Puder w kamieniu Rimmel Stay matte kto używał ?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2004-05-12, 11:38   #1
Patrysiatrysia
Raczkowanie

Puder w kamieniu Rimmel Stay matte kto używał ??

Mam pytanko noszę się z zamiarem kupienia pudru Rimmel stay matte - czy ktoś może mi napisać czy jest dobry i czy dobrze matuje ?? Mam podkład z tej samej serii i mimo złych opinii na KW jestem z niego zadowolona choć nie matuje na długo. Dlatego też chciałabym musnąć pędzelkiem cerę przed wyjściem. I zastanawiam się właśnie nad tym puderem. Będę wdzięczna za opinie, pozdrawiam
Patrysiatrysia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-13, 08:58   #2
rachelgreen
Przyczajenie

Re: Puder w kamieniu Rimmel Stay matte kto używał ??

Uzywalam tego pudru, ale niestety nie zachwyca - buzia mi sie swiecila po ok 2 godzinach Poza tym byla po nim jakas bledsza (odcien transparentny)
rachelgreen jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-13, 13:42   #3
Patrysiatrysia
Raczkowanie

Re: Puder w kamieniu Rimmel Stay matte kto używał ??

Hmmm no własnie ja też chciałam kupić sobie odcień transparentny który powinnien właściwie nie dawać koloru,jeszcze jednak troszkę poczekam i zasanowię się choć widziałam, że jest bardzo tani w Rossmanie ok 17 zł. EEee tam biegnę do sklepu jednak
Patrysiatrysia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 15:11   #4
lir391
Zakorzenienie

Dot.: Puder w kamieniu Rimmel Stay matte kto używał ??

Cytat:
Napisane przez Patrysiatrysia
Mam pytanko noszę się z zamiarem kupienia pudru Rimmel stay matte - czy ktoś może mi napisać czy jest dobry i czy dobrze matuje ?? Mam podkład z tej samej serii i mimo złych opinii na KW jestem z niego zadowolona choć nie matuje na długo. Dlatego też chciałabym musnąć pędzelkiem cerę przed wyjściem. I zastanawiam się właśnie nad tym puderem. Będę wdzięczna za opinie, pozdrawiam
Mialam ten puder i mnie odpowiadał - dobrze matowił na 4 h, potem poprawka Jak na moja cere,to dobry wynik. Mozna go nakladać bardzo duzo, a i tak bedzie niewidoczny na twarz, pudrując się nie trzeba nawet patrzeć w lustro Wystarczyl mi na 4 miesiące, mialam odcień 002, teraz planuję kupić 003.

'I'll be more enthusiastic about encouraging thinking outside the box when there's evidence of any thinking going on inside it.'
/Terry Pratchett/

lir391 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 15:46   #5
blueania
Zakorzenienie

mialam ten puder ale mi nie odpowiadal..nie matowal zbyt dobrze i byl poprostu niewidoczny takze nie widzialam roznicy jak sie nim malowalam
blueania jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 16:24   #6
201707171556
Konto usunięte

Dal mnie ten puder jest idealny, będę mu wierna jeszcze bardzo bardzo długo a narazie rozpoczęłam 4 opakowanie Mimo, że matowi na dośc krótko ok. 3-5 godz. to i tak jeśt najlepszy z tych wszystkich których do tej pory używalam...no i cena dobra bo mi starcza na króciutko bo ok. 2 miesiące. A mój odcień to 001
201707171556 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-09, 08:35   #7
jw_asiaa
Przyczajenie

Ja właśnie wczoraj zakupiłam ten puder w Rossmanie. Koszt, jaki poniosłam to 18,99 PLN (był w promocji ) Użyłam go dziś i póki co jestem zadowolona. Mam kolor 003. Po nałożeniu ciut ciemniejszego podkładu od kolorytu mojej cery, stapia się idealnie, nic nie widać. dobrze matuje. ;-)
jw_asiaa jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości