powiększenie piersi kosmetykami gernetic - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-08-28, 23:12   #1
laura222
Przyczajenie

Question

powiększenie piersi kosmetykami gernetic

Niektóre salony kosmetyczne mają w ofecie zabieg powiększający piersi za pomocą kosmetyków gernetic. Interesuje mnie na jakiej zasadzie to działa, o ile można maksymalnie powiększyć piersi i o ile minimalnie, jak długo utrzymują się efekty. I ile mniej więcej coś takiego kosztuje?
laura222 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 14:35   #2
Lenkaaa69
Przyczajenie

Dot.: powiększenie piersi kosmetykami gernetic

Miałam ma sobie przeprowadzany zabieg pielęgnacji biustu firmy GERnetic. Był to tylko jeden zabieg, więc efekt utrzymywał się niecały tydzień. Nie wiem czy piersi się powiększyły, bo tego nie zauważyłam, ale podniosły się na pewno, bo przed zabiegiem były dokonane odpowiednie pomiary, a po zabiegu piersi podniosły się o 4-5 cm, więc ciężko było mi je zmieścić w staniku ;P
Zabieg mniej więcej wyglądał tak: peeling, tonik, ampułka, kremy Synchro i Immuno, następnie gaza na piersi, na tak przygotowany biust nakładamy maskę gipsową i leżymy (pozycja półleżąca) z rękami do góry niecałą godzinę. Po tym czasie maska zostaje zdjęta w całości i zaaplikowany odpowiedni krem.
Zabieg bardzo przyjemny i jestem pewna, że po całej serii zabiegów efekt jest na prawdę widoczny
Jeśli chodzi o cenę, to nie mam pojęcia, bo zabieg miałam robiony za darmo. Ale pewnie coś ok. 100 zł.

PS. Wiem, że się z odpowiedzią trochę spóźniłam, ale może będzie to przydatne innym

Edytowane przez Lenkaaa69
Czas edycji: 2010-11-08 o 14:37
Lenkaaa69 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości