Podkład i korektor - jaki najlepszy? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-08-28, 02:35   #1
Samanthaa
Raczkowanie

Podkład i korektor - jaki najlepszy?

Mam problem z dobraniem odpowiedniego dla mnie poddkładu. Mam bardzo jasną cerę, trądzik i mocne cienie pod oczami powstałe na skutek prawdopodobnie choroby nerek. Próbował już wielu Maybelline, Rimmel... dużo ich było ale żaden nie skuteczny:/dlatego myślę o wyborze, żadkie raczej odpadają:/ chcę aby matowiał, krył co najważniejsze cienie-mój główny problem, był trwały, nie brudził bardzo ubrań, nie rozświetlał, i szybko się nie ścierał. Myślałam o Dermacolu ale raczej trudny wybór koloru przez internet a u mnie w mieście nie widziałam. Jak narazie najlepszy był Applausetyle że już go u mnie w mieście nie ma:/ a korektorów nigdy nie używałam więc nie wiem jaki by był najlepszy na cienie i jak się go stosuje. myślałam też nad dream matt muse, jak myślicie?? najważniejsze by krył te mocne cienie!!!proszę o pomoc.

Samanthaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-28, 09:35   #2
pakosta
Wtajemniczenie

Dot.: Podkład i korektor - jaki najlepszy?

Korzystaj z KWC (Kosmetyk Wszech Czasów) i wyszukiwarki

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/thebest.php?kat=5 Najlepsze podkłady
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/thebest.php?kat=6 Najlepsze korektory
pakosta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-28, 11:00   #3
czarnaorchidea
Rozeznanie

Jeśli chodzi o matujące i kryjące podkłady, polecałabym Normateint Vichy. Skoro masz bladą skórę, sądzę, że najjaśniejszy odcień byłby dla Ciebie odpowiedni. Radzę Ci jednak zakupić dodatkowo korektor, bo podkład wszystkiego sam raczej nie zakryje - używam korektora Inglot w tubce, ma duży wybór kolorów, każdy znajdzie tam coś dla siebie, poza tym naprawdę świetnie kryje, od niedoskonałości po cienie pod oczami, a i cena nie jest przerażająca - 25zł.

czarnaorchidea jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-28, 16:59   #4
bluegirl
Zakorzenienie

GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl

Dream Matte Mousse Maybelline, raczej nie jest kryjącym podkładem, jest bardzo lekki.
Z kryjących poleciłabym raczej Vichy Dermablend kolor Opal, Toleriane LRP kolor 10, Mary Kay Full Coverage

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-28, 18:51   #5
zawszeboska
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Samanthaa Pokaż wiadomość
Mam problem z dobraniem odpowiedniego dla mnie poddkładu. Mam bardzo jasną cerę, trądzik i mocne cienie pod oczami powstałe na skutek prawdopodobnie choroby nerek. Próbował już wielu Maybelline, Rimmel... dużo ich było ale żaden nie skuteczny:/dlatego myślę o wyborze, żadkie raczej odpadają:/ chcę aby matowiał, krył co najważniejsze cienie-mój główny problem, był trwały, nie brudził bardzo ubrań, nie rozświetlał, i szybko się nie ścierał. Myślałam o Dermacolu ale raczej trudny wybór koloru przez internet a u mnie w mieście nie widziałam. Jak narazie najlepszy był Applausetyle że już go u mnie w mieście nie ma:/ a korektorów nigdy nie używałam więc nie wiem jaki by był najlepszy na cienie i jak się go stosuje. myślałam też nad dream matt muse, jak myślicie?? najważniejsze by krył te mocne cienie!!!proszę o pomoc.
DMM Maybelline nie jest kryjącym podkładem.

Ja rownież mam problem z ogromnymi cieniami pod oczami. Maskuję je Revlonem (link do KWC: http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,16...ra-wersja.html) zmieszanym z Dermablendem (http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,13...-spf-35.html)- efekt jest niezły.
zawszeboska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-28, 19:21   #6
malutka86
Raczkowanie

GG do malutka86

Wyszukiwarka nie gryzie, a było już sporo w tym temacie, o korektorach pod oczka kilka wątków, o podkładach jeszcze więcej.

Polecam jako kryjące i trwałe Revlonki, ale zawierają alkohol, więc nie wiem, czy nie podrażnia cery trądzikowej. Ale kolorek Ivory jest naprawdę dla bladolicych i nie jest różowy
Na cienie nie ma ideałów, ja nie znalazłam takiego któy by mnie 100% zadowolił. Lubię rozświetlający Art Deco.

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości