i rud po鈍iat w s這鎍u. nie chc ju d逝瞠j tru w連闚 farbami, a marze o ch這dnym, zimnym br您iku 012 - Granatowa czer z Joanny (Multi Effect Color) wygl康a ch這dno, ale jest to czer, wi璚 mo瞠 rozja郾i to mieszaj帷 z jakim br您em, blendem z tej serii ?
kika008 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-24, 19:37   #2880
ga08
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 22
Smile Szamopnetka Joanna hebanowa czer

Cze嗆 dziewczyny
Mam pytanie, czy kt鏎a z was u篡wa豉 ju szamponetki z Joanny 013 hebanowa czer?
Chcia豉m zafarbowa ni w這sy, mam ciemny blond. Ale przeczytalam w internecie, 瞠 z niekt鏎ych szamponetek ju nie wraca si do swojego koloru, mimo, 瞠 niby maja byc na 5 my.
Jakie macie do鈍iadczenia w tym wzgl璠zie? Czy kolor z Joanny schodzi?
A mo瞠 kt鏎a z was mia豉 ciemny blond i przerobi豉 go na czer t szamponetk?
Z g鏎y dzi瘯uj za odpowiedzi
ga08 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
24 mycia, bak豉瘸n, blond, blond farba br您 w這sy, blondynka, br您, br您 farba, brunetka, ciemne w這sy, co ile, color shampoo, cytryna, czarne w這sy, czekoladowy br您, czer, czerwone refleksy, d逝gie w這sy, farba, farba do w這s闚, farbonetki, farbowanie, farbowanie na br您, farbowanie w這s闚, farobowanie, fryzura, fryzura saszetka kolor, fryzura steeling, fryzury, g瘰te w這sy, hebanowa czer, henna w這sy farbowanie, jaka farba, jaki kolor w這s闚, joanna, joanna multi soft color, kolor, kolor czerwony, kolor w這s闚, koloryzacja, koloryzacja br您 na rudy, koloryzacja w這s闚, koloryzajcja, koloryzuj帷y, marion, ober篡na, odrosty, ombre, palette, pasemka, piel璕nacja, pomocy, pomocy farba wlosy, pomy趾a, przyciemnianie w這s闚, rabarbar, rozjasnianie wlosow, rozja郾iacz, rude, rude w這sy, rudy, studniowka, szampon, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, szamponetka czerwie, szamponetka farba, szamponetka rudy, szamponetki, szampony koloryzuj帷e, wi郾ia, wlosy, w這sy, w這sy blond, w這sy ciemne, w這sy farba saszetka, w這sy szamponetka br您, wypadanie w這s闚, z blondu na br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-05-18 13:10:32

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:47.