pomocy - po kremie na tradzik - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-30, 08:46   #1
alice'
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 110

pomocy - po kremie na tradzik


Dermatolog przepisała mi krem na trądzik na retinoidach - obecnie smaruje nim brodę i okolice ust (tam pojawiają sie krostki , smaruję w razie potrzeby co dwa-trzy dni, czasem dwa-trzy pod rząd; nazwy kremu nie pamiętam - z pracy piszę) i od czasu do czasu w miejscu smarowania pojawia się straszne zaczerwienienie i skóra chodzi płatami, jest tez potwornie wyschnięta. Oczywiście przerywam stosowanie kremu, ale to nie pomaga i przez dobrych parę dni wyglądam tragicznie. Poradźcie coś.
alice' jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:11.