Puder pomaga?? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-08-24, 14:50   #31
Narek
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2
Dot.: Puder pomaga??

Cytat:
Napisane przez Gaboleczek Pokaż wiadomość
Mam dowody!Zapytaj sie byle jakiego dermatologa.A co twoim zdaniem puder nie ma zadnych minusów?Niszczy cere , ale an pewno na pudrze Ci tego nie napisza , ani w reklamie nie powiedza , bo byscie go nie kupili~!Wierzycie reklamok po prostu.A to was zgubi...

Ja nie stosuje pudrow wiec nie mam zniszczonej cery i nie wygladam tak samo jak gwiazdy bez podkładu.
Owszem kazdy ma jakies nei doskonałosci,tylko wszystkie gwiazdy maja takie same!Dziwny zbieg okolicznosci.Wszytskie uzywaja pudrów wiec odpowiedź jest jasna~!
Nie powiedziałam, że nie ma minusów. Napisałam, że wątpię, żeby istniały takie straszne kosmetyki. Reklamom przestałam wierzyć już dawno, uwierz mi
Hm. A jakie one mają defekty? Niejednolitą cerę, błyszczenie się twarzy, widoczne pory? Ja nie używam pudrów i mam podobnie, więc jaki wniosek z tego?

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 14:54   #32
chocolatka
Zakorzenienie

Cytat:
[...] ale jego minusem jest to , ze jest szkodliwy dla cery.I to jest jego minus.
Widzę, że wrzuciłaś wszystkie pudry do jednego worka. A przecież każdy puder zawiera inne składniki. Oczywiście są pudry zawierające dużo zapychaczy czy też zawierające składniki, na które dana osoba może mieć alergię. Tak samo jak są kremy pielęgnacyjne mające w skladzie np. substancje rakotwórcze czy składniki zapychające lub powodujące alergię; ale to nie powód, by mówić, że wszystkie kremy są szkodliwe. Tak samo wszystkie pudry nie są szkodliwe, należy dobrać produkt odpowiedni do naszej cery (czyli zapoznać się najpierw ze składem).

Cytat:
No , ale gwiazdy uzywaja najlepszych ponoc podkładów i co ?Widziałas jak wygladaja bez makijazu??Wejdź na ten link który podałam Malutkiej...
O stanie skóry nie decyduje tylko to czy ktoś się maluje czy nie. Ogromny wpływ mają papierosy i promieniowanie UV. Oczywiście również kosmetyki, ale nie tylko podkład/puder, również kosmetyki pielęgnacyjne.

W Twoich wypowiedziach brakuje argumentacji merytorycznej; stwierdzenie, że wszystkie pudry są szkodliwe nie jest faktem, tylko Twoim widzimisię.
chocolatka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 15:03   #33
201607060918
Konto usunięte

Ładna cera - bez widocznych przebarwień, wyprysków, rozszerzonych naczynek krwionośnych - to niepodważalny atrybut każdej kobiety. Nie każda z nas obdarzona jest przez naturę idealnie wyglądającą skórą. Leczenie trądziku czy przebarwień posłonecznych a także inne skórne dolegliwości- jak np. bielactwo bywa długie i dość uciążliwe. Jak można ten czas przejść łagodniej i z dobrym samopoczuciem? Odpowiedzią na to, oprócz dobrych farmaceutyków jest doskonały podkład, puder oraz korektor. Podkłady i pudry mają nie tylko poprawiać koloryt i wygląd naszej skóry, ale również pielęgnować i chronić ją przed szkodliwym wpływem środowiska. Pudry nowej generacji umożliwiają skórze oddychanie, nawilżają oraz chronią przed wolnymi rodnikami. Wspierają działanie pielęgnacyjne naszego kremu do twarzy, który powinnyśmy stosować pod podkład jak i pod każdy rodzaj pudru, jaki się zdecydujemy stosować.
201607060918 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 15:22   #34
anulka262
Zadomowienie

skad tyle wrogosci gaboleczek do purdu? hehe dla mnie to az smieszne jest z jaka ekspresja bronisz swojego zdania nie majac zadnego doswiadczenia w uzywaniu tego specyfiku.naprawde tak sie troszczysz o cery innych?ze az alarmujesz calemu swiatu ze robia sobie straszna krzywde?ile masz lat jesli mozna spytac?
anulka262 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 15:50   #35
malutka86
Raczkowanie

GG do malutka86

Mi się wydaje, ze te kosmetyki stosowane przy charakteryzacji filmowej są zupełnie inne od tych jakich używamy na codzień. Myślę, że są one dużo cięższe, bardziej kryjące, trwałe. A na stan cery takiej gwiazdy ogromny wpływ jej całe zycie, weźmy chociażby stresy (że jakiś paparazzi ich przyłapie na czymś, gdzieś im się przytyło, ktoś coś o nić źle napisał itd. itp.), nieregularne posiłki, ciągłe zmiany otoczenia.. To, że mają kasę nie znaczy, że nie mają problemów i są idealne. A co do stylistów i makijażystów.. to chyba tylko największe gwiazdy są stale pod opieką specjalistów..
Stary 2007-08-24, 16:02   #36
niepozorna
Zakorzenienie

pudry może i szkodziły kiedyś, dawniej, kiedy bardzo obciążały buzię i zatykały pory.
dziś są dużo lżejsze, zwalczają wypryski, a nawet nawilżają. oczywiście jeżeli odpowiednio dobiera się je do swojego typu cery.
o dokładnym jego zmywaniu nie muszę wspominać

Prostujemy zą
bki
niepozorna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 16:15   #37
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie

Gaboleczek a uzywałas kiedyś pudru, podkładu? takie kosmetyki owszem moga zapchac skóry obciazyc i sprawic ze wyglada na zmeczona, ale dlatego własnie trzeba je rozsądnie uzywac, eliminowac te zapychajace, dokładnie zmywac, uzywac lekkich i dobranych odpowiednio do rodzaju skóry...wyprysków nie wyleczy co najwyzej moze je delikatnie wysuszyc i chronic skóre przed zanieczyszczeniami...

Edytowane przez In_ThE_ShAdOwS
Czas edycji: 2007-08-24 o 18:39
In_ThE_ShAdOwS jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 18:09   #38
Gaboleczek
Raczkowanie

GG do Gaboleczek Send a message via Skype™ to Gaboleczek

Cytat:
Napisane przez czaaajka Pokaż wiadomość
Gaboleczek Ty nie używasz pudrów OK. Ale co powiesz o osobie która ma trądzik i pracuje w dużej firmie, gdzie trzeba dobrze wyglądać ?! No chyba nie powiesz że kobiety " bizneswomen" chodzą do pracy bez makijażu. Sama mam ten proble a raczej sie zacznie bo od wrzesnia zaczynam prace w firmie ubezpieczeniowej.
No ok masz racje muszą , bo wygladaja okropnie , ale potem muszą poniesc za to jakies konsekwencje.Czyli zniszcozna skóra...
Stary 2007-08-24, 18:10   #39
Gaboleczek
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
Nie powiedziałam, że nie ma minusów. Napisałam, że wątpię, żeby istniały takie straszne kosmetyki. Reklamom przestałam wierzyć już dawno, uwierz mi
Hm. A jakie one mają defekty? Niejednolitą cerę, błyszczenie się twarzy, widoczne pory? Ja nie używam pudrów i mam podobnie, więc jaki wniosek z tego?

No to dobrze ze nie uzywasz pudrow.Ja tylko mowie z epudry bardzo niszcza cere.
Stary 2007-08-24, 18:43   #40
malutka86
Raczkowanie

GG do malutka86

Gaboleczek ponawiam pytanie: w jaki sposób puder zniszczy cerę? Co masz na myśli?
Stary 2007-08-24, 18:55   #41
Narek
Zakorzenienie

Cytat:
No to dobrze ze nie uzywasz pudrow.Ja tylko mowie z epudry bardzo niszcza cere.
Nadal nie rozumiem skąd wysnuwasz takie wnioski. Dermatolog Ci powiedział, ok. Mnie dermatolog powiedział, że na pryszcze dobre jest długie przesiadywanie na słońcu
Zacytuje teraz słowa chocolatki, która bardzo mądrze Ci to wytłumaczyła:
Cytat:
Napisane przez chocolatka
(...)
Cytat:
Napisane przez chocolatka
Widzę, że wrzuciłaś wszystkie pudry do jednego worka. A przecież każdy puder zawiera inne składniki. Oczywiście są pudry zawierające dużo zapychaczy czy też zawierające składniki, na które dana osoba może mieć alergię. Tak samo jak są kremy pielęgnacyjne mające w skladzie np. substancje rakotwórcze czy składniki zapychające lub powodujące alergię; ale to nie powód, by mówić, że wszystkie kremy są szkodliwe. Tak samo wszystkie pudry nie są szkodliwe, należy dobrać produkt odpowiedni do naszej cery (czyli zapoznać się najpierw ze składem).
(...)
O stanie skóry nie decyduje tylko to czy ktoś się maluje czy nie. Ogromny wpływ mają papierosy i promieniowanie UV. Oczywiście również kosmetyki, ale nie tylko podkład/puder, również kosmetyki pielęgnacyjne.

W Twoich wypowiedziach brakuje argumentacji merytorycznej; stwierdzenie, że wszystkie pudry są szkodliwe nie jest faktem, tylko Twoim widzimisię.
Amen

Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Stary 2007-08-24, 19:39   #42
Gaboleczek
Raczkowanie

Wejdzcie sobie an KWC .Przykłąd puder antybakteryjny UNDet twenty lub nivea visage young .Dziewczynyu z młodymi cerami po dłuzszym stosowaniu anrzekały ze zapych aim pory chcoc miał tgo nie robic. A to był puder antybakteryjny.To co dobpiero taki zwykły.Po prostu dermatolog mi powiedział zeym absolutnie nie uzywała pudrów bo one szkodza skóre w jaki sposób to nie wiem!
Stary 2007-08-24, 19:43   #43
malutka86
Raczkowanie

GG do malutka86

a czemu uważasz, że pudry nie-antybakteryjne są gorsze? ja miałam kiedyś te antybakteryjne i w porównaniu z nimi te beztłuszczowe są o niebo lepsze. Trzeba też patrzeć na skład..
Stary 2007-08-24, 19:51   #44
Narek
Zakorzenienie

W składzie kosmetyku Under Twenty są zapychacze(paraffinum liquidum, glycerin, talc), tak samo, jak w Nive'jce(glicerin, caprylic/capric triglyceride)* więc nie dziwie się, że zapchał dziewczyny, które ich używały. Wystarczy patrzyć na składy i unikać tego, co nas zapycha.

*tak na prędce to znalazłam
P.S. Plus analiza składu Nive'i zrobiona przez L_V http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...&postcount=385

Bieganie + Turbo Ewy Ch.

Edytowane przez Narek
Czas edycji: 2007-08-24 o 19:52 Powód: Dopisek
Stary 2007-08-24, 21:03   #45
Nushi
Raczkowanie

Cytat:
Wejdzcie sobie an KWC .Przykłąd puder antybakteryjny UNDet twenty lub nivea visage young .Dziewczynyu z młodymi cerami po dłuzszym stosowaniu anrzekały ze zapych aim pory chcoc miał tgo nie robic. A to był puder antybakteryjny.To co dobpiero taki zwykły.Po prostu dermatolog mi powiedział zeym absolutnie nie uzywała pudrów bo one szkodza skóre w jaki sposób to nie wiem!
1.jak sie dobrze nie zmywa makijażu(nie tonikiem tylko mleczkiem lub żelem) to pewnie że zapychają
2.to nie ma znaczenia czy anty czy nie bakteryjny..każdy może zapychać jak się prawidłowo nie dba o cerę patrz pkt.1.
3.jak nie masz potrzeby to nie uzywaj pudrów ale nie zniechecaj bezpodstawnie innych..
4.ja z zawodowego doswiadczenia wiem że pudry nie niszczą cery i umiem wytłumaczyć a nie tak jak Twój dermatolog..nie bo nie..
5.co do gwiazd to popatrz na Helene Vondrackowa..60 lat a jaka cera a ile wystepów i malowania..
6.jest więcej rzeczy, które niszczą skórę..opalanie, papierosy, źle dobrane kosmetyki..zastanawiałaś się nad tym..puder przy nich to pikuś
Nushi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 21:30   #46
untouchable
Wtajemniczenie

Cytat:
Mam dowody!Zapytaj sie byle jakiego dermatologa.
No naprawde bardzo przekonujące dowody

Cytat:
Wierzycie reklamok po prostu.A to was zgubi...
Powiało grozą

Cytat:
Ja nie stosuje pudrow wiec nie mam zniszczonej cery i nie wygladam tak samo jak gwiazdy bez podkładu.
Owszem kazdy ma jakies nei doskonałosci,tylko wszystkie gwiazdy maja takie same!Dziwny zbieg okolicznosci.Wszytskie uzywaja pudrów wiec odpowiedź jest jasna~!
Nie uściślajmy tak abrdzo! Nie wszystkie gwiazdy mają brzydkie cery bez makijażu. A te które mają to niekoniecznie z powodu uzywania pudru. Może właśnie dlatego, że nie mają gładkiej ładniej buzi, maskują co nieco chemią?

Cytat:
Bez przesady, przecież nie wszystkie kosmetyki są idealne. Są pudry które zapychają, kremy które zapychają, żele które zapychają, ot nawet toniki które zapychają! Tak to już jest
Stary 2007-08-24, 21:46   #47
Szirini
Raczkowanie

używam pudru Vichy Normateint i raczej nie wydaje mi się, żeby miało mi to pogorszyć stan cery.
Co do gwiazd, na które się powołałaś - oni nie mogą na dłuższą metę wytrzymać bez alkoholu, ćpania, imprez - uwierz mi, na twarzy widać "śmietnik" naszego organizmu, to nie tylko zasługa pudrów
Szirini jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 21:55   #48
FK
przyczajona tygrysica

GG do FK

Cytat:
No , ale gwiazdy uzywaja najlepszych ponoc podkładów i co ?Widziałas jak wygladaja bez makijazu??Wejdź na ten link który podałam Malutkiej...
No proszę Cię!
Przerażająca większość tego typu porównań jest po prostu śmieszna... Z jednej strony pokazują zdjęcia w bardzo jaskrawym dziennym świetle, z zaskoczenia, często po płaczach, wypiciu paru % i tym podobnych ekscesach a obok umalowane i WYPHOTOSHOP'OWANE w sztucznym łagodnym świetle.

I najśmieszniejsze jest to, że z jedną dziewczyną polemizuje kilka(naście?) i nie może sobie dać rady, bo jaka to ona mądra, bo jej "dermatolog powiedział"... I ja wśród nich
FK jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 09:58   #49
Harajuku_GirlxD
Przyczajenie

GG do Harajuku_GirlxD Send a message via Skype™ to Harajuku_GirlxD

puder pomaga na cere... oj chyba nie
Mi sie wydaje ze niektóre pudry zapychają pory, co sie przyczynia do niszczenia. Ale pomagać to raczej chyba tylko w maskowaniu niedoskonałości
Stary 2007-08-25, 15:35   #50
Gaboleczek
Raczkowanie

A stosujcie sobie pudry co mnei to obchodzi>tylko potem bedzie sie roiło od watków na temat zniszczonej cery...Ale wtedy w zyciu nie powiecie , ze od pudru bedizecie sobie wmaiwiac Bog wie co...

Ktos tam napisała , ze moze to profesjonlanie wytkumacZyc dlaczego pudry nie niszcza cery...To dlaczego tego nie wytłumaczył?
I to nie jest moj wymysł , ale dermatologa , a dermatolog jest po studiach medycznych !I chyba wie troche wiecej od was...Sama tego nie wymysliłam , bo bym nawet nie smiała mam dopiero 13 lat wiec nie bede sie wymadrzac , ale to ze puder nieszczy wiem od dermatologów i od doswiadczponych osób......
Stary 2007-08-25, 15:51   #51
Narek
Zakorzenienie

Cytat:
A stosujcie sobie pudry co mnei to obchodzi>tylko potem bedzie sie roiło od watków na temat zniszczonej cery...Ale wtedy w zyciu nie powiecie , ze od pudru bedizecie sobie wmaiwiac Bog wie co...

Ktos tam napisała , ze moze to profesjonlanie wytkumacZyc dlaczego pudry nie niszcza cery...To dlaczego tego nie wytłumaczył?
I to nie jest moj wymysł , ale dermatologa , a dermatolog jest po studiach medycznych !I chyba wie troche wiecej od was...Sama tego nie wymysliłam , bo bym nawet nie smiała mam dopiero 13 lat wiec nie bede sie wymadrzac , ale to ze puder nieszczy wiem od dermatologów i od doswiadczponych osób......
Gaboleczku, jak już powiedziałam, mój dermatolog na przykład na pryszcze kazał mi siedzieć na słońcu, bo(cytuje)"To je szybciej wysuszy". Co z tego, że po takim wysuszaniu zrobiło się ich więcej.
Po prostu daj nam na to dowody, że pudry niszczą cerę, a nie suche informacje od swojego dermatologa, bo moja mama i babcia używają pudrów od blisko 20 lat i nic z ich cerą złego nie jest.

Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Stary 2007-08-25, 15:53   #52
Nushi
Raczkowanie

Cytat:

Uuu to do mnie..bo większośc postów tłumaczy dlaczego nie niszczą..więc ja już nie będę spamować skoro dziewczyny bardzo sensownie wytłumaczyły..

a jak sie ma 13 lat to wystarczy zwykły krem Nivea..a myślę że pan dermatolog Ci tak powiedział żebyś jeszcze długo nie używała tego typu specyfików..uważam że 13 lat to stanowczo za wczesnie..nie tylko na mądrzenie ale i na używanie pudrów..
Nushi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 15:57   #53
Gaboleczek
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Nushi Pokaż wiadomość
Uuu to do mnie..bo większośc postów tłumaczy dlaczego nie niszczą..więc ja już nie będę spamować skoro dziewczyny bardzo sensownie wytłumaczyły..

a jak sie ma 13 lat to wystarczy zwykły krem Nivea..a myślę że pan dermatolog Ci tak powiedział żebyś jeszcze długo nie używała tego typu specyfików..uważam że 13 lat to stanowczo za wczesnie..nie tylko na mądrzenie ale i na używanie pudrów..

JA sie nie mądrze własnie to napisałam.Moze nei rozumiesz??Tylko cytuje wypowiedzi wielu dermatologów.I znajomych ktorzy maja po 20,19 +20 lat....
Stary 2007-08-25, 15:58   #54
Narek
Zakorzenienie

Cytat:
JA sie nie mądrze własnie to napisałam.Moze nei rozumiesz??Tylko cytuje wypowiedzi wielu dermatologów.I znajomych ktorzy maja po 20,19 +20 lat....
Możesz podać nazwiska?

Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Stary 2007-08-25, 16:03   #55
MaijaLena
Raczkowanie

To, że Twój dermatolog jest po studiach medycznych nic jeszcze nie znaczy. Z doświadczenia wiem, że każdy dermatolog jest inny i na prawdę jest trudno trafić na dobrego, który nie odeśle Cię w 2 minuty z receptą zapisaną lekami za 100zł.
Grunt to wybrać odpowiedni puder. To już nie te czasy, że pudry strasznie nieszczyły cerę. Teraz można sobie dobrać puder do rodzaju skóry, jest ich dziesiątki, więc jest w czym wybierać. A poza tym ważna jest też pielęgnacja skóry po zmyciu makijażu.

razem od --> 2005
zaręczyny --> 2013
ślub --> 23.08.2014

MaijaLena jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 16:11   #56
untouchable
Wtajemniczenie

Cytat:
doswiadczonych osob?
ciotki i mamy? wybacz to niezbyt trafione zrodlo ;p
a moze tych swoich 20 letnich znajomych? ależ oczywiscie. Napewno wszyscy studiuja medycyne lub ich rodzice są zawziętymi dermatologami.

No masz dopiero 13 lat, poczekajmy jeszcze troche, ciekawe czy nie będziesz używać pudru, podkladu, o korektoru tez nie! Przeciez to podklad w sztyfcie jest !

Sama nie stosując tego typu specyfików, opierając się jedynie na doświadczeniach krewnych i znajomych, wytaczasz walke przeciw pudrom.
Stary 2007-08-25, 16:19   #57
anulka262
Zadomowienie

tak wlasnie myslalam ze jestes w tym wieku.hmm...a powiedz mi skad tyle wrogosci u Ciebie do pudru? i co w ogole spowodowalo ze zalozylas ten watek?hmm...moze Twoje kolezanki uzywaja?i chcesz im udowodnic szukajac w roznych zrodlach informacji i dowodow na to ze jest to rzecz szkodliwa i ze Ty nie uzywajac jestes "lepsza, fajniejsza" od nich bo sie nie malujesz i dluzej bedziesz piekniejsza.moze to zazdrosc? bo zwykle te bardziej wymalowane maja wieksze wziecie ( w tym wieku ale sa wyjatki oczywiscie bo w tym wieku chlopcy nie sa zbyt madrzy)?Przepraszam ze tak domniemywam,(przepraszam jesli tym kogos obraziam, nie generalizuje
) ale znam takie przypadki, modziutkie nastolatki miewaja takie problemy i to dosc powszechce zjawisko.dzielą sie na te malujące sie i na te nie malujace sie ktore te drugie wyzywaja od "tapet" itp.A zazwyczaj tak sie zachowuja zakompleksione "dziewuchy" ktore chca sie dowartosciowac tym ze sie nie maluja i sa madrzejsze bo "nie niszcza sobie cery".
anulka262 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 16:25   #58
eliko
Przyczajenie

GG do eliko

hehe ale mnie ten wątek rozśmieszył
trzynastoletnia dziewczynka uczy starsze i bardziej doświadczone
Po pierwsze jak juz było napisane trzeba dobrać odpowiednie dla własnej cery kosmetyki i nie chodzi tylko o pudry ale kremy, toniki, podkłady itd. bo logiczne ze to czego nasza cera nie akcptuje moze jej tylko zaszkodzić.b
Po drugie piszesz cos o swojej mamie ze zniszczyła sobie cere pudrami heh a skąd jesli można wiedzieć właśnie pudru tą cerę jej zniszczyły a nie inne czynniki. A zresztą jeszcze kilkanaście lat temu składy pudrów wyglądały zupełnie inaczej, teraz jest tak ogromny wybór tych aptecznych jak i drogeryjnych.
I jeszcze skoro masz 13 lat to skąd wiesz że za 2-3 lata nie dostaniesz trądziku nawet jeśli nie bedziesz używać pudru i ciekawe co wtedy powiesz

eliko jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 19:14   #59
malutka86
Raczkowanie

GG do malutka86

mi jak miałam 13 też mówili, że tapetka niszczy.. ale teraz wiem, ze mówili tak dlatego, żebym za wcześnie się nie malowała. Wiadomo, że przy ostrym trądziku nie jest zalecane używanie podkładu, bo skóra jest zmęczona innym specyfikami, ale jak już pisałam podkład/puder odpowiednio dobrany do cery nie zaszkodzi.. ważna jest pielęgnacja, dieta, uważanie na słońce, nie korzystanie z solarium itd.
Stary 2007-08-25, 20:17   #60
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie

wszystko jest dla ldzi...ehh a Ty usilnie próbujesz nas przekonać że przez pudry bedziemy mieli zniszczoną cere, hehe a dlaczego akurat po nich? jest przeciez wiele innych czynników wpływajacych na wyglad skóry i jej starzenie sie...zreszta było to już pisane, a Ty nawet nie podajesz konkretnych argumentów.

Moja dermatolog natomiast ma zupełnie inne zdanie na ten temat. Powiedziała ze ona nie wprowadza zakazu uzywania pudru, podkładu oczywiscie specjalnego, odpowiednio dobranego, bo przeciez jezeli ktoś ma problemy z cerą i trądzik dla lepszego samopoczucia może uzywać kosmetyków kryjących...
I jeszcze gdyby miało to tak szkodzic jak Ty uwazasz to praktycznie co 2 kobieta miałaby tak strasznie zniszczoną cerę
In_ThE_ShAdOwS jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości