Prawidłowa Kosmetyczka Nastolatki - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-01-06, 21:42   #301
Emzylka
Przyczajenie

Dot.: Jak prawidłowo dbać o swoje ciało w wieku 18 lat?

Nie no nie przesadzajmy z tą niewiedzą, normalnie używam balsamu, ale chodzi mi o ten samoopalacz, nigdy go nie używałam.
Co do kremu to zawsze używałam na wieczór kremu.
A co do tego płynu to hmm jak to wytłumaczyć, to clearskin, mam problem jak każda nastolatka tu coś wyjdzie albo tam od czasu do czasu i wtedy używam ten płyn a nie używam kremu i zastanawiam się czy można to mieszać.
Emzylka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-06, 23:01   #302
karolynka90
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Samoopalacz najlepiej stosować wieczorem, przed pójściem spać, a wcześniej trzeba zrobić peeling całego ciała. Rano po zbudzeniu kąpiesz się dokładnie żeby zmyć resztki samooplacza. Możesz po kąpieli posmarować się balsamem do ciała

podkład nakłada się na twarz wczesniej nawilżoną czy posmarowaną jakimś odpowiednim kremem .
Skoro źle się czujesz i masz tłusty film na twarzy to zmień krem na inny, lżejszy.
otoz to.
Stary 2010-05-17, 14:04   #303
elpii
Rozeznanie

to jest calkiem indywidualna sprawa dbania o cialo. bo zalezy co Twoje cialo potrzebuje. ja w wieku 24 lat nie musialam uzywac balsamow bo mialam bardzo nawilzona skore ,wogole mi sie nie wysuszala ,a pozniej jak zaczelam nakladac te mazidła bo chcialam by mi cialo pachnialo ,to od tamtej pory jest masakra. tak cholernie mi sie cialo przesusza. moja przyjaciolka rowniez nie stosuje zadnych balsamow bo ma skore nawilzona. ma ladna cere wiec nie stosuje tonikow i innych takich. czasem posmaruje kremem nivea i jej to calkiem wystarcza. ja mam cere mieszana ze sklonnoscia do przetluszczania sie wiec moja cere wysuszam stosujac glownie zele oczyszczajace .ladnie sciagaja mi twarz i pozniej nic mi nie wyskakuje. zmywanie makijazu to jest podstawa u kazdej kobiety wiec o tym nie trzeba pisac. dbanie o cialo to nie oznacza ze musisz nakladac te wszystkie kremy na siebie bo inne to robia..
elpii jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 14:19   #304
inc0rrect
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez elpii Pokaż wiadomość
to jest calkiem indywidualna sprawa dbania o cialo. bo zalezy co Twoje cialo potrzebuje. ja w wieku 24 lat nie musialam uzywac balsamow bo mialam bardzo nawilzona skore ,wogole mi sie nie wysuszala ,a pozniej jak zaczelam nakladac te mazidła bo chcialam by mi cialo pachnialo ,to od tamtej pory jest masakra. tak cholernie mi sie cialo przesusza. moja przyjaciolka rowniez nie stosuje zadnych balsamow bo ma skore nawilzona. ma ladna cere wiec nie stosuje tonikow i innych takich. czasem posmaruje kremem nivea i jej to calkiem wystarcza. ja mam cere mieszana ze sklonnoscia do przetluszczania sie wiec moja cere wysuszam stosujac glownie zele oczyszczajace .ladnie sciagaja mi twarz i pozniej nic mi nie wyskakuje. zmywanie makijazu to jest podstawa u kazdej kobiety wiec o tym nie trzeba pisac. dbanie o cialo to nie oznacza ze musisz nakladac te wszystkie kremy na siebie bo inne to robia..

dokładnie...ja mam normalną skóre na ciele, nigdy nie jest sucha, myślę że lepiej wyjdę na nie smarowaniu się żadnym balsamem niż na ładowaniu w siebie tej chemi;/

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-24, 16:46   #305
monys07
Przyczajenie

Mam takie pytanie: Czy znacie jakieś kremy z filtrem UV, po których ciało się nie "lepi"?
monys07 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-29, 11:21   #306
agnieszka1305
Raczkowanie

GG do agnieszka1305
moja pielęgnacja

Cześć
chciałabym żebyście wypowiedziały się na temat mojej pielęgnacji cery z zarówno podały co wy robicie
Więc tak:
mam 18 lat i cerę mieszaną, przetłuszczającą się w strefie T suchą i normalną na reszcie buzi. Moja skóra jest skłonna do niedoskonałości i wrażliwa. Niezła mieszanka

wstaję o 5:30, piję szklaneczkę wody mineralnej, myję ząbki, potem twarz myję żelem dove visiblecare. wiem że to żel pod prysznic, ale jest wystaarczająco delikatny dla podrażnionych miejsc i dobrze oczyszcza te zanieczyszczone
potem osuszam twarz ręcznikiem i nakłanam krem Lirene your style mus matujący. Następnie, po ok 10min. korektor tam gdzie trzeba coś ukryć, obecnie clearskin z avonu. Potem tusz do rzęs, błyszczyk i już
Wieczorem myję twarz tym samym żelem, potem smaruję się ziają oliwkową i tam gdzie jakieś nies[podzianki nakłanam taki robiony lek na bazie roztworu spirytusu salicylowego, aloesu i siarki. Raz lub dwa razy w tygodniu peeleng clean&clear do ceru trądzikowej i jakaś domowa maseczka ( miód i mleko, drożdże i mleko, zależy czego potrzebuję)
no i podkładu używam od wielkiego wyjścia.
co sądzicie? co mogłybyście poradzić? jakie są wasze sposoby?
agnieszka1305 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 10:55   #307
CzekoladkaD
Przyczajenie

Dot.: Prawidłowa Kosmetyczka Nastolatki

Cześć mam 15 lat i w mojej kosmetyczce znajduje się :
*żel Perfecta bardzo dobry polecam
*krem z serii under20 do matowienia
*pomatki z Nivea ( uwielbiam tą firmę)
* brązowy tusz z 7no i czarny z miss sporty )
*róż chociaż mało go używam bardzo
*Nivea visage young be beautiful krem z lekkim podkładem bardzo go lubię ponieważ łatwo przyswaja sie do naturalnej karnacji
*tani różowy błyszczyk LIP gloss kupiony tylko bo ma ładny zapach ;P
no i chyba tyle w mojej kosmetyczce znajdują sie najważniejsze rzeczy tylko takie które używam na co dzień nie lubie się zbytnio tapetować jak na tyle co mam lat ;* ;P

---------- Dopisano o 10:55 ---------- Poprzedni post napisano o 10:50 ----------

no moim zdaniem bardzo dobrze
przynajmniej na stare lata nie będziesz mieć pomarszczonej bardzo cery, po drugie możesz do kosmetyczki dodać kuleczek brązujących które podkreślą twoją buzię delikatnie. ;P
CzekoladkaD jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 11:47   #308
karmazynka99
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 3

ja rano muje twarz żelem unter 20 potem tonik nivea visage young matująco nawilżający under 20, miejscowo acnederm

a na wieczr mycie i tonik ten sam, na tłuste patwie kuracja przeciwtrądzikowa z under 20 na policzki bambino na nos iwostin.
miejscowo acne derm

i skórka jak marzenie chociaz czasem cos wyskoczy

Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 20:52   #309
depesia
Rozeznanie

Ostatnio zakupiłam sobie świetny żel do mycia twarzy.
Na razie za wcześnie, żeby było widać efekty, ale przyjemnie się go używa
Zakupiłam też kilka kolorów lakierów do paznokci.
Jasny i ciemny fiolet, czerń, granatowy i żółty Widziałam również po przecenie ciemny zielony, ale chyba za dużo tych lakierów jak na raz
Ostatnio też kupiłam eyeliner w pędzelku. Grr, nie mam wprawy... tak więc jedna koleżanka mi poleciła eyeliner w pisaku.. bardzo go sobie chwalę To niemieckiej firmy Essence
Tusz do rzęs też posiadam z tej firmy
depesia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 12:24   #310
SignoraNatalia
Przyczajenie

Nietypowa cera 16 latki-pomocy!

Mam 16 lat i powiem szczerze moja cera wygląda okropnie.
Pojedyncze krostki to nie wszystko, wówczas bym nie pisała.
Moja cera jest szara, ma niejednolity kolor.
Mam wrażenie, że jest zanieczyszczona pomimo wszelkich zabiegów, robię demakijaż, nie maluję się mocno, stosuje kosmetyki antybakteryjne, robię peeling, maseczkę raz w tyg.
Pomimo to nie jestem zadowolona, te wszystkie zabiegi nic nie dają. Dodam, że mam mieszaną cerę, może nawet bardziej suchą i żadne kremy nie działają lub przez nie wyskakują mi pryszcze.
Bardzo proszę o konkretne rady.
SignoraNatalia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 12:43   #311
untouchable
Wtajemniczenie

Dot.: Nietypowa cera 16 latki-pomocy!

taki wiek ogranicz wszelkie kosmetyki, wystarczy jeden nawilzajacy krem na dzien - tu dobierz sobie jakis ktory cie nie uczula, na noc doradzilabym zwykly krem nivea duzo osob go lubi ale nie zawsze sie sprawdza (np. u mnie). kosmetyki antybakteryjne wywal, kup sobie siarkowy krem i masc cynkowa. masc cynkowa aplikuj na noc na pojedyncze krostki, krem siarkowy stosuj czasem w ciagu dnia jesli nie wychodzisz, jednak uwazaj bo wysusza a na noc aplikuj krem nawilzajacy. polecam ci raz w tyg maseczke z aspiryny, a pozniej raz na jakis czas (2,3 tabletki rozgniec z odrobina wody + lyzeczka jogurtu naturalnego, trzymaj ok 20 min jak poczujesz ze ci sie sciaga twarz i amseczka wyschnie, zmywajac ją najpierw opryskaj troche buzie woda i zrob kilki minutowy piling, a po maseczce koniecznie krem z filtrami). warto wiedziec ze zbyt mocne wysuszanie skory i zbyt mocne kosmetyki powoduja produkcje sebum czyli pory sie zapychaja czyli powstaja pryszcze. takze oczyszczaj z glową i nawilzaj

no i dieta tez jest wazna. slodkie, tluste precz, a warzywa owoce i woda tak sproboj tez odstawic produkty mleczne takie jak jogurty, sery, serki, mleko i jego przetwory -czesto sa przyczyna brzydkiej cery.
Stary 2010-09-28, 12:50   #312
SignoraNatalia
Przyczajenie

Problem w tym że wypróbowałam wiele kremów w tym nivea i żadne nie dają rezultatu, po nivea miałam pryszcze.

Dziękuje za porady, z pewnością się do nich zastosuje.

jeszcze jedno: jakie produkty sprzyjają gładkiej cerze ?

Edytowane przez SignoraNatalia
Czas edycji: 2010-09-28 o 12:56
Stary 2010-09-28, 16:05   #313
aga696
BAN stały

Może wybierz sie do kosmetyczki,która dobierze Ci krem do twojej cery,aby dały jakiś rezultat. A na dzień podkład na zakrycie niedoskonałości.
PS. Wiesz,że kremy nie działają po tygodniu,ale po dłuższym czasie?
aga696 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 17:00   #314
vauka
Raczkowanie

Idź do dermatologa, wyrzuć krem nivea bo to paskudztwo, jak masz krostki to schowaj tez peelingi.

Mozesz próbować przemywać twarz mlekiem lub naparem z rumianku póki co.

Wszelkie kosmetyki z drogerii wywal albo oddaj komuś, kup w aptece delikatny zel do mycia twarzy i nawilzający krem na noc (polecam Phisiogel, tuba za ok. 33zł)

Nie dotykaj twarzy jesli to niepotrzebne.

Masz wyszuszoną skórę przez kosmetyki ""antybakteryjne"". Po ich odstawieniu powinno być lepiej.

I powtarzam, idź do dermatologa. Póki co stosuj się do rad untouchable. Kosmetyczki nie polecam, one sa od doraźnych zabiegów i takie będą chciały ci sprzedać, dużo korzyści Ci to nie przyniesie
Stary 2010-09-28, 21:48   #315
untouchable
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez SignoraNatalia Pokaż wiadomość
Problem w tym że wypróbowałam wiele kremów w tym nivea i żadne nie dają rezultatu, po nivea miałam pryszcze.

Dziękuje za porady, z pewnością się do nich zastosuje.

jeszcze jedno: jakie produkty sprzyjają gładkiej cerze ? ;)
takie ktore maja jak najmniej chemi. mozesz rowniez sprobowac maseczki z siemia lnianego, jak i rowniez pic siemie lniane a co jeszcze chcialam powiedziec to : nie wyciskaj i nie rozdrapuj nic na buzi i pij duzo wody
Stary 2010-09-29, 10:18   #316
SignoraNatalia
Przyczajenie

Dziękuję wam bardzo kochane za wszelkie rady, na pewno się do nich zastosuję
Stary 2010-09-29, 12:00   #317
Wizazanka492
Zadomowienie

Kochana, mam w sumie podobną cerę...
Tak jak już któraś z Was napisała , taki wiek i co zrobić...możemy łagodzić jedynie skutki, kto mą większe szczęscie temu antybiotyki pomogą zlikwiodwać wypryski raz na zawsze, co niestety jest rzadkością.

Najważniejsze to chyby staranna , sumienna i regularna pielęgnacja twarzy. Jeśli nigdzie nie wychodzisz z domu, to staraj się nie smarować fluidem itp, niech skóra trochę odpocznie.
Szczerze polecam Ci zabieg na noc, który poprawia DOSKONALE stan cery, ja robie tak ( zawsze wieczorem):
-peeling St,Ives morelowy głęboko oczyszczający (jest rewelacyjny poczytaj na KWC), po peelingu stosuje maseczkę zwykła z ziaji z zielonej glinki (zielona glinka bardzo pomaga), następnie zmywam twarz i smaruje kremem z LRP Effelclar duo (świetny) następnie leciutko i też bardziej punktowo na twarz sudocrem ( działa cuda)...
-ranio po przebudzeniu cera jest zuepłnie inna... następnie nie używam już wody (ble, wysusza itp:/) tylko tonik z garniera przeciwko błyszczeniu itp (tutaj mozesz zastosowac kazdy inny tonik, wazne zeby był to tonik) nastepnie cała twarz smaruje suodcremem. W ciągu dnia znów przemywam tonikiem itp, ale staram się zeby często nie zmywać twarzy, gdyż to też może szodzić, np wysuszy to bardzo cere,...
Cere mieszana, czy tłusta również trzeba często nawilżać, nie tylko stosować kosmetyki przeciwko wysuszaniu...
Doustnie polecam Ci witaminy ( B6, cynk, Cera Nova, Humavit)
Z maseczek fajna jest drożdżowa rozpuszczona z chudym melkiem...

Czasem również dziewczyną pomagają tabletki anty... może spróbuj iść do ginekologa, niech zrobi Ci badanie hormonalne, (tylko ginekolog moze Ci je wykonac, o ile sie nie myle) wtedy przepisze Ci specjalne tabletki anty (yasmin, czy Diana)...

Aha i zamiast zwykłego ręcznika do wycierania twarzy polecam taki zwykły kuchenny papierowy...

Jeśli mówisz że cera jest taka szara itp, to proponuje pić codziennie szklanke soku z marchwi takiej wyciśniętej z sokowirówki, a zamiast cherbaty zwykłą przegotowaną wodę z cytryną...
Stosuj też odpowiednie fluidy np z La roche posay uniface, nie zapycha itp.
Wydaje mi sie że trochę za bardzo przesuszyłaś swoją skórę różnymi mazidłami ( a nie wszystkie sa dobre), nawilżaj teraz skórę, szczególnie pod makijaż, polecam Ci krem nawilżający z filterem z Dermiki Aquacoś tam nie zapycha, a świetnie nawilża.

_________________________ __________________

Edytowane przez Wizazanka492
Czas edycji: 2010-09-29 o 12:08
Wizazanka492 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 18:53   #318
CzekoladkaD
Przyczajenie

Dziewczyny poradźcie !!
Co mam zrobić zrobiła mi się cera tłusta która źle wpływa na wszystko włosy i wg.
doradźcie jakich kosmetyków używać ponieważ dosyć bardzo mam tłuste czoła i do tego przez to przetłuszcza mi się grzywka
jakiego szamponu używać? żeby nie było tego koszmaru oraz sklejania włosów doradźcie proszę! i do tego coś do buzi by się tak wiecie nie przetłuszczała i świeciła kremu (matujące mało pomagają i krótkie jest ich działanie)
CzekoladkaD jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 21:51   #319
Oprindelige
Raczkowanie

ojej.
mówisz o czole i grzywce. hm....
spinaj grzywkę. to po pierwsze. Czyśc skórę tzn. przemywaj czoło tonikiem często. jeśli potrzebujesz to nawet w szkole.
kosmetyki do cery tłustej głęboko oczyszczające. polecam garnier żel maseczka peeling ( 3w1) tonik clean and clear. lekko pudruj ale tylko czystą cerę.!
powodzenia
Oprindelige jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 14:28   #320
kasia9513
Zakorzenienie

nie używaj wysuszających kosmetyków bo to jeszcze bardziej pogorszy sprawę

Świeżynka
kasia9513 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 17:47   #321
PinkFairy
Raczkowanie

Ja się dołączam mam 15 lat ;>
w mojej kosmetyczce pielęgnacyjnej znajdują się: tonik l'oreal pure zone, tonik soraya dotleniający (ten pierwszy na gorsze dni), do tego żel do twarzy vichy normaderm (taki zielony-na gorsze dni) i na codzień do twarzy używam żelu do higieny intymnej rossmannowego ;D sensitive. Kulka do paszek soraya fresh, pęsetka, nożyczki do pazurków, pilniczek i pewnie coś jeszcze, ale jakoś wypadło mi z głowy

szukam dobrego kremu do cery mieszanej z skłonnością do wyprysków najlepiej nawilżający, beztłuszczowy i delikatny bo mam kapryśną cerę... Co polecacie dziewuszki?
No i mam jeszcze jedno pytanie: uważacie że lepiej kupować kosmetyki do twarzy z jednej serii, czy lepiej różnorodne? ;>
Buziaczki *

Fiodor Dostojewski:
Anioł nigdy nie upada. Diabeł upada tak nisko, że nigdy się nie podniesie. Człowiek upada i powstaje.

PinkFairy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 19:17   #322
kasia9513
Zakorzenienie

polecam Ci krem nawilżający Ziaja Calma i rybki Dermogal, jeśli to nie pomoże to zainwestuj w żel hialuronowy lub oleje

Świeżynka
Stary 2010-11-22, 19:38   #323
PinkFairy
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kasia9513 Pokaż wiadomość
polecam Ci krem nawilżający Ziaja Calma i rybki Dermogal, jeśli to nie pomoże to zainwestuj w żel hialuronowy lub oleje
zainteresowały mnie te "rybki" powiedz mi tylko... gdzie je dostanę? ;>

Fiodor Dostojewski:
Anioł nigdy nie upada. Diabeł upada tak nisko, że nigdy się nie podniesie. Człowiek upada i powstaje.

Stary 2010-11-24, 20:09   #324
kasia9513
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez PinkFairy Pokaż wiadomość
zainteresowały mnie te "rybki" powiedz mi tylko... gdzie je dostanę? ;>
szukaj w aptekach, sklepach zielarskich i w sp

Świeżynka
Stary 2010-11-25, 11:05   #325
MuffinBaby
Raczkowanie

15 lat:
- do mycia używam oczyszczającego kremu z glinką Marokańska Róża Avonu
- tonik, różnie: pure pore-fection lub clearskin(świetny,ale troche za bardzo wysusza skórę) Avonu
-krem - solutions total radiance na dzień i na noc Avonu(uwielbiam). w lecie: nivea viasge young shine control-matujący lub ziaja nuno antybakteryjny
- korektor- manhattan(ciągle szukam czegoś lepszego, może bell?), na cienie pod oczkami jak są to dremacol
-puder - clearface Manhattanu lub transparentny miss sporty

Wypryski wyskakują mi przy miesiączce Jak już się zagoją to ładną mam buzie przez resztę miesiąca tylko czasem jakaś mała niespodzianka na lub koło noska
Mój mały problem to suche skórki czasem, szczególnie zimą:P
Stary 2010-11-25, 19:38   #326
PinkFairy
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kasia9513 Pokaż wiadomość
szukaj w aptekach, sklepach zielarskich i w sp
dziękuję zamówiłam już na allegro. Czekam aż dojdą i zobaczymy co to za cudo ;>

Fiodor Dostojewski:

Stary 2010-11-25, 20:13   #327
karmazynka99
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 3

mapiszcie prosze co to są wogóle te rybki i do czego złużą??

Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 20:33   #328
PinkFairy
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
mapiszcie prosze co to są wogóle te rybki i do czego złużą??
RECENZJA

poszukać nie zaszkodzi.

Fiodor Dostojewski:

Stary 2010-12-04, 19:03   #329
ever-dream
Wtajemniczenie

Dziewczyny mam nadzieję, że mi doradzicie
Jaki krem nawilżający nadawałby się dla 18 letniej dziewczyny o skórze mieszanej? Ważne żeby nie zatykał porów.
Zależy mi bardziej na kremach jakie można dostać w aptekach, np. La Roche Posay, Iwostin...
Stary 2011-02-03, 22:58   #330
qikulig
Przyczajenie

Odżwieżam temat ; ) polecam ci : ever-dream krem lekki nawilżający z Avene Hydrance

Co ja używam:
Twarz mam problematyczną: trądzik
żel: na razie Iwostin Purritin ale końcówka już ale kupiłam nastepny la roche posay effaclar
tonik: czasami sie lekko maluje, z racji ze cos tam zakryje uzywam płyn micelarny z Vichy 3 w 1 więc zastepuje mi plyn do demakijazu i tonik
krem: na dzień z Ziaji 25 SPF, on także nawilża, więc jestem bardzo zadowolona
na noc Avene Triacneal
maseczka: Efektima oczyszcająca
nie używam peelingow zeby nie zmasakrowac sobie twarzy i tak avene chemicznie zluszcza wiec dzialanie owe mam zapewnione

ciało i głowa
szampon: Pharmaceris do przetluszcajacych juz chyba 6 butelka
a odżywka/maseczka Biovax do przetluszcajacych
żel: obojętnie jaki wpadnie
balsam: tak samo jak żel obojętnie
deo:najczesciej z Nivea

I tyle, jakas kolorwka tez sie znajdzie i gromada mazidel do ust Może bym jeszcze cos wymienila z pielegnacji ale pisac mi sie nie chce ))
qikulig jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości