peeling kawowy - rewelacja - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-02-15, 14:42   #511
Agaimka
Rozeznanie

Dot.: peeling kawowy - re we la cja

Cytat:
Napisane przez gadmarka
Agaimka chyba za ostry bedzie na twarz, tak myślę (chociaż kiedyś robiłam sobie piling z cukru).
Gadmarka ten peeling z cukru to był cukier zmieszany z oliwą z oliwek czy cos jeszcze innego?????jakiego używałas cukru drobnoziarnistego, czy grubow????pomogło na zaskórniki????
Agaimka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 15:39   #512
Malinezja
Zadomowienie

Jestem tak zadowolona, że trafiłam ZUPEŁNYM PRZYPADKIEM na to forum i na ten temat Wczoraj gdy weszłam tu pierwszy raz, po lekturze tego wątku tuż przed 23 (do 23 "Żabka" czynna ) wyskoczyłam z domu po mieloną kawe (u mnei tylko rozpuszczalną pijemy ). Następnie Czym prędzej przygotowałam mixturę kawa & sól + żel pod prysznic no i do dzieła!
Efet naprawde zaskakujący!!!
Podeszłam do tego peelingu trochę z "dystansem", żeby się nie rozczarować "jak by co" no ale poprostu BOMBA!
Nie myślałam że w tak prosty i tani sposób można zrobić tak wspaniały prezent swojemu ciału
Naprawde Chylę Czoła Przed Pomysłodawczynią Tego Właśnie Peelingu!!!

Malinezja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 17:02   #513
Kate30
Zakorzenienie

Kawowego na twarz bym nie polecała - ostry jest, choć w tym wątku były dziewczyny które robiły i nic się nie działo, jednak skóra na twarzy jest tak delikatna że lepiej trzymać się specjalnych peelingów do twarzy ( chyba ).
Polecam wam dziewczyny zamiast żelu pod prysznic jednak wersję z oliwą z oliwek lub pestek winogron.
Wtedy zyskujecie natychmiastowe nawilżenie, delikatnie się wytrzeć ręcznikiem i już nie trzeba balsamu.
Kate30 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 17:13   #514
mango bzik
Zadomowienie

Smiac mi sie chce na wspomnienie zeli pod prysznic z pewna iloscia nieokreslonych drobinek,ktore kupowalam...z pilingow do ciala,ktorych najczesciej nie chcialo mi sie wiecej uzywac tuz po pierwszym zastosowaniu...Teraz fusy z porannej kawy wymieszane fantazyjnie ze zwyklym zelem,obecnie malinowym ,troche cynamonu i
PELNIA SZCZESCIA Czy mozna liczyc na jeszcze lepszy efekt?Watpie
mango bzik jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 18:36   #515
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Napisane przez mango bzik
Smiac mi sie chce na wspomnienie zeli pod prysznic z pewna iloscia nieokreslonych drobinek,ktore kupowalam...z pilingow do ciala,ktorych najczesciej nie chcialo mi sie wiecej uzywac tuz po pierwszym zastosowaniu...Teraz fusy z porannej kawy wymieszane fantazyjnie ze zwyklym zelem,obecnie malinowym ,troche cynamonu i
PELNIA SZCZESCIA Czy mozna liczyc na jeszcze lepszy efekt?Watpie
ja uzywam swieżych fusów, to znaczy nie zużytych... coby kofeinka nie uciekła za bardzo... poza tym u mnie pije się "rozpuszczalke"

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 836 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Hosenka* jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 18:39   #516
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Napisane przez gadmarka
O, dawno nie smarowałam się kawusią (trzeba było wczoraj się posmarować tak kawowo-walentynkowo ) a to dlatego, że później cała kabina jest okawowana na maxa! Ale ten zapach, ach.... no nic dziś się poświęcę i będę czyścić łazienkę z kawki i pachnieć kawką.
Agaimka chyba za ostry bedzie na twarz, tak myślę (chociaż kiedyś robiłam sobie piling z cukru).
dodaj np olejku jojoba - ja tak zrobiłam ostatnio i łazienka była czysciutka

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 836 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Stary 2006-02-15, 19:16   #517
mango bzik
Zadomowienie

Ale taka kawka troche spazona moze uwalnia tej kofeinki nieco wiecej?
Mam na mysli taka zalana minimalnie i szybko odcedzona.Ja bawie sie z fusami,sa delikatniejsze.Poza tym,kiedy widze kubeczek z tak kuszaca zawartoscia,nie moge sie oprzec
Stary 2006-02-16, 07:31   #518
Agaimka
Rozeznanie

Wczoraj wypróbowałam peeling na twarz z cukru i żelu antybakteryjnego do mycia twarzy i jak dla mnie rewelacyjny!!!!!skóra gładka i mięciutka
Agaimka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-16, 10:16   #519
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Ale taka kawka troche spazona moze uwalnia tej kofeinki nieco wiecej?
Mam na mysli taka zalana minimalnie i szybko odcedzona.Ja bawie sie z fusami,sa delikatniejsze.Poza tym,kiedy widze kubeczek z tak kuszaca zawartoscia,nie moge sie oprzec
ja nie odcedzam... zalewam gorącą wodą tak tylko zeby sie ciapka zrobiła i czekam az sie troche ostudzi

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane

Stary 2006-02-16, 13:24   #520
mango bzik
Zadomowienie

Hosenka,to maksymalne wykorzystanie kawy w celach kosmetycznych
Ja czesciej lacze degustacje z pielegnacja Uwielbiam kawe,rozpuszczalna nie przypomina mi w smaku mielonej,to jakby zupelnie inny napoj.
Stary 2006-02-16, 15:25   #521
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Hosenka,to maksymalne wykorzystanie kawy w celach kosmetycznych
Ja czesciej lacze degustacje z pielegnacja Uwielbiam kawe,rozpuszczalna nie przypomina mi w smaku mielonej,to jakby zupelnie inny napoj.
a ja własnie parzonej nie lubie... piję tylko rozpuszczalną... kiedys nawet posunęłam sie do tego, że rozpusciłam 5 łyżeczek rozpuszczalnej w małej ilosci wody i wlałam do pełnej wanny i jeszcze na koniec ten peeling zrobiłam... heh czad zupełny ale to tylko raz mnie tak wzięło

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane

Stary 2006-02-17, 09:31   #522
monika_mmf
Raczkowanie

Słuchajcie!! Udoskonaliła ten cudny specyfik (tak myślę hehe ) - zamiast zwykłej oliwki Bambino dodałam do niej oliwki na cellulit lipocell z ziaji Teraz będzie masażyk, peeling i dodatkowa kuracja antycellulitowa w jednym
monika_mmf jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-17, 13:35   #523
ciarka
Raczkowanie

Już dawno planowałam wypróbowanie tego peelingu i dziś nadszedł wkońcu ten sądny dzień Wymieszałam pół na pół kawę zaparzoną ze świeżo zmieloną i dodałam do tego miodowe mleczko do mycia ciała (mniam ) A efekt...suuuper!!! Nie to żebym pozbyła się całego cellulitu i schudła ale jednak nogi są gładziutkie, naprężone.Żaden kupny peeling nie dał mi NIGDY takiego efektu. Chylę czoła przed osobą, która wpadła na ten pomysł kawowy I łazienka pozostała czysta
ciarka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-17, 13:46   #524
carla1010
Rozeznanie

GG do carla1010

Ja po wielokrotnym czytaniu tego wątku dwa tygodnie temu zrobiłam peeling kawowy (z kawy za chyba 1,5 marki Tesco) i oniemiałam. Nigdy już nie kupię zwykłego peelingu, dziś jak przechodzę obok półek z tymi specyfikami tylko się uśmiecham. Ja nie parzę wcześniej kawy, może to niedobrze, jeśli tak to powiedzcie dlaczego. Od razu mieszam kawę z żelem pod prysznic i trę .
A potem wskakuję do wanny na masaż ozonowy. Bo dostałam ostatnio taką matę ozonową jaką reklamują w TvShop od przyszłej teściowej. Ona kupiła to z 10 lat temu i teraz zmienili zwykłą wannę na wannę z hydromasażem więc mata jest jej niepotrzebna. No i działam tak 2 razy w tygodniu, niebawem zwiększę serię zabiegów do 3 a w okolicy maja i czerwca do 4 tygodniowo. No i zobaczymy czy ciałko zostanie widocznie ujędrnione
carla1010 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-17, 14:44   #525
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Napisane przez carla1010
Ja po wielokrotnym czytaniu tego wątku dwa tygodnie temu zrobiłam peeling kawowy (z kawy za chyba 1,5 marki Tesco) i oniemiałam. Nigdy już nie kupię zwykłego peelingu, dziś jak przechodzę obok półek z tymi specyfikami tylko się uśmiecham. Ja nie parzę wcześniej kawy, może to niedobrze, jeśli tak to powiedzcie dlaczego. Od razu mieszam kawę z żelem pod prysznic i trę .
A potem wskakuję do wanny na masaż ozonowy. Bo dostałam ostatnio taką matę ozonową jaką reklamują w TvShop od przyszłej teściowej. Ona kupiła to z 10 lat temu i teraz zmienili zwykłą wannę na wannę z hydromasażem więc mata jest jej niepotrzebna. No i działam tak 2 razy w tygodniu, niebawem zwiększę serię zabiegów do 3 a w okolicy maja i czerwca do 4 tygodniowo. No i zobaczymy czy ciałko zostanie widocznie ujędrnione
jak nie zaparzasz? ale tu własnie chodzi o wydobycie kofeiny ktorą ma działanie antycellulitowe...

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane

Stary 2006-02-17, 15:33   #526
golabek
Wtajemniczenie

Talking Dot.: peeling kawowy - re we la cja

Cytat:
Napisane przez Hosenka*
jak nie zaparzasz? ale tu własnie chodzi o wydobycie kofeiny ktorą ma działanie antycellulitowe...
No ładnie ja następna nieuświadomiona Dawałam kawę prosto z torebki i dziwić się że później miałam całą łazienkę w kawie Dzięki Hosenko za oświecenie Dziś wypróbuję ulepszoną wersję
golabek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-17, 15:50   #527
carla1010
Rozeznanie

GG do carla1010

No właśnie tak to jest jak się czegoś nie doczyta Wobec tego będę zaparzać. Bo w sumie nie pomyslałam o tym że aby uwolnić kofeinke to należy zaparzyć... a tak właściwie to co ja myślałam???? W każdym razie skóra i bez zaparzania jest gładziutka i i tak jestem oczarowana kawusią. Dziękuję bardzo Hosekno za instrukcję. Sierota ze mnie
carla1010 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-17, 16:00   #528
Hosenka*
Moderator KWC

gołąbek, carla! wsypcie np do miseczki 4-5 łyżeczek kawy i zalejcie nie wielką iloscią wrzatku, tak zeby sie tylko papka zrobiła ja dodaję jeszcze troszke soli i pare kropelek olejku jojoba

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane

Stary 2006-02-17, 17:05   #529
golabek
Wtajemniczenie

Talking Dot.: peeling kawowy - re we la cja

Cytat:
Napisane przez Hosenka*
gołąbek, carla! wsypcie np do miseczki 4-5 łyżeczek kawy i zalejcie nie wielką iloscią wrzatku, tak zeby sie tylko papka zrobiła ja dodaję jeszcze troszke soli i pare kropelek olejku jojoba
Dzięki Hosenko Dziś wypróbuję orginalny przepis I pomyśleć że z gapiostwa miałam całą łazienkę w kawie Teraz napewno będzie lepiej bo nie będzie taka "sypka"
golabek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-17, 17:38   #530
Ewuńka
Rozeznanie

GG do Ewuńka

w takim razie do dziela!! kawa jest-pyszna o zapachu waniliowym, trzeba ja tylko zmielic i do lazienki

Ewuńka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-19, 20:27   #531
Kasia_L
Zadomowienie

Thumbs up Dot.: peeling kawowy - re we la cja

Cytat:
Napisane przez monika_mmf
Słuchajcie!! Udoskonaliłam ten cudny specyfik (tak myślę hehe ) - zamiast zwykłej oliwki Bambino dodałam do niej oliwki na cellulit lipocell z ziaji Teraz będzie masażyk, peeling i dodatkowa kuracja antycellulitowa w jednym
Też tak zrobiłam + jeszcze żel pod prysznic waniliowy i uzyskałam istny poemat zapachów , no i świetny peeling oczywiście . Z pewnością jeszcze nie raz po niego sięgnę.
Stary 2006-02-19, 22:53   #532
palema
Zadomowienie

ostatnio moją kawą peelingową stojącą sobie spokojnie w szafeczce tata chciał cała (!) zakosić, bo 'tak nie potrzebnie stoi', wiec pilnujcie dziewczyny cennych skladników domownicy bywają bezwzględni

...you will learn how to not quit
when things get hard in your life...

l o o k i n g f o r a n i n s p i r a t i o n
palema jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-23, 23:20   #533
AniaD
Raczkowanie

Oj taaaaaakkkkk....
NIE WIERZĘ WŁASNEJ SKÓRZE! CUDO
Nigdy więcej kupnych peelingow, w koncu udalo mi sie to zrobic (za pierwszym razem uzylam kawy rozpuszczalnej i lalam na siebie normalna kawe)i wciaz nie moge sie nacieszyc,ze odkyryłyscie mi taki łatwi,tani i domowy sposob na cudowną skróre. Teraz jeszcze popracuje nad pasta cukrowa i niczego wiecej do szczescie mi nie bedzie potrzba!!
Dzieki (uśmiech od ucha do ucha).

ps. sprobowalam na twarzy- takiego efektu nigdy niczym innym nie uzyskalam.
AniaD jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-24, 08:34   #534
Kacha30
Raczkowanie

słyszałam o peelingu kawowym, ale jakos nie wierzyłam w jego "czarodziejska" moc. Do czasu... jak skonczył sie moj peeling z Ziaji i spróbowałam kawy......dziewczyny ..rewelacja!!! . Nakładam równiez na twarz (ale nie masuje nim mocno) i efekt bardzo dobry !

Edytowane przez Kacha30
Czas edycji: 2006-02-24 o 08:36 Powód: dopisek
Kacha30 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-24, 08:52   #535
karinaaa
Zadomowienie

dzis po raz pierwszy mam zamiar uzyc tego peelingu ,po przeczytaniu tych wszystkich wypowiedzi mam nadzieje ze i na mnie podziala tak cudownie jak na Was dziewczyny juz sie nie moge doczekac kiedy zrobie sobie ten peeling
karinaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-24, 13:14   #536
lawenda-w-chodakach
Rozeznanie

Tylko czekać, aż jakaś firma kosmetyczna trafi na ten wątek, ukradnie nam pomysł na peeling kawowy i będzie sprzedawać za ciężkie pieniądze

Ja dziś wypróbuję ten cudny specyfik na twarzy - taką mam szorstką i okropną blee...

nie zrażam się.

lawenda-w-chodakach jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-24, 13:29   #537
wersta
Zakorzenienie

o rany a ja za mocno się chyba szoruję tą kawą, bo naczynka mi popękały na udach. a wcześniej ich wcale nie miałam
pewnie za mocne połączenie kawa+rękawica (sizalowa, czy jakaś tam)
wersta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-24, 13:59   #538
karinaaa
Zadomowienie

swietny!!! ja uzylam kawy i waniliowego plynu do kapieli ,zapach swietny, skora gladziutka a niedlugo zobacze sie ze swoim TZ po 5 dniach nie widzenia
karinaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-26, 10:19   #539
maja_s
Rozeznanie

GG do maja_s Wyślij wiadomość przez MSN do maja_s Send a message via Skype™ to maja_s
W związku z peelingiem kawowym..

Czy stosowac go przed depilacja czy po ?
maja_s jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-26, 11:35   #540
201707171556
Konto usunięte

Dot.: W związku z peelingiem kawowym..

Ja stosowałam przed.
201707171556 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
kawowy, peeling

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości