Peeling twazy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2004-05-14, 22:32   #1
tomas_1986
Przyczajenie

GG do tomas_1986

Peeling twazy

Czesc! mam pytanie do was mam problem z cera po dluższym czasie skosowania zelow i kremow objawy tradzika i wypryskow ustapily pozostawiajac po sobie brzydkie blizny po trądzikowe i otwarte pory! Moje pytanie jest zwiazane z peelingem twazy czy taki zabieg usunie wszystki blizny itd. z cery ??
tomas_1986 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-15, 13:24   #2
Agna_Iolanthe
Raczkowanie

Re: Peeling twazy

Wydaje mi się, że zwykły peeling (nie mówimy o zabiegu głębokiego złuszczania u kosmetyczki / dermatologa) działa na powierzchni skóry, więc nie zlikwiduje blizn. Przed chwilą był tu wątek "Blizny po pryszczach", tam jest więcej na ten temat.
Pozdrawiam.
Agna_Iolanthe jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-15, 20:27   #3
tomas_1986
Przyczajenie

GG do tomas_1986

To znaczy ze powiniemem zastosowac gleboke zluszczanie np. kwasami ??
Stary 2004-05-16, 15:24   #4
Agna_Iolanthe
Raczkowanie

To znaczy raczej, że powinieneś iść do dermatologa / dobrej kosmetyczki. O ile wiem, rodzaj blizn determinuje sposób usuwania - specjalista, który zna się na tym, najlepiej Ci doradzi.
Pozdrawiam.
Agna_Iolanthe jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-18, 23:27   #5
tomas_1986
Przyczajenie

GG do tomas_1986

to znaczy ze jak wybiore sie do dobrej kosmetyczki na peeling twarzy kilka razy np. kwasami to all blizmy powimy zostac usuniete i otwarte pory tez ??
Stary 2004-05-19, 00:00   #6
Beata
Przyjaciółka Wizażu

Gabinety kosmetyczne nie dysponują bardzo silnymi peelingami - jednak po kilku zabiegach złuszczania naskórka można osiągnąć efekt poprawy wyglądu skóry - nie licz na to ,że blizny całkiem znikną,pory również będą miały taką wielkość jaką miały (troszkę tylko można je zwęzić ,ale nigdy nie będzie to efekt 100%). Ładne efekty daje złuszczanie ziołami - ja polecam Acne Peel -dość intensywny zabieg,firma zadbała o to aby klient po zabiegu otrzymał mini zestaw kosmetyków do pielęgnacji skóry (dobry jest także Polski Peeling Ziołowy , Neoderma ) - ale na efekty trzeba poczekać ,na pewno nie będzie to jeden zabieg. Peelingi dermatologiczne są mocniejsze (często spotykam sie jednak z opinią klientek ,że dermatolog robi złuszczanie ,nie udziela informacji o przebiegu zabiegu ,o pielęgnacji skóry po zabiegu - szkoda ,bo takie traktowanie pacjentów zraża wiele osób do tej metody walki ze śladami po trądziku)

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-24, 18:22   #7
tomas_1986
Przyczajenie

GG do tomas_1986

Czesc mam jescze jedna pytanko to jesli posiadam ni eglebokie blizny po trodzikowe, sucah cere ktora je bardzie uwidacznia i nieznacznie rozszerzone pory to seria peelingu w gabinecie kosmetycznym np. kwasami to wino przyniesc widoczna poprawe i zniwelowanie wiekszosci blizn? tak czy nie?
Stary 2004-05-24, 19:09   #8
Szyszka
Raczkowanie

Tomek, czy jesteś pewien, że masz skórę suchą?? Czy dowiedziałeś się tego od dermatologa lub kosmetyczki?? Sucha cera niezmiernie rzadko ma problemy z trądzikiem. Podejrzewam, ze Twoja buzia w skutek używania kosmetyków dla cery trądzikowej po prostu się przesuszyła i jest odwodniona a nie sucha. Ale nie widzę Twojej buźki, więc nie chcę się wymądrzać. Poza tym nie żądaj od nas, wiżanek, deklaracji, czy po zabiegach z użyciem kwasów pozbędziesz się blizn czy też nie. Wszystko zależy od głębokości blizn, rodzaju skóry itp... Na to pytanie odpowie Ci kosmetyczka lub dermatolog. Na pocieszenie mogę Ci tylko powiedzieć, że moja koleżanka również miała problem z bliznami, a dokładniej z małymi wgłębieniami po pryszczach i po 3 zabiegach z użyciem peelingu ziołowego (azjatyckiego) poprawa jest KOLOSALNA!! Buzie ma praktycznie gładką Jeśli zdecydujesz się na zabieg złuszczania teraz to pamiętaj o wysokiej ochronie przeciwsłonecznej!!
Buźka
Szyszka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-24, 19:24   #9
tomaszeg
Zadomowienie

GG do tomaszeg

ja też się podpiszę po tym, co napisała Szyszka :0

być może, że zaszkodziłeś skórze stosując zbyt przesyszające kosmetyki...
i lepiej będzie pójść do dobrej kosmetyczki.

pozdrawiam
Stary 2004-05-24, 20:04   #10
tomas_1986
Przyczajenie

GG do tomas_1986

oki. dzieki za pomoc byc moze ze zaskodzilem skórze wysuszajacymi kosmetykami bylem juz u kosmetyczki i stwierdzila ze mam troche rozszerzone naczynka i nieliczne blizny stwierdzila ze 2-5 zabiegow kwasem powinlo pomoc.
Stary 2004-05-27, 16:14   #11
tomas_1986
Przyczajenie

GG do tomas_1986

Mam jeszcze jedno pytanie na ile skuteczny jest pelng głeboko złuszczajacy "Green Peel" ?? i czy oplaca sie go?
Stary 2004-05-28, 14:40   #12
tomas_1986
Przyczajenie

GG do tomas_1986

A mam zapytanie czy nie lepiej zastsowac green peel gleboko zluszczajacy i pozbyc sie drobnych blizn? jakie jeste twoje zdanie ?
Stary 2004-05-28, 14:55   #13
kjudi
Raczkowanie

przeczytalam caly watek i stwierdzam ze straszny desperat z Ciebie... ja specjalista nie jestem, ale bazuje na opinii specjalisty i mowie Ci ze kwasy na lato to nie za dobre polaczenie. ja sama mialam miec robiony taki zabieg tyle ze na plecy i dermatolog powiedziala mi ze na lato glebokie zluszczanie kwasami jest wykluczone. dlatego uwazaj zebys sobie jeszcze wiekszej krzywdy nie zrobil.

a mam pytanie, bo rzucacie nazwami jakis peelingow, mozecie mi podac link zebym sobie mogla o tym poczytac
dzieki
kjudi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-28, 15:08   #14
tomas_1986
Przyczajenie

GG do tomas_1986

ok to linki :
http://www.mistrzkosmetyki-derdacka....a.net/pee.html
http://kobieta.gazeta.pl/kobieta/1,53741,99094.html
Nie jestem desperatem tylko troche mnie denerwuje jak bez powodu powstaja mi male blizny. Pozdro. buzka
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości