Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-11-03, 21:16   #31
Ana28i
Przyczajenie

Dot.: Fryzura dziewczyny z billboardu Intimissimi

hej to jaki jest w koncu ten kolorek na wloskach tej pani i czy zna ktos dobrego fryzjerka w lodzi ktory mogłby taki zrobic??? pozdrawiam
Ana28i jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-21, 14:16   #32
Shakira_19
Raczkowanie

a może ona ma takieś cięcie zastosowane by wydawało się, że ma wiecej włosów?? może dwuwarstwowo cięte?
Shakira_19 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-21, 16:53   #33
karolcia_83
Rozeznanie

Ta babeczka ślicznie wygląda w tych włoskach. I ja także uważam,że krótkie włosy mogą być strasznie sexi. Sama tydzień temu zebrałam się na odwagę i obcięłam włosy z za łopatek na długość jak ma właśnie Irina. W zasadzie teraz mam bardzo podobną fryzurkę do niej, tylko włosy są bardziej pocieniowane. Krótkie włosy nie ujmują kobiecie ani odrobiny sexapilu, jeżeli są obcięte twarzowo i pasują. Ja jestem bardzo zadowolona. Miałam wielkie obawy, bo mam dosyć delikatne włosy,ale niepotrzebnie, bo teraz są super i świetnie się układają.
karolcia_83 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 21:11   #34
lilly1984
Raczkowanie

W wakacje kiedy "wisiał" ww plakat mnóstwo znajomych mówiło mi że mam bardzo podobną fryzurkę-układałam je nie na szczotce- a na dużych rzepowych wałkach i tylko grzywkę prostownicą-polecam ten patent dla uzyskania dużej objętości.Btw, TŻ zapytał kiedyś-romantyczny spacer nad Wisłą, księżyc etc.czy używam do włosów "jakiegoś spulchniacza"....Dos złam do wniosku ze wygladam nienaturalnie i zaczęłam wiazać w kitkę....
lilly1984 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-08, 12:24   #35
karolcia_83
Rozeznanie

Dlaczego nienaturalnie? przecież to fajnie wygląda, jak włosy są takie puszyste i duże objętościowo. Ja robię wszystko,żeby utrzymać taki efekt, ale na nic...W przeciągu dwóch tygodni przetestowałam cztery pianki nadające objętośc- 2taft, Nivea i panten. Żadna nie zdała egzaminu Zastanawiam się co jeszcze można robić, aby na dłużej uzyskać taki efekt. Nie spinaj włosów, bo napewno fajnie wyglądasz, a faceci się nie znają i nie mają pojęcia ile to trzeba się namęczyć, aby doprowadzić się do porządku,żeby im się pokazać
karolcia_83 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-14, 19:50   #36
guimard
Przyczajenie

Witam, podbijam wątek, gdyż bardzo podobają mi się fryzury z jednej z kolekcji Intimissimi (nie wiem dokładnie której). Bez zastanowienia obcięłabym tak włosy, gdyby nie fakt że moje kudły są zupełnie proste. Zastanawiam się, czy da się osiągnąć efekt takiego podrośniętego zwichrzonego boba tylko za pomocą dobrego cięcia i pianki, bez wielogodzinnego łażenia z wałkami / lokówki? A, zapomniłabym, moje włosy są mało podatne na stylizację. Doradźcie proszę czy warto ścinać włosy sięgające łopatek, nie chciałabym mieć potem "oklapusa"
guimard jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-05, 16:18   #37
Kalicka
Przyczajenie

Kochani,
szukam zdjęcia z nowej reklamy z tą samą modelką (billboard)...Proszę pomożcie
Kalicka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-05, 17:17   #38
cosma
Zakorzenienie

Pociesze cię- to peruka,a nie jej naturalne włosy.
To rosyjska modelka Irina Shayk lepiej znana jako dziewczyna Cristiano Ronaldo.
Tutaj też jej ona:
http://www.pudelek.pl/artykul/28774/...w_photoshopie/
Ona naturalnie ma długie włosy,a nie boba. Albo ma perukę albo obróbka komputerowa.
Na tym linku co podałam, komputerowo ją rozebrali, tak więc wszystko jest możliwe.
cosma jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-10, 18:13   #39
biedronka91
Zakorzenienie

Intimissimi mają cudowne modelki. Ja jestem nadal zauroczona billboardem jeszcze z wiosny/lata tego roku..

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości