Odbarwienia po maści Elocom - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-08-30, 09:30   #1
delfie
Przyczajenie

Odbarwienia po maści Elocom

Witam

Wiosną zdecydowałam się na serię zabiegów złuszczających w celu usunięcia przebarwień, które pozostawił trądzik. Lekarka zapisała mi maść Elocom, którą miałam się smarować przez kilka dni po każdym zabiegu. Nie podejrzewając niczego stosowałam się do zaleceń, które niestety okazały się zgubne. Wprawdzie przebarwienia w większości zostały usunięte, to jednak smarowane miejsca, a dokładnie policzki stały się lekko wyblakłe i skóra kolorystycznie odcina się od reszty. Dopiero teraz poczytałam w internecie o tej maści i jestem przerażona Teraz wiem, że te odbarwienia są wynikiem stosowania tej maści. Zabiegi jednak przerwałam i nie zamierzam wracać do tej lekarki, bo skoro zapisuje ludziom takie leki, to dalsza kuracja u niej nie byłaby raczej wskazana. Zanim jednak wybiorę się do kolejnego lekarza chciałam prosić osoby, które mają bądź miały podobne problemy o wypowiedzenie się czy zmiany te są odwracalne. Wszędzie bowiem widuję wątki, w których ludzie opisują ten problem, ale nigdzie nie udało mi się natrafić na żadną wypowiedź sugerującą, że udało się komuś doprowadzić skórę do względnie normalnego stanu. Czy w ogóle jest jakaś szansa by wyrównać koloryt cery czy też są to rzeczywiście nieodwracalne zmiany? Będę ogromnie wdzięczna za pomoc.

Pozdrawiam
delfie jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości