peeling kawowy - rewelacja - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-03-26, 17:08   #601
niobe7
Zadomowienie

Send a message via Skype™ to niobe7
Dot.: kawowy peeling

naczytalam sie o tym peeleingu, ze hoho
i podjelam decyzje, ze tez zabieram sie do roboty jeszcze troche czasu przed wakacjami jest i moze moja pupcie doprowadze do porzadku...
mam tylko jedno pytanie - czy do cery naczynkowej ten peeling bedzie dobry? zeby nie bylo, ze moja pupa zrobi sie gladka, ale za to skóra na udach pokryje nieladnymi pajaczkami:/
doradzcie mi kochane wizazystki
Stary 2006-03-26, 22:13   #602
demetria
Rozeznanie

GG do demetria

Cytat:
Napisane przez niobe7
naczytalam sie o tym peeleingu, ze hoho
i podjelam decyzje, ze tez zabieram sie do roboty jeszcze troche czasu przed wakacjami jest i moze moja pupcie doprowadze do porzadku...
mam tylko jedno pytanie - czy do cery naczynkowej ten peeling bedzie dobry? zeby nie bylo, ze moja pupa zrobi sie gladka, ale za to skóra na udach pokryje nieladnymi pajaczkami:/
doradzcie mi kochane wizazystki
ja bym jednak powiedziała, że jest zbyt zrastyczny ale to moje zdanie
Stary 2006-03-27, 14:58   #603
Jeannie_jk
Rozeznanie

GG do Jeannie_jk

Również skusiłam sie na ten peeling i jestem zachwycona .....moja skóra jest naprawdę gładziutka...i mimo ze nie przepadam z zapachem kawy na ciele mi odpowiada ...zastanawiam sie tylko czy u was jest on gesty?? bo mi wyszedł taki leisty ale mimo to scieral niezle...
Jeannie_jk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 17:58   #604
niobe7
Zadomowienie

Send a message via Skype™ to niobe7

spróbowalam... i skóra naprawde jest swietna po nim... dodałam sporo oliwki, która akurat mi wogóle nie przeszkadza bo mam sucha skóre. Ale moze rzeczywiscie jest troche ostry na moja naczynkowa cere a szkoda, bo fajny
Stary 2006-03-31, 00:46   #605
green_tea
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez magi81
UWAGA

Mam jednocześnie pytanko: co daje cynamon Wiele z was używa go do peelingu - ma on jakieś właściwości oprócz zapachowych?

Pozdrawiam

Cynamon ma właściwości rozgrzewające.
green_tea jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-31, 12:39   #606
Astra
Rozeznanie

Dziewczyny(te ktore maja wanne)czy wam tez po tym peelingu zostaje na dnie wanny taki zolty nieciekawy zaciek?? nie idzie tego doszorowac?? mamuska nie jest z tego zachwycona co zrobic zeby ta wanna tak nie wygladala??da cos polozenie folii na dno wanny i wtedy robienie peelingu?
Astra jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-31, 14:00   #607
Ash
Wtajemniczenie

a probowalas cilit zel?

ja tym wszystko doczyszczam w lazience na blysk
Ash jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-31, 14:16   #608
PaLLitQa
PeeMka

Post Dot.: kawowy peeling

Nie mam zadnych zacieków...
ale mysle ze ta folia ci nic nie da... bo jak bedziesz spłukiwac to ta kawa i tak bedzie pod folia
Stary 2006-03-31, 14:18   #609
natee
Zakorzenienie

a kawa ma być sparzona czy może być taka z paczki świeża ?

natee jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-31, 14:27   #610
Astra
Rozeznanie

Jakie srodki do czyszczenia mam w domu to nie wiem bo tym mama sie zajmuje ale z tego co wiem to zaden nie zadzialal jak trzeba Moze to przez to ze nie mam w wannie takiego gladkiego dna tylko lekko chropowate(pare ladnych lat ta wanna juz ma )
Astra jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-31, 14:31   #611
raspberry69
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez natee
a kawa ma być sparzona czy może być taka z paczki świeża ?

Musisz ja przed uzyciem zaparzyc
Stary 2006-03-31, 15:25   #612
demetria
Rozeznanie

GG do demetria

tez mi sie robia zacieki i niestety mama wyznaje filozofie: nabrudziłaś to czyść no i mi cilitem zchodzi bez problemu, nawet wodą schodzi ale toszke śladów zostaje, i nie zostawiaj tej kawy na dł€żej bo ja raz zobiłam tak, że wyszłam z wanny kawa sobie spływała powoli troszke i zapomniałam potem do reszty spłukac i przez caą noc ta kawa co nie splyneła leżała sobie i zaschnęła, oj wtedy było czyszczenia

a ja tajk sie zastanawiam czy mozna zapchac wanne kawa?? wiem że piachem mozna
Stary 2006-03-31, 15:43   #613
PaLLitQa
PeeMka

ojj czy piachem tez tak mozna to nie wiem Bo ja jak wsadziłam do hula hopa piach i potem wysypywałam(bo nie chcialo sie krecic) to wszystko do wanny i tez myslalam ze sie zatka, ale jednak nie a od kawy to chyba nie... wkoncu az tak duzo tej kawy nie jest...
Stary 2006-03-31, 17:03   #614
icee_dissy
Raczkowanie

Dziewczyny, a ja mam takie pytanie Wczoraj pierwszy raz zastosowałam ten cudowny, boski, rewelacyjny itd peeling noo i sprawdził się doskonale. Ale jest jedno ale Na jednej nodze [ konkretnie na udzie ] mam jakieś... odbarwienia? Takie jakby fioletowe małe plamki, jakby jakaś wysypka, nie jest ich co prawda jakoś mega dużo, ale jednak jest. Na drugiej nodze tak samo, tyle, że dużo mniej. I co to ma być? Nie boli mnie, nie piecze, a właśnie na nogach - trzeba przyznać - wczoraj mogłam przesadzić z " szorowaniem, nacieraniem " czy jak to to nazwać. No ale np. na rękach i na innych częściach ciała też dość mocno wmasowywałam i nie ma nic! To może być jakieś uczulenie, czy od tego mocnego tarcia? Miała któraś takie coś? Kompletnie nie wiem co z tym zrobić No a pozatym to rewelacja Wieczorem posmarowałam sobie lekko buźke tymże specyfikiem, a potem po zmyciu jeszcze tonikiem cytrynowym a dzisiaj co? Na czole, gdzie w jednym z miejsc miałam zaskórniki jeden koło drugiego [ było ich z trzy, ale dość rzucające się w oczy ] nie ma ani śladu ! Tzn. akurat w tym miejscu, bo obok jeszcze pare jest, ale te jakby największe poprostu...zniknęły!
icee_dissy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-31, 17:40   #615
PaLLitQa
PeeMka

Dzisiaj na w-f'ie tez zobaczyłam takie plamki fioletowe na udach ale nie myslalam nigdy ze to od tego peelingu myslalam ze moze przemrozilam kolana w zimie bo nie chodzilam w rajstopach, albo moze złe krązenie...
Wiec nie mówcie ze to moze byc z tego

icee_dissy masz moze aparat i moglabys zrobic zdjecie tych plamek? porównałabym je i dowiedziała sie czy takie same jak moje
Stary 2006-03-31, 18:45   #616
icee_dissy
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez PaLLitQa
Dzisiaj na w-f'ie tez zobaczyłam takie plamki fioletowe na udach ale nie myslalam nigdy ze to od tego peelingu myslalam ze moze przemrozilam kolana w zimie bo nie chodzilam w rajstopach, albo moze złe krązenie...
Wiec nie mówcie ze to moze byc z tego

icee_dissy masz moze aparat i moglabys zrobic zdjecie tych plamek? porównałabym je i dowiedziała sie czy takie same jak moje
No niestety, właśnie nie! A też chciałam je zamieścić na wizaż A może to od " kąpieli " nóg pod zimną wodą? W czasie płukania? Sama już nie wiem...aaaaaaaaaa!
Stary 2006-03-31, 20:32   #617
demetria
Rozeznanie

GG do demetria

a może robiłas depilacje przez peelingiem i zabarwiły Ci sie mieszki włosowe? ja zauwazyłam, że jak zrobilam depilacje przedpeelingiem a nie po to własnie miałam takie fioletowe "krostki" ale to tylko w tym jednym jedynym wypadku mi sie zdarzyło

chociaz moze to nie mieszki włosowe sie zabarwiły, bo przeciez to brazowe powinno byc......
Stary 2006-03-31, 21:04   #618
PaLLitQa
PeeMka

icee_dissy- wątpie ze od wody, bo ja nie płukam sie zimną wodą... myslalam cały czas ze to moze z zimna, bo w zimie chodziłam w samych spodniach bez rajstop i przyznam ze bylo mi zimno w nogi ale nie lubie rajstop... ale skoro ty tez cos takiego masz nie mam zielonego pojecia... i wlasnie nie wiem co z tym robic...

demetria- nie, bo ja nie gole nóg ani przed peelingiem ani zaraz po... a nawet jesli to by było na całych nogah a nie tylko na udach
Stary 2006-03-31, 21:09   #619
paulinka_vel_paulinka
Wtajemniczenie

ojjjj i ja paulinka_glam@wp.pl
paulinka_vel_paulinka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-31, 22:28   #620
ewunia123
Rozeznanie

dziwczynki jesteście boskie ten piling jest przecudny Hehe jak bym nową skóre dostała Nie sądziłam że to może przynieść AŻ takie efekty
dzieki pozdrawiam
ewunia123 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-01, 11:31   #621
icee_dissy
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez demetria
a może robiłas depilacje przez peelingiem i zabarwiły Ci sie mieszki włosowe? ja zauwazyłam, że jak zrobilam depilacje przedpeelingiem a nie po to własnie miałam takie fioletowe "krostki" ale to tylko w tym jednym jedynym wypadku mi sie zdarzyło

chociaz moze to nie mieszki włosowe sie zabarwiły, bo przeciez to brazowe powinno byc......
No właśnie WOGÓLE się nie depilowałam
Stary 2006-04-02, 18:10   #622
rzęsa
Zakorzenienie

GG do rzęsa

tak mnie zaintrygował efekt barwiący tego peelingu, że zastanawiam się nad dolewaniem kawy do kąpieli i używaniem jej w połączeniu z tonikiem
należę do białasów i cerę muszę przed słońcem chronić, za samoopalaczami nie przepadam

oczywiście samo działanie złuszczające jest jak najbardziej pożądane, ale nie tak często, żeby zatrzymać kolorek na dłużej
hmmm, tylko czy ja dam radę zarobić na taaakie ilości kawki
rzęsa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-02, 22:30   #623
LaGata
Raczkowanie

Dzis zrobilam sobie pierwszy raz peeling Efekt cudowny, choc szczerze mowiac wydaje mi sie ze najbardziej tu dziala oliwka, bo po jakichs dwoch godzinkach nie bylo juz tak gladziutko jak na poczatku...Ale generalnie SUPER!!no i ten zapaszek Cudowny!!
LaGata jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-02, 22:37   #624
demetria
Rozeznanie

GG do demetria

Cytat:
Napisane przez icee_dissy
No właśnie WOGÓLE się nie depilowałam
nie mam pomysłu może podrażnił Cie peeling? albo jakiś jego składnik?? albo za mocno szorowałaś? nie mam pojęcia zastanawia mnie czemu fioletowe?? to chyba nie są efekty barwienia przez peeling bo powinny być brązowe, może naczynka??????
Stary 2006-04-03, 08:23   #625
PaLLitQa
PeeMka

icee_dissy - mamy chyba te same plamy... wiec zapytam czy stosujesz jakis balsam albo krem do nóg?? Moze uzywamy tego samego i on jest przyczyną qrde bo juz nie wiem co wymyslic
Stary 2006-04-03, 09:56   #626
tisane
Raczkowanie

GG do tisane

Zaraz , to jak tym pillingiem?
Kawa , smietana , i co do tego?? Napiszcie mi plissssssss

Acha , czytalam cos wczesniej o przepisie wysylanym na meila , czy nie mozna go poprostu tutaj zamiescic? Jesli juz zostal podany , to z gory przepraszam

1.71cm
73
-
72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60-59
tisane jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-03, 12:26   #627
paulinka_vel_paulinka
Wtajemniczenie

ja też się dołanczam ...co do kawki i śmietany???
paulinka_glam@wp.pl
paulinka_vel_paulinka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-03, 12:34   #628
ajali
Wtajemniczenie

Wyszukiwareczka się przypomina
Dziewczyny napisały wiele przepisów, porad itp. Wystarczy poszukać. Wpiszcie peelin kawowy albo piling i po problemie
ajali jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-03, 13:11   #629
icee_dissy
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez PaLLitQa
icee_dissy - mamy chyba te same plamy... wiec zapytam czy stosujesz jakis balsam albo krem do nóg?? Moze uzywamy tego samego i on jest przyczyną qrde bo juz nie wiem co wymyslic
Akurat cierpię na brak inspiracji jeśli chodzi o zakup balsamów i inyych specyfików pielęgnacyjnych [ ] toteż ich w mojej łazience narazie nie ma Wyglądało to tak, że po prostu po użyciu peelingu zrobiłam krótki " masaż " nóg polegający na oblewaniu raz zimną, raz ciepłą wodą, no i to wszystko ! Zero depilacji, balsamów, oliwek i tego typu rzeczy. A plamki jak były tak są !

Demetrio - możliwe, że to uczulenie Zrobię go jeszcze raz, może jak te przebarwienia się nasilą, to przestanę używać, i wtedy poczekam na efekty? Albo faktycznie za mocno tarłam ? Cóż, trzeba czekać, ale i tak dziękuje za pomoc
Stary 2006-04-03, 18:04   #630
PaLLitQa
PeeMka

Cytat:
Napisane przez icee_dissy
Akurat cierpię na brak inspiracji jeśli chodzi o zakup balsamów i inyych specyfików pielęgnacyjnych [ ] toteż ich w mojej łazience narazie nie ma Wyglądało to tak, że po prostu po użyciu peelingu zrobiłam krótki " masaż " nóg polegający na oblewaniu raz zimną, raz ciepłą wodą, no i to wszystko ! Zero depilacji, balsamów, oliwek i tego typu rzeczy. A plamki jak były tak są !
Qrde to ja juz nei wiem bo ja uzywam tylko balsam brązujący i nic poza tym... nie mam zielonego pojecia skad to moze byc, moze wybrac sie z tym do dermatologa to cos powie?

Tagi
kawowy, peeling

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości