zmarszczki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2004-04-27, 19:29   #1
Pudding
Przyczajenie

zmarszczki

Nie wiem czy to co nasiliło sie ostatnio na mojej twarzy można nazwać zmarszczkami ( mam 22 lata ) ale ostatnio zauwazyłam pod moim oczami kreski które wyglądają jak zmarszczki. Jak naciągnę skórę pod oczami zmarszczko-kreski ( tak je ochrzczę )znikają i skóra jeat gładka. Być moze na stan mojej skóry mają wpływ kilkugodzinne siedzenie przed komputerem ( jestem w trakcie pisania pracy dyplomowej ), poźne chodzenie spać i ranne wstawanie. Generalnie śpię na brzuchu i jak rano wstaję mam wrażenie ze kresko-zmarszczki są wyraźniejsze.Dodam jeszcze że mam cerę trądzikowa i jestem oczywiście w trakcie leczenia. Na mojej twarzy są partie przesuszone jaki i tłuste. Jakie kosmetyki i jakie zabiegi domowe jaki i może inne poleciłybyscie? Może jakieś wskazówki dla mnie? Z góry dziękuję za pomoc
Pudding jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-27, 19:51   #2
nenvena
Zadomowienie

Re: zmarszczki

hmm, bardzo prawdopodobne że zmarszczko - kreski sa wyniekiem spedzania czasu [przed komputerem. Podobno skóra zaczyna sie starzec od 21 roku zycia, wiec musisz juz chyba zaczac uważac. Moja kosmetyczka mowila mi niedawno, ze obecnie wiele mlodych osob ma probelmy z cera, ktore kiedys byly problemem jedynie starszych osob-pekajace naczynka i zmarszczki, wcasnie czesto u mlodych dziewczyn kurze lapki od spedzania czasu przed komputerem? Moze jakis krem pod oczy dla mlodych kobiet przeciwzmarszczokwy? Ja mam 18 lat, ale czasem, kiedy jestem przemeczona zauwazam na czole lekkie cos jak twoje zmarszczko-kreski i jeszcze tam gdzie mi sie marszcza brwi-smaryje te miejsca kremem z wit A-pomaga, ale ostrzegam ze to b.tlusty krem, ktory u mnie czasem sprwaia, ze pojawiaja sie jakies niespodzianki. Pod oczy jest ok. Moze to byc tez wynik zmeczenia, wiosennego przesilenia, moze kilka odzywczych, nwilzajacych ,aseczek, krem Oligo 25, bardzo mi pomogl po zimie-stosowalam go na noc. Trzymaj sie!!!!
nenvena jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-27, 22:04   #3
oceania
Rozeznanie

GG do oceania

Ja mam 17, a "kresko-zmarszczki" (hyhyhy...fajna nazwa ) mam już łohoho ze 2 lata. U mnie to dziedziczne chyba
oceania jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-27, 22:22   #4
systematica
Wtajemniczenie

Zadbaj o jak najlepsze nawilżenie skóry pod oczami. Jeśli nie wystraczają żele z witaminkami, nakładaj jakiś gęstszy kremik. I zainwestuj w krem z filtrem UV, jeśli siedzisz tak długo przed monitorem. Monitory promieniują. A oświetlenie w pomieszczeniu gdzie siedzisz przed tym monitorem ? Jeśli świetlówki - to też UV!

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości