Co Zmieni這 Wasze W這sy Nie Do Poznania ?? :) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2007-09-01, 15:06   #31
benito_mruffkolini
BAN sta造

Wiadomo軼i: 4 248
Wpisy w blogu: 1
Dot.: Co Zmieni這 Wasze W這sy Nie Do Poznania ?? :)

heh przeczyta豉m temat w徠ku i tez pierwsze o czym pomy郵a豉m to rycynka moje cude鎥o

a poza tym to moje w這sy zmieniaj si nie do poznania po prostowaniu (oczywi軼ie ceramicznym i chronionym) i Absolucie (d逝gofalowo - znaczy si u篡wam maski gdzie ju p馧 roku raz w tygodniu i w這sy mimo farbowania i prostowania s zdrowiuchne )
benito_mruffkolini jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-09-01, 22:13   #32
..::LoLi::..
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 170
Lightbulb Dot.: Co Zmieni這 Wasze W這sy Nie Do Poznania ?? :)

UP,UP,UP wiza瘸nki piszcie !!
鄉ia si z siebie'
- to najlepszy dow鏚,
ze masz poczucie humoru."
..::LoLi::.. jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-09-02, 17:06   #33
K@sie鎥a
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 624
GG do K@sie鎥a

Moje w這sy zmieni造 si po podcieciu

K@sie鎥a jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-09-02, 17:45   #34
Anaitis
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 331

Moje w這ski zmieni造 si nie do poznania po stosowaniu jedwabiu do w這s闚 z Gliss kura,(teraz testuj te now seri regeneracyjn z olejkami). No i oczywi軼ie zmieni造 sie nie do poznania po przefarbowanu.

z tego co sie tutaj naczyta豉m sama b璠e musia豉 wypr鏏owa ten olejek rycynowy...

Cel 63 kg !!!!!!!!!

http://maxymalizacja.blogspot.com/

Anaitis jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-09-02, 17:58   #35
K@sie鎥a
Zadomowienie

GG do K@sie鎥a

Warto warto! Niedrogi i skuteczny

Stary 2007-09-03, 12:16   #36
zffazoffana
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 580
Wpisy w blogu: 2

tylko ej...
kupilam dzis ten olejek w aptece... i na nim pisze ze on jest na przeczyszczenie
zffazoffana jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-09-03, 12:36   #37
K@sie鎥a
Zadomowienie

GG do K@sie鎥a

Tak- to ten sam

Stary 2007-09-03, 12:45   #38
zffazoffana
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 580
Wpisy w blogu: 2

hehe a juz sie stresowalam :P
i qrcze smierdzi on :P
wymieszma potem z nafta i na leb... zobaczymy co z tego bedzie a dolewa sie do tego wody
zffazoffana jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-09-03, 13:31   #39
K@sie鎥a
Zadomowienie

GG do K@sie鎥a

Nie- tylko podgrzewa. Mi sie podoba zapach olejku!

Stary 2007-09-04, 21:26   #40
blaque
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 807

Cytat:
Napisane przez K@sie鎥a Poka wiadomo嗆
Moje w這sy zmieni造 si po podcieciu
Przeczyta豉m: 'po podnieceniu' ....

Wiem, powinnam si leczy..

A co do w徠ku to mam olejek rycynowy ale ma陰 tubeczk. I powiedzcie mi dziewczyny ile na jedno na這瞠nie zu篡wacie tego olejku?
Tak mn. w.?
Stary 2007-09-07, 21:35   #41
K@sie鎥a
Zadomowienie

GG do K@sie鎥a

G這dnemu chleb na my郵i?

ja mam do嗆 d逝gie w這sy (troch za 這patki) i jedna butelka (mala) starcza mi na 3 razy.

Stary 2007-09-07, 21:52   #42
blaque
Zakorzenienie

Hehehe
Oj, no tak niechc帷y przeczyta豉m

A co my郵icie o zostawieniu olejku na g這wie przez ca陰 noc?
Stary 2007-09-07, 22:31   #43
waq
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 856

B豉gam, nie zaczynajcie znowu o tym olejku, jest o tym ca造 w徠ek !

blaque, ja bym nie ryzykowa豉, bo mo瞠sz mie problemy z domyciem w這s闚.
waq jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-09-08, 00:24   #44
katiia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 359

Moje w這sy najbardziej zmieni這 odstawienie szuszarki/ prostownicy. Teraz schnn naturalnie, a ja mam loki i dobrze si z nimi czuj
katiia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-09-08, 00:38   #45
Smile_Smile
BAN sta造

Wiadomo軼i: 876
Wpisy w blogu: 3

- wosk Loreal Architect
- odzywki Loreala (sklepowe) nakladane bez splukiwania
- wax
- biosilki
Smile_Smile jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-09-08, 12:55   #46
blaque
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez waq Poka wiadomo嗆
B豉gam, nie zaczynajcie znowu o tym olejku, jest o tym ca造 w徠ek !

blaque, ja bym nie ryzykowa豉, bo mo瞠sz mie problemy z domyciem w這s闚.
Hm.. te mi si tak wydaje

Cytat:
Napisane przez katiia Poka wiadomo嗆
Moje w這sy najbardziej zmieni這 odstawienie szuszarki/ prostownicy. Teraz schnn naturalnie, a ja mam loki i dobrze si z nimi czuj
Zazdroszcz. Ja w這s闚 w og鏊e nie susz, no mo瞠 raz na tydzie jak si zdarzy, a prostuj tylko grzywk.
A w這sy ma rozdwojone, ju nawet po 3 tyogdniach od wizyty u fryzjera, s zniszczone..:|
Stary 2007-09-08, 22:46   #47
blue_mysecka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 333

niewiem dlaczego ale jakos po przeczyteniu tematu na mysl przyszlo mi ze moje wlosy to poltora roku temu zmienil nie do poznania... fryzjer (scinaj帷 je )
a tak na powaznie to chyba nafta kosmetyczna moim wlosom sluzy, w prawdzie odniedawna stosuje ale widze ze wloski po niej bardzo ladne i chyba lupiez mnie wreszcie opusci (tylko niewiem czy to od nafty czy szamponu head&shoulders)
Stary 2007-09-08, 23:01   #48
sooonieczka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 52

Moje zniszczone bez 篡cia w這sy zmieni豉 Od篡wka Goldwell Kerasilk Treatment (Ultra Rich Care).. teraz mam 郵iczne mi瘰iste, niesianowate, spr篹yste, zdrowe i pi瘯nie l郾i帷e w這ski i du穎 lepiej te si uk豉daj..
Dziewczynki naprawd polecam kosztuje ona ok 32 z.. a efekt wspania造.
Od篡wka na KWC cieszy si dobrymi opiniami, ale s tam te wypowiedzi dziewczyn, kt鏎ym nic nie pomog豉, ale ja uwa瘸m, 瞠 幢e j stosowa造..

A ja robi tak..
1. Myje w這ski szamponem, obecnie jakim tam z Gliss Kura do frabowanych.
2. Nak豉dam od篡wk..
3. Zak豉dam jak捷 reklam闚k na 貫b albo foli
4. Owijam ciep造m r璚zniekiem..
5. I czasem jak mi si jeszcze chce to nagrzewam suszark g堯wk.. (ciep這 wspomaga oczywi軼ie efekty )
6. I trzymam j nieco d逝瞠j ni zaleca producent bo ok. 30 min.. chocia nawet niekiedy i 2 godz jak mi si o niej zapomni

U篡wam od篡wki dopiero od nieca貫go miesi帷a i jestem ju zadowolona jak cholera Polecam dziewczynki Jak dla mnie to cuuuudo .. kt鏎ego d逝go szuka豉m ..
sooonieczka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-09-08, 23:08   #49
Vibeska
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 984
GG do Vibeska

baleja
Naprawd uwielbiam go i b璠 zawsze robi
Bardzo dbam o w這sy i mimo ich rozja郾iania wygl康aj naprawd dobrze.
Stary 2007-09-08, 23:19   #50
martini徠ko
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 167

Cytat:
Napisane przez ..::LoLi::.. Poka wiadomo嗆
W這ski wypad造 ale tylko TE SxBE on zajmuje si tymi zdrowymi w這skami ale te zniszczone niestety musz odej嗆 ;(
Hehe to ja bym chyba zosta豉 造sa ale chyba i tak sprobuje tego olejku...
Nie do poznania zmienia moje wlosy odzywka dodawana do Castinga L'oreala (tzn nie wiem, jak z ta nowa wersja bo jeszcze nie uzywalam), to chyba jedyna odzywka ktora dziala w moim przypadku.

Moje wlosy s o wiele 豉dniejsze kiedy myj je...trzymajac glowe w pozycji pionowej, tzn np. stoj帷 pod prysznicem, potem tylko lekko osuszam, nakladam jakas odzywke bez splukiwania albo biosilk i pozostawiam nie czeszac ani nic z nimi nie robiac. W trakcie wysychania sam "formuje" sie przedzia貫k, a wlosy ukladaja sie wtedy w takie bardzo duze delikatne fale (mam wlosy do polowy plecow, zupelnie bez tendencji do krecenia, naturalnie sa proste jak druty i takie szorstkie). Nie czesze w ogole wlosow, dopiero przed nastepnym myciem, bo te (niespotykane normalnie na moich wlosach) fale uleg造by destrukcji Jak myje wlosy z g這w pochylon nad wann albo czesz albo susz to nie ukladaja sie tak 豉dnie i ko速uni sie, nie robia sie zadne fale tylko lekka szopa
martini徠ko jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-09-08, 23:39   #51
gosiatana
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 60

Mam do was dziewczynyn pytanko: Jak cz瘰to stosujecie t kuracj olejkiem rycynowym? I w jaki sposob wplywa on na kolor wlosow? Ja mam obecnie farbowany platynowy blond, wiec sie zastanawiam czy olejek bedzie dla mnei odpowiedni

gosiatana jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-09-09, 00:06   #52
blaque
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez sooonieczka Poka wiadomo嗆
Moje zniszczone bez 篡cia w這sy zmieni豉 Od篡wka Goldwell Kerasilk Treatment (Ultra Rich Care).. teraz mam 郵iczne mi瘰iste, niesianowate, spr篹yste, zdrowe i pi瘯nie l郾i帷e w這ski i du穎 lepiej te si uk豉daj..
Dziewczynki naprawd polecam kosztuje ona ok 32 z.. a efekt wspania造.
Od篡wka na KWC cieszy si dobrymi opiniami, ale s tam te wypowiedzi dziewczyn, kt鏎ym nic nie pomog豉, ale ja uwa瘸m, 瞠 幢e j stosowa造..

A ja robi tak..
1. Myje w這ski szamponem, obecnie jakim tam z Gliss Kura do frabowanych.
2. Nak豉dam od篡wk..
3. Zak豉dam jak捷 reklam闚k na 貫b albo foli
4. Owijam ciep造m r璚zniekiem..
5. I czasem jak mi si jeszcze chce to nagrzewam suszark g堯wk.. (ciep這 wspomaga oczywi軼ie efekty )
6. I trzymam j nieco d逝瞠j ni zaleca producent bo ok. 30 min.. chocia nawet niekiedy i 2 godz jak mi si o niej zapomni

U篡wam od篡wki dopiero od nieca貫go miesi帷a i jestem ju zadowolona jak cholera Polecam dziewczynki Jak dla mnie to cuuuudo .. kt鏎ego d逝go szuka豉m ..
Oo zaciekawi豉 mnie tym specyfikiem

Mo積a go dosta w salonach fryzjerskich?
A jak z wydajno軼i?
Stary 2007-09-09, 00:46   #53
Smile_Smile
BAN sta造

Wiadomo軼i: 876
Wpisy w blogu: 3

To ja zdradze co,czego jeszcze chyba na wiza簑 nie bylo....hihi
Ot騜 kiedy, za czas闚 bardzo dawnych kolezanka mojej cioci wcierala we wlosy Biostymin . Wtedy byla ona bardzo tania. I miala dzieki temu wlosy g瘰te niesamowicie. Zreszt ciocia moze potwierdzic gdyz sama widziala poprawe. Tym czasem jakis czas temu moja babcia 90-letnia by豉 w szpitalu...... i przez to starsznie wlosy jej wypadly,a z tylu glowy to juz wogole miala takie "lyse placki". Po wyjsciu ze szpitala babcia byla starsznie tym faktem zasmucona. I wtedy wlasnie cioci przypomniala sie ta biostymina, co by ratowac babci. I wyobrazcie sobie ze po codziennym (albo co 2 dzien) wcieraniu tej biostyminy, po jakichs 2 miesi帷ach babci odriosly wlosy tak,ze ma gestsze i ciemniejsze niz przed pojsciem wogole do szpitala. Wcierala to po prostu codzien w skore, i zostawiala juz "na zawsze" Dodatkowo WAX raz na tydzien,ale obowi您kowo na glowe trzeba nalozyc jakis czepek i rozgrzac bo inaczej WAX nie dziala. To zreszta tez na sobie sprawdzilam ze bez ciepla to ani rusz.Ale za to jak sie ogrzewa to dziala super!!! W koncu to wosk.........

No wiec dziweczyny polecam te Biostymine. Mozna j kupic w tych ma造ch ampulkach w aptece cena ok 15 zl. Ja wlasnie zaczynam od jutra kuracje Pozdrawiam
Smile_Smile jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-09-09, 10:57   #54
sooonieczka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez blaque Poka wiadomo嗆
Oo zaciekawi豉 mnie tym specyfikiem

Mo積a go dosta w salonach fryzjerskich?
A jak z wydajno軼i?
Ja go kupi豉m w hurtowni fryzjerskiej za 32 z/ 150 ml nie mam poj璚ia czy mo積a go dosta w salonach fryzjerskich, ale my郵, 瞠 raczej tak Wko鎍u wiele salon闚 u篡wa Goldwella.

A je郵i chodzi o wydajno嗆.. ja u篡wam tej od篡wki co 3-4 dni od prawie ju miesi帷a.. i mam jeszcze 3/4 od篡wki albo i wi璚ej, mimo tego, 瞠 zawsze du穎 jej daje

Naprawde polecam.. mia豉m okropnie zniszczone w這sy farbowaniem i prostowaniem.. a terazzz s cudowne d逝ugo szuka豉m czego konkretnego.. olejku rycynowego te u篡wa豉m.. ale mi akurat jako nie chcia這 si z nim bawi.. bo nie widzia豉m 瘸dnych rezultat闚.. no mo瞠 jedynie, 瞠 mia豉m bardziej sztywne w這sy.. a po tej odzywce juz po pierwszym uzyciu widzia豉m zaskakujace rezultaty i z ka盥ym u篡ciem jest pi瘯niej
Stary 2007-09-09, 11:03   #55
blaque
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Smile_Smile Poka wiadomo嗆
To ja zdradze co,czego jeszcze chyba na wiza簑 nie bylo....hihi
Ot騜 kiedy, za czas闚 bardzo dawnych kolezanka mojej cioci wcierala we wlosy Biostymin . Wtedy byla ona bardzo tania. I miala dzieki temu wlosy g瘰te niesamowicie. Zreszt ciocia moze potwierdzic gdyz sama widziala poprawe. Tym czasem jakis czas temu moja babcia 90-letnia by豉 w szpitalu...... i przez to starsznie wlosy jej wypadly,a z tylu glowy to juz wogole miala takie "lyse placki". Po wyjsciu ze szpitala babcia byla starsznie tym faktem zasmucona. I wtedy wlasnie cioci przypomniala sie ta biostymina, co by ratowac babci. I wyobrazcie sobie ze po codziennym (albo co 2 dzien) wcieraniu tej biostyminy, po jakichs 2 miesi帷ach babci odriosly wlosy tak,ze ma gestsze i ciemniejsze niz przed pojsciem wogole do szpitala. Wcierala to po prostu codzien w skore, i zostawiala juz "na zawsze" Dodatkowo WAX raz na tydzien,ale obowi您kowo na glowe trzeba nalozyc jakis czepek i rozgrzac bo inaczej WAX nie dziala. To zreszta tez na sobie sprawdzilam ze bez ciepla to ani rusz.Ale za to jak sie ogrzewa to dziala super!!! W koncu to wosk.........

No wiec dziweczyny polecam te Biostymine. Mozna j kupic w tych ma造ch ampulkach w aptece cena ok 15 zl. Ja wlasnie zaczynam od jutra kuracje Pozdrawiam
A mo瞠sz dok豉dnie napisa jak powinno si j stosowa?
I czy to jest co takiego?
http://www.sklep.apexim.pl/apteka-le...iostymina.html
Cytat:
Ja go kupi豉m w hurtowni fryzjerskiej za 32 z/ 150 ml nie mam poj璚ia czy mo積a go dosta w salonach fryzjerskich, ale my郵, 瞠 raczej tak Wko鎍u wiele salon闚 u篡wa Goldwella.

A je郵i chodzi o wydajno嗆.. ja u篡wam tej od篡wki co 3-4 dni od prawie ju miesi帷a.. i mam jeszcze 3/4 od篡wki albo i wi璚ej, mimo tego, 瞠 zawsze du穎 jej daje

Naprawde polecam.. mia豉m okropnie zniszczone w這sy farbowaniem i prostowaniem.. a terazzz s cudowne d逝ugo szuka豉m czego konkretnego.. olejku rycynowego te u篡wa豉m.. ale mi akurat jako nie chcia這 si z nim bawi.. bo nie widzia豉m 瘸dnych rezultat闚.. no mo瞠 jedynie, 瞠 mia豉m bardziej sztywne w這sy.. a po tej odzywce juz po pierwszym uzyciu widzia豉m zaskakujace rezultaty i z ka盥ym u篡ciem jest pi瘯niej
P鎩d i si zapytam
Oo, to faktycznie wydajny

A nak豉dasz go na ca貫 w這sy(czy tylko na ko鎍闚ki?) i trzymasz w czepku, tak?
Tj. z Waxem?
Stary 2007-09-09, 11:39   #56
sooonieczka
Raczkowanie

P鎩d i si zapytam
Oo, to faktycznie wydajny

A nak豉dasz go na ca貫 w這sy(czy tylko na ko鎍闚ki?) i trzymasz w czepku, tak?
Tj. z Waxem?

Blaque nak豉dam go na ca貫eee w這ski i dokladnie u篡wam go tak jak waxa.. chod waxa ju dawno nie u篡wam :P bo jestem niecierpliwa i je郵i nie ma efekt闚 szybko to rezygnuje :P
I jeszczze jak mam w這ski w czepku.. nagrzewam niekiedy troche suszark.. ale zazwyczaj mi si niechce wi璚 w og鏊e tego nie robie :P

Jak ju j kupisz i u篡jesz to napisz jakie rezultaty Mam nadziej, 瞠 na wsyztskich podzia豉 tak jak na mnie
Stary 2007-09-09, 12:14   #57
blondi1234
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 237

Ja tez slyszalam o wcieraniu w skore glowy Biostyminy.. sama tego nie probowalam bo 1 ampulka nie wystarczylaby mi na wmasowanie w cala glowe natomiast.. Zazywalam ja doustnie.. Nie pamietam jakie efekty dawala bo bylam wtedy mala ale skoro mama chetnie mi ja kupowala i kazala pic to chyba efekty byly

14.06 Moje w這ski - 45 cm - wci捫 za ma這
blondi1234 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-09-09, 13:06   #58
blaque
Zakorzenienie

Cytat:

Blaque nak豉dam go na ca貫eee w這ski i dokladnie u篡wam go tak jak waxa.. chod waxa ju dawno nie u篡wam :P bo jestem niecierpliwa i je郵i nie ma efekt闚 szybko to rezygnuje :P
I jeszczze jak mam w這ski w czepku.. nagrzewam niekiedy troche suszark.. ale zazwyczaj mi si niechce wi璚 w og鏊e tego nie robie :P

Jak ju j kupisz i u篡jesz to napisz jakie rezultaty Mam nadziej, 瞠 na wsyztskich podzia豉 tak jak na mnie
Szczerze Ci powiem, 瞠 u mnie efekt闚 z Waxem te jako spektakularnych nie by這
Mam go jeszcze p馧 opakowania, wi璚 i tak go wykorzystam, ale ten Tw鎩 kupi na pewno
I te mam nadziej, 瞠 za conajmniej miesi帷 b璠 mog豉 pochwali si efektami

A powiedz mi jeszcze, czy przed zacz璚iem stosowania go podcina豉 w這sy? Bo ja mam rozdwojone ko鎍闚ki i w og鏊e takie okropne s moje w這sy.. A podcina豉m w po這wie sierpnia..
Stary 2007-09-09, 13:40   #59
sooonieczka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez blaque Poka wiadomo嗆
Szczerze Ci powiem, 瞠 u mnie efekt闚 z Waxem te jako spektakularnych nie by這
Mam go jeszcze p馧 opakowania, wi璚 i tak go wykorzystam, ale ten Tw鎩 kupi na pewno
I te mam nadziej, 瞠 za conajmniej miesi帷 b璠 mog豉 pochwali si efektami

A powiedz mi jeszcze, czy przed zacz璚iem stosowania go podcina豉 w這sy? Bo ja mam rozdwojone ko鎍闚ki i w og鏊e takie okropne s moje w這sy.. A podcina豉m w po這wie sierpnia..
Ojej to niedawno podcina豉..
Ja ostatni raz podcina豉m ko鎍闚ki w czerwcu.. chc wko鎍u zapu軼i w這ski.. a tak to tylko podcina豉m, podcina豉m i ca造 czas t sam d逝go嗆 mia豉m..
A je郵i chodzi o m鎩 wcze郾iejszy wygl康 ko鎍闚ek.. to jednym s這wem masaaakra :P mia豉m strasznie przesuszone i sianowate w這sy.. ko鎍闚ki suche, 豉mi帷e si, rozdwajaj帷e.. jeszcze przez wakacje w Chorwacji.. by這 gorzej- wiadomo temp. wysoka.. slonce.. s鏊.. ale nie da豉bym si za nic ju obci望 ani podci望
I stwierdzi豉m, 瞠 musz je jako naprawi.. no bo jak p鎩d z tym czym na g這wie do szko造 ?
No to wybra豉m si do sklepu fryzjerskiego.. i w豉郾ie babeczka mi poleci豉 t od篡wk.. powiedzia豉, 瞠 da sobie za ni r瘯e uci望 i 瞠 napewno mi pomo瞠.. no to uwierzy豉m jej.. kupi豉m.. i teraz mam zupe軟ie inne w這syy ! O takich zawsze marzy豉m

Ta od篡wka jest w豉郾ie do suchych, zniszczonych i trudno poddaj帷ych si stylizaji w這s闚.. jest silnie nawil瘸j帷a i przywraca r闚nowag w這s闚, przez co natychmiast staj si one g豉dkie, 豉twe do rozczesania, l郾i帷e i mi瘯kie jak jedwab
Stary 2007-09-09, 14:40   #60
natkaa
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 592

Moje w連oy najpiekniejsze by造 po kosmetyckach Kerastase. a po vita cemencie sta造 sie niczym z rekalmy - jedwabiste, g豉dkie i sypkie. Tylko ta cena...

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:44.