Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o perfumach, ale baliście się zapytać.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-08-29, 14:44   #61
lady-dark
Zadomowienie

Dot.: perfumy z samego siebie..

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Lady Dark, nie wiem co można by było po tym wnioskować Absolutnie nie bronię Twistera, ale jeśli chodzi o ten aspekt to moja sytuacja jest całkiem podobna I zielonego pojęcia nie mam co w tym złego.
No, ok, każdy ma inne zdanie na ten temat .
Ale uważam że co innego dać dziecku jakieś drobniejsze kieszonkowe - na najpotrzebniejsze drobne wydatki (jeśli ma potrzebę na co.s grubszego to niech sobie samo zarobi! ) żeby uczyło się oszczędzać, a co innego fundować tyle flakonów Nie wspomnę już że nie pozwoliłabym żeby dziecko się u mnie sukcesywnie zapożyczało... Trzeba uczyć mądrości i odpowiedzialności od najmlodszych lat zycia

Ja tego nie rozumiem - ponieważ ja tak nie miałam ( co nie znaczy że to potępiam)

lady-dark jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-29, 15:21   #62
zapalka
Zadomowienie

GG do zapalka

Heh, no właśnie.
Nie tylko Pani Goutal robi takie perfumy .
Czytałam też bodajże w Twoim Stylu, o jakimś innym źródle (czyt. firmie ).
Wypełnia się ajkies ankiety, gdzie drobiazgowo określa się swoje upodowania zapachowe i tworzony jest dla Ciebie tlkoy Twój, indywidualny zapach, który faktycznie ejst oparty o Tweoje pH i iine "skórne bajery" .
Stary 2007-08-29, 17:07   #63
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek

Cytat:
Za chamskie odzywki w kierunku innych i deklarowanie chęci postąpienia niezgodnie z prawem (założył wątek, gdzie pisał, że zamierza zabić swojego pieska ).
Dzięki.

A ludziom, którzy krzywdzą zwierzęta... Moim zdaniem powinna obowiązywać zasada oko za oko, ząb za ząb...

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-29, 17:20   #64
ishtar4
Rozeznanie

Hmmm Musisz dobrać perfumy do zapachu swego potu (mówię serio). Ja np potrafię wyróżnić około 10 różnych typów potu męskiego, potrafię odgadnąć który mężczyzna przebywał w pomieszczeniu, natomiast kobiet zupełnie nie wyczuwam.
Perfumy męskie posiadająpewne nuty (drzewne, pieprzne) naśladujące w jakiś sposób woń potu. Perfumy te muszą być "kontynuacją" Ciebie, doskonale się z Tobą zlewać w jedną całość
Stary 2007-08-29, 17:59   #65
czarnaorchidea
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez lady-dark Pokaż wiadomość
No, ok, każdy ma inne zdanie na ten temat .
Ale uważam że co innego dać dziecku jakieś drobniejsze kieszonkowe - na najpotrzebniejsze drobne wydatki (jeśli ma potrzebę na co.s grubszego to niech sobie samo zarobi! ) żeby uczyło się oszczędzać, a co innego fundować tyle flakonów Nie wspomnę już że nie pozwoliłabym żeby dziecko się u mnie sukcesywnie zapożyczało... Trzeba uczyć mądrości i odpowiedzialności od najmlodszych lat zycia

Ja tego nie rozumiem - ponieważ ja tak nie miałam ( co nie znaczy że to potępiam)
Ja też mam podobną sytuację jak your Angel i również nie widzę w tym nic złego. Jeśli rodzice mają na to pieniądze i chcą sprawiać przyjemność dziecku, to czemu nie? Każdy ma inną metodę wychowawczą, jedni chcą trzymać dziecko, że tak powiem 'krótko', inni nie. Natomiast nie zgadzam się z Tobą, że cytując 'jeśli ma potrzebę na coś grubszego to niech sobie samo zarobi!', ponieważ człowiek, który nadal jest pod opieką rodziców, raczej nie ma jak 'własnoręcznie' zarobić pieniędzy, ponieważ jeszcze chodzi do szkoły i nawet jeśli znalazłby na to czas, to raczej nikt go nie zatrudni. Wg mnie, na studiach jest już to bardziej prawdopodobne, ale praca i tak nie przynosi takich zarobków, żeby można było sobie pozwolić na dużą ilość perfum. Takie jest moje zdanie, ale oczywiście nie potępiam Twojej metody wychowawczej, każdy wybiera co innego

czarnaorchidea jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-29, 18:16   #66
your Angel
czyli Endżi

No ja na przykład pracowałam Za całe 5 złotych za godzinę A później miałam wątpliwą przyjemność na własnej skórze odczuć jak młodych "pracowników" traktują pracodawcy. To jest po prostu obrzydliwe ze strony dorosłych, że uważają, że mozna tak bezkarnie wykorzystywać i oszukiwać młodzież To co przeżyłam między innymi w te wakacje daje mi prawidłowy ogląd sytuacji.

Odnośnie wypowiedzi Dark, że "dziecku (ok, załóżmy, że czarnaorchidea i ja to dzieci ) wystaczy drobne kieszonkowe na najpotrzebniejsze wydatki". Nie tylko w ten sposób można wpoić młodemu człowiekowi szacunek dla pieniędzy oraz uczyć mądrości i odpowiedzialności Moim rodzicom i dziadkom w każdym razie się udało

Ale w tej chwili robimy już offtop na offtopie

pachnę
your Angel jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-29, 18:39   #67
Kota
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

No to będzie jeszcze off top od off topa- ile Marilyn w awatarach
Kota jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-29, 18:44   #68
your Angel
czyli Endżi

Orchidea i ja to astralne bliźniaczki Ale Marilyn nigdy dość

pachnę

Edytowane przez your Angel
Czas edycji: 2007-08-29 o 18:49 Powód: bo mi się słówko pomyliło :D
Stary 2007-08-29, 18:55   #69
gryx82
Baptysta Dnia Ósmego

Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość
OJ.

OJ. Znów mi sie zrobiła strasznie smutno.
Wtedy jak to o piesku przeczytałam to miałam ochotę sie tam przejechać i "piz..ąć go w gupi łep".

Święte słowa Eenax!

"Strzeż się ludzi, którzy nie lubią kotów"

przysłowie irlandzkie

gryx82 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-29, 19:36   #70
czarnaorchidea
Rozeznanie

Cytat:
Orchidea i ja to astralne bliźniaczki Ale Marilyn nigdy dość

Szukam czegoś z Audrey, ale nic nie mogę znaleźć Ale chyba już o tym nie tutaj, trzeba przejść na 'Czym dziś pachniesz...'

czarnaorchidea jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-29, 19:58   #71
angel_cry
Przyczajenie

mam dziwne wrażenie, że troszkę offtopujecie.. a ja dokładnie mam na myśli to co napisała jedna z forumowiczek.. ekstrakcja własnego zapachu..

edit
Nie jestem żadnym twisterem
angel_cry jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-29, 20:45   #72
your Angel
czyli Endżi

Kłamstwo to grzech

pachnę
Stary 2007-08-29, 23:19   #73
angel_cry
Przyczajenie

Cytat:
Kłamstwo to grzech
przepraszam bardzo prosze mnie tu nie obrażać.. kłamać nie kłamie..

jeśli nie wierzycie porównajcie sobie IP, które było podczas wysyłania posta przez Twistera i rzekomo niby mnie Twistera..

pozdrawiam..
Stary 2007-08-29, 23:24   #74
your Angel
czyli Endżi

Cytat:
Napisane przez angel_cry Pokaż wiadomość
przepraszam bardzo prosze mnie tu nie obrażać.. kłamać nie kłamie..

jeśli nie wierzycie porównajcie sobie IP, które było podczas wysyłania posta przez Twistera i rzekomo niby mnie Twistera..

pozdrawiam..
Ha, przecież sam przyznałeś, że piszesz od cioci Tak więc siłą rzeczy nr IP jest inny. Ja się w dyskusje wdawać nie będę

pachnę
Stary 2007-08-29, 23:30   #75
rachela
Zakorzenienie

Może skończmy już tę rozmowę o numerach IP - co ma wyjść, w końcu na jak wyjdzie; nie ma sensu się tak przekomarzać i ciągnąć OT.

Oscar Wilde
rachela jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-29, 23:38   #76
angel_cry
Przyczajenie

ja jestem mam dość waszych gierek.. nie wiem za kogo mnie bierzecie.. zapewne za jakiegos 14/15-letniego frajera.. który szpanuje nie wiem czym..
swoją wypowiedz zakończę tak: ,,Marzyć każdy może"

nie obrażając nikogo zaczynacie być żałosne;/
Stary 2007-08-29, 23:47   #77
rachela
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez angel_cry
nie obrażając nikogo zaczynacie być żałosne;/
O, drogi panie. Na takie komentarze to tu nie pozwolę.
Mogę zrozumieć, że ta dyskusja jest Ci nie na rękę, ale nie oznacza to, że nie obowiązuje Cię regulamin.

Jeszcze raz proszę o skończenie tego tematu.

Oscar Wilde
rachela jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-30, 21:45   #78
lady-dark
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez czarnaorchidea Pokaż wiadomość
Ja też mam podobną sytuację jak your Angel i również nie widzę w tym nic złego. Jeśli rodzice mają na to pieniądze i chcą sprawiać przyjemność dziecku, to czemu nie? Każdy ma inną metodę wychowawczą, jedni chcą trzymać dziecko, że tak powiem 'krótko', inni nie. Natomiast nie zgadzam się z Tobą, że cytując 'jeśli ma potrzebę na coś grubszego to niech sobie samo zarobi!', ponieważ człowiek, który nadal jest pod opieką rodziców, raczej nie ma jak 'własnoręcznie' zarobić pieniędzy, ponieważ jeszcze chodzi do szkoły i nawet jeśli znalazłby na to czas, to raczej nikt go nie zatrudni. Wg mnie, na studiach jest już to bardziej prawdopodobne, ale praca i tak nie przynosi takich zarobków, żeby można było sobie pozwolić na dużą ilość perfum. Takie jest moje zdanie, ale oczywiście nie potępiam Twojej metody wychowawczej, każdy wybiera co innego
Cytat:
No ja na przykład pracowałam Za całe 5 złotych za godzinę A później miałam wątpliwą przyjemność na własnej skórze odczuć jak młodych "pracowników" traktują pracodawcy. To jest po prostu obrzydliwe ze strony dorosłych, że uważają, że mozna tak bezkarnie wykorzystywać i oszukiwać młodzież To co przeżyłam między innymi w te wakacje daje mi prawidłowy ogląd sytuacji.
To tylko się cieszyć, że z Wami jest ok. Nie każdy młody człowiek mając co tylko zechce dałby radę to potem uszanować
Ja zostałam inaczej wychowana i też jest dobrze Zresztą przecież i tak jesteśmy ~ w podobnym wieku

Zgadzam się z tym traktowaniem ludzi przez pracodawców Sama doświadczyłam niejednokrotnie na własnej skórze. Dla pocieszenia lub wręcz odwrotnie wyznam że teraz jako studentka zarabiam niewiele więcej niż te 5 zł na ręke za godz. Tyle że chociaż zmieniłam prace i jestem traktowana wreszcie jak CZŁOWIEK!
Mam nadzieję że po studiach będzie już tylko lepiej!

Ale temat poboczny heheh...

Stary 2007-08-31, 09:20   #79
Aggie125
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2
GG do Aggie125

Cytat:
Napisane przez lady-dark Pokaż wiadomość
Dla pocieszenia lub wręcz odwrotnie wyznam że teraz jako studentka zarabiam niewiele więcej niż te 5 zł na ręke za godz. Tyle że chociaż zmieniłam prace i jestem traktowana wreszcie jak CZŁOWIEK!
He he, ja szykuję się do obrony magisterki, chociaż studia już skończyłam i w poprzedniej pracy dostawałam około 850-900 zeta na rękę. Dwa języki obce biegle, dyspozycyjna (bo nie chodziłam na regularne zajęcia, tylko czasem wpadałam na otwarte wykłady). A więc nie dorabiająca sobie i będąca na utrzymaniu rodziców studentka, ale mężatka, która pracuje i utrzymuje się na własny rachunek. Dwa ostatnie miesiące przepracowałam w ogóle na czarno. Teraz na okresie próbnym w nowej pracy dostałam z umową o pracę 1200 na rękę, atmosfera normalna i ludzka, pracy na razie niewielki nawał. A dwa dni temu miałam telefon od eks-szefowej, której się miesiąc po moim odejściu przypomniało o mnie i chciała, żebym jej za darmo podzwoniła do Włoch, bo w firmie NIKT oprócz mnie nie znał słowa w tym języku. Jeszcze usłyszałam, że wypadałoby, żebym przyszła i im pomogła. Pewnie... jak krowa przeskoczy przez księżyc.

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 09:37   #80
Eenax
Zakorzenienie

GG do Eenax

Dziewczyny! Robi sie straszny offtop nie na temat.
Dym kadzidlany. ...

czarne kredki
Eenax jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 10:16   #81
lady-dark
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
A dwa dni temu miałam telefon od eks-szefowej, której się miesiąc po moim odejściu przypomniało o mnie i chciała, żebym jej za darmo podzwoniła do Włoch, bo w firmie NIKT oprócz mnie nie znał słowa w tym języku. Jeszcze usłyszałam, że wypadałoby, żebym przyszła i im pomogła. Pewnie... jak krowa przeskoczy przez księżyc.
Szczyt wszystkiego! Ludzie to mają tupet...

Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Robi sie straszny offtop nie na temat.
Jak to nie na temat? Dziewczyny, ciężko pracujemy, tyramy, więc można powiedzieć że perfumy które za to kupimy są jakby trochę z samych nas!

Stary 2007-08-31, 10:21   #82
Aggie125
Zakorzenienie

GG do Aggie125

Dokładnie - z naszej krwi i naszego potu. Często są to też pieniądze, które trzeba wyrwać szefowi z gardła...

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
Stary 2007-08-31, 10:32   #83
lady-dark
Zadomowienie

Cytat:
Dokładnie - z naszej krwi i naszego potu. Często są to też pieniądze, które trzeba wyrwać szefowi z gardła...
święte słowa!

Stary 2007-08-31, 10:35   #84
golgie
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 5
GG do golgie

Cytat:

Hehehe, naprawdę wiem coś o tym, bo sama wyrwałam mojemu byłemu szefowi pieniądze z gardła i kupiłam między innymi Hypnotic Poison I Chance EDP

Moja fragrantica

Wymiana
golgie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 10:40   #85
Aggie125
Zakorzenienie

GG do Aggie125

Ja za wyrwane byłej szefowej pieniądze mogłam wreszcie oddać mamie kasę za bilet miesięczny. Gdyby nie ta pożyczka, jeździłabym na gapę, albo w ogóle nie jeździła do pracy. Teraz się z tego śmieję, ale kiedy uczciwie pracujący człowiek nie ma kasy na bilet, to naprawdę nie jest do śmiechu. A żeby za ta kasę, jaką dostawałam, kupić perfumy, to chyba na kredyt...

Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości